Огляд сховища Zoho – оновлений 2020 рік

Zoho Vault Review

Zoho Vault – чудовий менеджер паролів для бізнесу, але не вистачає позначки, коли справа стосується громадського харчування. Хоча ми рекомендуємо це впевнено, якщо вас легко дратує дивний дизайн інтерфейсу, замість цього перевірте кількох конкурентів. Детальніше читайте наш повний огляд Zoho Vault.


zoho-vault-slider1

zoho-vault-slider2

zoho-vault-slider3

zoho-vault-slider4

zoho-vault-slider4

Попередній

Далі

Zoho – компанія, яка присвячена тому, щоб бізнес великий і малий працював безперебійно. Від програмного забезпечення довідкової служби до аналітики до програм електронної комерції, Zoho пропонує трохи всього. Зохо Сейф, можливо, є найважливішим інструментом усіх. На додаток до інтеграції цих додатків на одне місце, Vault знаходиться поруч з нашими кращими менеджерами паролів. 

У цьому огляді Zoho Vault ми будемо глибоко роздивлятися цього захисника паролів, орієнтованого на підприємство. Окрім того, як ми бачимо, як він працює на технічному рівні, ми розповімо вам про його особливості, ціну, безпеку, підтримку та інше, перш ніж виносити вирок. 

Якщо ви хочете захистити паролі для п’яти і більше користувачів, Zoho Vault є обов’язковим. Його функціональність як бізнес-орієнтований менеджер паролів не має жодного значення, навіть якщо інтерфейс менш доступний, ніж особисті менеджери паролів. Існує також безкоштовний план для окремих користувачів, хоча ми рекомендуємо його рідше, ніж інші безкоштовні менеджери паролів.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Zoho Vault

Особливості

Zoho Vault не поставляється із службами захисту крадіжок особи від Dashlane або Abine Blur. Швидше, Vault зосереджується на особливостях, що стосуються бізнесу. Від SSO до сторонніх інтеграцій до управління користувачами, Zoho надає власникам детальний контроль, необхідний для управління безпекою своїх працівників.

Інтеграції та єдиний вхід

Zoho – компанія, орієнтована на бізнес, що пропонує такі інструменти, як Zoho Notebook та Zoho Books. Через таку увагу, існує багато сторонніх бізнес-інтеграцій. Користувачі підприємств можуть поєднувати свій сейф безпосередньо з Microsoft Active Directory, Azure, G Suite, Gmail, Dropbox, Box та багато іншого (читайте наш огляд Dropbox та огляд Box). 

zoho-vault-інтеграції

Абоненти підприємств також можуть скористатися послугами SSO для хмарних додатків. Список підтримуваних додатків тривалий, включаючи перелічені вище інтеграції, а також Slack, Salesforce та багато іншого. Однак Zoho робить свій API відкритим, і ви можете додати будь-яку програму до своєї системи SSO.  

Обмін паролем, секрети та камери

Обмін паролями – одна з найважливіших особливостей для Zoho Vault. Ви можете легко ділитися даними з будь-яким членом у вашому бізнесі, за допомогою детального контролю над тим, хто може отримати доступ до чого. Співробітники також можуть надсилати запит на вступ, або отримувати пароль відразу, або в майбутньому. 

Все це зводиться до дозволів користувачів, які ми розкриємо за хвилину. Записи у вашому сховищі відомі як “секрети”, і ви можете легко їх поширити навколо. Однак якщо ви підписалися на професійний план, ви також можете поділитися “палатами”. Секрети і камери – це лише файли і папки, і, незважаючи на нетрадиційне іменування, практичність цієї системи все ще діє. 

зоо-сховища

У поєднанні з дозволами користувачів адміністратор має багато контролю над тим, хто що бачить, не обмінюючись кожним записом вручну. Для великих підприємств, особливо, пакетна обробка «секретів» творить чудеса. Наприклад, якщо є команда, яка працює над певним проектом, ви можете згрупувати облікові дані для потрібних інструментів у “палату” та швидко поділитися ними.

Політика управління користувачами та паролі

Що відрізняє Vault від адміністраторів особистих паролів, це його управління користувачами. Кожен користувач у вашому обліковому записі має певну роль у вашому сховищі, право власності на певні записи та дозволи на доступ до інших. 

