Огляд Dashlane – чи безпечний Dashlane? – Оновлено 2020 рік

Огляд Dashlane

Dashlane виділяється серед своєї чудової конкуренції завдяки безлічі функцій, чудовому інтерфейсу та дружній ціні. Хоча нічого не ідеальне, воно підходить досить чортово близько. Перегляньте наш повний огляд Dashlane, щоб побачити, чому ми класифікуємо його номер один.


дашлан-слайдер1

дашлан-слайдер2

дашлан-слайдер3

дашлан-слайдер4

дашлан-слайдер5

Попередній

Далі

Dashlane сидить серед найкращих менеджерів паролів, наповнених функціями, з якими не можуть протистояти інші параметри. Більше того, він забезпечує унікальну структуру безпеки, яка забезпечує безпеку вашого облікового запису. У цьому оновленому огляді Dashlane ми розглянемо останню версію, щоб побачити, чи варто все-таки ціна. 

Якщо ви не знаєте, Dashlane підвищив свої ставки з 40 доларів на рік до 60 доларів на рік у 2018 році після запуску версії шостої. Підвищення цін відбулося з безліччю нових функцій, включаючи VPN та моніторинг темних мереж. Під час цього огляду ми розглянемо нову ціну та можливості, а також перевіримо безпеку, зручність використання та підтримку. 

Хоча Dashlane дорожчий, ніж інші менеджери паролів, він набагато надійніший. Додаткові функції більш ніж варті додаткової пари доларів на місяць. На щастя, якщо ви не можете заплатити, Dashlane також має щедрий безкоштовний план, тому немає причин не спробувати його. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Dashlane спирається на типову модель менеджера паролів з низкою унікальних функцій. Він розгалужується на інші сфери кібербезпеки, пропонуючи VPN, захист від крадіжок особистих даних та апаратне забезпечення з двофакторною аутентифікацією (2FA). Однак, Dashlane вимагає високої ціни на ці додаткові функції. 

Основні функції враховуються в Dashlane, а ваша підписка включає синхронізацію з декількома пристроями, необмежене зберігання паролів та необмежений обмін паролем. Однак Dashlane має багато унікальних особливостей, конкуруючи з подібними Abine Blur, яка, як ви бачите в нашому огляді Blur, має суцільний перелік особливостей. 

Особливості Dashlane включають інформаційну панель безпеки, на якій відображається загальний стан здоров’я паролів, моніторинг темної веб-сторінки та захист від крадіжок особи. Хоча не нарівні зі службою захисту від крадіжки особистих даних, як IdentityForce (читайте наш огляд IdentityForce), Dashlane пропонує моніторинг кредитування та захист від крадіжок особистих даних у розмірі 1 000 000 доларів..

dashlane-review-password-health

Крім того, Dashlane включає VPN, який ми детально розкриємо в розділі “безпека” нижче. Незважаючи на те, що ми цінуємо додаток, віртуальна приватна мережа в комплекті – це ніщо в порівнянні з нашим кращим вибором VPN ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN). 

Автоматична зміна паролів Dashlane

Для всіх функцій, які пропонує Dashlane, найбільш унікальним є його автоматична зміна паролів. В один клік ви можете оновити свої паролі на кількох веб-сайтах. Список підтримуваних сайтів є тривалим, включаючи Reddit, Citrix та Corel (читайте наш огляд Corel VideoStudio Ultimate та огляд Citrix ShareFile). 

dashlane-огляд-зміна паролів

Автоматична зміна паролів вирішує одну з найбільших проблем з онлайновими обліковими записами, що постійно оновлює ваші паролі. Хоча це не без ризику. Щоб правильно змінити свій пароль, ваш старий і новий пароль коротко розшифровуються на серверах Dashlane.

Це означає, що ця інформація зберігається в системній пам’яті (ОЗП) протягом тривалості операції до її очищення. Інформація ніколи не зберігається постійно. Тим не менш, якщо ви стурбовані тим, що будь-який із ваших паролів розшифровується, навіть тимчасово, вам не потрібно використовувати змінник паролів. 

Огляд функцій Dashlane

Ціноутворення

Dashlane – один з дорожчих менеджерів паролів навколо, але це робить додаткові витрати вартими цього. Наповнений краєм з функціями, Dashlane гарантує, що кілька зайвих доларів, які ви витрачаєте щомісяця, не витрачайте на сміття. Однак, якщо ви шукаєте стандартного менеджера паролів, існують більш дешеві варіанти. 

