Wix vs Weebly: який найкращий конструктор веб-сайтів на 2020 рік?

Wix та Weebly – два найстаріших та найкращих розробників веб-сайтів на ринку. Після створення своїх брендів, що пропонують безкоштовні веб-сайти, тепер вони складають довгий список планів із будівельниками, здатними створити професійний веб-сайт.


У цьому порівнянні ми збираємось піти Wix проти Weebly протягом п’яти раундів, щоб побачити, що краще. Як і у багатьох з цих порівняльних творів, багато з чого ми будемо говорити – це особисті переваги. Ми, звичайно, збираємось підтримувати логіку наших переможців, але ви повинні прочитати наші думки, щоб скласти свою думку.

Якщо ви хочете побачити, як ми оцінили розробників веб-сайтів самостійно, прочитайте наш огляд Wix та Weebly.

Налаштування бою: Wix проти Weebly

Wix та Weebly в наших оглядах зробили це в декілька раундів наших найкращих посібників для розробників веб-сайтів та класифікували шию. Це має бути цікавим порівнянням, оскільки обом є що запропонувати з точки зору функцій та дизайну за розумною ціною.

Ми будемо порівнювати їх, використовуючи п’ять критеріїв, які ми використовуємо для оцінки розробників веб-сайтів у наших оглядах. Ми розповімо, що ми шукаємо в турі, дамо плюси і мінуси кожної служби, викладемо думки про раунд і оголосимо переможця. Незалежно від того, який розробник веб-сайтів виграє три або більше раундів, виграє.

Оскільки Wix та Weebly настільки близькі в рейтингах, нам доведеться використовувати кілька викрадачів. Більшість наших міркувань будуть в круглих думках, тому обов’язково прочитайте їх, перш ніж перейти до переможця.

Є кілька раундів, де немає чіткого переможця. Наприклад, третій раунд прийде до переваги.

Чесно кажучи, ви не можете помилитися з будь-яким із розробників веб-сайтів. Заради цього порівняння, однак, виграти може лише один. Хоча це, мабуть, буде невеликими полями, ми все ще з’ясуємо, що є найкращим.

1

Особливості

Основна функція розробника веб-сайту проста. Ви отримуєте інтерфейс перетягування, який, сподіваємось, простий у використанні. Для першого раунду ми шукатимемо функції, що виходять за межі самого розробника і дозволяють створити веб-сайт, який краще, ніж сума його частин..

 • «
 • {номер сторінки}
 • »

Елементи на сторінці

2
3
4

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани
Безкоштовно за 5 Гб

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Обмежений

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

0

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

0

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

 • «
 • {номер сторінки}
 • »

Вікс

Ми присудили Wix ідеальний бал за функції, і легко зрозуміти, чому. Їх повно, від дизайну вашого бренду до інтеграції сторонніх послуг. Weebly також приносить багато до столу, але у цьому раунді у нього буде важкий бій.

У Wix є один з найкращих магазинів додатків, який ми бачили. Більшість варіантів розробляються Wix або надходять від відомих брендів. Це робить кількість меншою, але якість значно вищою. Він охоплює кожну область, у якій вам потрібен додаток, не засмучуючи процес випробування неякісних варіантів, поки ви не знайдете той, який працює.

Більшість додатків також пропонують безкоштовну, обмежену версію. Наприклад, у Wix Hotels є безкоштовна та преміальна версія. Безкоштовна версія все ще дозволяє налаштувати систему бронювання та налаштувати тарифи, але не підтримує мобільне бронювання чи кілька мов.

магазин додатків wix

Магазин додатків відрізняє Wix від інших розробників веб-сайтів. Хоча вони також мають магазини додатків, мало хто відчуває себе настільки вичерпними, як і у Wix. Усі додатки якісні та працюють із налагодженою системою Wix.

Wix інтегрує інструмент оптимізації пошукової системи у свій веб-сайт. Ви можете встановити ключові слова для сторінок, вказати метаописи та редагувати зображення за допомогою тегів alt. Він також пропонує широкі посібники щодо SEO, які можуть допомогти вам зайняти вищі результати в Google.

Шаблони – хороший спосіб встановити вигляд вашого веб-сайту та торгової марки. Wix йде на крок далі і надає дизайнер логотипів. Відповівши на кілька запитань, Wix представить вам кілька варіантів логотипу, які ви зможете додатково відредагувати. Логотип можна легко інтегрувати у вашу тему без проблем форматування.

