Посібник для початківців щодо використання Dropbox

Якщо ви шукаєте просту у використанні, недорогу хмарну платформу для зберігання хмар, Dropbox може бути для вас. Ті з вас, хто використовував Провідник файлів Windows, вже зрозуміють багато функцій, які потрібно знати, щоб почати працювати з програмою.


У цьому посібнику для початківців про те, як користуватися Dropbox, ми розберемо основні функції постачальника хмарних сховищ та прості способи розпочати взаємодію з ним на робочому столі. Посібник надає широкий огляд платформи, тому він буде особливо корисним для нових користувачів.

Dropbox не просто простий у використанні, але ви, можливо, зможете отримати все необхідне з його безкоштовної версії. Якщо вам потрібно більше пам’яті чи більше функцій, ніж те, що пропонує безкоштовна версія Dropbox, ви в кінцевому рахунку витрачаєте на Dropbox щомісяця більше, ніж на той же сховище у конкурента, як Sync.com або OneDrive.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Dropbox або побачити, як він підходить до своїх конкурентів, перегляньте наш огляд Dropbox. Якщо ви тут, щоб дізнатися, як можна максимально використати Dropbox, продовжуйте читати цей посібник.

Що таке Dropbox?

Dropbox – це хмарне зберігання даних, яке означає, що ви можете скопіювати свої файли в хмару та отримати доступ до них пізніше, навіть якщо ви використовуєте інший пристрій. Dropbox автоматично не копіює всі файли на вашому комп’ютері, якщо ви користуєтесь особистим планом, тож вам доведеться вибрати та вибрати, які саме потрібно зберегти. 

Коли ви зробите це, Dropbox зробить ці файли доступними у хмарі, якщо вони вам знову потрібні.

Синхронізація Dropbox

Але це не вільно місця на вашому жорсткому диску. Копія файлу, який ви збережете в Dropbox, залишиться на вашому жорсткому диску. Якщо локально змінити файл, він буде оновлений у хмарі.

Прикро, що Dropbox не звільняє місця на жорсткому диску, принаймні у своєму вільному плані. Хоча це йде з перевертанням. Dropbox синхронізує ваші дані на всіх пристроях. Поки ви можете отримати доступ до свого облікового запису Dropbox, ви можете завантажити будь-який файл, що зберігається у папці Dropbox, на локальній машині. 

Ця система захищає файли від технічних проблем, які можуть виникнути з комп’ютером. Наприклад, якщо ваш жорсткий диск вийшов з ладу, ваші фотографії та інші важливі документи не втратяться назавжди, якщо вони зберігаються у хмарі. Хоча ви можете вважати, що ваш комп’ютер захищений, завжди є невелика ймовірність, що він може бути пошкоджений, загинути за власним бажанням або навіть вкрасти.

Dropbox полегшує передачу важливих файлів, фотографій та папок на новий комп’ютер, що також заощаджує багато часу та фрустрації..

Це також спрощує, якщо ви хочете поділитися файлом з колегами та членами сім’ї. Окрім спільного доступу, ви також можете використовувати Dropbox для перегляду файлів на кількох пристроях. Наприклад, ви можете перемістити фотографії, зроблені на телефоні, в Dropbox і переглянути зображення на комп’ютері пізніше.

Ви також можете використовувати Dropbox як чисте хмарне сховище. Поки ви використовуєте веб-клієнт, ви можете додавати файли до свого облікового запису Dropbox і зберігати їх лише у хмарі.

Рівні рахунків Dropbox

Ви можете безкоштовно спробувати Dropbox, зареєструвавшись на базовому акаунті на його веб-сайті. Basic постачається лише з 2 Гб безкоштовного сховища, що достатньо, щоб почати використовувати Dropbox, але не багато іншого. У наступному розділі ми розповімо, як зареєструвати безкоштовний акаунт Dropbox.

Dropbox також має кілька платних рівнів для особистих акаунтів. Найбільша різниця між варіантами облікового запису Dropbox – це обсяг пам’яті, який ви отримуєте.

