Найкращі засоби для розробки ігор: як зробити власну гру

Просуваючись останнім консольним блокбастером, ви, без сумніву, замислювалися над тим, як поставити контролер і створити гру самостійно. Однак реалізація ваших ідей є непростим завданням, саме тому ми зібрали цю статтю про найкращі інструменти розвитку ігор..


Розвиток ігор розглядається як складна дисципліна, щоб потрапити в неї, що вимагає оволодіння прихованими мовами програмування та роками вивчення. Однак все частіше зручнішими для роботи інструментами для розробки ігор. Хтось із ідеєю геймплея зараз має більше способів вивести своє бачення на екран, незалежно від технічної підготовки, завдяки простим у користуванні ігровим двигунам.

Нижче ми наведемо огляд найкращого програмного забезпечення для розробки ігор, доступного сьогодні. Деякі інструменти широко використовуються професійними розробниками, інші – новачками. Сьогоднішня сцена розвитку дуже різноманітна, і навіть найпростіший ігровий механізм можна використовувати для створення успішних ігор, докладаючи трохи зусиль та творчості. По-перше, давайте зробимо деяку теорію.

Що робить гарну гру?

Ігри – це величезне поле. Саме те, що робить хорошу гру – справа смаку. Якщо ви хочете в кінцевому підсумку продати свою гру, вам потрібно буде переконатися, що достатньо людей захоче в неї пограти. Починати з малого – це не проблема, якщо ви маєте уявлення, що ніхто не пробував, або спосіб покращити існуючий жанр або відрізнятись від конкуренції.

Найкращою відправною точкою може стати занесення ідеї на папір (або текстовий редактор). Це допоможе вам прояснити свої ідеї та з’ясувати, що потрібно зробити, і це особливо важливо, якщо ви працюєте в складі команди. Ви можете виявити, що детальні відомості про те, що ви стикаєтеся з невідповідностями, знаходять речі, які потребують уточнення.

Подання своєї ідеї на папір може допомогти вам скласти уявлення про виклики, які необхідно вирішити, і дати відчуття необхідної роботи. RPG, що в 10 разів перевищує розмір Final Fantasy VII, може здатися чудовою ідеєю, але приступайте до розробки, і ви усвідомити рівну шкалу завдання, яке ви ставите перед собою.

Створення активів та бібліотеки

Створення активів – це велике завдання, можливо, більше, ніж ви думаєте. Графіка повинна бути намальована, а потім анімована. Це не лише ігрові персонажі та фони, вам також знадобляться меню, значки, кнопки, довідкові екрани, скріншоти для інтернет-магазинів тощо. Вам також знадобляться звукові ефекти та музика.

Більшість інструментів тут пропонує бібліотеку безкоштовних і платних активів. Якщо ви користуєтесь ними, хоч може бути складно змусити вашу гру виглядати саме так, як ви це передбачаєте.

Безкоштовні інструменти, такі як Paint.net та Audacity, можуть допомогти вам тут, якщо ви хочете вийти за межі використання бібліотек і отримати речі, які виглядають і звучать так, як вам потрібно. Paint.net – чудовий безкоштовний графічний інструмент, не такий потужний, як щось на зразок фотошопа, але достатній для створення ваших візуальних засобів.

Звуки також доведеться форматувати. Ті, кого ви знайдете в Інтернеті, можуть бути в різних форматах (як і ті, які ви створюєте самі, якщо ви не дуже дисципліновані і не розробляєте систему). Тут Audacity може виявитися корисним, дозволяючи легко конвертувати між форматами та бітрейтами, а також вирізати та вставляти звукові ефекти відповідно до ваших потреб.

Удосконалення своєї гри

Коли ви вперше реалізуєте свою ідею, ви можете виявити, що речі працюють не так, як ви уявляли. Ітерація та вдосконалення – це запорука виправлення речей, бажано з якомога більшою кількістю відгуків тестерів. Внесення невеликих змін та вивчення того, що робить, а що не працює, допоможе вам формувати свою гру в те, що людям сподобається.

Встановлення основної механіки гри часто є досить простою. Підключення меню, таблиць високих балів, функцій соціальних медіа, вимог до різних платформ, ігрових платіжних систем і всього іншого – це важливі завдання, які можуть з’їсти багато часу. Що допоможе – це мати платформу, яка робить для вас більшу частину важкого підйому або (як, наприклад, Шпагат) робить все легким і простим.

