Огляд зберігання паролів – оновлено 2020 рік

Огляд паролів

Хоча Depot Password не є поганим менеджером паролів як таким, він страждає від найгіршого повзання функцій, що ми спостерігали в цьому розділі ринку поки що. Дзвіночки переважають до такої міри, що використання його кваліфікується як робота, як ви можете прочитати в нашому огляді депо паролів.


пароль-депо-слайдер1

пароль-депо-слайдер2

пароль-депо-слайдер3

пароль-депо-слайдер4

пароль-депо-слайдер5

Попередній

Далі

Password Depot – це локально орієнтований менеджер паролів, який торгує зручністю функціональності. Хоча надійний у функціях та налаштуваннях, цей менеджер паролів пропускає позначку, коли мова йде про доступність. Його гіпер-фокус на налаштування залишає певну функціональність на столі, а саме, коли справа стосується спільного доступу.

У цьому огляді депонування паролів ми дізнаємось, чи достатньо локального досвіду, щоб він склав наш найкращий список менеджерів паролів. Ознайомившись із кожним кутом програми, ми готові викласти свої думки щодо її особливостей, безпеки, цін, простоти використання та іншого, перш ніж виносити вирок. 

Функція для функції, функція захисту паролем може детронувати будь-якого менеджера, про який ми розглядали. Тільки тому, що існує багато налаштувань, це ще не означає, що вони практичні. Password Depot інтенсивно фокусується на користувачах, які люблять забруднити руки, що приносить шкоду зверненням користувачів, які шукають більш обтічний досвід. 

Однак для бізнес-користувачів є переваги, і саме тому Depot Password – чудовий менеджер паролів для малого бізнесу. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для депо пароля

Особливості

Password Depot просто не має собі рівних функцій. Вам надано контроль над усіма аспектами того, як ваші записи зберігаються, генеруються, фільтруються та заповнюються. Хоча це чудово для користувачів, яким подобається забруднити руки, менталітет пароля Депо може швидко стати непосильним. 

Зберігання ваших паролів

Password Depot – це менеджер паролів у більш традиційному визначенні фрази. Він не базується на веб-переглядачі та не синхронізується на ваших пристроях. Скоріше, це лише локальний інструмент керування паролями, який може скористатися наявними хмарними послугами зберігання даних. Можна скористатися корпоративним сервером, але ми дізнаємось про це трохи пізніше. 

Ваші бази даних використовують фірмовий формат депонування паролів, який читається лише додатком. Ви вибираєте, де зберігати цей файл, хоча Password Depot пропонує кілька інтеграцій. Dropbox, Google Drive, OneDrive, HiDrive та Box підтримуються через додаток. З цього приводу ви також можете додати файл до папки Sync.com (читайте наш огляд Sync.com). 

місця зберігання паролів

Це найпрактичніший додаток для більшості користувачів, оскільки ви можете завантажувати та завантажувати файл бази даних у будь-який примірник депо-пароля. Якщо ви віддаєте перевагу більш практичному підходу, вас також охопило Password Depot. Ви можете зберігати свої бази даних на USB-накопичувачах, а також на власному сервері.

Як особливість, різноманітність підтримуваних типів зберігання є великими пальцями. При цьому він не такий доступний, як інші менеджери веб-переглядачів, про які ми потрапимо в розділ “зручність для користувачів” нижче. Поки ви задоволені базовими хмарними технологіями, налаштування не повинно виникати. 

Нас найбільше хвилює можливість різних типів зберігання. Наприклад, ви можете налаштувати NAS і зберігати там свої бази даних, налаштувавши програму на створення нових баз даних на локальному сервері. Таким чином, кожен у вашому домі має доступ у вашій локальній мережі, без необхідності викривати ваші дані в Інтернеті.  

Створення нових паролів

Password Depot має унікальний генератор, який використовує псевдовипадкові дані від руху вашої миші для створення ключа на основі встановлених критеріїв. Більш ніж інші генератори паролів, які використовують генератор випадкових чисел у поєднанні з деякими основними умовами, реалізація пароля депо набагато випадковіша. 

пароль-депо-вхід-генератор

Це також більш настроюється. Ви можете вибрати відносну частоту певних типів символів, обмежити паролі лише певними символами, уникати рядків, що з’являються у словнику та багато іншого. Крім того, ви можете встановити генератор дотримуватися певної політики, гарантуючи, що результат відповідає вашим стандартам безпеки. 