Починаючи з ролей, існує три рівні доступу: користувач, адміністратор та супер адміністратор. Користувачі можуть бачити паролі, якими вони володіють, і все, що їм було надано, а адміністратори можуть схвалювати запити на обмін та створювати правила щодо паролів. Нарешті, супер-адміністратори контролюють сховище, щоб вони могли бачити кожен обліковий запис та запрошувати нових користувачів. 

Дозволи дозволу користувача zoho-treult

Супер-адміністратори також мають перевагу змінити будь-який спільний доступ або право власності, визначені у сховищі. Наприклад, якщо працівник покидає ваш бізнес, супер адміністратор може скасувати доступ до всіх своїх паролів, що зберігаються у Vault. Супер-адміністратори також можуть передавати права власності на записи.

Регулярні адміністратори можуть встановлювати правила щодо паролів. Ви можете мати та застосовувати скільки завгодно політик, застосовуючи такі речі, як мінімальна довжина пароля, певні символи та кількість конкретних символів. Ви також можете відображати свою політику за допомогою генератора паролів Zoho, полегшуючи зберігання довгих унікальних паролів у своїх облікових записах.

Огляд функцій Zoho Vault

Zoho Vault Логотипwww.zoho.com

Починається від 090 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

Zoho Vault – один з найдешевших менеджерів паролів для бізнесу. Підібравшись з великими можливостями та вражаючим безкоштовним планом, для завантаження Zoho пропонує суцільний удар для вашого долара. Однак, мінімальний розмір команди може стати проблемою для дуже малого бізнесу, а деякі більш дорогі плани мають критичні особливості.

Перш ніж розібратися в товщі цього, поговоримо про плани в цілому. Zoho пропонує чотири рівні захисту, три з яких платні. Платні плани складаються з розрахунку на кожного користувача на місяць і виставляють рахунок щомісяця або щорічно (ціна вище, якщо виставляється рахунок щорічно). Стандартний план підтримує будь-яку кількість користувачів, але вам знадобиться принаймні п’ять для професіоналів та підприємців. 

Важко порівняти Zoho Vault безпосередньо з іншими менеджерами паролів через його бізнес-спрямованість. Однак є кілька точок порівняння. Наприклад, 1Password пропонує два рівні управління паролем для бізнесу, як ви бачите в нашому огляді 1Password. Хоча два найкращі рівні Vault дешевші, йому не вистачає варіантів зберігання документів та параметрів сімейного плану 1Password. 

Zoho Vault отримав кивок у нашому найкращому менеджері паролів для керівництва малим бізнесом, і хоча це все ще чудовий вибір, краще для трохи більших команд. Такі параметри, як 1Password, дорожчі, але краще обслуговувати невеликі команди (скажімо, від 5 до 10 членів). Сейф, з іншого боку, значно більше орієнтований на можливість обміну паролями та керування користувачами. 

Продовжуючи бізнес-фокус, Zoho пропонує власні котирування та практичні демонстрації, якщо ви хочете спробувати Vault. Для тих, хто хоче вирішувати справи самостійно, існує 15-денна безкоштовна пробна версія Enterprise з усіма новими обліковими записами (обмежена на п’ять користувачів), і ви можете будь-коли скасувати, зменшити чи поновити або оновити. 

Їдемо із Зохою безкоштовно

Zoho Vault Free – це план лише для особистого користування, що дивно, враховуючи його фіксацію на підприємствах з рештою асортименту. Ви отримуєте стандартні функції, включаючи необмежене зберігання паролів, автономний доступ та двофакторну автентифікацію. Однак це лише для одного користувача та для особистого користування. 

Незважаючи на це, не варто знижувати Сейф. З нею можна перейти до найкращого безкоштовного менеджера паролів LastPass (читайте наш огляд LastPass). Ключова відмінність Zoho Free від інших менеджерів безкоштовних паролів – це синхронізація з кількома пристроями. На відміну від безкоштовного сервісу, наприклад NordPass, Zoho Vault синхронізує ваші дані на різних пристроях. 

Тим не менш, він збив пару кілочків порівняно з LastPass через його бізнес-орієнтований підхід. Ми радимо спробувати безкоштовний план, але зауважте, що існує кілька налаштувань, які ви, ймовірно, не будете використовувати.

