Вебрут проти Касперського: Вирішення питання про кращий антивірус у 2020 році

Ми тестуємо Webroot проти Касперського в порівнянні між собою, щоб побачити, наскільки добре вони співпадають з найкращим антивірусним програмним забезпеченням на ринку. Касперський – антивірус старої школи з великою кількістю функцій, а Webroot застосовує інший підхід до своєї кібербезпеки, який може сподобатися новим клієнтам.


Ми не можемо висвітлити все в цьому порівнянні Webroot та Kaspersky, тому, перш ніж почати, перегляньте наш окремий огляд Webroot SecureAnywhere та огляд антивірусу Kaspersky для глибокого аналізу обох програмних засобів.

Налаштування боротьби: Касперський проти Вебрут

Якщо ви прочитали деякі інші огляди порівняння антивірусів, які ми проводили в нашому антивірусному архіві, ви дізнаєтеся його формат. Ми будемо порівнювати Касперського і Вебрута в п’ять раундів, щоб вирішити, який найкращий.

Ми почнемо з розгляду особливостей та цін на пропозицію, перш ніж тестувати обидва антивіруси на зручність використання, загальний захист та обслуговування клієнтів. Переможець кожного туру буде присвоєний балом, зі швидким підсумком, щоб пояснити, чому.

Перший антивірус, який набере три і більше балів, стане загальним переможцем. Ми викладемо свої остаточні думки і про Webroot, і про Касперського в кінці цього огляду. Ми використовуємо наше найкраще рішення, але не соромтесь залишити коментар нижче, якщо ви не згодні з нашим рішенням.

1

Особливості

Нові загрози потребують нових функцій для боротьби з ними. Якщо антивірусне програмне забезпечення не надає правильного рівня функцій для ваших пристроїв, у вас може бути отвір у загальному захисті.

Ми поговоримо про запропоновані функції від Webroot та Kaspersky, щоб допомогти вам визначити, який найкращий варіант для ваших власних вимог.

Webroot

Webroot – дещо незвичний антивірус, завдяки нетрадиційним методам, які він використовує для захисту вашого пристрою. Він використовує хмарне виявлення, сканування та захист, щоб захистити ваші пристрої від зловмисного програмного забезпечення, обмежуючи при цьому вплив на вашу власну систему.

Особливості Webroot

Установка невелика, особливо порівняно з іншими великими провайдерами, такими як Bitdefender (див. Наш огляд Bitdefender, а також наше порівняння Bitdefender vs. Webroot). Перекладаючи основну частину роботи на сервери Webroot, це дає своїм користувачам переваги цих величезних ресурсів.

Нові загрози негайно обробляються та аналізуються, при цьому інформація надсилається іншим користувачам після прийняття рішення. Вплив на ресурси системи значно зменшується порівняно з іншими антивірусами, особливо важкими для ресурсів, такими як Comodo (див. Наш огляд Comodo Internet Security Suite).

Цей «розширений захист від загрози» від Webroot є стандартним для всіх його Windows та Mac продуктів. Щоб додати до свого загального антивірусного захисту, Webroot оснащений брандмауером та мережевими засобами моніторингу, захистом від фішингу та блоком конфіденційності, який не дозволяє веб-камері проскочити.

Ви можете спробувати додаткові функції, які перетворять Webroot в ширший набір безпеки. Мобільна підтримка пристроїв Android та iOS включена до середнього рівня пакету Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus.

Ви також можете заплатити додатково за хмарне сховище 25 Гб, корисне для резервного копіювання важливих файлів. Є також базовий менеджер паролів, який, хоча і достатній, не має повного набору функцій, які ви бачите в спеціальному менеджері паролів, як Dashlane (див. Наш огляд Dashlane).

Касперський

Як і у всіх великих нападників, Касперський намагається бути більш ніж “просто” антивірусом. Якщо ви шукаєте основний захист, антивірус Касперського повинен охопити вас. Цей план лише для Windows знаходиться в нижній частині параметрів Касперського з акцентом на захисті вашого ПК від типових загроз.

