П’ять найкращих хмарних обчислень використовуються для вигоди людства

Хмарні обчислення – це не просто для зберігання дорогоцінних спогадів або навіть спільної роботи над великим проектом. Хоча ці речі є важливою частиною хмари, вони є лише підказкою крижаної кризи, коли мова йде про те, що справді можуть зробити ці масивні сервери. Багато речей можна досягти, використовуючи потужні комп’ютери.


Назвіть п’ять перших хмарних обчислювальних проектів, які використовуються на користь людству?

Google та Ініціатива дослідження клімату

Google пропонує їх хмарні технології, щоб принести користь науковій спільноті в кількох сферах.

Один з них – це співпраця з науковцями в урядовій ініціативі дослідження клімату. Гігант пошукових систем пожертвував 50 мільйонів годин хмарних обчислень на цей проект. Інформація, видобута за цими даними, буде використана для того, щоб допомогти громадам та організаціям вивчити умови на їх території.


© Márcio Cabral de Moura

Ініціатива щодо кліматичних даних сподівається зробити прогнозування ризиків, пов’язаних з кліматом, більш точними. Дослідники мають доступ до інструментів Google Earth Engine для проведення геопросторового аналізу. Вчені також можуть отримати доступ до інтерактивних часових проміжків карт та графіків планети. Ці таблиці охоплюють дані з 1984 по 2012 рік.

Надаючи дослідникам масштабований доступ до Earth Engine, Google сподівається, що інформація може швидше переміщуватися та виходити з лабораторних обставин та в руки громадськості. Зрештою, мета полягає у створенні продукту картографування посухи та моніторингу високої роздільної здатності в реальному часі для континентальних Сполучених Штатів.

Intel та Фонд Майкла Дж. Фокса

Intel використовує хмарні обчислення та можливості зберігання, щоб допомогти боротися з дуже специфічним захворюванням. Паркинсон вражає близько 100 мільйонів людей лише в США, щорічно діагностується від 50 000 до 60 000 нових випадків. Ось чому Intel співпрацювала з Фондом Майкла Дж. Фокса, намагаючись знайти нові способи виявити лікування.

Intel розробляє новий носячий пристрій у формі годинника, який стежить за рухами пацієнтів протягом дня. Кожна з точок даних передається в хмару через з’єднання WiFi. Потрапивши до програми хмарних обчислень Cloudera, обробляє дані, шукаючи аномалії, які можуть допомогти лікарям краще зрозуміти прогресування хвороби..

Ця інформація в поєднанні з журналом, який веде пацієнт, дасть лікарям більш точну картину прогресування захворювання. Це також допомагає дослідникам розкрити кращі плани лікування та методи терапії, які найкраще працюють для пацієнта.

Google та дослідження ДНК

Клімат важливий, але навряд чи це єдина сфера, в якій Google пропонує свої послуги хмарного зберігання та обчислення. Гігант пошукових систем також займається сферою генетики. На початку цього року Google приєднався до Глобального альянсу геноміки та здоров’я.

Ця коаліція науково-дослідних університетів, форумів з питань життєдіяльності та медичних працівників намагаються заохотити інших в галузі до об’єднання своїх досліджень та спільної роботи над встановленням стандартів управління даними. З цією метою Google надає сховища та безпеку для масштабних проектів безкоштовно для дослідників.


© Ордо

Google далеко не єдиний провайдер, який пропонує місце дослідникам. Амазонка почала пропонувати вченим безкоштовне зберігання. Однак бажаючі використовувати потужність хмарних обчислень на серверах Amazon S3 повинні сплатити вартість використання.

Генетики можуть використовувати хмарні обчислювальні потужності в Google, щоб орати сотні гігабайт даних, щоб розблокувати необхідні підказки. Дослідники сподіваються, що це призведе до створення засобів, що рятують життя.

DNA Nexus – це одна компанія, яка використовує хмарну потужність Google, щоб запропонувати генетикам можливість легко сортувати через Національне сховище SRA.

Компанія Mountain View відобразила базу даних на 350 терабайт хмарного простору. Новий інтерфейс дозволяє генетикам швидко знаходити конкретну інформацію про послідовність ДНК. Ці дані будуть використані для виявлення медичного та біотехнологічного прогресу.

IBM і Coriell Science Science перейдуть на PACE

IBM також пропонує послуги хмарних обчислень на користь охорони здоров’я. Використовуючи програму Softlayer, компанія співпрацює з Coriell Life Science над Програмою всебічного догляду за людьми похилого віку, більш відомою як PACE. PACE працює над підвищенням медикаментозної безпеки для людей похилого віку, розуміючи, як ці методи лікування взаємодіють на генетичному рівні.

На щічки пацієнтів беруть мазки. Потім ДНК зберігається у хмарному сховищі, – надає IBM.


© Біоетика Nuffield

Для того, щоб просіяти понад 3 мільярди точок даних, який може отримати окремий геном, Corielle Life Science використовує SoftLayer для проведення обчислень. GeneVault, як називається їх сховище, дозволяє лікарям отримувати доступ до даних, щоб визначити найкраще ліки для свого пацієнта.

Рецепт визначається після того, як серія тестів проводиться за інформацією про ДНК, що знаходиться у сховищі. Аналіз цього генетичного коду може передбачити ефективність препарату. Цією інформацією надійно ділиться з лікарями, щоб допомогти безпечно керувати рецептами літніх людей та уникнути небезпечних для життя умов.

Геологічні небезпеки та туманність Гелікс

Пошук гео-небезпек – це складне завдання, але ідеально підходить для хмарних обчислень. Туманність Гелікс співпрацює з Європейським космічним агентством, Центром національних просторів міста Франції та Німецьким аерокосмічним центром для створення платформи спостереження за Землею. Мета – зосередити увагу на дослідженнях землетрусів та вулканів.


© Жозе Мануель де Арредондо

Організація суперабітників з геологічними небезпеками проводить моніторинг динаміки Землі та оцінку гео небезпек для зменшення втрат людей та майна, спричинених цими природними катастрофами. Туманність Helix буде розміщувати велику інформацію, зібрану групою, включаючи супутникові дані ESA. Обчислювальний постачальник хмар повинен обробляти та співвідносити масивний набір даних.

Ця співпраця між Організацією суперпрофільних географічних небезпек та туманністю Helix дозволить користувачам з усього світу ділитися даними. Сподіваємось знайти спосіб прогнозувати землетруси та вулканічну активність та розширити базу наукових користувачів.

Висновок

Хмарні обчислення можуть потенційно допомогти розкрити таємниці геному людини, картографувати кліматичні умови та допомогти передбачити природні катастрофи.

Чи побудова хмарних технологій є основою прогресу гуманітарних наук? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map