Огляд правдивих ключів McAfee – оновлений 2020 рік

Огляд правдивих ключів McAfee

Як частина пакета безпеки, McAfee True Key є гідним менеджером паролів. Однак, як окремий продукт, він страждає від нестачі функцій та непарних цін, тому ми вагаємось, рекомендуючи його. Перегляньте наш повний огляд McAfee True Key для деталей.


слайдер true-key1

true-key-slider2

слайдер true-key3

true-key-slider4

справжній ключ-слайдер5

Попередній

Далі

True Key – менеджер паролів антивірусного гіганта McAfee. Хоча вражає своєю ціною та зручністю використання, він не витримує порівняно з іншими кращими менеджерами паролів. Його обмежений набір функцій та дивна модель ціноутворення повертають його більше ніж на кілька кроків. Однак, це варто зняти як частину антивірусного пакету. 

У цьому огляді McAfee True Key ми детально розповімо про свій досвід після вилучення інструменту. Від реєстрації в обліковому записі до ввімкнення багатофакторної автентифікації (MFA) ми висвітлюємо всі аспекти True Key, щоб ви могли дізнатися, чи це правильний менеджер паролів для вас. 

Для більшості людей будуть кращі варіанти. Хоча це грамотний інструмент для керування паролями, набір функцій нестабільного набору не чудовий, навіть враховуючи ціну. Це означає, що в комплекті з антивірусом – це краще, ніж зберігати паролі у вашому браузері. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для справжнього ключа McAfee

Особливості

True Key, як і багато антивірусних менеджерів паролів, відрізняється функціями. Хоча він більш надійний, ніж NordPass, він все ще не вистачає в декількох областях. Зокрема, про спільне використання паролів не виникає сумнівів, як і простір для кількох користувачів. True Key – це простий менеджер паролів, який чудово підходить для зручності використання, хоча й поганий для функцій. 

Перш ніж перейти до того, що не входить, поговоримо про те, що можна зберігати. Ваш сейф розділений на три розділи: “реєстрація”, “безпечні записки” та “гаманець”. Перші два пояснюють себе, і хоча третій, здається, також там відбувається набагато більше. 

справжній ключ-гаманець

Окрім кредитних карток, у вашому гаманці можуть зберігатися ваш номер соціального страхування, посвідчення водія, пароль, адреса та будь-яке членство. Кожен із цих записів служить «карткою», до якої можна розфарбувати кольори та додати нотатки для кращої організації. Цифровий гаманець є найбільшим надбанням True Key. 

записи кольорів true-key

Що ви не отримуєте

Прикро, що існує більше точок розмови про те, що не включено, а не те, що є. Такі речі, як зміна паролів Dashlane або функції управління Zoho Vault, не підлягають сумніву. Однак True Key підходить навіть до основ. Найголовніше, що немає спільного доступу до паролів. 

Хоча обмін може створювати проблеми безпеки, це необхідна функція для будь-якого сучасного менеджера паролів. McAfee може вирішити проблему, запропонувавши план, орієнтований на декількох користувачів, але це не так. Якщо ви хочете захистити малий бізнес чи сім’ю, вам краще пограти з чимось на зразок 1Password (читайте наше порівняння Dashlane vs. 1Password). 

Крім того, True Key не пропонує сповіщення про порушення чи якийсь аналіз безпеки. Додаючи новий пароль, ви отримуєте дуже велику оцінку надійності пароля. В іншому випадку ви не можете бачити повторно використані, слабкі або вразливі паролі, як ви можете, з іншими інструментами. 

Що викуповує його від цих упущень, це його багатофакторна автентифікація для вашого входу в систему True Key. Розширення пропонує безліч варіантів блокування вашого облікового запису від жорстоких атак, про які ви можете прочитати більше в розділі “безпека” нижче. 

Огляд правдивих ключових прав McAfee

McAfee True Key логотипwww.truekey.com

Починається від $ 167 за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціна

True Key – це недорогий менеджер паролів, який пропонує необмежену кількість пам’яті та синхронізацію кількох пристроїв лише за 20 доларів на рік. Також доступний безкоштовний план, хоча його ледве варто завантажити, враховуючи, наскільки обмежений. При цьому, True Key виглядає найбільш вражаючою частиною повноцінного антивірусного пакету, а не самостійно.  

