Ako sa pozerať na Wimbledon 2020 ako byť na strednom súde

Je čas na výročné majstrovstvá vo Wimbledone. Všetky oči sa budú zaoberať počasím a tenisovými hráčmi s očami s hviezdami, keď na dva týždne trávy trávia trávu na trávniku. Zistenie, ako sa pozerať na Wimbledon, najmä ak žijete mimo Veľkej Británie alebo USA, môže byť zložité, preto sme zostavili tohto sprievodcu..


Najlepšie je sledovať turnaj naživo na štadióne All England Lawn Tennis and Croquet Club. Ak nemôžete ísť, neznamená to, že sa nemôžete pozerať. Ďalším najlepším miestom by bol športový bar. Ak však nechcete tráviť dni doma, niektoré londýnske zariadenia vám môžu dať sedadlo v prednom rade s obrovskou obrazovkou a ležadlom alebo dvoma stoličkami..

Ak dávate prednosť sledovaniu z domu, môžete zachytiť každú chvíľu na trávnatých kurtoch v Londýne spolu s miliónmi ďalších divákov pomocou živého vysielania Wimbledon. Niekoľko vysielateľov sa prihlásilo do Wimbledonu zo všetkých kútov sveta, vrátane BBC vo Veľkej Británii a ESPN alebo tenisového kanála v USA..

Môžete použiť množstvo platených a bezplatných streamovacích služieb, ako aj softvér, ako je Kodi. Ak ste mimo USA alebo Veľkej Británie, virtuálna súkromná sieť prinesie živú akciu tam, kde sa nachádzate.

Tohtoročný turnaj sa rozbieha 1. júla a prechádza 14. júla. Jeho súčasťou budú obhajcovia šampiónov Novak Djokovic a Angelique Kerber, ktorí si udržia svoje tituly a ďalších najlepších hráčov, ako sú Andy Murray, Rafael Nadal, Serena Williams a Maria Sharapova. V tejto príručke vám ukážeme, ako ich sledovať naživo.

Sledujte Wimbledon online

wimbledon

Bez kábla môžete sledovať živé turnaje vo Wimbledone pomocou platených streamingových služieb alebo lepivých balíkov, ktoré vám prostredníctvom bezdrôtového pripojenia umožňujú prístup ku všetkým zápasom. Tieto služby sú spoľahlivejšie ako káblové služby a majú iba kanály, ktoré chcete sledovať.

DirecTV je cenovo dostupný balík ponúkajúci toky najvyššej kvality. Základný balík obsahuje ESPN a ESPN2 za 35 dolárov mesačne a môžete sledovať Wimbledon odkiaľkoľvek, užívať si ďalšie kanály a dokonca sledovať NBA.

Ďalšou skvelou možnosťou pre fanúšikov amerického tenisu na streamovanie akcie je televízia Fubo. Na sledovanie udalosti naživo stačí navštíviť ich oficiálnu webovú stránku a vybrať si balíček s kanálom BBC.

PlayStation Vue tiež ponúka platené plány, z ktorých môžete live streamovať turnaj. Balík, ktorý pokrýva ESPN a ESPN2, sa pohybuje okolo 29,90 dolárov. Môžete ho tiež použiť na viacerých zariadeniach, ako sú Roku, PlayStations 3 a 4, Chromecast, smartfóny a tablety so systémom iOS a Android, Amazon Fire Stick a ďalšie.

Televízia Hulu + Live TV vám poskytuje streamingový prístup v sieti ESPN a ESPN2, ako aj v knižnici Hulu, za 39,99 dolárov mesačne. Ak plánujete sledovať webovú stránku mimo územia USA, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre server Hulu.

Sling TV je ďalšou možnosťou živého vysielania, ktorá nevyžaduje káblové pripojenie. Poskytuje vám prístup k viac ako 60 kanálom vrátane kanálov zobrazujúcich Wimbledon. Iba za 25 dolárov mesačne môžete streamovať turnaj naživo. Prihláste sa do svojho sedemdňového skúšobného obdobia a otestujte tak kvalitu prenosu a vysielania pred začiatkom hry.

Sledujte zadarmo Wimbledon

wimbledon

Ak by sme radi videli turnaj zo stredného súdu, môže pojať iba toľko ľudí. Nemusíte sa však nechať ujsť. Ak chcete zachytiť všetku akciu naživo z Veľkej Británie, je pre kohokoľvek zadarmo sledovať televíziu, BBC iPlayer alebo online televízny prehrávač.

BBC je držiteľom práv na hosťovanie a je oficiálnym vysielateľom v Anglicku a 40 ďalších krajinách. Počas turnaja bude vysielať živé prenosy z BBC1 a BBC2, ale môžete ho vysielať naživo cez BBC iPlayer alebo oficiálnu webovú stránku BBC. Ak ju chcete získať z krajín mimo Veľkej Británie, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre BBC iPlayer.

V USA je ESPN oficiálnym vysielateľom, takže sa môžete naladiť na ESPN alebo ESPN2 na živé vysielanie alebo sa obrátiť na Tenisový kanál a ESPN3 na online vysielanie. Pre ESPN3 je však potrebné stiahnuť aplikáciu a prihlásiť sa do služby, aby ste ju mohli sledovať online. 

Ak ste štátnym príslušníkom USA a budete mimo krajiny, pravdepodobne nebudete mať prístup k obsahu z dôvodu geoblokov. V takom prípade vám pomôže najlepšia sieť VPN pre sieť ESPN, takže budete stále môcť fandiť svojim obľúbeným hráčom.

Wimbledon na Kodi

Či už ste naladení z Veľkej Británie, USA alebo z akéhokoľvek iného miesta, môžete sledovať Wimbledon 2019 zadarmo a žiť online cez Kodi. Bezplatný, legálny a open-source prehrávač médií vám umožňuje streamovať obsah bez webového prehliadača. Môže byť nainštalovaný na PC, MacOS, Apple TV, Android a iOS a Amazon Fire Stick.

Kodi môžete prispôsobiť mnohými rozšíreniami pre streamovanie. Prečítajte si nášho sprievodcu Kodi a našu ukážku najlepších repozitárov Kodi, kde nájdete niekoľko dobrých možností. Keďže ste športovým fanúšikom, prečítajte si aj nášho sprievodcu najlepšími doplnkami Kodi pre šport, aby ste mohli sledovať živé udalosti alebo rekapitulácie.. 

Niektoré doplnky môžu byť skvelé pre streamovanie športu, ale odporúčame vám ich používať iba s VPN, aby boli vaše aktivity súkromné ​​a vaše osobné informácie v bezpečí. Vyskúšajte náš najlepší VPN pre výber Kodi, aby ste našli ten, ktorý sa s Kodim dobre hrá.

Záverečné myšlienky

Wimbledon 2019 sľubuje, že bude trhom pre fanúšikov tenisu na celom svete. Ak sa nachádzate mimo Spojeného kráľovstva a pokúšate sa pozerať na túto klasickú britskú tenisovú udalosť, zistíte, že služba BBC iPlayer a ďalšie streamingové služby vás zablokujú kvôli problémom s licenciou. 

Môžete si prečítať nášho sprievodcu geoblokom, ktorý vám pomôže obísť regionálne uzamknutia a získať prístup k streamovacím službám. Najlepší spôsob, ako ich obísť, je použitie siete VPN, samozrejme, za to odporúčame ExpressVPN. 

Pozeráte Wimbledon online každý rok alebo viete o iných spôsoboch, ako sledovať Wimbledon naživo? Povedzte nám o tom v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me