DaVinci Resolve Review – Про інструменти для професіоналів – Оновлено2020

DaVinci Resolve Review

DaVinci Resolve – це професійний редактор відеосистем, який на диво облаштовує вільний рівень для даблєрів. Як ми описуємо в цьому повному огляді DaVinci Resolve, це потужний, універсальний інструмент, але знадобиться певний час, щоб приручити цього звіра.


огляди відеоредактора

DaVinci Resolve – це професійно орієнтований відеоредактор австралійської компанії Blackmagic Design. Програма має безліч функцій і є чудовим вибором, як для експертів, так і для починаючих творців.

Значна частина маркетингового матеріалу показує людей, які підключили до нього професійні робочі місця. Якщо ви звикли працювати з цими багатогранними бегемотами, DaVinci Resolve може стати для вас відеоредактором. Blackmagic робить апаратне обладнання для кіноіндустрії, а також програмне забезпечення, а DaVinci Resolve – прекрасний інструмент для високоякісної відеороботи.

Він був використаний у багатьох топ-фільмах та телепередачах, таких як Зоряні війни: Останні джедаї, Привид і Дедпул 2. Прочитайте, як дивитися Гра престолів стаття для іншого шоу в його кредитному списку.

Незважаючи на те, що розказав професіоналів, у нього є безкоштовна версія, тому якщо ви хочете працювати з тим же інструментом, який використовується для створення топ-фільмів, ви можете. Ми є великими шанувальниками DaVinci Resolve і включили його до нашого недавнього посібника з найкращого програмного забезпечення для редагування відео.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для DaVinci Resolve

Особливості

У DaVinci Resolve внизу є сім кнопок, що дозволяють переміщуватися між областями, орієнтованими на різні завдання. Сюди входить медіа-область, екрани, орієнтовані на редагування, вирізання та корекцію кольорів, та область для відображення результатів. Є також дві області – Fusion та Fairlight – для візуальних ефектів та звуку.

Fusion і Fairlight використовувались як окремі програми, тому в цих областях є безліч піддіючих функцій та елементів управління. Вони виглядають складно, і з’ясувати, як все використовувати, знадобиться час.

Вирішіть безкоштовні та платні версії, які мають багато переходів, із усіма видами вимкнень та серветок, щоб зв’язати ваші кліпи. Існують форми, що базуються на формі, в тому числі у формі серця, хоча для цілої категорії романтичних ефектів дивіться наш огляд CyberLink PowerDirector.

Область Fusion сповнена спецефектів, і це набагато далі, ніж швидкий і простий стиль перетягування, який ви отримуєте в менш вдосконалених інструментах. Більшість мають кілька налаштувань і їх можна комбінувати різними способами.Як приклад того, наскільки це детально, у вас є 40 різних ефектів спалаху об’єктива за замовчуванням, і всі вони дають вам кілька повзунків, щоб точно настроїти те, що вони роблять. Також входять вдосконалені візуальні ефекти, такі як Chroma keying, які дозволять вам додати вражаючих моментів у вашій роботі.

Корекція кольору за допомогою програми DaVinci Resolve

Засоби корекції та класифікації кольорів є вичерпними. Багато інструментів дають вам вибір швидких ефектів, які можна перетягувати на кліпи, щоб створити настрій, але DaVinci Resolve дає вам різні елементи управління, щоб самостійно налаштовувати речі. 

Ви також можете намалювати область вашого відео, щоб мати різні параметри кольорів, тому якщо ви хочете розділити ефекти екрана або різну кольорову класифікацію, ви можете зробити їх, і у вас є можливість, щоб ваша фантазія запускала буянство.

кращий-безкоштовний-редактор відео-рішення

Це стосується функцій редагування звуку. Плагіни FairlightFX можуть аналізувати та контролювати ваші звуки різними способами, включаючи зниження шуму. Ви також маєте доступ до фольклорної бібліотеки, що містить понад 500 звуків.

