Огляд WeTransfer 2020

Якщо обмеження вкладення файлів Gmail становить 25 Мб, передача великих файлів електронною поштою, щонайменше, болить у шиї. Найбільш очевидним рішенням цієї проблеми є обмін файлами через службу спільного використання файлів – наприклад, Google Drive або Dropbox.


Але обмін одноразовим файлом за допомогою таких служб має довгострокові фінансові зобов’язання.

Оскільки ви технічно обмінюєтесь файлом в Інтернеті, одержувач може не відразу завантажити його. Крім того, що робити, якщо бенефіціар не користується тією самою службою обміну файлами, яку ви робите? Трохи соління, чи не так? На щастя, у нас є сервіси обміну файлами, як WeTransfer, які забезпечують просту передачу великих даних без суєти..

У цьому огляді WeTransfer сервіс виявився простим у використанні та надійним, але лише з основними функціями та обмеженням передачі безкоштовного файлу 2 ГБ, це дозволяє вам бажати більше.

Що слід врахувати, перш ніж отримати послугу передачі файлів

За своєю суттю технологія передачі файлів – це переміщення даних з однієї системи в іншу по мережі, що в даному випадку є Інтернетом. Але ви не можете просто вибрати будь-яку службу передачі випадкових файлів, чи ви дивитесь її для особистого чи ділового використання.

Ось деякі фактори, які слід врахувати, перш ніж отримати послугу передачі файлів:

 • Обмеження розміру файлу:

 • Висока доступність:

 • Контроль видимості:

 • Безпека файлів:

Про WeTransfer

Амстердамський стартап, WeTransfer, був запущений у 2009 році, і з тих пір компанія стала однією з прем’єрних служб для легкої передачі файлів. Станом на 2015 рік у WeTransfer було 25 мільйонів користувачів, 70 мільйонів файлів щомісяця передавались.

Плюси і мінуси:

Хто такий WeTransfer For

WeTransfer призначений для тих, хто хоче швидко передавати великі файли, не потребуючи підписки на нову послугу. Для особистих користувачів WeTransfer надає обмеження в 2 Гб, одержувач може завантажити надісланий файл протягом семи днів після його спільного використання.

Бізнес-користувачі, з іншого боку, можуть отримати преміум-підписку на послугу та надсилати до 20 ГБ файлів за один раз, визначити спеціальний часовий обмеження для видалення файлу та встановити пароль для кожного переданого файлу.

Як WeTransfer заробляє гроші

WeTransfer використовує два потоки доходу – основний приходить від преміум-сервісу WeTransfer, який коштує 12 доларів на місяць, а інший потік доходу – від рекламних оголошень, які компанія працює на плані freemium.

Відкриваючи головну веб-сторінку WeTransfer, ви побачите гарні зображення на задньому плані. Ці фотографії – це фактично реклама компаній, які платять WeTransfer.

Ви можете очікувати побачення реклами від:

 • Vodafone
 • Катарські авіакомпанії
 • Shutterstock
 • Гугл хром

WeTransfer також має ініціативу “Це працює”, де вони підтримують починаючих ілюстраторів, фотографів та художників; розмістивши свою роботу як фонове зображення на веб-сайті.

Плани та ціни

Як згадувалося вище, WeTransfer – це послуга “freemium”, що означає, що вона надає основні функції безкоштовно, але для преміум-сервісу під назвою “WeTransfer Plus” вам доведеться кашляти 12 доларів на місяць.

Передача файлів на WeTransfer

Завдяки чудовому інтерфейсу, перенести файли неймовірно просто.

Оскільки вам не потрібно реєструватися, ви можете просто перейти на головну сторінку та розпочати процес передачі. У правій частині домашньої сторінки є можливість додавати файли, вводити електронну адресу одержувача, вашу електронну адресу та необов’язкове повідомлення.

Як тільки файл завантажується, ви можете надіслати його адресату.

Після надсилання даних через WeTransfer ви отримуєте два електронні листи через опцію електронної пошти. Перший електронний лист містить підтвердження того, що ваш файл надіслано, а другий надходить, коли одержувач завантажує поданий файл.

