Розширений посібник з використання WordPress: WP Wizardry

WordPress – одна з найгустіших платформ для створення вашого веб-сайту. У цьому розширеному посібнику з використання WordPress ми розберемося, чому саме. У цих розділах ми розкриємо розширені варіанти оптимізації, розробку WordPress та деякі загальні поради щодо платформи, коли ви просунетесь до повного освоєння її.


На відміну від наших попередніх посібників, тут не буде багато навчальних посібників. Добираючись до просунутого кінця WordPress, речі стають набагато бруднішими. Тут ми хочемо просто оснастити вас базовими знаннями з цих складних тем, а не повністю заглиблюватися в них. Зрештою, лише для розробки повної розробки тематики знадобиться кілька статей, що містять понад 5000 слів.

Незважаючи на це, цей посібник розроблений, щоб витіснити вас із зони комфорту за допомогою WordPress, використовуючи безліч інструментів в Інтернеті, щоб поглибити свої знання про платформу та тонкощі її. Якщо ви шукаєте більш базовий підхід до WordPress, ознайомтеся з іншими нашими посібниками, перш ніж переглядати цей.

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник з використання WordPress

Розширена оптимізація

У наших трьох посібниках по WordPress ми розглянули різні форми оптимізації: від базового редагування зображень до більш досконалих плагінів, таких як WP-Optimize. У цьому розділі ми заглиблюємося в оптимізацію, торкаючись того, як можна ще більше прискорити свій сайт за допомогою CDN, кешування та прогресивного завантаження зображення.

Динамічний вміст з CDN

Найкращий спосіб зменшити час завантаження WordPress – це використання статичного вмісту. Статичний вміст, такий як публікація в блозі, завантажується набагато швидше на сторінку над динамічним вмістом, наприклад, CSS-файл, який значно видобувається та читається щоразу, коли він отримує запит.

CDN або мережа доставки вмісту робить саме це. Він фільтрує ваш динамічний вміст, кешує його і подає статичний. Постачальник CDN (який є окремим від постачальника веб-хостингів) вміщує масу серверів у всьому світі, щоб розвантажувати час завантаження.

Скажімо, найближчий центр обробки даних вашого веб-хоста у Лос-Анджелесі. Хтось, хто знаходиться у Сполучених Штатах, матиме швидший час реакції над тим, хто знаходиться в Європі. Затримка при передачі даних вашого веб-сайту буде довшою, оскільки йому доведеться пройти далі відстань.

CDN усуває ці проблеми. Мережа (поки це надійно) матиме сервери по всьому світу, а це означає, що європейський користувач отримає кешовану версію вашого сайту від ближчого сервера. Ваші швидкості згладжуватимуться на міжнародному рівні, забезпечуючи вам однаковий досвід для будь-якої аудиторії, незалежно від того, де вони перебувають.

Крім того, CDN вивантажує ресурси вашого веб-хоста. Оскільки батьківський сервер не отримує запит щоразу, коли ваш веб-сайт завантажується, CDN допоможе запобігти різким трафікам та DDoS-атакам, щоб ваш сайт залишався в Інтернеті.

Кожен доступний CDN має дещо інший спосіб реалізації, тому ми не можемо перебирати все. Натомість ми зупинимося на Cloudflare, одному з найпопулярніших CDN та загальній функції, яку ми бачили в наших оглядах веб-хостингу. Зважаючи на це, деякі постачальники включають безкоштовну версію Cloudflare з кожним веб-сайтом, тому вам не потрібно встановлювати її знову, якщо це так.

Спочатку перейдіть до Cloudflare та підпишіться на безкоштовний рахунок. Добравшись до панелі приладів, натисніть «+ Додати сайт» у верхньому правому куті. Введіть свій домен WordPress і натисніть «почати сканування».

Через пару хвилин Cloudflare підніме ваші записи DNS, а також два варіанти. Щоб скористатися CDN, виберіть “CDN та захист” з двох. Ваш запис (ваш домен) повинен мати помаранчеву хмару, що відображається у стовпці “статус”. В інших записах, таких як записи MX, які використовуються для електронної пошти, не потрібно використовувати CDN, тому не хвилюйтеся, якщо в статусі є порожнє місце.

