OneDrive vs Dropbox – найкращий постачальник хмарних систем зберігання даних

Dropbox і OneDrive – це два конкуруючі вибори хмарного сховища, які можуть здатися дуже схожими на перший погляд. Тому очевидно, що багато людей, ймовірно, дотримуються того, щоб перевірити, скільки вони зберігають і скільки це буде коштувати, перш ніж зробити вибір.


Однак на Cloudwards.net ми знаємо, що середнього споживача, окрім цих речей, має набагато більше. Щоб допомогти нашим читачам прийняти рішення про найкращу хмарну службу зберігання даних, ми склали цей порівняльний опис, щоб допомогти висвітлити найважливіші відмінності між Dropbox та OneDrive.

Ми робимо висновок, що хоча OneDrive, можливо, пропонує більше цінності на поверхні, підхід Dropbox до контролю вмісту та шифрування робить його зрозумілим вибором для користувачів, які цінують свою безпеку в Інтернеті..

Битва: Dropbox проти OneDrive

Оскільки рішення хмарного зберігання можуть відрізнятися дуже важливими способами, важливо поглянути на те, як накопичуються Dropbox та OneDrive. Протягом чотирьох раундів ми детально розробимо кожну послугу в категоріях цінових планів, синхронізації, контролю вмісту та шифрування..

1

Ціноутворення

Спочатку давайте подивимось, як наші два претенденти порівнюють, коли йдеться про ціноутворення.

Dropbox

Dropbox Basic надає користувачам 2 ГБ безкоштовного хмарного сховища. Хоча це відстає від багатьох основних конкурентів Dropbox – включаючи OneDrive – Dropbox дозволяє користувачам заробляти більше вільного місця за допомогою рефералів. У безкоштовному обліковому записі реферали чистістю 500 Мб кожна, до 16 Гб.

Для людей, яким потрібно більше місця, Dropbox Pro постачається з 1 ТБ хмарного сховища, що тарифікується щомісяця або щороку.

Вартість відповідає тому, що я очікував би на 1 ТБ хмарного сховища. Проблема структуризації плану Dropbox полягає в тому, що вони не пропонують менших або великих розмірів пам’яті. Ця відсутність гнучкості знову випереджає деякі її основні змагання, включаючи Google Drive та OneDrive (читайте наше порівняння Dropbox проти Google Drive проти OneDrive).

Користувачі Dropbox Pro можуть скористатися реферальною програмою, обробляючи 1 ГБ додаткового місця на рефералу. Простір для перенаправлення обмежений на 32 Гб.

Dropbox пропонує розумний бізнес-план, який оцінюється в $ 12,50 на користувача. Кожному бізнес-користувачеві спочатку було надано 1 ТБ місця для зберігання, але Dropbox надасть їм необмежений обсяг пам’яті за запитом – і без додаткової плати. Однак вам потрібно придбати щонайменше п’ять ліцензій, тому це, мабуть, не буде варіантом для більшості звичайних споживачів.

OneDrive

Корпорація Майкрософт надає 5 Гб безкоштовного хмарного сховища для початку роботи. Якщо цього недостатньо, вони пропонують три різні варіанти для звичайних споживачів.

Включення плану в 50 Гб всього за 1,99 доларів на місяць – приємний штрих. Багатьом користувачам не потрібно 1 ТБ хмарного сховища, і вони повинні оцінити нижчу вартість.

Однак підпишіться на особистий або домашній план 1 ТБ, і ви також отримаєте доступ до версій для настільних ПК Office 365. Тепер кожен може безкоштовно користуватися Office Online, але версії для настільних ПК дозволяють працювати за межами браузера..

Додаток Office 365 включає:

 • Слово: обробка слів
 • Excel: електронні таблиці
 • Powerpoint: презентації
 • OneNote: прийняття записів

План Microsoft на 1 ТБ коштує нижче своїх найближчих конкурентів, включаючи Dropbox. Office 365 Home – це дуже вигідна пропозиція для сімей: ціна 9,99 дол. США – це те, що більшість послуг стягується за одного користувача.