Виробник логотипів wix

Редактор логотипів використовує безкоштовну векторну галерею мистецтв, яка постачається разом із Wix. Висока якість графіки – це дорога, але важлива частина гарного вигляду веб-сайту. Включення галереєю до будь-якого плану Wix дозволяє економити гроші та забезпечує простий спосіб додавання графіки на ваш веб-сайт.

Wix пропонує також додаткові послуги, такі як сертифікат SSL / TLS, рекламні кредити та конструктор форм. Параметри є стандартними для хорошого розробника веб-сайтів, але якість набагато вище, ніж у конкурентів.

Weebly

У Weebly також є зібраний список функцій. Хоча вона може добре торгувати з Wix, але вона не вистачає на якість магазину додатків Wix. Незважаючи на це, є багато що подобається, і ви можете виявити, що варіанти Weebly краще підходять.

Магазин додатків більший, в цілому. Ви знайдете безліч варіантів для однієї мети, але, можливо, вам доведеться полювати за найкращим інструментом для вас. У магазині додатків схоже на WordPress, тому що вам доведеться проглянути кілька посередніх додатків, щоб знайти те, що вам потрібно.

На відміну від Wix, більшість програм є сторонніми. Є чудові варіанти, але це додає рівня невідповідності магазину додатків. Деякі програми пропонують безкоштовні та платні плани, а інші навіть не пропонують пробну версію.

Вечірній додаток центр

Це зводиться до потреб і переваг. Ви можете знайти додаток із Weebly, який працює краще, ніж додатки Wix, але це не завжди так. Наприклад, друкований текст – це відмінна послуга виконання, яку ви можете безкоштовно інтегрувати із веб-сайтами Weebly. При цьому інші програми пропонують лише платну версію, наприклад, Призначений, що є додатком для бронювання, схожим на Wix Hotels.

Однак вам не знадобиться магазин додатків для основних функцій веб-сайту. Підтримка блогу та форми включені поза воротами. Wix змушує встановити додаток для ведення блогів, щоб отримати доступ до цієї функції.

Ти не отримаєш додаткових послуг. Як правило, не включаються рекламні кредити, огляд веб-сайтів, послуги SEO або галерея векторних мистецтв. Оскільки художня галерея є однією з наших улюблених функцій на Wix, опускання її дуже сильно заважає в цьому раунді.

Хоча ви не можете платити Weebly за виправлення свого SEO, ви можете його редагувати. Доступні ті самі варіанти, включаючи ключові слова, метаописи та теги alt. Існує декілька посібників, але вони не настільки вичерпні, як у Wix. Але це не занадто велике захоплення, оскільки в Інтернеті дуже багато інформації про SEO.

У Weebly є хороший магазин додатків та вбудовані корисні функції, такі як ведення блогів. Інструмент SEO також приємний. Загалом, досвід хороший і заслуговує на розгляд, але це не на рівні Wix.

Думки круглі

Ви отримуєте відмінний центр додатків з будь-яким розробником веб-сайтів. Пропозиція Wix чітко інтегрується з рештою сервісу, але може не вистачати налаштувань, які може надати стороннє додаток. З іншого боку, Weebly задовольняє цей ринок, але ціною зручності використання, а іноді і якості.

Магазин додатків, який відповідає вашим потребам, все-таки віддається перевагу, тому варто перевірити обидва. Відмінністю цього раунду є галерея векторних мистецтв. Це величезне доповнення до сервісів Wix, і упущення цього Weebly достатньо, щоб програти раунд.

Круглий: Особливості точки для Wix

Логотип Wix
Weebly логотип

2

Ціноутворення

Ціна важлива при виборі розробника веб-сайту. У Wix і Weebly є багато планів, але недорогі вони мають обмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Щоб отримати повний досвід, вам доведеться почати з середини кривої.

Вікс

З моменту виходу в 2006 році, Wix став доступним для безкоштовних веб-сайтів. У нинішньої лінійки є більше планів, але вільний все ще в основі. Поки ви можете мати справу з розширенням домену “.wix.com”, існує кілька інших способів безкоштовно створити чудовий веб-сайт..

