Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для малого бізнесу в 2020 році

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для малого бізнесу може допомогти вам ефективніше планувати свої проекти та покращувати спілкування у всій організації. Якщо правильно використовувати, це може призвести також до збільшення вашого прибутку.


Крім того, щоб допомогти вам скласти завдання та встановити терміни, інструменти можуть допомогти вам відстежувати час, оцінювати витрати та аналізувати, коли ваші проекти йдуть добре. Вони також можуть допомогти вам сповістити про необхідність покращення речей.

Варіантів багато, тому вам може бути цікаво, з чого почати. Давайте подивимося, що там, і оцінимо, що інструменти можуть зробити для вас та вашої команди.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для малого бізнесу 2020

Що робить інструмент управління проектами хорошим для малого бізнесу?

Є кілька речей, над якими варто задуматися, підбираючи відповідну платформу. Переглянемо деякі з них. Ми зосереджуємось на компаніях, що мають близько 10-50 співробітників, тому платформи, які пропонують багато користувачів, оцінять високу оцінку. Ми припускаємо, що підприємства мають витратити грошові кошти, тому ми не будемо надто суворими на більш дорогих платформах, якщо вони пропонують цінність.

Спілкування стає важливішим у міру зростання бізнесу. Багато інструментів для управління проектами чудово працюють з менеджером, який піклується про команду, але коли ви виходите за межі невеликої команди, важливо, щоб система комунікації та призначення завдань платформи могла відслідковувати, як багато людей роблять різні речі.

Інструменти, які дозволяють створювати кілька проектів та встановлювати зв’язки між ними, також будуть корисними. Оскільки команди проектів отримують більшу інформацію, не надходить так легко. Правильне програмне забезпечення може допомогти у цьому.

Ми також хочемо переконатися, що люди бачать лише те, що їм потрібно. Наприклад, не обов’язково ділитися маркетинговими планами зі своїми розробниками, наприклад. Уміння розділяти та контролювати те, що люди та групи можуть бачити та робити, буде корисним.

На щастя, складність полягає в тому, в чому програмне забезпечення добре, тому привести гармонію в хаос далеко не можливо.

Багато платформ мають функції, які допомагають відстежувати час та керувати витратами. Компанії, які вкладають час і гроші в програмне забезпечення для управління проектами, хочуть знати, що вони отримують цінність. Калькулятори рентабельності інвестицій та інструменти оцінки можуть допомогти вам кількісно оцінити свої витрати та вдосконалити свій підхід.

Безпека також є важливим фактором для бізнесу. Крім збереження конфіденційності ваших даних, можливо, вам доведеться використовувати програмне забезпечення, яке відповідає певному законодавству, особливо якщо ви обробляєте дані клієнтів.

Сервіс та підтримка також корисні, якщо у вас є велика команда людей, які можуть не мати технічних знань. Можливість швидко отримати допомогу – це перевага. Починати з нового інструменту може бути дорого, особливо якщо багато людей задіяно, тому інструменти, які допоможуть вам у цьому, вітаються.

Наша улюблена платформа в цій категорії – Wrike, яка забезпечує всі показники, тому давайте спочатку розглянемо її.

Скрип

Wrike – одна з найкращих платформ, яка має більш професійну атмосферу, ніж деякі її конкуренти. Він включає підзадачі та управління залежностями, що дозволяє помітити блокпости та побачити, як зміни чи затримки завдань впливатимуть на ваш графік.

wrike-залежності

Це особливо важливо, коли ваша команда перевищує розмір, де ви можете розібратися в швидкій зустрічі команди. Ви можете відслідковувати, як все поєднується, і автоматично визначати проблеми та конфлікти планування.

Wrike має чудовий вибір поглядів. Окрім його списку, дощок, діаграми Ганта та календаря, є часові журнали, аналітика та звіти. Ви можете додавати завдання, призначати їх людям та додавати інформацію, наприклад, терміни. Різні погляди дозволяють вам захоплювати цю інформацію різними способами.

Wrike дозволяє створювати різні звіти. Їх легко створити і хороший спосіб консолідувати інформацію про діяльність вашої команди. Ви можете отримати списки непризначених завдань, прострочені завдання та побачити, кому призначено.

Шаблони Wrike

Існують шаблони, які допоможуть вам розпочати роботу. Підприємства оцінять шаблон запуску продукту, але їх ще багато. Шаблон канбану теж є. Якщо канбан – все, що вам потрібно, прочитайте наш огляд Trello та посібник для початківців Trello.

