Найкращий менеджер паролів для Mac 2020

Один-два пункти кібербезпеки – це антивірус і менеджер паролів. Використовуючи найбільш захищене антивірусне програмне забезпечення та унікальні паролі для всіх своїх облікових записів, ви можете легко боротися з небезпекою кіберзлочинності. Хоча більшість атак націлено на Windows, користувачі Mac не зовсім зрозумілі.


Ми переглянули наші вибори для найкращого менеджера паролів і оцінили, наскільки добре вони працюють з macOS, щоб вибрати найкращий менеджер паролів для Mac. Ми відійшли з п’ятьма варіантами і однією почесною згадкою, кожен з яких пропонує довгий список функцій та чудову безпеку за розумною ціною.

Ми викладемо, як ми робимо вибір, пояснимо, чому нам подобається кожен варіант, а потім наведемо деякі не конкретні для Mac причини, чому ми вибрали кожного менеджера паролів. Хоча Dashlane нам найбільше подобається для Mac, усі запропоновані нами варіанти добре працюють в ОС Apple. Якщо ви хочете отримати більше статей, що стосуються Mac, ознайомтеся з нашим кращим VPN для Mac чи найкращим онлайн-резервним копієм для комп’ютерів Mac.

Кращий менеджер паролів для Mac 2020 рік

Що робить менеджер паролів найкращим для Mac

macOS зробив дуже просто зберігати паролі під час перегляду Safari за допомогою iCloud Keychain. Хоча це буде нашою почесною згадкою, воно обмежене за обсягом. У справжньому способі Apple, він не підтримує інші операційні системи і може викликати кілька проблем при автоматичному заповненні.

Хоча ми шукаємо найкращого менеджера паролів для Mac, підтримку іншої операційної системи не слід ігнорувати. Ми розглянули менеджерів паролів, які добре працюють на macOS, але мають гнучкість для підтримки інших операційних систем.

Одним із ключових моментів менеджера платних паролів є його здатність синхронізувати паролі на різних пристроях. Хоча система Mac може бути вашою основною машиною, обмеження вибору менеджера паролів лише продуктами Apple означає, що кожен, хто має спільні операційні системи, залишається на холоді. Це було головним фактором у нашому найкращому менеджері паролів для керівництва iOS.

Далі ми розглянули простоту використання. Менеджери паролів мають на меті підвищити вашу безпеку, полегшивши Інтернет. Тут прості способи впорядкувати сховище та чуйність автоматичного заповнення.

Працездатність проходить тонкою лінією з силою. Оскільки браузери мають все більш вражаючі вбудовані менеджери паролів, необхідність у додаткових функціях та потужності є першорядною. Ми розглянули додаткові елементи, запропоновані менеджерами паролів, і наскільки добре вони реалізовані в інтерфейсі. Сюди входять такі речі, як режим подорожі 1Password та моніторинг темної веб-сторінки Dashlane.

Також важлива безпека. Менеджери паролів на основі браузера часто мають певну форму шифрування, але ви ризикуєте такими речами, як викупники та викрадачі браузерів. Платні менеджери паролів не тільки шифрують ваші дані, але і передають їх через сотні тисяч раундів хешування.

Ви можете ознайомитись з нашими поняттями для викупу та якими посібниками щодо викрадення веб-переглядачів, щоб дізнатися більше про ці атаки.

Нарешті ми розглянули ціну. Менеджери паролів дешеві, як це є, тому цей фактор не настільки важливий, як інші. Наш перший вибір, Dashlane, – найдорожчий варіант, і навіть той обійдеться вам лише декількома доларами на місяць. Вільні плани – плюс.

1. Найкращий менеджер паролів для Mac: Dashlane

Dashlane – наш найкращий вибір менеджера паролів. Його рясний набір функцій, велика зручність використання та чудова безпека перекривають інші варіанти нашого списку. Нещодавній випуск версії шостої приніс зростання цін, але, додавши додаткові можливості, плани все ще відчувають себе вартіми грошей.

Є кілька причин, які нам подобаються на Mac. Він має чудовий інтерфейс користувача, який відображає ваші паролі у форматі плитки з великими значками. Він також може працювати у вашому браузері, і навіть включає підтримку Safari – чим мало хто може керувати паролями.

кращий менеджер паролів для mac dashlane

Безпека – одне з найкращих, що ми бачили. У порівнянні Dashlane з 1Password ми виявили, що сучасний механізм хешування Dashlane, шифрування верхнього рівня та постійний моніторинг порушень даних зробили майже неможливим доступ. Використовуючи генератор паролів Dashlane, знадобиться мільярди років, щоб зламати один зашифрований пароль.

