Adobe Premiere Pro CC İncelemesi – Güncellendi 2020

Adobe Premiere Pro CC İncelemesi

Adobe Premiere Pro CC, orada en iyi video düzenleme programı olabilir. Profesyonellerin kullandığı tüm araçlara erişmenizi sağlar, ancak yine de kullanımı ve anlaşılması kolaydır. Yine de, bu tam Adobe Premiere Pro incelemesinde okuyabileceğiniz gibi, fiyatlandırma düzeni size duraklama verebilir.


video editörü yorumlar

Video düzenleme yazılımı son yıllarda büyük bir hızla gelişti. Profesyonel düzeyde araçlar artık herkes tarafından kullanılabilir ve Hollywood filmlerini düzenlemek için kullanılan araçların çoğuna erişebilirsiniz.

Bu Adobe Premiere Pro CC incelemesinde ağır video editörlerinden birine göz atıyoruz. Premiere Pro CC’nin soyu 1991 yılına kadar uzanıyor ve bu da gösteriyor. Potansiyel video oluşturucuyu sunmak için çok şey içeren kaygan, rafine bir araçtır..

Profesyonelleri hedefleyen ve adına yüksek profilli müşteri ve filmlerin uzun bir listesiyle Premiere Pro CC, çok çeşitli özelliklere sahiptir. Böyle gelişmiş bir araç olmasına rağmen, kullanılabilirlik konusunda harika bir iş çıkarır ve nasıl kullanılacağını öğrenmenize yardımcı olacak harika bir öğreticiye sahiptir..

Adobe’nin aylık abonelik fiyatlandırma modeline pek hevesli değiliz, ancak kendi başına bir ürün olarak kabul edilen Premiere Pro CC, en iyi araçlardan biri ve en iyi video düzenleme yazılımı listemizde değerli bir kazanan.

Güçlü & Zayıf Yönler

Adobe Premiere Pro CC için alternatifler

Özellikleri

Adobe Premiere Pro CC’de video ve ses parçaları eklemeniz ve ayarlamanız için bir zaman çizelgesi vardır. Bunların birçoğu en başından görülebilir ve arayüz kompakt bir görünüme sahiptir, yani aynı anda birden fazla klibi görebilirsiniz.. 

Zaman çizelgesindeki öğeler varsayılan olarak yakından paketlenmiştir, ancak kendinize biraz nefes alan vermek için yakınlaştırmayı ve boyutu değiştirebilirsiniz..

Klipleri hareket ettirmek ve kırpmak gibi temel düzenleme işlevlerinin temel düzenleme araçlarını kullanarak zaman çizelgesinde yapması kolaydır. Kesimler yapmak için bir tıraş makinesi ve kayma ve dalgalanma düzenlemeleri yapmak için araçlar ile filmlerinize hızlı başlıklar ve görüntüler eklemek için metin ve kalem araçları var.

Tüm video düzenleme yazılımlarında olduğu gibi Adobe Premiere Pro CC, filmlerinize uygulayabileceğiniz çeşitli efektlere sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlar vardır ve uygulanması kolaydır. Birini bulduktan sonra, efektin nasıl davrandığını iyileştirmek ve işlerin tam olarak doğru görünmesini sağlamak için bir dizi seçenek elde edersiniz.

Burada listelemek için çok fazla var, ancak bunlar stilistik efektler, bozulmalar, bulanıklaştırma, ayarlamalar, renk efektleri ve daha fazlasını içeriyor.

Sadece Herhangi Bir Video Düzenleme Programı Değil

Video parçalarını birleştirmek ve özel efektler oluşturmak için yararlı olan chroma keying özelliğini de kullanabilirsiniz. Bunlar genellikle yeşil bir ekranla yapılır, ancak istediğiniz herhangi bir rengi seçebilir ve daha geniş bir renk yelpazesini maskelemek için efektin agresifliğini ayarlayabilirsiniz..

