1 Огляд слова – оновлено 2020 рік

1 Огляд слова

1Password – один з кращих менеджерів паролів там завдяки простоті у використанні та чудовій безпеці. Однак цінові плани дозволяють зробити його більш придатним для сімей та малого бізнесу, а не для окремих користувачів. Прочитайте деталі в нашому повному огляді 1Password.


1пар-слово-додавання

1парус-категорії

1загадка-стартовий комплект

1парус-теги

1загальне слово-сторожова вежа

Попередній

Далі

З наших оглядів менеджера паролів, 1Password входить до числа найкращих варіантів. Від функцій до інтерфейсу користувача до унікальної моделі безпеки, 1Password стоїть вище конкуренції. Однак, відсутність безкоштовного плану означає, що вам доведеться платити, щоб залишатися захищеними. 

У цьому огляді 1Password ми детально розповімо про свій досвід після того, як випустили підписку Premium для тестового пробігу. Ми торкнемось функцій, цін, зручності використання, безпеки та підтримки на цьому шляху, перш ніж виносити вирок. 

Короткий відповідь, 1Password – це один із найкращих менеджерів паролів навколо, якщо ви готові платити. Хоча ціна не висока, було б приємно бачити обмежений безкоштовний план. Якщо ви вже платите за, скажімо, RoboForm, однак, 1Password пропонує кілька переконливих причин переключення (читайте наш огляд RoboForm).

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

1Password є багато функцій. Хоча це не стосується Dashlane з функціями захисту від крадіжки особистих даних, список все ще вражає (читайте наш найкращий посібник із захисту від крадіжок особи). Від автономного розширення менеджера паролів Google до кількох розумних функцій для забезпечення безпеки під час подорожі 1Password упакований повністю. 

Це починається з режиму подорожі, який дозволяє блокувати паролі під час руху. Щоразу, коли ви вмикаєте його, кожен сейф у вашому обліковому записі 1Password буде заблокований. Якщо ви подорожуєте за кордон, і прикордонна поліція оглядає ваш пристрій, необхідних ключів немає, щоб розблокувати ваш сейф, навіть за допомогою пароля. 

Спосіб його роботи простий: увімкнувши режим подорожі, локальні дані на вашому пристрої будуть видалені. Звичайно, ваші паролі все ще зберігаються у хмарі, але ваш пристрій не буде їх отримувати, поки ви не вимкнете режим. 

1Password X: Автономне розширення для Chrome та Firefox

Однією з найсильніших функцій 1Password є 1Password X. Це повний досвід 1Password, але повністю базується на Chrome або Firefox. Хоча 1Password – не єдиний варіант із розширенням Chrome, той факт, що він може працювати незалежно від локальної програми, великий. 

Це означає, що ви можете використовувати 1Password в будь-якій операційній системі, яка підтримує Firefox або Chrome. Хоча програма 1Password офіційно підтримує лише macOS, iOS, Windows та Android, ви можете отримати доступ до повного списку функцій за допомогою X. Це відкриває підтримку Linux та ChromeOS, що є двома платформами, більшість менеджерів паролів пропускають минуле. 

Стандартний тариф функцій присутній у розширеннях браузера, включаючи автоматичне заповнення, захоплення та створення паролів. Крім того, ви можете використовувати 1Password X для впорядкування сховищ, перегляду та редагування записів, пошуку по вашому сховищу та використання сторожової вежі (детальніше про цю останню за хвилину). 

1Password навіть виводиться у список гарячих клавіш, щоб зробити браузер ще більш безпроблемним. Ви можете негайно здійснити пошук у сховищі за допомогою “CTRL + F” або швидко додати новий елемент, натиснувши “CTRL + I”.   

Сторожова вежа 1Password

До вашої скарбниці 1Password входить сторожова вежа, інформаційна панель безпеки, яка показує повторно використані, вразливі та слабкі паролі. Це досить поширені особливості – наприклад, Dashlane має інформаційну панель безпеки – але 1Password йде на крок далі. 

1 пароль-огляд-сторожова вежа

Окрім показу слабких паролів, сторожова вежа інтегрується з haveibeenpwned.com. Якщо ви не знаєте, на цьому веб-сайті зберігається база даних про будь-які порушені паролі та облікові записи за попередні порушення даних. З вашої сторожової вежі ви можете переглянути паролі, які були порушені, та змінити їх відразу. 

