Найкращий антивірус для Android 2020: захист вашого Droid від шкідливих програм

Пристрої Android – основна мішень для зловмисного програмного забезпечення. Існує так багато способів її доставки, включаючи текстові повідомлення, сторонні програми та, іноді, навіть Google Play. При такому різноманітному спектрі загроз антивірус є обов’язковим.


У цьому посібнику з найкращого антивірусу для Android ми будемо розглядати п’ять найкращих варіантів на ринку. Деякі є безкоштовними, інші – платними, але всі повинні захищати вас незалежно від того, що ви робите на своєму пристрої.

Google включає Play Protect з новими версіями Android. Це вбудований антивірус, який теоретично повинен захищати вас. Однак, лабораторне тестування було погано. Наприклад, AV-Comparatives виявив, що це лише 51,8 відсотка ефективності. З іншого боку, наші результати вибору на 99,9 відсотка ефективніші.

Перш ніж брати участь у виборах, ми визначимось, як вони склали наш список. Усі вони, окрім F-Secure, доступні лише для Android, тож вам не знадобиться повний настільний пакет, щоб отримати захист.

Більше про:

 • Найкраще антивірусне програмне забезпечення 2020
 • Найбезпечніше антивірусне програмне забезпечення 2020
 • Найкраще безкоштовне антивірусне програмне забезпечення на 2020 рік

Найкращий антивірус для Android 2020

Вибір найкращого антивірусу для Android

Для цього посібника ми вважаємо, що у вас є більше, ніж просто Android-пристрій. Усі варіанти, які ми будемо представляти, мають варіанти для настільних ПК та Android, і вони доступні як частина пакету для декількох пристроїв. Однак ви можете отримати додатки для Android самостійно.

Навіть якщо у вас є лише Android-пристрій, це допомагає нам забезпечити наш список для обох натовпів. Вибір все одно буде працювати для вас, і, оскільки у них є настільна та бізнес-інфраструктура, ви, ймовірно, отримаєте кращий захист.

Особливості антивірусу

Акцент на пристроях Android – сильна, пасивна безпека. На відміну від робочого столу, звичайне сканування із піднятим інтерфейсом користувача не відбудеться. Ми шукаємо антивіруси, які захищають вас від загроз у режимі реального часу та сканують ваш пристрій, не з’їдаючи кількох системних ресурсів, які він має.

Це йде рука об руку із зручністю використання. Антивіруси настільних комп’ютерів оснащені безліччю налаштувань з поважної причини, однак майстерність зазвичай не потрібна і не потрібна для мобільного пристрою. Ми шукаємо простого користувальницького досвіду, яке не замикається налаштуваннями.

Оскільки всі наші варіанти пропонують плани на різних пристроях, ми також розглядаємо зручність використання робочого столу. Це корисно для моніторингу всіх ваших пристроїв одночасно, включаючи Android. Приємний і швидкий спосіб ознайомитися зі статусом телефону, не заходячи в додаток.

Звичайно, ми не можемо говорити про антивірус, не згадуючи про захист. Ми використовуємо результати лабораторій для версій Android для кожної програми. Оскільки телефони та настільні комп’ютери Android стикаються з різними наборами загроз, нам є сенс оцінювати їх на цьому фронті.

Оскільки наші вибори мають плани на різних пристроях, вони зазвичай платять. Більшість пропонують безкоштовні аналоги, тому ми з вами згадаємо, які саме. З огляду на це, зазвичай існують переваги для модернізації.

Особливості Android

Існують і особливості Android, які слід переглянути. Перший – це фільтрація за дзвінками та текстами. Антивірус повинен мати можливість блокувати дзвінки та тексти з номерів, які не розпізнаються, або, принаймні, попереджати про повідомлення, які можуть бути шкідливими..

Ми також шукаємо послуги локації, якщо ви втратите пристрій. До них відносяться відстеження вашого телефону, віддалене його блокування та віддалене витирання.