Є безліч ефектів, такий відлуння, компресор, флендер і майже все, що можна побажати. 

DaVinci Resolve може працювати з різними видами відеороботи, такими як 360-градусні кадри та мультикам. Він також має функції для екшн-камер. Він доступний для Windows, Mac і є одним з небагатьох відеоредакторів, що підтримує Linux.

Огляд функцій DaVinci Resolve

Логотип DaVinci Resolvewww.blackmagicdesign.com

Починає від $ 29900Всі плани

Операційна система

Windows

Мак

Linux

Особливості

4K Редагування

Дія інструменти для камер

Chroma Key (зелений екран)

360-градусний монтаж відео

Редагування мультимедіа

Експорт на YouTube

Експорт у Facebook

Експорт до Vimeo

Оптимізація пристроїв

Записати на DVD

Запис на Blu-ray

Ціноутворення

DaVinci Resolve має безкоштовну та повну версію вартістю 299 доларів, що робить її одним з дорожчих інструментів там. Хоча це високоякісний інструмент, тому варто коштувати, якщо ви використовуєте його на професійних продуктах. У цьому ціновому діапазоні він конкурує з важкими вагами, такими як Adobe Premiere Pro CC та Final Cut Pro X.

Версія Pro, як і слід було очікувати, включає в себе безліч додаткових функцій. Якщо ви хочете скористатися співпрацею з багатьма користувачами, більш досконалими інструментами 3D, величезним набором додаткових плагінів, ефектів та його нейронним двигуном з AI, вам буде потрібно оновлене видання.

Будь-яку версію програми DaVinci Resolve варто перевірити. Оскільки ви можете отримати його за безцінь, він заробив місце в нашому найкращому посібнику з безкоштовного редактора відео

Простота використання

У DaVinci Resolve можна дуже багато впоратися. Інколи користувальницький інтерфейс нагадує наукову лабораторію, на якій відображаються всілякі кнопки та графіки. Хоча це виглядає складно, але він гладкий і добре розроблений, з професійним почуттям. 

За допомогою кнопок внизу можна вибрати, над якою загальною областю працювати. Ви можете зосередитись на редагуванні, доставці чи керуванні медіатекою.

Робота з відео, швидше за все, швидко з’їсть ваш провідний простір, тому перегляньте наше найкраще хмарне сховище для відео-довідника, щоб забезпечити собі приміщення для дихання.

Вивчення та оптимізація вирішення проблеми DaVinci

Якщо ви дійсно хочете отримати максимальну користь від DaVinci Resolve, перегляньте його довідкове меню для довідкового посібника. Цей приголомшливо великий документ містить майже 3000 сторінок. Ми ще не закінчили її, але підозрюємо, що ви можете знайти відповіді на більшість запитань.

клавіші швидкого доступу

Також є зручний список ярликів. Вони можуть допомогти вам скористатися програмним забезпеченням набагато швидше, тому подивіться та з’ясуйте ті ярлики, найбільш відповідні вашому робочому процесу.

На веб-сайті Blackmagic Design є кілька відео, які допоможуть вам навчити основи та деякі більш вдосконалені функції DaVinci Resolve. Ви можете переглянути їх на сайті або завантажити їх. На YouTube також багато відео, якщо ви полюєте.

Веб-сайт містить кілька навчальних книжок. Зауважте, що натискання кнопки «завантажити» на сайті дає вам книги безкоштовно у форматі PDF, тоді як кнопка Amazon дозволяє придбати фізичну версію книг. Ми швидше отримаємо безкоштовні версії, ніж платимо $ 49,99, але професіонали, можливо, будуть раді заплатити за них.

Наразі книги доступні для попередньої версії програмного забезпечення, але значна частина інформації все ж повинна бути актуальною. Слідкуйте за новими версіями.

Пошук відповідей за допомогою Blackmagic Support

Також є чудовий форум, наповнений здібними людьми, які швидко відповідають на запитання. Якщо у вас є запит, ви, ймовірно, знайдете когось, хто бажає вам допомогти. 