Касперський-Особливості

Назва говорить про все, але Антивірус Касперського має кілька додаткових хитрощів. Він забезпечує захист сучасних загроз, включаючи антикриптомінічний захист, щоб запобігти шахтарям живити ваш комп’ютер, щоб генерувати біткойн та інші криптовалюти, які можуть випалити ваш пристрій. 

Цінник Касперського планує відкрити двері щодо додаткових функцій. Internet Security оснащений захистом для пристроїв Android, і це одна з двох наших найкращих рекомендацій у нашому найкращому антивірусному списку для Android..

Як і Webroot, плани Касперського забезпечують захист від переслідування веб-камер зловмисними хакерами. У вас також є захист від фішингу, щоб блокувати підозрілі веб-сайти.

Касперський також включає ізольований веб-браузер під назвою Безпечні гроші, щоб захистити вас в Інтернеті. Це створює безпечне середовище для безпечного використання конфіденційних веб-сайтів, таких як ваш Інтернет-банк. Це також запобігає запису екрана та клавіатури.

Пакети Kaspersky поставляються із захищеним з’єднанням, віртуальною приватною мережею, яка дозволяє захистити доступ до Інтернету та приховати свою особу в Інтернеті. Він оснащений щоденним лімітом даних в 200 МБ, що не ідеально підходить для великого використання.

Якщо ви хочете необмежену кількість VPN, поєднайте Kaspersky з преміальним постачальником VPN з нашого найкращого списку VPN, наприклад ExpressVPN (див. Наш огляд ExpressVPN). 

Безпечне з’єднання – лише одна з функцій конфіденційності, яку пропонує Касперський. У вас також є батьківський контроль та підвищений захист файлів за допомогою Kaspersky Total Security, найдорожчого набору продуктів компанії..

Total Security включає менеджер паролів верхнього рівня, який, на відміну від пропозицій від Webroot та більшості антивірусних постачальників, має розширені функції та хороший інтерфейс користувача, як пояснює наш окремий огляд Kaspersky Password Manager..

Думки круглі

Касперський – це традиційний антивірус, тоді як Webroot має на меті бути майбутнім із сервісом, орієнтованим на хмару, який має перевагу швидкості порівняно з конкурентом. Це хороший варіант для персональних комп’ютерів та комп’ютерів, що мають менше системних ресурсів.

Однак Касперський пропонує більше м’яса на кістки. Типовий антивірусний захист поєднується з видатним менеджером паролів, ізольованим браузером та додатковими функціями конфіденційності для захисту від поширених загроз.

Раунд: Особливості точки для антивірусу Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Webroot SecureAnywhere

2

Ціноутворення

Хоча найкраще безкоштовне антивірусне програмне забезпечення має своє місце, найсильніший захист вимагає підписки. І з Касперським, і з Webroot клієнти можуть оплачувати свій вибір рівнів підписки, які пропонують різні доступні функції. 

Щоб допомогти вам вибрати між ними, ми розглянемо цінові плани як пропозицій Webroot, так і Касперського.

Webroot

У Webroot є п’ять різних підписок, і все це під брендом “SecureAnywhere”. Деякі – це нішеві плани, спрямовані на певні типи клієнтів, наприклад, геймери. Інші – основні, як план “Антивірус” внизу.

SecureAnywhere AntiVirus має знижку в 10 доларів для нових клієнтів, але це досить дешево для існуючих клієнтів – 39,99 доларів на рік. Він підтримує як ПК, так і Mac з покриттям пристрою для одного або трьох пристроїв. Як ми вже згадували раніше, у комплекті із функціями захисту від хмарного захисту та мережевої безпеки Webroot.