Як і Dropbox, Microsoft також пропонує бізнес-план, який складається з декількох варіантів, починаючи від 60 до 120 доларів на кожного користувача на рік.

Корпорація Майкрософт не призначає мінімальної кількості користувачів для своїх бізнес-планів. У плані OneDrive Business Advanced, якщо ви зареєструєтесь принаймні п’ятьох користувачів, розподіл вашого місця на кожного користувача стає необмеженим. Цікаво, що OneDrive не поширюється на користь плану Business All-In-One.

Думки круглі

Dropbox заснував партнерство з Microsoft у 2015 році, щоб дозволити передплатникам переглядати та редагувати вміст за допомогою Office Online. Ця інтеграція є безпроблемною, і все відбувається з веб-інтерфейсу Dropbox. Ви повинні бути в Інтернеті, щоб користуватися ним.

Те, що передплатники OneDrive 1TB отримують доступ до настільної версії популярного офісного пакету Microsoft, залишається приємною перевагою вибору OneDrive через Dropbox. Однак OneDrive справді світить над Dropbox – це гнучкість та вартість. OneDrive пропонує опцію на 50 ГБ та сімейний план. Плюс його план на 1 ТБ на 3 долари дешевше на місяць, ніж Dropbox Pro.

Раунд: цінова точка для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип OneDrive

2

Синхронізація

У цьому раунді йдеться про визначення того, хто з двох постачальників буде найкраще оновлювати ваші файли, а також перевіряє швидкість з’єднання обох служб.

Dropbox

DropBox дозволяє синхронізувати вміст на будь-якому пристрої, на якому встановлено додаток Dropbox. Підтримувані платформи настільних ПК:

 • Windows
 • Mac OS
 • Linux (Ubuntu, Fedora)

Встановлення програми на робочий стіл створює папку синхронізації, яку можна використовувати так само, як і будь-яку іншу папку вашої ОС. Переміщення вмісту в цю папку завантажує його в центр обробки даних Dropbox

Dropbox має мобільні додатки для:

 • Android
 • iOS (iPhone, iPad)
 • Windows Phone
 • Ожина

Загалом, пристрої, які підтримуються Dropbox, включають як популярні платформи, так і декілька, які не такі поширені, як Ubuntu та Fedora.

Щоб побачити, як добре Dropbox управляє процесом синхронізації, я провів кілька тестів на своєму ноутбуці Windows, щоб оцінити швидкість передачі файлів. Ці тести включали в себе відправлення стиснутої папки 258 МБ до та з хмари.

У контексті, коли проводилися ці тести, швидкість завантаження та завантаження становила в середньому 160/12 Мбіт / с, повідомляє speedtest.net.

Сер. час завантаженняСер. Час завантаження
Dropbox4:440:19
OneDrive3:550:14

Це дуже гарні часи, але з Dropbox насправді стає краще. Це тому, що Dropbox включає щось, що називається поступовою синхронізацією. Поступова синхронізація – це процес передачі файлів, в якому синхронізуються лише змінені частини файлу. Оскільки весь файл не завантажується чи не завантажується щоразу, коли файл змінюється, це заощаджує як час, так і системні ресурси.

Щоб дізнатися, наскільки я зробив ще один тест, в якому я зробив невелику зміну стиснутої папки на своєму ноутбуці (я видалив один із файлів всередині нього). Зміни відобразилися в моєму хмарному сховищі Dropbox всього за 13 секунд.

Для подальшого управління впливом на системні ресурси Dropbox дозволяє користувачам зменшити швидкість завантаження та завантаження. Цим процесом можна керувати з піктограми системного лотка.

Незважаючи на те, що з більшості людей, можливо, виникне проблема, коли ви завантажуєте файли в Dropbox через веб-переглядач, обмеження розміру файлу – 20 Гб. Немає обмежень, якщо ви завантажуєте із свого робочого столу чи мобільного додатка.

