Огляд RememBear – оновлено 2020 рік

Огляд RememBear

RememBear, продукт тієї ж команди, що стоїть за TunnelBear VPN, – це гідний менеджер паролів із чітким безкоштовним планом. Однак, порівняно з конкурентами, він дещо не вистачає перед функціями, як ви можете прочитати в цьому повному огляді RememBear.


пам’ятати-досягнення

запам'ятати-застосувати

запам'ятати-створити-записати

Запам’ятати-завантажити сторінку

Запам'ятати-налаштування

Попередній

Далі

RememBear – це менеджер паролів, який походить від тієї ж компанії, що стоїть за VPN TunnelBear. Як ви можете прочитати в нашому огляді TunnelBear, ця послуга проста у використанні, хоча вона має ряд проблем, включаючи потокове передавання, розташування сервера та швидкість. У цьому огляді RememBear ми дізнаємось, чи варто зламати компанію в програмі керування паролями.. 

Здебільшого RememBear є гідним доповненням до ринку менеджерів паролів. Хоча не вистачає функцій, доступний гідний безкоштовний план, а також усі необхідні речі, які ви очікуєте від інших менеджерів паролів. До них відносяться генератор паролів та розширення браузера. 

Однак RememBear все ще не відповідає нашому найкращому списку менеджерів паролів. Хоча нам подобаються двофакторні варіанти аутентифікації та додавання резервного набору для відновлення вашого облікового запису, м’яса на погольній кістці замало. Основне управління вашими обліковими даними обліковується, але не багато іншого. 

Це не кажучи вже про материнську компанію RememBear, McAfee, яка має деякі проблеми, як ви бачите в нашій реєстрації McAfee Total Protection. Тим не менш, TunnelBear продовжував працювати з тією ж командою, і з того, що ми можемо сказати від RememBear, це добре. Незважаючи на можливості, RememBear пропонує спрощене управління паролем із надійним безкоштовним планом для завантаження.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для RememBear

Особливості

RememBear – це дуже простий у застосуванні додаток, але зрозуміло, що десь у процесі проектування зручність використання була надана перевагам функцій. Додаток пропонує лише найосновніше управління паролем, заповнення ваших даних на веб-сайтах та зберігання вашої інформації в захищеному сховищі. Інші функції, які є звичними для таких служб, як Zoho Vault, не входять у стіл.

Він поділяє багато ДНК з іншим менеджером VPN, який звернувся до паролів, NordPass. Сховище Barebones – це назва гри, з обмеженими типами входу та кількома варіантами для цих записів. Хоча це чудово для зручності використання, але відсутність функцій є проблемою для цього розділу. 

2FA коди, кредитні картки та безпечні нотатки

Спочатку почнемо з типів запису. RememBear підтримує вхід, кредитні картки та захищені нотатки, хоча нічого іншого. Кожен із цих елементів має свій розділ на інформаційній панелі, але між ними мало змішування. Наприклад, ви не можете приєднати кредитну картку до певного входу або завантажити документи до запису. 

запам'ятати-створити-записати

Ви також не можете налаштувати поля, як ви можете, за допомогою 1Password. Що ви бачите, те, що ви отримуєте, і поза невеликим розділом приміток із кожним новим записом ви не можете додавати додаткову інформацію. З цього приводу є одна унікальна особливість для входу в систему.  

Якщо у вас є статичний двофакторний код автентифікації або QR-код 2FA, який бачите найкращі програми 2FA, ви можете зберігати його разом із паролем. Нам ця функція дуже подобається. З цим вам не потрібно здійснювати риболовлю через мобільний пристрій, щоб затвердити push-повідомлення або копати електронну пошту для отримання коду. Натомість процес обробляється за вас. 

Особливості RememBear «Додаткові»

RememBear пропонує стандартний спектр функцій, включаючи синхронізацію на різних пристроях на платному плані, створення резервної копії вашої скарбниці та автоматичне заповнення даних кредитної картки. Однак відсутні будь-які розширені функції. Наприклад, про спільний доступ не йдеться. Також немає жодного різновиду багатокористувацького плану.

Зрозуміло, що головна увага RememBear полягала в тому, щоб бути першим персональним менеджером паролів та ще чим-небудь другим. Однак через два роки після запуску ми розчарувалися, побачивши, що команда не додала жодних нових функцій. Хоча ми розуміємо спрощений підхід, відсутність функціональних можливостей RememBear за ціною, що вимагається, є неприйнятною.

