Вибір найкращого хмарного сервісу торентів: Offcloud vs Bitport проти Seedr

Хмара зробила життя більш зручним для всіх. Ми використовуємо хмару для всього – чому б не використати її для торрентінгу? Збережіть місце на жорсткому диску та пропускну здатність для більш важливих файлів, використовуючи потужність хмари. Не кажучи вже про те, що це допоможе вам розблокувати торент-сайти (або шукати альтернативні торент-сайти).


Хмарні потоки приватні, безпечні та блискавично. Якщо ви вибрали торрент, який вже завантажив інший користувач, він стане доступним для миттєвої трансляції – хмарні сервіси торентів зберігають кеш популярних файлів під рукою, тому, якщо десять користувачів хочуть останнього Linux .iso постачальник не завантажує його десять разів і їжте пропускну здатність. Ви можете отримати доступ до своїх торрентів на всіх своїх пристроях завдяки хмарному сховищу даних, і якщо ви вибрали смарт з нашого списку найкращих постачальників хмарних сховищ, ви можете переносити свої файли, не потрапляючи ніде поблизу вашого жорсткого диска.

Переваги Cloud Torrent Services

Коли ви торрентуєтесь від дому, ваш IP передається всім. Зрештою, це характер спільного доступу до однолітків, і якщо ви не використовуєте одного з наших кращих постачальників VPN, ви виставляєте свою IP-адресу всім. Усі, хто завантажує цей торрент, можуть бачити вашу IP-адресу – включаючи тролів про авторські права чи снупи. Рекомендуємо заряджати завантажені торенти, але повільні з’єднання та обмеження даних можуть обмежувати кількість торентів.

Служби хмарних торрентів працюють на потужних спеціалізованих серверах з посиланнями швидше, ніж на домашнє з’єднання. Популярні файли кешуються постачальниками, і ви отримуєте миттєвий доступ, а не чекати, коли завантаження закінчиться. Ваш медіа доступний на всіх ваших пристроях, включаючи ваш телефон та потокові пристрої, такі як Chromecast або Roku.

Що вам знадобиться

Початок роботи з хмарних торрентів легко, оскільки все, що вам потрібно, – це будь-який пристрій, підключений до Інтернету, та обліковий запис одного з цих постачальників:

 • Offcloud
 • Бітпорт
 • Седр

Offcloud, Bitport та Seedr пропонують безкоштовний рівень, щоб ви могли спробувати послугу, але з обмеженнями на завантаження чи розмір файлу. Давайте подивимось на всіх трьох постачальників і подивимося, як вони порівнюються.

Offcloud

Offcloud трохи відрізняється від решти постачальників, яких ми розглядали, оскільки він не зосереджений на завантаженні торентів. Компанія продає себе як «простий, елегантний та інтуїтивний SaaS для отримання будь-яких даних із хмари». Ми були здивовані кількістю різних джерел, які підтримує Offcloud для завантаження, і у неї навіть є скринька, яка дозволяє користувачам пропонувати нові сайти для підтримки.

Не дивно, що він інтегрується в YouTube, враховуючи популярність сайту, але Usenet? Це відрізняє Offcloud від конкуренції, навіть якщо він обмежує завантаження Usenet при 20 ГБ щодня. Цього може бути достатньо щоденного використання для легких користувачів або тих, хто доповнює торенти випадковими завантаженнями Usenet.

Веб-інтерфейс Offcloud простий у використанні та пропонує вам інформаційну панель, яка показує вам вашу пропускну здатність та простір. Безкоштовна пробна версія обмежує вас до 10 Гб переданих даних і лише три посилання. Коли у вас є дані, які ви хочете зберегти, ви просто вставте посилання в Offcloud і виберіть один із трьох варіантів: миттєвий, хмарний або віддалений.

Моментальний варіант по суті є проксі. Ви вводите посилання, і Offcloud створює тунель для доставки вмісту на ваш пристрій через Інтернет. Він завантажується на ваш пристрій і не зберігається у хмарі, тому якщо оригінальний вміст буде видалено, він більше не буде доступний у Offcloud. Хмарна опція отримує дані та зберігає їх на внутрішніх серверах Offcloud. Ви отримаєте нове захищене посилання для доступу до своїх даних будь-коли та з будь-якого місця, навіть якщо оригінальний вміст буде знято.

Віддалений варіант вимагає певної конфігурації з вашого боку, оскільки вам потрібно буде надати Offcloud доступ для зберігання даних. Служба підтримує FTP, SFTP або хмарні сховища, такі як Google Drive та Dropbox. Це відмінний варіант для тих, хто працює з плямистими з’єднаннями, такими як мобільний широкосмуговий або повільний Wi-Fi, але мають велику кількість даних.