У вільного плану є свої недоліки, не менш важливим з яких є розширення домену. Також є не нав’язливі оголошення Wix, розміщені в нижній частині колонтитулу вашого веб-сайту. Безкоштовний план найкраще спробувати сервіс та побудувати веб-сайт. Ви можете згодом перейти на платний план і зняти обмеження, не починаючи заново.

Wix пропонує план, який з’єднує ваш домен із конструктором Wix. Ми все ж не рекомендуємо. Хоча план дешевий, вам все одно доведеться мати справу з рекламою Wix. Він також дає лише 500 Мб пам’яті та 1 ГБ пропускної здатності.

Перший “реальний” план – комбо, який постачається з 3 Гб пам’яті та 2 ГБ пропускної здатності. Wix включає безкоштовний домен і також видаляє всі оголошення з вашого веб-сайту. Для більшості користувачів це план, який ви повинні використовувати.

Однак, щоб отримати більше пам’яті та зняти обмеження на пропускну здатність, вам потрібно оновити до Unlimited. Премія за $ 3 заслуговує цього не тільки на простір пам’яті та пропускну спроможність, але і на 300 доларів США, включаючи рекламні кредити. План такий же, як у Combo, інакше.

Ні Unlimited, ні Combo не дозволяють вам запускати інтернет-магазин. Плани електронної комерції коштують ще $ 3, але виходять за рамки простого додавання магазину на ваш веб-сайт. Wix включає розрахункові тарифи на доставку, знижки та автоматичні нагадування електронною поштою безкоштовно. Ви також отримуєте вдвічі більше місця для зберігання, як необмежений.

На вершині лінійки план VIP пропонує все, що робить план електронної комерції, за винятком додавання професійного огляду веб-сайтів та пріоритетної підтримки. За майже 10 доларів додатково на місяць, однак, здається, це не варто.

Плани низького рівня заплутані. Підключення домену та комбо не має особливого сенсу, особливо коли оновлення до Unlimited є таким дешевим. Ви повинні переглянути три плани: Безкоштовна, Безлімітна та Електронна комерція. Залежно від ваших потреб, один із цих планів підійде вам, не порушуючи банк.

Weebly

Weebly дешевше в усьому світі та впроваджує інтернет-магазини на нижчому рівні, але функції інтернет-магазину не на рівні Wix. Не існує плану електронної комерції середнього рівня, який може примусити оновити, якщо вам потрібні функції електронної комерції.

Ядром Weebly, як і у Wix, є його вільний план. Вам все одно доведеться відображати ненав’язливі реклами Weebly на своєму веб-сайті та використовувати розширення домену “.weebly.com”, але ви отримуєте повне шифрування SSL / TLS, підтримку чату та електронної пошти та доступ до безкоштовних інструментів SEO.

Існує незручний план підключення вашого домену, як і Wix. Він має той самий простір для зберігання, але необмежену пропускну здатність, і коштує на долар менше на місяць. Ми все ще не шанувальники подібного плану.

Стартер – це те, де лінійка починає світитися. План, а також усі, що слідують за ним, має необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Це те саме, що і план Wix Unlimited, але майже вдвічі менше. Ви отримуєте безкоштовний домен, відсутні реклами Weebly, шифрування SSL та доступ до інтернет-магазину, хоча набір функцій обмежений. Ви також обмежені до 10 продуктів.

План Pro по суті той же, але додайте декілька функцій. Наприклад, ви отримуєте захист паролем для певних областей вашого веб-сайту. Це корисно для налаштування зони членства та надання доступу користувачам лише з паролем. Він також підтримує відео фони. Про плани дозволяють до 25 продуктів та 100 зареєстрованих членів.

Удвічі більше ціни на Pro, ви можете отримати Бізнес-план. Такий план ми рекомендуємо для торгових точок електронної комерції. Ліміти товарів знімаються, і за них не стягується плата за транзакції. Додаткові інструменти, такі як огляди товару та калькулятор доставки, також включені.

Хоча Бізнес-план того вартий, ми не можемо допомогти відчути відсутність плану електронної комерції для усунення розриву між ним та планом Pro. Поки Starter і вище надають підтримку інтернет-магазину, Бізнес – це єдиний, який обслуговує спеціалізовані точки електронної комерції.