Поширення вашої гри тестерам також корисно, тому переконайтеся, що у вас є можливість створити та поділитися легко (і надійно) або працювати з платформою, яка дозволяє безкоштовно публікувати вашу гру. Програми для настільних ПК та Android можна легко пересувати. Існує декілька способів зробити це, але послуга зберігання хмари – чудовий варіант.

iOS має прискіпливу систему сертифікації, яка може викликати головні болі у досвідчених розробників, а Testflight, її аналогічно клопітка система дистрибуції, потребує налаштування платного облікового запису, хоча він працює добре після налаштування.

Менше – краще

Якщо ваш перший проект, який починається меншим, дасть вам більше шансів перетнути фінішну лінію, ніж епічний багатомільйонний долар. Проста аркадна гра може здатися не зруйнуючою землею, але дозволить вам впоратися зі своєю платформою за вибором та отримати уявлення про те, що бере участь у будівництві та завершенні повного проекту. Зробити щось закінчено – це величезна віха, і ви не повинні починати сподіватися, що ваша перша гра стане вашим великим опусом.

З точки зору коду, двовимірна робота, як правило, більш інтуїтивна, ніж робота в 3D, і має менше, що може піти не так. Сучасні рамки та інструменти можуть пом’якшити це до певної міри, але запуск менших можливо найкращим способом знайти ваші ноги.

Кращі ігрові двигуни та засоби розробки

Тепер давайте подивимось на самі інструменти, які ми вибрали, погравши з ними довгий час. Їм усім було приємно користуватися, і кожен пропонує майбутнім розробникам різні речі. Ми замовили їх від найпростіших до найсучасніших, тож врахуйте це, вирішуючи, на що піти.

Шпагат

Шпагат – це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє створювати ігри у вікні браузера. Ігри – це прості інтерактивні історії, схожі на вибір власної пригодницької книги (якщо ви їх пам’ятаєте). Ви додаєте текст і зображення та створюєте посилання, які надсилають вас до інших частин історії. Частини історії розглядаються як “уривки” – коробки з сполучними стрілками між ними, що показують загальний потік. Ви також можете додавати аудіо та відео, щоб створити роботу.

Як працює шпагат

Основний екран дизайну виглядає як аркуш паперу з графіком з усіма вашими пасажами, з’єднаними стрілками, що представляють напрямок посилань. Ви можете перетягнути їх і розташувати, щоб зрозуміти, як ваша історія поєднується. Це стане все кориснішим, оскільки історія стає складнішою, особливо якщо ви застосовуєте нелінійний підхід, коли гравці вільно блукають між пасажами..

Ви можете створити щось лінійне, яке зазвичай тече вперед, або створити взаємопов’язані області, які гравці можуть досліджувати на дозвіллі.

Створення уривку настільки ж просто, як і введення тексту в редактор. Ви набираєте безпосередньо у браузері, і слова чарівно стають частиною вашої гри, не потребуючи кодування.

Найбільш основний уривок шпагату складається з тексту та посилань на інші уривки. Цього вже достатньо, щоб створити собі повноцінну історію пригоди на вибір. Однак ви можете піти далі, якщо хочете.

Зручно, якщо ви створили посилання на ще не створений уривок, воно буде зроблене автоматично та відображене на графіку. Таким чином, ви можете переміщатися з місця на місце, додаючи вміст у процесі руху. Як тільки ви перебуваєте в розпалі цього, ви відчуваєте себе настільки інтуїтивно, як будувати свою пригоду, як це граєте в неї.

Основна функціональність в основі шпагату настільки проста, що ви можете забрати його буквально за лічені хвилини та створити контент відразу. З усіх інструментів, на які ми подивилися, це, безумовно, було найшвидшим.

Він надає вам вибір трьох «форматів історії», які дозволяють зробити речі більш-менш складними залежно від того, наскільки контроль над історією ви хочете. Ви можете використовувати стандартний CSS, щоб змінити вигляд, хоча це легко на очах, не маючи цього робити.

Ви можете додати змінні, щоб гравці могли мати такі речі, як інвентар, обмежене здоров’я та грошові гроші в грі, якщо ви хочете їх реалізувати. Ви також можете робити рулони з кістки, що дозволяє гравцям боротися з монстрами або, наприклад, імітувати казино. Якщо ви хочете, щоб функції не доступні через спеціальні гачки шпагату, ви можете використовувати Javascript, хоча він може ускладнитися, якщо ви виходите занадто далеко за рамки передбачених функцій.

Видання за допомогою шпагату

Коли ви закінчите свою майстерну роботу, у вас з’явиться HTML-сторінка, яку ви можете розмістити на власному веб-сайті або потенційно пакувати як веб-сторінку для мобільних пристроїв. Оскільки ви можете додати спеціальний код, все, що можна зробити на звичайній веб-сторінці, можна зробити тут, хоча радість цього інструменту полягає в його простоті, тому, можливо, цього найкраще уникати.