Наступний доступний план – SecureAnywhere Internet Security Plus, вартістю 59,99 дол. США на рік, що знижується до 44,99 дол. США на рік для нових клієнтів. 

Довгий по імені та дешевий у ціні, він пропонує підтримку пристроїв Android та iOS і включає базовий менеджер паролів Webroot за додаткові 10 доларів на рік. Ви також отримуєте додаткове покриття пристрою, з підписками на три-п’ять пристроїв, від одного до трьох років.

Угорі – SecureAnywhere Internet Security Complete, яка включає в себе всі функції, які Webroot може запропонувати за $ 79,99 на рік, або $ 59,99 на рік після 20-доларової угоди з новим клієнтом. Поряд із згаданими раніше функціями, він постачається із інструментами для оптимізації системи, зберіганням у хмарі та покриттям для п’яти пристроїв.

Якщо вам потрібно більше п’яти пристроїв, вам потрібно буде інвестувати в повний сімейний пакет SecureAnywhere Internet Security, який захищає 10 пристроїв. За $ 159,99 на рік, це досить дорого, і для нових клієнтів не пропонується знижка.

Сидячи трохи поза місцем у лінійці, це Webroot AntiVirus для геймерів, досить зрозумілий захист для ПК-геймерів. Це та сама ціна, що і AntiVirus, має ті ж функції, але заявляє, що пропонують геймерам безшумний досвід без відставання.

Окрім режиму безшумного режиму, схоже, це ідентичний пакет із звичайною пропозицією AntiVirus, хоча AntiVirus для гравців постачається лише із захистом для одного пристрою.

Касперський

На відміну від п’яти планів Вебрута, Касперський має тонший профіль з трьома доступними. Як і Webroot, ви можете змінювати плани за розміром пристрою та довжиною покриття.

Завдяки великій 60-відсотковій знижці для нових клієнтів, різниця в ціні між найдешевшими та найдорожчими планами Касперського не велика. Найдешевший план – Антивірус Касперського, який коштує 23,99 доларів на рік і лише на 16 доларів менше, ніж Касперський Total Security у верхній частині.

Антивірус доступний лише для Windows, і він охоплює три-п’ять пристроїв. Як і антивірус Webroot SecureAnywhere, антивірус Касперського пропонує основний антивірусний захист. Більшість користувачів захочуть подивитися на наступний план, Kaspersky Internet Security, для кращого удару за ваш долар.

Це лише 8 доларів США, але пропонує захист мобільних пристроїв та користувачів Mac на трьох-п’яти пристроях. Спектр підтримуваних пристроїв робить цей варіант кращим значенням для клієнтів, порівняно з Антивірусом Касперського лише для ПК.

Він також постачається з ізольованим браузером Safe Money, захистом VPN та захистом конфіденційності. Однак він обмежений п’ятьма пристроями, тому багатодітним сім’ям потрібно буде дивитись на Kaspersky Total Security.

Завдяки покриттю для п’яти чи 10 пристроїв, Total Security додає функції шифрування файлів, шановний менеджер паролів та батьківський контроль з двома обліковими записами користувачів для моніторингу та відстеження встановлених пристроїв..

Круглі дві думки

Webroot – це доступний варіант навіть у верхньому кінці. Касперський теж не надто дешевий, з великими новими знижками клієнтів та функціями, які підштовхнули його до нашого найбезпечнішого антивірусного списку. Однак, з кращими знижками та більшою кількістю функцій за ціною, Касперський виграє цей тур – просто.

Раунд: цінова точка на антивірус Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Webroot SecureAnywhere

3

Привітність до користувачів

Антивірусне програмне забезпечення повинно бути зручним для користувачів живлення та початківців ще з самого початку. Просто перегляньте наш огляд антивірусу BullGuard, щоб побачити антивірусного постачальника, який не отримує баланс правильно.

Давайте оцінимо, наскільки просто користуються Webroot та Kaspersky – від встановлення до загального використання.