Круглі дві думки

Weebly дешевше, ніж Wix в усьому світі. Обидва пропонують подібний набір планів, включаючи безкоштовний та незручний для підключення вашого домену. Існують також дорогі плани, які пропонують цілий ряд додаткових функцій, в основному для торгових точок електронної комерції.

Хоча ми не вистачаємо плану електронної комерції посеред дороги на Weebly, цінність незаперечна. Більшість користувачів вибирають план Pro в Weebly або план Unlimited в Wix. Однак Weebly робить це набагато дешевше, що робить переможцем зрозумілим цей раунд.

Раунд: Точка ціни для Weebly

Логотип Wix
Weebly логотип

3

Дизайн та інструменти

Основою будь-якого розробника веб-сайтів є сам розробник. У цьому раунді ми розглянемо, як можна створити свій веб-сайт за допомогою одного з цих інструментів. Тут ми поговоримо про силу розробника та інструменти, які ви надали для створення свого веб-сайту.

Вікс

Виробник Wix має велику потужність, майже на шкоду. Зрозуміло, що багато організацій було вкладено в організацію інструментів для максимального робочого процесу. Однак кількість варіантів не можна ігнорувати, і це може бути стримуючим фактором, якщо ви хочете розпочати створення свого веб-сайту без кривої навчання.

Вибір теми відбувається однаково. Це може бути непосильним, просто тому, що варіантів так багато. Wix надає шаблони для всього, починаючи від портфоліо до інтернет-магазинів, з підкатегоріями в кожній. Є гарний діапазон корисних шаблонів, які не потрапляють у надмірні пастки, які часто роблять шаблони для веб-сайтів..

вікс-шаблони

Шаблони роблять більшу частину ніжки. Ви отримаєте функціонуючий веб-сайт з фіктивним вмістом Wix з самого початку. Після цього слід замінити те, що там є на ваш вміст, налаштувати шрифти, змінити кольори тощо.

Хоча інтерфейс складний, вбудовані шаблони надають дорожню карту, як його вивчити. Це один із найсильніших моментів Wix – можливість починати з теми та вивчати інтерфейс у процесі роботи. Ми поговоримо про це в наступному раунді.

Інструменти у вашому розпорядженні чудові. Wix включає повний набір інструментів для тексту, медіа та динамічних елементів. Ви також маєте швидкий доступ до галереї векторних мистецтв, що є головним плюсом для того, щоб ваш веб-сайт виглядав професійно.

ринок додатків wix

Хоча це не вражає самостійно, комбінація декількох додатків Wix може створити щось чудове. Наприклад, ви можете використовувати Блоги, Форум, Чат та Лічильник Hit, щоб перетворити свою область блогу в соціальний досвід.

Велика кількість інструментів представляє кілька перешкод для зручності використання. Однак, для цього розділу все виграшно. Wix надає вам потужні інструменти для створення вашого веб-сайту, незалежно від того, яка ваша мета.

Поза динамічними елементами, що створюють безліч шаблонів, які пропонує Wix, вам залишається налаштувати веб-сайт із магазином додатків. Більшість додатків прості та широкі. Наприклад, ви можете завантажити Форуми Wix та Лічильник хітів Wix.

Weebly

У Weebly є менший вибір шаблонів, ніж у Wix, але це все-таки достатньо, щоб розпочати роботу. Більшість орієнтовані на візуальну привабливість, як це має бути для веб-сайту, але на вина. Вам буде важко знайти прямолінійний вигляд, якщо ви цього хочете.

теми, що живуть

Шаблони також не такі інтерактивні, як Wix. Більшість є кричущими, нагадуючи вигляд Squarespace (читайте наш огляд Squarespace). Хоча нам подобаються шаблони Squarespace для певних веб-сайтів, а також шаблони Weebly, Wix вибирає більшу площу своїм вибором.

Ми охоплюємо етос “перетягування”, який приймає більшість розробників веб-сайтів. Інтерфейс є інтерактивним, тобто ви можете буквально перетягувати елементи на свою сторінку, а не просто їх переставляти. Це призводить до інтуїтивного досвіду, який не фантазує, але робить роботу.

плачевно редактор

Бічна панель містить всі елементи, які можна додати до вашої сторінки. Натисніть на одну з них і перетягніть її до потрібної позиції – все, що вам потрібно зробити. Елементи, що з’являються на бічній панелі, також є певними. Наприклад, у вас на сторінці блогу буде невеликий розділ елементів блогу.

