Огляд розмиття – оновлено 2020 рік

Огляд розмиття

Розмиття – це простий у користуванні менеджер паролів, який нагороджує тих, хто налаштовує його і забуде. Його дизайн з голими кістками функціонує у фоновому режимі, але в іншому випадку не пропонує великої гнучкості. Ви можете прочитати більше про це у нашому повному огляді розмиття.


розмивання-повзунок1

розмиття-повзунок2

розмиття-слайдер3

розмиття-слайдер4

розмиття-слайдер5

Попередній

Далі

Abine Blur – це менеджер паролів, який отримує багато прав, пропонуючи унікальну функцію конфіденційності та щедрий безкоштовний план. Однак йому не вистачає відбитків, щоб ввійти в наш кращий список менеджерів паролів. Від розрізненого інтерфейсу до порушення даних, який стався десь у 2018 році, у Blur є деякі проблеми, які занадто великі, щоб їх ігнорувати. 

У цьому огляді «Розмиття» ми збираємося переказати наш досвід, коли ми взяли додаток для розкрутки. Після реєстрації в Інтернеті, як і будь-який клієнт, який платить, ми відкрили анонімний обліковий запис, щоб оцінити послугу наближеною та особистою. У цьому огляді ми торкнемося досвіду використання, безпеки та особливостей, перш ніж виносити вирок. 

Оскільки компанія, орієнтована на конфіденційність, пропонує такі інструменти, як DeleteMe, здається, наміри Abine в потрібному місці. Однак у виконанні Blur є деякі проблеми. Хоча нам подобаються функції програми, контекст, який оточує ці функції, часто представляє більше клопоту, ніж варто. Це не кажучи вже про абсолютно божевільну ціну.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи розмиття

Особливості

Blur – це більше, ніж просто онлайн-менеджер паролів, і він пропонує цілий ряд інструментів конфіденційності, гідних імені Abine. Хоча DeleteMe – онлайн-засіб очищення Abine – не в комплекті з Blur, є ряд інших функцій конфіденційності. Без додаткових платежів ви можете захистити свої кредитні картки та заблокувати міжпрограмні трекери. 

Існує три аспекти, які складають набір функцій Blur, перший з яких – керування паролем. Однак у розмиті нічого особливого не відбувається. Ви можете зберігати паролі, адреси, кредитні картки та посвідчення особи, але нічого іншого.

Окрім того, щоб пропускати функції зберігання та спільного використання нотаток, Blur не вистачає будь-якого аналізу облікових записів (хоча варто зазначити, що ви можете додавати нотатки до певних облікових записів). Ви можете переглядати повторно використані паролі зі сторінки облікових записів, але вам не присвоєно загальний рейтинг безпеки, як у Dashlane або LastPass. 

розмиття-пароль-сторінку

Маскування телефону та картки

Однією з найбільших особливостей, що розмиває Blur на відміну від інших інструментів управління паролем, є його функціональність маскування. Ви можете приховати електронні адреси, номери телефонів і навіть кредитні картки за фальшивою стіною, видаляючи підроблену інформацію, яка переспрямовує до реального місця. Наприклад, масковане повідомлення електронної пошти може виглядати як [захищено електронною поштою]

розмита електронна пошта

Функціональність маскування далеко не досягає, що дозволяє вам підписатися на сумнівні сайти в Інтернеті, не ризикуючи вашими дорогими особистими даними. Карти в масках – це цікавий біт. На відміну від віртуальних кредитних карт, які просто прив’язують підроблену інформацію до фактичних реквізитів кредитної картки, Blur дає вам обмеження. 

Під час налаштування маскованої кредитної картки вам доведеться ввести, скільки ви плануєте витратити. Ця карта хороша лише для покупки. Але, на щастя, ви можете генерувати маскіровані кредитні картки на ходу, використовуючи дані своєї кредитної картки та розширення браузера Blur. 

Блокування трекера з розширенням браузера розмиття

Завершення тріо функцій Blur є блокатором відстеження. Як ми зазначаємо у наших 99 безкоштовних інструментах захисту вашого посібника щодо конфіденційності, крос-браузерне відстеження є однією з найбільших загроз вашим персональним даним. На щастя, трекери автоматично блокуються розширенням Blur, яке вам знадобиться для автозаповнення. 

blur-браузер-розширення

Хоча існує маса інших розширень браузера, які блокують трекери, Blur включає їх безкоштовно у будь-якого користувача. Можна, звичайно, вимкнути цю функціональність, але в цьому насправді немає причин. Крім того, блокуючи міжміські трекери, Blur також веде облік кількості трекерів, які заблокував щодня, які ви можете переглядати на інформаційній панелі свого облікового запису.. 

