Zapier vs IFTTT: Що найкраще для автоматизації робочих місць?

Що стосується створення автоматизованих зв’язків між веб-додатками, найчастіше приходять до уваги два сервіси: Zapier та IFTTT. Обидва роблять управління робочим процесом простим із зручними інтерфейсами та чудовою підтримкою додатків.


Незважаючи на те, що багато в чому збігаються, що стосується кожного, є суттєві відмінності між ними, які можуть змінити свій вибір при виборі найкращого інструменту автоматизації завдань для ваших потреб. Щоб допомогти вам зробити цей вибір, ми склали цей огляд, який аналізується інтеграція, аналізуючи інтеграцію, досвід роботи та вартість кожної послуги.

Настав час для Zapier vs IFTTT.

Що таке автоматизація робочих місць?

Мета автоматизації робочих процесів – зменшити кількість ручних, рутинних завдань, які потрібно виконувати, заощаджуючи час, гроші та, можливо, зменшити ймовірність помилок та нагляду за щоденними завданнями.

Перехід робочого місця сучасного напрямку на хмару, використовуючи такі інструменти, як хмарне сховище для співпраці з файлами, облікові програми для управління фінансами, віртуальну програму для команд, як Slack і Trello, для розширення можливостей віддалених робочих сил та інструментів соціальних медіа для поширення поінформованості про бренд, полегшило життя всім.

Інструменти автоматизації робочих місць сорту Zapier та IFTTT прагнуть продовжити цю тенденцію. Вони роблять це, з’єднуючи додатки разом через причинно-наслідкові зв’язки або тригери та дії. Це означає, що щось, що відбувається в одному додатку, призводить до того, що подія автоматично відбувається в іншому. Простими словами: якщо A, то B.

Прикладом звичайного завдання, яке ви можете автоматизувати, було б ведення журналу новостворених карток Trello в електронній таблиці Google Sheets. Іншим може бути створення примітки в Evernote (читайте наш огляд Evernote), коли створюється новий твіт.

У той час як Zapier і IFTTT є двома великими іменами в галузі, є інші, такі як Integromat і Stringify. Насправді, як і галузь управління багатьма хмарами, автоматизація завдань між хмарними додатками очікується значного зростання в найближчі роки, при цьому вражаючий складний річний темп зростання становить 23,56 відсотка між тепер і 2023 роком, коли він наблизиться до 20 мільярдів доларів.

Зап’є проти IFTTT: Битва за автоматизацію

Zapier та IFTTT мають багато подібностей у тому, що вони вміють робити, і підтримують багато одних і тих же програм. Однак є достатньо відмінностей, що вибір одного за іншим може бути помилкою для ваших конкретних потреб.

Хоча ми вважаємо, що Zapier має більше сенсу як бізнес-інструмент, і IFTTT краще для домашнього використання, обидві характеристики надмірно узагальнені. Як і в більшості порівнянь веб-додатків, які ми зібрали разом, будь то Dropbox проти Google Drive чи Hostgator vs Bluehost, підсумок цього конкурсу є особистим та специфічним для ваших власних потреб..

Щоб допомогти вам прийняти це рішення, ми зірвемо наше порівняння на три раунди: інтеграція, створення робочого процесу та вартість. Після кожного раунду ми підсумовуємо свої результати та оголосимо переможця. Потім в кінці твору ми виберемо загальний чемпіон. Давайте перейдемо до цього.

Перший раунд: підтримувані програми

Спочатку ми зануримось у один із найважливіших факторів вибору між Zapier та IFTTT: підтримувані програми. Ми вивчимо категорії додатків, конкретні програми та загальну кількість програм, перш ніж вибрати переможця туру.

Програми, які підтримуються Zapier

Ви можете переглянути повний список програм, які підтримує Zapier, на веб-сайті компанії. На жаль, немає прямого підрахунку, скільки їх є, і ми не хочемо рахувати останні п’ять (наприклад, п’ять найкращих хмарних служб зберігання для безкоштовного зберігання).

Zapier вимагає понад 1000 підключень, що вражає. Кількість двох років тому становила близько 650, коли компанія перейшла мільйон користувачів. За цим успіхом стоїть той факт, що Zapier значну частину розробки додатків передає в руки своїх користувачів, будь то окремі учасники або розробники додатків..

Отже, представлено кілька категорій додатків. Немає категорії хмарного сховища, тому нам довелося провести кілька розслідувань, щоб з’ясувати, що підтримується. Серед наших висновків були Google Drive, OneDrive, Dropbox, Egnyte Connect, Box та SugarSync. Відсутні у виборі були популярні фаворити, такі як iCloud, MEGA та pCloud.