Ви можете отримати огляд своєї безпеки за допомогою інформаційної панелі безпеки. Dashlane покаже вам загальний бал за всі ваші облікові записи та повідомить про будь-яку слабку кількість повторно використаних паролів. Тут також можна побачити сповіщення про порушення даних.

Інші причини, які нам подобаються Dashlane

Версія шоста принесла зростання цін, але вона також принесла багато нових функцій. Тепер Dashlane включає моніторинг темної веб-сторінки, який буде просіювати темну павутину та повідомляти вас, якщо там з’явиться ваша особиста інформація. Наприклад, пароль на ваш банківський рахунок можна змінити, перш ніж хтось може ним скористатися.

Ви можете легко змінити паролі, використовуючи програму Dashlane Changer Changer. Цей інструмент дозволяє автоматично оновлювати паролі на кількох облікових записах. Серед списку підтримуваних сайтів – Adobe, Reddit та Box (читайте наш огляд Box Notes). Це значно полегшує важливу, але рідко дотримується практику безпеки.

Серед нових функцій одноточковий VPN є найменш вражаючим. Хоча це допоможе вам обійти небезпеку загальнодоступного Wi-Fi, це не примітно в порівнянні з кращими постачальниками VPN. Цей тип безпеки найкраще обробляти таким інструментом, як ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Незважаючи на це, інших функцій Dashlane, таких як автоматичне заповнення на робочому столі та безпечне зберігання файлів, достатньо. Існує також безкоштовний план, хоча він обмежений до 50 записів і не може синхронізуватись на різних пристроях. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Dashlane або спробувати Premium із 30-денною гарантією повернення грошей.

2. 1Завдання

1Password недорогий, простий у використанні та завантажений функціями, що робить відмінним вибором для Mac (а також для малого бізнесу). 1Password 7, найновіша версія, підтримує macOS Sierra 10.12.6 або пізнішої версії, але є підтримка застарілих ОС ще в OS X Mountain Lion 10.8.

Інсталятор постачається з розширенням Safari, яке можна використовувати самостійно для доступу до вашого облікового запису. Якщо ви користуєтеся Firefox або Chrome (який вам повинен бути наданий для аналізу найбільш захищеного браузера), ви можете скористатися 1Password X.

кращий менеджер паролів для Mac 1password

1Password X – це окрема версія менеджера паролів, яка працює виключно у вашому браузері. Ви все одно маєте таку ж безпеку, але інтегруватись у веб-користування простіше, ніж будь-коли.

1Password автоматично заповнить будь-які дані у вашому сховищі, включаючи паролі, кредитні картки та адреси, запропонує паролі під час реєстрації в новому обліковому записі та надасть простий спосіб увімкнути двофакторну автентифікацію.

Він також має інтеграцію з iOS та Apple Watch. Ви можете переглядати, редагувати та додавати записи у свій сейф із Apple Watch. Ви також можете клавіші TOTP для 2FA, не виймаючи телефон. Ви можете дізнатися більше про ці клавіші в нашому посібнику з найкращих програм 2FA.

Інші причини, які нам подобаються 1Password

1Password має скромний, але всебічно функціональний набір за розумною ціною, що робить його привабливим варіантом. Ви можете зберігати скільки завгодно записів у вашому сховищі та отримувати доступ до них на будь-якому пристрої, де можна встановити 1Password або 1Password X.

Усі ваші дані резервні копії та синхронізовані через хмару. Якщо ви видалите запис, у вас є 365-денне вікно, щоб відновити його. Це відбувається за замовчуванням, тому ви можете отримати будь-яку інформацію, яку ви випадково видалите.

Наша улюблена особливість – Режим подорожі. Режим подорожі дозволяє видалити всі особисті дані зі свого пристрою та зберігати їх у вашому сховищі. Після прибуття до пункту призначення ви можете відновити ці дані одним натисканням кнопки.

Є дуже багато що подобається в 1Password, включаючи підтримку користувацького поля, цілодобовий моніторинг порушень за допомогою HaveIBeenPwned та шифрування AES-256 верхнього рівня. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді 1Password або підписатися на безкоштовну 30-денну пробну версію.

3. LastPass

LastPass – це, легко, найкращий доступний безкоштовний менеджер паролів. Він оснащений широким спектром функцій, синхронізацією з кількома пристроями та підтримкою необмеженої кількості записів, не витрачаючи ні копійки. У вільному плані є деякі обмеження, зокрема відсутність автоматичного заповнення програми, але це, тим не менше, є чудовим вибором (читайте наше порівняння KeePass проти LastPass).

Зазвичай LastPass – це менеджер паролів на основі браузера. Ви використовуєте розширення, яке доступне для Chrome, Firefox, Opera, Safari та Internet Explorer, щоб отримати доступ до вашої скарбниці через веб-інтерфейс. Користувачі Mac також можуть завантажувати настільний додаток, який забезпечує простий спосіб перегляду вашого сховища.

