Найкращі розробники веб-сайтів та хостинг-комбо 2020

Використання конструктора веб-сайтів швидко стає головним способом виходу в Інтернет сьогодні. Завдяки безлічі функцій та простому у використанні дизайнерському інтерфейсу, розробники веб-сайтів можуть гарантувати, що у вас є прекрасний веб-сайт без надто великих дизайнерських знань.


Хоча це і є швидкістю та швидкістю роботи. На відміну від традиційного веб-хостингу, розробники веб-сайтів часто діляться інфраструктурою з іншими компаніями або працюють на серверах subpar. Ваш сайт буде виглядати чудово, але ефективність може бути не всім.

У цьому посібнику з кращими розробниками веб-сайтів та розміщенням комбо ми маємо на меті отримати найкраще з обох країн. Ці хостингові платформи забезпечать вам відмінні швидкості та тривалість роботи, надаючи простий у використанні інструмент для побудови вашої платформи.

Якщо ви тільки починаєте, терміни, ймовірно, не означають багато чого, тож давайте почнемо з самого початку, щоб зрозуміти, у чому різниця між ними.

Найкращі розробники веб-сайтів та хостинг-комбо 2020

Розробники веб-сайтів проти веб-хостингу: в чому різниця?

Якщо ви новачок у створенні власного веб-сайту, розрізнити веб-хостинг та розробник веб-сайтів може бути досить складно. Два – це окремі сервіси, кожна з яких є найважливішою частиною створення будь-якого веб-сайту. Хоча деякі компанії зв’язують їх разом, вони все ще залишаються окремими.

Почнемо з веб-хостингу. Веб-хостинг займає ваш веб-сайт і зберігає його на сервері, що дозволяє будь-якому всьому світу отримати доступ до нього. Це дім для вашого веб-сайту. Ви обробляєте всі дані вашого веб-сайту, а веб-хостинг буде обробляти надсилання цих даних користувачам, які хочуть отримати доступ до них.

З іншого боку, розробник веб-сайтів знаходиться у вашому суді. Це інструмент, який використовується для створення веб-сайту. Він може обробляти дизайн, загальний макет, вміст та багато іншого вашого сайту. Хоча будівельником може бути що завгодно, від базового HTML до WordPress (ознайомтеся з нашими посібниками з WordPress), ми зосередимось на зручних у користуванні редакторах WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте), що дозволяють вам створити веб-сайт швидко.

Коротше кажучи, конструктор веб-сайтів – це інструмент, який ви використовуєте для створення свого веб-сайту, а веб-хостинг – це дім, де живе ваш веб-сайт. Їм потрібно співіснувати, що призводить до непотрібної плутанини навколо них.

Щоразу, коли ви купуєте підписку у розробника веб-сайтів, ви також купуєте веб-хостинг. На жаль, це не йде іншим шляхом. Тільки тому, що ви купуєте веб-хостинг, це ще не означає, що ви отримуєте розробника веб-сайтів.

Цей посібник орієнтований на компанії, які пропонують і те, і інше, тому не варто занадто плутатись, коли ви переходите до каси. Ви хочете отримати план для веб-сайтів, а не веб-хостинг. Два подібних терміни часто змішуються, тому просто пам’ятайте, що це йде в один бік (бути розробниками веб-сайтів, включаючи веб-хостинг), але не іншим.

Вибір конструктора веб-сайтів та хостинг комбо

Існує кілька причин вибрати веб-розробника веб-сайту та розмістити комбо для традиційного розробника, такого як Wix (читайте наш огляд Wix). Виділені веб-хости, які надають будівельникам, часто мають власні центри обробки даних, тоді як окремі будівельники користуються послугами хмарного хостингу, такими як веб-сервіси Amazon (AWS).

Завдяки виділеному серверному простору, веб-хостингу та комбінаціям для розробників зазвичай поставляється набагато більше ресурсів, швидша швидкість і кращий час роботи. Це перше місце, на яке ми подивилися, підбираючи кандидатів у цей список.

При цьому є кілька спеціалістів, які надають досить швидкі швидкості для танго за допомогою комбінованих пакетів, тому ми їх теж не рахували повністю.

Часто пакети хостингу з забудовником відчувають делікатне відчуття, оскільки розробник функціонує як додаток до хостингу. Ми це бачили з 1&1 (читайте наш 1&1 Огляд веб-сайту Builder) та GoCentral (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral). Тут будівельники відчувають себе повністю функціональними інструментами, а не просто акуратною іграшкою, з якою метушиться.

Останнє, ми подивилися на ціну. Це не означає, що кожна опція в цьому списку є дешевою, тому що це не так, а скоріше, що жодна послуга не надто завищена. Дельта між iPage та SquareSpace (двох провайдерів, яких ми згадаємо в цьому посібнику) досить велика, але обидва мають ідеальний сенс у відповідних цінових точках.