Premiere Pro CC, filmlerinize muhteşem anlar eklemede daha da ileri gitmenize yardımcı olabilecek özel efektler yazılımı Adobe After Effects ile sıkı bir şekilde bütünleşir.

Kesimlerinizi daha ilginç hale getirmenizi sağlayan çok sayıda geçiş de var. Dikkatli görünebilecekleri için bunlara dikkat etmelisiniz, ancak iyi kullanılırsa videolarınıza bol miktarda ekleyebilirler.

Ses düzenleme söz konusu olduğunda da aynı şekilde iyi bir şekilde ikram edersiniz. Basmayı artırabilir, geliştirebilir ve gecikmeler ekleyebilir, bozulma veya yankı gibi efektler uygulayabilirsiniz. VST şeklinde herhangi bir üçüncü taraf ses eklentiniz varsa, bunları Premiere Pro’da da kullanabilirsiniz, ancak CC ses düzenleme için daha uygun olan Adobe Audition’ı içerir. 

Adobe ayrıca renkleri ayarlayan çok çeşitli Lumetri hazır ayarları içerir ve profesyoneller filmlerinin görünümünü bunlarla ince bir şekilde ayarlayabilir. Bu, birçok seçenek arasından sadece küçük bir seçim.

Efektler listesi şöyledir: klasörlere ayrılmış efekt adlarının listesi. Başka bir yazılım size her efektin ne yaptığını gösteren bir simge veya küçük bir animasyon verir. Birkaç örnek için Hitfilm incelememize veya Corel VideoStudio Ultimate incelememize göz atın.

Bunu Adobe Premiere Pro CC ile elde edemezsiniz, ancak en azından bu şekilde hepsine göz atmak kolaydır ve başlıkların çoğu kendi kendini açıklar. 

Arayüz, sizi parçalarınızda durduracak bir çökme veya sorun beklemeden deney yapmak için yeterince güvenilirdir. Yine de daha güvenli olmak için, video kılavuzunun otomatik olarak nasıl yedekleneceğine bir göz atın.

Bir GoPro veya benzeri bir kamera kullanıyorsanız, çözgü sabitleyici efektini kullanarak herhangi bir yalpalamayı giderebilir ve balık gözü lens bozulmasını da kaldırabilirsiniz. Çoklu kamera ve 360 ​​derece video düzenleme de desteklenmektedir.

Adobe Premiere Pro CC, burada en yüksek özelliklerden biri ile yüksek puanlar alıyor.

Adobe Premiere Pro CC Özelliklerine Genel Bakış

Adobe Premiere Pro CC Logosuwww.adobe.com

Aylık $ 2099’dan başlayan fiyatlarla

İşletim sistemi

pencereler

Mac

Linux

Özellikleri

4K Düzenleme

Action Cam Araçları

Chroma Key (yeşil ekran)

360 derece Video Düzenleme

Çoklu Kamera Düzenleme

YouTube’a aktar

Facebook’a aktar

Vimeo’ya Aktar

Cihaz Optimizasyonu

DVD’ye yaz
Media Encoder ile

Blu-ray’e yazma
Media Encoder ile

Fiyatlandırma

Adobe’nin Creative Cloud, kullanıcıları arasında her zaman popüler olmayan abonelik tabanlı bir sistemdir. Tek bir uygulama aboneliği seçebilir veya Adobe’nin tam yaratıcı uygulama paketini seçebilirsiniz. Yıllık veya aylık olarak size mal olacak olsa da, fiyat için etkileyici bir uygulama seti elde edersiniz. 

Tüm bu paketlerin bir arada bulunması, işleri için farklı araçlar kullanması gerekebilecek yaratıcı endüstrilerde çalışanlar için mükemmeldir. Video editörleri çalışmalarının çoğunu Premiere’de yapabilir, ancak After Effects ve Media Converter da kullanılabilir. Photoshop ve Audition da kullanışlı olabilir.

