Огляд зберігача – оновлений та готовий до роботи – оновлений 2020 рік

Огляд зберігача

Keeper – це надійний сервіс, який нещодавно пройшов основний підйом обличчя, маючи хороші результати. Keeper простий у використанні, дуже безпечний і досить дешевий для завантаження. Прочитайте наш повний огляд Keeper, щоб дізнатися, чому нам подобається цей менеджер паролів.


тримач-слайдер1

тримач-слайдер2

тримач-слайдер3

тримач-слайдер4

тримач-слайдер5

Попередній

Далі

Keeper – це менеджер паролів, який завжди нас вражав, і він заробив місце в нашому найкращому посібнику з керування паролями за прекрасний список функцій. Однак востаннє, коли ми подивилися на сервіс, нас розчарував інтерфейс. На щастя, нещодавній ремонт інтерфейсу означає, що саме час оновити наш огляд Keeper. 

Ми будемо розчісувати новий інтерфейс для всіх областей, завдяки яким він сяє, а також перевіряємо безпеку, підтримку, функції та ціну. Врешті-решт, ми винесемо свій вирок, де визначимо, чи варто ще зберігати «Keeper» чи ні. 

З огляду на те, наскільки недорогий менеджер паролів Keeper, важко не рекомендувати. Хоча новий інтерфейс не ідеальний, він набагато надійніший за конкуренцію. Додайте до цього довгий список функцій та безкоштовну 30-денну пробну версію без кредитних карт, а Keeper – один із привабливіших менеджерів паролів.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Keeper

Особливості

Keeper має довгий перелік функцій, які роблять і без того низьку ціну все більш вражаючою. Хоча для отримання повного досвіду вам знадобиться зв’язати кілька сервісів, є достатньо унікальних функцій, щоб базовий план вийшов самостійно. 

Найсильніша особливість у вашому розпорядженні – аудит безпеки компанії Keeper. На інформаційній панелі ви можете переглядати кількість повторно використаних та слабких паролів, які Keeper використовує для отримання загальної оцінки безпеки. Крім того, оскільки Keeper може записувати історію пароля, ви можете бачити останній раз, коли ви змінили будь-який конкретний запис. 

зберігач-огляд-безпека-аудит

Також є кілька особливостей безпеки, найпомітнішим з яких є саморуйнування. Якщо є п’ять невдалих спроб входу, Keeper знищить усі ваші записи, які у вас є. Хоча це не ідеально, саморуйнування корисно мати проти жорстоких атак. Якби зловмисник хотів спамувати можливі паролі до вашого облікового запису, усі ваші дані будуть втрачені після кількох спроб. 

KeeperFill для локальної, iOS та Android автозаповнення

Більшість менеджерів паролів орієнтовані на роботу браузера – для прикладу читайте наш огляд NordPass – але Keeper йде на крок далі. Хоча не потрібно завантажувати настільний додаток, але це дозволить вам отримати доступ до автозаповнення локально. Використовуючи гарячі клавіші, ви можете заповнити своє ім’я користувача, пароль або обидва для будь-якого локального додатка на вашій машині. 

зберігач-огляд-зберігач-заливка

Те саме стосується вашого браузера та мобільних пристроїв. Під час нашого тестування Keeper легко вловив поля введення та заповнив відповідну інформацію. У веб-переглядачі Keeper насправді поєднує паролі, кредитні картки та адреси в тому самому вікні автозаповнення, тому вам не потрібно переходити до розширення браузера, щоб автоматично заповнити поля, що не мають пароля.. 

KeeperChat та інші надбудови

Keeper пропонує більше, ніж просто менеджер паролів. Ви можете придбати кілька доповнень a la carte або як частину пакету, що подвоює ціну стандартної підписки. Хоча екстри, ну і додаткові, вони коштують більш високої вартості. 

Основною причиною придбання одного з пакетів Keeper є KeeperChat, що є додатком зашифрованого повідомлення в кінці до кінця. Окрім захисту ваших повідомлень під час перевезення, KeeperChat має кілька унікальних функцій, зокрема приватну галерею медіа, відкликання повідомлень та приурочене саморуйнування повідомлень та розмов. 

