Найкращий маршрутизатор VPN 2020 року

У цей час моніторинг трафіку в Інтернеті, цільовий маркетинг та кіберзлочинність підписка на послугу VPN, яка приховує вашу особу та місцезнаходження, має сенс як ніколи. Насправді, це гарна ідея захистити всю домашню мережу WiFi.


Хоча багато кращих VPN-сервісів підтримують одночасне підключення для декількох пристроїв, зазвичай це не більше трьох-п’яти. (Прочитайте наш огляд NordVPN щодо VPN, що підтримує шість). Ці обмеження не означають, що вам доведеться витрачати більше грошей на підписку на VPN, хоча ви купуєте маршрутизатор, що підтримує VPN..

Під час цього посібника ми торкнемося п’яти найкращих маршрутизаторів VPN, доступних сьогодні. Ми врахуємо як сумісність, так і потужність у своєму аналізі. Вибравши якісну послугу VPN з нашої бібліотеки відгуків про VPN та поєднавши її з одним із цих маршрутизаторів, ви зможете не лише захистити комп’ютери та смартфони, але й свої ігрові приставки, смарт-телевізори та інші пристрої та прилади IoT..

Що робить найкращий маршрутизатор VPN

Перш ніж перейти до найкращого вибору маршрутизаторів, давайте вивчимо, що робить маршрутизатор особливо корисним для роботи з сервісом VPN. Знання, на що звернути увагу та навіщо це шукати, допоможе вам зрозуміти міркування, які ми врахували при виборі, та допоможе вам очолити власний пошук у випадку, якщо наші пропозиції не відповідають вашим потребам.

Запитуйте про когось, що для них найважливіше в маршрутизаторі і “швидкість”, ймовірно, буде відповіддю. Коли ви купуєте бездротовий маршрутизатор з намірами використовувати його з VPN, швидкість часто стає ще більш критичною.

Це тому, що VPN перенаправляють мережевий трафік через VPN-сервер, щоб захистити свою конфіденційність. Навіть якщо ви витратите на один з найшвидших VPN-сервісів, доступних сьогодні, очікуйте хоча б невеликого падіння швидкості.

Бездротові маршрутизатори змінного струму

Одне з ключових міркувань щодо швидкості під час покупки маршрутизатора – це те, що ви купуєте маршрутизатор, який використовує найшвидший бездротовий стандарт, який можуть працювати ваші пристрої. Зараз для більшості пристроїв 802.11ac, який замінив стандарт 802.11n. Маршрутизатори на 802.11ac часто називають бездротовим змінного струму; ті, хто працює 802.11n, – це Wireless N.

Не забудьте правильно виконати цю частину, тому що багато проданих маршрутизаторів все ще використовують 802.11n, незважаючи на те, що в шість разів повільніше.

Бездротові маршрутизатори AD, які використовують стандарт 802.11ad, теж починають потрапляти на ринок. Якщо ви, як правило, залишаєтесь на передовій, коли мова йде про електронні пристрої, можливо, ви захочете продовжувати свою домашню мережу Wi-Fi і захищати її в майбутньому, переходячи з Wireless AD. На жаль, багато хто із доступних не підтримує встановлення VPN.

Двухполосні маршрутизатори та тридіапазонні маршрутизатори

Також шукайте принаймні дводіапазонний маршрутизатор. Більшість пристроїв підключаються за допомогою діапазону 2,4 ГГц за замовчуванням. Так і більшість пристроїв, які, напевно, використовують ваші сусіди. Результатом є багато перевантаженості сигналів, що може призвести до меншої швидкості передачі даних.

Дводіапазонні маршрутизатори також можуть передавати за допомогою діапазону 5 ГГц, що рідше використовується. Усі маршрутизатори 802.11ac є дводіапазонними, тоді як те саме не стосується 802.11n. Ваш підключуючий пристрій, наприклад ваш ноутбук, також повинен мати мережевий адаптер, який підтримує 5 ГГц.

Ще кращими є так звані “трисмугові маршрутизатори”. Тридіапазонні маршрутизатори транслюють три окремі сигнали, які, якщо їх правильно розподілити між пристроями, схожі на запуск трьох окремих маршрутизаторів. За допомогою цих маршрутизаторів ви отримаєте одну частоту 2,4 ГГц і дві частоти 5 ГГц.

Згадані вище бездротові маршрутизатори AD також можуть передавати в діапазоні 60 ГГц. Теоретично ця смуга може працювати на швидкості 7 Гбіт / с. Однак теоретичні швидкості на практиці досягаються рідко. Крім того, діапазони високої частоти не мають тривалого діапазону. Однак швидше краще, особливо якщо ви маєте справу з VPN.