Стандартний платний план Premium має функції, які ви очікуєте від будь-якого менеджера паролів. Він підтримує необмежену кількість записів та обміну – включаючи як звичайні паролі, так і інформацію про кредитні картки – синхронізацію з кількома пристроями та безпечне зберігання файлів. Однак це на $ 2 дорожче на місяць, ніж конкуренція – для прикладу читайте наш огляд 1Password – і це пов’язано з додатковими функціями. Прочитайте наш текст Dashlane vs. 1Password, щоб побачити, як вони порівнюються.

План Dashlane Premium включає моніторинг темних веб-сторінок, VPN та підтримку YubiKey. Хоча ці функції вітаються, вони повинні бути необов’язковими. Dashlane стягує вдвічі більше, ніж Keeper, і виправдовує додаткові витрати (читайте наш огляд Keeper). Однак якщо ви не продаєте VPN або моніторинг темних веб-сайтів, ці гроші втрачаються. 

За подвійну ціну ви можете підписатися на план Преміум Плюс, який включає всі функції Преміум, а також послугу відновлення особи, моніторинг кредиту та страхування від крадіжки особистих даних на суму 1000 000 доларів. Вартість менеджера паролів висока, але порівняно з виборами в нашому найкращому посібнику із захисту крадіжок особи, ціна непогана. 

Незалежно від того, який рівень ви вибрали, Dashlane пропонує лише щорічну виставлення рахунків, тобто вартість становить приблизно 60 доларів США і 120 доларів відповідно для Преміум і Преміум Плюс. Хоча ми хотіли б бачити щомісячний платіжний цикл, Dashlane пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тому немає ніякого ризику підписуватися. 

Dashlane Free проти Premium

Dashlane також пропонує безкоштовний план, який пробився до нашого найкращого списку безкоштовних менеджерів паролів. Однак не вдалося перемогти LastPass, як ви бачите в нашому огляді LastPass та поєднанні Dashlane vs. LastPass. Хоча ми цінуємо безкоштовний план Dashlane, він обмежений кількома способами порівняно з Premium. 

Безкоштовний план обмежений одним пристроєм, тобто синхронізація не відповідає питанню, і ви обмежені 50 записами. Він не такий обмежувальний, як безкоштовний план McAfee True Key – читайте наш огляд McAfee True Key, щоб дізнатися більше про це, – але він не такий щедрий, як деякі інші безкоштовні плани, а саме той, який подає LastPass.

Привітність до користувачів

Dashlane доступний як для новачків, так і для ветеранів, незважаючи на те, що він укомплектований можливостями. Безпроблемний процес налаштування дає зрозуміти, що вам потрібно зробити, і впорядкувати записи так само просто або складно, як ви хочете. Всього сказане, Dashlane вражаюче врівноважує юзабіліті та функціональність. 

Перед завантаженням Dashlane вам не потрібно реєструватися в обліковому записі. На домашній сторінці все, що вам потрібно натиснути, – це кнопка “почнемо” у верхньому правому куті. Dashlane автоматично завантажить додаток Windows з можливістю завантаження програми macOS. Звідти ви можете створити рахунок. 

dashlane-review-create-account

Після реєстрації у безкоштовному акаунті Dashlane надішле вас на коротку екскурсію щодо його функціональності, пояснивши, на що він здатний та що він робить, щоб захистити ваші паролі та інформацію про кредитні картки. Тим більше що він перегляне ваші веб-переглядачі для всіх збережених вами паролів і автоматично імпортує їх.

dashlane-пароль-імпорт

Хоча налаштувати менеджер паролів дуже просто, нудний процес імпортування паролів та кредитних карток – або, що ще гірше, введення їх вручну – непростий. Dashlane забезпечує прості речі, повністю пояснюючи, що робить програма. Це перенесено у додаток для настільних комп’ютерів, яке дає вам кілька простих завдань, щоб закінчити налаштування свого облікового запису. 

Програми Dashlane для Windows та macOS

У локальному додатку ви можете закінчити інші завдання налаштування, включаючи додавання розширення Dashlane до свого браузера, тестування автозаповнення та завантаження мобільного додатка. Підписуючись через інсталятор, ви автоматично зараховуєтесь на безкоштовний план. Однак ви можете будь-коли оновити, скориставшись кнопкою «йти преміум» у лівому нижньому куті.  

