Найкращий зовнішній жорсткий диск для PS4 в 2020 році

PS4 викликав неабияку стурбованість, коли він був випущений, завдяки своїй гарячій конструкції зберігання. Sony сконструювала консоль, щоб жорсткий диск був доступний у спеціальному слоті, подалі від інших компонентів. Щоб змінити це, все, що вам потрібно зробити, це придбати 2,5-дюймовий жорсткий диск, вийняти старий і підключити новий. 


Однак є кілька проблем із зміною вашого приводу. По-перше, ви втратите всі свої локальні файли, включаючи збережені, якщо вони не є резервними копіями у хмарному сховищі. По-друге, вам доведеться завантажити та встановити системне програмне забезпечення PS4 вручну, щоб фактично користуватися консоллю. Це не кажучи вже про необхідність розбирати PS4.

На щастя, використовуючи зовнішній жорсткий диск, ви можете розширити сховище свого PS4, не розлучаючи систему і не втрачаючи файлів. У цьому посібнику з найкращого зовнішнього жорсткого диска для PS4 ми витягли п’ять перших виборів із нашого найкращого посібника із зовнішнього жорсткого диска, щоб ви знали, які з них використовувати для вашої консолі. 

Перш ніж ми потрапимо до списку, давайте спочатку поговоримо про те, як ми зробили свій вибір, а також що потрібно зробити, щоб налаштувати зовнішній жорсткий диск на консолі.

Найкращий зовнішній жорсткий диск для PS4 2020

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска для PS4

Так само, як і наш найкращий зовнішній жорсткий диск для посібника Xbox One, цей все стосується ємності. Метою використання зовнішнього жорсткого диска за допомогою консолі є встановлення більшої кількості ігор та додатків, тому такі аспекти, як швидкість та фактор форми, не є настільки критичними. Однак це ємність для PS4 не так важлива, як для Xbox One. 

Хоча PS4 Pro забезпечує кращі показники порівняно зі стандартними PS4 та Xbox One, це не стільки потужність, скільки Xbox One X. Через це PS4 Pro не працює в масштабних розмірах ігор, які приписуються Розширені ігри Xbox One X. Маючи це на увазі, ми приділяли більше уваги швидкості, коли робимо свої вибори. 

Це виявилося більше проблемою, ніж здавалося б. PS4 та PS4 Pro мають порти USB 3.0, тобто будь-який USB 3.1 привід, наприклад, SanDisk Extreme Portable, не досягне свого повного потенціалу (читайте наш огляд SanDisk Extreme Portable). Як ми бачили в нашому огляді ADATA SD600, використання SSD через USB 3.0 дає результати менш бажані. 

У нас є один виняток із правила “тільки USB 3.0-накопичувачі”, що насправді є нашим найкращим вибором. Це тому, що, на відміну від Xbox One, ігри PS4 не надто великі, що робить акцент на час завантаження. 

Хоча ви не зможете отримати повну продуктивність USB-накопичувача на базі USB 3.1, все одно ви відчуєте значну перевагу від продуктивності в порівнянні з традиційним прядильним диском. 

Інші фактори, такі як форм-фактор, були не такі важливі. Як ми відзначали в нашому посібнику Xbox One, швидше за все, ваш привід буде мати постійний дім з вашою консоллю, тому рішення на базі настільних комп’ютерів, такі як Western Digital My Book, є надійним вибором. Тим не менш, у нас є кілька портативних варіантів для тих, хто хоче взяти свої ігри на ходу. 

Були деякі технічні міркування і при здійсненні наших виборів. Відповідно до специфікацій Sony, PS4 і PS4 Pro підтримують лише зовнішні жорсткі диски, які використовують USB 3.0 або новішу версію і ємністю від 250 Гб до 8 ТБ..