1. Найкращий розробник веб-сайтів та хостинг комбо: HostGator

HostGator належить до найкращого постачальника веб-хостингів і з поважних причин. Швидкості з блискавкою, простота в користуванні відмінна, а варіантів підтримки багато. Крім того, HostGator також пропонує досить грамотний розробник веб-сайтів безкоштовно з будь-яким спільним хостинговим планом.

Включений конструктор обмежений шістьма сторінками, але все ще містить сотні тем, інструменти SEO та попередньо створені розділи. Оновлення до більш дорогого плану розробника веб-сайтів призводить до збільшення кількості сторінок, а також до інтеграції з інструментами Google Analytics та електронною комерцією..

План розробника веб-сайтів HostGator Pro – це те, що ми рекомендуємо, оскільки він надає вам необмежену кількість сторінок, інтеграцію PayPal та історію редагувань за ціною менше 20 доларів на місяць.

Бізнес-плани додають інструменти для електронної комерції, такі як управління запасами та обробка платежів, але це трохи більше, враховуючи майже 30 доларів цін.

Інші причини, які нам подобаються HostGator

HostGator близький до одного з найкращих розробників веб-сайтів, але не дуже вдалий. Там, де служба справді світить, – це швидкість та час роботи. Під час нашого огляду HostGator ми спостерігали відповідь 45,3 мс в США, надійний середній номер, який не повинен додавати занадто велику кількість, коли користувач перетягує ваш сайт.

Крім того, HostGator може похвалитися 99,9-відсотковою гарантією. Зазвичай це лише маркетинговий хід, і є безліч причин, чому ви не повинні довіряти гарантії часу роботи свого веб-хоста. Однак HostGator насправді дотримується, компенсуючи вас цілий місяць за будь-який час нижче порогового значення.

Не забудьте зареєструватися в HostGator і спробуйте це самостійно. Він має 45-денну гарантію повернення грошей, так що ви можете розпочати будівництво без ризику втратити будь-які гроші.

2. iPage

iPage – наш перший вибір, коли ми дивимося на найкращий дешевий веб-хостинг. Ви можете отримати веб-хостинг, шість сторінок розробника веб-сайтів та інтеграцію cPanel лише за пару доларів на місяць. З його допомогою ви отримуєте понад 100 заздалегідь створених тем, оптимізованих також для мобільного перегляду.

Кожен план веб-хостингу має шість сторінок розробника веб-сайтів, а також інтеграцію PayPal та попередньо створені розділи. Однак лише на кілька доларів більше Професійний план має набагато більше сенсу. Зменшується кількість сторінок, і ви отримуєте підтримку відео HD та інтегровану статистику сайту.

Подібно до HostGator, Бізнес-план у верхній частині кривої викреслює список функцій інструментами електронної комерції. Тут це має набагато більше сенсу, але це коштує менше 20 доларів на місяць протягом трьох років. Щомісячний план подорожчає на кілька доларів, але це ще менше, ніж ставка HostGator.

Інші причини, які нам подобаються iPage

Що нам найбільше подобається в iPage – це ціна. Це недостатньо низько, щоб кожен міг зайти і створити сайт. Незважаючи на те, що варто врахувати обмеження на шість сторінок, більшість сайтів можуть виконувати обмеження, оскільки сторінки можуть бути розроблені до тих пір, поки вам потрібні..

iPage також досить швидкий. Під час нашого огляду iPage ми відзначили час відгуку в 43 мс у штатах та 145,9 мс за кордоном. Американська сторона речей нижча за середню, але міжнародна відповідь на 45 м швидше, ніж інший дешевий постачальник GreenGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks).

З цим ви все ще отримуєте додаткові смаколики у вигляді безпеки SiteLock для свого веб-сайту та 200 доларів США за рекламні кредити, розповсюджені в Google та Bing. Не забудьте спробувати iPage самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

3. Weebly

Weebly не пропонує веб-хостинг самостійно, лише як включення з програмою. Однак сам будівельник занадто гарний, щоб не входити до цього списку. У вас під рукою безліч тем, оптимізованих для мобільних пристроїв, які є одними з найкращих у просторі для розробників веб-сайтів.


Weebly WYSIWYG

Ви збираєтесь витратити більше на дешевий розробник веб-сайтів, як iPage, але підхід “все-в-о” окупається в функціях. Навіть плани нижнього рівня забезпечені безпекою SSL, захистом паролем та підтримкою відео-фону. Weebly навіть включає в себе бібліотеку фотографій та відеозаписів, тому вам не потрібно занадто ризикувати, щоб знайти щось, що працює з вашим сайтом.

Бізнес-план на суму 25 доларів у верхній частині рядка включає деякі функції електронної комерції, такі як управління запасами та підтримка цифрових товарів. Для декількох продуктів система працює добре, але ми рекомендуємо спеціалізований розробник електронної комерції, такий як Shopify, для чогось більш інтенсивного.

Інші причини, які нам подобаються

Нашим найбільшим малюнком до Weebly є його простота використання. Інтерфейс забезпечує справжнє перетягування з бічною панеллю інструментів, яка містить усі будівельні блоки. Кожна зміна, яку ви вносите, – це взаємодія безпосередньо з веб-сторінкою, що робить це ідеальним конструктором для новачків.