Зручність у користуванні

Реєстрація проста завдяки соціальній інтеграції та безлічі інструментів для борту. Однак ми пережили серію зламаних сторінок, намагаючись налаштуватись. На щастя, проблема, яка перезавантажила реєстрацію, кілька разів вирішила проблему. Однак це минуло приблизно через 10 хвилин часу вичерпання сторінки. Незалежно від того, використовуєте ви соціальну інтеграцію чи ні, вам доведеться встановити новий головний пароль. Zoho рекомендує створити довгий, але запам’ятовується пароль, оскільки він не буде зберігатися ніде на серверах Zoho. Ви можете використовувати парольну фразу замість пароля, де ви поєднуєте кілька слів із спеціальними символами. 

Зберігання пароля у вашому браузері

Як і LastPass, Zoho Vault – менеджер паролів на основі браузера. Поки ваш комп’ютер має доступ до Інтернету та веб-браузера, ви можете отримати доступ до своїх паролів. Хоча фокус веб-переглядача є проблемою для інших менеджерів паролів, Vault дозволяє здійснювати офлайн-доступ через всі рівні. 

Занурившись у приладну панель, можна багато переварити. Від звітів та аудитів до інструментів та паролів, Сейф щільний із вкладками та параметрами. Для початку вам потрібно буде додати свої «секрети» вручну через сторінку «секрети» або імпортувати їх з іншого менеджера паролів. Ви можете знайти цю опцію на вкладці “інструменти”. 

zoho-vault-password-import

Вручну додавати паролі працює трохи інакше, ніж інші менеджери паролів. Замість того, щоб просто дати вам кілька полів для заповнення, є список підтримуваних сайтів, кожен з яких має свій логотип. На щастя, ви можете додавати сайти, які офіційно не підтримуються.

Додавання користувальницького сайту – це кращий спосіб вирішити справи в більшості випадків. Ви пропускаєте фантазійний значок, але отримуєте вкладення файлів у розмірі до 2 МБ, теги та спеціальні поля. Крім того, ви можете вказати власні піктограми відображення для спеціальних полів. Спеціальні записи більше, ніж підтримувані сайти, дають набагато більший контроль над вашими “секретами”. 

Zoho-Vault-звичай-секрет

Це “старий” дизайн Зохі, як було уточнено в електронній пошті. У бета-версії з’явився новий інтерфейс, про який ми обернемось, щоб наблизитися до повного випуску. З того, що ми можемо сказати, це покращує багато питань юзабіліті в поточній ітерації. 

Створення та захоплення паролів за допомогою розширень браузера

Інформаційна панель Vault справді призначена для адміністраторів та супер-адміністраторів. Більшість співробітників витратять свій час на розширення браузера, яке доступне для Chrome і Firefox. Розширення – це знята версія інтерфейсу браузера, що пропонує ваші “секрети”, “камери” та декілька налаштувань. 

Ви можете додати нові паролі, і Zoho автоматично визначить цей сайт. Щоразу, коли ви вводите новий пароль, Zoho автоматично визначає і зберігає його з вами як власника. 

Zoho-Vault-захоплення паролем

Ви також можете створити паролі за допомогою вбудованого генератора. Окрім кількох варіантів, ви можете створити пароль відповідно до певної політики. 

zoho-vault-password-policy

Менеджер паролів, орієнтований на бізнес

Як уже згадувалося, Vault щільний з опціями, що чудово підходить для адміністраторів, але погано для загальних користувачів. Особливо у вільному плані дуже багато неактуальних налаштувань та вкладок. Важливо вказати на недоліки для особистого користувача через вільний план Vault. Чесно кажучи, особисті користувачі явно не пам’ятали, коли був розроблений інтерфейс. 

zoho-vault-settings

Це зовсім не погано – Зохо Сейф не є складним у використанні – але він служить для бізнесу, а не для приватних осіб. Якщо вас зацікавить щедрий безкоштовний план як особистий користувач, ви, швидше за все, виявите, що Сейф переважає в декількох місцях. Для особистого використання ми рекомендуємо безкоштовні сервіси з RoboForm та Sticky Password, виходячи виключно з юзабіліті. 

Безпека

З великою увагою до корпоративних додатків, не дивно, що Zoho пропонує широку документацію щодо безпеки. Хоча використовує схожу архітектуру безпеки, як і інші менеджери паролів, Vault приділяє більше уваги безпеці при спільному використанні паролів. 

