Найкращі послуги хмарного зберігання для Windows 2020

Windows – одна з найпопулярніших операційних систем у світі. Незважаючи на те, що це далеко не найнадійніша ОС, яка не потребує помилок, остання версія Windows 10 опікується багатьма помилками своїх попередників. Далі ми доповнимо цей список найкращим хмарним сховищем для Windows, починаючи з Sync.com.


Чим більше файлів ви накопичуєте на жорсткому диску, тим більше помилок і падінь у роботі ви відчуваєте. Одне рішення – зберігати якомога більше даних у хмарі, щоб оптимізувати накопичувач для Windows. Музика, фільми, фотографії та величезні файли – все головні кандидати у новий будинок у хмарі.

Якщо ви просто хочете створити резервну копію, і в цьому є різниця, прочитайте наш найкращий список онлайн-резервних служб. В іншому випадку ми проведемо вас через наш найкращий вибір для Windows з числа кращих хмарних служб зберігання даних. Перш ніж ми почнемо, давайте подивимося, за якими чинниками ми їх оцінювали.

Найкращі послуги хмарного зберігання для Windows 2020

Що є найкращим хмарним сховищем для Windows

Підтримка Windows тут головна. Ми розглянемо, наскільки добре сервіс працює на ньому та як просто користуватися настільними, веб-і мобільними клієнтами. Краще, якщо інтерфейс буде привабливим та інтуїтивним, а не незграбним безладом.

Недорогий – це теж плюс. Якщо служба має багато планів, швидше за все, ви знайдете той, який найкраще відповідає вашим потребам. Це включає отримання найбільшого місця для зберігання за найменше грошей або, іншими словами, найкращого значення. Якщо це стосується вас, прочитайте наші найкращі пропозиції у хмарному сховищі.

Простір для зберігання даних не буде багато, якщо потрібно назавжди перенести файли в хмару. Вам також потрібен стабільний зв’язок із швидкістю завантаження. Швидкість також залежить від вашого провайдера і того, наскільки ви близькі до серверів, які ви використовуєте. Передача на рівні блоків також допомагає, оскільки вона завантажує лише ті частини файлу, які змінилися після попереднього завантаження.

Після передачі файлів важка безпека збереже їх. Ми перевіримо, який тип шифрування використовує служба та чи використовує її під час транзиту та в спокої. Нульове знання найкраще, тому що воно не дозволяє комусь отримати доступ до ваших даних, крім вас. Якщо хтось зламає ваш пароль, двофакторна автентифікація також корисна як додатковий рівень безпеки (обов’язково прочитайте нашу статтю про кращий 2FA додатки для отримання додаткової інформації про це).

1. Sync.com

Sync.com знаходиться вгорі нашого списку порівняння хмар. Сервіс на базі Торонто має репутацію надійної безпеки та доброї конфіденційності користувачів, завдяки частково законам Канади про конфіденційність, які є одними з найкращих у світі.

Настільний клієнт працює на Windows 10, 8, Vista, 7 та XP. Робота з ним проста і складається з використання папки синхронізації, яка виглядає як звичайна папка з галочкою, та доступу до клієнта через значок панелі завдань. Веб-клієнт зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий та має ті ж функції, що й настільний, а також інші, що збагачують загальний досвід.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Для Android чи iOS також доступний додаток для смартфонів. Ви можете використовувати його для роботи з файлами в режимі офлайн та завантажувати фотографії та відео в хмару.

Платні цінові плани є конкурентоспроможними. Персональний Pro обійдеться вам у 49 доларів на рік за 500 ГБ або 96 доларів за 2 ТБ, що зробить його однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Якщо ви бізнес-користувач, ви можете запитувати файли у клієнтів і гарантувати відповідність HIPAA, а також інші звичні функції, за 96 доларів на рік у плані Business Solo.

Business Pro відповідає потребам кількох користувачів – на це потрібно мінімум два – і коштує від 60 до 180 доларів на рік, залежно від кількості користувачів та кількості місця для зберігання. Він включає адміністративний контроль та централізовану виставлення рахунків.

Початкові швидкості завантаження Sync.com є середніми для служби хмарного зберігання, але ви можете зменшити свої швидкості, якщо процес синхронізації заважає іншим заходам. Також є можливість встановити обмеження на завантаження та завантаження щомісяця для тих, хто працює з обмеженим планом даних.

Інші причини, чому нам подобається Sync.com

Безпека не відстає від конфіденційності. Sync.com використовує 256-бітне шифрування AES та протокол TLS для захисту ваших даних під час транзиту та в спокої. Послуга сумісна з нульовими знаннями – насправді вона перелік нашого списку найкращих сервісів з нульовим знанням – тому вона не може допомогти вам, якщо ви втратите пароль.

Двофакторна автентифікація може допомогти, якщо ви створили слабкий пароль і хтось зламав його (прочитайте наш посібник про те, як зробити надійний пароль).

Sync.com пропонує хорошу цінність завдяки планам передплати, прямому використанню та безпеці. Все, що робить його придатним для початку цього списку. Ви можете дізнатися більше про його безпеку та інші функції в нашому огляді Sync.com.

2. pCloud

pCloud – наш другий вибір, і він доступний для всіх основних версій Windows. Використовувати настільний клієнт – це приємно і просто. Ви отримаєте доступ до нього так само, як і до більшості сервісів – через піктограму системного лотка або диск PCloud у вашому менеджері системних файлів. Інтерфейс є похмурим, але зрозумілим та інтуїтивним.