Продовжте налаштування після того, як ви переконалися, що записи DNS є точними. Ви завжди можете повернутися та змінити цей розділ, тому не хвилюйтесь надто, чи потрібно щось пізніше змінити. На наступному екрані ви виберете свій план. Cloudflare – це дещо дорого, але безкоштовний план повинен бути корисним для більшості користувачів.

Тепер, коли Cloudflare працює, вам потрібно його налаштувати. По суті, вам потрібно вказати свій домен на Cloudflare, який, у свою чергу, поверне ваш веб-хостинг. Cloudflare просто виступає проксі-сервером, який, на жаль, потребує певного часу.

Перейдіть до свого реєстратора домену та наведіть свій домен на серверів імен Cloudflare. Для знімка екрана нижче ми використовували InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion), але процес повинен бути досить простим, незалежно від того, де знаходиться ваш домен.

Тепер, коли ваш домен вказано на Cloudflare, вам потрібно вказати Cloudflare на ваш веб-хост. Увійдіть у Cloudflare та натисніть на вкладку “DNS” на панелі приладів. Ваш запис, який є вашим доменом, повинен вказувати на IP-адресу сервера вашого веб-хоста. Ви можете легко знайти це в cPanel (прочитайте наш найкращий веб-хостинг за допомогою cPanel), але просто зверніться до служби підтримки, якщо ваш веб-хост не підтримує цей інтерфейс.

Після цього Cloudflare все налаштовано для використання з вашим веб-сайтом WordPress. Тим не менш, є спеціальний плагін, який може зробити управління Cloudflare простим на інформаційній панелі WordPress. Просто встановіть та запустіть підказки, і вам повинно бути добре. Єдине, що вам знадобиться – це ключ Cloudflare API, який ви можете знайти тут.

Цей плагін досить чудовий, особливо якщо у вас платний план. Ви можете побачити пропускну здатність, яку Cloudflare заощаджує, вхідні запити до CDN та кількість унікальних відвідувачів, які він обслуговував. Платні учасники також зможуть налаштувати брандмауер веб-додатків та розширений захист DDoS у плагіні.

Прогресивне завантаження зображення

У нашому попередньому посібнику ми розповідали про оптимізацію ваших зображень для використання в Інтернеті за допомогою регулювання розміру та роздільної здатності, а також про деякі плагіни, щоб скоротити весь жир. Однак є і те, що ви можете зробити, щоб зменшити час завантаження зображень.

Ключовим фактором для гоління декількох фракцій мілісекунд із зображеннями є прогресивне завантаження зображення. Це не те саме, що реагувати на завантаження зображення, оскільки їх часто можна плутати. Прогресивне завантаження зображень означає, коли зображення завантажується на сторінку, тоді як чуйне завантаження стосується загального макета вашого сайту.

По суті, зображення, встановлені для прогресивного завантаження, фактично не завантажуються на сторінку, поки користувач не прокрутить до них. Це зменшує навантаження на сервер, завантажуючи лише те, що знаходиться “над складкою”, коли хтось приземляється на ваш сайт.

Ви можете встановити всі свої зображення для поступового завантаження через HTML, але це досить важкий процес. Натомість радимо встановити ледачий плагін завантаження, щоб обробляти роботу ноги. Більшість плагінів можуть також ледаче завантажувати коментарі та відео, тому пам’ятайте про це. Ось кілька наших улюблених:

 • A3 Ледача навантаження
 • BJ Lazy Load
 • Нескінченна прокрутка – Ajax Load More

Оптимізацію можна здійснити і перед завантаженням. Як згадувалося в нашому попередньому посібнику, ми рекомендуємо .png файли для будь-якої графіки або скріншотів, оскільки формат не стикається так легко при стисненні. Фотографії, з іншого боку, набагато краще підходять як .jpgs.

У більшості випадків фотографії являють собою масивні файли і, навіть після деякої зміни розміру, потребують певного часу для завантаження на веб-сторінку. Більшість програм редагування зображень експортуватимуть оптимізований базовий рівень .jpg, трохи менший файл, який зберігає якомога більше деталей за рахунок стиснення.