розмиття-трекер-історія

Огляд функцій розмиття

Розмиття логотипdnt.abine.com

Починається від 325 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

Завдяки необмеженому вільному плану та безлічі функцій, Blur виглядає як безпечна ставка, особливо порівняно з іншими безкоштовними менеджерами паролів. Однак, на відміну від LastPass, про який ви можете прочитати в нашому огляді LastPass, Blur не пропонує синхронізацію кількох пристроїв у вільному кінці речей. Це змушує вас заплатити дорого сплачений план.

Є два варіанти: базовий та необмежений, хоча більшість платників повинні дотримуватися плану безлімітного. Базова дешевша, коштує трохи більше 3 доларів на місяць, коли її виставляють щорічно, але це не має функції маскуваної кредитної картки. Натомість вам потрібно буде сплатити комісію в розмірі 2 доларів за кожну карту, що становить менше 100 доларів, і 1,5-відсоткову плату за будь-які картки понад 100 доларів. 

Основний план відповідає іншим менеджерам паролів, коштує трохи менше, ніж Dashlane і трохи більше, ніж Keeper (читайте наш огляд Dashlane). Однак, якщо ви їдете з Unlimited, це значно зросте. Окрім місячного рахункового циклу, Unlimited поставляється з усіма маскованими картками, які ви могли б захотіти, без додаткових комісій. Однак 15 доларів на місяць – це безпрецедентна ставка. Навіть план Dashlane Premium $ 10 – який постачається з віртуальною приватною мережею, захистом від крадіжок особистих даних та моніторингом темного Інтернету – виглядає скромно порівняно. У Blur є безліч функцій, але ви платите за них здорову премію за своїм необмеженим планом.

Розмивання вільних та бізнес-планів

Безкоштовний план вражає, але не на рівні такої послуги, як Sticky Password (читайте наш огляд Sticky Password). Ви отримуєте необмежене зберігання паролів, але лише на одному пристрої. Резервне копіювання та синхронізація зарезервовані для оплати абонентів. Тим не менш, Abine включає в себе маскувальну функцію електронної пошти та блокування трекера. Безкоштовний план також постачається з 30-денною пробною версією Unlimited. 

Немає жодних бізнес-планів. Такий сервіс, як Zoho Vault, як правило, краще підходить для середніх та великих торгових точок, хоча малий бізнес може скористатися можливостями маскування Blur. 

Незважаючи на це, всі нові користувачі можуть легко відпочивати за 14-денне вікно повернення коштів. Незважаючи на те, що пропонують безкоштовний план, Blur також дозволяє повернути гроші протягом двох тижнів після придбання підписки, без запитань.

Привітність до користувачів

Реєстрація на Blur – це, мабуть, розмиття. Вам просто потрібно ввести свою адресу електронної пошти та пароль, і вас відразу ж завантажують на панель приладів. У чомусь цей процес чудовий, адже ви працюєте протягом декількох секунд. Однак відсутність тримання рук може виявитися проблематичним для технофобів. 

розмито-приладова панель

Сам сайт також створює кілька перешкод. Насправді не існує веб-сайту Blur. Швидше ви можете придбати Blur через веб-сайт Abine. Проблема випливає з того, що Абіне також розповідає про DeleteMe там, пропускаючи повз традиційну сторінку ціноутворення та функції для дизайну на одному аркуші. 

Однак, розмиття просте у використанні, коли ви проходите повз веб-сайт, але пропонує спрощену компоновку для багатьох різних функцій. На приладовій панелі, з якою вас вітають, викладаються чотири основні категорії: “акаунти”, “гаманець”, “маскування” та “відстеження”. Ви можете розширити ці розділи, якщо шукаєте щось конкретно, скажімо, особисті дані або кредитні картки. 