Цікаво, що ви повинні використовувати своє справжнє ім’я на форумі, тож пам’ятайте про це, якщо у вас є проблеми з конфіденційністю. Ви також можете прочитати наш інтернет-посібник щодо конфіденційності, який пояснює, як захистити свою ідентичність в Інтернеті.

Ви можете зв’язатися з Blackmagic безпосередньо з питаннями через контактну форму. На сторінці Blackmagic є також телефонна підтримка, яка пропонує вибір номерів для офісів у всьому світі. 

Ми спробували власну підтримку Blackmagic, оскільки ми не змогли знайти оновлений список підтримуваних форматів. Вони повернулися до нас протягом 24 годин, і ви можете побачити, що ми дізналися в наступному розділі.

DaVinci Resolve надає вам велику допомогу та підтримку, але для вивчення інструменту потрібен час. Якщо ви хочете швидкий, простий у використанні інструмент, ви можете подивитися наш огляд HitFilm.

Тим, хто готовий вкласти свій час, компанія DaVinci Resolve винагородить ваші зусилля, і її команда зробила багато, щоб допомогти вам впоратися з цим.

Підтримка форматів файлів / роздільної здатності

DaVinci Resolve може працювати з 4K, а також підтримує редагування 8K, тож якщо у вас є непоганий ПК, ви можете створювати фільми у надвисокій чіткості.

Він підтримує величезний спектр форматів. Нижче наведено короткий підсумок, але якщо вам потрібні всі деталі, перегляньте цей підтримуваний формат і список кодеків. Цей список призначений для останньої версії, ми не змогли знайти останнє оновлення. Майте на увазі, що між операційними системами є певна різниця, а також кілька помітних упущень для власників Linux, наприклад MP4.

Формати імпорту:
ВідеоArriRaw (ARI / MXF), AVC HD, AVC Intra HD, AVCHD, AVI, CINE, CinemaDNG, Cinema RAW Light, Cinema RAW, Cineon, DNG, DPX (DPX / CDX), easyDCP (DCP / MXF), JPEG, JPEG 2000, MPEG 2 (MTS / M2TS), MP4, MXF OP-Atom, MXF OP1A, Nikon RAW, OpenEXR, Quicktime (MOV / MP4), RED, TIFF, VRV
АудіоНезалежний нестиснений ПКМ (WAV / AIFF), незалежний поплавок IEEE, вбудований аудіо (MOV / MXF / R3D), MPEG 1 і 2 (MP3), MP4, OP-1A: Вбудований аудіо, OP Atom: Асоційований аудіо, AAC, WAVE
Експорт форматів:
Відео AVI, Cineon, DPX, easyDCP, JPEG 2000, MP4, MXF OP-Atom, MXF OP1A, Open EXR, Quicktime, TIFF
АудіоMP4, вбудований аудіо, OP Atom: супутній аудіо, AAC, WAVE

Якщо у вас встановлений Final Cut Pro X, ви можете використовувати більш широкий спектр файлів QuickTime з програмою DaVinci Resolve. Окрім стандартних відео- та соціальних мереж, він також може виводити на Final Cut Pro та Premiere XML. Однак він не записується на диск.

Більшість людей опиняться на них, але якщо у вас є файл, який не може використовувати DaVinci Resolve, перегляньте найкращий відеоконвертор, який допоможе перетворити ваші медіа в щось корисне.

Продуктивність

Ми не змогли знайти системні вимоги DaVinci Resolve на своєму веб-сайті, але, на щастя, вони включені до його інсталятора.

Для запуску програми вам знадобиться Windows 10, macOS 10.14.6 або CentOS 7.3. Потрібно щонайменше 16 Гб оперативної пам’яті з величезними 32 Гб, необхідними для власників Linux і тих, хто використовує Fusion. Оскільки 32 ГБ – це багато оперативної пам’яті, власникам Linux, які шукають редактор відео для своєї ОС, можливо, доведеться вкласти гроші в оновлення, якщо вони хочуть ним користуватися..