Використовувати додаток – це мрія. Dashlane включає в себе декілька варіантів фільтрації записів, що дозволяє переглядати їх у списку або в блокових плитках, сегментувати їх на основі категорій або просто алфавітувати їх. Імпортуючи близько 200 паролів, Dashlane автоматично встановлював категорії для наших записів і кожного разу був досить близьким. 

dashlane-огляд-додаток

Якщо вам потрібно відредагувати будь-який із імпортованих паролів, ви можете це зробити, натиснувши кнопку «більше» поруч із відповідним записом. У цьому меню є маса варіантів, включаючи історію паролів, які найкраще розкрити самостійно. Для наших цілей ми просто натиснули “редагувати елемент”. 

На сторінці входу Dashlane надає багато інформації. Ви можете перейменувати запис, додати вторинний логін, додати примітку та класифікувати пароль або за допомогою заданих параметрів, або додавши свій власний. Дашлан, однак, виходить за рамки цього. Також під час кожного запису можна побачити рейтинг паролів, а також скільки разів повторно використовувати пароль у вашому сховищі. 

dashlane-огляд-редагування-запис

Dashlane досягає вражаючого балансу між зручністю та функціональністю. Багато критичної інформації, наприклад, скільки разів ви повторно використовували пароль, є легкодоступною. Тим більше, що додаткова інформація не порушує потік програми. 

Реєстрація на інформаційній панелі Dashlane Identity

За допомогою програми Dashlane є багато інших функцій, в тому числі варіанти автозаповнення та автоматичного введення запису. Ми залишимо вас розкрити їх самостійно, оскільки вони доступні навіть у вільному плані. Однак ми хочемо виділити одну унікальну область. 

Dashlane забезпечує інформаційну панель ідентичності в локальному додатку. Ця область показує загальний бал за всі ваші паролі, а також кількість безпечних, слабких, повторно використаних та порушених паролів. Крім того, Dashlane відобразить будь-які відповідні сповіщення про порушення на вашій інформаційній панелі. 

dashlane-review-identitet-dashboard

Якщо ви платите, ви також можете ввести свою електронну адресу для моніторингу темних веб-сторінок, і якщо ви підписалися на план Premium Plus, ви можете відстежувати свій кредит. Цей екран, зокрема, демонструє, наскільки надійний Dashlane, змушує спростувати спрощених менеджерів паролів, таких як NordPass (читайте наш огляд NordPass). 

Використання генератора паролів Dashlane та автозаповнення в Chrome і Firefox

Місцевий додаток надійний, але більшу частину вашого часу з Dashlane буде витрачено на розширення браузера, яке доступне для Chrome, Firefox та Internet Explorer, хоча, на жаль, не для Opera. Розширення робить кілька речей, але найголовніше, що дозволяє генерувати паролі для нових облікових записів та автоматично заповнювати наявні записи. 

Що стосується генераторів паролів, Dashlane є в наявності. Він подібний до власного генератора паролів – це багато способів, хоча він дозволяє уникнути неоднозначних символів, щоб вони мали надійні паролі. Однак налаштування автозаповнення цікаві. Що стосується стандартного автозаповнення, Dashlane вийшов без сучка, автоматично розпізнаючи поля та заповнивши відповідну інформацію. 

dashlane-огляд-автозаповнення

Однак ви можете налаштувати поведінку Dashlane, коли справа доходить до автозаповнення. Для певної сторінки або для цілого веб-сайту ви можете повідомити Dashlane, якщо ви хочете заповнювати форми та інформацію про вхід, лише інформацію про вхід або взагалі нічого. Здається, це просто, але це так, але багато менеджерів паролів не пропонують такої функції.

Безпека

Dashlane, на перший погляд, є стандартним з точки зору безпеки, пропонує модель нульових знань та шифрування AES-256 для вашого сховища. Однак, зробивши кілька перетворень у тому, як ви автентифікували свій пристрій, Dashlane став одним із найбезпечніших менеджерів паролів навколо. 

Наш погляд на безпеку Dashlane базується на технічній білій книзі, наданій компанією Dashlane на її веб-сайті, а також на дослідженні програми MIT у 2016 році. Починаючи з білого паперу, якому на момент написання було близько року, Дашлан розповідає про знайома казка більшості менеджерів паролів. Ваші дані захищені за допомогою AES-256, який зафіксований за надійним головним паролем (докладніше читайте в описі шифрування на AES). 

Крім того, Dashlane володіє нульовим знанням вашого головного пароля, а значить, він ніколи не бачить даних, що зберігаються у вашому сховищі. Насправді, Dashlane ніколи не бачить ваш головний пароль, ані будь-які його похідні, для аутентифікації. Натомість головний пароль використовується разом із 32-байтовою сіллю для генерування хешу Argon2d, який є 256-ключем, який використовується для шифрування та розшифровки вашої інформації. 

