Огляд LogMeOnce – оновлено 2020 рік

Огляд LogMeOnce

LogMeOnce – це багатофункціональний сервіс, який, незважаючи на свої обіцянки, майже не сприймається. Основний правопорушник – це хворобливий інтерфейс, читайте про інших у нашому повному огляді LogMeOnce.


logmeonce-slider1

logmeonce-slider2

logmeonce-slider3

logmeonce-slider4

logmeonce-slider5

Попередній

Далі

Менеджер паролів LogMeOnce – це амбітний інструмент, але він випадає у багатьох областях. Незважаючи на те, що акаунт LogMeOnce надає вам доступ до збережених паролів, зручність у користуванні робить весь процес відчуттям клопоту. У LogMeOnce просто немає котлів, щоб заробити місце серед наших найкращих менеджерів паролів. 

У цьому огляді LogMeOnce ми переглянемо наш досвід, провівши кілька днів із сервісом. Ми розбимо багато можливостей, які може запропонувати LogMeOnce, а також безпеку, яку вона має. Врешті-решт ми винесемо свій вирок щодо того, чи варто того менеджеру паролів чи ні. 

Для більшості людей відповідь – ні. Хоча такі функції, як Shock Password, є новими, але вони не мають значення на практиці. LogMeOnce є занадто непосильним, щоб рекомендувати, і, на жаль, багато функцій не роблять брудний користувацький досвід того.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для LogMeOnce

Особливості

У LogMeOnce є протилежне питання Encryptr (читайте наш огляд Encryptr), оскільки менеджер паролів пропонує занадто багато функцій. Хоча нам важко поскаржитися на смаколики, LogMeOnce просто заходить занадто далеко. Занадто багато додаткових, більшість з яких непотрібні. 

Для точки зору, на сторінці “Найкращі функції” менеджера паролів споживачів потрібно буде надрукувати 53 аркуші паперу. Прокручуючи сторінку вниз, багато описів відчувають себе як щось на китайському оптовому сайті, з великою кількістю зображень та графіки Photoshop, які приділяють більше уваги кількості послуг, ніж їх якості.. 

Сторінка «Ціноутворення та порівняння» пропонує більш засвоюваний перелік функцій, порівнюючи список LogMeOnce зі стеком файлів cookie та інших менеджерів паролів із зломщиком. 

Майже всі “неперевершені диференціатори” LogMeOnce мають певний патент, навіть коли це не має сенсу. Наприклад, комплексна двофакторна автентифікація має статус очікуваного патенту, і ми очікуємо, що вона залишиться таким. 

logmeonce-особливості-порівняння

На щастя, стандарти враховуються. LogMeOnce включає звітність, захищені нотатки, варіанти двофакторної аутентифікації та мобільний додаток. Вона також включає підтримку цілого ряду різних платформ, включаючи Windows та macOS, а також найкращі веб-переглядачі, такі як Chrome, Firefox, Safari та Internet Explorer. 

Біда в місті міста

Решта особливостей постійно змушували нас дряпати підборіддя і запитувати “чому?” Такі речі, як Password Shock, який намагається налякати зловмисників, коли вони отримують доступ до вашого пристрою, добре, якщо трохи дивно. Проблема полягає в тому, що важко дізнатися, до яких функцій ви насправді маєте доступ. 

Як ми розберемося в наступному розділі, LogMeOnce має досить стислий склад планів, але відмінності між цими планами, якщо бути ласкавим, важко зрозуміти. Знаючи, що таке половина битви з LogMeOnce. Зважаючи на те, як мало його можливостей запропонувати, це не битва, яку варто вести. 

Здається, LogMeOnce пропустив думку про те, що означає бути щільним. Такі служби, як Dashlane та 1Password, мають безліч функцій, безумовно, але список безпосередньо стосується взаємодії користувачів із програмним забезпеченням (читайте наш огляд Dashlane та огляд 1Password). 

LogMeOnce, з іншого боку, не вистачає на корисні додатки і замість цього замінює їх непотрібними доповненнями.

Огляд функцій LogMeOnce

Логотип LogMeOncewww.logmeonce.com

Починається від 100 доларів за місяцьВсі плани

Безпека

2FA

Шифрування
AES-256

Нульове знання

2FA ключі

Аналіз безпеки

Синхронізація на декількох пристроях

Резервне копіювання та відновлення

Мобільні додатки

Зміна пароля

Генератор паролів

Розширення для браузера

Автозаповнення

Формуйте автозаповнення

Інтерфейс браузера

Настільний інтерфейс користувача

Електронна пошта

Чат в прямому ефірі

Телефон

Центр допомоги

Форуми

Цілодобова підтримка

Більше

Безкоштовний план

Ціноутворення

Якщо в LogMeOnce є щось, що викуповує, то послуга дешева. Однак “Сервіс” є ключовим словом тут. Управління паролем LogMeOnce недороге, але безліч допоміжних пропозицій – це не так. Якщо для вас це виглядає як менеджер паролів, ви збережете трохи монети, але лише якщо дотримуєтесь основного плану.