Конфіденційно, вимоги GPU просто стверджують, що вам потрібні будь-які драйвери NVIDIA, AMD або Intel, необхідні для вашого GPU..

Ми спробували відтворити наші тестові відео на нашій тестовій системі з процесором Intel i5-7600, 16 Гб оперативної пам’яті та 6 ГБ GeForce GTX 1060.

НалаштуванняF1 ClipMusic Clip: Кліп для інтерв’ю: Середній:
720p 30 кадрів в секунду28.3831.0217.5825.66
720p 60 кадрів в секундуН / ЗН / ЗН / ЗН / З
1080p 30 кадрів в секунду59.361.05.8031.4752.21
1080p 60 кадрів в секундуН / ЗН / ЗН / ЗН / З

DaVinci Resolve не збільшив масштаб наших вихідних кліпів до 60 кадрів в секунду, що можуть зробити деякі інструменти, такі як Adobe Premiere Pro CC. Ми також помітили, що Resolve візуалізує швидше, коли у відео менше дій. Існує також незначна помилка, де вона змішує назви перейменованих відео у своїй черзі візуалізації.

Ця швидкість є поважною, хоча якщо ви хочете спробувати найшвидший інструмент, який ми використовували для відображення в 30 кадрів в секунду, перегляньте наш огляд Corel Videostudio Ultimate.

DaVinci Resolve також загалом реагує, хоча і не найзручніший інструмент, який ми використовували. Ми не мали жодних збоїв, але якщо ви хочете переконатися, що ви не втратили жодної роботи, прочитайте наш спосіб автоматичного резервного копіювання відео-довідника.

Інструменти

DaVinci Resolve включає в себе Fusion, платформу для спеціальних ефектів тієї ж компанії. Раніше окреме програмне забезпечення – це ще одна високоякісна пропозиція, спрямована на професіоналів, які хочуть пройти додаткову милю у створенні вражаючих та переконливих ефектів.

Він включає в себе розширені 3D-функції, що дозволяють імпортувати сітки та застосовувати ефектні ефекти частинок, а також додавати об’ємні ефекти, наприклад, туман та туман. Якщо вас зацікавила ця область, перегляньте нашу найкращу статтю із програмним забезпеченням для 3D-графіки.

davinci-рішучий-fairlight

Fairlight – це ще один інтегрований інструмент, який розпочався окремим програмним забезпеченням. Це аналогічно всебічно, надаючи всілякі варіанти маніпулювання звуком. У ньому є внутрішня звукова бібліотека з тисячами доступних кліпів. Особливості включають автоматичну заміну діалогу, нормалізацію звуку та 3D-аудіо.

Ці спеціалізовані інструменти додають багато можливостей DaVinci Resolve та йдуть далеко далі, ніж більшість програмного забезпечення для редагування відео.

Вирок

DaVinci Resolve – це високоякісний редактор, який містить багато функцій, які розроблені професіоналами. Він пропонує глибину і складність, і він підійде для всіх, хто серйозно ставиться до редагування відео.

Ми часто виявляли, що нам доводиться докладати більше зусиль, щоб робити речі, які були простими в інших інструментах, але DaVinci Resolve дає вам детальний рівень контролю над речами, які дозволять вам розробляти речі відповідно до вашого бачення. Знадобиться час, щоб навчитися отримувати максимальну користь від цього, але якщо ви готові вкласти цей час, результати обов’язково прийдуть.

Він робить майже все і не має реальних недоліків, окрім ціни та високої кривої навчання. Його безкоштовна версія означає, що ви можете спробувати і перед покупкою. Ми оцінюємо це як один з найкращих інструментів та гідну альтернативу двом найкращим редакторам цієї категорії, про які ви можете прочитати в нашому огляді Adobe Premiere CC та огляді Final Cut Pro X.

Якщо ви давали DaVinci Resolve спробувати і щось сказати про це, будь ласка, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map