Прогресивні .jpgs трохи більше, але використовують інший метод завантаження. Замість того, щоб намагатися завантажувати все зображення за рядком, прогресивний .jpg буде завантажувати набори рядків протягом більш тривалого періоду часу, надаючи сприйняття зображення на вашій сторінці, але дозволяючи більше часу для його завантаження. Це як завантаження відео YouTube у SD на кілька секунд, перш ніж воно автоматично перейде до HD (хоча технологія інша).

Це, безумовно, вторинний захід оптимізації використання лінивого завантаження. Ви не заощадите жодного місця на сервері, і загальний час завантаження сторінки не вплине. Однак він може вирішити проблему, коли зображення випадковим чином вискакує на сторінку після завантаження.

Особливо прогресивні .jpgs найкраще працюють для великих файлів зображень. Невеликі файли .jpgs мають бути відмінними у базовому форматі, оскільки вони досить швидко завантажуватимуться на будь-яку веб-сторінку. Якщо ви хочете, щоб фотографії з високою роздільною здатністю були прогресивними .jpgs переконайтеся, що на вашій сторінці під час завантаження зображення не з’являється чорна пляма..

Погляд на керування WordPress

У нашому попередньому посібнику ми стисло розповідали про кешування WordPress і чому важливо пришвидшити роботи на вашому сайті. Однак ми не розбиралися, чому саме так. Тут ми розглянемо кешування WordPress більш докладно про те, чому він прискорює ваш сайт і чому він може порушити вашу тему.

Почнемо з власне розуміння, що це таке. Коли хтось вводить вашу URL-адресу і натискає “enter”, шквал файлів починає передаватися з сервера на машину призначення. По суті, хтось відвідує ваш сайт, WordPress шукає всі файли у вашій базі даних, а веб-сервер збирає дані на сторінку HTML для доставки користувачеві.

Однак у цьому підході є проблема. WordPress динамічно генерує вміст, тобто кожен раз, коли користувач прибуває на ваш сайт, свіжий вміст завантажується, навіть якщо він там був раніше. Це вкрай непотрібно, оскільки публікація в блозі та загальний стиль вашого сайту навряд чи змінюватимуться щодня.

Тут створюється кешування. Це створює статичну версію вашого вмісту, і натомість це означає, що, коли відвідувачі повертаються на ваш сайт, вони побачать кешовану версію, яка повинна бути набагато швидшою. Він повторно використовує дані, мінімізуючи потік між сервером та користувачем.

Доступні два типи кешування: клієнтська та серверна. Кешування на стороні клієнта перебуває під вашим контролем. Він використовується в більшості сучасних браузерів для прискорення завантаження, повторно використовуючи завантажені раніше дані. Ваш веб-сайт (поки він поєднаний із сучасним браузером) вже виконує кешування на стороні клієнта.

Ваше царство на стороні сервера. Існують різні протоколи кешування, які складають весь простір кешування WordPress. Ось короткий опис кожного:

 • Кешування сторінок: Найчистіша форма кешування. Це процес зберігання HTML-файлів статично та обслуговування їх із кешу. Це означає менше виконання скриптів PHP та запитів до бази даних MySQL
 • Кешування бази даних: Це стосується кешування результату певного запиту бази даних. Замість того, щоб WordPress кожен раз шукав щось у базі даних, результат зберігається в кеші, і WordPress завантажить це. Однак вам доведеться очищати кеш-пам’ять щоразу, коли ви оновлюєте базу даних
 • Кешування об’єктів: Кешування об’єктів вбудовано в WordPress з початку роботи. Це схоже на кешування бази даних, але розглядає результати повторних запитів. Вам не доведеться возитися тут, так як WordPress автоматично зберігатиме об’єкти в кеші з набору
 • Керування опкодом: WordPress використовує список скриптів PHP в своїй основі. Кожен раз, коли виконується сценарій PHP, він повинен бути скомпільований, щоб генерувати виконуваний код. Кешування опкоду в основному приймає результат компілятора PHP в кеш, щоб зменшити кількість виконань

Ви розумієте, що кешування вимагає певного зберігання. Спільний хостинг (про який ви можете дізнатися в нашому найкращому посібнику з веб-хостингу), як правило, забезпечує лише зберігання на жорсткому диску, тобто ваш кеш займає місце на жорсткому диску. VPS та виділені сервери можуть скористатися спеціальною оперативною пам’яттю, набагато швидшою пам’яттю, що прискорить кешування. Не забудьте прочитати наш огляд DreamHost, щоб дізнатися про відмінний план WordPress VPS.