Ця система дозволяє захоплювати потрібні вам дані та зберігати їх до тих пір, поки ви не отримаєте достатньо швидке з’єднання для локального завантаження.

Щоб перевірити послугу, я використав “миттєвий” варіант, щоб завантажити безкоштовний фільм із загальнодоступним доступом, і швидкість не була дуже вражаючою. Це, швидше за все, пов’язано з тим, що я перебуваю в США, а сервер Offcloud був у Франції. Вибір параметра “хмара” зробив файл доступним за кілька хвилин.

Зауважте, що Offcloud не має наміру діяти як “насіннєва скринька”, що є сервером, що використовується для підвищення рівня користувальницького раціону на приватних трекерах шляхом постійного засіву торрента. Прес-секретар Offcloud заявив, що вони, як правило, лише насінні торенти у співвідношенні 1: 1, завантажуючи точну кількість, яку вони завантажили. Для користувачів, які покладаються на загальнодоступні трекери або не цікавляться співвідношенням, Offcloud – прекрасне рішення.

Якщо ви шукаєте лише постачальника хмарних торрентів, Offcloud може здатися непосильним. Але при $ 59,99 на рік він пропонує необмежений обсяг пам’яті та пропускну спроможність, що робить кращу угоду, якщо врахувати обмежений обсяг пам’яті, пропонований іншими постачальниками. З усіма функціями, що входять до Offcloud, це легко один із найкращих доступних варіантів.

ЦінаМісце для зберіганняКількість потоків
БезкоштовноБезкоштовно10 Гб3 на місяць
Хороший комплект$ 9,99 на місяцьНеобмеженийНеобмежений
Корисний партнер$ 59,99 на рікНеобмеженийНеобмежений

Bitport.io

Служба Bitport.io швидка і дозволяє передавати медіа на декілька пристроїв, включаючи Apple TV та Chromecast, а також підтримувати Kodi. Компанія пишається тим, що робити торрент настільки ж просто, як “Ctrl-C”, і це насправді так просто. Bitport.io пропонує безкоштовний акаунт, який обмежує користувачів одним торретом на 24 години.

Інтерфейс виглядає чудово і добре працює на мобільних пристроях, що дозволяє вибирати торрент, коли ви не вдома та отримувати доступ до нього пізніше. Мені хотілося побачити, яка швидкість була з менш популярними торрентами, тому я вибрав низькоякісну версію того ж тестового фільму і спостерігав, як швидкість стабільно зростає, поки вона не досягла майже 30 Мб / с, закінчивши через три-чотири хвилини.

Найдешевший план починається з 5 доларів на місяць і забезпечує 30 ГБ пам’яті та п’ять слотів для завантаження, тобто п’ять активно завантажують торренти. Ви можете завантажувати необмежену кількість торрентів на день у всіх планах, окрім безкоштовного. Окрім додаткового завантаження та завантаження торентів, платні плани пропонують завантаження HTTPS та антивірусне сканування, приємну бонусну функцію для насторожених користувачів.

Bitport.io також націлює на співвідношення 1: 1, але платні користувачі можуть звернутися до служби технічної підтримки і змінити це на спеціальне співвідношення. Це простий сервіс, який не має додаткових функцій, але він добре виконує своє призначення та за доступною ціною.

ЦінаМісце для зберіганняКількість потоків
БезкоштовноБезкоштовно1 Гб1 в день
Маленький$ 5 на місяць30 Гб5 слотів
Стандартний$ 10 на місяць100 Гб10 слотів
Великий$ 15 на місяць250 Гб20 слотів

Седр

Seedr – це ще одна торент-служба, яка пропонує спартанський інтерфейс та велику зручність використання на комп’ютері чи мобільному пристрої. Вільний ярус обмежує вас на 2 Гб пам’яті, але не обмежує кількість файлів, які ви можете завантажувати, оскільки я видаляв і намагався різні торренти, щоб отримати уявлення про загальну швидкість.

Ви просто вставте посилання або завантажте торрент-файл, і він швидко завантажиться, або у випадку популярних торрентів він з’явиться миттєво. Спочатку в моєму обліковому записі вже був файл, з люб’язності Seedr. Видаливши його, ви звільнили деякий простір, і я вибрав той самий торрент, який використовувався в попередніх тестах. Він з’явився миттєво, доступний для завантаження або передачі.

Я спробував торрент Ubuntu, і мав ті самі результати. Популярні торренти відображатимуться як “збирання насіння” протягом декількох секунд, але миттєво копіюють у папку та доступні для завантаження чи потокового передавання.