Маршрутизатори MIMO

Кількість антен теж має значення. Маршрутизатор з двома антенами використовує одну з них для надсилання та одну для прийому. Це основна конфігурація більшості маршрутизаторів низького класу і називається SISO, що розшифровується як “єдиний вхід, один вихід”.

Маршрутизатори, сконфігуровані для декількох входів та декількох виходів, називаються маршрутизаторами MIMO. Найшвидші маршрутизатори сьогодні використовують конфігурацію MIMO. Маршрутизатор з чотирма антенами використовує дві для надсилання та дві для прийому; два потоки даних означає подвоєну швидкість передачі даних.

Кілька антен також допомагають забезпечити надійність з’єднання, оскільки кожна антена отримує різний сигнал, який маршрутизатор може об’єднати для створення більш сильної. Такий підхід до конфігурації антен у бездротових системах називається просторовим різноманіттям.

Будьте уважні лише до підрахунку антен, коли ви робите маршрутизатор, тому що деякі з тих, хто має більше двох, все одно можуть спілкуватися лише з одним пристроєм. Це ті, що відомі як однокористувацькі маршрутизатори MIMO (SU-MIMO). Багатокористувацькі MIMO (MU-MIMO) можуть спілкуватися з декількома пристроями одночасно, зменшуючи цей страх і відставання в середині кулачних побоїв..

Маршрутизатори DD-WRT і Tomato VPN

Більшість маршрутизаторів, які ви знайдете на полицях магазинів, вже не мають VPN. Що ще важливіше, багато з них навіть не підтримують VPN-сервіс.

Хоча деякі служби VPN пропонують завантажувані додатки, призначені для роботи з певними маршрутизаторами (наприклад, ExpressVPN має додатки для кількох моделей Linksys), як правило, спочатку вам доведеться внести деякі зміни програмного забезпечення на свій маршрутизатор. Це загалом означає встановлення програмного забезпечення DD-WRT або Tomato, обидва з них є відкритим та безкоштовним.

Окрім того, що дозволяють запускати більшість найкращих доступних VPN-сервісів, обидва варіанти вбудованого програмного забезпечення також дозволяють налаштувати деякі інші речі, такі як розширення діапазону маршрутизатора та керування розподілом пропускної здатності між пристроями. Вони також покращують безпеку маршрутизатора, видаляючи такі речі, як виробник на задньому плані. Це, мабуть, є великою причиною, що багато брендів замикають свої маршрутизатори, щоб не допустити оновлення прошивки.

Встановлення будь-якої прошивки вимагає прошивки мікропрограмного забезпечення до вашого маршрутизатора. Етапи не є винятково складними, але неправильні кроки можуть призвести до обмеження маршрутизатора. Оскільки DD-WRT і Tomato є відкритим кодом і офіційно не підтримуються виробниками VPN або маршрутизаторами, ніхто також не покриє вартість вашого цегляного пристрою.

Багато служб VPN надають детальні вказівки щодо прошивки мікропрограмного забезпечення, і ми рекомендуємо використовувати їх для самих оновлених інструкцій. З цим застереженням зрозуміло, що якщо ви хочете ознайомитись з тим, як виглядає процес, перегляньте нашу статтю про те, як встановити DD-WRT на маршрутизатор.

Між DD-WRT і Tomato, Tomato простіший в установці і, як правило, більш зручний для користувачів. На жаль, він не сумісний з такою кількістю пристроїв, як DD-WRT, тому ваші варіанти покупок сильно обмежені. Якщо ви збираєтеся йти в поодинці, ми все-таки рекомендуємо Томат над DD-WRT для зручності його використання.

Однак найпростіший підхід – це просто придбати роутер з вашою прошивкою за вибором. Хоча ви не знайдете багатьох виробників, які продають маршрутизатори, готові до запуску, інтернет-магазин маршрутизаторів FlashRouters.com має гідний вибір флеш-маршрутизаторів для продажу.

Кілька служб VPN також мають партнерські стосунки з FlashRouters.com. Ви можете придбати маршрутизатор, який вже налаштований на роботу з вашою підпискою VPN, економлячи ще більше роботи. VPN-сервіси, на яких FlashRouters.com продає маршрутизатори, налаштовані на:

 • ExpressVPN (читайте огляд ExpressVPN)
 • Приватний доступ до Інтернету (читайте огляд приватного доступу до Інтернету)
 • IPVanish (читайте огляд IPVanish)
 • NordVPN (читайте огляд NordVPN)

Справедливе попередження: використання FlashRouters.com коштуватиме більше грошей, ніж придбання маршрутизатора від Amazon.com. Щоб врахувати ці витрати, ми включили обидва в наші маршрутизатори VPN, якщо такі є.