Інші додатки включають BreachWatch, який відстежує темну павутину для будь-яких порушених записів, і Keeper Cloud Vault Security, який дозволяє безпечно ділитися файлами з іншими користувачами. Ці функції вітаються, особливо, оскільки вони не вимагають, щоб з ними було запропоновано високу ціну. KeeperChat – це те, що виділяє повний пакет.

Огляд функцій зберігача

Зберігач логотипguardsecurity.com

Починається від $ 249перше на місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки
Android / iOS

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

Keeper – один із дешевших менеджерів паролів, який коштує трохи менше, ніж 1Password, який ми вважаємо стандартним, і набагато менше, ніж Dashlane, який є досить дорогим (читайте наш огляд 1Password та огляд Dashlane).

У Keeper є широка лінійка планів, яка може заплутатись (докладніше про це в наступному розділі). Базовий план, що називається “Особистий”, має необмежене зберігання паролів для одного користувача. Хоча він обмежений одним користувачем, його можна використовувати на будь-якій кількості пристроїв. 

Є також безкоштовний план, хоча він досить обмежувальний. Він обмежений одним пристроєм і підтримує автозаповнення лише на мобільному пристрої. Якщо ви шукаєте безкоштовний менеджер паролів, ознайомтеся з найкращим посібником з безкоштовних менеджерів паролів або просто спробуйте LastPass (прочитайте наш огляд LastPass). 

Ви все одно можете безкоштовно спробувати преміальну версію Keeper. Існує 30-денна безкоштовна пробна версія, для якої не потрібна кредитна картка. Все, що вам потрібно зробити на сайті, це натиснути кнопку «звільнити зберігача», ввести адресу електронної пошти та пароль, а потім імпортувати ваші паролі. Оскільки Keeper пропонує такий щедрий пробний процес, повернення коштів не пропонується. 

Однак менеджер паролів не є кінцем історії для особистих користувачів. Keeper продає “максимум пакету” в рамках своїх особистих та сімейних планів. 

Цей пакет включає захищене зберігання файлів, темний веб-монітор та KeeperChat, який заслуговує на згадку у наших 99 безкоштовних інструментах захисту вашого конфіденційності. Ціна вдвічі більша, ніж стандартний план, але це все-таки ганьбить пропозицію Dashlane Premium Plus. 

Плани сім’ї, бізнесу та бізнесу

Окрім особистих планів, Keeper пропонує різноманітні плани для багатьох користувачів. Сімейний план конкурує як 1Password, пропонуючи п’ять приватних сховищ за подвійну ціну звичайної підписки. Він також постачається з 10 Гб захищеного хмарного сховища, але якщо це те, що вам потрібно, вам краще прочитати наш найкращий посібник із хмарного сховища. 

Для використання в бізнесі Keeper пропонує плани бізнесу та бізнесу. Вони загалом схожі, хоча план Enterprise пропонує деякі функції для великих команд, включаючи підтримку єдиного входу та інтеграцію з Active Directory. 

Це вражає запитувана ціна близько 4 доларів на користувача, але якщо вам не потрібні функції Enterprise, ви можете отримати дешевший бізнес-план із Zoho Vault (читайте наш огляд Zoho Vault).

Привітність до користувачів

Перероблений веб-інтерфейс Keeper – це радість у використанні, що дає вам безліч варіантів впорядкування вашого сховища. Налаштування теж просто, за допомогою інструмента імпорту браузера та безшовного створення записів. Однак, просіювання довгого списку додатків може стати заплутаним. 

Як згадувалося в розділі “ціноутворення” вище, Keeper має багато планів, хоча більшості користувачів не доведеться турбуватися про них. На домашній сторінці натискання кнопки “Отримати збереження безкоштовно” дозволить вам зареєструватися в обліковому записі та розпочати 30-денну безкоштовну пробну версію. Кредитна картка також не потрібна для цього випробування, тому ви можете почати використовувати Keeper відразу. 