бічна панель блогу

Якщо вибір шаблонів менший, вибір додатків більший. Ви можете переглядати магазин додатків, використовуючи верхню панель інструментів на сторінці, яку ви редагуєте. Це відкриє вікно до магазину додатків, яке чітко викладено.

Якщо ви придбали план електронної комерції, існує багато корисних інструментів. Продукти можуть бути перелічені як фізичні товари, цифрові завантаження або послуги, і кожен продукт має вбудовані налаштування SEO. Якщо ви вибрали бізнес-план, ви також можете встановити автоматичне відстеження товарних запасів, ручне звільнення від сплати податків та значки для низьких запасів, немає в наявності та продукти, які продаються.

У Weebly є чистий користувальницький інтерфейс, який є інтуїтивно зрозумілим, якщо це перший веб-сайт, який ви використовували. У ньому є безліч варіантів, незалежно від призначення вашого веб-сайту, і великий магазин додатків для завантаження. Ми хотіли побачити прямо шаблони окрім очних цукерок, але все інше працює добре.

Три круглі думки

Wix та Weebly відмінні зі своїми будівельниками. У Wix є більш складний інтерфейс, який винагороджує розвідку, в той час як Weebly управляє більшістю енергії з обтічним виглядом. Незалежно від того, який ви обираєте, ви повинні мати можливість досягти своєї мети.

Різниця зводиться до динамічних елементів та вибору шаблону. Обидва будівельники пропонують достатньо для вибору, але вам буде важко знайти прямий погляд з Weebly. Через це Wix перемагає в цьому раунді.

Круглий: Точка дизайну та інструментів для Wix

Логотип Wix
Weebly логотип

4

Простота використання

Розробники веб-сайтів існують для їх простоти використання. Сила, звичайно, вітається, але концепція взаємодії з вашою веб-сторінкою під час появи в Інтернеті – це те, що змушує будівельників веб-сайтів сяяти. Ми розберемося, як легко ви можете створити прекрасний веб-сайт за допомогою Wix та Weebly далі.

Вікс

У Wix є складний конструктор, який, на диво, не перешкоджає простоті використання. Шаблони, хоча і щільні, надають дорожню карту для вивчення інтерфейсу. У чистому сенсі цієї фрази ви дізнаєтесь, працюючи з Wix.

Вибравши шаблон, ви перейдете до редактора, де відображається ваша веб-сторінка та кнопка від п’яти до восьми зліва. Кількість кнопок залежить від вашого шаблону та додаткових додатків, які ви встановили. На кожному веб-сайті будуть “меню”, “фон”, “додавання елементів”, “додавання додатків” та “завантаження”.

Багато кнопок мають підкатегорії. Наприклад, додавання елементів дозволяє додавати текст, зображення, поля, відео, музику та багато іншого. Сегрегація змушує підходити до блиску кнопки. Між кнопками немає перекриття, що означає, наприклад, що всі ваші елементи будуть додані за допомогою кнопки «Додати елементи».

wix Додати налаштування розділу

Ви вносите зміни в редактор. Не існує інтерфейсу із зворотним кінцем, як у WordPress. Коли зміна буде внесена на ваш веб-сайт, ви побачите її в режимі реального часу.

Після того, як все налаштовано, ви можете використовувати інтерфейс перетягування для переміщення елементів на своєму веб-сайті. Вибираючи елемент, ви також побачите кнопки для його редагування. Наприклад, ви можете змінити сайт текстового поля або відредагувати шрифт і колір, не розміщуючи іншого текстового елемента.

wix редагувати розділ

Перетягуючи елементи, ви можете розмістити їх там, де ви хочете. Wix використовує маркер Photoshop-esque для вишикування всього на вашій сторінці. Це дозволить вам вільно переміщати елементи та вставляти їх на місце, коли вони знаходяться поблизу іншого.

лінії сітки wix

Не потрібно розробляти веб-сайт. Wix Artificial Design Intelligence створить ваш веб-сайт автоматично. Як і у випадку з дизайнером логотипів, ви відповідаєте на кілька запитань про призначення та зовнішній вигляд веб-сайту, а ADI встановлює його для вас.