П’ять найкращих маршрутизаторів VPN

Тепер, коли ми вийшли з ладу деякі основи маршрутизатора, настав час поговорити з конкретними даними: а саме, які варіанти маршрутизаторів найкраще підходять для з’єднання з вашим VPN? Існує багато варіантів маршрутизатора, тому це було нелегким завданням. Однак, завдяки деяким вражаючим характеристикам та загалом позитивному досвіду користувачів, ми досить впевнені, що вибір нижче не розчарує.

1. NETGEAR Nighthawk X10 AD7200

Вибір Nighthawk X10 для місця номер один у цьому раунді був, мабуть, найпростішим рішенням, яке ми мали прийняти, і не лише тому, що це виглядає круто: це один з найшвидших маршрутизаторів на ринку сьогодні з різних причин..

По-перше, слід зазначити, що це фактично один з небагатьох доступних бездротових маршрутизаторів AD. Більшість інших також не підтримують зміни вбудованого програмного забезпечення. Якщо у вас є пристрої, здатні підключати 60 ГГц, це означає, що ви можете шукати серйозну перевагу швидкості, ідеально підходить для вирішення проблем буферизації Kodi та онлайн-ігор.

У X10 також є чотири антени для введення та виведення, і працює технологія MU-MIMO для підтримки декількох потоків даних. Щоб допомогти, маршрутизатори NETGEAR використовують власне програмне забезпечення з динамічною якістю обслуговування (QoS), щоб надати пріоритет діяльності з більшими пропускними можливостями, наприклад, іграми та 4K потоковим відео.

Глазур на торті – чотириядерний процесор Nighthawk X10 з частотою 1,7 ГГц. Більшість маршрутизаторів беруть дешевий маршрут, якщо мова йде про процесори. Однак якщо ви керуєте кількома потоками або маєте прагнення до VR ігор та 4K потокових передач, швидкий процесор може змінити світ.

Nighthawk X10 AD7200Цена:
АмазонкаБлизько 450 доларів
FlashRouters.comDD-WRTБлизько 600 доларів
Помідор FlashRouters.comн / в

Мінус у тому, що Nighthawk X10 не зовсім дешевий. Однак той факт, що він працює бездротовим AD, означає, що ви отримаєте маршрутизатор, який ви можете використовувати протягом наступних років, тому це може бути виправданіше, ніж витрачати менше на маршрутизатор, який застаріє швидше, ніж пізніше.

Іншим недоліком є ​​те, що він не підтримує вбудовану програму Tomato. Сподіваємось, це зміниться вниз по дорозі, але поки ви залишилися з DD-WRT.

Інші причини, які нам подобаються NETGEAR Nighthawk X10

Окрім шести антен, ви можете скористатися шістьма гігабітними портами Ethernet та двома портами USB 3.0 для прямого підключення пристроїв для ще більшій швидкості Інтернету. Зокрема, ці порти USB роблять Nighthawk X10 ідеальним компліментом домашньому медіа-центру, якщо ви використовуєте пристрій NAS.

Прочитайте нашу статтю про найкращі персональні хмарні пристрої зберігання даних для домашніх медіа. Сумісність Amazon Echo та Alexa – ще одна прихильність цього маршрутизатора, якщо ви хочете контролювати свою домашню мережу за допомогою голосових команд.

2. Linksys WRT AC3200

Linksys виробляє широку лінійку надійних маршрутизаторів. На жаль, одна з інших моделей компанії, що відрізняється гідністю потоків, Max-Stream AC5400, не підтримує стороннє програмне забезпечення.

Не маючи жодних варіантів для Tomato або навіть DD-WRT з будь-яким з лінійових маршрутизаторів Max-Stream (станом на цей текст), насправді найкращим маршрутизатором Linksys з підтримкою VPN є WRT AC3200. Підтримка помідорів – це не варіант, але DD-WRT – це якщо ви хочете витратити трохи менше ніж Nighthawk X10 і не заперечуєте проти неповноцінних продуктів.

Це не означає, що AC3200 слабкий. Конфігурація чотирьох антен все ще здатна здійснювати зв’язок MU-MIMO, і це тридіапазонний маршрутизатор, який має один діапазон 2,4 ГГц і два діапазони 5 ГГц для вибору.