Огляд функцій RememBear

RememBear Логотипwww.remembear.com

Починається від 300 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

RememBear коштує досить дешево, пропонуючи своє преміум-членство приблизно за 3 долари, якщо ви купуєте рік заздалегідь. Хоча це і не погана ставка, ми побачили дешевші варіанти, більшість з яких мають більше функцій (читайте приклад нашого огляду Keeper і наш фрагмент Dashlane vs Keeper). Тим не менш, безлімітний безкоштовний план RememBear робить його гідним погляду.

Починаючи з платних планів, ви можете вибрати щомісячний або щорічний платіжний цикл, хоча підписка на рік знижує ціну вдвічі. 

Платити 6 доларів на місяць за щомісячний кінець речей занадто високо, навіть під такими позначками залишаються навіть дорогі додатки для паролів, як Dashlane (читайте наш огляд Dashlane). Є кілька більш дорогих варіантів, наприклад, Abine Blur, але місячна ставка все ще вища, ніж більшість, особливо враховуючи низьку ціну 1Password (читайте наше порівняння Dashlane vs. 1Password)

Щорічно, RememBear більше відповідає іншим менеджерам паролів, хоча існують і більш дешеві варіанти (RoboForm та Sticky Password). 

Проблема тут полягає не в ціні, а в пропонованих цінах. Як було обговорено в останньому розділі, RememBear не пропонує багато іншого за межами базового керування паролем, завдяки чому показник здається трохи зависоким. 

Дотримуйтесь RememBear Free

На щастя, доступний безкоштовний план. Незважаючи на те, що наш кращий безкоштовний менеджер паролів вибирає LastPass, RememBear Free все ж краще, ніж, скажімо, McAfee True Key (читайте наш огляд True Key). Ви обмежені одним пристроєм, резервне копіювання та синхронізація зарезервовані для плану Premium, але ви можете зберігати стільки записів, скільки вам потрібно.

Як і у більшості інших безкоштовних менеджерів паролів, пропонування RememBear – це скоріше пробна версія, ніж повноцінний менеджер паролів. Звичайно, досить отримати доступ до своїх паролів на робочому столі. Однак між телефонами, планшетами та ноутбуками доступ до ваших паролів на кількох пристроях є обов’язковим. 

Вільний план, здається, також замість політики відшкодування. Ми не могли знайти жодних згадок про політику повернення коштів в умовах надання послуг RememBear або на його веб-сайті за межами статті підтримки, в якій говорилося про зміну щомісячного на щорічне виставлення рахунків. Якщо вам цікаво зробити RememBear, почніть спочатку з безкоштовного плану. 

Безкоштовні користувачі також можуть використовувати Premium протягом 30 днів. Хоча ви втратите доступ до синхронізації на декількох пристроях через місяць, ви все ще можете побачити все, що може запропонувати підписка під час першої реєстрації. RememBear зберігає вашу електронну адресу у файлі, тому ви не можете постійно користуватися безкоштовною пробною версією.

Зручність у користуванні

Не дивно, що RememBear простий у використанні. Перш ніж ви зможете зареєструватися, потрібно завантажити локальну програму та розширення браузера. Процес досить простий: RememBear переведе вас на сторінку завантаження разом із усіма її встановниками після натискання великої синьої кнопки «завантажити» на веб-сайті..

Запам’ятати-завантажити сторінку

Установка пройшла без замикання, і за лічені хвилини ми піднялися та працювали. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете створити його в додатку, хоча зауважте, що RememBear не надає вам рахунок та пароль TunnelBear. Після закінчення ви отримаєте свій резервний набір RememBear, про який ми поговоримо докладніше в розділі “безпека” нижче.

запам'ятати-підписати

Після цього ви можете імпортувати свої паролі. Нам подобається, що RememBear просить вас зробити це, перш ніж відкрити програму. Більше того, нам подобається, що RememBear підтримує імпорт із браузерів. Якщо RememBear – це перший керуючий паролем, який ви використовуєте, він може скрапнути все, що зібрав Chrome, і додати його до вашого зашифрованого сховища. 

