Огляд паспорта – оновлено 2020 рік

Пасивний огляд

Passwork – це гідний менеджер паролів, який, мабуть, дуже добре підійде для багатьох людей, якби не його відсутні функції та його висока ціна. Це означає, що якщо вам подобаються основні програми, прочитайте цей повний огляд Passwork для програми, яка може відповідати рахунку.


паска-слайдер1

паска-слайдер2

паска-слайдер3

паска-слайдер4

паска-слайдер5

Попередній

Далі

Passwork – це бізнес-орієнтований менеджер паролів, який дозволяє вибирати між збереженням ваших паролів у хмарі або зберігати їх локально. Хоча це дуже корисно з точки зору функцій та зручності використання, у Passwork є кілька питань. У цьому огляді Passwork ми будемо вивчати всі його підйоми та падіння. 

Попутно ми також побачимо, чи є Passwork, що потрібно включити до нашого найкращого посібника з менеджера паролів. Від функцій та цін до зручності та безпеки користувача, ми проаналізували послугу, щоб побачити, що робить її галочкою та що робить її плавною. 

Коротка відповідь, Passwork – це грамотний, хоч і дорогий, менеджер паролів для бізнесу. Хоча він все ще вартий вигуку в нашому найкращому менеджері паролів для списку малого бізнесу, Passwork не досягає висот 1Password або Zoho Vault. При цьому, з п’ятиденним безкоштовним випробуванням на готовому рівні, немає причин не давати йому пострілу. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Passwork

Особливості

Passwork – це менеджер паролів для бізнесу, і, як такий, більшість його функцій спрямовані саме на це використання. Замість того, щоб пропонувати декілька типів входу, як, наприклад, 1Password, або автоматичну зміну паролів, як у Dashlane, Passwork орієнтується набагато більше на управління користувачами, організацію та інтеграцію..

Управління та дозволи користувачів

Як і у випадку з більшістю менеджерів паролів для бізнесу, більшість функцій Passwork зводиться до управління користувачами. Ви можете додати стільки користувачів, скільки дозволяє ваша підписка, але перш ніж ви можете додати паролі, ці користувачі повинні підтвердити свою електронну пошту. Після цього ви можете змінити доступ до записів і папок, а також надати користувачеві загальний рівень дозволу.

управління роботою-користувачем

Записи та папки – це лише два рівні організації. Крім того, Passwork дозволяє керувати кількома сховищами. Залежно від розміру вашого бізнесу, такий рівень організації може бути корисним. Скажімо, наприклад, що існує декілька програм, до яких потрібен ваш колектив співробітників. Ви можете створити для них окремий оберіг. 

Навіть при різних рівнях організації, Passwork ніколи не заважає ділитися публікаціями. Ви можете запросити користувачів до цілого сховища, поділитися певною папкою або навіть поділитися одним записом. Багато в чому переміщення записів навколо схоже на Google Диск (читайте наш огляд Google Диска). 

Passwork Self-host vs. Cloud

Як ми розберемося в розділі “ціни” нижче, Passwork пропонує дві послуги. Існує хмарний менеджер паролів, який дозволяє вам скористатися хмарою Passwork для синхронізації та доступу до пароля. Однак якщо у вас вже є сервер, ви також можете розмістити власний сервер. 

При такій конфігурації лише ваші працівники мають доступ до ваших паролів, що допомагає забезпечити безпеку. Більше того, однак, вам не потрібно платити періодичну підписку. Натомість, Passwork стягує здорову разову плату залежно від кількості потрібних користувачів. Ми розберемося в цьому в наступному розділі. 

Є ще кілька відмінностей. Служби самообслуговування надають набагато більшу гнучкість, що дозволяє додавати фірмовий брендинг до інтерфейсу та редагувати вихідний код. Однак послуги самообслуговування надаються лише за рік безкоштовних оновлень, тоді як хмарний план постійно оновлюється безкоштовно. 

пасивна робота-влаштована

Що стосується відмінностей між власними розміщеннями ярусів, то їх багато, як ви бачите на скріншоті вище. Найбільша різниця – кількість користувачів, яких ви можете підтримувати, але інші речі можуть змінити свою залежність від ваших потреб, наприклад, імпорт даних, активна підтримка каталогу та підтримка клієнтів. 

Огляд функцій Passwork

Пасивний логотипpasswork.me

Починається від 150 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA
Google Authenticator

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі
Facebook Messenger

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план
5-денне випробування

Ціноутворення

Судячи з наведеної нижче таблиці цін, легко припустити, що в роботі Passwork багато що відбувається, коли йдеться про ціноутворення. Однак лінія досить проста. Хоча Passwork обробляє підписки дещо інакше, ніж інші менеджери паролів, це не означає, що послуга дорога. Однак, великі команди можуть знайти дешевші варіанти в інших місцях. 

Хмара – це план, який дотримуватиметься більшість людей. Це 1,50 долара на місяць на кожного користувача, щомісячно тарифікується та підтримує від одного до 100 користувачів. З цього приводу немає жодних знижок на обсяг. На відміну від інших менеджерів паролів для бізнесу – Zoho Vault спадає на думку – ви платите однакову ціну за користувача, незалежно від того, скільки у вас є. 

