Ми схильні зосереджуватись на віддалених споживчих хмарних сховищах, таких як Dropbox, та на його безлічі альтернатив на Cloudwards.net. Однак подивіться на Amazon.com, і ви знайдете безліч доступних пристроїв, які продаються, які можна використовувати для створення власної особистої хмарної мережі зберігання в домашніх умовах. Серед найкращих варіантів для технофілів “Зроби сам”: Western Digital My Cloud.


Доступний з кількома ємностями для зберігання, флагманський персональний пристрій для зберігання хмарних обладнань WD створений як для сімейного та потужного, що конкурує з можливостями більш цінних пристроїв NAS, продаючи простоту. Встановлений у вашому домі, My Cloud виступає як керований користувачем хмарний файл, до якого можна отримати доступ через Інтернет через комп’ютер та мобільний додаток, навіть якщо ви в дорозі.

Підвівшись, ми повністю запустимо функції WD My Cloud в повному обсязі, включаючи синхронізацію файлів і обмін, і дамо вам кілька варіантів резервного резервного копіювання My Cloud, оскільки трапляються аварії.

Для більш широкого розгляду теми зберігання хмари в домашніх умовах, а також більш детального обговорення достоїнств віддаленого порівняно з локальним сховищем, прочитайте наш особистий буквар із хмарного зберігання. Якщо ви вирішите, що особисте зберігання хмарних областей не для вас, зрештою, наш найкращий посібник із зберігання хмарних систем зберігається у верхній частині віддалених параметрів.

Western Digital My Cloud History

У той час як My Cloud вперше був запущений у 2013 році, Western Digital вже деякий час знаходиться на ринку персонального хмарного сховища та лідером на ринку технологій жорсткого диска з часу появи ринку ПК у 1980-х (читайте, історія жорсткого диска).

Лінія “Моя хмара” насправді – це лише ребрендинг WD My Book, який має покращений зовнішній вигляд та оновлений інтерфейс для Windows та MacOS, а також нове ім’я.

Хоча WD My Cloud виглядає і працює простіше, ніж традиційні пристрої зберігання даних (NAS), технічно, різниці немає. Пристрій NAS – це просто мережевий прилад, що містить один або кілька жорстких дисків, які можна використовувати для обслуговування файлів.

Ідея використання NAS для створення персональної хмарної мережі зберігання в домашніх умовах, будь-яка лінія My Cloud або інший бренд (Synology Diskstation, QNAP TS, Netgear ReadyNAS тощо), полягає у створенні локальних засобів зберігання та доступу до документів магазину, фотографій. , музика, відео та інші файли.

Хоча ви можете зберігати ці файли у віддалених хмарних сховищах, як ті, що детально описані в нашій бібліотеці хмарних сховищ, і хоча деякі з них чудово підходять для такої діяльності, як потокове передавання медіа (див., Наприклад, наше найкраще хмарне сховище для керівництва Kodi), є деякі переваги володіння власним хмарним пристроєм зберігання даних. Три найбільші – конфіденційність, безпека та швидкість.

З “Моєю хмарою” вам не потрібно турбуватися про те, щоб маркетинговий відділ Google сканував ваші фотографії, щоб створити націлені маркетингові кампанії (дізнайтеся більше про це в нашому огляді Диска Google). Вам також не потрібно турбуватися про те, щоб сканувати вашу музику та відео на предмет порушення авторських прав (погано, торрент! Погано!).

Хоча існують такі способи, як приватне шифрування файлів за допомогою Boxcryptor або перехід на хмарну службу зберігання даних із нульовими знаннями, як Sync.com або Tresorit, приватне шифрування має недоліки. Наприклад, приватно зашифрований носій не може передаватися із веб-інтерфейсу для зберігання у хмарі.

Крім того, наявність хмарного пристрою зберігання даних у вашій домашній мережі WiFi означає швидше завантаження та завантаження, оскільки ваші файли не повинні подорожувати довгим темним кіберпростором.

Потім знову виникають проблеми з вибором “Моя хмара” та вилученням віддаленого хмарного сховища. Для одного, багато моделей My Cloud використовують одиничні накопичувачі. На відміну від віддалених серверів або пристроїв NAS з двома або більше відсіками, немає варіантів надмірності даних (зазвичай люб’язно надано конфігурацію RAID) з рішеннями з одним приводом. Це означає, що якщо ваш диск не працює, ви втрачаєте свої дані.