Вартова башта також вказує на вразливі веб-сайти. У більшості випадків веб-сайт відображатиметься як незахищений, коли існують версії HTTP та HTTPS, які підтримують автозаповнення (детальніше про це читайте в нашому посібнику HTTP проти HTTPS). Хоча це ще не кінець світу, приємно знати, що певні сайти можуть загрожувати вам. 

1загальний огляд аварійного комплекту

1 Огляд функцій слова

Ціноутворення

1Password – це недорогий інструмент захисту пароля, але відсутність безкоштовного плану загрожує. Хоча ціна не надто висока (читайте наш огляд Dashlane для цього), існують дешевші варіанти для окремих користувачів (наприклад, Keeper). 1Password, однак, відрізняється відмінним сімейним планом. 

Є два варіанти особистих планів: 1Password та 1Password Families. Стандартний план, який нараховується 2,99 доларів на місяць при щомісячному рахунку, має всі функції для одного користувача. Ви отримуєте режим подорожі, відновлення елементів, 1 Гб зберігання документів та синхронізацію з кількома пристроями, але лише для одного користувача. 

Всього лише 2 долари США на місяць план сімейства має п’ять індивідуальних рахунків. Більше того, члени сім’ї можуть легко ділитися предметами один з одним та відновлювати рахунки, якщо хтось забуде пароль. План сімей починається з п’яти користувачів, але ви можете додати більше за 1 долар кожного. Крім того, він включає п’ять обмежених пропусків для обміну гостями.  

Незалежно від плану, який підходить саме вам, 1Password пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, після якої з вас буде стягнуто плату. Важливо зауважити, що 1Password не пропонує повернення коштів, хоча навіть у вас залишився час на підписку. 

1Password Free: Пропущена можливість

Як ви бачите в таблиці вище, 1Password не пропонує безкоштовного плану. Хоча ви можете користуватися послугою безкоштовно протягом 30 днів, вам доведеться почати платити після цього. Це величезна упущена можливість, оскільки найкращі безкоштовні менеджери паролів, такі як LastPass та NordPass, забирають ринок. Прочитайте наше порівняння 1Password vs LastPass.

Платний менеджер паролів має певні переваги, про одну з яких ми поговоримо в розділі “безпека” нижче. Хоча ми розуміємо, що компанії потрібно заробляти гроші, все-таки приємно побачити обмежену безкоштовну версію 1Password. 

1Password Ціни для бізнесу та команди

Присвячення 1Password багатоплановим планам продовжує свою бізнес-ціноутворення. План Команд, дешевший від набору, на 1 долар більше, ніж звичайний індивідуальний план, і стягується з кожного користувача. Це майже для всіх облікових записів, за винятком того, що він поєднується з інтеграцією Duo для двофакторної аутентифікації для бізнесу (2FA) та адміністрування для управління дозволами. 

Бізнес-план набагато вражаючий. Хоча це подвоєна вартість Команд на користувача, підписки на бізнес постачаються з 5 ГБ пам’яті документів на користувача, 20 обмежених акаунтів обміну гостями, вдосконаленими засобами безпеки, спеціальними ролями, статистикою використання та багато-багато іншого. Найцікавіше, що бізнес-абоненти можуть безкоштовно пропонувати сімейні акаунти всім своїм членам.

Привітність до користувачів

Реєстрація на 1Password проста. Ви виберете план, введіть свою електронну адресу та підтвердите, надісланий на цю адресу шестизначний код. 1Password запитує кредитну карту перед тим, як створити свій обліковий запис, але вам не потрібно вводити її. Якщо ви вирішите просто скористатись безкоштовною пробною версією, ваш обліковий запис буде заблоковано через 30 днів. 

1Password приступить до роботи одразу, створивши ваш екстрений комплект. Цей документ, який ви можете зберегти як PDF, включає вашу електронну адресу, 128-розрядний секретний ключ та головний пароль. 

Якщо вам потрібно отримати доступ до свого облікового запису, але забули головний пароль, вам знадобиться ваш набір для надзвичайних ситуацій. Ми рекомендуємо зберігати його в цифровому форматі з програмним забезпеченням для шифрування, а також надрукувати та зберігати його, скажімо, у сейфі.. 