Webroot

Наскільки нам відомо, у нас немає антивірусного постачальника, який би встановив швидкість, розмір та розмір Webroot. Інсталяційний файл становить близько 5 Мб, що є мініатюрним, але це також знак того, як працює Webroot.

Установка досить швидка, зайнявши дві хвилини від початку до кінця, включаючи час, щоб почати початкове сканування, яке швидко і легко відображається на ресурсах вашої системи. Якщо ви раніше використовували “незграбний” антивірус, вас вразить Webroot.

Webroot-Client-Scanning

Після завершення ви перейдете до головного меню клієнта. Це простий у використанні, зосередившись на головній його функції: антивірусному скануванні. Бічна панель надає вам доступ до інших функцій та налаштувань, а також швидкий доступ до бази знань Webroot.

Меню налаштувань дає користувачам Webroot можливість налаштувати майже кожну частину їх захисту. Ви можете змінити антивірусне сканування Webroot, зробивши його більш інтенсивним, зосередившись на певних ділянках вашого пристрою або запланувавши регулярне сканування..

Кожна функція має опцію “дізнатися більше”, посилаючись на додаткові посібники з підтримки, які вивчають її з більшою глибиною. Наприклад, якщо натиснути кнопку “Захист особи”, це відобразить інформацію про методи захисту ідентичності Webroot, щоб допомогти вам зрозуміти її далі.

Завдяки широкій настройці та простому інтерфейсу, Webroot – антивірус, який добре обслуговує всіх типів користувачів. Його швидко встановити, легко налаштувати, і ви не помітите жодного негативного впливу на продуктивність вашого ПК, поки він захищає вас.

Касперський

Файл встановлення Kaspersky теж невеликий, але на відміну від Webroot, він завантажує решту файлів, які йому потрібні, як тільки розпочнеться установка. Він також має ще кілька кроків порівняно з Webroot, з приблизно трьома різними меню термінів та умов, які потрібно пройти до його початку.

Але Касперський – це не важкий антивірус, який потрібно розібратися. Більшість поширених функцій, таких як безпечні гроші, батьківський контроль та доступ до антивірусного сканування, доступні після відкриття клієнта.

Касперський-Клієнт

Менш загальні риси приховані, але легко доступні. У нижній частині головної панелі інструментів розміщена кнопка «більше інструментів», яка приведе вас до більш широкого списку функцій Касперського. Якщо ви не впевнені в будь-якій функції, Касперський містить короткий опис, щоб пояснити їх призначення.

Меню налаштувань не чітко визначено, але ви можете знайти його, натиснувши кнопку ліворуч внизу ліворуч. Практично кожну частину захисту та функцій Касперського можна налаштувати з цієї області.

На вкладці “сканування” ви можете налаштувати свої параметри захисту, змінюючи рівень безпеки, щоб вибрати інтенсивність антивірусних сканів. На вкладці «Захист» ви можете вмикати (або вимикати) всі включені функції за бажанням.

Три круглі думки

Немає чіткого переможця між Касперським та Вебрутом, коли мова йде про зручність у користуванні. Обидва провайдери пропонують хороший користувальницький інтерфейс, швидку установку та широку налаштування, щоб зробити його придатним для будь-якого користувача.

Раунд: Дружність до користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Webroot SecureAnywhere

4

Захист

Якщо ви витрачаєте гроші на антивірусне програмне забезпечення, ви хочете найкращий захист своїх грошей. Зважаючи на це, ми розглянемо захист, який Вебрут та Касперський пропонують клієнтам. Замість того, щоб самі перевіряти цих провайдерів, ми будемо використовувати звіти трьох незалежних охоронних фірм для того, щоб приймати рішення.

Webroot

Більшість лабораторій очікують, що антивірусне програмне забезпечення негайно реагує на погрози. Відкладений підхід, який використовує Webroot, не добре відповідає подібній методиці тестування. 

