Огляд RoboForm – оновлено 2020 рік

Огляд RoboForm

RoboForm – це недорогий менеджер паролів, який пропонує безліч варіантів для людей, які хочуть налаштувати їх. Однак інтерфейс не для всіх, як ви можете прочитати в нашому повному огляді RoboForm.


робоформ-стовпчик-редактор

робоформ-редактор

робота-пошук

робоформ-безпека-центр

робоформа-налаштування

Попередній

Далі

RoboForm постійно ставить під сумнів наш найкращий посібник із керування паролями, пропонуючи низьку ціну та функції, яких ми ще ніколи не бачили. Однак, у нього є кілька проблем із зручністю використання. Якщо ви готові зазирнути через дещо застарілий інтерфейс, ви знайдете одного з найбільш гнучких менеджерів паролів. 

У цьому огляді RoboForm ми збираємось глибоко зануритися в сервіс після придбання ліцензії. Від входу в RoboForm до імпорту наших паролів, ми розкриємо наш досвід своєю зручністю, функціями, безпекою та іншим, перш ніж виносити вирок. 

Для короткої відповіді, RoboForm – один з кращих варіантів. Безпека та функції – це два вагомі моменти, хоча користувальницький інтерфейс не буде чашкою чаю кожного. На щастя, вам не потрібно приймати наше слово. Завдяки щедрому безкоштовному плану та 30-денній політиці повернення коштів, немає причин не давати RoboForm знімати. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для RoboForm

Особливості

RoboForm має багато функцій, хоча спочатку багато з них можуть не бути очевидними. Користувачі живлення можуть використовувати безліч налаштувань RoboForm, які пропонують дуже гнучку роботу. Поки ви готові зіткнутися з проблемою налаштування програми на свій смак, RoboForm є одним із найгустіших менеджерів паролів навколо. 

Зокрема, є дві особливості, які чітко підкреслюють цю ідею. Перший – це пошук. Ви можете фактично налаштувати, як RoboForm реагує на фрази, які ви вводите в полі пошуку. Під час картографування функціональних клавіш ви можете автоматично запустити пошук зі своєї пошукової системи за допомогою введеної вами фрази. 

робота-пошук

На цьому також не закінчується змішування між додатками. RoboForm підтримує автозаповнення для програм Windows, навіть у вільному плані. Варто зазначити, що автозаповнення призначене спеціально для додатків Windows, а не лише для додатків, які працюють у Windows. 

Завершення стандартних функцій – це автономний доступ. На відміну від менеджера паролів Steganos, який змушує вас залишатися в режимі офлайн, RoboForm надає вам можливість. Хоча шифрування відбувається локально, незалежно від того, який вибір ви зробите, ви можете вирішити, чи зашифрований сейф синхронізується з серверами RoboForm чи залишається локальним.

Нові функції в RoboForm 8

Остання версія RoboForm додала кілька нових функцій, зменшивши список функцій RoboForm 7 до вільного плану. Існує маса невеликих змін, як щодо користувальницького інтерфейсу, так і загальної юзабіліті. Однак версія 8 приносить із собою низку додаткових функцій. 

Найважливіша нова функція – безпечний обмін. Передплатники плану “Скрізь” можуть ділитися окремими записами та цілими папками, все за допомогою зашифрованого з’єднання. 

Ви також можете вказати одержувачів швидкого доступу, які можуть отримати доступ до вашого облікового запису у випадку, якщо ви заблоковані. Для обох функцій одержувачу просто потрібний безкоштовний акаунт RoboForm. 

Наша улюблена нова функція – центр безпеки, який забезпечує перевірку паролів для всіх ваших облікових записів. У настільному додатку RoboForm дасть вам загальний бал безпеки на основі збережених облікових даних. Крім того, центр безпеки показує, скільки років ваші паролі та чи є повторно використані паролі. 

робоформ-безпека-центр

Огляд функцій RoboFrom

RoboForm логотипwww.roboform.com

Починає від 199 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

RoboForm – один з найдешевших менеджерів паролів, який пропонує прекрасні пропозиції як для приватних осіб, так і для сімей. Хоча фокус роботи RoboForm є в невеликих масштабах. Хоча бізнес-план доступний, ціна швидко збільшується, і це мало сприяє сторонній інтеграції. 

Загалом, RoboForm пропонує передплату на один, три та п’ять років, незалежно від того, який план ви вибрали. Однак знижки тим довше їдете. Наприклад, придбання п’яти років плану Everywhere пропонує 16-відсоткову знижку, що втрачає трохи більше 1,50 долара на місяць. 

Ціна в таблиці вище, якщо ви купуєте рік, але навіть тоді RoboForm коштує дешево. План “Усюди” коштує просто сором’язливих у розмірі 2 доларів на місяць, а ганьбить щомісячну ставку Дашлана в 5 доларів (читайте наш огляд “Дашлайн”). 