ADI призначений, зокрема, для інтернет-магазинів. Він запитає, що ви продаєте, ключові слова для вашого бренду та колірну гаму, яку ви віддаєте перевагу. Процес не займає більше декількох хвилин, і ви можете внести невеликі зміни до свого веб-сайту, як тільки це буде зроблено.

Як ви могли очікувати, конструкції є рудиментарними. Ви не збираєтеся отримувати динамічні елементи чи вибір нішевого дизайну, який би ви зробили з головним редактором. Однак для створення веб-сайту за 10 хвилин ми не можемо скаржитися.

wix adi

Wix управляє своєю потужністю за допомогою складного інтерфейсу, який дивно легко вивчити. Вам все одно потрібно буде це вивчити. Динамічні елементи можуть засмітити робочу область і зробити рухомі речі кошмаром. Тим не менш, Wix простіший у використанні, ніж деякі інші розробники веб-сайтів, наприклад 1&1 Builder веб-сайтів, який має приємний набір функцій, про який ви можете прочитати у нашому 1&1 Огляд веб-сайту Builder.

Weebly

Weebly має спрощений інтерфейс, що робить його відмінним для швидкого створення вашого веб-сайту. Хоча це може зайняти деякий час, особливо якщо ви приїжджаєте від іншого розробника веб-сайтів. Однак, досвід перетягування спрощує завдання, складні для інших розробників веб-сайтів.

Ви можете вибрати елемент на лівій панелі інструментів і перетягнути його на свою сторінку. Weebly використовує маркери, щоб показати вам, де елемент приземлиться, і налаштовує навколишні елементи для його розміщення.

сітчасті сітки

Це працює як головоломка, для якої ви вибираєте шматочки. Навіть маючи невеликий досвід дизайну, все на сторінці буде викладено у рядку. Під час нашого тестування ми намагалися зламати редактора Weebly, додавши до розділу якомога більше елементів. Хоча результат не виглядав гарним, Weebly вдалося зробити все, що підходить.

плаксивий дизайн

Елементи, які ви можете додати, залежать від того, яку сторінку ви редагуєте. Наприклад, ви матимете доступ до елементів блогу лише під час редагування свого блогу. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб додати елемент до сторінки, який може її зламати.

Однак це додає обмежень та плутанини під час дизайну. Нам довелося шукати інструменти для ведення блогів лише для того, щоб зрозуміти, що вони з’являються під час редагування блогу. Ви не маєте повного контролю над дизайном, як це робите з Wix.

Ви також пропустили ADI. Jimdo, розробник веб-сайтів, до якого ми ласкаво взяли участь у нашому огляді Jimdo, пропонує аналогічну послугу ADI під назвою Jimdo Dolphin. З огляду на решту сервісу Weebly, ми також очікували б його тут. На жаль, нічого подібного немає.

У Weebly є чудовий інтерфейс. Для більшості веб-сайтів це простіше, ніж Wix. Однак це має обмеження в дизайні і немає автоматичного інструменту. Якщо ви хочете створити простий веб-сайт, Weebly творить чудеса.

Круглі чотири думки

Цей раунд був складним, оскільки Weebly простіший у використанні, але він має обмеження через це, завдяки чому Wix в цілому виглядає більш привабливим. Якщо ви зосереджені виключно на простому дизайнерському досвіді, Weebly повинен бути вашим вибором.

Хоча Wix не надто складна. Це складніше, ніж Weebly, але час і здоровий глузд зроблять вас досвідченими. Враховуючи свою потужність та можливість автоматичного створення веб-сайту, Wix повинен пройти цей раунд.

Круглий: точка простоти використання для Wix

Логотип Wix
Weebly логотип

5

Підтримка

Підтримка не така важлива, як інші сфери для розробника веб-сайтів. Інтерфейс повинен працювати, і якщо його немає, підтримка не вирішить проблему. Через це більшість будівельників веб-сайтів скупиться на це. Ми шукаємо, щоб Wix та Weebly перейшли назустріч для своїх клієнтів, незважаючи на те, що їх інструменти не потребують великої підтримки.

Вікс

Wix зосереджує свою підтримку навколо довідкового центру, що має сенс, враховуючи, наскільки оптимізований розробник. Хоча пряма підтримка доступна, вам доведеться пройти прикрий процес у довідковому центрі, щоб знайти її.