налаштування пароля-депо-генератора

Якщо ви додаєте обліковий запис, у якого вже є логін, вас також охопило Depot Password. Ви можете використовувати віртуальну клавіатуру для введення вашої інформації, але більше того, ви можете імітувати інші курсори на цій віртуальній клавіатурі. Поєднання двох обходів загроз з боку кейлогерів та програмного забезпечення для запису екрана. 

пароль-депо-віртуальна клавіатура

Копання в налаштування

У налаштуваннях, які відображаються в головному меню, починають світитися багато функцій Depot Password. Потрібно багато чого: від аналізатора паролів до очищення бази даних до синхронізації бази даних. У цьому розділі ми розкриємо найвідоміші функції в меню “Параметри”. 

налаштування пароля-депо

Тут ви можете налаштувати зовнішній вигляд пароля і реагувати на ваші дії. Не можна сприймати також “Налаштувати”. Депон паролів дає вам детальний контроль над усім, аж до того, які дії повинні відбутися при подвійному клацанні миші. 

Крім того, ви можете налаштувати макет інтерфейсу, як відбувається автозаповнення та ваш браузер за замовчуванням при виборі входу. 

Враховуючи, що можливо з паролем Depot, будь-який технофіл перетворить у шаленство. В той час, коли ми працювали з програмою, ми постійно запитували, чи змінили варіанти. 

Нам подобається набагато менше від інших менеджерів паролів. Як тільки ми перейшли до інших інструментів, було важко запам’ятати безліч варіантів пароля Depot, тим більше пропустити їх.

Огляд функцій зберігання паролів

Логотип депо пароляwww.password-depot.com

Починає від $ 2222Всі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання
Н / З

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

Депо для паролів – це не послуга, а програмне забезпечення. Замість того, щоб купувати підписку, постійно сплачуючи кожен місяць чи рік, ви просто купуєте ліцензію на використання поточної версії програми. 

Без сервісного обслуговування, що стосується інфраструктури сервера, Password Depot – від ціни до функціональності – нагадує програмне забезпечення для шифрування, як Boxcryptor (читайте наш огляд Boxcryptor).

Через модель Password Depot важко провести прямі порівняння. Найбільш очевидне порівняння – Sticky Password, який пропонує довічну підписку на суму близько 250 доларів (читайте наш огляд Sticky Password). За допомогою Depot Password вам потрібно буде витратити близько 40 доларів на нову ліцензію та 20 доларів на оновлення. 

Якщо припустити, що оновлення відбувається щороку, приблизно за графіком, який дотримувався протягом останніх кількох версій, ви переглядаєте 40 доларів наперед та ще 20 доларів щороку. 

Це дешевше, ніж більшість менеджерів паролів, і він розбивається на менше, ніж ціна на 2 $ на місяць у RoboForm, але важливо пам’ятати, що Depot Password не пропонує хмарне сховище (читайте наш огляд RoboForm). 

Ви платите виключно за ліцензію на програмне забезпечення, що робить ціну менш привабливою. Позитивно, ви можете продовжувати користуватися програмним забезпеченням незалежно від версії. Однак вам доведеться заплатити за оновлення, що не є проблемою для інших менеджерів паролів. Крім того, вам потрібно буде шукати стороннє хмарне сховище, якщо ви хочете синхронізувати свої пристрої. 

Незалежно від того, ви можете користуватися паролем депо безкоштовно протягом 30 днів, не потрібна адреса електронної пошти чи кредитна картка. Хоча ми цінуємо цю безкоштовну пробну версію, вона не займає місця безкоштовного плану. Як ми бачили з LastPass, надзвичайно багато можна включити безкоштовно (детальніше про це читайте в нашому найкращому посібнику з безкоштовного керування паролями). Ми хотіли б побачити обмежений безкоштовний план від Password Depot. 

Купівля ліцензії корпоративного сервера

Компанії, які хочуть отримати декілька ліцензій і більше контролю над зберіганням паролів, повинні придбати ліцензію корпоративного сервера. Ціна вказана лише за пропозицією, і залежатиме від кількості клієнтських ліцензій, кількості користувачів, які мають доступ до вашого сервера та якщо вам потрібне обслуговування програмного забезпечення. 

