Огляд папери Dropbox 2020: обмежений інструмент з обмеженим використанням

Коли Dropbox запустив Dropbox Paper, він назвав програму новим способом співпраці, організації командної роботи та роботи з будь-якого місця. Зважаючи на це, легко зрозуміти, чому багато хто трактує це як конкурента на Диску Google (читайте наш порівняльний папір Dropbox Paper vs Google Docs, щоб зрозуміти, чому це не велика бійка).


За 21 місяць, коли Dropbox Paper вийшов з бета-версії, він не дуже захопився. З цього приводу, Dropbox випустив оновлення служби, тому ми подумали, що настав час відкрити капот, щоб побачити, чи починає він реалізовувати свій потенціал, чи це просто ще один лимон, призначений для звалища.

У цій статті ми розглянемо функції Dropbox Paper та оцінимо її зручність у користуванні, а також надамо рекомендації щодо того, хто може максимально використати її. Якщо ви хочете дізнатися більше про Dropbox, перегляньте наш огляд Dropbox.

Особливості

Dropbox Paper виглядає як один аркуш паперу, який залишається назавжди і приймає багато видів вмісту.

Dropbox_paper_empty

Незважаючи на те, що його функції на перший погляд можуть здатися нерозбірливим безладдям, уважніший погляд показує, що найбільше вони вписуються в одну з трьох категорій: функції для творців, функції для співпрацівників та функції для презентаторів.

Оскільки люди в кожній категорії будуть використовувати програму по-різному, ми розділили функції на групи, залежно від ролі користувача.

Творці

По-перше, ми розглянемо функції, які будуть найкориснішими для творців. Один з найкращих моментів Dropbox Paper – це підтримка вбудовування мультимедійних матеріалів із 29 веб-сайтів та служб на сторінці.

Він пропонує безліч інтеграцій, включаючи Dropbox, програми Google Диска, Airtable, Trello, YouTube, Spotify, Vimeo та багато іншого. Існує також декілька більш специфічного характеру.

Наприклад, якщо ви дизайнер, вам можуть бути корисні інтеграції InVision, Figma, Framer, Lucidchart або Marvel. Якщо ви кодер, ви можете скористатися його інтеграцією з Gist та Github.

Paper_embeds

Якщо ви шукаєте програму, яку можете використовувати для створення документа, який не посилається лише на різні носії інформації, але містить їх у інтерактивному форматі, папка Dropbox може бути тим, що ви хочете.

Наприклад, вчитель може використовувати його для створення уроку або домашнього завдання, яке використовує декілька навчальних відеороликів YouTube послідовно, розділених запитаннями та пробілом для відповідей та завершення повною презентацією Prezi. Потім вони могли поділитися копією з кожним студентом.

Paper_Youtube

Ще одна цікава особливість – це кодове поле. Вставте його в папір і, поки код знаходиться на одній з 32-х мов, які він знає, він автоматично визначить, якою мовою ви користуєтесь, і виділить синтаксис на основі функції. Хоча ви не можете компілювати чи запускати код, основні моменти дозволяють швидко сканувати та відслідковувати те, що ви написали.

Папір також підтримує LaTeX, систему, розроблену для полегшення представлення науково-технічних рівнянь. Це також добре для людей, які бажають набрати короткий набір команд і дозволити комусь іншому чи комп’ютеру зробити так, щоб форматування виглядало добре.

Співробітники

Що стосується співпраці, папка Dropbox – це приблизно те саме, що і Google Диск. Ви можете запросити людей редагувати файл, поділившись його зі своїми контактами Google, додавши їх електронною поштою або опублікувавши посилання безпосередньо на Slack. Ви також можете встановити, чи може хтось із посиланням редагувати документ або лише ті, хто має запрошення, і чи можуть вони коментувати та ділитися чи коментувати, ділитися та редагувати.

Paper_share

Якщо ви раніше використовували Диск Google, це буде здаватися звичним. Усі запрошені до документа можуть редагувати його одночасно, і їх позиція позначається курсором, відповідним кольоровому паперу, який їм призначається.

Папір ставить ініціали редактора в лівій край, що дозволяє швидко побачити, хто сприяв тому, що кожен документ.

Paper_collaborate

На відміну від Google Диска, ви можете вставити блок контрольного списку, який дозволяє створювати завдання, призначати їх учасникам, встановлювати термін платежу та перевіряти їх, коли ви закінчите.

Paper_list

Незважаючи на те, що це цікава функція, їй не вистачає уточнення, щоб бути корисним. Відкривши бічну панель, ви можете бачити завдання в документі, але вони з’являються лише в тому випадку, якщо вони були призначені комусь, навіть якщо вони мають термін. Це незручне обмеження, і оскільки ви не можете призначати та відстежувати загальні завдання, воно втрачає частину своєї цінності.