Her seferinde video düzenlemek isteyen biri daha ucuz bir şey aramaktan daha iyi olabilir, ancak bunu karşılayabiliyorsa, tüm bu araçlara sahip olmak harika.

Uygulamaların çoğu endüstri standardıdır ve Photoshop’un yanı sıra Illustrator, After Effects, Dreamweaver, Acrobat ve çok daha fazlasını içerir. Creative Cloud paketinin sürümümüzde, Adobe’nin yazı tipleri ve stok ortamınız gibi reklam öğelerinizde kullanmak üzere resim ve video içeren birkaç eklenti içeren 28 giriş var.

Ayrıca, çalışmalarınızı göstermenize ve başkalarının neler yaptığını görmenize olanak tanıyan Adobe’nin sosyal medya platformu Behance’e de erişebilirsiniz.

Creative Cloud size bol miktarda depolama alanı sunar. Adobe Premiere Pro CC’yi içeren paketler size 100GB verir. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, 1 TB planlarını tartışmak veya en iyi bulut depolama kılavuzumuza göz atmak için Adobe ile telefon edebilirsiniz..

İş paketleri, bireysel pakette aldığınız uygulamaların yanı sıra 7/24 destek içerir. Ayrıca, ilk yıl için ayda sadece 19,99 $ ve bundan sonra 29,99 $ ‘a mal olan bir öğrenci paketi de mevcuttur..

Yedi günlük ücretsiz deneme var, ancak kullanmak için bir kredi kartı girmeniz gerekiyor, bu nedenle iptal etmeyi unutmayın veya faturalandırılırsınız.

Adobe’nin tam paketi mükemmel bir verimlilik yazılımı kitaplığı içerir, ancak bireysel bir uygulama için aylık paket uzun vadede pahalıdır. Tam paket, tek bir uygulamanın yaptıklarının iki katından biraz daha azdır, bu nedenle birkaç Adobe uygulamasına ihtiyacınız varsa, çok daha iyi bir değerdir. 

Adobe CC’nin yüklü olmadığı yaratıcı profesyoneller, potansiyel müşterilerden yalnızca Adobe dosyaları almanın acısını bilir. Yazılımı düzenli olarak kullanmasanız bile kullanılabilir olması güzel.

Yukarıdaki planlara ek olarak, 9,99 $ için bir fotoğraf planı var, ancak bu Premiere Pro’yu içermiyor. Öğrenciler ve öğretmenler de listelenen fiyatlar üzerinden indirim alabilir.

Kullanım kolaylığı

Adobe ürünleriyle çalışmaya başlamak, CC ekosistemini kurmak anlamına gelir. Tam pakete kaydolursanız bununla birlikte çeşitli ekstralar elde edersiniz. Premiere için giderseniz, Creative Cloud masaüstü uygulamasının yanı sıra Media Encoder ve Premiere Rush’ı da alırsınız. Media Encoder hakkında daha fazla bilgiyi en iyi video dönüştürücü programımızda okuyabilirsiniz.

kerpiç-gala-karşılama

Kaydolduktan ve kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, yazılımı indirmek için oturum açmanız gerekir. Kimliğinizi doğrulamak için ayrı bir tarayıcı sekmesi açar, birkaç soruyu yanıtlamanızı sağlar ve son olarak yükleyicisini indirmenize izin verir. 

Bu, hızlı bir bağlantıda bile ağır bir indirme, bu yüzden beklerken bir kahve alın. Yüklerken bazı tuhaf titremeler gördük ve sistemimiz bir noktada kısaca kilitlendi.

Beklerken sizi meşgul edecek bir şeye ihtiyacınız varsa, en son Bulut Durumu makalemize göz atın..

kerpiç-gala-kılavuzları

10 dakikalık kurulumdan sonra, Premiere Pro sizi eğitici ve rehberliğe erişmenizi sağlayan veya yeni veya mevcut bir projeye doğrudan girmenize izin veren samimi bir giriş ekranı ile karşılıyor.