LogMeOnce пропонує три рівні обслуговування: Premium, Professional та Ultimate. Premium безкоштовний назавжди, але він не приєднується до LastPass, Bitwarden та KeePass у нашому найкращому посібнику з безкоштовного керування паролями. 

Безкоштовний план Premium може зберігати ваші паролі та пропонує двофакторну автентифікацію на робочому столі та мобільних пристроях. Однак у ньому відсутня підтримка пароля пристрою, яка, згідно з LogMeOnce, посилається на вхід для маршрутизаторів та серверів.

Професійний план є кращим, і лише в долар на місяць, це все ще дешево. За ціною ви отримуєте обмежений доступ до деяких чужих функцій LogMeOnce, зокрема планового входу та пароля. LogMeOnce також представляє док-станцію продуктивності в програмі Professional, про яку можна дізнатися більше в наступному розділі. 

На вершині діапазону знаходиться Кінцевий план, хоча він називає трохи гіперболічним. Незважаючи на те, що він є більш надійним щодо функцій порівняно з Professional, LogMeOnce Ultimate не включає все. Шок паролів все ще обмежений кількома записами, і у вас обмежений доступ до функції заморожування облікового запису. 

Бізнес-ціни та пакети LogMeOnce

Окрім трьох споживчих планів, LogMeOnce пропонує також два бізнес-плани: Бізнес та Підприємство. Запуск 2 та 4 долари США на місяць відповідно, підписки для бізнесу не надто дорогі, хоча й не підходять для більшості нарядів. 

Хоча бізнес-плани відрізняються надійними функціями, такі інструменти, як Zoho Vault та OneLogin, краще підходять з точки зору зручності використання (читайте наш огляд Zoho Vault та огляд OneLogin). 

Потенційні клієнти LogMeOnce, безсумнівно, опиняться на сторінці “купити”, що, як ми дістанемось у наступному розділі, – це безлад. Однак ми хочемо вказати на це і в цьому розділі. 

На сторінці “купити” ви можете придбати пакет, а також одну з додаткових функцій LogMeOnce. Ця сторінка додає плутанини щодо ціноутворення, оскільки вказані ставки є невірними, а деякі кнопки “купити” не працюють. 

Як ніби сайт LogMeOnce недостатньо заплутаний, достатньо суперечливих цін, великого списку доповнень та недостатнього пояснення щодо того, що включено у ваш план, щоб когось звести з розуму.

Зручність у користуванні

Цей розділ є дузи. У LogMeOnce є один із найскладніших веб-сайтів, який ми бачили. Має не лише вигляд, датований зображенням із низькою роздільною здатністю, фотографіями, розтягнутими на нереальне співвідношення сторін та елементами, які кричать про перші дні Інтернету, але й важко обійти. 

Ще більше засмучує те, що LogMeOnce додав на свій сайт нові сучасні елементи, включаючи попередження про cookie внизу та піктограму чату в прямому ефірі. 

logmeonce-веб-сайт

Важко дізнатися, куди поїхати, щоб насправді придбати LogMeOnce. У верхньому меню є кнопка “купити”, але вона перенаправляє вас на сторінку оформлення замовлення, яка майже всяким чином кричить “афера”. Крім того, ця сторінка оформлення замовлення не відображає всіх планів LogMeOnce, замість цього резервує місце для додатків, таких як Mugshot, і чомусь голосових та SMS двофакторних кредитів аутентифікації (що б це не означало). 

logmeonce-buy-page

Більш розумна сторінка товару знаходиться у розділі «Ціноутворення та порівняння» на вкладці «товари». Там вам доведеться постраждати через більше порівнянь LogMeOnce, але принаймні ви можете побачити плани Premium, Professional та Ultimate на одному місці із відповідними цінами. 

цільова ціна

Ціни ви можете побачити тут, але фактично не можете зареєструватися, незважаючи на велику кнопку “підписатись”, яка знаходиться над тривалим порівнянням LogMeOnce. Функції сторінки “купити”, хоча вона не пропонує весь план LogMeOnce, навіть пропускаючи безкоштовний план. 

Виявляється, вам потрібно зареєструватися в обліковому записі за допомогою кнопки «увійти» у верхньому правому куті, не використовуючи кнопки, що знаходяться на сторінці продукту. 