Якщо у вас виникнуть запитання, Weebly має кращу підтримку, яку ми бачили від будь-якого розробника веб-сайтів. Він підтримує чат, електронну пошту та підтримку телефону (більшість розробників веб-сайтів підтримують лише електронну пошту) та постачається разом із форумом спільноти.

Weebly – це фантастичний веб-сайт, який має функції для завантаження. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Weebly або спробувати для себе за допомогою безкоштовного веб-сайту та домену.

4. Хостингер

Подібно до iPage, Hostinger – надзвичайно недорогий і простий у користуванні веб-хостинг із досить потужним конструктором. Усі плани складаються разом із будівельником, не обмежуючи обмеження сторінок чи функції. Незалежно від того, яку ціну ви платите, ви отримаєте повний досвід хостингу.

Є три плани, але тільки два найкращих мають багато сенсу. Найнижчий план, придуманий “єдиним веб-хостингом”, не пропонує багато, лише підтримка одного домену та 10 Гб місця на диску. Принаймні лише $ 1 на місяць, преміум-хостинг приносить з собою необмежену кількість пам’яті на SSD-накопичувачах та безкоштовний домен.

Це справді миле місце для Хостінгера. Приблизно вдвічі більша ціна, бізнес-хостинг приносить удвічі більше ресурсів та безкоштовний сертифікат SSL, але без видимих ​​функцій електронної комерції цей план не торгує добре з верхнім кінцем інших постачальників.

Інші причини, які нам подобаються в хостінгу

Хостингер настільки доступний, і саме тому ми хотіли включити його до цього списку. Він не використовує cPanel, а має власний власний інтерфейс для управління веб-сайтом, який містить лише основні функції.

У самому будівельнику теж є чимало, що подобається. Хостингер має безліч дизайнерських тем, на які вибираєте, будуючи свій сайт. Хоча вони не потрапляють у позначку, яку встановив Weebly, вони далеко не погані. Кожна тема є оптимізованою для мобільних пристроїв та написана з чистим кодом, тому SEO не повинно бути проблемою.

Зважаючи на це, Hostinger – не найбагатший постачальник функцій. Ми рекомендуємо його всім, хто хоче швидко створити сайт і не зацікавлений у тому, щоб дізнатися про те, що робить його функціонуванням. Ви можете прочитати наш огляд Hostinger, щоб дізнатися більше, або спробувати його самостійно, гарантуючи повернення грошей на 30 днів.

5. SquareSpace

Як і Weebly, SquareSpace – ще один розробник веб-сайтів, який не пропонує хостингу окремо від свого дизайнера. Однак важко знайти іншого розробника веб-сайтів на ринку, який би настільки міцно зрозумів сучасний дизайн веб-сайту та практичні інструменти, необхідні для його досягнення.

інтерфейс квадратного простору

Хоча це й коштує досить дорого. SquareSpace є одним з більш дорогих варіантів у просторі для створення веб-сайтів. Персональний план у розмірі 12 доларів допоможе вам в Інтернеті, але бізнес-план на суму 18 доларів допоможе вам, коли ви потрапите туди. Такі функції, як рекламні спливаючі вікна, преміум-блоки та інтеграція електронної комерції, включені до групи.

Однак спеціалізовані торгові точки з електронною комерцією будуть набагато кращими для Інтернет-магазину. Ці плани стають досить дорогими, сягаючи діапазону плюс 30 доларів. Однак ви отримуєте доступ до преміальних функцій, таких як реєстрація користувачів та подарункові картки, з якими можуть протистояти небагато інших розробників веб-сайтів.

Інші причини, які нам подобаються SquareSpace

Оголошення найкраще підходять для SquareSpace, і ми виявили, що мало хто з інших розробників веб-сайтів здатний демонструвати роботу так, як це SquareSpace. Поширені макети – це те, що наслідується багато разів, але отримання дизайну безпосередньо з джерела окупається за допомогою більш органічного веб-сайту.

Це не просто блиск і гламур. SquareSpace – це закрита система, але вона має багато функцій. Прогресивне завантаження зображень, синхронізація Dropbox та інтеграція Amazon Associate є одними з пропозицій, що містяться в індексі функцій. Хоча центр додатків завжди є доповненням, не важко забути про те, скільки пропонує SquareSpace.

У цій службі є набагато більше, тому переконайтеся, що ви ознайомилися з нашим оглядом SquareSpace, щоб дізнатися всі деталі. Для більш практичного підходу ви можете випробувати будівельника самостійно безкоштовно протягом 14 днів.

Фінальні думки

Існують плюси і мінуси, коли можна скористатися розробником веб-сайтів над веб-хостингом з такою CMS, як WordPress. Однак комбінація між цими двома забезпечує найкращі з обох версій, прості у використанні інструменти для створення сайтів, а також великі швидкості та час роботи.

Який ваш улюблений комбо для хостингу та розробників? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me