1. Kaspersky Internet Security Mobile

Касперський – один із наших інструментів для найбезпечнішого антивірусу. Він має чудові результати захисту від лабораторій, простий у користуванні інтерфейс і дешевий цінник для завантаження. Android настільки ж хороший, що має всі функції, викладені в наших критеріях.

Kaspersky-Mobile

Є дві версії Kaspersky Internet Security Mobile, одна платна і безкоштовна. Якщо ви придбали Інтернет або Total Security для свого робочого столу, ви можете додати свій телефон Android до списку пристроїв у своєму плані. Internet Security Mobile також можна придбати окремо за 10 доларів на рік.

Безкоштовна версія постачається з ручним скануванням, захистом у режимі реального часу та контролем за втраченим або викраденим пристроєм. Він також підтримує Android Wear, тобто ви можете контролювати свою безпеку, не виймаючи телефон.

Платна версія оснащена функціями, гідними 10-річного курсу США. Ви можете запустити сканування автоматично за розкладом, що є достатньою причиною для оновлення самостійно. Він також постачається з фільтруванням тексту та викликів, а також захистом від фішинг-афери.

Результати захисту Касперського

AV-Test дав Касперському ідеальний показник захисту та продуктивності під час його липневого аналізу. Це було 99,8 та 100 відсотків проти шкідливих програм у реальному часі та зловмисних програм Android, виявлених за чотири попередні тижні відповідно. AV-тест використав майже 6000 зразків і виявив, що середній показник по галузі становив тоді лише 97,4 відсотка.

AV-Test також перевірив термін служби акумулятора, швидкість руху та рух транспорту, який пройшов Касперський. Він також перевіряв помилкові попередження, про які Касперський не мав жодного. Протягом липневої партії випробувань середній показник у галузі за хибні попередження становив три.

MRG Effitas знайшов подібні результати. Під час свого огляду на Q2 для Android він виявив, що Касперський на 100 відсотків ефективний проти перевірених зловмисними програмами. У зразковому списку було включено все – від фінансових зловмисних програм до афери SMS.

AV-Comparatives оцінює антивіруси Android на “пропуск / відмову”, а Касперський пройшов перевірку безпеки Android у серпні. Лабораторія перевіряла рівень захисту, а також вплив часу роботи акумулятора.

Він встановив, що Касперський був 99,9 відсотка ефективним проти 2 604 зразків, які використовувались без помилкових позитивних результатів. Антивірус також був найвищим рівнем продуктивності роботи акумулятора, знизивши його, щонайменше, на 3 відсотки під час тестування. Тест ресурсу акумулятора включав 45 хвилин перегляду веб-сторінок, 85 хвилин перегляду фотографій тощо.

Kaspersky – це дешевий, надійно захищений антивірус Android, який має мінімальний вплив на час роботи акумулятора та його продуктивність. Ви можете завантажити безкоштовну версію, щоб спробувати її чи прочитати наш огляд Антивірусу Касперського, щоб дізнатися про оновлення до плану на багато пристроїв..

2. Мобільна безпека Bitdefender

Bitdefender – це наш перший вибір найкращого антивірусного програмного забезпечення. Ми постійно класифікуємо це найкраще у своєму класі за чудовий досвід користувача, великі показники захисту та якість функцій. Його версія Android також хороша, але не така вражаюча, як у Касперського. Незважаючи на це, він займає легке друге місце у нашому списку.

Bitdefender-Mobile

Він пропонує безкоштовні та платні версії, і, як і Касперський, ви можете використовувати платний варіант, якщо у вас на робочому столі план Total Security. Безкоштовна версія також хороша тим, що сканується під замовлення та встановлюється, а також захищається в режимі реального часу.

Однак у ньому відсутні кілька функцій. Платний варіант компенсує це. Ви можете придбати Bitdefender Mobile Security за 14,99 доларів США на рік або встановити його як один із своїх пристроїв на плані Total Security.

Він оснащений усіма можливостями безкоштовної версії, а також захистом веб-сторінок, інтеграцією Android Wear та протиугінними засобами. У ньому також є блокування додатків, для якого потрібен PIN-код для доступу до вказаних вами додатків.

