Огляд менеджера паролів Steganos – оновлено 2020 рік

Огляд менеджера паролів Steganos

Steganos був у грі давно, але, на жаль, у менеджера паролів є деякі проблеми, які зелені конкуренти подолали. Він не використовує хмару, а інтерфейс в кращому випадку заплутаний. Однак, ціноутворення та багатокористувацька функціональність зобов’язані отримати кілька шанувальників.


steganos-пароль-менеджер-слайдер1

steganos-пароль-менеджер-слайдер2

steganos-пароль-менеджер-слайдер3

steganos-пароль-менеджер-слайдер4

steganos-пароль-менеджер-слайдер5

Попередній

Далі

Steganos – це інтернет-компанія з конфіденційності та безпеки, яка пропонує безліч продуктів. Від конфіденційності для мобільних пристроїв Steganos на iOS та Android до VPN Online Shield, Steganos пропонує цілий ряд інструментів для захисту ваших даних в Інтернеті. Його Менеджер паролів добре вписується в лінійку, але стає простою в порівнянні з нашими кращими менеджерами паролів. 

У цьому огляді менеджера паролів Steganos ми детально розповімо про наш досвід роботи з інструментом, витративши на нього деякий час. Попутно ми торкнемось його особливостей, цін, безпеки, зручності та підтримки користувачів, перш ніж виносити вирок.

Хоча Steganos пропонує мобільний доступ і може впорядковувати списки ваших паролів, інший засіб керування паролями не приносить до столу. Вам потрібна служба хмарного зберігання для доступу до ваших паролів на різних пристроях, є обмежений список функцій, а безпека не настільки хороша, як це могло б бути. Однак це безкоштовне 30-денне випробування, тому немає ніякого ризику зробити це.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для менеджера паролів Steganos

Особливості

Менеджер паролів Steganos постачається з пристойною кількістю функцій на папері, але на практиці вони навряд чи мають значення. Додатки, такі як PicPass, чітко помітні, але вони не замінюють корисних функцій, таких як інформаційна панель безпеки та порушення сповіщень. Якщо взяти загалом, Steganos відчуває нестачу, навіть якщо маркетингові матеріали пропонують інше. 

Перш ніж звернутися до смаколиків, важливо поговорити про те, що таке Менеджер паролів, а точніше, що це не так. На відміну від Abine Blur, яка автоматично синхронізує ваші паролі із включеною хмарою, Steganos – це програма лише для місцевих користувачів. Синхронізація з кількома пристроями все ще можлива, але лише через Dropbox, Google Drive, OneDrive або MagentaCLOUD. 

Параметри синхронізації обмежені, як і типи запису. Steganos підтримує паролі, банківські рахунки, кредитні картки та особисті дані, але нічого іншого. Ви можете додавати файли до записів, але Steganos не підтримує власні типи записів.

Незалежно від того, які записи ви використовуєте, вони зберігатимуться в брелоку. Ви можете мати скільки завгодно брелоків, скільки завдань у кожній, але вони зберігаються в прихованій папці Windows. Враховуючи, що Steganos обмежує вас чотирма хмарними службами зберігання даних, легший доступ до файлів брелоків піде на довгий шлях. 

У налаштуваннях також мало. Ви можете змінити, як Steganos відображає інформацію для входу та коли ваша брелок повинен блокуватися, але поза межами цього. Зважаючи на те, що це місцевий орієнтований інструмент керування паролями, ми хотіли б побачити більше в способі налаштування. 

Функція переносу та друку Steganos

Найкориснішою функцією є портативний Steganos, який дозволяє використовувати інструмент на будь-якому ПК з Windows. Ви можете зберігати портативну версію на USB-накопичувачі, який функціональний навіть без встановлення. Зважаючи на це, ви не зможете переглядати свої паролі, якщо вони не зберігаються в одній із згаданих раніше хмарних служб зберігання даних. 

На сторінці продукту Steganos також згадує можливість друку у списку функцій, хоч і називає це трохи важко. Ви можете надрукувати ваші паролі для зберігання, скажімо, у сховищі, але такий вид перешкоджає призначенню менеджера паролів.