пам'ятати-імпорт

RememBear в Windows

Після закінчення налаштування вас попросять встановити розширення веб-переглядача, до якого ми потрапимо за хвилину. Після цього, однак, завантажується місцева програма. RememBear запускає вас до списку досягнень, і все – від додавання захищеної замітки до спільного використання з друзями у списку завдань. Однак це не просто прості налаштування. 

Якщо ви виконаєте будь-які п’ять досягнень, RememBear видасть вам 6 доларів підписки. Більшість завдань також зосереджена на захисті вашого облікового запису, замість того, щоб просити вас твітнути або сподобатися RememBear на смерть.

пам’ятати-досягнення

Додаток Windows є базовим, показує ваші входи, нотатки та кредитні картки, але не багато іншого. Спрощений підхід RememBear перетворюється на розробку програми – на краще і на гірше. З одного боку, обхід простий, з чітко позначеними вкладками та достатньо місця між записами. 

запам'ятати-застосувати

З іншого боку, однак, організаційних варіантів немає. Ви можете сортувати за назвою та “нещодавно оновленим”, але немає системи тегів чи папок. Існують і деякі дивні налаштування за замовчуванням. Наприклад, за замовчуванням для RememBear встановлено блокування через дев’ять годин, що не має великого сенсу. 

Запам'ятати-налаштування

Використання розширень браузера RememBear

Навіть з тим, наскільки базовим є місцевий додаток, ви не витратите на нього багато часу. Натомість ви в основному взаємодієте з розширенням браузера, яке доступне для Chrome, Firefox та Safari, хоча, на жаль, не Opera (читайте наш огляд Opera). Розширення просте, показує вхід для будь-якої URL-адреси, а також список інших елементів сховища. 

пам'ятати-розширення браузера

Автозаповнення працювало чудово під час нашого тестування, і RememBear корисно додав генератор паролів у діалоговому вікні заповнення. У самому розширенні не так багато варіантів, крім корисної кнопки “Проблема автозаповнення”. Якщо натиснути на нього, RememBear створить звіт на основі веб-сайту, на якому ви перебуваєте, і автоматично надішле його. 

Запам'ятати-автозаповнення-проблема

Керування своїм обліковим записом

Ви можете керувати своїм обліковим записом, увійшовши на веб-сайт RememBear, хоча важливо встановити локальну програму та розширення браузера. Оскільки ваша автентифікація зберігається цими інструментами, вам знадобляться вони для входу в Інтернет. Вам не потрібно вводити електронну пошту чи головний пароль. 

пам'ятайте-онлайн-менеджмент

Онлайн-інформаційна панель є базовою, що дозволяє переглядати деталі свого облікового запису та змінювати платіжну інформацію. Одне унікальне доповнення – це розділ “конфіденційність”. Там ви зможете завантажити копію всіх особистих даних, які має RememBear про вас. Однак ця функціональність не працює. 

У RememBear є посилання на повну інструкцію щодо завантаження ваших даних, яка порушена, а також підказку щодо перевірки налаштувань у настільному додатку. Ми зробили і те, і не знайшли спосіб завантажити наші дані. Ця функція була б чудовою, але, як і багато аспектів RememBear, це концепція більше, ніж будь-що інше. 

Безпека

RememBear використовує звичну архітектуру безпеки, яка забезпечує шифрування в кінці для вашого зашифрованого сховища AES-256 (детальніше про це читайте в нашому описі шифрування). Але це не просто розмова. RememBear звернувся за допомогою до Cure53, німецької фірми з кібербезпеки, яка ретельно перевірила RememBear на предмет вразливості. Ви можете знайти ці результати тут.

Тест, який був проведений трохи більше двох років тому, виявив одне головне питання та кілька другорядних. Викликає занепокоєння те, як RememBear ставився до доменів верхнього рівня. Додаток заповнює ваші облікові дані, ігноруючи перші два домени верхнього рівня, тобто веб-сайт підробки, створений для фішинг-схеми, може зафіксувати ваш логін. 

Це питання, разом з усіма іншими, знайденими в аудиті, були вирішені до запуску RememBear. Крім того, команда зрозуміла причетність Cure53 до процесу розробки, запропонувавши повний доступ до коду перед публічним випуском. 