Це для отримання доступу до вашої інформації, але є ще одна перешкода, яку треба подолати. Замість використання головного пароля для автентифікації вашого пристрою Dashlane генерує ключ пристрою користувача для кожного нового пристрою, який ви налаштували. Цей ключ жодним чином не пов’язаний з вашим головним паролем. 

Натомість він створений на основі деяких апаратних та програмних характеристик вашого пристрою, а також 38 символів, створених за допомогою функції OpenSSL RAND_byte. Щодо того, що ви бачите, все, що вам потрібно зробити, щоб підтвердити автентифікацію – це ввести одноразовий пароль, надісланий на ваш електронний лист. 

Через такий підхід аутентифікація вашого пристрою та дешифрування вашого сховища – це окремі процеси. Це важливо зазначити, оскільки більшість менеджерів паролів просто підтверджують автентифікацію, використовуючи збережений хеш вашого головного пароля. З Dashlane, зловмиснику знадобиться не тільки ваш головний пароль, але і доступ до одного з ваших пристроїв або електронної пошти. 

Параметри Dashlane 2FA

Для подальшого підвищення безпеки вашого головного пароля Dashlane пропонує різні варіанти двофакторної аутентифікації. Ви можете використовувати найкращі програми 2FA, включаючи Authy та Google Authenticator, а також апаратні ключі, що підтримують універсальний двофакторний стандарт аутентифікації, наприклад YubiKey. 

Dashlane VPN та захист від крадіжок особи

Як згадується в розділі «функції», Dashlane – це більше, ніж менеджер паролів, що пропонує безкоштовну віртуальну приватну мережу та захист від крадіжок особистих даних із вашим планом. Хоча ці функції вітаються, вони не повинні продавати вас за послугу. 

Захист від викрадення особи не є добрим, хоча нічого в порівнянні з повноцінним сервісом, таким як Identity Guard (читайте наш огляд охорони особи, щоб дізнатися, чому). VPN викликає більшу стурбованість. Dashlane фактично не пропонує власну VPN, натомість надає послугу через мережу AnchorFree, яка володіє Hotspot Shield. 

Ця мережа є дозволом для багатьох брендів безпеки в Інтернеті (див. Приклад нашого антивірусного відгуку Kaspersky). Як ви бачите в нашому огляді екрана Hotspot Shield, це не страшний варіант, хоча навколо них є кращі VPN (читайте наш огляд CyberGhost, якщо це вам далі). 

Підтримка

Dashlane пропонує дивовижну кількість варіантів підтримки для менеджера паролів. Незважаючи на те, що більшість можливостей проходять без пояснень, існує безліч способів отримати роз’яснення. З огляду на це, питання можна задавати лише у робочий час. 

На відміну від більшості менеджерів паролів, Dashlane пропонує дві форми контактів: електронна пошта та чат в реальному часі. Електронна пошта обробляється через контактну форму з підтримкою англійської, французької та німецької мов. Підтримка англійської пошти працює 7 днів на тиждень, хоча представники Франції та Німеччини відповідають лише з понеділка по п’ятницю в робочий час. 

Живий чат подібний, доступний з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. EST Варто зазначити, що чат у прямому ефірі також доступний лише англійською мовою, як і підтримка акаунта Twitter. Хоча ми цінуємо варіанти контактів, було б приємно бачити цілодобовий варіант. На щастя, ви можете знайти відповіді на більшість питань у базі знань. 

dashlane-огляд-база знань

Dashlane пропонує все, від невеликих роз’яснень до повноцінних навчальних посібників у своїй базі знань. Незалежно від того, наскільки темою вона мала, Dashlane висвітлює її у величезних деталях, підходить до безлічі екранів, коли це доречно. Стаття про спільний доступ до предметів у вашому сховищі, наприклад, годинником, що містять понад 1200 слів, охоплює не лише способи спільного користування предметами, але й кожен із варіантів, який відповідає процесу.

Вирок

Dashlane вийшов за рамки стандартних менеджерів паролів з надійним переліком функцій та додаткових послуг, що входять до вашої підписки. Однак він вимагає, щоб ціннік відповідав. Хоча нам подобаються смаколики, вони не для всіх, що може залишити вас переплачувати. Однак, завдяки майстерно продуманому інтерфейсу та унікальній архітектурі безпеки додаткова вартість того варта. 

Плануєте підписатися на Dashlane? Якщо ні, то який менеджер паролів ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map