Це робить хмарний план чудовим вибором для невеликих команд, але поганим для управління більш ніж 50 користувачами. Якщо ви просто хочете спробувати Passwork, ви можете скористатися п’ятиденною безкоштовною пробною версією, не потрібна кредитна картка. 

Порушення роботи з власною організацією

Речі стають безладними з варіантів самообслуговування Passwork. Є чотири плани, кожен з яких вимагає одноразової покупки. Хоча попередня вартість висока, це інвестиція в майбутнє, подібно до довічної підписки на Sticky Password (читайте наш огляд Sticky Password). Зважаючи на це, вам не надається велика гнучкість щодо кількості користувачів у вашому обліковому записі.

На відміну від Cloud, який дозволяє визначати кількість користувачів у вашому обліковому записі, Self-Hosted дає чотири чіткі межі. Це викликає кілька питань, найбільш очевидне з яких – якщо ви трохи перевищили встановлений ліміт. Наприклад, команда з 20 користувачів та команда з шести користувачів заплатять однакову ціну 490 доларів за Старт. 

Якщо ви є учасником зростаючого бізнесу, вам також потрібно врахувати, скільки користувачів у вас буде, а не тих, хто зараз у вашій команді. На відміну від стандартної моделі підписки, ви не можете просто додати більше користувачів протягом наступного платежного циклу. Це разова покупка, яка представляє деякі дивні проблеми, коли йдеться про зростання вашої команди. 

Кількість користувачів не є єдиною різницею між планами (ви можете побачити більш глибоку розбивку в розділі “функції” вище). Що стосується ціни, то для кожного з планів існують різні періоди повернення коштів. 

Невелика команда не має гарантії повернення грошей, старт пропонує сім днів, а стандартні та преміальні пропозиції 14 днів. Незалежно від цього, ви можете замовити безкоштовну демонстраційну версію для до п’яти користувачів. 

Привітність до користувачів

У роботі з пасом багато що відбувається, але, незважаючи на це, ніколи не вдається відчути непосильне. Замість того, щоб намагатися прокласти свій власний шлях, Passwork запозичує дизайнерські рішення з інших популярних додатків, особливо з Google Drive. Це не означає, що Passwork виглядає як Drive. Швидше за все, багато функцій є настільки ж доступними. 

Перш ніж дійти до цього, потрібно зареєструватися в обліковому записі. Вибір плану, який підходить саме вам, значною мірою залежатиме від ваших потреб, хоча ми рекомендуємо більшість малих підприємств дотримуватися хмарної версії. Самохозяйство найкраще для підприємств, які мають спеціалізований відділ інформаційних технологій. 

Вибравши свій план, вам потрібно буде створити обліковий запис. Для хмарної версії Passwork потрібен пароль облікового запису, а також головний пароль. Також над полем створення основного пароля є попередження про те, що Passwork не може відновити ваш рахунок, якщо ви забудете свій головний пароль. 

паспорт-підпис

Додавання та впорядкування паролів

Як було сказано раніше, існує три рівні організації: паролі, папки та сховища. Додавання нових паролів є простим: Passwork дозволяє вам називати їх, додавати URL, додавати нотатки та навіть додавати файли. Крім того, ви можете генерувати надійні паролі на сторінці створення, а також додавати колір і теги. 

passwork-new-password

Крім того, записи можуть підтримувати кілька входів. Скажімо, наприклад, ви хочете прив’язати всі ваші входи в G Suite до одного запису, ну, ви можете це зробити за допомогою Passwork. Однак, паролі – це єдині підтримувані записи. Хоча ви можете додавати примітки та вкладення, ви не можете зберігати кредитні картки чи інші типи входу у вашому сховищі. 

паска-оберіг

Ви також можете імпортувати записи, якщо у вас є належна підписка. Після того, як все налаштовано, прийшов час ділитися. 

Як зазначено у розділі “функції” вище, ви можете запросити користувачів до сховищ та папок. Ви також можете поділитися окремими записами таким чином, а також за посиланням. Крім того, ви можете встановити посилання для одноразового використання або для багаторазового використання, а також вказати час дії. 

передача посилань-зв’язків

Копання в налаштування

На перший погляд Passwork має безліч налаштувань, до яких можна отримати доступ, використовуючи меню гамбургерів у верхньому лівому куті. Незважаючи на те, що існує багато різних розділів, налаштування легко засвоюються. Здебільшого ви можете пропустити повз розділ “Мій рахунок”. Під час налаштування єдине питання викликає двофакторна автентифікація.

налаштування роботи

Однак у розділі “управління” багато що відбувається. Там ви можете додавати нових користувачів, керувати їх дозволами, експортувати дані пароля і навіть переглядати свою історію. Якщо у вас є розбіжності щодо того, хто що використовував, ви можете переглянути, як ви та кожен ваш користувач взаємодіяли з Passwork. 