PicPass і віртуальна клавіатура

Під час налаштування нової брелки вам доведеться створити головний пароль, для якого Steganos має кілька функцій. Найцікавіший – PicPass, який дозволяє захистити брелок за допомогою серії зображень замість традиційного пароля. Ідея цього полягає в тому, що простіше запам’ятати серію картинок, а не випадкових персонажів. 

steganos-пароль-менеджер-picpass

Ці зображення використовуються для створення пароля. Хоча ми цінуємо, наскільки унікальна ця функція, це трохи незареєстрована територія, що стосується безпеки, до якої ми торкнемося в розділі “безпека” нижче. Маючи основний пароль, ви все одно повинні запам’ятати лише один пароль, тому не слід занадто важко встановлювати безпечний. 

Встановлюючи свій пароль, ви можете використовувати віртуальну клавіатуру, яка захищає від кейлогерів. Steganos не дає підробляти курсор, як це робить Password Depot, але додавання віртуальної клавіатури все одно приємно бачити. 

Віртуальна клавіатура та PicPass – це унікальні функції, але вони доступні лише для вашого основного пароля. Хоча ми розуміємо, що пропускати PicPass із звичайних записів, пропуск віртуальної клавіатури не має сенсу. Якщо на екрані створення головного пароля є віртуальна клавіатура, для звичайних записів повинна бути одна. 

Steganos Password Manager 21 Нові функції

Steganos Password Manager 21 – найновіша версія на момент написання, додає кілька нових функцій. Однак, більшість з них – покращення якості життя. Якщо ви все ще користуєтеся старішою версією диспетчера паролів, це оновлення, можливо, не варто, оскільки це мало додано у функціональності. 

Найбільш помітними серед доповнень є теми. Тепер ви можете змінити те, як виглядає інтерфейс користувача між світлою і темною темою, а також сучасним і класичним режимом. Однак ви не можете легко перемикатися між темами.

Steganos повинні повністю закрити, зашифрувати вашу скарбницю та перезапустити, щоб нова тема була активною. 

теми-менеджер паролів для steganos

Крім цього, нові функції здебільшого незначні. Тепер ви можете переглядати категорії паролів на iOS та Android, вкладати файли та синхронізувати між ПК, а також деякі покращення продуктивності при хмарній синхронізації. Ті самі доповнення не варто оновлювати, якщо ви використовуєте відносно нову версію диспетчера паролів. 

Відсутні функції

Хоча Steganos включає кілька унікальних смаколиків, у Менеджера паролів дуже багато не вистачає. У ньому немає веб-сховища, і він не має жодних можливостей спільного доступу, але гірше того, що немає планування для багатьох користувачів. Якщо ви намагаєтесь зберігати паролі для сім’ї чи малого бізнесу, вам потрібно шукати в іншому місці.

Наш найкращий менеджер паролів для малого бізнесу та найкращий менеджер паролів для сімейних путівників повинен зробити вас правильним. Порівняно, Steganos орієнтований виключно на окремих користувачів, і він бореться навіть за це.

Огляд функцій менеджера паролів Steganos

Логотип менеджера паролів Steganoswww.steganos.com

Починається від $ 1749Всі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки
Android, iOS

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

На відміну від інших менеджерів паролів, у Steganos немає моделі підписки. Це як Depot Password, де ви купуєте ліцензію на поточну версію та оновлюєте її, коли вважаєте за потрібне (читайте наш огляд депорта паролів). Хоча і недорого, Steganos змушує вас використовувати інший хмарний сервіс зберігання даних для синхронізації з кількома пристроями.

За $ 24,99 ви отримуєте п’ять ліцензій між ПК та браузерами (Steganos підтримує Firefox та Chrome). На відміну від 1Password Families, яка пропонує окремі облікові записи для п’яти користувачів, Steganos надає п’ять ліцензій для одного користувача (читайте наш огляд 1 пароля).

Це означає, що ви можете встановити Менеджер паролів до п’яти разів, хоча ви можете використовувати його на будь-якій машині з портативною версією USB. 