Ціна відверто зависока. Ви знову купуєте ліцензію на встановлення на сервері Windows, а не на наявному сервері. Інші сервіси пропонують цю ж функціональність, але з набагато більш розумною ціною (див. Наш огляд Passwork для прикладу). Навіть такі варіанти, як Zoho Vault, пропонують більш глибоку інтеграцію. 

І все-таки, якщо Password Depot звучить як те, що потрібно вашому бізнесу, ви завжди можете це зробити. Password Depot пропонує безкоштовні вебінари в будні дні, хоча для клієнтів у США години важкі. На основі центрального часового поясу, де знаходиться ваш рецензент, вебінари працюють з 2:00 до 9:00 з понеділка по п’ятницю.

Привітність до користувачів

Перероблений додаток Password Depot додає приємний сучасний лак до попередньої версії інструменту. Однак багато варіантів ускладнюють навігацію, ніж це стосується інших менеджерів паролів. Якщо ви шукаєте впорядкований інструмент, Depot Password не для вас. Користувачі, яким подобаються параметри, вважають, що пароль Depot є незамінним. 

Створення бази даних

На відміну від інших менеджерів паролів, Password Depot не дає вам сховища. Натомість ви можете створювати будь-яку кількість баз даних. Як і більшість програм програмного забезпечення для шифрування, ви можете зберігати бази даних у будь-якому місці, де безпосередньо підтримується декілька хмарних місць зберігання (детальніше про це читайте у розділі “функції” вище).. 

створення пароля-депо-бази даних

Відкриваючи менеджер баз даних, Password Depot почне шукати файли, що зберігаються на вашій машині або в одній із підтримуваних хмарних служб зберігання даних. Ви також можете створити нову базу даних із менеджера баз даних, хоча це не очевидно. Більша кнопка або навіть значок «плюс» зробить процес простішим. 

Поза генератором паролів

Створюючи базу даних, вам потрібно буде ввести головний пароль. Хоча є генератор паролів, він не такий, як наш власний. 

Замість того, щоб виплюнути кілька випадкових символів, генератор паролів Password Depot попросить вас ввести парольну фразу щонайменше з восьми слів. Потім вона перетворить цю парольну фразу за допомогою налаштованої таблиці конвертації під час пошуку. 

пароль-депо-генератор паролів

Для того, щоб з’ясувати пароль, вам знадобиться здійснити зворотну інженерію, оскільки Depot Password не відображає кінцевий результат. Це можна зробити, скориставшись легендою шаблону нижче згенерованого пароля. Використовуючи наведений вище знімок екрана як приклад із таблицею перетворення за замовчуванням, остаточний пароль – “mmp! 5 $ 45”.

таблиця перетворення паролів-депо

Це акуратна особливість, у цьому немає жодних сумнівів, але конверсія пароля Depot не буде відповідати більшості користувачів. Ви можете просто використовувати міцний, легкий для запам’ятовування пароль. 

Password Depot показує відсоток схожості словника та приблизний час тріщини за допомогою методів грубої сили. Поки ваш головний пароль перевіряється в цих двох показниках, у вас все добре.  

Додавання паролів

Додавання пароля за допомогою Password Depot не так просто, як з іншими інструментами керування паролями. Вам надано повний контроль над вашим входом, у вашому розпорядженні все, від альтернативних URL-адрес до підказок командного рядка. Хоча це чудово для майстринь, більшість користувачів не скористаються великою кількістю можливостей. 

пароль-депо-новий-запис

На головній вкладці можна сортувати запис до категорії, надати їй кілька тегів, залишити примітку та встановити час закінчення. Однак ви змушені ризикувати за першою вкладкою. Вам потрібно ввести URL-адресу за замовчуванням, яка є єдиною URL-адресою, над якою працюватиме пароль. Наприклад, якщо ви введете “google.com”, ваш пароль не працюватиме на “account.google.com”. 

Крім цього, ви можете додати будь-яку кількість спеціальних полів та вкладених файлів, а також переглянути історію записів. Після завершення входу Password Depot перевірить, чи вказаний пароль відповідає вашій політиці щодо паролів. Якщо ні, ви можете повернутися назад і відповідно налаштувати пароль. 