Adobe İstenmeyen Ekstralar

Geçmiş deneyimlerden Adobe ürünlerinin yazılımıyla birlikte çalışan çeşitli hizmetler ve süreçler yüklediğini biliyoruz. 

Sisteminizi temiz tutmak istiyorsanız, kaldırdıktan sonra bile biraz kazma yapmanız gerekebileceği konusunda uyarınız. Adobe CC ayrıca standart Explorer pencerelerinize bir Creative Cloud klasörü ekler.

Adobe CC’nin tepsi simgesini kapattıktan sonra arka planda çalışan 10 Adobe işlemi bulduk. Bunlardan biri olan Adobe IPC aracısı, sağ tıklatıp görev yöneticisinde kapatıldıktan sonra bile yeniden görünmeye devam etti.

Sisteminizde başka neler gizlendiğinden endişe duyuyorsanız, en iyi antivirüs yazılımı ve antivirüs incelemelerimize ilişkin kılavuzumuza göz atın.. 

Adobe Premiere Pro Eğiticileri

Adobe Premiere’nin eğitimine göz atmayı seçerseniz, solda animasyonlu bir paneli olan örnek bir projeye yönlendirilirsiniz ve yazılımı öğrenirken tam olarak ne yapmanız gerektiğini gösterirsiniz.

Benzer ürünlerin çoğunda öğreticiler olsa da, genellikle video veya web tabanlıdır. Adobe’nin entegre teklifi, rekabetten gördüğümüz her şeyin üzerinde bir seviyedir. Sizi adım adım ilerletmenin yanı sıra, az önce öğrendiğiniz adımları tekrarlamanıza olanak tanıyarak yazılımda etkili bir şekilde temel bir eğitim sunar.

Adobe’nin arayüzü kaygan ve kaliteli görünüyor. Ayrıca çalışmak da kolaydır. Ekran, gerektiğinde yeniden boyutlandırılabilen ve hareket ettirilebilen panellere ayrılmıştır.. 

Ekranın üstündeki bir panel, farklı görevler için düzenlenmiş önceden ayarlanmış birkaç düzen arasından seçim yapmanızı sağlar ve ayrıca kendi tercih ettiğiniz kurulumları kaydedebilirsiniz. Bunlara klavye kısayolları veya Pencere menüsü yoluyla da erişilebilir.

kerpiç-gala-öğretici

Her şey güzel tasarlanmış ve sezgisel. Araç ipuçları ve simge animasyonları, arayüzü incelerken neler olacağına dair yararlı ipuçları verir. Açıklayıcı metin bazen ekranın altında görünür, bu yüzden dikkat edin ve bazı yararlı öneriler alabilirsiniz.

Düğmeleri ve menüleri açıkça etiketlenmiş ve mantıklı bir şekilde belirlenmiştir. Arayüz kalabalık ve yeni gelenler için kafa karıştırıcı görünebilir, ancak Adobe birçok kontrolü mümkün olduğunca okunabilir yapmak için iyi bir iş çıkarır.

Efektleri uygulamaya çalışırken bazı sorunlar yaşadık. İlk başta metin efektlerini nasıl canlandıracağımızı anlayamadık ve efekt panelleriyle denemeler yaparken video önizleme penceresi de açık şekilde karartıldı. Geri alma işlevi bize yardımcı olmadı, bu yüzden yeniden başlatmamız gerekiyordu.

Bununla birlikte, Pro düzeyi bir araçta birkaç küçük sorun bekleniyor ve sunulan birçok özelliği keşfederken bolca başardık..

Adobe ayrıca denemeniz için bir ton örnek çekim sunar. Bu, başlangıçtan profesyonel görünümlü görüntülerle çalışabileceğiniz anlamına gelir, bu da akıllı telefonunuzdaki birkaç hızlı videodan daha iyi bir fikir vermenizi sağlar..