панель приладів lastpass

Хоча LastPass – це розширення на основі браузера, для його використання вам не потрібно підключатися до Інтернету. LastPass Pocket, який входить у всі розширення та вбудовані програми, надає можливість резервного копіювання та автономний доступ до вашої скарбниці.

Як і 1Password, він також інтегрується в Apple Watch (читайте наше порівняння 1Password vs LastPass). LastPass Authenticator, схожий на Google Authenticator, можна використовувати від Apple Watch. Він покаже вам часовий код, який ви можете використовувати як другий фактор для аутентифікації.

Інші причини, які нам подобаються LastPass

Хоча нам найбільше подобається безкоштовний план з LastPass, оновлення до Premium дешеве. Ви також отримуєте додаткові функції, зокрема LastPass for Applications. Цей настільний додаток дозволить вам отримувати доступ до функцій автоматичного заповнення LastPass, коли ви не використовуєте веб-переглядач.

Він також постачається з розширеними можливостями спільного використання. У вільному плані ви можете ділитися даними сховища з одним користувачем, що є обмежуючим. На Premium ви можете ділитися будь-яким вмістом у своєму сховищі, включаючи паролі, вхід у систему Wi-Fi та багато іншого з якоюсь кількістю бажаючих..

Також приємно мати такі функції, як 1 ГБ захищеного зберігання файлів, розширені варіанти багатофакторної автентифікації та пріоритетну технічну підтримку. Однак ці особливості виглядають краще як частина сімейного плану.

LastPass Families – це, по суті, п’ять ліцензій Premium за ціною двох. Такі функції, як обмін файлами, працюють краще, оскільки легко обмінюватися між членами сім’ї речами, такими як номери соціального страхування та інформацію про кредитні картки.

Ви можете дізнатися більше в нашому огляді LastPass і побачити, як він порівнюється з нашим найкращим вибором у нашому творі Dashlane vs. LastPass або завантажити розширення безкоштовно, щоб спробувати його самостійно.

4. Липкий пароль

Sticky Password – це простий у користуванні та функції щільного менеджера паролів із щедрою безкоштовною пропозицією. Однак, враховуючи чудовий інтерфейс та недорогу ціну, оновлення до Premium відчуває себе ніким.

Як і більшість безкоштовних планів, Sticky Password надає необмежене зберігання предметів для одного пристрою. Хоча він не млявий у відділі безпеки. Ви все ще використовуєте одне і те ж шифрування AES-256 верхнього рівня, варіанти багатофакторної аутентифікації та перевірку за допомогою біометричних даних.

кращий менеджер паролів для mac липкого пароля

Оновлення надходять із синхронізацією з кількома пристроями, що важливо. Sticky Password синхронізується через хмару на всіх ваших пристроях, підтримуючи macOS, Windows, Android та iOS. Ви також можете синхронізувати локально, про що ми поговоримо в наступному розділі.

Sticky Password – найкраща підтримка веб-переглядача, яку ми бачили у менеджера паролів. Доступні всі звичні підозрювані, а також неясні веб-переглядачі, такі як SeaMonkey, Pale Moon і Dolphin.

Інші причини, які нам подобаються липкий пароль

Хоча Sticky Password пропонує резервне копіювання та синхронізацію хмари, вам не потрібно використовувати його. Це один з небагатьох менеджерів паролів, який дозволяє створювати резервні копії даних локально або синхронізуватись через WiFi. Що стосується більшості безпеки, це означає, що ваші дані ніколи не залишають вашу машину навіть у зашифрованому вигляді.

Ви також можете синхронізувати вручну. Sticky Password підтримує експорт USB, тому ви можете завантажити весь сейф на флешку. Дані на цьому накопичувачі читаються з будь-якого екземпляра Sticky Password. Він зашифрований, тому лише ви можете отримати доступ до нього за допомогою свого головного пароля.

Sticky Password має щорічну підписку, яка трохи дорожча, ніж LastPass, але все ще дешева. Ви можете придбати його прямо за 149,99 дол. США, що ми не бачили в жодному іншому менеджері паролів.

Частина витрат йде на “Save the Manatee Club”. Менеджер – символ клейкого пароля та програмного забезпечення Lamantine, тому приємний жест, що частина його надходжень спрямовується на збереження цього зникаючого виду.

Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Sticky Password або завантажити його безкоштовно. Безкоштовна версія постачається з 30-денною пробною версією Premium.

5. Хранитель

Keeper сильно фокусується на своєму бізнес-менеджері паролів, але його особисті пропозиції теж чудові. Настільний додаток може використовувати певну роботу, але мобільний додаток – одне з найкращих, що ми бачили.