пароль-депо-додаткові налаштування пароля

Що стосується опцій, Password Depot не має собі рівних, що дає користувачам можливість змінити практично все. Однак те, що вони присутні, ще не означає, що вони практичні. 

Password Depot відмовився від доступності для функціональності, що для невеликої частини ринку менеджерів паролів є хорошою справою. Однак, користувачі, які шукають спрощений інструмент керування паролями, будуть розчаровані.

Організація вашої бази даних

Наскільки надзвичайним може бути депонування паролів, користувальницький інтерфейс напрочуд простий. Функції відображаються за допомогою піктограм, до яких можна звикнути. Однак, як тільки ви дізнаєтеся, яка кнопка робить що, обійти просто. 

Вам надано багато варіантів організації, від тегів до папок до категорій. Ви також можете улюблені записи, які відображатимуться у статичній папці “Вибране” у верхній частині вашої ієрархії. Усі, хто використовує Windows, негайно перейдуть до програми. Для всіх намірів і цілей він працює так само, як Windows Explorer. 

Клацнувши правою кнопкою миші запис, відкривається меню параметрів. Там ви можете додати пароль до вибраних, а також вирізати, скопіювати, копіювати та вставити. Існують і деякі унікальні варіанти, зокрема безпечна реєстрація, часткове відображення пароля та створення посилань на оболонку. Останній створить ярлик, який автоматично запустить пароль з будь-якої точки вашого комп’ютера. 

пароль-депо-оболонка-посилання

Розширення браузера паролів депо

Після того, як всі налаштування встановлені, ви можете використовувати розширення браузера для зйомки входів та автозаповнення записів. При цьому існує ряд умов щодо розширення браузера. У вас повинен бути відкритий Depot Password, ваша база даних повинна бути розблокована, а в додатку потрібно активувати автозаповнення. 

Крім того, все це має відбутися перед відкриттям браузера. Саме розширення нічого не робить, просто натискаючи на робочий стіл додаток. З того, що ми можемо сказати, Password Depot просто витягує вашу активну базу даних з локального примірника програми. 

Примітка про зберігання паролів 14

Цей огляд проводився на паролі версії 12, але випуск версії 14 неминучий (ми не впевнені, чому версія 13 була пропущена). Є кілька незначних виправлень та покращень. 

Для зручності використання найбільш релевантними доповненнями є відеоуроки, які з’являться під час першого запуску програми. Хоча це не нова концепція, ми раді бачити деяку кількість рук, враховуючи, наскільки щільний Депо для паролів. 

Безпека

Password Depot вирішує велику проблему безпеки, з якою стикаються інші менеджери паролів. Оскільки він передає синхронізацію та зберігання у ваші руки, він відмовляється від відповідальності за будь-які вразливості безпеки, які можуть виникнути при спробі переміщення ваших даних. 

Хоча технічно це безпечніше, вам потрібно буде пильно вибирати хмарну службу зберігання даних, яка захищатиме ваші дані.  

Нормальні менеджери паролів – це схрещування між хмарним програмним забезпеченням для зберігання та шифруванням із деякими корисними особливостями пароля. Password Depot приземляється більше на кінці речей, вилучаючи синхронізацію та автентифікацію з рівняння. Насправді ви навіть не можете створити обліковий запис Depot Password (якщо ви не використовуєте корпоративний сервер). 

Щодо стандартів шифрування, Password Depot – це звук. Ваш обліковий запис заблоковано ключем AES-256, який генерується з пароля вашої бази даних. Крім цього, ви можете підтвердити автентифікацію за допомогою ключа ключа, який ми отримаємо за хвилину. 

На завершенні Depot Password – це безпечніше, ніж інші менеджери паролів, але це просто тому, що йому не доведеться вирішувати проблеми, які роблять інші інструменти. 

Безпека настільки ж хороша, як і ваше найслабше посилання, тому якщо ви синхронізуєтеся із слабким хмарним сервісом зберігання даних або залишаєте файли бази даних відкритими, ви менш захищені. Password Depot передає контроль у ваші руки. 

Як розблокувати бази даних для зберігання паролів

Як і інші менеджери паролів, Password Depot використовує ваш головний пароль для шифрування вашої бази даних. На відміну від інших сервісів, однак, немає жодного пароля, який розблокує все. Натомість ви встановите ключ для кожної своєї бази даних. Ви можете створити ці паролі за допомогою генератора або створивши новий пароль із серії слів. 