Adobe Destek

Adobe’nin destek menüsünde birkaç kullanışlı seçenek vardır. Diğer şeylerin yanı sıra, mükemmel eğitici seçeneklerine erişebilir, klavye kısayollarının uzun bir listesini görüntüleyebilir ve çevrimiçi yardım portalına erişebilirsiniz.

Yardım portalını aramak bize sık sık eski sonuçları verdi. Doğrudan DVD’ye mi yoksa Blu-ray’a mı yazabileceğimizi bilmek istedik, ancak durdurulan Encore için yardım sonuçlarını görmeye devam ettik. Sohbet tabanlı destekle doğrudan iletişime geçmeye çalıştık, ancak önce merak uyandıran “sanal asistan” sunuldu. 

Açıkça “gerçek insanlardan gerçek yardım” diyen bir bağlantıyı tıkladığımız için bu biraz şaşırtıcıydı ve asistan basit sorularımızı cevaplamakta başarısız olsa da, bizi büyüleyici bir felsefi tartışmaya dahil etmeye çalıştı..

kerpiç-gala-asistanı

Bundan sonra, cevabı bulmak için diğer seçeneklerimiz, zaten başarılı olmadan aradığımız topluluk forumları ve 24 saat Pazartesi-Cuma telefon numarasıydı. Telefonla destek vermeye çalıştık.

Adobe’nin telefon menü sistemi bize, çoğu satışla ilgili ve hiçbiri gerçek destek dahil olmayan çeşitli seçenekler sundu. Spekülatif olarak denediğimiz tek seçenek, özellikle bize yazılımı satın almaktan başka bir şey için yardımcı olmayacağını söyledi. 

Biz vazgeçtik, hayal kırıklığına uğradık, doğrudan insanlarla temas hayalimiz – önünde öfkeli bir havuç gibi sarkmıştık – gerçekleşmedi.

Neredeyse Premiere Pro’ya en iyi notları verdik. Kullanması en kolay araç değil, ancak karmaşıklığı göz önüne alındığında, Adobe onu erişilebilir hale getirmek için harika bir iş çıkardı. Destek seçenekleri onu biraz hayal kırıklığına uğrattı, ancak yine de kullanılabilirlik açısından mükemmel bir araçtır ve en kaliteli eğitimlere de sahiptir..

Adobe Premiere Pro Dosya Biçimleri ve Çözünürlük Desteği

İçe Aktarma Biçimleri:
Video 3GP, 3G2, Apple ProRes, ASF, AVC-Intra, AVI, CHPROJ, DRM, DNxHD, DNxHR, DV, GIF, H.264 AVC, HEIF, HEVC (H.265), M1V, M2T, M2TS, M2V, M4V , MOV, MP4, MPEG, MPE, MPG, MTS, MXF, Yerel MJPEG’ler, OpenEXR, R3D, Rush, VOB, WMV
SesAAC, AIFF, AIF, ASND, BWF, M4A, MP3, OMF, WAV
Yerel Kamera DesteğiARRI AMIRA kamera, ARRI Alexa LF görüntüleri, Canon XF, Canon RAW, CinemaDNG, Panasonic AVC, P2 kameralar, Phantom Cine medya, RED destek, Sony kameralar
Resim / Slayt GösterisiAI, EPS, BMP, DIB, RLE, DPX, EPS, GIF, ICO, JPEG, PICT, PNG, PSD, PTL, PRTL, TGA, ICB, VDA, VST, TIFF
Altyazılar / AltyazıDFXP, MCC, SCC, SRT, STL, XML
Dışa aktarma biçimleri:
VideoAnimasyonlu GIF, AS-10, AS-11, AVI, DNxHR / DNxHD MXF OP1a, H.264, H.264 Blu-ray, HEVC (H.265), JPEG 2000 MXF OP1a, MPEG2, MPEG2 Blu0ray, MPEG2-DVD , MPEG4, MXF OP1a, OpenEXR, P2 Film, QuickTime, Windows Media, Wraptor DCP
SesAAC Ses, AIFF, MP3, Dalga Formu Ses
görüntüBMP, DPX, GIF, JPEG, PNG, Targa, TIFF

Bu, dışa aktarma biçimleri listesinin özellikle etkileyici olduğu çok çeşitli biçimlerdir. Doğrudan dönüşüm gerçekleştirmek istiyorsanız Adobe Media Encoder da kullanılabilir. DVD veya Blu-ray uyumlu biçimlere olduğu gibi standart film dosyalarına da çıkış yapabilirsiniz.