Тепер кешування схоже на сон у теорії, але може бути трохи болем на практиці. Сучасні веб-сайти мають безліч динамічних функцій, які оновлюються, навіть не змінюючи жодної речі. Наприклад, ваш канал Instagram постійно оновлюватиметься, навіть якщо ви фактично не вносите зміни на свій сайт.

Цей постійно оновлюваний динамічний вміст спочатку буде зламатися під час кешування, а не оновлення кожного разу, коли хтось приземлиться на ваш сайт. Кеш посилається на те, що він зберігався раніше, тобто такі елементи, як цей, не будуть перезавантажені.

Такі елементи розбиваються лише тоді, коли вони використовують PHP для виконання, оскільки кешування Opcode зберігає результат. Найкраще рішення – покластися на плагіни або віджети, які використовують JavaScript або AJAX для отримання результату, оскільки вони працюють на стороні браузера. При цьому, навіть коли кешуються сторінки, браузер генерує динамічні функції.

Якщо ви покладаєтесь на певну функцію, яка використовує PHP, то найкращим рішенням буде просто вимкнути кешування на певній сторінці. Це може впливати на вашу швидкість, але краще мати повільний функціональний веб-сайт, а потім швидко порушений.

У попередньому посібнику щодо кешування плагінів ми дали кілька рекомендацій. Для швидкого ознайомлення, ось наші три улюблені:

 • Супер кеш WP
 • W3 Загальний кеш
 • Оптимізація швидкості сторінки колібрі

Розширені варіанти дизайну

Маючи знання про дочірні теми, плагіни та бічні панелі, ми хочемо в наступний раз вдатися до деяких більш досконалих варіантів дизайну в WordPress. Ми визначимо мови, які використовуються для розробки на WordPress, а також коротко переглянемо, як їх застосувати на практиці на платформі.

Перш ніж зануритися у розробку власного плагіна, ми хочемо визначити кілька термінів. Якщо ви знайомі з HTML, CSS, Javascript та PHP, не соромтесь пропускати вперед. Для новачків ми будемо розрізняти чотири, але переконайтеся, що ви вивчаєте мови, якщо ви зацікавлені в розробці плагінів або тем..

HTML

HTML або мова розмітки HyperText обробляє весь вміст вашого веб-сайту. Ця мова є наріжним каменем вашого веб-сайту. Веб-браузери отримують HTML-файли, коли доступ до вашого веб-сайту переводить сценарій у ваш вміст.

Хороший спосіб отримати базове розуміння HTML – це перейти до текстового редактора в WordPress. Тут ви побачите основні функції, такі як вставка відео, додавання текстових модифікацій та додавання зображень.

Це основна структура вашого веб-сайту. Якщо ми зробимо аналогію будівлі, HTML буде самою будівлею, незалежно від того, що може бути всередині неї.

CSS

CSS або каскадні таблиці стилів керують загальним виглядом та стилем вашого веб-сайту. Це означає, як відображаються публікації, як відображаються зображення на сторінці, кольори, шрифти тощо. Що стосується того, як виглядає ваш сайт, обробляє CSS.

Навіть незважаючи на те, що деякі стилі можна виконати за допомогою HTML, наприклад модифікація шрифту, CSS обробляє загальний вигляд вашого веб-сайту, який стосується всіх публікацій чи сторінок. Він забезпечує набагато більший контроль над універсальними кольорами, компонуванням та шрифтом вашого веб-сайту, окремо від будь-яких індивідуальних налаштувань.