Якщо ви вже володієте ліцензією, її можна оновити на $ 17,49. Steganos оновлює весь свій пакет безпеки приблизно один раз на рік, дарує або бере. Припускаючи, що ви хочете бути в курсі останньої версії, ви переглядаєте оновлення щороку, знижуючи ціну приблизно до 1,50 долара на місяць. 

Хоча і недорого, ви можете отримати набагато більше функціональності за не набагато більше грошей. RoboForm складає лише $ 0,50 на місяць і постачається з одним із найбільш гнучких програм, які ми бачили, як ви можете прочитати в нашому огляді RoboForm. Чорт, ви можете отримати більше функціональності безкоштовно.

Безкоштовна пробна версія Steganos Manager Manager

Steganos пропонує безкоштовну пробну версію менеджера паролів, хоча і не безкоштовний план. Порівняно з нашими найкращими безкоштовними менеджерами паролів, включаючи LastPass та Bitwarden, Steganos не вистачає. Навіть якби базовий план був вільним, він би не протистояв цим двом. Хоча нам подобається, що ви можете спробувати Steganos безкоштовно, також має бути вільний план.

Про політику повернення коштів також не згадується. Навіть розібравшись в умовах надання послуг, ми не змогли знайти нічого про повернення коштів або гарантію повернення грошей. Якщо ви купуєте Steganos і не задоволені ним, вам не пощастило. Через це вам слід завантажити безкоштовну пробну версію, перш ніж купувати ліцензію. 

Незважаючи на це, 30 днів – це достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам послуга чи ні. Компанія Steganos також не вимагає облікового запису чи кредитної картки для запуску, тож ви можете спробувати програму без ризику автоматичного поновлення..

Зручність у користуванні

Компанія Steganos оновила користувальницький інтерфейс менеджера паролів з моменту останньої роботи з ним. Навіть навіть із розростанням, програма не така сучасна чи зручна для користувачів, як конкуренція. Автозаповнення також має деякі проблеми, пов’язані з розширенням босоніжок і дратівливим віджетом Vista-esque, який знаходиться в куті екрана. 

Під час першого запуску менеджера паролів Steganos вам буде запропоновано створити нову брелок, імпортувати його зі старої версії програмного забезпечення або відкрити її з хмарного сховища. Важливо зазначити, що у версії 21 використовується інший тип файлу, тому вам потрібно буде конвертувати старі файли брелоків на цьому екрані запуску. 

steganos-password-manager-start

Якщо ви створюєте нову брелок, вам потрібно буде встановити свій головний пароль. Ви можете створити новий, за допомогою Steganos, який надає короткий аналіз безпеки, або встановити пароль, використовуючи PicPass. Ви також можете скористатися віртуальною клавіатурою, щоб зловмисне програмне забезпечення не могло записувати введення з клавіатури. На екрані створення пароля також можна налаштувати двофакторну автентифікацію.

steganos-password-manager-create-password

Після цього ви як-то залишилися самостійно. Steganos просто відкриває брелок без будь-яких вказівок, що робити. Додаток не особливо складний у використанні, але короткий шлях інтерфейсу був би непоганим.

Додавання та впорядкування паролів 

Додавання паролів – важкий процес, враховуючи, що вам доведеться робити все вручну. Steganos підтримує імпорт, але лише з обмеженої кількості джерел, включаючи Chrome, KeePass та 1Password. Інші популярні менеджери паролів, такі як LastPass і Dashlane, не підтримуються (читайте наш огляд Dashlane та наш Dashlane vs. LastPass). 

Додаючи новий пароль, Steganos надає обмежену кількість полів, на відміну від попередньої версії, яка надала таблицю, схожу на Excel. Форма для вступу досить проста. Ви можете додавати нотатки, вказувати URL-адресу для запису, встановлювати нагадування про те, коли потрібно змінити пароль і впорядкувати його в категорію. 

steganos-пароль-менеджер-новий-запис

Якщо вам потрібні спеціальні поля, ви можете ввести розгорнутий вигляд, який показує таблицю, схожу на Excel, раніше згадану. Цей погляд чудово підходить, скажімо, для зберігання коду Google Authenticator, але є кілька проблем. 