1 пароль-огляд-екстрений комплект

Після збереження, ви можете використовувати сейф 1Password у своєму браузері. Тут уже створено кілька речей. 1Password включає посилання для завантаження локальних додатків, а також три предмети в “стартовому наборі”. До них відносяться головний пароль 1Password, примітка про налаштування та посвідчення особи з інформацією, яку ви надали під час реєстрації. 

1password-review-starter-kit

Управління сховищами та записами 1Password

1Password працює трохи інакше, ніж інші менеджери паролів. Замість того, щоб мати єдиний сейф, де ви зберігаєте все, як, наприклад, з Abine Blur (читайте наш огляд Blur), 1Password дозволяє використовувати стільки склепінь, скільки вам потрібно. У цих сховищах не використовуються різні паролі – головний пароль – це ключ до всього – але це хороший крок для організації. 

1загадка-огляд-сховища

Наприклад, ви можете сегментувати особисті та бізнес-записи в окремі сховища, або піти на крок далі і класифікувати всі ваші записи. Незалежно від того, наскільки глибоко ви проходите, ви завжди можете переглядати свої сховища разом. Якщо ви намагаєтеся відстежити певний запис, ви можете шукати все, а не переходити через кожну сховище окремо. 

Організація тільки починається там. Додаючи новий запис, до якого ми дістанемося за хвилину, ви можете вказати категорію, в якій повинен бути запис. Більше того, ви можете розділити записи за допомогою тегів та вибраних. 1Password дає вам інструменти для того, щоб зберігати сховища так організовано, як вам завгодно, чого рідко надають менеджери паролів. 

1загадка-огляд-сховища

Додавання записів до 1Password

Додавання записів до 1Password – вітер. Вибравши сховище, в яке ви хочете зберегти запис, просто потрібно натиснути піктограму «плюс» у нижній частині екрана. 

Як уже згадувалося, 1Password запитає категорію, в якій потрібно зберігати пароль. Хоча ви не можете встановити власні категорії, можна вибрати багато, включаючи паспорти, програми винагород та ліцензії на програмне забезпечення. 

1 пароль-огляд-категорії

Нові категорії автоматично будуть додані в меню категорій зліва. Щойно стає цікавим, коли ви додасте новий пароль. З чіткою віддачею гнучкості ви можете додати стільки полів та / або розділів, які ви хочете, до запису 1Password. 

Поля можуть мати різні властивості. Наприклад, ви можете встановити одне поле у ​​форматі місяць / рік, а інше – адресу електронної пошти. 

1password-огляд-додавання-запис

Крім того, ви можете додавати примітки та теги до запису. Як ви можете бачити на знімку екрана, який містить шаблон ліцензії на програмне забезпечення, 1Password порекомендує вам деякі поля. Однак ви можете змінювати, видаляти або додавати стільки полів, скільки вам потрібно. 

Від організації до спеціальних полів 1Password присвячений параметрам. Ви можете налаштувати свої сховища будь-яким способом, який вважаєте за потрібне. Такий рівень гнучкості зазвичай не пропонується менеджерами паролів, а при роботі із сотнями записів це важливо. 

Використання 1Password для Android та iOS

Користувальницька програма 1 виходить за рамки робочого столу. Насправді вона посіла перше місце в нашому найкращому менеджері паролів для керівництва iOS завдяки чудовим додаткам для iPhone та Android. Хоча мобільний додаток призначений для автоматичного заповнення та загального керування паролем, ви також можете отримати доступ до сторожової вежі та режиму подорожі в дорозі. 

1Password-iOS

Безпека

З 1Password безпека трохи складніше, ніж з іншими менеджерами паролів (читайте наш огляд Sticky Password для досить простої моделі). 

Як і у випадку з хорошим менеджером паролів, все повертається до вашого головного пароля, про який 1Password має нульові знання. Як ми досягнемо хвилини, ваш головний пароль ніколи не надсилається на сервер, шифрується чи ні. 

Однак це лише половина рівняння з 1Password. Завантажуючи додаток, 1Password генерує 128-бітний секретний ключ, який зберігається локально. Цей ключ разом із вашим головним паролем та сіллю виконуються через функцію виведення ключа (PBKDF2-HMAC-SHA256), яка використовується для автентифікації вашого облікового запису. 