Ціна передплати чудова, з функцією True Key працює трохи менше RoboForm (читайте наш огляд RoboForm). З вас платять 19,99 доларів США щорічно за 10 000 записів, що є пристойною ставкою. Однак, враховуючи, наскільки рідкісні функції, ви можете отримати набагато більше функціональних можливостей з іншими менеджерами паролів за трохи більше монети.

Навіть з тим, наскільки інструмент недорогий, ціна цього не варта лише, особливо якщо менеджер паролів Kaspersky коштував на 5 доларів менше. 

Однак, в комплекті з антивірусним пакетом, True Key є більш вражаючим. Ви можете отримати індивідуальний пакет кібербезпеки, який включає менеджер паролів, безпечне перегляд веб-сторінок, подрібнювач файлів, зашифроване сховище та антивірус лише на 15 доларів США, ніж звичайна підписка True Key. 

Зрозуміло, антивірус не входить до числа найкращих, як ви можете прочитати в нашому огляді McAfee Total Protection, але з точки зору цифр ціна знижується на користь антивірусу. Це лише якщо ви шукаєте антивірус. Як ізольований менеджер паролів, є кращі варіанти, ніж True Key, не набагато більше. 

Порушення справжнього ключа безкоштовно

Зрозуміло, що McAfee хоче, щоб ви використовували True Key Free, оскільки ви фактично не можете придбати підписку на веб-сайті True Key. Натомість вам потрібно завантажити безкоштовну версію незалежно від того. Незважаючи на цю увагу, True Key Free все ще не відповідає нашому найкращому менеджеру безкоштовних паролів LastPass (читайте наш огляд LastPass). 

З точки зору функціональності Free є таким же, як і Premium. Однак у вас обмежено 15 записів, що бентежить. Називаючи це “безкоштовним менеджером паролів” – це ляпас перед фактично вільними варіантами, такими як Dashlane. Тільки 15 паролів True Key Free – це пробна, а не послуга, надана з доброї волі. Прочитайте наш фрагмент Dashlane vs. LastPass, щоб побачити, як вони порівнюються.

Зручність у користуванні

Як згадувалося, McAfee спрямовує вас до завантаження програми True Key Free. Веб-сайт – це односторінковий дизайн, який переглядає можливості – чого мало тут – ціноутворення та підтримку платформи. Зрозуміло, як налаштувати, велика кнопка “завантажити” відображається спереду та в центрі сайту. 

true-key-веб-сайт

Важливо зазначити, що у вас повинен бути підтримуваний веб-переглядач. Оскільки True Key – це ексклюзивний досвід, не існує локальної програми для Windows чи macOS. Тестуючи Opera, нас перенаправили на завантаження Chrome, Firefox або Microsoft Edge, що дивно, враховуючи, що Opera – це браузер на базі Chromium. 

Після встановлення ви створите профіль True Key. Вам знадобиться електронна адреса, повне ім’я (чомусь) та головний пароль, який вам доведеться підтвердити. Після цього вам буде запропоновано додати свій перший логін, а потім здійснити короткий огляд інтерфейсу браузера. З точки зору зручності використання, все є першокласним. 

реєстрація зі справжнім ключем

На практиці, однак, існує одна велика проблема. Вам не запропоновано імпортувати свої паролі під час першої реєстрації. Той факт, що розширення пропускає імпорт, стає ще більш заплутаним, враховуючи, що він може знаходити входи, що зберігаються в інших менеджерах паролів та в більшості основних браузерів. 

Розширення веб-переглядача

True Key – це досвід роботи на основі браузера, як LastPass. З точки зору зручності використання, все чудово. McAfee швидко показує підказку для будь-якого нового функціоналу, і він автоматично фіксує ваші входи під час перегляду нових сайтів. Відкриваючи True Key, ви можете бачити ваші паролі таким чином, як кілька плиток для швидко відвідуваних сайтів. 

інтерфейс true-key

Ви також можете впорядкувати свої паролі у форматі списку, позначивши ті, які є вашими улюбленими, та упорядкувати їх в алфавітному порядку або на основі останніх використаних записів. Все чудово, коли є лише кілька записів. Однак після того, як ви почнете збирати вхід у систему, все швидко погіршиться, оскільки True Key не пропонує жодної організації папок. 

Є ще одна велика проблема, що стосується розширення браузера. Після натискання на нього відкриється інтерфейс браузера замість невеликого спливаючого вікна. Якщо ви створюєте новий обліковий запис, ви не можете швидко створити пароль. Натомість вам потрібно відкрити інтерфейс браузера на новій вкладці та перейти до генератора паролів.  