OneDrive

OneDrive поставляється заздалегідь встановленим на пристроях Windows 10 і розроблений як невід’ємна частина досвіду Windows, оскільки Microsoft слідує тенденції переходу сервісів у хмару.

Інсталяція також доступна для Mac OS X 10.9 або новішої версії, що зручно, якщо ви хочете працювати на різних різних платформах для різних завдань, або як MS Office, але віддаєте перевагу машинам Mac. Microsoft не підтримує будь-яких варіантів Linux.

Хоча мобільний доступ широкий, але додатки для:

 • Android
 • iOS (iPhone, iPad)
 • Windows Phone
 • Ожина

Щоб порівняти два, я провів ті ж тести на швидкість синхронізації на OneDrive, що і на Dropbox.

Сер. час завантаженняСер. Час завантаження
Dropbox4:440:19
OneDrive3:550:14

Для початкових передач файлів OneDrive перевершив Dropbox з невеликим запасом.

Проблема полягає в тому, що на відміну від Dropbox, OneDrive не включає додаткові передачі файлів у свою мережеву архітектуру. Це означає, що змінені файли повністю замінюються при кожному зміні файлу. Це може залишити окремих користувачів та їхніх співробітників чекати, якщо файл особливо великий.

Це також пов’язує більшу пропускну здатність та системні ресурси, що може вплинути на вашу здатність виконувати інші завдання. Роблячи речі ще більш каламутними для користувачів, Microsoft не підтримує швидкість синхронізації. Це може бути проблемою, якщо ви працюєте з повільного зв’язку або завантажуєте великі файли.

OneDrive також обмежує завантаження файлу розміром до 10 Гб, незалежно від того, ініціюєте ви це завантаження із веб-браузера чи папки синхронізації вашого пристрою. Це не вплине на більшість користувачів, але варто пам’ятати про це.

Круглі дві думки

Dropbox підтримує дещо ширший спектр платформ, ніж OneDrive, але більшість користувачів не піклуються, оскільки вони підтримують Windows, Mac OS, iOS та Android.

Більшою проблемою – і справді переконливою причиною вибору Dropbox над OneDrive – є незрозуміла невдача корпорації Майкрософт включити додаткові завантаження файлів у свою архітектуру передачі. Це може призвести до непотрібного перетягування синхронізації. Для тих, хто має обмеження у своїх планах передачі даних, він також споживає більше мегабайт.

Включення Dropbox-елементів керування синхронізацією є лише ще однією причиною того, що це простий вибір у другому раунді.

Круглий: точка синхронізації для Dropbox

Dropbox логотип
Логотип OneDrive

3

Обмін та контроль вмісту

Як легко наші два претенденти роблять обмін файлами та вмістом на різних пристроях?

Dropbox

Спільний доступ з Dropbox виконується через веб-інтерфейс. Просто виділіть потрібний вам об’єкт або об’єкти та натисніть кнопку «поділитися».

Ділячись вмістом, ви створюєте посилання, приєднане до цього вмісту. Для розповсюдження ви можете або надіслати посилання певним особам з інтерфейсу, або просто скопіювати та вставити його куди завгодно (тобто, Slack, Facebook, текстове повідомлення). Усі, хто має посилання, можуть отримати доступ до цього вмісту та прокоментувати його.

Ви можете ділитися вмістом як на рівні файлів, так і на папках. Однак дозволу на редагування можна отримати лише для загальних папок. Якщо ви ділитесь окремим файлом, запрошені особи можуть переглядатись.

Одним з ключових аспектів контролю над вмістом, який Dropbox отримує правильно, є включення як паролів, так і термінів дії посилань. На жаль для користувачів, які не платять, вам потрібно бути користувачем Dropbox Pro, щоб отримати доступ до цих параметрів.