Opera (читайте наш огляд на Opera) подала нам помилку, яка сказала, що посилання намагається відкрити невідомий протокол, в даному випадку “ttps :.” Ми не можемо сказати точно, але найкраща здогадка – це те, що для кнопки реєстрації на початку відсутнє “h”, в результаті чого вона нікуди не веде. 

Налаштування LogMeOnce

Хоча ви можете створити обліковий запис і ввійти в систему, ви фактично не можете отримати доступ до LogMeOnce, поки не виконаєте кілька кроків. Спочатку вам потрібно буде встановити розширення, яке доступне для Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer та Microsoft Edge. Після цього LogMeOnce просить встановити локальний додаток, який дозволяє створювати резервні копії, локальне зберігання та імпорт функцій. 

logmeonce-інструменти

Однак не заплутайтеся (якщо ви це зробили досі, це малоймовірно); додаток Інструменти не є настільною версією LogMeOnce. Це швидше місцева програма, необхідна браузерній версії програми для доступу до певних функцій. 

Використання док-станції продуктивності LogMeOnce

Після входу в систему LogMeOnce вітає вас із приміткою про її “захоплюючу та багатофункціональну” останню версію, що містить фрагмент вітального кліпа. На цьому головному екрані LogMeOnce пропонує кілька стрілок, що пояснюють різні значки у верхньому меню, що, на відміну від решти інтерфейсу, вітається. 

logmeonce-ласкаво просимо

Крім того, LogMeOnce пройде підручник з поясненням його інтерфейсу, розширення браузера та способів налаштування. Насправді нам подобається підручник, оскільки він дає дещо необхідне пояснення нетрадиційного підходу LogMeOnce. Однак, якби цей підхід був іншим, в першу чергу не знадобилося б так багато пояснень. 

logmeonce-навчальний посібник

Крім того, підручник займає близько 15 хвилин, щоб виконати, якщо ви все зробите, з кількома реклами в кінці. Процес неприємно тривалий, без можливості пропустити. Ви повинні пройти кожен етап процесу до кінця. 

Нарешті, ви приїдете на свій головний екран, де ви зможете швидко отримати доступ до графіків продуктивності, двофакторної автентифікації, менеджера паролів, захищеного гаманця тощо. Якщо у вас є платна підписка, ви також зможете побачити док-станцію продуктивності LogMeOnce, яка є натхненною панеллю завдань, що надихає macOS, і просить провести позов.. 

logmeonce-home

Дуже мало інтерфейсу фактично присвячено менеджеру паролів, який підтримує зберігання паролів, нотаток та кредитних карток. Обмежена підтримка входу LogMeOnce показує, як неправильне зусилля може зашкодити більше, ніж допомогти. Звичайно, існує багато інших функцій, але основної служби, яка керує паролями, не вистачає в ряді ключових областей. 

logmeonce-new-app

Подумайте інакше (про простоту використання)

LogMeOnce задає своїм користувачам “думати інакше” на інформаційній панелі управління паролем, що вам потрібно буде зробити, щоб обернути голову навколо служби. Може здатися, що нам важко в LogMeOnce, і ми є, але не без підстав. Читаючи інші огляди, LogMeOnce хвалиться за свої особливості, але в контексті зручності використання вони стають неактуальними.. 

LogMeOnce у своїй найбільш повнофункціональній конфігурації – це дорогий менеджер паролів. Він намагається запропонувати навіть базове керування паролями під своїм величезним переліком функцій. Крім того, процес реєстрації настільки перекручений, що важко сказати, що отримання будь-якої з цих функцій вартує в першу чергу. 

Однак наше найбільше питання зводиться до неправильних ресурсів. Зрозуміло, що LogMeOnce намагається виділитися з натовпу менеджера паролів. З цією метою він пропустив позначку. Використання інструменту не заплутане, а довгий список невідповідних функцій просто відволікає увагу від того, що інакше є менеджером паролів barebones. 

Безпека

Як і у стандартних функцій, LogMeOnce багато в чому захищає функції безпеки. На жаль, вони також на шкоду послузі. У цьому випадку це гірше, оскільки деякі функції безпеки можуть зробити ваш обліковий запис вразливим. 

Починаючи з основ, LogMeOnce є постачальником нульових знань, тобто він не знає і не зберігає ваш головний пароль. Це щонайменше, що говорить LogMeOnce на своїй сторінці огляду безпеки. Ми не змогли знайти жодної технічної документації щодо моделі безпеки LogMeOnce, незважаючи на те, що вона стверджує, що на її оглядовій сторінці адміністрації є інформація про те,. 

Стурбованість тут полягає в тому, що LogMeOnce розташований у вашому браузері. Він використовує AES для захисту ваших паролів – хоча він не визначає розмір ключа – і хоча це стандарт, все ще виникають питання щодо того, де і коли відбувається шифрування (читайте наш опис шифрування для отримання додаткової інформації про це). 