Це відбувається тому, що, на відміну від інших антивірусних програм, Webroot застосовує відкладений підхід до нових загроз. Він перевірить будь-яке зловмисне програмне забезпечення, яке він виявить, в режимі «пісочниці», проаналізує його поведінку, а потім передасть цю інформацію.

Регулярні читачі знають, що для звичайного порівняння захисту ми використовуємо три лабораторії тестування. На жаль, незвичні методи Webroot ускладнюють наші лабораторії регулярно проводити тести на його захист.

Деякі не намагаються спробувати. Наприклад, AV-Comparatives не тестували Webroot з 2012 року. Оскільки інформація настільки застаріла, ми не можемо використовувати цю лабораторію як частину нашого розгляду.

Webroot-AVTest-червень2019

AV-Test – одна з небагатьох лабораторій, яка регулярно тестує Webroot. Однак Webroot падає з тестуванням AV-Test. Шокуюче низький рівень захисту 2 з 6 був зафіксований у тестовому раунді тестування AV-Test у травні-червні 2019 року. Його показник у 5,5 з 6 був значно вищим. 

Низький показник захисту, як правило, є масовим попереджувальним знаком неякісного антивірусного постачальника. Співробітники Webroot відповіли на цей звіт у дописі на форумі клієнтів, критикуючи методологію тестування AV-Test.

MRG Effitas востаннє тестував Webroot у своїх тестах повного спектру за ІІІ квартал 2018 року. На жаль, це був ще один «поганий» результат для Webroot на папері, оскільки спочатку не було виявлено більше чверті зразків зловмисних програм.

Однак метод Webroot демонструється в результатах. З 26,75 відсотків, які були пропущені, всі зразки були відібрані через 24 години. 

Це, мабуть, доводить, що підхід тестування пісочниці, інтегральний для захисту Webroot, працює добре. Із 329 проб лише 0,3 відсотка було пропущено під час тесту MRG Effitas.

Касперський

Як «типовий» постачальник антивірусів, Касперський регулярно тестується в трьох наших лабораторіях безпеки без будь-яких труднощів.

Він отримав чудові результати в останньому тесті AV-Test у липні-серпні 2019 року, і AV-Test присвоїв компанії 6 з 6 за захист та продуктивність. Оцінки захисту було неможливо перемогти, маючи 100-відсотковий успіх і в липні, і в серпні.

Касперський-AVTest-серпень2019

Тестування AV-Comparatives у лютому-травні 2019 року підтвердило це, отримавши ще один відсоток успішності. Усі 752 зразки тестування зловмисних програм були заблоковані Касперським під час тестування. За якість захисту та загальну продуктивність, AV-Comparatives нагородив Kaspersky найвищою нагородою Advanced +.

Касперський також не помилився під час тестування MRG Effitas. Під час тестів на Q2 2019 Касперський заблокував 398 з 398 зразків зловмисного програмного забезпечення, а MRG Effitas нагородив Kaspersky сертифікатом рівня 1 для захисту.

Це ставить Касперського до тієї ж категорії, що й інші провайдери, такі як Avira (див. Наш огляд Avira).

Круглі чотири думки

Цей раунд важко оцінити. Webroot – важкий антивірус для типових лабораторій для тестування, але тестування MRG Effitas показало, що, хоча підхід у пісочниці може мати затримку, він отримує нові загрози через 24 години майже в кожному випадку.

Проте важко ігнорувати абсолютно неймовірні бали тестів Касперського. Жоден зразок зловмисного програмного забезпечення не порушив захист Касперського під час тисяч зразків, що робить його справедливим переможцем у цьому раунді.

Круглий: Точка захисту для антивірусу Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Webroot SecureAnywhere

5

Підтримка

Ефективна підтримка клієнтів є важливою, коли ви стикаєтеся з проблемою, яку не можете вирішити. Давайте подивимось на підтримку, яку Вебрут та Касперський пропонують клієнтам у нашому заключному раунді.