Якщо ви шукаєте додаток для підвищення продуктивності з кращими можливостями, вас можуть зацікавити Todoist, Wunderlist або Any.do. Усі троє мають чудові системи планування завдань. І Wunderlist, і Todoist можуть інтегруватися з Google Календар, тоді як Any.do дозволяє витягувати завдання з електронних листів та перетворюватись на завдання із визначеними датами.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про ці послуги, перегляньте наш огляд Todoist vs. Wunderlist vs. Any.do.

Папір дозволяє вставляти картки Trello, тому якщо ваша організація вже використовує цю програму, ви можете використовувати її більш надійну систему замість списків паперу. Картки оновлюватимуться автоматично в папері, оскільки вони змінені в Trello.

Paper_trello

Хоча це може бути гідним інструментом для запису записів, ви отримуєте не більшу корисність, ніж ви могли б використовувати Документи Google або Microsoft Word. Evernote – кращий варіант для більшості людей, оскільки має більш досконалу організаційну систему, яка дозволяє легко відслідковувати нотатки. Якщо вам цікаво дізнатися більше про цю програму, прочитайте наш огляд Evernote.

Якщо вам цікаво, як Evernote протиставляється Google Drive, перегляньте наше порівняння Evernote vs. Google Drive.

Одна невелика перевага співпраці в Dropbox Paper полягає в тому, що документи на папері не враховуються до вашої квоти на зберігання Dropbox, тому робота вашої команди не вийде з будь-якого індивідуального набору.

Ведучі

Папір може переходити від режиму редагування до режиму презентації до режиму, натиснувши кнопку на верхній панелі, що виглядає як викреслений логотип YouTube.

Paper_present_button

Знову ж таки, головною особливістю паперу є те, що це цифровий еквівалент нескінченно довгого аркуша паперу без перерв. Це не змінюється в режимі презентації, тому ви не будете визначати слайди, як ви могли б використовувати в PowerPoint або Speaker Deck або динамічні та реляційні слайди Prezi.

Папір_презентація

Це не дає вам хорошого контролю над тим, що з’являється на екрані. Ви можете точно налаштувати презентацію так, щоб функції слайда відображалися під час прокрутки, але це буде добре лише для вашого екрану. Якщо ви перейдете до одного з різною роздільною здатністю або співвідношенням сторін, усі ваші наполегливі роботи будуть марними.

Однак, інтеграція мультимедіа означає, що ви можете презентувати більше та інші речі, ніж ви могли б з іншими програмами. Якщо ви хочете показати, наприклад, найновіший прототип програми, який ви зробили на Figma, наприклад, це можна зробити з Paper.

Ви також можете вбудовувати Документи Google, тому якщо ви завжди хотіли презентувати, але не хотіли користуватися Google Слайдами, можете це зробити. Для запису Paper також дозволяє вставляти Google Слайди, але ви не можете їх показувати в режимі презентації.

Натомість натискання на неї повернеться до Google Слайдів.

Режим презентації оснащений темним режимом, який змінює колірне піднебіння з переважаючими білими кольорами на одне, наповнене сірими. Важко зрозуміти, які кольори будуть перемикатися, хоча ви не можете користуватися темним режимом під час роботи в редакторі.

Paper_presentation_dark

Зручність у користуванні

Найбільш переконливою особливістю Dropbox Paper є її інтерфейс користувача, який перемістив інструменти редагування з верхньої панелі. Якщо ви хочете вставити щось, крім простого тексту, ви клацаєте на порожній рядок, щоб спливаюче вікно з’явилося праворуч. У ньому є можливість вставити один із 29 вбудованих служб, папку Dropbox, картинки, таблицю, контрольний список, звичайний список, перерву розділу або блок коду.

Paper_popup_box

Для цих функцій також є комбінації клавіш, щоб ви могли навчитися їх економити час

Більшість інтегрованих вбудованих носіїв інформації можна вставити, скопіювавши та вставивши посилання на вміст у Dropbox Paper або додавши поле правильного типу та вставивши посилання у нього.

Ви можете редагувати більшість вставленого вмісту, натиснувши на нього та вибравши параметри у спливаючому вікні, що з’являється вище. Деякі типи вмісту, такі як відео та контрольні списки YouTube, не можна редагувати після їх розміщення.

Paper_edit_popup

Однак, найбільшим недоліком у роботі є відсутність контролю за текстовою обробкою. Ви не можете змінити свій шрифт і, хоча більшість з нас не використовує сотні доступних в Microsoft Word, було б добре, щоб презентатори мали принаймні кілька варіантів. Розміри шрифту також обмежені. Ви отримуєте один тип тіла та три заголовки, лише два з яких доступні у спливаючому вікні.

Виділення тексту дозволяє вам жирним, виділенням, закресленням чи зв’язуванням, а також перетворенням їх у список чи контрольний список.

Ви можете прокоментувати більшість речей, натиснувши на опцію коментаря у спливаючому вікні або клацнувши на об’єкті, натиснувши «ctrl + alt + m». Знову ж таки, це буде відоме людям, які користувалися Google Документами.