План Plus коштує 99 доларів на рік або 9,99 доларів на місяць. Це збільшує ваш накопичувач Dropbox до 1 ТБ. Найвищий рівень, Професіонал, дає вам змогу досягти до 2 ТБ за подвійну ціну річних та місячних планів на плані Plus.

Як використовувати ціноутворення на дропбокс

Dropbox Smart Sync

Ще одна велика різниця між особистими та професійними ярусами Dropbox полягає в тому, що останній розблоковує функцію “Smart Sync”. Коли ви відкриєте документ, збережений на комп’ютері, Smart Sync переміщує файл у хмару, звільняючи місце на жорсткому диску. Ви все одно матимете доступ до файлу, але він буде зберігатися у хмарі відтепер. Ви також можете переміщати файли в хмару вручну, не відкриваючи їх.

Без інтелектуальної синхронізації ви змушені вибирати два файли для своїх файлів. Перший стан “завантажується”, де у вас є доступ до використання та редагування файлу на вашому комп’ютері. Dropbox зберігає копію файлу на своїх серверах і автоматично оновлює його під час внесення змін.

Другий стан “лише в Інтернеті”, що дозволяє переміщувати файли безпосередньо на сервери Dropbox. Ви не можете редагувати або переглядати їх на комп’ютері, не завантажуючи їх знову, але ви можете переглянути їх в Інтернеті. Це економить багато місця на жорсткому диску, оскільки файл переміщено з комп’ютера, залишивши після себе лише ім’я, місцезнаходження та останню дату, коли він був оновлений на Dropbox.

Smart Sync – найкраща з обох версій, оскільки вона дозволяє встановлювати файли на “лише онлайн”, зберігаючи можливість редагування та перегляду їх. Однак, якщо ви хочете використовувати його, вам доведеться перейти до більш дорогого плану Dropbox, оскільки він не доступний у вільному базовому плані.

Реєстрація для акаунта Dropbox

Якщо ви вирішили, що Dropbox – це правильна хмарна служба зберігання даних, перше, що потрібно зробити, щоб почати – це зареєструвати обліковий запис.

Якщо вас цікавить безкоштовний план, перейдіть на dropbox.com та натисніть посилання у верхньому лівому куті з написом “Отримати базовий Dropbox”.

Як користуватися dropbox basic

Після цього вам буде запропоновано ввести своє ім’я, електронну адресу та пароль. Ви можете використовувати один з наших кращих менеджерів паролів, щоб створити захищений. Ви також можете зареєструватися в Dropbox за допомогою свого облікового запису Google замість своєї електронної адреси.

Як використовувати регістр Dropbox

Після натискання кнопки «створити акаунт» ви перейдете на екран, який дає можливість завантажити Dropbox.

Як використовувати завантажувач

Після завантаження виконуваного файлу натисніть, щоб відкрити його, і Dropbox автоматично встановиться. Зазвичай це займає менше хвилини від початку до кінця.

Це воно. Тепер у вас є обліковий запис, і Dropbox знаходиться на вашому комп’ютері, а це означає, що вам потрібно перенести найважливіші файли до хмарного сховища за кілька секунд.

Налаштування Dropbox

Одне з перших, що ви помітите після встановлення Dropbox – це додавання піктограми до системного трея. Піктограма лотка – це найпростіший і швидкий спосіб отримати доступ до Dropbox зі свого комп’ютера.

Клацніть один раз правою кнопкою миші або клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити Dropbox. У верхньому лівому куті є дві вкладки та у верхньому правому куті чотири кнопки.

Перша вкладка – “сповіщення”, де відображатимуться потрібні сповіщення, а також випадкові повідомлення від Dropbox.

як користуватися вкладками dropbox

Друга вкладка “Останні файли”, де відображаються останні 30 файлів, які ви завантажили в Dropbox, і дозволяє відкривати файли, натискаючи на них. Замість цього ви можете отримати посилання, натиснувши «копіювати посилання» поруч із файлом.

Зауважте, що натискання на файл, щоб відкрити його, перенесе вас до папки Dropbox на вашому комп’ютері, де потрібно ще двічі клацнути файл, щоб відкрити його.