Другий електронний лист – це чудова підказка щодо сповіщень, якої ще не вистачає у багатьох інших службах обміну файлами.

Під час тестування послуги я виявив, що другий електронний лист з підтвердженням надсилається, як тільки одержувач натискає опцію “файл завантаження”, а не після повного завантаження файлу..

Крім електронної пошти комусь, у вас також є можливість надсилати файли через посилання для завантаження. Хоча WeTransfer дає можливість вибирати між двома, якщо ви вирішите використовувати електронну пошту, ви також отримаєте посилання на файл.

З опцією посилання на файл немає доступних функцій видимості, якщо хтось має посилання, то він може завантажити та отримати доступ до вашого файлу – і ви не будете мудрішими.

Єдиний вихід – захистити файл паролем (що ви можете зробити тільки з WeTransfer Plus). Крім того, ви не отримуєте жодних сповіщень електронною поштою, коли файл завантажується.

Завантаження файлів на WeTransfer

Ви можете отримати файл від WeTransfer електронною поштою або посиланням для завантаження. В обох випадках ви потрапляєте на сторінку одержувача WeTransfer, де розміщена велика кнопка «Завантажити». Все, що вам потрібно зробити, це натиснути цю кнопку, і у вас буде файл, нічого більше робити не потрібно.

Посилання на завантаження файлів за замовчуванням активне протягом семи днів, однак у відповідного користувача є преміальний обліковий запис WeTransfer, то він може вибрати зменшити або збільшити цей часовий ліміт.

У будь-якому випадку дату видалення файлу ви побачите на сторінці завантаження. WeTransfer стверджує, що дані видаляються з серверів компанії на дату видалення файлу, і немає абсолютно ніякого способу отримати такі файли.

Мобільний доступ

Якщо ви думаєте, що веб-інтерфейс WeTranfer гладкий і красивий, то зачекайте, поки ви побачите його мобільні додатки, які настільки ж чудові, що мають мінімалістичний вигляд та приголомшливі фонові зображення. Але майте на увазі, що WeTransfer може передавати зображення та відео лише з мобільних додатків, незалежно від того, використовуєте ви iOS або Android.

Але настільки ж дивовижно, як виглядає додаток для iOS, мені це не вдалося. Коли мій телефон підключений до мережі Wi-Fi, додаток постійно повідомляв мені, що це не так (навіть якщо Wi-Fi працює правильно).

Потім я змінив свій Wi-Fi-з’єднання і все-таки отримав ту саму помилку. Нарешті, мені довелося спробувати зробити передачу зі своїм дорогоцінним пакетом даних, і саме тоді передача була остаточно виконана.

Програма Android, з іншого боку, працювала безперебійно, і файл передавались за одну спробу.

Підтримка

WeTransfer має систему підтримки на основі квитків, яку керує через Zendesk. Я підняв квиток з їхньою службою підтримки, щоб перевірити час їх реакції, і на мій квиток відповіли через 1,5 години. Єдиним недоліком тут є відсутність підтримки в чаті чи телефоні, навіть якщо ви користувач WeTransfer Plus.

Безпека

Оскільки WeTransfer базується в Амстердамі, компанія відповідає Директиві ЄС про конфіденційність (95/46 / EC) та Голландському Закону про захист персональних даних. Коли файли передаються, вони залишаються захищеними протоколом шифрування TLS. Коли вони зберігаються на серверах WeTransfer, вони знаходяться під 256-бітним шифруванням AES.

У висновку

В цілому, WeTransfer – це звичайна послуга передачі файлів, яка робить те, що вона каже, – ні більше, і не менше. Незважаючи на те, що інтерфейс залишає небагато бажати, їх набір можливостей може бути більш досконалим. Наприклад, безкоштовні користувачі не можуть зареєструватися або надіслати файл лише електронною поштою, не створюючи посилання на завантаження файлів.

У той же час, з вільним обмеженням передачі файлів 2 ГБ, особисті користувачі можуть легко використовувати WeTransfer для спільного використання файлів. Але якщо ви бізнес-користувач, можливо, вам захочеться зашифрувати дані на локальному рівні або переглянути альтернативи.

Ви використовували WeTransfer? Яким був ваш досвід? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map