реєстрація на зберігачі

Однак існує певна плутанина щодо того, на що ви підписуєтесь. Як було сказано в першому розділі, Keeper має багато доповнень, серед яких KeeperChat та BreachWatch. Ці функції є в комплекті, але їх також можна придбати а-ля-карт. Однак деякі додатки автоматично входять у комплект, якщо пропустити 30-денну пробну версію, а інші -. 

Використання зберігання паролів зберігача

Опинившись у сховищі Keeper, справи прекрасні. Під час першого входу ви знайшли короткий посібник із налаштування, який просить вас імпортувати свої паролі та встановити розширення Keeper. У підручнику також показано різні типи записів, які зберігач може зберігати, хоча ви можете пропустити цей крок, якщо ви використовували менеджер паролів. 

налаштування-підручник

Ви можете імпортувати паролі зі свого браузера або з іншого менеджера паролів. Імпорт браузера підтримує Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge та Opera, і вимагає завантажити інструмент імпорту. 

Якщо ви перебуваєте з іншого менеджера паролів, Keeper має інструкції з імпорту. Існують покрокові підручники для KeePass, RoboForm, Sticky Password та багато іншого, хоча ви завжди можете просто перетягнути файл CSV теж (читайте наш огляд RoboForm та огляд Sticky Password). 

імпорт пароля

Додавання та керування записами збереження

Keeper називає свої записи “записами”, і є три основні записи, які він може зберігати: паролі, кредитні картки та особисті дані. Між трьома ви можете прикрити багато землі, але Keeper виходить за рамки цього. Завдяки підтримці спеціальних полів записом може стати все, що завгодно. 

редагування-керування паролем-запис

Стандартні поля враховуються, але ви також можете додати до запису будь-яку кількість користувацьких полів. Крім того, ви можете додавати нотатки, файли та фотографії до запису, а також зберігати двофакторні коди. Після їх збереження ви можете додати запис у вибране, змінити колір і навіть створити ярлик.

Що стосується управління вашими записами, Keeper надає вам безліч варіантів. Ви можете переглядати свої записи у форматі типу плитки або у списку та сортувати їх за назвою чи датою. Крім того, ви можете відфільтрувати записи різними способами, наприклад, знайти лише записи, до яких додані файли, та впорядкувати їх у папки.. 

організація-переглядач

Як і окремі записи, ви можете кольорово кодувати папки у своєму сховищі для подальшого впорядкування своїх записів. Незважаючи на те, що всі ці варіанти здаються суттєвими, у інших диспетчерів паролів є дивовижна відсутність можливостей організації (див. Наш огляд RememBear для прикладу цього). Keeper надає всі інструменти, необхідні для організації записів.  

Обмін предметами з зберігачем

Організувавшись, ви можете ділитися своїми записами Keeper і, як і варіанти організації, Keeper виходить на крок за межі конкуренції. Передаючи запис, ви можете вибрати, чи може одержувач читати, редагувати або ділитися записом. Крім того, ви можете передати право власності. 

обмін зберігачем

Ці функції є стандартними для менеджерів паролів для бізнесу, але Keeper пропонує їх на особисті плани. Зрозуміло, що зберігач присвячений параметрам, що відображається в налаштуваннях спільного використання паролів та організації.

Безпека

Зберігач дотримується стандартів, встановлених іншими менеджерами паролів, шифруючи свій сейф AES-256 і фіксуючи цей ключ за основним паролем. Крім того, ваші зашифровані паролі зберігаються відповідно до SOC 2 та ISO 27001. Однак, у нас все ще виникають питання щодо того, як відбувається відновлення облікового запису Keeper. 

Модель нульових знань Keeper та доступ до надзвичайних ситуацій

Хранитель дотримується моделі нульових знань, тобто він ніколи не бачить і не зберігає ваш головний пароль. Натомість Keeper генерує ключ шифрування на основі вашого основного пароля, використовуючи 100 000 ітерацій PBKDF2. Цей ключ використовується для шифрування та розшифрування вашої скарбниці за допомогою окремої клавіші AES-256 (детальніше про це читайте в нашому описі шифрування). 

Через модель з нульовим знанням Keeper не може надати свій головний пароль у випадку, якщо ви його забудете. Однак, на відміну від більшості менеджерів паролів, він все ще пропонує кілька варіантів відновлення облікових записів. Створюючи свій обліковий запис, ви запитуєте питання безпеки та відповіді, які використовуються для відновлення облікового запису. 