Пристрій також має чотири гігабітні порти Ethernet та порт USB 3.0. Це все робить його ідеальним для підтримки декількох пристроїв.

Linksys AC3200: Ціна:
АмазонкаБлизько 200 доларів
FlashRouters.com DD-WRTБлизько 350 доларів
Помідор FlashRouters.comн / в

Однак, хоча двоядерний процесор 1,8 ГГц AC3200 кращий, ніж ви знайдете в більшості маршрутизаторів, він не відповідає швидкості руху X10. Крім того, це не бездротова AD, тому немає діапазону 60 ГГц.

Інші причини, які нам подобаються Linksys WRT AC3200

Linksys пакує серії WRT із зручним інструментом під назвою Smart-WiFi. Ви можете використовувати його для моніторингу домашньої Wi-Fi мережі зі свого смартфона, встановлення пріоритетів пристрою, управління батьківським контролем та надсилання інших паролів для входу.

3. Asus RT-AC3200

Найбільше захоплення RT-AC3200 полягає в тому, що це, мабуть, найкращий маршрутизатор, що підтримується томатами на ринку зараз. Зрозуміло, це, швидше за все, швидко зміниться, але AC3200 повинен бути у верхній частині списку покупок для тих, хто шукає більш приємного користувальницького досвіду, ніж те, що ви отримаєте з маршрутизатором DD-WRT, як наші перші перші записи..

RT-AC3200 має шість регульованих антен (на дві більше, ніж наші перші дві вибірки), і це трисмуговий маршрутизатор. Він також має чотири гігабітні порти Ethernet та два порти USB, включаючи один для USB 3.0, якщо ви хочете підключити до пристрою NAS.

Процесор може бути кращим: це двоядерний процесор частотою 1 ГГц. Коли він вийшов на ринок два роки тому, це, можливо, вразило б маршрутизатор.

Asus RT-AC3200: Ціна:
АмазонкаБлизько 200 доларів
FlashRouters.com DD-WRTБлизько 400 доларів
Помідор FlashRouters.comБлизько 400 доларів

Сьогодні не так багато. Однак він все ще здатний керувати кількома пристроями одночасно, тому для більшості користувачів це буде чудовим варіантом для побудови домашньої VPN WiFi мережі.

Інші причини, які нам подобаються Asus RT-AC3200

RT-AC3200 налаштовується легко завдяки чудовому програмному пакету. GUI є зручним для користувача, а функція ASUS Smart Connect автоматично визначає найкращу оптимальну смугу для кожного пристрою, а не змушує вас вручну вибирати.

Деякі користувачі також отримають багато від програмного забезпечення ASUS AiCloud 2.0, яке дозволяє віддалено отримувати доступ до USB-накопичувачів, підключених до маршрутизатора. Ви можете вибрати доступ до браузера або завантажити додаток для свого смартфона Android або iOS.

4. Asus RT-AC5300

Якщо ви шукаєте більш потужний маршрутизатор Asus і не заперечуєте проти DD-WRT, Asus RT-AC5300 перенесе вас трохи далі в майбутнє, ніж RT-3200. Він також краще підходить для великих будинків, з вражаючими вісьмома антенами, здатними покрити 5000 квадратних футів.

Звичайно, він також здатний одночасно надсилати та отримувати дані з декількох пристроїв. Крім того, це трисмуговий маршрутизатор, тому у вас не повинно виникнути проблем із перевантаженістю мережі. Як і RT-3200, RT-AC5300 використовує функцію Smart Connect Asus для автоматичного управління діапазонами пристроїв, тому вам не доведеться.

Це включає перемикання між діапазонами 5 ГГц для вирівнювання навантаження.

Ви також отримуєте вісім гігабітних портів Ethernet разом із пристроєм – на два більше, ніж ви отримуєте з Nighthawk X10. Це робить його чудовим варіантом для геймерів, що підтримується вбудованою підтримкою приватної мережі WTFast Gamers (GPN), сервісу, який оптимізує серверні маршрути для онлайн-ігор.

Asus RT-AC5300: Ціна:
Амазонка:Близько 300 доларів
FlashRouters.com DD-WRTБлизько 600 доларів
Помідор FlashRouters.comн / в

У комплект входить також порт для USB 3.0 та 2.0. Процесор є двоядерним 1,4 ГГц, а пристрій має 512 МБ пам’яті. Це не настільки потужно, як X10, плюс RT-AC5300 – це не бездротова AD. Однак у нього є вдвічі більше антен, тому слід мати можливість обробляти більше пристроїв.