Включені головні додатки для запису приміток Evernote та OneNote, як і зошит Zoho, і всі інші веб-програми Zoho. Наші найкращі вибір найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку також є у Quickbooks та FreshBooks.

Інструменти для управління проектами на основі веб-сторінок складають один із найбільш конкурентоспроможних хмарних ринків сьогодні, а Zapier підтримує десятки з них. Деякі з наших улюблених – Trello, Asana, JIRA, Podio, Wrike та Basecamp.

Критично, ви також виявите великі сервіси списку завдань, які підтримуються, як Todoist, Wunderlist, Toodledo та новичка Google Tasks. Проте відсутність – велика в Any.do.

Програми із закладками – ще одна цікава категорія для автоматизації. На момент написання програми Zapier підтримував п’ять автономних закладок: Pinterest, Pocket, Instapaper, Pinboard та Vookmark.

Послуги соціальних медіа є одними з найпоширеніших, що включаються в автоматизовані відносини робочого процесу, тому добре бачити великих, інтегрованих у Zapier: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest та Linkedin.

Це одні з основних категорій та додатків, яких повсякденний користувач знайде привабливими. Zapier великий у додатках на робочому місці, тобто ви знайдете ще багато інструментів для людей, таких як маркетологи в соціальних мережах (Facebook Lead Ads, MailChimp, ClickFunnels) та розробники програмного забезпечення (GitHub, Bitbucket, Visual Studios).

Програми, що підтримуються IFTTT

Наскільки ми можемо сказати, IFTTT підтримує близько двох третин від загальної кількості додатків, які робить Zapier. За даними веб-сайту IFTTT, кількість рахунків становить трохи більше 600. IFTTT використовує більш внутрішній підхід до додавання додатків, ніж Zapier, і це, без сумніву, чому кількість таких значно менша.

Вибору, ймовірно, буде достатньо для споживачів домашнього та малого бізнесу, але багато додатків на робочому місці, включених із Zapier, немає.

Там, де IFTTT перекриває Zapier, це підтримка приладів, що робить його ідеальним для домашньої автоматизації. Основна у цій перевазі – підтримка розумних концентраторів, таких як SmartThings, iHome Control, Z-Ware та близько 50 інших. Також підтримуються домашні помічники Amazon Alexa та Google Assistant.

Існує ціла категорія “прилади” для перегляду на веб-сайті IFTTT. Ви знайдете прилади IoT, такі як посудомийні машини, холодильники, духовки, пральні машини, сушарки та кавоварки.

Доказ того, що майбутнє зараз: за допомогою IFTTT, ви можете сказати своєму кофемашині WeMo почати варити, як тільки ваш наручний ремінь FitBit зареєструє вас як неспаного. Або ви можете сказати Alexa, щоб сказати вашому розумнішому чайнику кип’ятити воду. Або ви можете автоматично записувати історію пральних і сушильних машин в Google Sheet, що чудово підходить для того, щоб ваші діти не відставали від своїх справ під час відпочинку в Белізі.

Як важко переходити від приладів, IFTTT підтримує пристойний діапазон хмарних категорій, навіть якщо він не настільки вражає, як те, що ви отримаєте із Zapier.

Наприклад, поки Egnyte Connect не підтримується, доступні Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box і Amazon Drive. Також є декілька особистих варіантів зберігання хмари для тих, хто має власні налаштування вдома, включаючи QNAP, Seagate Personal Cloud та WD My Cloud, жоден з яких не отримує підтримку Zapier..

Пропозиція щодо підвищення продуктивності праці включає менеджерів списків завдань, таких як Todoist і Toodledo, але не Wunderlist. Програми управління проектами Trello та Asana підтримуються, хоча не Wrike або Basecamp. Серед найкращих додатків для запису приміток – Evernote та OneNote, але не Zoho Notebook або навіть Google Keep.

Підтримка соціальних медіа, принаймні, не затьмарена жодними суттєвими дірками: Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Tumblr, Pinterest і Twitch підтримуються..

Нам також подобається включення музичних плеєрів, що сприяє позиціонуванню IFTTT як нейронної мережі для самостійно побудованого розуму. Представлені Spotify, SoundCloud, Muzik, Musixmatch, Songkick та багато іншого, тоді як Zapier має лише Spotify та SoundCloud.

Думки круглі

Чи буде ви використовувати Zapier або IFTTT, залежатиме в першу чергу від того, підтримуються чи використовувані вами програми. Загалом кажучи, Zapier здається більш орієнтованим на розробку бізнесу та програмного забезпечення, тоді як IFTTT має більше сенсу для домашнього використання, особливо для підтримки його розумних пристроїв..