Продовжуючи нашу аналогію будівлі, CSS була б фарбою та загальним виглядом будівлі, а також приміщеннями всередині нього. HTML обробляє вміст, CSS обробляє стиль.

JavaScript

Завершуючи тріаду технологій, що складають будь-який веб-сайт, JavaScript обробляє чуйність вашого веб-сайту. Він використовується не просто для чіткого зображення паралакса (хоча він і використовується для цієї мети), але будь-яка взаємодія, яку хтось має з вашим сайтом.

Це означає використання панелі пошуку, натискання на зображення або виконання посилання. JavaScript – це те, що дозволяє вашому сайту реагувати на введення користувачів, незалежно від того, наскільки він базовий. Для розробки плагінів і тем вам не потрібно буде багато робити з JS.

Що стосується нашої будівлі, JavaScript найпростіше порівняти з дверима, ліфтами і т. Д. Це перетворює прислів’яну плиту з бетону в щось функціональне.

PHP

PHP або Hypertext Preprocessor – це сценарна мова на стороні сервера, яка використовується в розробці веб-сайтів MySQL. Він використовується для маніпулювання веб-сторінками, створеними за допомогою HTML. Кожен веб-сайт матиме одну мову сценаріїв на стороні сервера для виконання HTML-скриптів.

Це може бути Java (не JavaScript, різні речі), PHP або Python. На відміну від великої трійки, яка працює через веб-браузер, скрипти PHP виконуються на самому сервері. Зазвичай це означає зберігання та отримання даних із бази даних MySQL.

Більшість сайтів WordPress використовують PHP, тому найважливіше ви дізнаєтесь це через Java або Python, якщо ви плануєте розвиватися на платформі. Що стосується нашої будівлі, PHP буде архітектором та підрядником, який зробив це.

Написання власного плагіна

Ми розкрили великий список плагінів між нашими трьома путівниками WordPress. Тут ми розберемо, як ви можете зробити свій власний. Зауважте, що це не підручник для PHP. Якщо ви не знаєте PHP, то, можливо, ви зможете слідувати нашому маленькому посібнику тут, але практичного застосування він не буде мати, поки ви не вивчите мову.

Почнемо з того, що насправді є плагіном. По суті, це просто сценарій PHP, який щось змінює на вашому веб-сайті. Теми змінюють зовнішній вигляд вашого веб-сайту, а додатки змінюють його функціонування.

Це звучить досить просто, але у двох насправді багато кросовера. Як згадується в нашому проміжному посібнику, кожна тема має файл function.php, який обробляє поведінку вашого сайту. Ви можете відредагувати цей файл, щоб досягти того, що ви збираєтесь із плагіном, але це не завжди практично.

Таку зміну, як довжина публікації чи розмір розділу коментарів, можна легко змінити у ваших файлах тем, але щось більш інтенсивне, наприклад, список розсилки, краще підходить із власним плагіном..

Створити плагін насправді просто з WordPress. Заходьте на свій веб-сайт через FTP та рухайтесь вниз по шляху “public_html” > wp-контент > плагіни ». Створіть новий каталог і назвіть його все, що завгодно. У цьому підручнику ми просто назвемо його «myplugin».

Відкрийте NotePad або будь-який редактор сценаріїв і введіть наступне:

<?php

  / *

  Назва плагіна: Мій плагін

  URI плагіна: http://my-fake-plugin.com

  опис: >-

 Я можу додати плагіни до WordPress

  Версія: 1.0

  Автор: Розробник плагінів

  Автор URI: http://plugin-developer.com

  Ліцензія: GPL2

  * /

?>

Помістіть цей файл у створену вами папку та назвіть її “myplugin.php.” З усіх варіантів тут потрібне лише ім’я плагіна, але добре додати якомога більше деталей, якщо ви плануєте поширювати плагін онлайн.

Після завантаження файлу ви можете зайти на інформаційну панель WordPress і активувати його. Звичайно, насправді нічого не зробить, але це лише демонстрація, щоб показати вам, як працює процес. Насправді ви справді пишете сценарій.