Ви також можете безкоштовно публікувати свою гру на Philome.la за умови, що у вас є акаунт у Twitter, щоб ви могли отримати її перед людьми, не платячи нічого.

Тоді по суті, шпагат – це спосіб перетягування HTML-сторінок і з’єднання їх легко за допомогою декількох простих гачків коду для додавання додаткових функцій, якщо ви хочете їх. Це неймовірно простий інструмент для вивчення та використання. Все, що вам потрібно зробити – це набрати та додати пасажі та з’єднати їх. Незважаючи на те, що це просто, тут є багато можливостей для творчості.

Іграшка

Розміщений серед молодших користувачів, gamefroot пропонує допомогти підготувати дітей до кар’єри у індустрії відеоігор. Він включає чіткий інтерфейс на основі плитки та ряд навчальних посібників, які проводять вас крок за кроком через різні завдання. Безкоштовна графіка надається, тож ви зможете легко створити те, що виглядає добре, і діти, безумовно, люблять демонструвати свої твори своїм друзям.

Підручники містять велику кількість графіки та анімації. Діти, без сумніву, сподобаються, налаштовуючи їх все з самого початку. Окрім навчальних посібників, існують шаблони, які дозволяють почати з налаштування речей для вашого обраного жанру. Ви, звичайно, можете використовувати порожній шифер, якщо бажаєте, але шаблони дозволяють вам легко розпочати роботу..

Як працює Gamefroot

Є потужний редактор рівнів, який дозволяє вам швидко малювати місцевість на основі плитки. Збивання гри на платформі – це вітер тут. Додавання та перемикання між рівнями також стає простим, ви просто натискаєте на піктограму плюс кожен раз, коли ви хочете додати новий. Доступна велика кількість безкоштовних активів, і більше, якщо ви вирішите їх оплатити.

Логіка гри представлена ​​у вигляді барвистих замикаючих частинок головоломки, якими можна керувати для налаштування гри. Це здається досить потужною системою, що дозволяє вносити зміни в математику, яка керує грою, роблячи набагато важче ламати речі, ніж за допомогою коду.

Хоча це цікава спроба зробити так, щоб логіка гри виглядала веселою, але вона нас виглядала дещо заплутаною. Діти можуть покращитись, оскільки навіть ми починаємо розуміти, що ми старіємо, і їх легко плутати нові речі.

Однак в цілому презентація є приємною та доброзичливою, а коли вона працює, інструмент радість використовувати. Однак його інтерфейс може бути розчаровуючим і має шорсткі краї, коли ви починаєте входити в нього.

Ми знайшли кілька помилок і химерності, які зробили його трохи інтуїтивно зрозумілішим, ніж це могло бути. Намагаючись додати анімацію, ми дали нам повідомлення: “цей актив належить іншому користувачеві і його потрібно дублювати”, а потім вивів вікно із написом “дублювання”, яке ніколи не закривалося. Нам довелося перезавантажити браузер, втрачаючи всю свою роботу до цього моменту. Такі проблеми – це саме те, чого ви не хочете бачити в навчальному інструменті, хоча це донесе дітям додому саме те, наскільки дратівливими можуть бути технології.

Ми також виявили, що декілька загальних дій, які ви могли б очікувати, щоб знайти інструмент дизайну, відсутні. Ctrl + C і Ctrl + V не дозволили нам дублювати активи. Перетягування активів у різні шари не переміщувало їх туди. Кнопка вкладки не переміщувала курсор між спливаючими полями.

Один із навчальних посібників (Пригода кальмарів) просто не спрацював, коли ми дотримувались інструкцій, і включали скріншоти, які, схоже, не відповідали вмісту, завантаженому в підручнику. В іншому підручнику нам запропонували ввести текст у діалоговому вікні властивостей кнопки.

Натискання клавіші “e” під час введення тексту означало, що коли ми закрили діалог, ми перейшли у режим видалення, тобто ми здивувались, коли видалили, а не вибрали, коли натискали речі. Ми могли відновити нашу кнопку за допомогою функції скасування, але введений текст був втрачений.

Інший підручник попросив нас натиснути кнопку на бічній панелі, але бічна панель містила три версії кнопки, жодна з яких не є точною відповідністю зображення підручника. Для простого у користуванні навчального інструменту ця річ відчувала себе неохайною.