Інтерфейс Wrike переповнений і потребує більше часу на інтерпретацію, ніж найпростіші інструменти управління проектами, але коли ви звикли до нього, багато варіантів, які він пропонує, роблять його потужним інструментом.

Двофакторна автентифікація Wrike та жорсткий контроль користувачів роблять це найкращим вибором для тих, хто стурбований безпекою. Ви також можете зробити міцні паролі обов’язковими для вашої команди.

Якщо ви застрягли, Wrike має підтримку вищої якості. Він повернувся до нас всього за 30 хвилин у день подяки, коли ми востаннє тестували його. Він також має потужну базу знань, тому ви також можете вирішувати проблеми і самі.

У Wrike є версії для настільних ПК для macOS та Windows, а також мобільні додатки для Android та iOS. 

Це відмінна платформа з великою кількістю пропозицій для бізнесу. Це вдосконалений інструмент, який рясніє функціями, але розібратися з вашою командою не надто складно. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wrike.

monday.com

monday.com – наш загальний улюблений інструмент управління проектами. Він очолює наш список найкращих програмного забезпечення для управління проектами. У нашому огляді monday.com ми розповідали про його видатний інтерфейс. Його дизайн допоможе вашій команді впоратися з цим і мінімізувати час, який потрібно витратити на отримання допомоги та підтримки.

У ній немає підзадач чи залежностей, але натомість все просте, дозволяючи призначити завдання окремим особам і побачити, хто що робить, використовуючи його вибір переглядів. Існує подання на дошку, хронологію, календар і перегляд карти, що дає вам безліч способів її використання. Наше використання статті дошки kanban допоможе вам зрозуміти одну з них.

понеділок

monday.com компенсує свою відсутність залежностей, дозволяючи вам детально налаштовувати вміст елементів. Ви можете вибрати поля, пов’язані з кожним, і додати скільки завгодно. Це дозволяє налаштувати monday.com на представлення всіх видів даних.

Він включає 50 Гб місця для зберігання за найдешевшим планом, але це стає необмеженим на рівні Pro. Існує обмеження розміру файлу в розмірі 500 Мб для окремих файлів, тому якщо ви працюєте з великими відео або .iso файлами, подивіться статтю про найкраще хмарне сховище великих файлів.

Ви можете ділитися даними на багатьох платформах через інтеграцію monday.com. Окрім Trello, Slack та Dropbox, ви можете використовувати Zapier для обміну даними з величезним набором програм.

Вартість понеділка.com

monday.com коштує недорого. Його найдешевший план коштує близько 5 доларів на кожного користувача на місяць і виставляється на рахунки в п’ять користувачів, що добре працює, якщо у вас є кілька десятків членів команди.

Це сильно захищено: TLS v1.2 використовується для захисту даних у дорозі, а 256-бітний AES використовується для даних у спокої. Прочитайте наш опис шифрування для більш детальної інформації про них.

Журнали аудиту monday.com будуть корисні менеджерам, які хочуть знати, хто що робив. Його реєстрація та контроль паролів з обмеженим доменом допоможуть забезпечити безпеку персоналу, як і двофакторну автентифікацію, яку ви отримуєте у кожному плані.

Загалом, monday.com – прекрасний вибір для малого бізнесу, потужний і простий у роботі.

LeanKit

LeanKit – це інструмент на основі канбану, але він складніший за аналогічні інструменти, такі як Trello, і має кілька вдосконалених функцій. Він базується на дошках, до яких ви додаєте картки. Картки переміщуються зліва направо під час зміни статусу.

leankit-kanban

Що стосується версії Kanban LeanKit, це те, що ви можете розділити її на секції для різних команд. Це виглядає заплутано, але на практиці ви можете зосередитись на своєму розділі, залишаючись ще в змозі перевірити, що вони роблять. Це чудово, якщо ваше робоче місце розділено на кілька команд і ви хочете інформувати людей про те, що роблять інші групи.

Картки містять різні види інформації, такі як дата початку та закінчення. Ви можете призначити їх людям, встановити їх пріоритетність та надати категорію.

Ви можете створювати відносини батько-дитина між картками, ефективно надаючи вам залежність. Це незвичайна особливість інструменту на основі канбану, і це приємно бачити.

LeanKit – не найпривабливіший інструмент, але він працює добре. Він отримує багато корисної інформації на екрані, і, як тільки ви навчитесь її читати, представляє вам більше деталей, ніж подібні інструменти.