Як використовувати зовнішній жорсткий диск з PS4

У PS4 та PS4 Pro легко встановити внутрішній жорсткий диск. Однак зробити це набагато складніше, ніж використання зовнішньої та ризикує зруйнувати вашу консоль. Перш ніж використовувати зовнішній жорсткий диск зі своїм PS4, вам потрібно буде відформатувати його, що можна зробити на самій консолі. 

налаштування ps4-жорсткого диска

Як ви можете прочитати в нашому способі форматування зовнішнього посібника з жорсткого диска, для різних платформ потрібні різні файлові системи, і саме це операційна система використовує для організації даних. Не дивно, що PS4 має власну файлову систему, тому вам потрібно буде відформатувати зовнішній диск до неї. Однак зауважте, що форматування накопичувача видалить усі дані, що перебувають на ньому. 

Як тільки ви отримаєте свій привід, візьміть його та кабель USB 3.0, що входить у комплект, перейдіть до свого PS4 та виконайте наступні дії:

 • Підключіть диск до відкритого USB-порту спереду або ззаду консолі 
 • Ігноруйте повідомлення про помилку щодо неправильного форматування накопичувача 
 • Перейдіть до меню “налаштування” та прокрутіть униз до “пристроїв”
 • Виберіть “USB-накопичувач”
 • Знайдіть свій зовнішній жорсткий диск і виберіть “формат як розширене сховище” 

Після цього ви можете встановити ігри на накопичувач. Важливо зауважити, що PS4 не пропонує вам форматувати накопичувач, як це робить Xbox One, тому ви отримаєте повідомлення про помилку незалежно від того. Щойно ви відформатували диск, це місце для зберігання ігор буде за замовчуванням. Однак ви можете змінити це, виконавши вказані нижче дії.

 • Перейдіть до меню “налаштування” та виберіть “сховище”
 • Виберіть місце завантаження та натисніть кнопку «Параметри» на контролері
 • Виберіть “Місце встановлення програми” та оберіть внутрішній накопичувач або зовнішній жорсткий диск

Нарешті, ви можете переміщати ігри та програми в одному меню зберігання. Все, що вам потрібно зробити, це:

 • Виберіть диск, де знаходиться гра 
 • Знайдіть гру, яку ви хочете перенести, а потім натисніть кнопку «параметри» 
 • Виберіть “перейти до розширеного сховища”

Найкращий зовнішній жорсткий диск для PS4: Samsung T5

Samsung T5 є надмірним для PS4, враховуючи, що його максимальна швидкість найкраще забезпечується через USB 3.1. Однак якщо ви шукаєте найкраще з найкращих, T5 може доставити. Окрім того, що це один з найменших зовнішніх жорстких дисків, який ми розглянули, він також є одним з найшвидших. З цього приводу це найдорожчий диск у нашому списку. 

samsung-t5-1

Це дорого, принаймні в порівнянні з прядильними жорсткими дисками. Однак, порівняно з іншими зовнішніми жорсткими дисками, ціна не надто погана. Наприклад, порівняно з мобільним SSD G-Drive, ви заощадите близько 30 доларів на моделі 2 ТБ (читайте наш огляд G-Drive G-Drive Mobile SSD). 

Це означає, що ви не отримуєте багато можливостей для своїх грошей. У порівнянні з зовнішніми жорсткими дисками T5 збільшився на 2 ТБ, що не багато. Однак, якщо розглядати інші SSD, це чудово; 2 Тб має бути достатньо місця для зберігання ваших ігор, особливо враховуючи кількість невеликих заголовків в Інді в PlayStation Store. 

Окрім того, ви торгуєтеся швидкістю. Під час нашого тестування T5 набрав північніше 520 Мб / с для послідовного читання та запису. Випадкова продуктивність також була чудовою, і T5 працює на швидкості 160,1 Мб / с для випадкових зчитувань і 195,7 Мб / с для випадкових записів. 

На практиці це означає, що ігри завантажуватимуться так само швидко, як дозволить ваш Інтернет, і вам не вистачить часу на очікування на завантажувальних екранах. 