Dropbox Controls

Перша кнопка праворуч, яка схожа на бутерброд, перенесе вас до Dropbox Paper. Це версія Dropbox для Документів Google або Microsoft Office Online.

Друга кнопка – папка, перенесе вас до локальної папки Dropbox.

Третя кнопка – глобус, переносить вас на веб-клієнт Dropbox і автоматично входить у ваш обліковий запис. Як і в папці на комп’ютері, ви можете бачити документи, які ви зберегли у хмарі. Ви також отримаєте доступ до опцій, яких ви не отримуєте в папці робочого столу.

Четверта і остання кнопка виглядає як шестерня. Він відкриває меню з декількома записами, включаючи відсоток від загального використовуваного простору Dropbox, запрошення на оновлення свого облікового запису, синхронізовані ваші локальні файли до хмари, можливість призупинити або перезапустити синхронізацію, налаштування, онлайн-довідковий центр і, нарешті, , можливість закрити Dropbox.

Зауважте, що ви не можете завантажувати файли або завантажувати файли за допомогою Dropbox, коли він закритий.

Як користуватися Dropbox на робочому столі

Використовувати Dropbox на робочому столі просто. Завантажуючи клієнт, додається папка під вашим іменем користувача під назвою “Dropbox”, а файли, які ви додаєте до цієї папки, автоматично копіюються у ваш обліковий запис Dropbox.

Ви можете знайти папку, відкривши Провідник файлів і перейдіть до розділу “Цей ПК” у Windows. Потім ви двічі клацніть на диску, на якому встановлено Dropbox. Це, як правило, ваш C: диск.

Далі двічі клацніть папку під назвою “Користувачі”, потім папку з вашим ім’ям користувача. У цій папці ви знайдете Dropbox. Двічі клацнувши його значком чи назвою, відкриє папку Dropbox. Ця папка є тією самою, до якої ви отримуєте доступ, коли натискаєте другу кнопку в згаданому вище меню значків.

У Windows ви, швидше за все, також знайдете папку Dropbox під “швидким доступом”.

Як користуватися папкою dropbox

Передача файлів за допомогою Dropbox

Якщо ви хочете перемістити старі файли в Dropbox, перейдіть до них у другому вікні. Після того, як ви їх знайшли, просто виділіть файл, який потрібно перемістити, а потім натисніть і перетягніть його в папку Dropbox.

Ви також можете скопіювати та вставити файли чи папки в Dropbox, якщо вам це простіше.

Перенесення файлів у папку Dropbox може зайняти секунду або дві. Щойно вони закінчать, Dropbox у нижній лівій частині ліворуч з’явиться синій значок із стрілками. Піктограма означає, що вона копіює файл і завантажує його у хмару. Після цього значок стане зеленим та відображатиме галочку.

Якщо ви хочете перенести декілька файлів одночасно, утримуйте кнопку “ctrl” і натисніть на кожен файл, який потрібно перемістити. Ви дізнаєтесь, що все зробили правильно, якщо файли, на які ви натискаєте, залишаться виділеними. Потім натисніть і перетягніть один з файлів, щоб перемістити всі вибрані в папку Dropbox.

Dropbox-подвійний хід

Якщо ви хочете створити новий файл і зберегти його в Dropbox, ви можете це зробити при першому збереженні файлу, перейшовши до папки Dropbox і вибравши його як місце збереження.

Щоб відкрити файл, що зберігається в Dropbox, виконайте ті ж дії, які ви відкрили б будь-який інший файл на робочому столі. Просто перейдіть до папки Dropbox або відкрийте її через кнопку в меню значків та двічі клацніть по файлу.

Клацнувши правою кнопкою миші на файл, ви можете поділитися ним через Dropbox, скопіювати посилання Dropbox на цей файл або переглянути його у веб-інтерфейсі.