За допомогою веб-інтерфейсу Dropbox ви можете легко відстежувати ваш спільний вміст з двох різних сторінок.

На вкладці “спільний доступ” ви зможете переглядати папки та файли, якими ви поділилися, та якими ви поділилися з вами. На вкладці “Посилання” ви можете керувати параметрами посилань, прив’язаними до вашого спільного вмісту.

Є третя сторінка під назвою “події”, на якій ви можете перевірити загальну активність у своєму обліковому записі. Сюди входять дії, які ви вчинили як ви, так і ті, кого запрошено отримати доступ до вашого вмісту.

Якщо ви або хтось із ваших співробітників внесете небажану зміну файлу або випадково видалите файл, Dropbox дозволяє відновити видалені файли та попередні версії файлу..

Ви можете відновити видалені та попередні версії файлів, якщо це триває протягом 30 днів після видалення або зміни файлу. Якщо ви є користувачем Dropbox Pro, є також можливість придбати розширену історію версій (EVH), яка підсилює цю кількість до одного року.

Якщо ви користувач Dropbox Business, ви можете відновити видалені або попередні версії файлів безстроково і без необхідності платити за привілей.

OneDrive

OneDrive має один із найкращих веб-інтерфейсів будь-якого хмарного сервісу зберігання даних. Він чітко розроблений і добре викладений – це дозволяє легко ділитися декількома об’єктами одночасно.

Як і у Dropbox, коли ви ділитесь папкою чи файлом, OneDrive створює URL-посилання, що вказує на неї. Ви можете додати дозволи до цього посилання, яке дозволяє користувачам редагувати спільний вміст або обмежує їх доступ лише для перегляду.

З веб-інтерфейсу ви можете скопіювати посилання для розповсюдження вручну, надіслати його електронною поштою або поділитися на різних соціальних мережах, таких як Facebook та Twitter.

OneDrive, однак, не дозволяє встановлювати паролі чи термін дії на спільних посиланнях. Це викликає занепокоєння, оскільки це означає, що ті, з ким ви поділилися посиланнями, можуть передавати їх іншим без вашої згоди чи знання.

Веб-інтерфейс OneDrive дозволяє вам перевіряти спільний вміст на вкладці “спільний доступ”, що допоможе вам не втрачати уявлення про те, що там.

OneDrive інтегрується автоматично в Office Online. Хоча ви можете перевіряти, які зміни були внесені в певний документ із відповідної програми Office, OneDrive не дає користувачам способу ширшого аудиту діяльності, як це робить Dropbox зі сторінки подій.

OneDrive дозволяє відновити попередні версії файлів, лише для типів файлів Microsoft Office. Ви застрягли в будь-яких змінах, внесених до файлів, що не належать до Office, що робить виключення кращих параметрів контролю та аудиту ще більш небезпечним

Вилучені елементи можна відновити зі свого сміттєвого кошика протягом 30 днів незалежно від типу файлу. Однак, якщо вміст у вашій кошику перевищить десять відсотків від вашої загальної кількості хмари, найдавніші елементи будуть автоматично та назавжди видалені через три дні.

Три круглі думки

Обидва сервіси дуже легко обмінюються вмістом. Однак, не в змозі належним чином захистити цей вміст, ви повинні з обережністю робити це з OneDrive.

Хоча ви повинні бути платним абонентом, щоб прикріпити паролі та терміни придатності до спільного доступу до вмісту з Dropbox, принаймні варіанти є. Dropbox також пропонує кращі можливості аудиту та гнучкіше відновлення видалених файлів та версій.

Круглий: Точка обміну та контролю вмісту для Dropbox

Dropbox логотип
Логотип OneDrive

4

Безпека

І останнє, але не менш важливе, наскільки безпечно зберігати свої дані за допомогою будь-якої служби?

Dropbox

Dropbox шифрує дані під час транспорту із захистом транспортного рівня (TLS) та 128-бітним шифруванням AES. 128 біт може здатися низьким, коли 256-бітове шифрування є варіантом, але для всіх практичних цілей його неможливим. Крім того, чим менше складне шифрування, тим швидше час завантаження.