Навіть при використанні пристрою My Cloud з кількома приводами існують ризики втрати даних, наприклад, пошкодження пожежі, повені чи крадіжки. Просте рішення проблеми – створити резервну копію My Cloud на сервісі резервного копіювання в Інтернеті, бажано, який пропонує приватне шифрування. Ми детальніше торкнемось цього в кінці цієї статті.

Western Digital My Cloud Home

Зараз для бренду WD My Cloud доступно кілька різних моделей ліній. Для домашнього використання найпопулярнішою є лінія My Cloud Home, яка випускається як в одиночному (My Cloud Home), так і в подвійному (My Cloud Home Duo) варіантах. Обидва є в декількох можливостях.

Звичайно, My Cloud Home Duo є більшим, але жоден пристрій не є більшим, ніж традиційний блок NAS. Насправді, компактний форм-фактор робить My Cloud більш ідеальним доповненням до, скажімо, налаштування домашнього медіа, економлячи місце для гігантського сабвуфера, хоча ми б не рекомендували встановлювати свій Cloud Cloud Device на ньому (читайте, як довго буде мій жорсткий диск останній).

Мої пристрої Cloud Cloud можна придбати лише за 2 ТБ та 20 Гб пам’яті. У таблиці нижче наведено деякі приблизні витрати, які можна розраховувати оплатити, купуючи безпосередньо у Western Digital.

Модель: Ємність: Орієнтовна вартість:
Один привід2 ТБ160 доларів
Один привід4 ТБ200 доларів
Один привід6 ТБ260 доларів
Один привід8 ТБ320 доларів
Подвійний диск4 ТБ310 дол
Подвійний диск8 ТБ400 доларів
Подвійний диск12 ТБ550 доларів
Подвійний диск16 ТБ700 доларів
Подвійний диск20 ТБ900 доларів

Ви також можете перевірити Amazon.com для “Моя хмара”, хоча більшість моделей там недоступні. Веб-сайт WD також пропонує додаткові онлайн та локальні варіанти придбання.

Серія My Cloud Pro та My Cloud Expert

Для ненаситного оленя в пошуках чогось більш гідного похвалитися своїми друзями в Інтернеті або для тих, хто потребує бізнес-рішення, Western Digital створює ще два вдосконалені варіанти My Cloud: My Cloud Pro та My Cloud Expert.

Модель: Ємність: Затоки: Орієнтовна вартість:
Мій Cloud Pro PR21000-20TB2Понад 400 доларів
Мій Cloud Pro PR41000-40ТБ4Понад 500 доларів
My Cloud Expert EX2 Ultra0-20TB2Понад 160 доларів
My Cloud Expert EX41000-32TB4Понад 350 доларів

Доступні двома та чотирисхилими версіями. Вартість буде залежати від розміру придбаних вами жорстких дисків, які можна видалити та замінити у разі одного перерви чи ви хочете оновити.

Ці моделі ідеально підходять і для тих, хто має великі колекції фільмів та музики. Перегляньте наш найкращий персональний хмарний накопичувач для медіа для інших варіантів.

Мої хмарні можливості Western Digital

Після підключення My Cloud в Інтернеті додому, підключивши його до вашої Wi-Fi мережі або підключивши його безпосередньо до маршрутизатора, ви можете завантажити програми для своїх комп’ютерів, планшетів та смартфонів для підключення до нього. Підтримувані операційні системи включають Windows, MacOS, Android та iOS.

За допомогою цих додатків ви можете завантажувати файли зі своїх комп’ютерів на My Cloud, незалежно від того, синхронізувати вміст між своїми пристроями, очистити місце на жорсткому диску чи створити резервну копію пристроїв..

Western Digital My Cloud Sync та зберігання файлів

Синхронізація файлів дозволяє отримувати доступ до одного і того ж вмісту файлу з різних пристроїв. Це загальна особливість більшості хмарних рішень для зберігання даних, яка дозволить вам редагувати файл на одному пристрої та бачити ці зміни, відображені майже в реальному часі на іншому.

Синхронізація файлів, корисна для співпраці, також може використовуватися для доступу до бібліотек музики та відео з вашого ноутбука, планшета чи телефону, навіть коли ви в дорозі.