Коротше кажучи, RememBear є захищеним, пропонуючи модель з нульовими знаннями з найкращим шифруванням. Більше того, архітектура безпеки була ретельно досліджена на предмет вразливості, використовуючи ті ж тактики, що і хакер з чорною шапочкою. Хоча нам зазвичай потрібно брати претензії щодо безпеки за номіналом, RememBear забезпечує сторонній аудит, щоб підтвердити, що це безпечно у використанні.

Комплект резервного копіювання RememBear

Коли ви створюєте новий обліковий запис RememBear, програма створить резервний набір. Цей PDF схожий на комплект для відновлення 1Password, показує інформацію про вхід у випадку, якщо ви забудете. Однак у комплекті резервного копіювання є новий ключ пристрою та QR-код для налаштування RememBear на інших платформах. 

запам'ятати-резервний комплект

Ваш NDK та QR-код необхідні для входу в систему з іншими програмами. Замість того, щоб просити головний пароль, RememBear використовує аутентифікацію на основі пристрою, тобто існує список пристроїв, яким RememBear знає, яким можна довіряти. Ви автентифікуєтесь на основі свого NDK та QR-коду. 

Так буває, що цей процес робить налаштування нових пристроїв неймовірно простими. Оскільки QR-код унікальний для вас, ви можете просто сканувати його за допомогою камери під час налаштування програми iOS або Android. Те саме стосується вашої інтернет-інформаційної панелі, яка використовує поєднання ваших облікових даних у додатку для настільних ПК та розширенні веб-переглядача для входу в систему. 

Підтримка

RememBear не пропонує багато способу підтримки, що є невеликим сюрпризом, бачачи, як мало варіантів у додатках та розширеннях браузера. Знову ж таки, RememBear торгує варіантами зручності використання. Існує пристойно надійна база знань, яку легко обійти, але пряма підтримка обмежується листуванням електронною поштою. 

Якщо вам потрібно влаштувати RememBear, є контактна форма, де ви можете коротко описати свою проблему, хоча чіткої адреси електронної пошти підтримки немає. Ви коротко опишіть свою проблему, відповівши на кілька основних питань та вказавши електронну адресу свого облікового запису. Існує 48-годинне вікно для відповіді, але коли ми зв’язалися, команда повернулася через пару годин. 

згадати-контактну форму

База знань більше нагадує FAQ. Є п’ять розділів, у кожному з яких є коротка серія запитань та відповіді. Хоча теми висвітлюються ретельно, не вистачає додаткових ресурсів підтримки. Немає скріншотів чи відео-уроків, що, враховуючи перший підхід RememBear, дивно. 

запам'ятати-базу знань

У базі знань ми також знайшли кілька інших питань. Однією була категорія «Початок роботи», яка була перенаправлена ​​на «безпеку та конфіденційність», розділ із лише двома статтями. 

Нічого цього не є кінцем світу для тих, хто гідно розбирається в техніці; база знань є більш заплутаною, ніж програма, що є свідченням того, наскільки простою є у використанні. Однак це може створити перешкоди для новачків. 

Відверто кажучи, RememBear буде нашою рекомендацією для тих, хто потребує безпеки в Інтернеті, але не знає першої справи про комп’ютери (думайте, ваші батьки). Тоді було б добре мати керівництво для початку цих користувачів, щоб вони мали точку відліку при налаштуванні.

Вирок

RememBear відмінні в юзабіліті, хоча і не має функцій. Базова програма є прекрасною, пропонує управління паролями, кредитними картками та нотатками з чудовою системою заповнення. Якщо все, що ви шукаєте, – це керування паролем у вашому веб-переглядачі з використанням облікових даних, RememBear – прекрасний вибір, особливо з його вільним планом. 

Користувачі живлення, або хтось гідно розбирається в програмному забезпеченні, будуть розчаровані відсутністю варіантів. Немає підтримки спільного доступу, не планується для декількох користувачів, обмежені варіанти організації та сторонні інтеграції. За запитувану ціну ви можете отримати набагато більше за свої гроші. 

Зважаючи на це, ми рекомендуємо RememBear користувачам, які потрапляють на сторону технофобів. Через вільний план існує низький бар’єр для входу, а завдяки тому, як просто користуватися додатком, нові користувачі можуть залишатися захищеними з мінімальною суєтою. 

Що ви думаєте про RememBear? Чи збираєтесь ви його зняти чи рекомендувати комусь іншому? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me