розмито-розширена

Імпорт та організація рахунків

Сторінка облікових записів – це місце, де ми проводили більшу частину свого часу, на якому є перелік ваших паролів та їх кількість, яку ви повторно використовували. Якщо ви починаєте з нуля, натисніть кнопку “новий обліковий запис”, ви почнете роботу. Ви можете додати свою інформацію, створити пароль прямо на сторінці і навіть додати мітку. 

blur-new-password

Для нас, оскільки ми використовували інші менеджери паролів, ми перейшли на вкладку імпорту. Користувачі розмитості можуть імпортувати пароль від інших менеджерів паролів, включаючи KeePass та, або скидати свої акаунти у загальний файл CSV. Однак на сторінці імпорту не існує жодних посібників, як виконати цей процес. 

Ми імпортували 297 акаунтів з LastPass без проблем. Розмиття навіть зайшло, щоб пропустити попередні дублікати записів, піклуючись про необхідну очистку до нашого сховища LastPass. З цього приводу ви не можете вимкнути це налаштування, тому можливо, що деякі записи можуть бути пропущені, якщо вони позначені як дублікат. 

Однак вам надається гнучкість у імпорті ваших паролів. Замість того, щоб прийняти структуру CSV як закон, Blur дозволяє змінити загальні поля для ваших записів. Наприклад, якщо випадково підібрали ваші паролі як назву сайту, ви можете змінити стовпець, щоб все імпортувалось правильно. 

розмиття-імпорт

Перекопування в налаштування розмиття

Хоча ви проводите більшу частину часу на сторінці облікового запису Blur, в його налаштуваннях є й інші функції. Найбільш очевидним місцем для пошуку є зона “маскування”, де ви можете встановити масковані кредитні картки, електронні листи та номери телефонів. Маскування електронною поштою доступне всім, хоча маскування телефонів та кредитних карток зарезервовано для абонентів Unlimited. 

Крім того, у Blur немає занадто багато налаштувань. Ви можете налаштувати 2FA та переглянути свою резервну парольну фразу на сторінці налаштувань, яку ми розкриємо в наступному розділі. Найголовніше, що ви можете керувати тим, де зберігаються ваші облікові записи на сторінці налаштувань. 

розмиття-налаштування

За замовчуванням Blur зберігає ваші облікові записи на своїх серверах, щоб вони могли синхронізуватися на ваших пристроях. Однак ви можете вибрати, що ваші облікові записи зберігатимуться локально, якщо ви переживаєте за порушення даних. На жаль, вам доведеться подумати про розмиття.

Використання розширення Chrome Blur

Оскільки основна онлайн-інформаційна панель, розширення Chrome Blur дуже надійне. В основному використовується для автоматичного заповнення, виявлення полів для входу, коли ви прибуваєте на сайт. Однак ви можете налаштувати, як Blur бачить ці поля. Наприклад, якщо розширення випадково підбере, що поле для пароля призначене для вашої електронної пошти, ви можете змінити це за допомогою розширення.

blur-extension-settings

Розширення також відкриває багато налаштувань для кожного сайту. Залежно від сторінки, на якій ви перебуваєте, ви можете вмикати або вимикати автозаповнення, автоматичне захоплення, маскування електронної пошти та багато іншого. Хоча ви керуєте цими налаштуваннями на основі сайту за замовчуванням, ви також можете застосовувати їх універсально.

налаштування розмиття-розширення сайту

Безпека

Abine не має великої документації про структуру безпеки, на відміну від деяких інших менеджерів паролів, хоча, з того, що ми можемо отримати, це схоже на інші інструменти. Турбота полягає не в тому, як Abine управляє вашими даними; там все здається недоторканим. Швидше, це тривожне порушення безпеки, яке з’явилося трохи більше року тому. 

Перш ніж дістатися до цього, давайте не вийдемо з технічного біта. Сейф вашого пароля зашифрований AES-256, який, як ви можете прочитати в нашому описі шифрування, є в основному віртуальним Fort Knox. Ключ, який розблоковує ваш зашифрований сховище AES-256, походить від вашого головного пароля, про який Blur має нульові знання про. 

Натомість ваші дані шифруються локально, перш ніж надсилатись на сервери Blur. Цей процес, який часто називають хостинговим хостингом, гарантує, що Abine ніколи не може бачити вміст вашого сховища. 

Abine також ніколи не бачить і не зберігає ваш головний пароль, що чудово підходить для безпеки. Однак це також означає, що вам потрібно буде запам’ятати цей головний пароль, якщо ви хочете розшифрувати свої дані. 