Мінусом для синхронізації, як з My Cloud, так і з іншою хмарною службою зберігання даних, є те, що для роботи він повинен зберігати копії файлів як на жорсткому диску комп’ютера, так і в хмарі. Це означає, що це не дуже багато для економії місця на жорсткому диску, що багато хто має на увазі, використовуючи хмарний сховище для хостингу файлів.

Однак із WD My Cloud ви також можете просто вибрати для зберігання файлів у хмарі, а не на комп’ютері чи телефоні. У такому випадку ви все одно матимете доступ до них до тих пір, поки ваш комп’ютер чи телефон підключені до Інтернету, а ваш пристрій My Cloud онлайн.

Резервне копіювання до Western Digital My Cloud

WD My Cloud також можна використовувати для резервного копіювання жорсткого диска комп’ютера, встановивши програму WD Smartware, резервний клієнт.

Мета резервного копіювання – переконатися, що копія файлової системи вашого комп’ютера буде правдиво відтворена на вашому пристрої My Cloud. Таким чином, якщо жорсткий диск вашого комп’ютера вийде з ладу або ваш комп’ютер пошкоджений або викрадений, ви також не втратите файли.

Додатки Android та iOS для WD My Cloud мають додаткову перевагу від можливості автоматичного резервного копіювання ваших фотографій та відео. Це робить пристрій гарною заміною вибору, який ми зробили в нашому найкращому онлайн-резервному резервному режимі для мобільних довідників, і всі це варіанти віддаленого резервного копіювання..

Незалежно від того, як і звідки ви завантажуєте свої файли, вам не потрібно встановлювати настільний клієнт, щоб отримати доступ до них. Ви можете отримати на них майже так само легко, увійшовши у веб-інтерфейс WD My Cloud.

Веб-інтерфейс також пропонує інформаційну панель для аналізу вашого хмарного простору пам’яті, включаючи розподіл пам’яті за типом файлу.

Мобільний хмарний обмін файлами Western Digital

Окрім збереження файлів, ви можете використовувати My Cloud для обміну файлами з іншими. Для цього увійдіть у веб-інтерфейс, знайдіть вміст, яким ви хочете поділитися, клацніть правою клавішею миші та виберіть “поділитися”.

Ви зможете створити посилання, що вказує на той вміст, який може бути розповсюджений тим, кому ви хочете надати доступ. Ви можете поділитися посиланням вручну або надіслати його електронною поштою, а також надати іншим дозвіл на редагування файлів.

Створіть резервну копію західного цифрового мого хмарного пристрою на хмару

Як було сказано раніше, хоч налаштування персонального рішення для зберігання хмар може бути зручнішим, ніж використання віддаленого сховища, це також може бути небезпечно. Це особливо вірно, якщо на цьому пристрої є лише один накопичувач, але проблеми можуть виникнути і при використанні декількох дисків.

Щоб убезпечити від втрати даних, можливо, вам слід розглянути можливість резервного копіювання пристрою My Cloud до хмари. Кілька найкращих онлайн-резервних рішень підтримують резервне копіювання NAS, включаючи CloudBerry Backup та Acronis True Image.

Для повного ознайомлення з основними варіантами резервного копіювання WD My Cloud, ознайомтеся з нашим найкращим онлайн-резервним копією для керівництва NAS.

Фінальні думки

Хоча це був короткий огляд Western Digital My Cloud, і ми, безумовно, не охоплювали кожен аспект і не заглиблювались у налаштування, ми сподіваємось, що ви зрозуміли, що таке пристрій і що він може робити..

Ми, як самодури, що подорожують, нам подобаються наші гаджети так само, як наша Гра престолів, тому ми думаємо, що ми твердо твердимо, що особиста мережа хмарних сховищ знаходиться прямо там з Матір’ю Драконів (або Джон Сноу, якщо ви віддаєте перевагу) з точки зору коефіцієнта дролі.

Зважаючи на це, ми ще не рекомендуємо покинути вашу послугу зберігання хмарних споживачів. Такі інструменти, як Google Диск, мають безліч можливостей для співпраці, які роблять сервіс, проблеми конфіденційності та все, що варто використовувати. Крім того, існує безліч безпечних хмарних рішень для зберігання даних на чолі з Sync.com та pCloud, яким ви можете довіряти своїм даним.

Не соромтеся висловити власні думки про WD My Cloud і повідомте нам, що ще хочете знати про це в коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me