Тестування гри під час розробки також вимагало, щоб ми щоразу просиджували екран екрана, що додало кілька розчаруючих секунд до циклу збирання-тестування – повторити, що кожен, хто намагався створити гру, буде знайомий.

Публікація за допомогою Gamefroot

Ігри можна публікувати на сайті Gamefroot та ділитися з друзями та родиною. Ви ще не можете публікувати на мобільних платформах, але FAQ задає, що це буде запропоновано в майбутньому. Якщо ви хочете продати свою гру комерційно, це не для вас інструмент. Однак це прекрасний спосіб навчитися та практикувати створення ігор, незважаючи на її інтерфейс.

Побудувати 3

Construct – це онлайн-інструмент, побудований для того, щоб зробити прості речі, що знаходяться на третьому втіленні. Ігри розроблені за допомогою простих інструментів перетягування. Замість програмування ви використовуєте аркуші подій для визначення поведінки речей у світі.

Як працює конструкція

Створення об’єктів – це випадки клацання правою кнопкою миші на ігровому світі, вибору зображення для використання та додавання «поведінки» із попереднього списку. “Події” додаються, щоб визначити, що відбувається, коли об’єкти взаємодіють або коли надходить контрольний вхід. Це дозволяє дуже швидко працювати, не торкаючись коду. Якщо конкретніше налаштувати поведінку, можливо, це буде складніше, і саме тут ви зіткнетесь з обмеженнями системи.

Побудова здається непомітно місцями. Потрібно розмістити предмети миші та клавіатури у світі, відчуваючи себе трохи ідіосинкратичними, і, можливо, було б краще заховано на екрані параметрів.

Особливості розумні, хоча це добре, порівняно з деякими простішими інструментами, які ми розглянули. Ви можете використовувати такі речі, як камера та мікрофон, а також реалізовувати багатокористувацькі функції. Існує ряд візуальних ефектів, які можна застосувати, і вони справді добре спрацювали в тестуванні.

У редактора була незначна відсутність спритності в меню, лише невелика затримка, завдяки якій навігація стала відчувати себе трохи повільніше, ніж це могло бути. Це теж сталося в один момент, і ми не врятували свою роботу в той час, що було дуже прикро.

Безкоштовне видання має деякі обмеження – при тестуванні зразкових проектів нам повідомили, що ми перевищили ліміти безкоштовної версії, тому не варто соромлячись натискати на вас оплачувані варіанти прямо з початку руху. Було трохи неприємно бачити попереджувальні спливаючі вікна в демонстраціях та навчальних посібниках.

Публікація з Construct 3

Дивно, але, здається, Construct не створив жодних великих нападників. Безліч його ігор перераховані на Steam, але нічого, про що ми не чули. Тим не менш, він, безумовно, має потенційний результат, судячи з деяких його демо-матеріалів, тому, можливо, це просто питання часу, перш ніж хтось вдарить про золото.

Це здається, що має щось з репутацією баггі. Construct публікує HTML5, який теоретично повинен мати змогу працювати де завгодно, але, здається, багато людей бачать помилки та проблеми з продуктивністю. Це суперечить тому, що ми пережили – продуктивність для нас була надзвичайною – хоча наше тестування проводилося на досить новому ПК. Ми виявили, що вона справляється чудово навіть тоді, коли на екрані було багато об’єктів.

Частота кадрів здавалася твердою скелею, виглядала так, що вона б’є 60 кадрів в секунду і більшу частину часу була більш гладкою, ніж масло. Включені тести на процесор показали, що він може виштовхувати понад 80000 об’єктів на екран, залишаючись понад 30 кадрів в секунду на нашій тестовій системі i5-7600. Тести, заповнені спрайтом GPU, дали нам більше 7000 при 30 FPS. Його демонстрація технологій для частинок підштовхнула 800 частинок при 60 кадрів в секунду, і що ще важливіше виглядало досить чудово, тим більше в русі, ніж на знімку нижче.

Вихідні та зразкові ігри також відчували себе справжньою у плані чуйності та відчували високу якість до них. Іноді ми відчували себе більше, як грали з консольним емулятором, ніж замовляли систему побудови ігор.

Побудуйте демо-ігри, зокрема платформу, Kiwi Story вважає, що за те, за що, можливо, ви заплатили гроші (все одно в 90-х). Вміст вмісту на деяких інших платформах здається, що він створений для дітей чи освітніх цілей, що не є обов’язковим для розбиття угод, але це справді відчувається як щось зроблене людьми, які знають ігри всередині.