Після реєстрації Keeper генерує ключ даних, який використовується для шифрування та розшифровки кожного ключа запису (ключі для кожного елемента у вашому сховищі). Цей ключ даних за замовчуванням шифрується за допомогою вашого головного пароля. Однак Keeper зберігає ще одну копію цього ключа даних, зашифрованого вашим питанням безпеки та відповіді. 

Якщо у вас слабке питання безпеки, це може поставити кілька питань. Без ввімкнення двофакторної автентифікації зловмиснику знадобиться доступ до вашої електронної пошти та відповідь на ваше питання безпеки для доступу до вашого облікового запису. Найкращий спосіб вирішити цю проблему, як ми відзначаємо в шести порадах щодо запобігання крадіжки особистих даних, – це використовувати хибне питання безпеки та відповіді.. 

Крім того, ви можете призначити п’ять надзвичайних контактів, які можуть отримати доступ до вашої сховища у випадку надзвичайної ситуації. Keeper ніколи не ділиться вашим головним паролем. Натомість, контакт отримує половину пари ключів RSA, яка використовується для розшифрування вашої скарбниці через певний час. 

Параметри аутентифікації двофакторного зберігача

Хоча безпека Keeper є надійною, радимо ввімкнути двофакторну автентифікацію. Keeper підтримує найкращі додатки 2FA, використовуючи одноразовий пароль від таких програм, як Google Authenticator. Крім того, Keeper підтримує апаратні ключі, які відповідають універсальному двофакторному стандарту, наприклад, YubiKey.

Підтримка

Keeper забезпечує гідну пряму підтримку клієнтів із цілодобовим чатом та відповідями електронною поштою. Однак він приходить в свої власні ресурси з ресурсами самодопомоги. Keeper стоїть осторонь щільних напрямних, які охоплюють усі аспекти його обслуговування, не боячись заглиблюватися у технічні деталі. 

Ви можете знайти підтримку, натиснувши посилання “довідка” внизу інтерфейсу Keeper. Натиснувши туди, ви перейдете до центру підтримки клієнтів, де ви зможете перевірити стан системи Keeper, зареєструватися для веб-сеансів підтримки, переглянути відповіді на поширені запитання, переглянути відео-уроки та, звичайно, звернутися до служби підтримки. 

центр підтримки

Під час нашого огляду ми багато використовували чат в реальному часі, занурюючись у бур’яни про технічні аспекти безпеки Keeper. Хоча представник чату в реальному часі повернувся до копіювання тексту з розділу безпеки на веб-сайті Keeper, вони пройшли напрочуд добре. Ми рекомендуємо використовувати електронну пошту для технічних питань, але повторення чату в прямому ефірі, з якими ми говорили, були напрочуд грамотними. 

Підтримка чату та електронної пошти доступна цілодобово, хоча вам не потрібно використовувати їх часто. У Keeper є безліч ресурсів самодопомоги, включаючи все, від відеоуроків, які проходять основи програми Keeper, до поглиблених посібників, орієнтованих на корпоративних клієнтів.. 

Зберігач не є другим, коли йдеться про ресурси самодопомоги, висвітлюючи всі аспекти своєї служби з неприємними деталями. 

ватаги-зберігачі

Keeper також має бібліотеку ресурсів з інфографікою, в якій детально описується вплив кіберзлочинності, технічні довідки та вебінари на замовлення. Хоча ці ресурси в основному орієнтовані на бізнес-клієнтів, приємно бачити прихильність Keeper інформувати свою клієнтську базу про кібербезпеку.

Вирок

Хоча Keeper завжди був надійним менеджером паролів, його перероблений інтерфейс робить його радістю користуватися. Однак більш вражаючою є ціна. Keeper дещо дешевше, ніж конкуренція, хоча ходити до ніг з найпоширенішими функціями. Між безкоштовним планом та 30-денною безкоштовною пробною версією Keeper – це впевнена ставка. 

Що ви думаєте про Keeper? Ви збираєтесь зареєструватися на безкоштовну пробну версію? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me