Незалежно від цього, все починається з вашого головного пароля. Цю парольну фразу знаєте лише ви. Zoho знає нульові знання про використовувану парольну фразу, замість цього автентифікуйте свій обліковий запис за допомогою функції виведення ключа та солі (PBKDF2 з HMAC-SHA512, щоб бути конкретним). Не забудьте прочитати наш опис шифрування, якщо це для вас химерно. 

Ваша парольна фраза також використовується для створення ключа ключа шифрування (KEK). Цей ключ – це те, що шифрує ваші дані за допомогою AES-256, який є одним із найсильніших алгоритмів навколо. Однак він все ще настільки ж міцний, як і ваш головний пароль. На щастя, Zoho надає оцінку пароля в режимі реального часу під час створення свого облікового запису. 

Хостинг та безпечний обмін

Тепер, коли береться за автентифікацією, настав час розібратися зі своїми даними. Як згадувалося, ваш сейф шифрується за допомогою AES-256. Однак це відбувається на стороні клієнта. Zoho має хостинг-модель хостингу, тобто вона ніколи не бачить жодних ваших розшифрованих даних. Натомість шифрування обробляється у вашому браузері. 

Крім додавання шару конфіденційності вашим даним, хостинговий хостинг також є більш безпечним. Шифруючи на стороні клієнта, Zoho унеможливлює можливість зловмиснику коли-небудь компрометувати дані в прямому тексті. Ваші дані повинні бути зашифровані до їх надсилання. 

Zoho дотримується суворих стандартів безпеки, коли справа стосується спільного доступу. Кожен користувач у вашому сховищі має пару відкритих / приватних ключів RSA. Крім того, Vault генерує кілька інших ключів на основі парольної фрази супер-адміністратора та відкритого ключа. 

Після спільного використання елемента Vault перевіряє зашифрований приватний ключ користувача та ключ організації, що дозволяє зашифрованому паролю розшифрувати. 

Що робити, якщо ви забули свій головний пароль

Zoho пропонує можливість скинути свій головний пароль у випадку, якщо ви його забудете, чого не пропонує більшість менеджерів паролів. Якщо адміністратор коли-небудь забуде головний пароль, він може запросити зашифрований HTML-файл усіх даних у своєму акаунті. Однак усі паролі підприємства будуть втрачені в процесі. 

Підтримка

Zoho пропонує безліч ресурсів підтримки, щоб переконатися, що ви на правильному шляху. Це починається з адреси електронної пошти, яка відстежується цілодобово. Існують також гарячі лінії для обслуговування клієнтів у США, Великобританії, Індії та Австралії, хоча варто зазначити, що платні клієнти отримують пріоритетну підтримку. 

Однак ви можете врятувати собі клопоту розмовляти з ким завгодно. Дзеркально відбиваючись на приладову панель, Zoho пропонує велику документацію для Vault. Замість традиційної бази знань Zoho пропонує список посібників з PDF, що охоплюють все, від найкращої практики до ролі адміністраторів. Завдяки такому підходу легко роздавати посібники своїй команді, щоб вони могли швидко набирати швидкість. 

Окрім путівників, Zoho пропонує експерт з відео та практичну демонстрацію Vault із експертом. Ці демонстрації охоплюють не лише основи Vault, а й його розширений функціонал. Для ІТ-експертів або власників бізнесу запит на демонстрацію демонструє повний спектр функціональності Vault. 

Існує ще більше в структурі обслуговування клієнтів, від поширених запитань до вебінарів до форуму спільноти. Кількість варіантів підтримки приголомшлива порівняно з більшістю менеджерів паролів. Замість надання аутсорсингової підтримки або написання загальних недобрих статей на базі знань, Zoho пропонує всебічну, практичну підтримку, щоб переконатися, що ваш досвід Сейфу є найкращим.. 

Вирок

Для великих та малих підприємств Zoho Vault – це наша рекомендація. Хоча функції не надто вражають для окремих користувачів, команди можуть скористатися потужною інтеграцією Vault, передовими можливостями спільного доступу та прекрасними контролерами управління користувачами. Для ринку, на який він орієнтований, Vault виграє на кожному рахунку. 

Що ви думаєте про Zoho Vault? Ви збираєтесь зареєструватися на безкоштовну пробну версію? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me