Як користуватися Dropbox на мобільних пристроях та в Інтернеті

Використання Dropbox від веб-клієнта є подібним досвідом використання його на робочому столі. Коли ви входите у свій обліковий запис Dropbox, вам відображаються файли, нещодавно змінені на робочому столі. Це той самий список, який ви знайдете, натиснувши на вкладку “останні файли” в меню значків.

dropbox_download (1)

Якщо ви хочете побачити старіші файли, натисніть на “файли” в лівій частині екрана. Там ви побачите все, що ви зберегли у папці Dropbox робочого столу.

Веб-клієнт має кілька функцій, яких ви не знайдете на робочому столі. Для початку ви можете завантажити файл на робочий стіл. Ви також можете позначити файл як важливий, натиснувши на блакитну зірку поруч із назвою файлу або перейшовши в праву частину екрана, клацнувши еліпсис та вибираючи опцію “зірка”.

як користуватися файлом із зірочкою

Ви також можете поділитися, перейменувати, перемістити, скопіювати або видалити файл через веб-інтерфейс. Майте на увазі, що, видаляючи файл у папці Dropbox на робочому столі або веб-клієнті, ви видаляєте його скрізь.

Якщо вам потрібен файл, і ви не знаєте, де він знаходиться, скористайтеся панеллю пошуку вгорі сторінки, щоб знайти його.

Ви можете завантажити мобільний додаток для Android або iOS з магазину Google Play або App Store відповідно. Він майже ідентичний веб-браузеру.

На першому екрані, який ви бачите під час входу в додаток Dropbox, відображаються ваші останні файли, і ви можете знайти ті самі екрани, натиснувши значок меню у верхньому лівому куті.

Як користуватися dropbox mobile

Як використовувати Dropbox для спільного використання файлу чи папки

Існує кілька способів обміну файлом або папкою через Dropbox. Якщо ви хочете детальний вигляд, ознайомтеся з нашим посібником про те, як ділитися файлами з Dropbox. Хоча ми не можемо охопити всі параметри спільного використання в цьому посібнику, ми дамо вам достатньо інформації для початку.

На робочому столі перейдіть до пункту в папці Dropbox, яким ви хочете поділитися. Клацніть на ньому правою кнопкою миші, а потім виберіть опцію, що говорить “поділитися”, і поруч із нею є значок Dropbox.

Dropbox_share

Це відкриє нове вікно. Введіть адресу електронної пошти людини (або людей), з якими ви хочете поділитися файлом, у полі нижче питання “З ким ви хочете поділитися?” Потім надайте дозволи, якими ви хочете поділитися. Їх можна встановити лише для перегляду або надання можливості редагувати файл.

як використовувати папку для обміну файлами

Зробивши це, ви зможете написати повідомлення для одержувачів, якщо цього захочете. Ви також можете створити посилання, щоб самому надсилати людей, якщо ви не хочете, щоб Dropbox надсилав посилання через електронну адресу.

Якщо ви хочете поділитися папкою через веб-інтерфейс Dropbox, все, що вам потрібно зробити – це увійти в систему, знайти файл, який ви хочете поділитися, і натисніть велику кнопку «поділитися» в правій частині екрана. Це створить той самий інтерфейс, який ви використовували на робочому столі для обміну файлами.

як використовувати папку для обміну в Інтернеті

Людині, якій ви надсилаєте файл, для доступу до нього не потрібно мати обліковий запис Dropbox, що зручно.

Як використовувати Dropbox для завантаження файлів

Скажімо, ви перебуваєте на новому пристрої і вам потрібен доступ до файла, який ви зберегли в Dropbox, але у вас немає встановленого Dropbox і не хочете його встановлювати..

Після входу в Dropbox у веб-переглядачі ви можете перейти до файлу, який ви хочете завантажити, натисніть кнопку еліпсиса в правій частині екрана та виберіть у меню, що спливає, виберіть “завантажити”..

Як використовувати завантажувач

Це дасть вам доступ до файлу, але внесені до нього зміни не відображатимуться в Dropbox. Їх буде збережено лише локально. Якщо вам потрібно внести зміни у файл і скопіювати їх до версії в Dropbox, вам потрібно буде знову завантажити файл.