Наша улюблена особливість – це автопілот. Це монітор безпеки, який дає вам зрозуміти, наскільки захищений ваш пристрій. Виходячи з конфігурації обладнання та способів використання, автопілот порекомендує вжити заходів безпеки.

Результати захисту Bitdefender

Під час своєї липневої оцінки Android Bitdefender отримав ідеальні оцінки від AV-Test. Він мав кращі результати, ніж Касперський, насправді зі 100-відсотковою блокацією в режимі реального часу та зловмисним програмним забезпеченням у чотири тижні..

Він також пройшов випробування на тривалість роботи акумулятора, працездатність та трафік, без нульових помилок. Однак у нього немає стільки функцій, як у Касперського. Список функцій AV-Test включає моніторинг викликів та тексту, яких, на жаль, у Bitdefender немає.

Компанія MRG Effitas виявила свою ефективність на 99,8 відсотка в аналізі другого кварталу. Хоча Bitdefender був на 100 відсотків ефективним у більшості з 16 тестів. У шпигунських програм, зокрема, не вистачає 2,56 відсотка цих зразків.

AV-Comparatives вважає його високоефективним, навіть більше, ніж Касперський. Bitdefender блокував 100 відсотків загроз, не маючи помилкових позитивних результатів. Він також займав найвищу категорію за часом автономної роботи поряд з Касперським.

Bitdefender коштує дорожче і не має декількох функцій, серед яких – фільтрація дзвінків та тексту. Він оснащений чудовим контролем конфіденційності, але і обмеженою версією віртуальної приватної мережі Bitdefender. Це питання, що для вас важливо.

Для захисту існує небагато інших антивірусів, які стабільно припадають на високу, як Bitdefender, і це справедливо для програми Android. Ви можете дізнатися більше про варіант робочого столу в нашому огляді Bitdefender Antivirus або спробувати версію Android безкоштовно.

3. Тенденція мікромобільної безпеки

Trend Micro – це сильний антивірус, який нам подобається за його простий у користуванні інтерфейс, велику кількість функцій захисту та надійну систему підтримки. У ньому відсутні деякі функції, наприклад, подрібнювач файлів, але нам це подобається в цілому. Версія для Android теж хороша сама по собі або як частина пакета безпеки.

Trend-Micro-Mobile

Trend Micro пропонує безкоштовну пробну версію безпеки Android, але не існує безкоштовного плану. Ви можете встановити додаток на своєму пристрої Android, але вам буде запропоновано ввести кредитну карту та увімкнути автоматичне оновлення.  

Це наш єдиний справжній захват від Trend Micro. Уважно читаючи сторінку продукту, видно, що антивірус не є безкоштовним, але він все ще знаходиться на вкладці “безкоштовні інструменти” на веб-сайті. Після закінчення пробної версії ви зможете сканувати шкідливі програми, але не багато іншого.

Підписка на мобільну безпеку працюватиме 29,99 доларів щорічно, що само по собі не є хорошою справою. Ви можете використовувати мобільну безпеку, якщо придбаєте Максимальну безпеку, яка постачається із захистом до 10 пристроїв. Враховуючи, що пакет коштує лише 59,95 долара на 10 пристроїв, це має більше сенсу.

Однак ви отримуєте багато функцій за ціну. Trend Micro включає базовий захист, включаючи сканування зловмисного програмного забезпечення, попереднє встановлення сканування та захист від крадіжок. Він також має функції продуктивності, такі як перевірка системної допомоги та менеджер програм.

Наша улюблена функція – режим «Просто телефон». Коли ваш акумулятор критично низький, Trend Micro зупинить усі активні процеси та підтримуватиме лише функціональність телефону. Це не так корисно, враховуючи, що енергетичні банки є скрізь, але все-таки приємна функція.

Тенденційні результати мікрозахисту

AV-тест показує відмінні результати для Trend Micro. Це було 100-відсотково ефективним у порівнянні з тестами на зловмисне програмне забезпечення, проведеними в липні 2018 року. На той час середні показники галузі для виявлення в реальному часі та виявлення зловмисних програм, виявлених за попередні чотири тижні, складали відповідно 97,4 відсотка та 96,7 відсотка.