Construct можна спробувати, хоча безкоштовне видання обмежує кількість певних типів вмісту у вашій грі. Це коштує 99 доларів на рік за повне особисте видання. Нам дуже сподобалось використовувати Construct: це було просте у використанні і здатне давати якісні результати та хороший компроміс між обмеженнями більш простих інструментів та потужністю програмного забезпечення, орієнтованого на код.

RPG Maker

RPG Maker існує вже давно: спочатку він був запущений ще в 1992 році. Це повноцінний ігровий двигун JRPG і його використовували, щоб зробити досить великі хіти, включаючи Завжди, Іноді Монстри та До Місяця.

Початок роботи з ним не дуже складний, але на сторінці завантаження представлено кілька варіантів, не даючи зрозуміти, що вибрати. Після встановлення навчальний посібник виглядає як контрольний список функцій, а не плавний шлях до створення, який ми отримали в іншому місці.

Здається, що вони можуть бути спрощені – додавання виходів вимагає, щоб ви вибрали перше місце, щоб позначити вхідну точку, потім точку виходу, але замість того, щоб автоматично зробити це двостороннім, вам доведеться повернутися назад і повторити процес у інший напрямок. Підручник закінчується нецентральним спливаючим вікном із написом “кінці підручника”, який, хоча технічно точний, підсумовує функціональне відчуття.

Однак, як тільки ми потрапили в редактор, наш досвід став покращуватися. Після того, як ми розвісили його, ми дійсно почали цінувати владу, що є в нашому розпорядженні. Існує величезна кількість, яку можна зробити, лише вибравши в меню варіант. Налаштування рівнів, додавання ворогів та зміна зовнішності персонажа – це все дуже просто.

З точки зору інтерфейсу він виглядає трохи застарілим. Речі знаходяться на малій і вигадливій стороні. Однак це дещо компенсується тим, наскільки легко робити речі. Це дуже великий інструмент, який дозволяє вам робити речі.

Ігри RPG Maker мають трохи репутації того, що вони виглядають однаково, і це цілком зрозуміло, коли ви бачите, як багато сильно розроблених карт і середовищ є. RPG, як правило, знаходяться з великої сторони, тому місця для вирізання файлів cookie, доступні в виробника RPG, повинні бути спокусливими для розробників, щоб вставити їх у свої ігри. Всі вони можуть бути налаштовані, хоча якщо ви вкладете час для цього.

Як працює RPG Maker

Є доступний творець персонажів, який дає змогу заповнити гру, вибравши портрет як вихідний пункт, а потім налаштувавши різні характеристики. Звичайно, всі ці персонажі будуть поставлені однаково, тому, хоча вони можуть бути унікальними, вони будуть виглядати дуже знайомими гравцям інших ігор RPG Maker.

Готові середовища містять велику різноманітність плиток, і ви також маєте хороший вибір вибухових звукових ефектів, доступних для використання. Знову ж таки, вам пропонують речі, які певним чином виглядають і звучать, але у вас є можливість змінити все, що завгодно.

Компенсуючи потенціал для однаковості, є величезна кількість активів, якщо шукати їх. На Steam доступна тонна DLC. Спільнота також генерує безліч безкоштовного контенту. Програмне забезпечення також широко розширюється з цілою низкою плагінів.

Битви за замовчуванням містять усі варіанти, які ви очікуєте побачити в JRPG. Мистецтво, що поставляється, добре, хоча анімація є основною. І все-таки приємно бачити, як ваша гра оживає так легко.

Публікація за допомогою RPG Maker

Ви можете публікувати на основних платформах, включаючи Android та IOS, щоб ви могли поділитися своїм творінням з усіма (крім власників консолей). Існує зручний варіант шифрування вашого виконуваного файлу, щоб хакери не надто легко потрапляли до ваших активів. Створення для платформ, окрім Windows, здавалося дещо незручним, тому досліджуйте вимоги до цілі побудови, якщо ви маєте на увазі щось конкретне.

За $ 80 за повну версію, RPG Maker не з дешевих, але надзвичайно хороший у тому, що робить. Якщо ви хочете швидко збити певний тип гри, ви дійсно не можете помилитися. Хоча це потенційно дуже настроюється, воно робить вас лінією у певному напрямку, що спричиняє роботу вирізання печива більшої частини його результатів. Доклавши достатньо зусиль, хоча ви, звичайно, можете створити щось хороше і оригінальне.

Загалом тоді RPG Maker приємно здивував нас. Він мав кілька нерівних країв, але, як правило, простий у використанні і є чудовим інструментом для тих, хто хоче створити RPG.