Це лише один спосіб аутентифікації. Ви також можете скористатися файлом ключа. Password Depot створює цей файл локально, використовуючи псевдовипадковий процес. 

По суті, ви будете переміщувати курсор навколо невеликого вікна, використовуючи ці дані про рух, Depot Password згенерує ключ. Через точні рухи окремого курсору навколо вікна пароль по суті є випадковим. 

пароль-депо-ключ-файл

Ви можете використовувати один або інший ключ, або навіть обидва. Таким чином, ви начебто будуєте власну двофакторну автентифікацію (хоча найкращі додатки 2FA набагато зручніші). Важливо зберегти свій ключ-файл десь окремо від сховища та встановлення пароля. Все, що вам потрібно зробити, – це узгодити файл ключа для автентифікації. 

Найкращим сценарієм буде використання іншого головного пароля для кожної вашої бази даних з одним файлом ключа через них, що зберігається на портативному накопичувачі USB (ви, ймовірно, хочете також зберігати його за допомогою сервісу онлайн-резервного копіювання). Таким чином, вам просто потрібно вставити USB-накопичувач, щоб розблокувати вашу базу даних. 

Підтримка

Про те, наскільки надійним є додаток, Password Depot дуже пристосований, коли мова йде про підтримку. Для прямого контакту ви можете надіслати запит по електронній пошті або запланувати зустріч, що може відбутися по телефону або через TeamViewer. Як і вебінари, планування може бути проблематичним для користувачів у Сполучених Штатах. 

підтримка пароля-депо-премія

AceBIT, компанія, що стоїть за паролем Password Depot, може легко стягувати плату за підтримку TeamViewer, але вона пропонується безкоштовно, незалежно від того, чи ви фізична особа чи корпоративний клієнт. З огляду на те, наскільки налаштований депо для паролів, підтримка віддаленого робочого столу – це загалом великий плюс. Таким чином, ви можете побачити, що потрібно, щоб налаштувати Депо для паролів так, як вам потрібно. 

Форуми депонування паролів та ресурси самодопомоги

Якщо ви вирішите вирішити якусь проблему самостійно – до якого типу звертається клієнт Депо для паролів, – ви можете використовувати форуми спільноти або FAQ. Однак “FAQ” – це скромне ім’я, враховуючи те, що центр статей пароля Depot більше схожий на базу знань. Там ви знайдете підручники, посібники з усунення несправностей, роз’яснення та загальні знання з безпеки. 

пароль-депо-знання

Приємно бачити коло тем, що висвітлюються в базі знань. Копаючи декілька записів, є деякі, на які потрібна відповідь лише на одне речення, а інші пропонують кілька абзаців та скріншоти. Пуху небагато, і письменники лише детально розбираються в технічних деталях. 

Є також форуми спільнот, хоча ви, ймовірно, не будете ними користуватися. Їх уже менше року, у кожному розділі – лише кілька публікацій. У найпопулярнішому розділі, який охоплює версію Windows з паролем депо, на момент написання написано лише 42 повідомлення та вісім підписників.. 

форуми паролів-депо

Незалежно від цього, декількох варіантів контактів та ґрунтовної бази знань достатньо, щоб Depot Password заробив високий рейтинг у цьому раунді. Підтримка легко є найсильнішим розділом цього огляду. 

Вирок

Функція зберігання паролів відрізняється більшими можливостями, ніж будь-який інший менеджер паролів, який ми перевірили. Але, проходячи повз бур’яни, вам залишається дуже функціональний, але непрактичний менеджер паролів. 

Password Depot отримує нашу рекомендацію для користувачів, які люблять повозитися і хочуть високо захищеного локального досвіду. Всім іншим краще з іншим менеджером паролів.

На щастя, вибір дуже багато. LastPass поставляється як прем’єрний безкоштовний менеджер паролів, Dashlane та 1Password беруть торт, коли мова заходить про платних варіантах. РобоФорм, мабуть, найкраща альтернатива. Він пропонує безліч функціональних можливостей Password Depot, але з синхронізацією, обміном і резервними копіями на декількох пристроях. 

Що ви думаєте про Password Depot? Чи збираєтесь ви скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією? Повідомте нас про ваш досвід у коментарях нижче. Дякуємо, що прочитали цей огляд Депо пароля.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me