Щойно файли надходять у центр обробки даних Dropbox, вони розшифровуються. Після цього вміст файлу знову шифрується, на цей раз за допомогою 256-бітного AES. Однак вони залишають ваші метадані у простому тексті. Це допомагає в процесах індексації, але також викликає занепокоєння щодо безпеки, оскільки все ще багато хто може розповісти про вас лише з метаданих.

Взагалі кажучи, Dropbox має сувору політику щодо співробітників, які отримують доступ до даних користувачів. Однак у деяких випадках, наприклад, під керівництвом ордера, вони будуть розшифровувати та передавати ваші дані.

Вони можуть це зробити, оскільки вони зберігають ваш ключ шифрування. Dropbox не пропонує можливості шифрування нульових знань (від кінця до кінця). Якщо це викликає занепокоєння або ви хочете дізнатися більше про те, що таке шифрування з нульовим знанням, у Cloudwards.net є багато статей на цю тему – наприклад, ця стаття про безпечні альтернативи Dropbox..

Dropbox дозволяє користувачам налаштувати двофакторну перевірку для доступу до своїх даних, що допомагає захистити від слабких паролів, які можна скасувати за допомогою грубої атаки.

Після ввімкнення, окрім входу до свого акаунта зі своїм паролем, у майбутньому вам буде запропоновано ввести код безпеки, надісланий на ваш мобільний телефон, або скористатися мобільним додатком для підтвердження вашої особи.

OneDrive

Як і у Dropbox, дані OneBox шифруються під час перевезення за допомогою SSL / TLS.

Однак дані в спокої в даний час шифруються лише для облікового запису OneDrive Business, і це не добре, враховуючи деякі з питань, пов’язаних з порушенням даних, про які я згадував вище, а також факт, що Microsoft часто атакує хакі з огляду на всю його поширеність..

Облікові записи OneDrive Business захищені 256-розрядним AES.

Крім того, за власним визнанням Microsoft сканує ваші файли на предмет неприємного вмісту. Незважаючи на те, що це є зусиллями, спрямованими на поширення дитячої порнографії, і Microsoft стверджує, що не використовувати сканування ні для чого іншого, деяким користувачам це може бути незручно з цим процесом.

Відповідно до їх внутрішньої політики, захищені авторським правом матеріали, такі як фільми, не будуть видалені, якщо на них не буде подано повідомлення про порушення авторських прав. Крім того, вони заявляють, що не використовують такі сканування в маркетингових цілях.

Проте, зважаючи на їхні в’ялі правила шифрування та те, що вони сканують ваші дані, в першу чергу, я радимо використовувати OneDrive лише для поточних робочих проектів, які не є чутливими за своєю природою..

Раунд: Точка безпеки для Dropbox

Dropbox логотип
Логотип OneDrive

5

Вирок

Як оптиміст із почуттям корисності, я намагаюся знайти значення у всьому. Однак, зважаючи на те, що Dropbox інтегрується з продуктами MS Office, у мене виникають невеликі труднощі з відстоюванням випадку, коли ви, можливо, захочете використовувати OneDrive замість цього, оскільки це зводить нанівець єдину реальну перевагу.

Стратегія Microsoft, що стоїть за OneDrive, здається, що вона покладається на користувачів Windows 10, які вважають, що це невід’ємна частина досвіду, а не те, де вони намагаються відповідати таким конкурентам, як Dropbox, за функціями та функціональністю

Прикро, адже якби Microsoft зробила кілька перетворень, OneDrive міг би стати найкращим продуктом. Механіка інтерфейсу фантастична, і це виглядає чудово.

Поки що Cloudwards.net без застереження рекомендує Dropbox через OneDrive. Ви згодні? Повідомте нас у коментарях нижче, дякую за прочитане.

Переможець: Dropbox

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map