Ігровий виробник

Ігри Game Maker Studio від YoYo – це універсальний інструмент, що дозволяє створювати 2D ігри в різних жанрах. Ви можете публікувати свої ігри на більшості платформ, включаючи консолі.

У комплекті є кілька навчальних посібників, які містять як відео з YouTube, так і письмові інструкції, тому що б вам не було зручніше, вас тут цікавлять. Ми помітили дивну невідповідність між вмістом підручника та останньою версією програмного забезпечення, але нічого, що зупинило нас у наших слідах.

Як працює Maker Game

Як і у подібних пакетах, студія виробника ігор дозволяє створювати, використовуючи її інструменти перетягування та перекладу, і володіє власною мовою скриптування, GameMaker Language, коли вам потрібно додати більш складні функціональні можливості. Здається, хороший баланс між простотою інтерфейсу та інструментами коду. У вас є достатньо можливостей для роботи з більш простими частинами програмного забезпечення, а потім за потреби вводити код.

Коли ви зіткнетесь з обмеженнями перетягування речей, вас, природно, підштовхнуть до вивчення складніших речей, тому в певному сенсі ці обмеження можуть змусити вас дізнатися більше про програмне забезпечення та отримати нові навички.

IDE, або інтегроване середовище розробки, містить редактори для різних аспектів гри. Є редактор кімнат, редактор спрайт, редактор наборів плиток, редактор зображень та редактор об’єктів.

Редактор зображень – це радість у використанні, досить проста, щоб розпочати роботу, не знаючи нічого, і з хорошим набором інструментів, які роблять те, що потрібно, без суєти. Він також має зручну функцію “цибулевої шкіри”, що дозволяє малювати анімаційні рамки поверх частково видимого зображення попереднього.

Редактор спрайтів дозволяє маніпулювати ручками об’єктів, а також додавати ефекти фільтру до окремих зображень. Зручно для вдосконалення зовнішнього вигляду вашої гри.

У Game Maker є менеджер ресурсів, який зберігає категоризацію всіх елементів вашої гри і дозволяє легко знайти те, що вам потрібно, що, звичайно, буде складніше, коли ваш проект зростатиме..

Якщо ви заглибитесь у GameMaker, висловіть чіткий візуальний зв’язок між кодовими об’єктами та подіями чи об’єктами, які вони приєднуються, і надає природним відчуттям організації проект. Таке з’єднання – це те, що кодерам, можливо, доведеться розібратися в інших інструментах, але тут вам просто потрібно поглянути на це, щоб зрозуміти потік.

Окрім гри на платформі на основі платформи, до зразків можна віднести перспективні ігри в підземелля, стрілянину на арені та гру з битою та м’ячем, тому є можливість вивчити прямо з коробки.

Ефективність може бути проблемою, безумовно, на одному з перевірених демонстраційних демонстрацій частота кадрів не здавалася ідеальною. Якщо ви хочете набити екран спрайтами, можливо, вам доведеться зробити багато оптимізації, щоб отримати необхідний рівень продуктивності.

Напевно, люди, які посилаються на нестабільність у Steam, не впали, але під час нашого тестування це не вийшло з ладу. Невелика помилка полягає в тому, що окремі компоненти потрібно завантажувати окремо, і це було кілька разів дивно повільним.

Публікація за допомогою Maker Game

Окрім того, що у вас є безкоштовна версія, з якою можна пограти, існують версії, орієнтовані на кожну платформу, яку можна подумати, включаючи досить вражаючу версію в розмірі 1500 доларів, яка дозволяє публікувати безпосередньо на PS4 та Xbox. Не зовсім маленькі зміни тоді, якщо ви не будете Ілоном Муском.

З точки зору складності Game Maker займає приємне середнє місце між простотою Gamefroot, при цьому легше працювати, ніж із більш досконалими інструментами, такими як Unreal та Unity.

У створенні якісних ігор, безумовно, немає сумнівів у програмі Game Maker Studio. Програмне забезпечення підготувало декілька класик Інді, включаючи такі дорогоцінні камені, як Hyperlight Drifter, Hotline Miami та Nuclear Throne, тож якщо ви не зробите хіт у цьому, винні самі лише ви.

Нам дуже сподобалося його використовувати і рекомендуватимемо його всім, хто хоче зробити якісну гру, яка не потребує розширених функцій або складності Unity та Unreal.

Єдність

Unity має величезну репутацію в розробці ігор, і поряд з Unreal – це один із інструментів, який ви знайдете найпоширенішим серед професіоналів. Він поєднує доступний інтерфейс дизайну з потужними можливостями сценарію, що дозволяє керувати дизайном та організацією за допомогою інструментів перетягування, а потім переходити до коду, коли вам потрібно більше контролю.