Інші причини, які нам подобаються у Samsung T5

Якщо ви намагаєтесь зберегти свій розважальний центр чистим, Samsung T5 – це ідеальний зовнішній жорсткий диск. Вага всього 51 грам і розмір менше, ніж візитна картка, T5 може зручно сидіти за вашою консоллю, поза полем зору. Оскільки це SSD, він не потребує вентиляції і не створює шуму. 

Хоча це добре підходить для вашого PS4, Samsung T5 взагалі є також чудовим вибором як зовнішній жорсткий диск. Samsung включає в себе апаратне шифрування AES-256 на пристрої, що дозволяє зафіксувати всі свої дані за паролем. Ви можете дізнатися більше про те, як важко AES-256 зламати в нашому описі шифрування. 

Від продуктивності до особливостей якості якості, T5 є чудовим. Хоча його ціна, що перевищує середню, може відхилити деяких користувачів, продуктивність є однією з Samsung T5. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Samsung T5.

Western Digital My Book

Якщо вас менше цікавить швидкість і більше турбуєтесь про продуктивність, Western Digital My Book – це зовнішній жорсткий диск для вас. Це не так добре, як Samsung T5 – навіть не близько – але втрата швидкості компенсується потужністю. «Моя книга» пропонує майже необмежену кількість ігор для дуже маленьких грошей.

західно-цифровий-моя-книга-1

Для точки зору, 1 ТБ T5 коштує на 20 доларів дорожче, ніж “Моя книга” 8 ТБ. Звичайно, T5 – це SSD, тоді як “Моя книга” – це традиційний спінінг, але якщо все, що вам цікаво, – це місце для зберігання, “Моя книга” може забезпечити краще, ніж T5. 

Western Digital запускає діапазон у 3 ТБ, піднімаючись до 10 ТБ. Існують також моделі з двома накопичувачами, які піднімаються до 20 ТБ і постачаються з попередньо налаштованим RAID-0 (читайте наш посібник з RAID). Вважаючи, що PS4 лише офіційно підтримує накопичувачі до 8 ТБ, ви не можете придбати версію 10 ТБ.

Версії подвійного накопичувача можуть працювати, враховуючи, що ви отримуєте лише половину корисного простору завдяки RAID-0, але ми не перевіряли його. Бачачи, що конфігурації RAID можуть бути громіздкими навіть на робочих столах, ми не сподіваємось. Незважаючи на це, 8TB має бути достатньо місця на довгі роки. 

Інші причини, які нам подобаються у західній цифровій моїй книзі

Незважаючи на те, що він є спінінг-диском, Western Digital My Book працює добре. Насправді він потрапив до нашого найшвидшого списку зовнішніх жорстких дисків. Ми побачили швидкість понад 200 Мб / с для послідовного читання і запису, зі швидкістю випадкового запису близько 12 Мб / с. Однак випадкові показники читання були поганими, але функція “Моя книга” становила лише 0,59 Мб / с. 

Всередині “Моєї книги” знаходиться жорсткий диск Western Digital Red, який створений для мережевого сховища. Зважаючи на це, результати швидкості мають сенс. Більш швидка швидкість запису показує, що накопичувач швидко створює резервну копію даних, що, для PS4, означає, що він може завантажувати ігри без жодної хіки. Однак ви торгуєте деякою швидкістю, читаючи дані з диска. 

Незважаючи на це, вартість західної цифрової Моєї книги незаперечна. Це дає можливість максимально збільшити підтримуваний обсяг пам’яті для вашого PS4, не витрачаючи великих грошей. Ви можете дізнатися більше про накопичувач у нашому огляді Western Digital My Book.

Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це менша, стрункіша версія Western Digital My Book. Він все ще доступний у надвисокій ємності – до 5 ТБ, але він оснащений меншим корпусом і не потребує зовнішнього живлення. Це також виглядає набагато краще, з тканого верху, який доступний у чотирьох кольорах. 

seagate-backup-plus-portable-1

Але модельний ряд накопичувачів Seagate дещо заплутаний. Наприклад, є портативний Seagate, який, хоча і схожий на портативний Backup Plus, не є тим самим (читайте наш огляд Seagate Portable). Крім того, є три версії Backup Plus Portable, кожна з яких пропонує щось унікальне. 

Існує стандартна версія, що постачається ємністю 4 ТБ і 5 ТБ, а також версія Slim, яка трохи менша, і є ємністю 1 ТБ та 2 ТБ. Seagate також продає версію Ultra Touch, яка доступна в ємності 4 ТБ і 5 ТБ, але за вищою ціною, ніж звичайна версія. Це тому, що він поставляється із включеним USB-C та апаратним шифруванням. 

Для PS4 версія Ultra Touch насправді не варта, тому радимо пропустити минуле. Інші два варіанти – це чудово. На відміну від Western Digital My Book, Backup Plus Portable є досить маленьким, щоб поміститися за вашою консоллю, з поля зору. Більш вражаючим є те, що він може робити це, пропонуючи до 5 ТБ пам’яті.

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

Що стосується швидкості, то Seagate Backup Plus Portable – більш врівноважений привід, ніж Western Digital My Book. Однак відсутність спеціалізації означає, що загалом це повільніше. Послідовна швидкість читання та запису становила близько 130 Мб / с, а випадкові читання та записи – близько 1,3 Мб / с. 

На практиці це означає, що ігри повинні трохи швидше завантажуватися на портативному портаті Seagate Backup Plus за допомогою “Моєї книги”, але у вас можуть спостерігатися повільніші часи завантаження. Під час завантаження гри файли будуть в черзі записуватись на диск. Якщо для запису цих даних потрібно певний час, загальний час завантаження буде довшим. 

Якщо ви вирішите використовувати накопичувач поза вашим PS4, ви отримаєте винагороду. Seagate пропонує Інструментарій для Windows та macOS, який дозволить вам дзеркально відображати чи робити резервну копію комп’ютера. Ви можете дізнатися більше про інструментарій та все інше, що цей диск може запропонувати в нашому огляді портативного Seagate Backup Plus.

Seagate Official PS4 Game Drive

Seagate Official PS4 Game Drive – це в основному те саме, що і портативний Seagate, але набагато дорожче. Однак, це дуже легко вставати та працювати з зовнішнім жорстким диском на вашому PS4. Крім того, він офіційно фірмовий з логотипом PS4, тому якщо ви будете доглядати, ігровий диск може доставити. 

seagate-ps4-game-drive

Як було сказано вище, вам потрібно пройти пристойно тривалий процес, щоб отримати зовнішній жорсткий диск, який працює на вашому PS4. Однак з ігровим драйвом вам не доведеться турбуватися про це. Привід готовий вийти з коробки, попередньо відформатований для роботи з вашим PS4. 

Крім того, накопичувач постачається з тією ж прошивкою, що і внутрішня пам’ять вашого PS4. Хоча внутрішня пам’ять PS4 не дуже велика, вона краще, ніж більшість зовнішніх дисків. Оскільки вбудована програма однакова, ви маєте зазначити подібних термінів завантаження та завантаження, як і у внутрішнього сховища. 

Це не кажучи вже про зовнішній вигляд накопичувача. Seagate пропонує 2TB-версію, яка є тонкою та затьмареною, містить лише логотип PlayStation у верхньому правому куті, світлодіодний індикатор у верхньому лівому куті та логотип Seagate праворуч знизу. У версії 4 ТБ є трохи більше спалаху, із тією ж маркуванням, але із синьою смужкою, яка виконує периметр приводу. 