Він також пройшов випробування на працездатність, без помітної різниці в ресурсі акумулятора, швидкості руху або трафіку. Під час встановлення законних додатків або використання стороннього магазину додатків він не повертав помилкових позитивних результатів. У розділі функцій оцінювання AV-тесту також добре, оскільки Trend Micro поставив галочку для батьківського контролю..

Компанія MRG Effitas виявила її на 100 відсотків ефективною у своєму аналізі Android на Q2. Він пройшов усі 16 тестів, включаючи зразки, починаючи від потенційно небажаних додатків та рекламного ПЗ до фішингу SMS. Всього було 223 проби.

Компанія AV-Comparatives пройшла її під час оцінки в серпні Android. Це було 100-відсотково ефективним відносно зразків, що використовуються без помилкових позитивних результатів. Він також потрапив до першої категорії за рівнем використання акумулятора, витрачаючи менше 3 відсотків від звичайного використання.

Trend Micro має чудову безпеку та довгий список функцій. Як частина одного з його настільних пакетів, версія Android варта того. Сам по собі це занадто дорого і не варто зайвих клопотів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про настільну версію Trend Micro, ви можете прочитати наш огляд Trend Micro Antivirus +. Ви можете безкоштовно завантажити додаток для Android і спробувати функції, що входять до платної версії.

4. F-Secure Safe Mobile

F-Secure не пропонує лише свій антивірус Android. Ви можете завантажити та використовувати його протягом 30 днів на своєму телефоні, але після цього він не працюватиме, якщо ви не оновите до плану на багато пристроїв. F-Secure захищає Android на своїх пакетах Safe and Total.

F-Secure-Mobile

Як і до Trend Micro, до нього важко отримати доступ, якщо вам просто потрібно захистити телефон Android, але, як частина пакета захисту, він багатий функціями. Він має стандартний захист від зловмисного програмного забезпечення для вашого пристрою, який сканує те, що на вашому телефоні, а також те, що встановлено.

Він також має захист банківської діяльності та веб-перегляду, що нам дуже подобається. Захист перегляду зазвичай відхиляє вас від шкідливих веб-сайтів під час веб-пошуку. Безпечний браузер перевіряє відвідувані веб-сайти банків, щоб ви не стали жертвою фармування.

Якщо ви втратите свій пристрій, є інструменти, щоб знайти, витерти та заблокувати його. Усі ваші пристрої керуються у зручному інтерфейсі веб-переглядача, тож ви можете бачити статус свого телефону Android та вживати необхідних дій, якщо він втрачений.

Користувацький інтерфейс браузера – це те, де ви також можете отримати доступ до батьківських функцій. У F-Secure є найкращий батьківський контроль, який ми бачили, і в плані мульти пристроїв це має сенс. Він має фільтр вмісту, контроль додатків, часові межі та безпечний пошук.

Результати захисту F-Secure

AV-тест має хороші результати для F-Secure, принаймні для захисту. Це було 99,9 відсотка ефективності проти зловмисного програмного забезпечення, виявленого в режимі реального часу, і 100 відсотків ефективного проти зловмисного програмного забезпечення, виявленого за попередні чотири тижні.

Однак користувачеві проблеми є. F-Secure отримав чотири з половиною з шести балів. Він пройшов випробування на тривалість роботи акумулятора, швидкість та рух транспорту, але мав проблеми з помилковим спрацьовуванням. Він дав два попередження під час встановлення програм із стороннього магазину додатків та одне помилкове попередження щодо законних програм із Google Play.  

На жаль, MRG Effitas не включив F-Secure в свій огляд Android Q2.

Хоча AV-Comparatives мали непогані результати. Він виявив, що F-Secure 99,9 відсотка ефективний проти зловмисного програмного забезпечення без помилкових позитивних результатів. Антивірус також отримав найвищий бал за час автономної роботи, тобто він вичерпав, щонайменше, 3 відсотки за звичайне використання.