Ігноруючи випадки використання, ми мусимо віддати Зап’єру перший тур. Він підтримує більше додатків і дозволяє будь-якому користувачеві додавати програми до лінійки, якщо в ньому є API, який заснований на REST або XML-RPC.

Переможець першого туру: Zapier

Другий раунд: створення робочого процесу

Далі ми збираємось створювати робочі процеси із Zapier та IFTTT. У Zapier автоматизовані відносини між двома програмами називаються “зап”, тоді як IFTTT працює з більш традиційним позначенням “аплет” (компанія називала їх рецептами).

Zapier: Як створити Zaps

Іноді у вас є конкретне уявлення про те, які завдання ви хочете автоматизувати. Інші, ви просто знаєте, що повинен бути спосіб працювати швидше і розумніше. В останньому випадку Zapier пропонує інтерфейс для пошуку для вивчення запсів для всіх ваших програм.

Щоб отримати доступ до цього інтерфейсу, увійдіть у свій обліковий запис Zapier і натисніть на вкладку «інтеграції».

Ви можете ввести ім’я програми, яке ви хочете включити, або забрати його зі списку. Вибравши додаток, далі на сторінці ви побачите, які доступні вам запіски, не будуючи їх самостійно.

Ви також можете одночасно вводити програми, якщо хочете побачити більш конкретні відносини робочого процесу. Наприклад, якщо ви виберете “Egnyte” і “Slack”, вам з’являться можливі дзвінки, що включають ці два додатки.

Zapier пропонує майстра провести вас через процес створення запуску, який вимагає визначення тригера та дії. Для цього не потрібно спеціальних знань з розробки, на відміну від додавання нового додатка.

У лівій частині поля ви можете назвати свої записи для перегляду та перегляду та редагування під час їх виконання. Центральна панель інтерфейсу містить поточний крок, починаючи з вибору програми тригера.

Ви можете вибрати стороннє додаток або одне з декількох додатків Zapier. Опції включають планувальник, який допоможе вам запустити певну дію в додатку, наприклад, одночасне повідомлення у Facebook та Twitter або запуск електронної пошти MailChimp.

Щойно ви зробите свій вибір, вам з’явиться список можливих тригерів для цього додатка. Наприклад, виберіть Evernote, і ви побачите три перелічені тригери:

  • Нова примітка: запускається, коли створюється нова примітка
  • Додано новий тег: запускається, коли тег додається до нотатки
  • Нове нагадування: спрацьовує, коли в зошит додано датоване нагадування

Виберіть його, і вам буде запропоновано надати Zapier дозвіл на доступ до програми. Багато додатків використовують OAuth, а це означає, що Zapier не зберігатиме ваш пароль. Ви також можете встановити, як довго Zapier матиме дозвіл на доступ до нього.

Тоді Zapier пройде вас через кроки, характерні для програми, і активує вас. За допомогою нашого Evernote zap нам довелося вибрати конкретний тег і вказати, до яких ноутбуків ми хотіли застосувати зап.

Щойно ви все зробите, Zapier спробує випробувати. Для того, щоб знайти його, вам знадобиться нещодавна тригерна подія (з Evernote, нам потрібна примітка, нещодавно позначена як “ідея книги”).

Далі вам потрібно вибрати додаток для дій. Це додаток, на якому буде відбуватися дія у випадку його запуску. Як правило, дії починаються приблизно через п’ять хвилин після запуску для абонентів або через 15 хвилин для безкоштовних користувачів (див. Третій раунд, ціни).

Ви зможете шукати Zapier за списком підтримуваних програм, з яких можна вибрати. Після цього буде представлений список популярних дій. Ви також можете переглянути менш популярні дії, натиснувши “Показати менш поширені варіанти”.

Ми вибрали Slack як наш додаток дій і вибрали тригер для надсилання нового прямого повідомлення кожного разу, коли наш тег «ідея книги» додається до нотатки. Це відкриває кілька варіантів налаштування, наприклад, щоб DM виглядав так, ніби він прийшов від нас, на відміну від бота Zapier, створивши певне повідомлення та вибравши піктограму бота.

Зробивши вибір, ви зможете переглянути дію.

Натисніть «продовжити», і Zapier перевірить дію, щоб переконатися, що воно працює. Після цього ви можете додати ще один крок або натиснути «закінчити».

Запс можна вимкнути або ввімкнути, як вам подобається. Найпростіший спосіб зробити це за допомогою приладної панелі Zapier, де ви також можете перейменовувати та редагувати Zaps.