У LeanKit є хороший вибір шаблонів, включаючи його чудовий вступний шаблон, який працює як екскурсія своїми інструментами та можливостями. Однак це легко пропустити, тому шукайте його і дайте йому кружляння, коли ви вперше використовуєте LeanKit.

LeanKit Integrations

У LeanKit є великий вибір інтеграцій, і там є багато для розробників. Наприклад, ви можете використовувати його з GitHub та Jira.

leankit-потік

Ви також можете відслідковувати, що ваша команда робила зі своїм журналом активності, а її генератор діаграм містить показники, які допоможуть вам відстежувати ефективність вашої команди..

Існує безліч корисних функцій безпеки, таких як контроль паролів, блокування облікового запису та одноразовий вхід. Він відповідає ЄС-США. Privacy Shield та шифрує дані, що зберігаються на платформі, за винятком вкладених файлів.

LeanKit має чудову підтримку, включаючи корисну безкоштовну електронну книгу, яку варто перевірити. Також є навчальний центр, який сповнений порад та рекомендацій. У ньому є телефонна підтримка та контактна форма. Коли ми поставили йому там непросте запитання, ми отримали відповідь через кілька годин.

З початковою ціною 19 доларів на користувача на місяць, LeanKit – не найдешевший вибір, але він має багато що запропонувати малому бізнесу і на це варто звернути увагу..

Mavenlink

Mavenlink, про який ви можете прочитати в нашому огляді Mavenlink, орієнтований на бізнес. У ньому є функції, які допомагають вам керувати своїм бюджетом, виставляти рахунки клієнтам та відстежувати витрати. Наприклад, ви можете створювати рахунки-фактури для таких послуг, як PayPal.

Ви можете створювати завдання, призначати їх людям і розбивати їх на підзадачі. Кожному завданню можна давати погодинну ставку. Потім ви можете відстежувати час, який ви витратили на кожен з них, і змусити Mavenlink відпрацювати ваші витрати під час поїздки.

Окрім сповіщення людей про їх завдання, його перегляд активності дозволяє переглядати список усіх внесених змін, що дозволяє легко відслідковувати те, що сталося.

Існує також перегляд Ганта, а також час і витрати, де ви можете побачити, що все вам коштує. Mavenlink включає залежності, але ми намагалися їх встановити. Погляньте на наш огляд TeamGantt щодо інструменту, який краще впорається з ними.

Конфіденційність Mavenlink

Mavenlink дотримується Загальних положень про захист даних, а також ЄС-США. та швейцарські-США. щити конфіденційності. Він також має сертифікати SOC Type 2. Це дозволяє також налаштувати параметри безпеки та захист паролем. Перегляньте статтю про найкращі менеджери паролів, щоб отримати додаткову допомогу з ними.

Mavenlink має безліч інструктивних матеріалів, орієнтованих на власників бізнесу, які хочуть заробити гроші. Що стосується використання платформи, вона має детальну базу знань, але ми знайшли кілька незначних проблем, використовуючи її довідкову систему.

mavenlink-витрати

Mavenlink орієнтована на фінансову сторону управління проектами та включає в себе безліч функцій для полегшення. Однак, у ньому є кілька незначних помилок і їх можна використовувати досить складно. Однак, загалом, це великий вибір для тих, хто хоче зробити управління бюджетом ключовою частиною свого робочого процесу.

Якщо ви хочете допомогти доглядати за своїми фінансами, перегляньте найкращі програми для бухгалтерського обліку для отримання допомоги.

Легкі проекти

Easy Projects – це високоякісна платформа, яка зазвичай не містить помилок та незначних проблем. Існує безліч зручних для бізнесу функцій, таких як відстеження часу та витрат. Існує “аудиторський слід”, який дозволяє вам вести вкладки про все, що було зроблено вашою командою.

Центр діяльності поєднує список завдань із діаграмою Ганта. Також є дошка kanban та потужний генератор звітів, який дозволяє візуально представляти дані проекту. Ви можете створювати звіти про виставлення рахунків для клієнтів та визначати проблеми з плануванням.

Ви отримуєте великий контроль над ролями та сповіщеннями, і вам доступні всілякі варіанти, що дозволяють вам налаштувати Easy Projects під свої потреби.

легкі проекти-діяльність-центр

Easy Projects – це корисний зразок проекту, який, як і LeanKit, ознайомлює вас з його функціями та показує, як ним користуватися, якщо ви спробуєте діяльність з включеними завданнями.