Webroot

У Webroot є різні методи підтримки, з якими можуть працювати клієнти. Якщо вам потрібно позначити проблему, ви можете скористатись системою підтримки квитків або звернутися до каналів Webroot у Twitter та Facebook.

Webroot-Site-Support

Існує також варіант чату в прямому ефірі, але ви не можете використовувати це для питань технічної підтримки, оскільки він обмежений питаннями продажів.

У Webroot доступна база знань, яка дає відповіді на поширені запитання, за допомогою панелі пошуку, яка допоможе вам знайти конкретні статті. Ви також можете шукати на форумі спільноти Webroot, щоб знайти відповіді або запитати власні, на які клієнти та співробітники Webroot відповідатимуть.

Якщо вам потрібно звернутися безпосередньо до радника, ви можете зв’язатися з Webroot по телефону. Webroot має службу підтримки, яка є в Європі, Австралії та США.

Касперський

Для постачальника, який намагається конкурувати на вершині ринку, зрозуміло, що жива підтримка – це не те, про що Касперський хоче заграти, хоча він вдосконалив з часу останнього нашого головного огляду Касперського.

Касперський пропонує підтримку в соціальних мережах, але це не дозволяє легко знайти інші методи допомоги. Навігація по веб-сайту підтримки Касперського надає можливість прямого спілкування. 

Kaspersky-Site-Support

Ви можете “поспілкуватися з експертом” під чат в прямому ефірі під час робочих днів у робочий день для основних запитів. Однак складні проблеми вимагають використання тикетного способу підтримки. Якщо у вас є термінове питання, ви можете зв’язатися з технічною підтримкою Касперського по телефону. Підтримка розрахована на ваше місцеположення, з різноманітними доступними годинами, що відповідають вашому регіону.

Клієнти Касперського також можуть скористатися його базою знань, в якій є путівники, що висвітлюють поширені проблеми. Ви також можете шукати на форумі активних спільнот попередні публікації інших клієнтів та співробітників, а також задавати власні запитання.

П’ять круглих думок

Касперський зробив простіше, ніж раніше, пошук методів прямої підтримки, але це все ще важко знайти. На веб-сайті Webroot трохи простіше орієнтуватися, використовуючи активний форум та корисну базу знань для споживачів. Однак обидва постачальники приблизно рівні за підтримку клієнтів, що робить цей раунд нічиєю.

Раунд: Підтримка Немає чіткого переможця, очки для обох

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Webroot SecureAnywhere

6

Фінальні думки

Немає багатьох антивірусних постачальників, настільки унікальних, як Webroot SecureAnywhere. Це швидко, швидко і дешево, з планами, розробленими для того, щоб підрізати більших гравців на ринку, надаючи при цьому розумний рівень захисту та функції.

Результати тестування MRG Effitas показують, що затримка підходу Webroot до тестування зловмисного програмного забезпечення – використання пісочниці та людського аналізу для аналізу шкідливих програм в природі – може добре працювати. Просто Касперський працює краще, використовуючи стандартні перевірені методи з подібною вартістю, що робить його переможцем нашого огляду порівняння.

Касперський також пропонує більше функцій, ніж Webroot, з хорошими знижками для нових клієнтів та дружним, простим у користуванні інтерфейсом.

Переможець: Касперський

Касперський, однак, не ідеальний, і ми все-таки рекомендуємо Bitdefender як наш найкращий антивірусний вибір. Погляньте на наш огляд порівняння Bitdefender vs. Kaspersky, щоб побачити, наскільки успішно працює Касперський проти найкращих на ринку.

Ви також можете переглянути наші антивірусні статті для інших оглядів та порівнянь, які допоможуть вам зробити остаточний вибір. 

Чи використовуєте ви Webroot SecureAnywhere чи антивірус Касперського? Залиште свої думки та коментарі нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map