Ви не можете створити пароль або використовувати віртуальну клавіатуру в розширеному вікні, що тим більше засмучує, якщо інформація не переноситься між двома видами перегляду. 

steganos-пароль-менеджер-розширений-вид

Організувавшись, ви можете синхронізувати ваші паролі через OneDrive, Dropbox, Google Drive або MagentaCLOUD, які потрібно підключити вручну. На відміну від Password Depot, який також використовує наявне хмарне сховище для синхронізації з декількома пристроями, ви обмежені цими чотирма. Тобто, якщо ви не хочете копатись у прихованій папці Windows, щоб знайти свій файл брелоків. 

steganos-менеджер паролів-хмара-з'єднання

Використання диспетчера паролів Steganos у вашому браузері

Додавши паролі, ви будете взаємодіяти з розширенням і віджетом браузера. За замовчуванням Steganos відображає дратівливий віджет Windows Vista, розташований у правому нижньому куті екрана, який містить спадне меню ваших паролів. Також є кнопки для копіювання вашого імені користувача та пароля для кожного облікового запису.

Йдеться про найгіршу реалізацію заповнення перетягування, яке ми бачили. Віджет некрасивий і громіздкий, якщо у вас багато паролів. Ми рекомендуємо дотримуватися розширення веб-переглядача, але у нього є власний перелік проблем. 

steganos-менеджер паролів-розширення браузера

Розширення існує для автоматичного заповнення, і з нашого тестування воно працює до тих пір, поки у вас є лише один логін для вхідної URL-адреси. Існують деякі проблеми з кількома входами для однієї URL-адреси, однак, як Steganos не надає спадне меню в полі введення, як це робить NordPass (читайте наш огляд NordPass). 

Ви також не можете переглянути свої паролі в розширенні веб-переглядача. Крім того, для роботи розширення вам потрібно мати, щоб програма на робочому столі працювала у фоновому режимі з відповідним брелоком. 

Занадто багато зайвих обручів, через які вам доведеться стрибати, щоб зробити Steganos практичним. Хоча додавання паролів не є зворотним, використання Менеджера паролів поруч із нестерпним. 

Збиває голору

Під час нашого тестування ми стикалися з низкою проблем продуктивності програми Windows 10. Після натискання на додаток після його відкриття, ми зустріли повідомлення про помилку, а не відкриття вікна. Це засмучує врахування того, що менеджер паролів не зводить до панелі завдань. 

Гірше за це, однак, кілька разів програма просто перестала працювати. Під час нашого тестування було важко відтворити збої з будь-якою послідовністю, тому ми не змогли точно визначити жодну проблему. Однак, у нас ніколи не було цієї проблеми з будь-яким іншим менеджером паролів.

Безпека

Що мало інформації, яку надає Steganos, вона здається захищеною, підходить до 256-бітного шифрування AES та ряду двофакторних параметрів аутентифікації. У нього також немає багатьох проблем із безпекою, які спостерігаються у інших менеджерів паролів, оскільки все зберігається локально. При цьому ви повинні покладатися на безпеку власної системи та хмарного сервісу зберігання даних, який ви використовуєте. 

Перш ніж перейти до поганого, почнемо з добра. У Steganos немає процесу аутентифікації, який обходить найбільший ризик безпеки для інших менеджерів паролів. Натомість він генерує ключ AES-256 на основі головного пароля для вашої брелки (докладніші відомості читайте в нашому описі шифрування). Ви можете розшифрувати сховище локально, але це все. 

За допомогою хмарного сховища ви можете автоматично синхронізувати файл брелока, але лише якщо він зашифрований. Це вирішує більшість онлайн-загроз, з якими стикаються менеджери паролів. Однак ви покладаєтесь на хмарну службу зберігання даних, яку ви використовуєте для захисту ваших даних, що може бути проблематично. Рекомендуємо скористатися послугою хмарного зберігання з нульовими знаннями. 

Проблеми з PicPass та локальними проблемами

Тепер про погане. Steganos вирішує проблему автентифікації, але це не обов’язково робить її більш безпечною. Ваш файл брелока зберігається локально. Хоча зашифровано, якщо на вашій машині зловмисне програмне забезпечення працює amok, файл легко вкрадений, що так само погано, як і порушення даних з іншими менеджерами паролів. 