Скидання пароля неможливо або, принаймні, неможливо в традиційному розумінні. Замість простого скидання пароля, Blur пропонує резервну парольну фразу. Ця парольна фраза, що складається з 10 або більше випадкових слів, використовується для скидання головного пароля у випадку, якщо ви її забудете. Однак вам потрібно запам’ятати свою резервну парольну фразу. 

blur-backup-passphrase

Порушення даних про розмитість

В кінці 2018 року Abine оголосила, що виявила порушення даних на своїх серверах. Це порушення, яке торкнулося приблизно 2,4 мільйона користувачів, викрило електронні адреси користувачів, підказки щодо паролів, адреси, імена та прізвища, а також зашифровані паролі. Хоча паролі прямого тексту не були порушені, Blur закликав користувачів змінити свій головний пароль. 

Не можна точно знати, що було викрито. Що ми знаємо, це те, що жодна інформація, яка зберігалася після січня 2018 року, не була порушена. Ебіне дізналася про порушення у грудні 2018 року у дослідника безпеки. Виходячи з цієї часової шкали, ймовірно, порушення фактично сталося десь у 2017 році. 

Тут ми не збираємося вимальовувати слова: обсяг даних, який може зберігати Blur, є порушенням дуже загрозливий. Abine стверджує, що жодна інформація користувача не була порушена до місця катастрофи. Однак, порушення такого масштабу не слід сприймати легко. 

Хоча Blur – не єдиний менеджер паролів, який зазнав такої атаки, проблема зазвичай усувається через шифрування, розміщене у сховищі користувача. Однак, як інструмент конфіденційності, Blur має можливість зберігати ваші кредитні картки, електронні адреси та номери телефонів для маскування.

Робота з обмеженою інформацією

Ми хотіли б зазначити, що, якщо говорити про структуру безпеки, ми можемо оцінити лише ту інформацію, яку Blur надає громадськості. На жаль, за межами головного алгоритму, який використовується для шифрування даних та деяких двофакторних параметрів аутентифікації, ми дуже мало знаємо про те, як працює Blur на технічному рівні. 

Загальні концепції безпеки є надійними, але Blur не розкриває процес аутентифікації вашого облікового запису. Це ключовий момент при оцінці менеджера паролів, як ми бачили в нашому огляді 1Password. У Abine немає білого паперу чи будь-якої іншої технічної документації, тому все, що ми можемо зробити, це припустити, що це положення, в якому ми ніколи не любимо бути.

Підтримка

Blur пропонує досить просту систему підтримки з готовим чатом та електронною поштою, а також розділом поширених запитань. Звертатися до Абіне безпосередньо, як правило, найбезпечніше. Після спілкування в чаті, ми отримали корисну відповідь протягом декількох хвилин, що далеко не є ресурсами самодопомоги. 

Є FAQ, і якщо ми віримо “часто” частині цієї абревіатури, можна припустити, що Ебін отримує багато питань. FAQ – це, чесно кажучи, безлад. Хоча є чіткі спроби впорядкувати питання, все викидається на одну сторінку. Якщо ви хочете надрукувати FAQ, це займе 163 аркуші паперу, перші шість з яких присвячені змісту. 

розмиття

Ми цінуємо увагу до деталей, особливо враховуючи, що більшість тем висвітлюються скріншотами. Однак, безумовно, є кращий формат для відображення поширених запитань. На щастя, є рядок пошуку, але, якщо запитання з довгими формами, незначна зміна фрази може скинути весь пошук. 

Для тих, хто тільки починає працювати, є керівництво користувача, яке набагато коротше, ніж FAQ. Проте ви переглядаєте одну сторінку з усією інформацією, викладеною на ній. Прикро, що ресурси підтримки Blur можуть бути чудовими. Формат, у якому вони представлені, відчуває себе лінивим та застарілим. 

розмиття-керівництво користувача

Вирок

Розмиття – це погріб хороших ідей та незручного виконання. Основна концепція – це те, що менеджер паролів наповнений додатковими інструментами конфіденційності. Однак веб-сайт, ресурси підтримки та інформаційна панель можуть використовувати тонку настройку. Це не кажучи вже про нещодавнє порушення безпеки. 

Як безкоштовний менеджер паролів, Blur є прохідним, підходить до функцій, які інші інструменти керування паролями пропускають минуле. Однак платити за Blur – це великий запит. Ціна на план Безлімітний набагато вище, ніж на будь-який інший менеджер паролів, що ускладнює нам рекомендувати розмиття. 

Що ви думаєте про Blur? Ви збираєтесь дати безкоштовний план зняти? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me