Сімейний план також пропонує чудову цінність – 5 ліцензій на всюди менше 4 доларів на місяць (це навіть дешевше, ніж 1Password). Насправді сімейний план заробив кивок у нашому найкращому менеджері паролів для сімей.

Розсікання RoboForm Free

RoboForm Free – це найвідоміша зірка для більшості користувачів, оскільки він пропонує необмежене зберігання паролів, підтримку багатьох платформ та центр безпеки RoboForm безкоштовно. З цього приводу, на LastPass в нашому найкращому посібнику з безкоштовного керування паролями було заднім сидінням. У вільному плані RoboForm, на жаль, не вистачає синхронізації на декількох пристроях. Все-таки варто подивитися. RoboForm не обмежує ваші записи на вільний кінець речей, на відміну, скажімо, від True Key, про який ви можете дізнатися в нашому огляді True Key. Крім того, він підтримує Android та iOS, що робить його чудовим вибором для захисту паролів на вашому мобільному пристрої. Ви можете дізнатися більше про це в нашому найкращому менеджері паролів для iOS.

Ласощі в RoboForm скрізь

Хоча безкоштовний план є привабливим, RoboForm включає деякі додаткові додатки у свою платну підписку Everywhere. Найважливішим доповненням є синхронізація з кількома пристроями. Використовуючи сервери RoboForm, ви можете отримати доступ до свого зашифрованого сховища на будь-якому пристрої, доки ви пам’ятаєте свій головний пароль. Синхронізація також служить для резервного копіювання зашифрованого сховища. 

Також є деякі покращення якості життя, найбільш помітне з яких – доступ до Інтернету. Замість того, щоб використовувати розширення Chrome, ви можете увійти та отримати доступ до свого облікового запису RoboForm з будь-якого веб-браузера. План Everywhere також підтримує двофакторну автентифікацію, додаючи рівень безпеки доступу до Інтернету.

Незважаючи на пропозицію безкоштовного плану, RoboForm також має 30-денну політику повернення коштів для плану Everywhere. Поки ви скасуєте протягом перших 30 днів, за всю підписку буде повернено, незалежно від того, яку тривалість ви купуєте. При цьому вільний план слугує замість будь-якої безкоштовної пробної версії RoboForm Everywhere. 

Зручність у користуванні

RoboForm представляє простий процес налаштування та тонку гнучкості, ставлячи його у власну лігу порівняно з іншими програмами керування паролями. Однак, ці варіанти іноді забирають загальну роботу користувачів. Хоча це не складно у використанні, RoboForm намагається представити великі сховища паролів у легкозасвоюваному вигляді.

Встановлення Roboform 8

Якщо ви дотримуєтесь безкоштовного плану або принаймні намагаєтеся, то налаштування буде мало. На домашній сторінці все, що вам потрібно зробити, – це натиснути «отримати RoboForm». Немає сторінки реєстрації або будь-яких дратівливих підтверджень, з якими можна боротися. Швидше, остання завантаження для вашої операційної системи починається відразу. 

робоформа-домашня сторінка

Інсталятор більше задіяний, але хорошим способом. Окрім налаштування локальної програми, інсталятор також включить розширення на ваш вибір Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox та Opera. Ви також можете заповнити та зберегти поля з програм Windows.  

Ви знайдете додаткові параметри налаштування в тому місці, де ви зберігаєте свої входи, що не надається більшістю менеджерів паролів. Порівняно з іншими інструментами, ці розширені налаштування здаються настільки простими, хоча ми їх рідко бачимо. Дозволяючи змінити їх під час налаштування, процес початку роботи відчуває себе набагато більш текучим. 

Редактор RoboForm

Редактор RoboForm – це локальний центр, який ви будете використовувати для керування паролями. Однак у програми є кілька проблем. Хоча це не властиво з естетичної точки зору, зручність використання є слабкою. RoboForm використовує ієрархію папок Windows-esque, яка представляє ваші входи непростим способом. 

робоформ-редактор

Ви можете впорядковуватись за папками, але якщо ви імпортуєте з браузера, все переноситься на одну сторінку. Хоча редактор RoboForm залишається рівним порівняно з іншими менеджерами паролів з точки зору зручності використання, він відрізняється можливостями. 

Зовнішній вигляд – не єдине, що RoboForm має спільне з Windows Explorer. RoboForm також може робити такі речі, як керувати кількома вікнами редактора одночасно, що не може зробити інші менеджери паролів. Ви навіть можете налаштувати, які поля відображаються в головному вікні, дозволяючи очистити частину неполадок, які там за замовчуванням. 

робоформ-стовпчик-редактор

Копання в налаштуваннях виявляє ще більше варіантів. RoboForm дає вам детальний контроль над майже всім. Окрім налаштування роботи автозаповнення та автоматичного збереження, ви можете програмувати комбінації клавіш і навіть налаштувати дії списку пошуку в меню налаштувань. Цей рівень настроюваності не відрізняється від будь-якої іншої програми управління паролем. 