Через це вам знадобиться надійний антивірус, який дивиться на вашу спину. Steganos трохи допомагає за допомогою віртуальної клавіатури, але якщо у вас є зловмисне програмне забезпечення з глибоким вмістом, ваші паролі такі ж, як і раніше. Найбільше рекомендуємо Bitdefender. Як ви бачите в нашому огляді Bitdefender, це найбезпечніше антивірусне програмне забезпечення, яке ми перевірили. 

Місцевий захист – це вирішуване питання, але PicPass – ні. Ми не рекомендуємо використовувати PicPass ні за яких обставин. Як це працює – це створити пароль на основі серії фотографій. Однак кожна картина варта лише одного символу, і ці символи є статичними. 

Запам’ятати серію з восьми зображень – мінімальна кількість символів, яку ми рекомендуємо – досить складно, не кажучи вже про справді випадкову їх серію.    

Найбільша проблема полягає в тому, що PicPass пропонує вам отримати захищений пароль, а насправді – ні. У більшості випадків ви отримуєте лише кілька заздалегідь заданих символів, які легко зламати. Зрештою, є невелика кількість комбінацій із зображеннями, представленими в PicPass, які кожен компетентний хакер може написати програму, щоб розібратися.

Підтримка

Враховуючи, що Steganos пропонує все, від мобільних додатків для конфіденційності до програмного забезпечення віртуальної приватної мережі, ми покладали великі надії на підтримку. На жаль, Steganos не доставив. 

Починаючи з бази знань, вона автоматично завантажується німецькою мовою, незважаючи на те, що вона доступна англійською мовою (Steganos збирає основну інформацію про сайт, тому він повинен мати можливість диктувати мову на основі вашої IP-адреси). 

стегано-база знань

Також важко отримати доступ до бази знань, особливо це стосується лише користувачів, які керують паролями. Оскільки вам не потрібен обліковий запис mySteganos, вам доведеться перейти на сторінку контактів через колонтитул веб-сайту, де є посилання на базу знань. Немає сторінки підтримки, доступної з головного веб-сайту. 

База знань сама по собі прекрасна, хоча її важко обійти. Є лише 10 статей, присвячених Диспетчеру паролів, а також посібник із «перших кроків». Усі ці записи містять лише необхідні деталі, недійсні знімки екрана чи інші візуальні елементи. З огляду на те, як мало таких статей, ми хотіли б побачити трохи більше уваги до них. 

Для самодопомоги ви обмежені базою знань. У компанії Steganos немає форумів спільноти чи нічого подібного. Крім того, більшість статей зосереджені на інших продуктах, що пропонуються компанією Steganos, тому знайти свій шлях важко. 

Зв’язок із Steganos

Зв’язок із Steganos також є проблемою. Ви можете зв’язатися з електронною поштою, але немає контактної форми чи нічого подібного. Час відповіді теж страшний. Коли ми звернулися, відповідь зайняла майже три дні, що неприпустимо. Беручи до уваги, скільки продуктів пропонує Steganos, ми очікуємо, щонайменше, чат наживо.

Оцінюючи послугу, ми розглядаємо варіанти контактів та ресурси самодопомоги. Поки послуга працює в одному з цих напрямків, вони отримують прохідну оцінку. Steganos, з іншого боку, падає на обох фронтах. Варіанти контактів обмежені, обслуговування повільне, а в базі знань не вистачає деталей. У більшості випадків вам доведеться вирішувати проблеми за допомогою розуму. 

Вирок

Менеджер паролів Steganos, незважаючи на те, що протягом багатьох років отримує безліч оновлень, – це той самий менеджер паролів баребонів, який ми бачили знову і знову. Є кілька унікальних функцій, жодна з яких не відповідає сучасним інструментам керування паролями, окрім цього, менеджеру паролів мало що запропонувати. 

Навіть для локального керування паролями є кращі варіанти. Враховуючи підрозділ інтерфейсу підрозділу Password Manager та підтримку нестримної підтримки, ви навіть можете скористатися програмою шифрування. 

Що ви думаєте про цей огляд Steganos Password Manager? Чи коштує цей інструмент достатньо, щоб гарантувати безкоштовний пробний процес? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map