Це не завжди так просто, як набрати сценарій і кинути його в папку. Іноді краще розбити плагін на кілька файлів залежно від потреби. Якщо ви новачок у процесі розробки, радимо переглянути сценарії популярних плагінів, щоб побачити, як вони структуровані.

Перш ніж переходити до тем, ми хочемо дати нотатки про всі необхідні плагіни. WordPress пропонує три гачки, щоб переконатися, що ваш плагін зберігає інформацію лише тоді, коли він активований, і приймає всі ці дані, коли він деактивований або видалений.

 • register_activation_hook (): Це функція, яка працює, коли ваш плагін активований всередині WordPress. Це гачок, який викликається, коли плагін активний і виконує першу функцію в сценарії.
 • register_deactivation_hook (): Як і гак вище, і цей запускає WordPress для запуску функції, коли плагін вимкнено. Зазвичай ви не видаляєте тут дані, але обріжте жир, який не потрібний, якщо плагін не активний.
 • register_uninstall_hook (): Це функція, яка виконується, коли ваш плагін видаляється на інформаційній панелі WordPress. Добре поле видалити будь-які дані, що залишилися у плагіні. Плагін повинен мати можливість працювати окремо від гака, щоб він міг належним чином видалити. Якщо ви не можете туди потрапити, вам потрібно створити файл uninstall.php.

Ми не можемо вникати в особливості розробки вашого власного плагіна, оскільки це вимагає будь-якої ідеї та, часто, певного досвіду створення сценаріїв. Якщо у вас обоє, радимо ознайомитись з Підручником із плагінами WordPress, щоб дізнатися про входи та виходи системи.

Написання власної теми

Існує плагін практично нічого, і розробка дуже задіяна, якщо вам потрібно щось знайти в базі даних плагінів. Для багатьох розробку теми набагато практичніше. Тим не менш, вам знадобляться знання CSS та PHP, щоб виконати власну розробку тем.

Крім цих знань, розробка теми досить проста. Ми ґрунтуємось на інформації в нашому проміжному посібнику з дитячих тем, тому переконайтесь, що ви прочитали це, перш ніж продовжувати (посилання вище).

Є два варіанти розробки власної теми: через тему кадрів або з нуля. Ми рекомендуємо попередній, оскільки ви можете швидко вставати та працювати, зберігаючи контроль над стилізацією свого веб-сайту.

Це той самий процес використання дочірньої теми в WordPress. У цьому випадку рамка є батьківською темою, і ваша дочірня тема обробляє всі стилі. Виконайте процес назад у попередньому посібнику із встановлення рамки теми та створення файлу style.css та function.php, щоб зв’язати їх разом.

Усі рамки різні, як і кожна тема. Деякі постачаються з цінниками, а деякі – з іншими функціями. Не забудьте озирнутися, щоб знайти той, який найкраще підходить для ваших потреб. Ось три з наших улюблених:

 • Буття
 • Козловий
 • Гібридна основна

Тільки технічно для розробки власної теми потрібні два файли: index.php та style.css. Однак багато тем містять ще кілька файлів, щоб вказати заголовок, колонтитул та бічні панелі веб-сторінки. Ось короткий опис файлів у більшості тем:

 • index.php: Ядро вашої теми. Це головна область, яка визначає, де розміщені всі ваші параметри теми. Правильно названий – це покажчик вашої теми
 • style.css: Це загальний вигляд вашого сайту. Тут ви визначите кольори, шрифти, інтервали тощо для основного вмісту
 • header.php: Сценарій для генерування всієї інформації заголовка, включаючи логотип, головне меню тощо
 • sidebar.php: Вся інформація про те, як працюють бічні панелі у вашій темі. Перегляньте посібник для початківців (зв’язаний вище), щоб дізнатися більше про бічні панелі
 • footer.php: Настільки ж зрозумілі, як і три останніх, це обробляє колонтитул вашого веб-сайту

Ваша мета полягає в тому, щоб почати з індексного файлу, використовуючи таку структуру, як Bootstrap, для початку та розширення на ньому, розбиваючи цей файл на окремі файли для заголовків, колонтитулів та бічних панелей. Як і плагіни, хороша вправа – пройти файли тем, що входять до WordPress, щоб побачити, як вони структуровані.