Довідковий центр містить статті, що охоплюють 34 теми. Коли ми проходили їх, ми помітили, що вони розбилися на дві категорії: FAQ та навчальні посібники. Однак Wix не класифікує їх так.

довідковий центр wix

Поширені запитання містять майже все, про що ви могли б придумати, навіть найпростіші запитання. Ми знайшли спеціальну статтю для автоматичного відновлення платежів за логотип Wix, яка просто сказала, що логотип Wix – це разова плата. Хоча більшість людей це знає, не важко уявити, що хтось має таке питання.

Навчальні посібники містять більшу кількість статей у довідковому центрі. Посібники містять покрокові інструкції, без зайвої копії того, чому ви хочете щось зробити. Прості підручники, такі як зміна дизайну заголовка, також містять відео.

Wix пропонує пряму підтримку по телефону та електронній пошті. Це, очевидно, призначене для використання після того, як ви звернулися до довідкового центру, оскільки процес пошуку контактних форм нагнітає.

Ви повинні знайти статтю в довідковому центрі, виберіть “ні” під пунктом “це відповів на ваше запитання?” в розділі, пройдіть через автоматизовану довідкову систему, і тоді вас перейдуть на сторінку контактів.

Підтримка пропонується, але її важко знайти. Однак, нам дуже подобається довідковий центр. Він повинен мати можливість відповісти на більшість питань. Якщо вам потрібно зв’язатись із службою підтримки, удачі пройдете цей процес.

Weebly

Підтримка структури Weebly схожа на Wix, в основі якої є довідковий центр для відповіді на більшість питань. На відміну від Wix, Weebly має прямий шлях до звернення до служби підтримки. Є й інші варіанти контактів.

Довідковий центр розбивається на шість тем, серед яких електронна комерція, створення вашого веб-сайту та маркетинг електронної пошти. У кожній темі є підтеми, тож ви можете знайти те, що вам потрібно, на головному екрані. Угорі є панель пошуку, якщо ви хочете повністю обійти ієрархію.

довідковий центр допомоги

Статті добре написані, оснащені покроковою інструкцією та великими скріншотами, але ці інструкції не позначені етикеткою. Це ускладнює сканування статей, якщо ви дотримуєтесь певного кроку в процесі. Відео уроки також допоможуть на цьому фронті.

Weebly надає форум громади, який є однією з найсильніших областей підтримки. Її легко обійти і активно активувати. Під час нашого спостереження адміністратор відповів на більшість повідомлень протягом години.

Якщо вам потрібно звернутися в службу підтримки, ви можете зробити це з будь-якого місця довідкового центру. Weebly пропонує підтримку електронної пошти, телефону та чату. Як і Wix, Weebly спочатку підштовхне вас до довідкового центру, але це більше схоже на поштовх, ніж штовхання.

Підтримка стосується варіантів, і зрозуміло, що Weebly це розуміє. Якщо вам потрібна допомога представника, або ви хочете самі попрацювати, є інструменти для вас. У порівнянні зі складним процесом Wix, в цьому раунді все виглядає добре.

П’ять круглих думок

Ні Wix, ні Weebly не мають поганої підтримки. Ви можете знайти майже все, що вам потрібно, у їхніх довідкових центрах, і якщо ви знайдете його, буде доступна пряма підтримка. Хоча якість на одному рівні, простота – ні. У Weebly є спрощена система підтримки, яка представляє всі варіанти на передній план, що достатньо, щоб виграти цей раунд.

Раунд: Точка підтримки Weebly

Логотип Wix
Weebly логотип

6

Вирок

Wix і Weebly – наші два найвищі рейтинги, що розробляють веб-сайт, тому це не дивно, що порівняння було близьким. Ви не можете помилитися ні з одним, але ,, якщо покласти один на одного, зрозуміло, що Wix має перевагу в потужності, зручності використання та можливостях.

Weebly має пристойну потужність та простий у користуванні інтерфейс, але він сяє своєю ціною та підтримкою. Якщо ви намагаєтеся заощадити кілька доларів, це чудовий вибір. Однак вам доведеться пожертвувати дизайнерськими рішеннями.

На щастя, ви можете спробувати обидва безкоштовно, щоб побачити, що краще для вас.

Переможець: Wix

Ви використовували Wix чи Weebly? Який з них вам більше подобається? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map