Зробити це можна, перейшовши на вкладку “Файли” в лівій частині веб-інтерфейсу, а потім натиснути еліпсис у верхньому правому куті. Перший варіант у списку – “завантажувати файли”, а другий – “завантажувати папку”. Клацніть, що підходить.

Як користуватися завантаженням

Dropbox не з’єднує нову версію зі старою, тому вам доведеться вручну перейменовувати файли, щоб переконатися, що зрозуміло, що саме.

Як використовувати Dropbox для відновлення файлів

У більшості особистих облікових записів Dropbox зберігає копію видалених файлів до 30 днів. Ви можете знайти їх, натиснувши на вкладку “Файли” зліва на веб-клієнті. На цій сторінці натисніть на вкладку “видалені файли” зліва, яка повинна бути четвертим та останнім записом на сторінці.

Як користуватися видаленим файлом

Якщо ви використовуєте безкоштовний базовий план або план Plus, Dropbox зберігає копію видалених файлів до 30 днів. Якщо ви перейдете на план Professional Dropbox, ви отримаєте рішення, як відновити файл, до 120 днів.

Після того як ви знайшли потрібний видалений файл, натисніть порожній прапорець ліворуч від значка перед назвою файлу. Коли ви клацаєте один із цих прапорців, він стає синім, а в правій частині сторінки з’являється кнопка з написом «відновити». Натисніть на цю кнопку, щоб відновити стільки файлів, скільки потрібно.

Якщо ви хочете остаточно видалити файл, поставте прапорець для цього файлу, а потім натисніть на опцію “остаточно видалити”, яка відображається під кнопкою відновлення.

Як використовувати Dropbox для запиту файлів 

Запити файлів дозволяють вам запросити людей, які не мають облікового запису Dropbox, щоб завантажувати файли до вашого. Це може бути корисним, коли вам потрібно отримати файли від співробітників або родичів, які не використовують Dropbox. Це також хороший спосіб для вчителів збирати файли від учнів.

Щоб подати запит на файл, увійдіть у свій обліковий запис Dropbox в Інтернеті. Перейдіть на вкладку “Файли” в лівій частині екрана, а потім виберіть посилання “Запити файлів”.

Dropbox_file_request1

Натисніть кнопку “створити запит на файл”. У ньому відкриється вікно, в якому ви попросите назвати файли, які ви запитуєте. Наприклад, ви можете назвати їх “фотографіями до дня народження” або “податковими документами”. Вибравши ім’я, виберіть папку, в яку ви хочете, щоб Dropbox розмістив їх.

За замовчуванням у вашій головній папці Dropbox створюється папка з назвою “файлові запити”, а потім папка з іменем, яке ви вказали вище.

Dropbox_file_request

Після того, як ви зробите це та натиснете “Далі”, ви перейдете до вікна, у якому ви отримаєте посилання, яким ви зможете поділитися з людьми, від яких ви вимагаєте отримати документи. Ви також можете ввести електронну адресу запитувача.  

як користуватися файлами запитів на випускну скриньку

Фінальні думки

Dropbox може стати рятівником, якщо ваш комп’ютер помер, але він має більше функцій, ніж просто резервне копіювання або обмін файлами. Незалежно від того, чи задоволений ви безкоштовним планом Dropbox або ви вирішили підписатися на один із його платних ярусів – або видалите свій акаунт Dropbox і отримаєте вигіднішу пропозицію від конкурента – хоч і залежить від ваших потреб..

Сподіваємось, цей посібник допоміг вам краще зрозуміти Dropbox та його функції та навчив їх користуватися. Якщо ви все ще шукаєте хмарну службу резервного копіювання, яка підходить саме вам, перегляньте наш найкращий онлайн-посібник із резервного копіювання.

Отож, є ймовірність, що ми не охопили будь-яку функцію Dropbox, з якою у вас можуть виникнути проблеми. Якщо у вас є щось, чого ви не можете зрозуміти, і ви хочете допомогти, скажіть нам у розділі коментарів нижче.

Ми зробимо все можливе, щоб відповісти на ваші запитання та оновити цей посібник з Dropbox, щоб допомогти користувачам із тими ж проблемами в майбутньому. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map