Інші причини, які нам подобаються Asus RT-AC5300

Це схоже на мертвого павука-робота, який є нашим улюбленим видом павука-робота. 

5. NETGEAR Nighthawk R7000 (AC1900)

Якщо ви шукаєте більш доступний маршрутизатор NETGEAR, ніж X10, Nighthawk R7000 – це дроїд, який ви шукаєте. Насправді це маршрутизатор з найнижчою ціною в цьому раунді.

Окрім приємної цінника, ще одним великим плюсом до R7000 є те, що він підтримує вбудовану програму Tomato, тож ви маєте це як варіант, якщо DD-WRT – це не ваша річ.

Мінус – великий: R7000 не має технології MU-MIMO, як ви могли здогадатися з трьох його антен. Це також лише дводіапазонний маршрутизатор, а не тридіапазонний. Все це робить його більш придатним для користувачів у менших будинках із меншою кількістю пристроїв, які потребують захисту VPN.

Однак, для обмеженого використання він дійсно справляється із цим двоядерним процесором 1 ГГц. Він також постачається з чотирма портами Ethernet, одним портом USB 2.0 і одним USB 3.0 портом.

NETGEAR Nighthawk R7000Цена:
АмазонкаБлизько 150 доларів
FlashRouters.com DD-WRTБлизько 300 доларів
Помідор FlashRouters.comБлизько 300 доларів

R7000 використовує програмне забезпечення Genie від NETGEAR, яке дозволяє встановлювати динамічну якість обслуговування (QoS). Динамічний QoS надає пріоритет для Інтернет-трафіку для цього з найбільшою потребою, як-от 4K потокове відео та онлайн-ігри

Інші причини, які нам подобаються Asus RT-AC5300

Ми можемо витратити гроші, які заощадимо, на кращий сервіс VPN.

Почесне згадування – Roqos Core

Існує кілька маршрутизаторів, які насправді підтримують підключення до VPN-сервісів без того, щоб возитися з прошивкою. Найкращий приклад зараз – маршрутизатор Roqos Core, який можна використовувати з такими службами VPN:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • Приватний доступ до Інтернету
 • ProXPN
 • PureVPN
 • ВипрВПН

Він охоплює більшість наших улюблених VPN, включаючи чотири з п’яти найкращих VPN для порно. Він також постачається з роком служби VPN Roqos. Крім цього, пристрій має чотириядерний процесор 2 ГГц, 2 Гб оперативної пам’яті та 8 ГБ пам’яті.

Причиною того, що ми не включили Roqos Core в першу п’ятірку вище, – це те, що у нього немає жодних регульованих зовнішніх антен і не можна спілкуватися з декількома пристроями одночасно. Це також лише дводіапазонний маршрутизатор і дорогий.

Roqos Core: Ціна:
АмазонкаБлизько 300 доларів

Нам подобається ідея, що маршрутизатори виробляються VPN-готовими виробниками, і сподіваємось побачити деякі варіанти копіювання в майбутньому.

Фінальні думки

трафік – це великий грошовий бізнес, чи то для маркетингу, чи для таких негідних цілей, як крадіжка особи. Хтось хоче ваші дані, і існує багато способів їх отримання, як легальних, так і незаконних. Незважаючи на те, що там є безліч інструментів, щоб допомогти людям зберігати конфіденційність, один із найпростіших у застосуванні – підписатися на службу VPN, наприклад, одного з тих, що перераховані в нашому найкращому розборі VPN.

Хоча існують деякі хороші недорогі VPN, такі як приватний доступ до Інтернету, сучасні сім’ї, як правило, мають багато пристроїв для захисту. Найпростіший і потенційно найвигідніший підхід – це вкласти гроші в маршрутизатор, здатний безпосередньо працювати з вашою службою VPN.

Це дозволить вам подолати обмеження підключення, накладені службами VPN, та захистити пристрої, які не підтримуються додатками VPN.

Сподіваємось, ця збірка дала кілька хороших ідей для VPN-маршрутизаторів. Пам’ятайте лише, що якщо захист VPN – ваша мета, найголовніше – переконатися, що обраний вами маршрутизатор здатний в першу чергу розмістити послугу VPN. Якщо ви самостійно запускаєте маршрутизатор VPN та маєте кілька пропозицій, повідомте нас у коментарях нижче. Ми також раді відповісти на запитання. Дякуємо за прочитане!   

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map