Як працює Єдність

Проекти Unity можна запускати у режимі 2D або 3D, який впливає на різні параметри, такі як освітлення, параметри камери та доступні деякі інструменти, такі як sprite pack. В інтерфейсі багато чого відбувається, і багато чого з цього потрібно зрозуміти, перш ніж грати з ним. Це може бути непосильним, але це торгівля, яка ви робите між силою та простотою.

Окрім чистих 2D та 3D проектів, ви можете створити 2D проект за допомогою 3D графіки, якщо ви віддаєте перевагу простоті дизайну, при цьому він виглядає більш сучасним. Додавання 3D-об’єктів так само просто, як і можна було очікувати. Ви можете створювати примітиви, такі як кулі, кубики та літаки, а потім фактурувати їх і зшивати разом для створення більших об’єктів.

Об’єкти потребують різних прикріплених до них речей для контролю їх зовнішності та поведінки, таких як візуалізатори, колайдери та сценарії. Unity, безумовно, дає вам багато, з чим грати, хоча якщо ви робите суто 2D гру, інтерфейс може відчувати себе завищеним.

Положення активів та анімація спрайтів обробляються за допомогою редактора. До ігрових об’єктів також можна додати цілу різноманітність фізики та поведінки зіткнення. Тим, хто шукає створення ігор з просто перетягуванням, можливо, захочеться шукати деінде, однак Unity вам потрібно зробити трохи кодування, щоб отримати максимальну користь від цього. Багато видів поведінки реалізуються завдяки приєднанню кодового сценарію до об’єкта.

Після того, як ви почнете кодування, Unity надсилає вас у Microsoft Visual Studio, який, як правило, працює в Microsoft, як правило, працює добре, але час від часу може піднімати набридливі проблеми. Під час тестування він вирішив оновити дані про наш рахунок, і вимагав номер телефону для підтвердження нашої електронної адреси. Не те, що ти хочеш, коли ти зосереджений на розвитку.

Однак, коли це працює, Visual Studio – це програмне забезпечення високої якості. Він має приємні функції заповнення коду та різноманітні інструменти для налагодження та аналізу. Код можна записати на C # або JavaScript, як UnityScript. Якщо ви починаєте з Unity, ми рекомендуємо використовувати C #, оскільки він популярніший, а UnityScript застарілий.

Публікація з Єдністю

Unity розповсюджується на всіх основних платформах і їх можна використовувати для створення повноцінних настільних ігор, а також мобільних назв, які можна продати у відповідних магазинах додатків. Це чудовий вибір для розробки крос-платформ, оскільки ви можете переносити ігри на різні платформи, хоча це може зажадати великої настройки.

Про родовід Юніті свідчить багатство створених разом із ним хітів. Cuphead, Ori та сліпий ліс, Cities: Skylines and Inside – лише деякі з успішних назв, які належать до нього. Зрозуміло, що його можна використовувати для створення хітових ігор.

Досвідчені розробники, що працюють над передовою графічною технологією, виявлять Unity обмежуючим. Наприклад, управління пам’яттю та збирання сміття обробляються автоматично. Ті, хто тільки починає, хоча знайдуть, що можуть пройти дуже довгий шлях, і ми настійно рекомендуємо його для тих, хто має амбіції зробити комерційну якість якості.

Unity є безкоштовним у використанні, платні версії пропонують додаткові функції, такі як видалення логотипу Unity при запуску та збільшення потенціалу для кількох гравців, хоча мультиплеєр доступний із самого початку. Вам також доведеться платити, якщо ви отримаєте понад 100 000 доларів доходу. Все найкраще досягнення цього; це може бути важко, але, звичайно, не неможливо.

Нереальний двигун

Принесений вам творцями “Gears of War” і (як ви здогадалися) “Unreal”, “Unreal Engine” – це потужний інструмент, який дозволяє будувати заголовки високого калібру максимально просто. Він настільки передовий, як ви, ймовірно, знайдете у загальнодоступному інструменті і широко використовується професійними студіями.

Як працює нереальний двигун

Нереально відчуває себе дуже добре майстерно. Робити речі взагалі приємно, ми відчували себе більше, ніж Єдність. Переміщення всередині попереднього перегляду в грі є плавним та інтуїтивним. Використовуючи інструменти та меню, ви відчуваєте себе потужним, але безпечним, вам не здається, що вся справа зірветься, якщо ви помилитесь.