Просте зберігання проектів

Easy Projects пропонує 50 ГБ-500 ГБ пам’яті залежно від вашого плану. Доступно декілька інтеграцій, зокрема Gmail, Evernote та Zapier.

Це не найпривабливіша платформа, яка, здається, є темою з більш орієнтованими на бізнес інструментами, але вона пропонує безліч функцій, не перевантажуючи користувачів складністю.

Це дає безліч варіантів безпеки. Ви можете керувати своїми паролями та блокувати неактивних користувачів. Він пропонує єдиний вхід SAML, і ви можете вибрати, де розміщуються ваші дані, що може бути корисно, якщо у вас є юридичні вимоги щодо продуктивного зберігання. 

Він має сертифікати SOC 1, SOC 2 та HIPAA та приймає постійні резервні резервні копії. Це означає, що якщо центр обробки даних порушений, ваші дані не будуть втрачені.

Ми знайшли кілька недоліків Easy Projects, але вони можуть бути не надто проблематичними для ділових користувачів. Обов’язкова програма навчання може бути корисною, а часті контакти з продажу не будуть набридати вашому відділу закупівель, який, ймовірно, звик до таких речей.

Плани починаються від $ 24 на користувача в місяць. Це не дешево, але ви отримуєте багато з цим. Якщо ви не впевнені, перегляньте його калькулятор рентабельності інвестицій, щоб зрозуміти, що він може зробити для вас. Він вимагає оплатити себе за три місяці.

У ньому є мобільні додатки для Android та iOS. Детальніше про це читайте в нашому огляді Easy Projects.

Інші платформи

Є кілька інших якісних платформ, які не ввійшли в нашу першу п’ятірку. Ми коротко переглянемо їх.

Smartsheet

Smartsheet – це потужний інструмент, який на перший погляд схожий на електронну таблицю, але включає в себе безліч способів перегляду ваших даних, таких як календар, часова шкала та дошка kanban.

smartsheet-шаблон

Він має надійну безпеку, включаючи 256-бітове шифрування AES, і обіцяє зберегти ваші дані максимально приватними, наскільки це законно можливо. Прочитайте нашу статтю про Сноудена та державний нагляд, щоб дізнатися, наскільки це важко.

Бізнес-план Smartsheet коштує 25 доларів на кожного користувача на місяць, але є 30-денна безкоштовна пробна версія, якщо ви хочете перевірити це. Детальніше про це читайте в нашому огляді Smartsheet.

Асана

Asana – ще одна з наших улюблених платформ. Це чудовий вибір для менших команд, адже його урочистості є прекрасним способом винагороди за роботу. Це не поганий вибір для малого бізнесу. 

асана-святкування

Легко зрозуміти, а його грайливі зовнішні маски – потужний, якісний інструмент. У нього є вільний план, і його платні платформи починаються з недорогих 9,99 долара за користувача на місяць.

У нашому огляді Asana розглядається детальніше, а в нашому посібнику для початківців Asana ви знайдете кілька порад, як отримати найкраще.

Повітряний літак

І останнє, але не менш важливе – Airtable. Це гарна всебічна платформа, але її “блоки” заслуговують на особливу згадку. Багато платформ мають розширення та інтеграцію, але Airtable включає в себе потужні спеціалізовані додатки, які можуть бути трансформаційними, якщо вони відповідають вашим потребам бізнесу.

повітряні блоки

Наприклад, він може автоматично перекладати текст, а також витягувати текст із зображень. Якщо ваші робочі процеси включають ці речі або що-небудь інше, що його блоки охоплюють, це може мати позитивний вплив на ваш нижній рядок.

Airtable варто перевірити через високий потенціал для автоматизації роботи. Подивіться детальніше в нашому огляді Airtable.

Фінальні думки

Все програмне забезпечення, на яке ми подивилися, приносить щось на стіл і може бути елементом в наборі інструментів менеджера проектів. Планування в хмарі може покращити спілкування та надати кожному простий спосіб побачити, що відбувається. Це може дозволити менеджерам також бути в курсі того, що відбувається, і вдосконалити свою здатність вирішувати проблеми та реагувати на проблеми.

У всіх інструментах цього списку доступна безкоштовна пробна версія, тож ви можете дослідити, що вони можуть робити, не викладаючи наперед. 

Якщо ви спробували скористатися будь-якою з обговорених платформ, щоб допомогти вашому бізнесу, розкажіть, як це пройшло в коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map