робота-історія

Також у розділі “управління” знаходиться інформаційна панель безпеки Passwork, де ви можете переглядати надійність ваших паролів окремо, а також міцність вашого загального облікового запису. Крім того, ви можете додавати фільтри для аналізу різних областей вашого облікового запису. Наприклад, ви можете переглянути паролі конкретного користувача або ті, що зберігаються у певному сховищі. 

паспорт-безпека-приладова панель

Розширення браузера Passwork

На додаток до веб-програми Passwork має розширення для веб-переглядачів, хоча воно менш надійне, ніж, скажімо, розширення для браузера Keeper (читайте наш огляд Keeper). Розширення призначене виключно для автозаповнення, і з нашого тестування воно працює добре. Однак ви не можете керувати паролями або отримати доступ до будь-якої з розширених функцій веб-програми. 

Можливо, варто взагалі пропустити розширення. У попередній оцінці ми відзначали кілька збоїв у Chrome за допомогою розширення браузера. Хоча цього не сталося цього разу, варто пам’ятати про це. Зважаючи на те, наскільки мало розширення, краще просто відкрити додаткову вкладку браузера. 

Безпека

Passwork має звичну структуру безпеки, використовуючи шифрування AES-256 та модель з нульовими знаннями, про що ви можете дізнатися в нашому описі шифрування. Однак Passwork має вирішити проблему з декількома користувачами – проблему, яка зазвичай не виникає при використанні менеджера паролів. На щастя, воно має рішення.

У кожному з ваших сховищ є 256-бітний ключ, створений на стороні клієнта. Цей ключ – це те, що шифрує ваші сховища, тобто кожен ваш сейф шифрується окремо. Ваш головний пароль – це те, що розблоковує ці сховища, оскільки використовується для шифрування окремих ключів. Оскільки це відбувається на стороні клієнта, Passwork ніколи не може розшифрувати вашу інформацію. 

Клієнтська сторона все ж не означає локальне. Оскільки Passwork розташований у вашому веб-переглядачі, саме там ви зберігаєте свій головний пароль. Він, звичайно, зашифрований, але все-таки є що відзначити. Збереження зашифрованого основного пароля у веб-переглядачі не є по суті більш вразливим (локальне зберігання теж може спричинити проблеми), але це слідкувати за цим..

Коротше кажучи, Passwork виглядає захищеним, принаймні з того, що ми можемо сказати, виходячи з його записаного на безпеку. Записів даних немає, і Passwork використовує найновіші дані для шифрування. З огляду на це, ми хотіли б побачити більше варіантів аутентифікації, особливо з хмарною версією. 

Зокрема, нам хотілося б мати багатофакторні варіанти. Passwork підтримує одне з найкращих двофакторних програм аутентифікації, Google Authenticator, але це все. 

Більш сучасні параметри аутентифікації, включаючи YubiKey та біометричну автентифікацію, необхідні менеджеру бізнес-паролів. Зважаючи на те, наскільки Passwork зосереджений на інших сферах, невтішно бачити, що він тут не вистачає.

Підтримка

У роботі Passwork є велика підтримка, але лише в тому випадку, якщо ви перегортаєте здоровенний рахунок. Пряма підтримка – це функція, прихована за дорожчими рівнями Passwork, з єдиним варіантом Facebook Messenger для всіх інших запитів. Це не було б проблемою, якби було багато ресурсів для самодопомоги, але, на жаль, немає. 

Спочатку поговоримо про те, як влаштувати Passwork. Якщо ви хочете отримати привілей на обслуговування клієнтів, вам доведеться витратити майже 500 доларів. 

Підтримка клієнтів доступна лише на Стартовому плані та вище, при цьому стандарт та Premium отримують пріоритетну підтримку. Це для власних планів. Підписникам у хмарі залишається одна адреса електронної пошти, яка викреслена в нижньому куті веб-сайту.

passwork-електронна адреса

Хоча це не ідеально, електронна адреса працює. Однак, відсутність ресурсів самодопомоги у роботі пасивної роботи є невиправданим. Хмарні та власні хостингові версії надаються шести темами, кожна з яких містить не більше параграфа, присвяченого кожному питанню. Це більше маркетингова копія, ніж будь-що інше. Короткі поширені запитання не вирішать багатьох питань. 

У бізнес-умовах ресурси самодопомоги – це все. Посібники користувача для нових співробітників, вебінари для налаштування та практичного навчання є нормою для конкурентів Passwork. Хоча існує багато інших аспектів послуги, яка нам подобається, її підтримки вкрай не вистачає. 

Вирок

Passwork отримує багато прав, пропонуючи доступний інтерфейс і корисні функції для бізнесу. Однак він пропускає і в багатьох областях. Ціна занадто висока для великого бізнесу, і підтримка є, посередньо, посередньою. Це в поєднанні з відсутністю багатофакторних параметрів аутентифікації робить Passwork гідним менеджером паролів, хоча і далеко не найкращим. 

Що ви думаєте про Passwork? Чи збираєтесь ви пробити п’ятиденну безкоштовну пробну версію? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map