Dışa aktarma çok kolaydır, ancak ihtiyacınız varsa birçok seçeneğe sahiptir. YouTube gibi çeşitli hedef platformlar ve akış siteleri için hazır ayarlar vardır ve doğrudan bu platformlarda da yayınlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çıktı biçimi vardır ve kare hızınız ve çözünürlük gibi şeyleri kolayca ayarlayabilirsiniz. 

kerpiç-gala-ihracat

Filmlerinize filigran eklemek istiyorsanız, görüntü bindirme gibi bazı efektler oluşturma zamanında uygulanabilir. İncelemediğimiz zaman enterpolasyon ve çoğullama ayarları var, ancak onlara ihtiyaç duyanlar için kullanmak yeterince kolay görünüyordu.

4K çözünürlükte düzenleyebilirsiniz, ancak bu performans artışı anlamına gelir. H.264 videoyu dışa aktarırken maksimum 4096 × 2304 çözünürlük belirledik.

Verim

Adobe Premiere Pro CC, Windows ve Mac için kullanılabilir. 64-bit Windows sistemine veya macOS’un 10.12 sürümüne ihtiyacınız vardır. Ayrıca, 6. nesil Intel CPU veya AMD eşdeğeri ve 2GB video belleğine sahip en az 8GB RAM gerekir, ancak iki kat daha fazla önerilir.

Video düzenleme bundan daha fazlasını hızlı bir şekilde kullanabiliyor olsa da, en az 8GB sabit disk alanına ihtiyacınız var. Daha fazla bilgi için video için en iyi bulut depolama makalemize göz atın.

Video incelemelerimizde rutin olduğu gibi, belirli çözünürlüklerde ve kare hızlarında üç video klip oluşturmayı denedik..

Test sistemimiz Windows 10 çalıştırıyor ve 16GB RAM ile Intel i5-7600 işlemciye ve GeForce 1060 6GB grafik kartına sahip. Depolama için bir SSD de var.

Genellikle, testlerimizi yapmadan önce fazladan yazılımı ve gereksiz işlemleri kapatırız, ancak bu durumda bu işlemlerin çoğu Adobe’dir, bu yüzden bunları yerinde bıraktık. Bu test videolarının tümü yaklaşık bir dakika sürüyor.

Ayarlar: F1 Klip: Müzik Klip: Röportaj Klip: Ortalama:
720p 30 fps28.5330,8721.1026.83
720p 60fps42,2747.1933,5641.01
1080p 30 fps52.7056.5241.6850,30
1080p 60 fps1: 19.541: 30.571: 03,141: 17.75

Video düzenleyiciyi kullanırken performans çoğunlukla mükemmeldi. Oynatma kafasını sürüklemek bize anında geri bildirim verdi ve kullanıcı arayüzü hızlı. Animasyonlu metin gibi şeyleri kullanırken zaman zaman gecikmeler gördük.

Varsayılan dışa aktarma konumu biraz uzaktadır, ancak dışa aktarma ayarlarında dosya adını tıklayıp daha mantıklı bir yere koyarak değiştirmek kolaydır.

Çıktı kalitesi konusundaki sübjektif kararımız, mükemmel olduğu ve bunu yapamayan veya bunu yaparken videoyu kısaltan diğer araçların aksine, 60 fps’ye dönüştürmede hiç problem yaşamadığını.