На інформаційній панелі також є вкладки для перегляду запущених файлів zaps (історія завдань) та авторизацій додатків (підключені облікові записи). Вкладка «Історія завдань» дозволяє сортувати zaps за датою та статусом запам’ятовування на кшталт «успіх», «зупинено / помилково» та «очікування / заплановане».

На вкладці “Підключити облікові записи” ви можете додавати нові облікові записи або вимикати будь-які, які більше не використовуєте. Це полегшує очищення небажаних дозволів.

Загалом, Zapier простий у використанні. Ми не торкалися багатьох більш технічних речей, які ви можете зробити, які передбачають більшу криву навчання, але більшість користувачів не вважають за потрібне занурюватися так далеко в механіку інструменту.

IFTTT: Як створити аплети

Аплети за визначенням – це невеликі програми, призначені для виконання функцій утиліти. Для IFTTT аплети відносяться до відносин запуска та дії, які ви створюєте між програмами. Як і в zps, найчастіше використовувані аплети вже створені, і все, що вам потрібно зробити, це вибрати додатки, щоб побачити, що можливо.

На веб-сайті IFTTT є вкладка «виявити» і «пошук», щоб знайти аплети. Вкладка Discover розроблена для того, щоб запропонувати ідеї автоматизації, які ви, можливо, не подумали.

У більшості випадків вам потрібно скористатися вкладкою пошуку, яка дозволяє шукати конкретні програми та переглядати за категоріями. Після вибору програми, яку ви хочете створити, IFTTT поверне список готових аплетів.

Наприклад, введіть «Таблиці Google», а IFTTT поверне рекомендації щодо таких речей, як збереження твітів у електронну таблицю та автоматичне відстеження робочого часу на Диску Google.

Клацніть будь-яку з рекомендацій, щоб увімкнути її.

Перед впровадженням аплету вам, звичайно, потрібно авторизувати зв’язок між будь-яким залученим додатком та IFTTT.

Якщо ви не знайдете заздалегідь вбудований аплет, який відповідає функції, яку ви мали на увазі, ви можете створити власну, натиснувши кнопку «новий аплет» у верхній правій частині інтерфейсу. Ви будете перенаправлені на нову сторінку з фразою “якщо це тоді те” у великому тексті на екрані.

Клацніть “тоді”, щоб додати тригер. Ви перейдете на сторінку зі списком підтримуваних програм. Перегляньте список або використовуйте панель пошуку, щоб знайти додаток, яке ви збираєтесь використовувати.

Після дозволу на доступ до програми, якщо ви ще цього не зробили, вам з’явиться список можливих тригерів для вибраного додатка.

Деякі тригери також мають визначення підпускового механізму. Наприклад, якщо ви вирішите викликати подію щоразу, коли ви публікуєте твіт, ви можете вибрати, чи потрібно включати ретвіти та @replies.

Коли ви готові, натисніть «створити тригер». Ви повернетесь до основного екрана створення аплетів, де тепер можете натиснути кнопку “тоді”, щоб додати дію.

Знову ж таки, ви можете вибрати зі списку програм, кожне з яких має ряд можливих дій. Наприклад, Google Таблиці дозволяють додавати рядок до електронної таблиці або оновлювати комірку електронної таблиці.

Залежно від того, який додаток ви вибрали, вам нададуть варіанти для подальшого визначення цієї дії. Використовуючи «Таблиці Google» та дію «оновити клітинку», ми змогли вказати шлях до папки, назву електронної таблиці, розташування комірки та приєднати значення до твітів (ми використовували Twitter як тестовий тригер).

Після цього ви можете переглянути свій аплет і натиснути «закінчити», якщо задоволені.

Вперед ви можете скористатися вкладкою “аплети” в області “мої аплети”, щоб переглянути всі зроблені вами. Щоб увімкнути або вимкнути їх, просто натисніть на потрібний аплет і скористайтесь кнопкою перемикання.

Ви також можете переглянути та відключити послуги, дозволені на доступ до IFTTT, натиснувши на вкладку «послуги» праворуч від вкладки аплети.

Вам потрібно буде натиснути додаток, натиснути налаштування на сторінці програми, натиснути відключення на сторінці налаштувань, а потім підтвердити, що ви знаєте, що ви робите. Коротше кажучи: IFTTT не робить це таким простим керуванням підключеними програмами, як Zapier, за допомогою яких це можна зробити з однієї сторінки.

Хоча ви можете переглядати історію активності за допомогою інтерфейсу IFTTT, параметри аудиту аплетів та подій не такі добре побудовані чи інформативні, як вони є на Zapier.