Це теж дешево (читайте наше порівняння Dashlane vs Keeper). Keeper – приблизно така ж ціна, як і LastPass. За цією ціною ви отримуєте безлімітне зберігання та синхронізацію паролів, безпечне резервне копіювання у хмарі та необмежений обмін безпечним записом. Keeper також підтримує біометричну аутентифікацію і може використовуватися виключно у вашому браузері.

кращий менеджер паролів для зберігача Mac

Більш привабливим є сімейний план. Як і LastPass, він пропонує п’ять ліцензій за ціною двох. Окрім усіх функцій, що пропонуються в індивідуальному плані, сімейний план також постачається з 10 ГБ захищеного хмарного сховища.

На робочому столі ви також маєте доступ до KeeperFill. Це дозволяє використовувати Keeper для автоматичного заповнення даних програми зі свого робочого столу за допомогою гарячих клавіш. Хоча це не так просто, як деякі інші системи автоматичного заповнення, Keeper надійно виконує цю роботу.

Інші причини, які нам подобаються

Незалежно від того, чи використовуєте ви особистий або сімейний обліковий запис, ви можете надати екстрений доступ до п’яти користувачів. Оскільки Keeper може зберігати різноманітні дані, важливим є екстрений доступ до цієї особистої інформації. Ви можете налаштувати часові рамки, коли ваш сейф розблокований і довірені користувачі можуть отримати доступ до нього.

Це єдина форма відновлення рахунку. Keeper використовує модель з нульовим знанням, тобто ніколи не бачить ваш головний пароль або дані сховища. У випадку, якщо ви забудете свій головний пароль, єдиний спосіб відновити свій рахунок – це через екстрений доступ.

Якщо ви використовуєте Keeper на своєму мобільному пристрої, ви можете використовувати KeeperChat. Це безпечна послуга обміну повідомленнями, яка шифрує повідомлення перед їх надсиланням. У ньому є додаткові елементи, такі як таймер саморуйнування повідомлень та приватна галерея засобів масової інформації.

Хоча настільний додаток може використовувати певну роботу, Keeper все-таки є чудовим менеджером паролів. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Keeper або завантажити безкоштовну пробну версію, для якої не потрібна кредитна картка.

Почесне згадування: iCloud Keychain

Якщо ви використовуєте виключно продукти Apple, iCloud Keychain – це безкоштовний та простий у користуванні менеджер паролів, який налаштовано за замовчуванням. Він використовує службу зберігання хмари Apple, iCloud, для резервного копіювання ваших паролів, функцію, яку можна вимкнути під час налаштування (читайте наш огляд iCloud щодо наших думок про цю послугу).

Брелок може зберігати паролі, вхід в систему Wi-Fi, інформацію про кредитну карту тощо. Розробники для macOS також можуть записати підтримку Keychain у свої програми. Це означає, що ви можете використовувати його для входу в настільні програми.

Keychain працює лише в системах Apple і з іншим програмним забезпеченням Apple, а значить, вам доведеться використовувати Safari. Крім того, імпорт паролів від іншого менеджера або експорт їх для використання з іншим менеджером, ймовірно, спричинить головні болі.

За межами “екосистеми Apple” немає функціональних можливостей. Ви також використовуєте свій ідентифікатор Apple для входу, тобто Apple має ваше ім’я користувача та пароль на своїх серверах. ElcomSoft, російський розробник програмного забезпечення криміналістики, зміг отримати доступ та розшифрувати дані Keychain за певних умов за допомогою Phone Breaker 7.0.

Це порушення стосувалося бета-версій iOS 11 та macOS High Sierra, і на той час генеральний директор ElcomSoft Володимир Каталов заявив, що це не використання вразливості, і немає нічого, що Apple може виправити. ElcomSoft не пробиває недосконалу систему безпеки, а лише використовує техніку, застосовну до будь-якої системи її структури..

Таким чином, Keychain стає жертвою тієї ж інфекційної вади, що й інші менеджери паролів браузера, наприклад, той, який пропонується в Chrome. Добре мати керування унікальними паролями для ваших облікових записів, але ви отримаєте більше функцій та кращу безпеку за допомогою іншої опції.

Фінальні думки

У той час як Apple спрощує користування брелоком на ваших пристроях, він не має функцій чи безпеки спеціалізованого менеджера паролів. Так само не вистачає функціональності, який би використовувався в декількох операційних системах та браузері.

Наш перший вибір для Mac – це Dashlane завдяки великому набору функцій та чудовій безпеці. Він оснащений здоровенною ціною, що може зробити інший варіант, наприклад, 1Password, більш привабливим.

Який менеджер паролів ви використовуєте на Mac? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map