Araçlar

Adobe Premiere, birçok yazılım içeren Creative Cloud koleksiyonunun bir parçasıdır. Tam olarak ne alacağınız seçtiğiniz pakete bağlıdır, ancak araçlar sıkıca entegredir. Premiere Pro CC kullanıcıları için özellikle dikkat edilecek diğer video araçları, Media Converter, After Effects ve Premiere Rush olacak.

Media Converter, kulağa nasıl geldiğini yapar ve dosyaları çeşitli formatlar arasında dönüştürmenize izin verir. Lumetri renk filtreleri de dahil olmak üzere filtreler eklemenizi sağlayan kapsamlı bir araçtır ve ayrıca yüksek çözünürlüklü videolar için kullanılan GoPro CineForm codec’ini kullanmanıza izin vermek gibi ekstralara sahiptir..

After Effects, her türlü özel efekt oluşturmanıza olanak tanır ve video düzenleme yazılımında yaygın olan olağan filtrelerin ve parçacık efektlerinin ötesine geçer. Adobe Premiere Pro gibi, profesyonel düzeyde bir araçtır, ancak daha uzmanlaşmış bir araçtır. Karmaşık görsel efektler size aitse, bunu Premiere ile kullanmak size bunu yapmak için araçlar verecektir..

Premiere Rush, CC paketinde ayrı bir video düzenleyicisidir. Sosyal medya içerik oluşturucularına sunuldu ve mümkün olduğunca basit olacak şekilde tasarlandı. Premiere’in zil ve ıslıklarına ihtiyacınız yoksa, bir göz atmaya değer. Adobe’nin ücretsiz deneme sürümüne kaydolduysanız, size en uygun olanı görmek için ikisini de kontrol etmeye değer olabilir.

Ayrıca, animasyon oluşturmak için kullanılabilecek en yeni Adobe Flash enkarnasyonu olan Adobe Animate’i de edinebilirsiniz. Filmlerinizde kullanmak istiyorsanız bunları çeşitli video biçimlerinde dışa aktarabilirsiniz.

Adobe Premiere Pro CC, video editörleri için çok yararlı olabilecek bir dizi yüksek kaliteli yazılımla birlikte geldiğinden burada yüksek puan alıyor.

Karar

Adobe, yaratıcı yazılımların Elektronik Sanatları birçok yönden. Üstün kaliteli, tartışmasız önemli paketler var, ancak abonelik sistemi onu tüketicilerin sevmesi zor bir şirket haline getiriyor.

Yine de Adobe’nin fiyatlandırma modeli hakkındaki rezervasyonlar, yazılımı kullanmaya başladığınız anda ortadan kayboldu. Her şeyi yapar ve profesyonellere atmış olmasına rağmen, kullanımı kolay ve eğlenceli hale getirmek için harika bir iş çıkarır..

Video düzenleme yazılımı konusunda ciddi olan herkes Adobe Premiere Pro CC’yi göz önünde bulundurmalıdır. Yeterince tavsiye edemeyiz.

Adobe Premiere Pro CC’yi kullandıysanız, lütfen yorumlarınızda düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Adobe Premier SSS’leri

 • Premiere Pro Karşılığı Değer mi?

  Profesyoneller makul bir aylık fiyat için harika bir araç alıyorlar. Hobiler, yazılım için sürekli bir ücret ödemek isteyip istemediklerini dikkatlice düşünmelidir..

 • Adobe Premiere Pro’nun Maliyeti?

  Tek uygulama sürümü için aylık 20,99 ABD doları veya yıllık olarak faturalandırılırsa tüm Adobe CC yazılım seti için 52,99 ABD dolarıdır.

 • Final Cut Pro, Adobe Premiere’den Daha İyi mi?

  Adobe Premiere bizim favori aracımız, ancak aralarında fazla bir şey yok. Premiere kullanmayı tercih ediyoruz, ancak Final Cut Pro daha iyi fiyatlandırılıyor.

 • Premiere Pro’nun Kullanımı Zor mu?

  Asmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak, ancak iyi tasarlanmış ve mükemmel eğiticilere sahip, bu nedenle, hayır.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map