Круглі дві думки

Обидва сервіси прості у використанні, хоча початківці можуть вважати IFTTT більш доступним. Zapier пропонує більше варіантів для побудови зв’язків із додатками та кращу інформаційну панель для нагляду за усім, ніж IFTTT. Ми знову на сторону Зап’єра.

Переможець другого раунду: Зап’єр

Третій раунд: Ціноутворення

Маючи краще уявлення про те, що може зробити кожен інструмент, цілком можливо, ви вже зробили вибір між Zapier та IFTTT, на основі яких є можливості, які найкраще відповідають вашим потребам.

Між цими двома достатніми перекриттями, щоб рішення мало очевидне для деяких людей. Можливо, ваше рішення опирається на інші міркування, такі як вартість, предмет нашого заключного раунду.

Плани цін Zapier

У Zapier є хороший вибір варіантів передплати, починаючи з безкоштовного плану, якого буде достатньо для деяких користувачів. Zapier Free дозволяє одночасно підтримувати п’ять активних знімків та обмежує 100 завдань на місяць (завдання – завершене завантаження).

У безкоштовній версії ви не можете включати преміум-програми в запс. Деякі приклади преміум-додатків включають Salesforce, Shopify, PayPal та Quickbooks Online (читайте наш огляд Quickbooks).

Інші обмеження із програмою Zapier Free полягають у тому, що вам заборонено створювати багатоступінчасті програми або автоматичне повторне відтворення. Автовідтворення означає, що якщо завдання не вдається через щось на зразок тимчасово відключеного сервісу, Zapier спробує ще раз, тому вам не доведеться вручну.

Якщо ці обмеження не працюють для вас, у вас є чотири рівні підписки на вибір. Проблема полягає в тому, що ці підписки не з дешевих.

Плани: Безкоштовно: Стартер: Професіонал: Професійний Плюс:
Щомісячна вартість (стягується щорічно)Безкоштовно$ 20$ 50125 доларів
Щомісячна вартість (щомісячно рахується)Безкоштовно$ 2562,50 дол156,25 дол
Запс5 за раз20 за раз50 за раз125 за раз
Завдання на місяць1001000300010000
Преміум-програмиНемаєТакТакТак
Завдання з автоматичної гриНемаєНемаєТакТак

Найнижчий рівень, Zapier Starter, поверне вам 20 доларів на місяць – і лише якщо ви заплатите за рік наперед. Ідіть щомісяця, і це обійдеться вам на 20 відсотків дорожче.

Для більшості домашніх та малих бізнес-планів, сподіваємось, плану для початківців буде достатньо, оскільки вартість перевищить удвічі, якщо вам потрібно перейти на Zapier Professional. Професійний плюс, тим часом, дорого коштує 125 доларів на місяць, якщо ви заплатите за рік наперед (це 1500 доларів заздалегідь).

У Zapier є політика повернення грошей, якщо ви незадоволені, що включає повернення коштів для тих, хто забув скасувати послугу або був просто незадоволений після користування нею протягом декількох місяців.

Цінові плани IFTTT

IFTTT безкоштовний без будь-яких обмежень. Варіантів підписки взагалі немає, що дивно, враховуючи, що на ринку автоматизації додатків конкуренція є рідкою.

Якщо вам цікаво, як FTTT залишається в бізнесі, компанія здебільшого покладається на інвесторів. За інформацією Crunchbase, вона отримала понад 60 мільйонів доларів фінансування.

Три круглі думки

Третій раунд без сумнівів підпадає на користь IFTTT. Хоча ходили чутки про те, що IFTTT розгортає послуги з передплати, жодна з них не здійснилася. Зростання витрат на інвесторів, звичайно, не триватиме вічно, оскільки вони хочуть бачити прибутки.

Наразі немає причин не вибирати IFTTT через Zapier, якщо в ньому є додатки, які ви використовуєте, якщо Zapier Free не відповідає вашим потребам.

Переможець третього туру: IFTTT

Вирок

У два раунди до одного ми не маємо проблем сказати, що Zapier – це більш вражаюча послуга автоматизації. Це не може означати, що для вас це краще обслуговування.

Для тих, хто хоче автоматизувати використання побутових приладів, Zapier не допоможе. Більшість користувачів домашнього та малого бізнесу знайдуть усі необхідні програми під парасолькою IFTTT. Оскільки IFTTT є безкоштовним і Zapier може отримати дорогу ціну, ці користувачі захочуть спочатку запустити IFTTT. Якщо IFTTT не відповідає вашим потребам, то Zapier (подивіться, що ми там зробили?).

Кінцевий переможець: Зап’єр

Який із двох є вашим інструментом автоматизації на вибір? Поділіться своїми думками нижче та дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me