Використання секретного ключа з головним паролем – це те, що 1Password називає Blur. Це означає, що для розблокування вашого зашифрованого файлу AES-256 потрібні два елементи (детальніше про це читайте в нашому описі шифрування). 

Злому 1Password колись був зламаний?

LastPass, який зазнав неприємного злому в 2015 році, вніс невизначеність у галузь управління паролями, ще більше – у 2019 році. На щастя, 1Password ніколи не зазнав такого злому. Навіть якби 1Password було зламано, на його серверах нічого не зберігається, що може бути зламовим. 

Як правильно вказує 1Password, найбільша проблема з менеджерами паролів – це процес входу, який полягає в тому, як менеджер паролів перевіряє вас та розблоковує ваші зашифровані дані. Для більшості процес працює так: Ваш головний пароль використовується для створення ключа, який надсилається через зашифроване з’єднання для аутентифікації. 

З 1Password цього недостатньо. Окрім ідеї виведення двох секретного ключа, 1Password використовує захист через захищений віддалений пароль (SRP) у мережевому ланцюзі, що відбувається перед транзитом. 

Процес тривалий, але, коротше кажучи, 1Password створює значення перевірки на основі солі, секретного ключа та головного пароля. Цей верифікатор перевіряється на сервері для автентифікації вашого пристрою. Для тих, у кого виникають проблеми з цим, це означає, що ваш головний пароль навіть у зашифрованому вигляді ніколи не залишає ваш пристрій. 

Побудований за відкритими стандартами

1Password має кілька розумних методів безпеки, але це не є загальнодоступним. Зрозуміло, що архітектура безпеки 1Password побудована на відкритих форматах даних, зокрема OPVault та Agile Keychain. Незважаючи на те, що він розроблений компанією 1Password, його формат даних не залишається в секреті. Будь-хто може розробити інструменти для читання формату. 

Це не робить ваші паролі менш безпечними – вам все одно потрібно буде розшифрувати файл, але ризик заблокування постачальника втрачено. Якщо коли-небудь піде 1Password, розробники все ще можуть створити інструменти для читання формату файлу 1Password, тобто ваша ліцензія на 1Password не є недійсною. Насправді вже є декілька інструментів з відкритим кодом.

Підтримка

Якщо є щось хороше, що ми можемо сказати про відсутність безкоштовного плану, то це не має метушні, коли справа стосується обслуговування клієнтів. Існує три способи прийняти 1Password: через підтримку його у Twitter, через електронну пошту та на форумах спільноти. Крім цього, є чудова база знань, наповнена статтями. 

1 пароль-огляд-сторінка контактів

Підтримка електронної пошти чудово, але ви, швидше за все, отримаєте швидшу відповідь через Twitter або на форумах. 1Password з гордістю показує, що відповів на понад 250 000 питань через форуми. Переглядаючи підфорум Mac, на який на сьогодні найбільше відповідей, співробітники 1Password відповідали на запитання протягом декількох хвилин після публікації, незалежно від часу доби. 

1password-огляди-форуми

Однак база знань працює майже на все. 1Password пропонує свої статті у простому для розуміння форматі, на декількох мовах, для завантаження. База знань рясна прекрасними ресурсами, і все, від відео YouTube, що охоплює основи, до глибокого занурення в контроль 1Password з командного рядка. 

1загадка-база знань

Окрім чудово створеного інтерфейсу користувача, ресурси підтримки показують, куди йдуть гроші на підписку. Хоча ми все ще розчаровані відсутністю безкоштовного плану, 1Password робить додаткові витрати варті того. Це вірно не лише під час використання програми, але й під час пошуку підтримки. 

Вирок

1Password не так просто рекомендувати, як щось на кшталт LastPass або Dashlane (читайте наші порівняння Dashlane vs. LastPass і Dashlane vs. 1Password). Однак це може стосуватися зручності, безпеки та особливостей. Найбільша помилка – це відсутність вільного плану. Однак, поки ви готові платити, 1Password легко є одним з найкращих менеджерів паролів, і він посів перше місце в нашому найкращому менеджері паролів для малого бізнесу.

Чи плануєте ви підписатися на 1Password? Що вам найбільше виділяється? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me