Інтерфейс пропонує вам безліч даних, а меню наповнені страшними варіантами пошуку, але Unreal вдається працювати, і ви зазвичай можете знайти те, що шукаєте десь серед шуму.

Ви можете створювати нові проекти, використовуючи шаблони, орієнтовані на цілий ряд типів ігор. Проекти можна створювати як у версії Blueprint, так і в коді. Шаблон FPS запускає вас робочим пістолетом, керованим символом та цілою купою кубів для стрільби. Існують подібні шаблони для водіння ігор, ігор на основі розвідки та декількох інших.

3D-об’єкти можна взяти прямо з всебічної бібліотеки та помістити у вашу гру. Позиціонування активів – це лише питання перетягування їх по своїх осях. Обертання та масштабування також є простими.

Бібліотека містить як безкоштовний, так і платний вміст. Нещодавно він додав тонну безкоштовних активів від “Paragon”, що, очевидно, коштувало 12 мільйонів доларів на створення, тож ви можете пограти з найвищою якістю вмісту, зробленого професійними розробниками, і додати його до власних творінь. Це захоплююча перспектива.

Дивовижно за такий потужний інструмент, Unreal не змушує вас кодувати так багато, якщо цього не хочете. Потужні «креслення» дозволяють вам додати функціоналу на замовлення ігровим об’єктам. Шаблони проектів також мають базову фізику для багатьох ігрових жанрів, вбудованих з самого початку.

Якщо ви все-таки вирішите кодувати (і вам справді слід, якщо ви хочете отримати максимальну користь від Unreal), ви будете використовувати C ++. Це, мабуть, найпопулярніша мова кодування, яку використовують ігрові студії, тому вивчити це буде дуже корисно, якщо ви любитель, який бажає увійти в ігрову індустрію. Вважається мовою складною: потужною, але з великою кількістю можливостей, щоб зробити речі жахливо неправильними.

Подобається вам такий виклик чи ні, можливо, вам скаже, чи Unreal – це інструмент для вас. Як і у Unity, Unreal зазвичай використовується для Visual Studio в Windows або Xcode на Mac. Знову ж таки, як Unity, ви можете використовувати інший редактор, якщо хочете, але документація часто зосереджується на Visual Studio.

Публікація за допомогою Unreal Engine

Unreal має велике ставлення до надання допомоги меншим розробникам, і платіжна система відображає це, будучи безкоштовним, поки ви не заробляєте 3000 доларів за квартал, після чого ви платите 5 відсотків нічого за це. Це робить його прекрасним вибором для тих, хто починає, оскільки вам не доведеться платити копійки, якщо у вас не буде пристойного розміру в руках.

Як професійний інструмент ви можете публікувати на всіх основних платформах, включаючи консолі. Варто зазначити, що вам потрібно зареєструватися в Microsoft, Sony або Nintendo, щоб запускати ігри на своїх платформах, і це може включати в себе плату понад і більше, ніж ви платите за використання Unreal або будь-який з інструментів нашого списку з цього питання..

Фінальні думки

Тут є кілька чудових варіантів, і всі ці варіанти дуже цікаво використовувати, і вони дозволять швидко отримати результати. Більшість з них здатні створювати хітові ігри, а декілька з них є повноцінними, професійними інструментами, які регулярно створюються заголовки потрійного типу A.

Якщо кодування – це не те, що вас цікавить, або ви спробували це, і ви не працювали з ним, то шпагат – чудовий вибір для створення візуального роману. Gamefroot, Game Maker та Construct – чудові інструменти, якщо ви хочете щось здебільшого перетягувати з можливістю вступити в код, коли вам це здасться. RPG Maker – це власна річ, якщо ви хочете зробити такий стиль гри – це майже все, чого б ви хотіли.

Якщо у вас є досвід кодування, ви хочете поглибитись, Unity та Unreal – це великий вибір. Це найпотужніші інструменти, але якщо ви хочете щось швидко і легко запустити та запустити, інші варіанти набагато зручніші для новачків.

Ми розглянули кілька інших інструментів, але не змогли вставити їх у наш список улюблених. Скретч був дуже хорошим, але здавався скоріше схожим на навчальний інструмент, з яким ми хотіли б довго проводити, створюючи. Нічого поганого в цьому немає, але це не внесло наш список. Flixel виглядав цікаво, але здавався трохи застарілим. Стенсіл також здався досить приємним, але нам не сподобалося його використовувати так само, як деякі інші згадані тут.

Якщо ви спробували будь-що з них і знайшли їх на свій смак, або будь-яким іншим чином, будь ласка, повідомте нас у коментарях. Ми також чекаємо ваших творінь. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map