Генератор істинних ключів-паролів

В іншому випадку розширення служить своїм призначенням для автозаповнення. True Key простий у використанні протягом усього часу. Однак є кілька випадків, які не дають їй бути одними з найкращих. У майбутніх версіях ми хотіли б побачити підказку про імпорт паролів під час першої реєстрації, а також спливаючу версію розширення. 

Безпека

Загалом, про True Key мало інформації, тому дивується, що про безпеку не багато. З того, що ми знаємо, вона має схожу структуру з іншими менеджерами паролів. Дані шифруються локально, ваш сейф захищений AES-256, і все загортається вашим головним паролем. 

Також важливо враховувати, що True Key розташований у вашому веб-переглядачі. Хоча шифрування відбувається “локально”, ви активно працюєте в мережі, поки процес закінчується. У нас немає технічної довідки або доступу до коду True Key, щоб побачити, чи це викликає якісь проблеми, хоча це не буде шокуючим, якщо це було. 

Ви можете прочитати наш опис шифрування того, чому AES-256 чудовий, а також наш посібник із шифрування нульових знань, щоб дізнатися, чому McAfee не може бачити ваші паролі. Намагався, як модель, здається, працює. Однак найцікавішим аспектом True Key є його багатофакторна аутентифікація. 

Багатофакторна автентифікація справжнього ключа

Все ґрунтується на тому, щоб мати хоча б два фактори для підтвердження вашої особи. Ви можете вибрати або “базову”, або “розширену” безпеку, перша використовує виключно свій головний пароль, а остання використовує щонайменше два маршрути аутентифікації. Ви можете додати ще більше факторів, якщо хочете, скажімо, одне з найкращих додатків 2FA та електронний код. 

true-key-2fa

Через фокус на кількох факторах True Key пропонує скинути пароль, якщо у вас включений другий фактор. Коротше кажучи, ви маєте автентифікацію на основі другого фактора, який дозволяє скинути головний пароль і передати вміст сховища. Хоча в теорії це чудово, це може поставити деякі проблеми на практиці. 

Налаштування увімкнено за замовчуванням, тому якщо хтось звернувся до вашого другого фактора, він може скинути ваш головний пароль. На щастя, ви можете вимкнути цю “функцію”, яку ми рекомендуємо. У будь-якому випадку ви повинні використовувати випадкові згенеровані надійні паролі на своїх багатофакторних пристроях, тож не надто багато просити запам’ятати головний пароль. 

Підтримка

У McAfee є створена лінійка продуктів, тому вже існує система підтримки. Однак вам потрібно буде переглядати всі ресурси, призначені для його основних служб, щоб знайти відповіді, спрямовані на True Key. Хоча це може зробити самодопомогу трохи громіздкою, існує маса варіантів контактів. 

Починаючи звідти, ви можете зв’язатися з командою підтримки цілодобово через чат або по телефону, очікуючи дві хвилини на перший та 10 хвилин на другий, виходячи з наданих оцінок. Випробовуючи ці маршрути, ми виявили, що оцінка для прямого спілкування в чаті трохи розмовна і оцінка для телефону трохи ліберальна, хоча лише з невеликим запасом. 

Параметри true-key-contact-options

Вам доведеться перестрибнути через дерево питань, щоб побачити ці варіанти контактів, що схоже на пошук самодопомоги. Із щільної бази знань McAfee є 33 записи, присвячені True Key. Більшість статей присвячені загальним роз’ясненням щодо послуги, хоча є кілька посібників з усунення несправностей. 

істина-ключ-база знань

Проблема, як це зазвичай відбувається з цими менеджерами паролів, полягає у пошуку відповідних статей. Перехід на інші продукти McAfee досить дратує, але з тим, як повільно завантажується сайт підтримки, процес стає довшим, ніж повинен бути. Відповіді є, якщо вони вам потрібні, але в більшості випадків навігація по базі знань – це більше клопоту, ніж варто. 

Вирок

True Key простий у використанні та дешевий, але вони стосуються лише його хороших якостей. Як пакетний менеджер паролів, це краще, ніж зберігати логіни у своєму браузері. 

Однак якщо ви шукаєте повнофункціональний інструмент, є й інші варіанти, які пропонують набагато більше функцій. Навіть у Касперського є більш дешевий менеджер паролів, хоча він і досі є таким же голим, що стосується функціональності. 

Що ви думаєте про True Key? Ви збираєтесь дати безкоштовний план зняти? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me