робоформа-налаштування

Використання RoboForm для Chrome

Розширення RoboForm Chrome трохи заплутане. На поверхні все добре, представляючи кілька категорій, деякі варіанти та центр безпеки. Однак, відкриваючи свій список паролів, ви показуєте буквально все, збільшуючи скромний розмір розширення, щоб заповнити все вікно браузера. 

робоформа-хром-розширення-розширений

Якщо коротко, не сподівайтесь організувати свої записи в додатку Chrome. Це дійсно просто для автозаповнення, синхронізації та генерації паролів. Генератор паролів – це цікавий інструмент, що відкриває друге вікно з новим паролем і дозволяє перетягувати його. 

робоформа-генератор паролів

Між розширенням Chrome і додатком для Windows, RoboForm трохи змішався. Призначений частинами, але сучасний в інших, RoboForm відрізняється можливостями та налаштуваннями, хоча не завжди надає інформацію найкращим чином. Це не найгірший досвід користувача у нас – читайте наш огляд LogMeOnce – але це далеко не найкраще.

Безпека

RoboForm, на щастя, пропонує безпечний документ, в якому детально описуються всі складні біти його структури безпеки. Все як належить, RoboForm використовує AES-256 для симетричного шифрування у всьому сховищі (детальніше про це читайте в нашому описі шифрування). 

Замість того, щоб шифрувати файли окремо, як це роблять деякі програми шифрування, весь ваш сейф зачиняється за однією клавішею AES-256. Цей ключ генерується з вашого головного пароля, якому RoboForm повинен бути щонайменше вісім символів із принаймні чотирма нечисловими символами. 

Однак RoboForm ніколи не бачить цього головного пароля. Скоріше, ваш ключ генерується за допомогою PBKDF2 з функцією хешу SHA-256 та 32-байтною сіллю. Цей результат використовується для аутентифікації вашого акаунта. 

Якщо це для вас хитрість, давайте зламати це. Хеш – це односторонній алгоритм, який неможливо розшифрувати. RoboForm по суті бачить набір випадкових символів, який підходить до бази даних для аутентифікації вашого акаунта. Ваш головний пароль ніколи, крім вас, не бачить ніхто.

Зламали RoboForm?

Ні, RoboForm не зламали, що є подихом свіжого повітря порівняно з конкурентами Abine Blur та LastPass (читайте наш огляд Blur). Замість того, щоб ховатися від питання, RoboForm вирішує це відкрито. Ви можете знайти відповідь на те, що станеться, якщо RoboForm зламаний безпосередньо на його сторінці безпеки, а також в інтерв’ю з ВП з ​​маркетингу RoboForm у 2011 році. 

За дев’ять років після інтерв’ю багато що змінилося, але одна з основних концепцій залишається недоторканою. Хоча RoboForm пропонує синхронізацію з кількома пристроями – дозволяє витягувати інформацію з хмари RoboForm – це не потрібно. Як і Sticky Password, RoboForm пропонує автономний доступ до ваших паролів. 

Оскільки все зашифровано локально, ви все ще захищені. Однак процес надсилання вашої зашифрованої бази даних на сервер закінчується, що є найбільшою загрозою для менеджерів паролів.

Підтримка

RoboForm пропонує безкоштовну підтримку цілодобово, відповідаючи на запити незалежно від часу доби, хоча скрізь абоненти отримують пріоритет над безкоштовними, якщо мова йде про електронну пошту. Члени, що платять, також мають доступ до підтримки в чаті, але вона, на жаль, обмежена понеділком по п’ятницю в робочий час. 

Ви можете з вдячністю знайти багато відповідей у ​​базі знань. Як і місцевий додаток, база знань – це сутіння добрих і поганих елементів. Обличчя привабливе, RoboForm розкладає вироби в легкозасвоювані частини. Однак, перейшовши на розділ, просто відображається список тем. 

робоформа-база знань

Так само керівництво користувача, яке охоплює все про програму, переноситься на одну сторінку. Ці ресурси самодопомоги хороші, надають багато деталей та скріншотів. Однак, як і інші інструменти RoboForm, презентація може бути кращою.

Вирок

RoboForm Everywhere – цінна підписка, навіть якщо безкоштовна версія на перший погляд є більш привабливою. Менш, ніж конкуренція, RoboForm переходить на ноги за функціями, хоча інтерфейс може використовувати певні налаштування. Крім застарілого вигляду, RoboForm вражає унікальними інструментами та нескінченними налаштуваннями. 

Що ви думаєте про RoboForm? Ви збираєтесь взяти вільний план на спін? Повідомте нас, як це йде в коментарях нижче, і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me