З трьох перерахованих мною постачальників Seedr був найшвидшим, опустивши руки. Копіювати та вставляти торрент-посилання знадобилось більше часу, ніж Seedr доставив файли. Для користувачів приватних торент-трекерів Seedr унікальний тим, що пропонує статичні IP-адреси та підтримку приватного трекера з “профі” та “головними” планами. Оскільки приватні трекери покладаються на унікальні файли .torrent, ви не можете просто скопіювати та вставити посилання так, як це було б із загальнодоступними трекерами..

Ви завантажуєте .torrent на свій пристрій і просто завантажуєте його в Seedr, і вони переносять його у співвідношенні 2: 1 або 5: 1 залежно від вашого плану. Seedr пропонує швидкі, найчастіше миттєві завантаження торентів, і ми дозволятимемо вам негайно передавати медіа на будь-які пристрої, якими ви володієте. Платні яруси починаються від $ 6,95 на місяць за просту швидку послугу, щоб перенести торрент на наступний рівень у хмарі.

ЦінаЗберіганняКількість потоків
БезкоштовноБезкоштовно2 ГбН / З
Основні$ 6,95 на місяць30 Гб2 прорізи
Про$ 9,95 на місяць100 Гб5 слотів
Майстер$ 19,95 на місяць1 ТБ25 слотів

Хмарні торрентінг та конфіденційність

Усі провайдери, про які йдеться тут, мають чітку позицію щодо конфіденційності користувачів. На головній сторінці Bitport.io навіть зазначено “завантажувати торрент на захищену хмару; анонімно; швидко ». Ваша IP-адреса нікому не піддається впливу під час завантаження торрента в хмарі, крім постачальника послуг, якого ви використовуєте.

Завжди є ймовірність, що уряд може змусити суд змусити провайдера передавати журнали, і залежно від постачальника це може включати вашу IP-адресу та список файлів, які ви завантажили чи зберегли у своєму обліковому записі. Шанси на це трапляються малоймовірними, оскільки такі сервіси, як Put.io, працюють вже багато років, не стикаючись з юридичними проблемами.

Існують законні способи використання торрентів, і провайдери свідомо не пропонують незаконний контент. Вони просто надають користувачам спосіб швидкого та безпечного доступу до вмісту в Інтернеті та його зберігання. На сьогодні не було жодного випадку, коли один із цих провайдерів передав дані користувачів.

Рішення просте: використовуйте VPN та електронний лист, створений виключно для хмарних торрентів. Виберіть постачальника, який веде нульові журнали та дозволяє спосіб оплати, такий як біткойн чи подарункові картки, щоб забезпечити конфіденційність та анонімність. Навіть якщо постачальник хмарних торрентів змушений передавати журнали, ви залишатиметеся анонімними завдяки VPN (не кажучи вже про те, що він захищає вас і від проскоку провайдера).

Ознайомтеся з нашими кращими відгуками VPN, щоб отримати огляд того, який постачальник найкраще підходить для вас. Пам’ятайте: якби вони не захистили своїх користувачів, постачальники хмарних торрентів швидко не спрацювали. Це більш безпечна і зручна альтернатива торрентійству за допомогою клієнта.

Вирок

Усі три провайдери – це хороший вибір для торент-користувачів, але якщо ви досягли найкращої продуктивності, вам слід дотримуватися такого постачальника, як Bitport.io або Seedr. Користувачам приватних трекерів краще користуватися Seedr, завдяки вбудованій підтримці приватних трекерів та тривалий час.

ПостачальникСтартова цінаЗберіганняВипробувана швидкістьТоррент-слотиКоефіцієнт висіву
Offcloud$ 9,99 на місяцьНеобмеженийВідмінноНеобмежений1: 1
Bitport.io$ 5 на місяць30 ГбМиттєво для популярних торентів.
29 + МБ / с при випадковому тесті.
51: 1, зміни за запитом
Седр$ 6,95 на місяць30 ГбМиттєво для популярних торентів. 10 Мб / с на випадковому тесті.21: 1 або 12Н

Хмарні торрент – це майбутнє спільного використання файлів – миттєвий доступ до всіх ваших медіа, на всіх ваших пристроях і в будь-якій точці світу. Якщо ви любитель простих інструментів і просто хочете торрент, ви не можете помилитися з Seedr або Bitport.io. Обидва дозволяють додавати торренти та передавати вміст зі свого комп’ютера чи мобільного пристрою з будь-якого місця.

Для отримання єдиного доступу до постійно зростаючого списку джерел Offcloud не можна обіграти. Usenet, торренти, Youtube та інші доступні разом із Offcloud, завантаженими на ваш пристрій, захищеними серверами Offcloud або віддаленим сховищем. Завантажте його один раз і ніколи не турбуйтеся про те, щоб його зняли в автономному режимі або відстежували знову.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття, і сміливо коментуйте її нижче та діліться нею у соціальних мережах. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map