Інші причини, які нам подобаються офіційним драйвером PS4 Seagate

Ігровий диск PS4 схожий на портативний Seagate за показниками продуктивності, але це не просто перероблена, завищена версія цього диска. Корпус повністю алюмінієвий, що додає вашій наладці жорсткість і дозволяє легко транспортувати привід на ходу. 

Seagate також включає трирічну обмежену гарантію, що на рік довше гарантії, пропонованої на портативний Backup Plus Portable та звичайні портативні накопичувачі. Ви все ще маєте доступ до служби відновлення Seagate, яка пропонує до трьох років відновлення даних всього за 14,99 дол.. 

Нарешті, оскільки PS4 дозволяє зберігати кілька облікових записів користувачів, ви можете взяти свою бібліотеку ігор із собою. Все, що вам потрібно зробити, – вимкнути підключення диска, увійти на інший PS4 і грати в уже завантажені ігри..

Основи Toshiba Canvio

Основи Toshiba Canvio – це не вражаючий зовнішній жорсткий диск для жодного облікового запису. Швидкість пристойна, якою вона є, зі швидкістю послідовного зчитування 147,3 Мб / с, швидкістю послідовного запису 154,1 Мб / с і випадковим зчитуванням / записом між 1 МБ / з і 4 МБ / с. Незважаючи на натхнення, основи Toshiba Canvio є найдешевшим способом розширення пам’яті вашого PS4.

тошиба-канвіо-основи-1

Toshiba пропонує основи Canvio між 1 ТБ і 4 ТБ, а модель високої ємності працює менше ніж на 100 доларів. Щодо рівня ціни за гігабайт, ціна відмінна. Ми помітили у своєму огляді, що ціна не така велика через відсутність функцій, але це не має особливого значення, коли ви використовуєте накопичувач із PS4. 

Продуктивність теж не така погана. Хоча основи Canvio зруйновані в порівнянні з чимось на кшталт SanDisk Extreme Portable, це непогано, коли він поєднується з іншими портативними спінінг-накопичувачами. Послідовна продуктивність є солідною, і хоча випадкової продуктивності бракує, ви не повинні помічати її занадто сильно, коли завантажуєте ігри. 

Більш важливою є якість збірки. Хоча швидкість не повинна вас сильно сповільнювати, конструкція приводу буде. Це дешево і просто, як у ADATA SD600. Це не проблема, якщо ви будете тримати привід на одному місці, але якщо ви плануєте брати його в дорогу, краще поїхати з іншим накопичувачем.

Інші причини, які нам подобаються основи Toshiba Canvio

Ціна є основною причиною того, що нам подобаються основи Toshiba Canvio. Модель 1 ТБ, яка є найдешевшою в асортименті, коштує менше 45 доларів, що на 5 і 10 доларів менше, ніж на порівнянні накопичувачі. Економний стек вище в діапазоні, і 4TB модель показує найкращу ціну за гігабайт. 

Ви все-таки відмовляєтеся від функцій за ціну. Toshiba не містить жодних утиліт на диску, і немає чого завантажувати на веб-сайті Toshiba. Єдине, що є на диску, – PDF-файл, в якому детально описується гарантія на рік. Основи Toshiba Canvio є суто функціональними, які, хоча і не захоплюючі, але мають своє місце. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді основ Toshiba Canvio Basics.

Фінальні думки

Існує багато чудових зовнішніх жорстких дисків для PS4. На наші гроші ми б дотримувалися або Samsung T5, або Western Digital My Book. T5 забезпечить найкращі показники, але за рахунок місця. Книга “Моя книга” трохи повільніше, але вона може збільшити максимальну підтримку PS4. 

Останні три варіанти досить взаємозамінні. Seagate пропонує кращу якість та естетику збірки, але за дещо вищою ціною, ніж основи Toshiba Canvio Basics. Якщо жоден із наведених вище варіантів не схожий на те, що ви шукаєте, не забудьте прочитати наші інші огляди зовнішнього жорсткого диска. 

Який жорсткий диск ви використовуєте зі своїм PS4? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map