На жаль, у нас недостатньо інформації, щоб визначити, безпечний чи ні LogMeOnce чи ні. Усі фрагменти є на місці, але ми не знаємо критичного процесу аутентифікації та шифрування / дешифрування. LogMeOnce має надати більше технічної інформації на цьому фронті. 

Потенційні вразливості безпеки

Як і інші менеджери паролів, LogMeOnce використовує ваш головний пароль для доступу до вашого облікового запису. Однак вам не потрібно використовувати головний пароль. LogMeOnce має без паролів доступ через PIN-код, відбиток пальця або фотографію. Хоча це стандарт для більшості менеджерів паролів, у LogMeOnce відбувається щось інше. 

Ми можемо знайти найбільшу інформацію про PhotoLogin, який використовує фотографію, яку ви робите за допомогою телефону або веб-камери для аутентифікації. Однак це не працює через програмне забезпечення для розпізнавання обличчя. Швидше ви робите фотографію себе на одному пристрої та на іншому підтверджуєте, що це те, що ви очікуєте. 

Як форма двофакторної аутентифікації, вона працює, але не як стандартний метод аутентифікації. Знову ж таки, це випадок неправильних ресурсів, схоже. LogMeOnce може змусити вас використовувати головний пароль – це те, що робить кожен менеджер паролів – і натомість використовувати контекстний аналіз вашої IP-адреси, місцезнаходження та іншого в якості заходів безпеки. 

Також є певні проблеми щодо надзвичайного доступу до вашого облікового запису. LogMeOnce задає вкрай небезпечне питання безпеки, кажучи, що це допоможе відновити обліковий запис. Якщо це єдиний захід для захисту ваших входів від усіх, хто може знайти відповідь на ваше питання безпеки, це жахливо.

Підтримка

У LogMeOnce є датований портал підтримки, але в порівнянні зі звичайним веб-сайтом він виглядає сучасно. Поглинаючи свіжого повітря, портал підтримки легко обійти, незважаючи на його чутливість до епохи Vista. Там ви знайдете поширені запитання, відео-уроки, допомогу для ділових клієнтів, відгуки та форму квитка. 

logmeonce-support-center

Контакт обмежений лише електронною поштою, хоча він відстежується цілодобово. На щастя, вам не потрібен обліковий запис, щоб звернутися до LogMeOnce. Контактна форма запитує вашу електронну адресу, інформацію про пристрій та опис вашої проблеми. На наш подив, LogMeOnce повернувся до запиту протягом декількох годин. 

logmeonce-contact-page

Для самодопомоги LogMeOnce пропонує поширені запитання, які досить щільні. Хоча окремі теми ніколи не надто заглиблюються в деталі, є багато статей. Однак є кілька статей, які не мають жодного сенсу. Скористайтеся цією статтею про усунення несправностей про неможливість увійти у свій акаунт LogMeOnce: 

logmeonce-не вдається ввійти

LogMeOnce радить тим, хто не може увійти в систему, відвідати сторінку входу та спробувати увійти. Деякі статті містять таку ж азинінову обробку, яка відображає рівень невідповідності, помічений на головному сайті. 

Відеоуроки LogMeOnce

LogMeOnce пропонує відео-уроки, і хоча вони пристойні, вони розміщені як головний сайт. Останнє завантаження відбулося два роки тому, коли відбувся запуск версії 6. LogMeOnce. Хоча останні завантаження подаються у форматі HD, багато старих тем обмежені стандартним визначенням. 

logmeonce-відео-уроки

Хоча ми цінуємо, що пропонуємо відео-уроки, багато хто відчайдушно потребує оновлення. Як і статті підтримки, постійні оновлення дозволяють залишатись актуальною та корисною. У багатьох старих відео LogMeOnce використовує застарілі версії програмного забезпечення, що може призвести до плутанини.

Вирок

LogMeOnce – це продукт, який не має ніякого сенсу. Звичайно, він пропонує безкоштовне керування паролем, але враховуючи те, наскільки складний процес реєстрації та інтерфейс користувача, клопоту не варто. Є й інші послуги – безкоштовно – які пропонують спрощений підхід із більш релевантним списком функцій. 

Виписати LogMeOnce не можна легко як менеджер паролів, який занадто амбітний і переповнений додатковими функціями. Наше тестування це підтверджує. Через зосередженість на додатках багато основних функцій не пропонуються, як підтримка користувацьких записів. Зважаючи на це, нам важко рекомендувати LogMeOnce будь-кому. 

Що ви думаєте про цей огляд LogMeOnce? Ви збираєтесь дати LogMeOnce зняти? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map