F-Secure має сенс у комплекті безпеки, подібно до Trend Micro. На жаль, це теж єдине місце, де ви можете його отримати, тож користувачам, що лише для Android, не пощастило. Ви можете прочитати наш огляд F-Secure Antivirus, щоб дізнатися більше або записатись на 30-денну пробну версію.

5 / Avast Mobile Security

Avast – це вибір антивірусу, оскільки він доступний. Він постачається з довгим переліком особливостей, особливо щодо вільного плану, та гідними оцінками захисту для завантаження. Однак це не так безпечно, як інші антивіруси в цьому списку, тому це має враховувати ваше рішення.

Avast-Mobile

Мобільна безпека безкоштовна, тому це добре для тих із вас, хто не хоче витрачати ні копійки. Він оснащений захистом у режимі реального часу та можливостями сканування для вашого пристрою Android. Нові програми будуть автоматично відскановані перед їх встановленням.

Нам дуже подобається монітор WiFi. Avast сканує мережі WiFi перед тим, як ви підключитесь до них, і попередить про вразливості. Якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi часто, це може бути дуже корисно.

У ньому є елементи керування для відстеження місцезнаходження вашого пристрою, його блокування та протирання. Якщо ви заплатите за оновлення Mobile Security Pro, ви можете також таємно захопити аудіо чи відео злодія і автоматично зареєструвати вашу SIM-картку як втрачену.

Оновлення має й інші функції, такі як SecureLine VPN. Однак ми в цьому огляді Avast SecureLine VPN не зверталися.

Результати захисту від Avast

AV-тест має найкращі результати для Avast. Він виявив, що 99,8 відсотка ефективності проти зловмисного програмного забезпечення в режимі реального часу та 100 відсотків ефективного проти зловмисного програмного забезпечення, виявленого за попередні чотири тижні. Оскільки обидва були вище середнього рівня в галузі, Avast заробив ідеальний бал за захист.

Корисність теж хороша. AV-Test присвоїв йому ще один ідеальний бал. Avast пройшов тести на швидкість, ресурс акумулятора та трафік. Він також не давав помилкових попереджень щодо завантажень із Google Play або сторонніх магазинів додатків.

MRG Effitas не включив Avast у свій огляд Android для Q2. Проте тест ефективності Android 360 від 2017 року має численні цифри. За цей час MRG Effitas визнав ефективним Avast 93,4%. У цьому ж тесті Bitdefender та Касперський заробили 99,3 відсотка.

Компанія AV-Comparatives виявила її ефективність на 92,3 відсотка під час останнього тестування, тобто вона не була схвалена. Це означає, що під час тестування сталася помилка в додатках Avast та AVG, де вони не запитували б хмарні служби на Android 7.0 або новіших версій за певних обставин.

Однак Avast був затверджений під час тестування 2017 року. Компанія AV-Comparatives виявила це на 99,9% ефективним на той час. За той самий період Касперський був 99,8 відсотків ефективним, а Бітдефедер – 100 відсотковим.

У нього немає вражаючих результатів тестування, але Avast – це хороший, безкоштовний антивірусний Android, який повинен отримати вас на дрібку. На жаль, він не є частиною більшого пакета безпеки, тобто ви можете витратити більше, якщо хочете оновити всі свої пристрої.

Ось чому ми рекомендуємо Avast Pro для робочого столу. Це план посередині дороги, який захищає один пристрій, і, на нашу думку, він добре поєднується з пропозицією Android від Avast. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Avast Pro або завантажити програму безкоштовно.

Фінальні думки

Це наш вибір найкращого антивірусу для Android. Вони надають чудовий захист Google Play Protect та забезпечують додаткові функції для завантаження. У той час як вам іноді доведеться платити здоровенну премію, додатковий захист і функції варті того.

Ми рекомендуємо в цілому Bitdefender або Kaspersky. Інші варіанти чудові, але в той чи інший спосіб виходять з недоліками. Якщо вам потрібен бюджет, який є зручним для бюджету, Avast – прекрасний вибір, не витрачаючи грошей.

Використовуєте антивірус на своєму пристрої Android? Якщо так, то який? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map