У багатьох випадках прийняття основи для створення вашої теми є найкращим способом. Це дозволить вимкнути всі основні сценарії, так що у вас є функціональний сайт, і ви зможете повертатися назад і вносити зміни до загального стилю його.

Якщо ви хочете піти на себе, приготуйтеся до тривалого перевезення. Це не так складно, як розробка плагінів багатьма способами, але набагато більше часу. Перегляньте посібник з тем WordPress, щоб дізнатися про формат та структуру вашої теми.

Загальні поради щодо WordPress

Завдяки складності WordPress легко загубитися у всьому гамі. Як поклон нашої трисерійної серії WordPress, ми дамо вам кілька загальних порад щодо використання CMS, щоб ви могли правильно запускати свій сайт.

Не ускладнювати

Перш за все, важливо підтримувати WordPress якомога простішим. Тон плагінів, користувацьких стилів та хитромудрих дизайнів пошти рідко окупають щось позитивне для вашого сайту. Результати – це повільний час завантаження, несумісність плагінів та зламані веб-сторінки.

Запускайте свій веб-сайт, використовуючи лише основні додатки та параметри стилів. Завдяки кількості даних, що передаються WordPress, кожен плагін або екстравагантний варіант лише збільшує час завантаження, який вже досить довгий. Якщо ви хочете щось кричуще, будьте готові зробити серйозну оптимізацію або скористайтеся замість цього конструктором веб-сайтів.

Якщо ви знаходитесь в кінці кодування речей, це означає, що ви також не потакували себе. Зберігайте код чистим і намагайтеся нічого не робити фантазійним, якщо розробляєте власний плагін або тему. Зрештою, це просто ускладнює виконання WordPress сценарію.

Оновлення часто

Ми не можемо наголосити на цьому досить. WordPress – платформа, що постійно розвивається, з безліччю рухомих частин. Оновлення одного плагіна або функції може призвести до несумісності з іншим, що призведе до зламаного або збитого сайту.

Як тільки оновлення з’явиться, впроваджуйте його на своєму сайті. У деяких випадках це може спричинити несумісність, тому переконайтесь, що ви створили резервну копію свого веб-сайту (про який ми розповімо в наступному розділі), щоб ви могли відновити його, якщо це станеться.

Однак краще продовжувати і робити оновлення. Сидячи на масивній купі змін, лише уповільнить ваш сайт, і навіть якщо ви побачите розрив плагіна з оновленням іншого, ви можете підказати розробникам, щоб вони змогли виправити виправлення.

Резервне копіювання постійно

Провівши всю роботу на вашому веб-сайті WordPress, було б згубно втратити його на злому або зламаному сервері. Хоча це малоймовірно, вам слід створювати резервні копії свого веб-сайту якомога частіше, використовуючи одну з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті.

Існує багато плагінів WordPress, які інтегруються в резервне копіювання та хмарне зберігання в Інтернеті, щоб забезпечити надмірність вашого веб-сайту. Один з найкращих варіантів для цього – UpdraftPlus, який дозволяє зберігати резервні копії безпосередньо в Dropbox (читайте наш огляд Dropbox) або Google Drive (читайте наш огляд Google Drive).

Навряд чи дані вашого веб-сайту будуть повністю стерті, але, безумовно, можливі. Платити за душевний спокій – це невеликий податок, який неодмінно виплатить дивіденди у катастрофічному випадку, коли будь-які ваші дані будуть втрачені.

Фінальні думки

З цим ми закінчили три курси з вивчення WordPress. Незважаючи на те, що ми багато висвітлювали протягом цих посібників, про платформу можна дізнатися набагато більше. Не забудьте прочитати текст у WordPress Codex, щоб дізнатися про все, що тут не стосується.

Навіть маючи всі знання про WordPress, це марні зусилля, якщо у вас немає надійного веб-хоста, який би виконав ваш веб-сайт. Не забудьте перевірити наш найкращий веб-хостинг для WordPress, щоб упевнитися, що вся ваша наполеглива робота поєднується з надійним сервером.

Які ще питання щодо WordPress у вас є? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map