Paper_comment

Однак у папері немає вбудованої перевірки орфографії, це означає, що ви самостійно. Навіть професійні письменники люблять перевірку орфографії, оскільки це остання лінія захисту між пернатою мозку та бентежною публічною помилкою. Що у папері не вистачає, це серйозна проблема, особливо якщо ви планували представити її.

Хоча ви могли обійтись цим, подвійно перевіривши свою роботу в іншій програмі або встановивши такий сервіс, як Grammarly, факт залишається фактом, що вам не слід було би входити в подібну програму.

Якщо ви займаєтесь спільною роботою в Dropbox Paper, шанси редагують, а перевірка написання правопису потраплятиме до однієї людини, що здається несправедливою ситуацією. Для нас загадково, що Dropbox ще не додав перевірку орфографії.

Dropbox Paper має додаток для пристроїв iOS та Android, тому ви можете увійти та вносити зміни на ходу, але не можете входити в режим презентації на телефоні. Це не потрібно, але це було б приємною особливістю для створення торгових точок за межами офісу.

Paper_mobile

Для кого папір Dropbox?

Прочитавши про функції Dropbox Paper та зручність у користуванні, вам може бути цікаво, кому вона повинна служити. Це справедливе запитання, враховуючи, що Папір розширюється так тонко. Ви можете багато чого робити поверхнево, але мало глибоко, детально.

Творці

Незрозуміло, що соло творці виграють від використання паперу. Відсутність перевірки орфографії є ​​серйозним недоліком для більшості людей. Якщо ви створюєте текстовий документ, є набагато кращі альтернативи лише цій функції, не кажучи вже про погані варіанти форматування паперу.

Ви можете спробувати використовувати його як організаційний пристрій, але нічого не можна вставляти в таблиці.

Ви також дотримуєтесь вертикальної орієнтації та нескінченного прокручування, а це означає, що ви не можете однозначно впорядкувати свої ідеї, як можна за допомогою Prezi.

Незважаючи на всі варіанти вбудовування, незрозуміло, кому найбільше користь від використання цієї програми.

Співробітники

Хоча Google Документи – це не найкращий текстовий процесор, ніж Microsoft Word, його спільні функції, веб-інтерфейс та автоматичні збереження дають користувачам вагомі причини використовувати його.

Папір Dropbox може розглядатися як відмінна програма для групової роботи, навіть якщо вона відповідає окремому користувачеві.

Документи дорівнюють тому, наскільки легко запрошувати співробітників та просуватися далі в інших сферах. Складати та призначати завдання членам групи легко, але в програмі бракує умовних завдань, які викликають новини про завершення, і вона недостатньо надійна, щоб підтримувати багатоступеневий процес від початку до кінця.

Той факт, що він не відстежує відкриті завдання або не включає перевірку орфографії, викликає питання про те, які саме групові проекти Dropbox очікують, що команди працюватимуть у «Папері», які вони не змогли б більше розмістити. Шанси полягають у тому, що кращі інструменти для співпраці існують у спеціальній програмі чи послузі.

Ведучі

Ви можете представити в Dropbox Paper, але для цього мало стимулів. Одним із ключових елементів презентації є контроль того, що знаходиться на екрані, щоб ваша аудиторія могла безперервно переходити між слуханням та переглядом.

Папір не дає вам контролю, який потрібно здійснити. Прокрутка також набагато менш цікава, ніж переходи в Google Slides або Prezi.

Єдине справжнє перевагу режиму презентації паперу – це те, що він дозволяє інтегрувати стільки типів вбудованих медіа Якщо з якоїсь причини вам потрібно було зробити презентацію, яка покладалася на можливість цього зробити, програма, можливо, варто спробувати.

Більшість презентаторів цього не потребуватиме, і вони захочуть чогось, що дає їм більше контролю.

Фінальні думки

Dropbox Paper – чувак з потенціалом, але він не дуже просунувся з моменту виходу, і важко сподіватися, що він перетвориться на щось більш корисне.

Хоча він працює чудово і має чистий користувальницький інтерфейс, він не має жодної функції, яка дає йому перевагу перед іншими програмами. Ви можете інтегрувати багато різних програм в один документ, але це не означає, що ви отримуєте функціонал, якого б ви не мали, якби ці програми використовували через їх власні веб-сайти. Система презентації недооцінена, а відсутність перевірки орфографії робить її поганою програмою для обробки тексту.

Кожна функція працює, але залишається незрозумілим, чому хтось використовуватиме Dropbox Paper для іншої програми, яка має подібні функції, але з більшою глибиною. Тобто це не означає, що ви не могли отримати деяке використання програми, але це не буде правильним для більшості людей.

Якщо ви шукаєте щось краще, Google Drive – це гарне місце для початку. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Диска Google.

Що ви думаєте про папку Dropbox? Чи є у нас потенціал, який ми пропускаємо, або наша оцінка мертва? Повідомте нас у розділі коментарів нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map