Веб-інтерфейс вас теж не розчарує, оскільки він має більше функцій, пропонує спрощену роботу та надає доступ до всіх інструментів pCloud в одному місці. Плюс, це швидко. Єдиний недолік – це не корисна передача великих файлів. Для цього дотримуйтесь настільного клієнта.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Мобільний додаток теж хороший, оскільки дозволяє редагувати документи, а не просто їх переглядати. Він також відтворюватиме ваші відео та аудіофайли.

pCloud пропонує плани для персональних та ділових користувачів. Особисті користувачі можуть вибрати Преміум, який коштує 4,99 долара на місяць за 500 Гб, або Преміум Плюс, який поверне вам $ 9,99 на місяць за 2 ТБ. Вони включають такі функції, як збереження історії версій файлів протягом 30 днів та необмежене віддалене завантаження. Ви отримаєте знижку, якщо заплатите за рік.

Вибираючи план життя, ви також отримаєте знижку. Безкоштовний план надає вам доступ до 10 Гб пам’яті та один додатковий гігабайт для кожного рефералу до 20 Гб.

Швидкість завантаження порівнянна з іншими службами, але зв’язок не такий стабільний, як має бути. Однак він, як правило, частіше досягає більш високих швидкостей.

Інші причини Чому нам подобається pCloud

Як і Sync.com, pCloud використовує протокол TLS для захисту даних під час транзиту та 256-розрядний AES для шифрування файлів. Однак для шифрування нульових знань знадобиться додаток Crypto, яке коштує $ 4,99 на місяць. Це може коштувати грошей, оскільки політика конфіденційності pCloud має деякі сумнівні застереження, навіть якщо служба базується у Швейцарії.

pCloud та Sync.com – відмінні послуги, а порівняння їх – це розщеплення волосся. Ми вважаємо, що Sync.com кращий, оскільки надає нульові знання без зайвих витрат і має стабільніший зв’язок під час завантаження. Це робить pCloud другим, хоча б невеликим запасом. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд pCloud.

3. Egnyte Connect

Завдяки Egnyte Connect, яка є однією з наших кращих служб синхронізації та спільного використання файлів, ви можете завантажувати файли та отримувати доступ до них за допомогою настільного клієнта, інтерфейсу браузера або мобільного додатка.

Клієнт настільного комп’ютера використовує загальну модель папки синхронізації, яка зберігатиме вміст на вашому диску та у хмарі. Вона також включає в себе функцію Egnyte Drive, яка дозволяє отримувати доступ до хмарного вмісту з вашої файлової системи, не вимагаючи місцевого місця для зберігання.

Огляд браузера приємний, оскільки інтерфейс простий у використанні та має безліч функцій. Те саме стосується мобільного додатку. Ви можете використовувати його для відкриття та редагування вмісту, який ви маєте у хмарі Egnyte, включаючи .pdf файли та документи Office, тому не потрібно купувати Microsoft Office 365. Egnyte також може зберігати вміст зі свого телефону.

Сервіс не був чудовим вибором для людей, перш ніж запустити командний план, що підходить для одного-трьох користувачів. Він орієнтований на бізнес-користувачів, але платити 10 доларів на місяць за 1 ТБ пам’яті – це все ще непогана справа, особливо враховуючи, що він пропонує безліч функцій.

Сервіс все ще пропонує свої бізнес-плани, для яких потрібно як мінімум п’ять користувачів, і кожен – це відмінна цінність. За 8 доларів на кожного користувача на місяць ви отримуєте 5 ТБ місця, що більше, ніж будь-які інші послуги в цьому діапазоні. У планах Business і Enterprise є ще більше функцій та місця для зберігання, але вони мають більш високу ціну.

Для початкового завантаження файлів Egnyte займає більше часу, ніж інші служби. Папка на 250 Мб забирала вдвічі більше часу, ніж потрібні інші послуги. Зміна файлів та завантаження їх набагато швидше – лише Dropbox перемагає це – оскільки Egnyte використовує синхронізацію на рівні блоків.

Інші причини, чому нам подобається Egnyte Connect

256-бітне шифрування AES буде завантажувати файли перед завантаженням. Служба не може бути віднесена до нульових знань, оскільки вона розшифровує ваші файли для читання метаданих, а потім зашифровує їх знову. На щастя, Egnyte інтегрується з Boxcryptor, який ви можете використовувати для приватного шифрування, але це дозволить запобігти роботі синхронізації на рівні блоків.

Егнітський огляд

Ви можете встановити мінімальні вимоги до пароля, щоб переконатися, що ваш пароль недостатньо слабкий, і використовувати двофакторну автентифікацію для отримання більшого захисту. Щоб дізнатися більше про його безпеку, прочитайте наш огляд Egnyte Connect. Щоб зрозуміти послугу, ви можете скористатися 15-денною безкоштовною пробною версією.

4. Тресорит

Tresorit – одна з найбільш захищених хмарних служб зберігання даних, незважаючи на те, що компанія, що базується в Швейцарії, зберігає свої сервери в Нідерландах та Ірландії. Ви можете передавати дані на ці сервери, використовуючи повнофункціональний настільний клієнт або веб-інтерфейс.

Вибіркова синхронізація Tresorit

Використання опції робочого столу вимагає створити папки, які називаються тресорами, та синхронізувати їх окремо, що може ускладнити досвід для деяких. Веб-інтерфейс схожий на настільний, але він не має однакових варіантів – на ньому відсутня сторінка для “прийомів”, але на ній є посилання на “контакти”. Мобільний додаток доступний для Android або iOS.

Tresorit не пропонує великої цінності, оскільки плани передплати не є конкурентоспроможними. Преміум – найдешевший, але коштує $ 12,50 на місяць за 200 Гб. Це більше ніж деяка плата за 1 ТБ. Інший особистий план, Solo, забезпечує 2 ТБ пам’яті за 30 доларів на місяць. Щоб підсолодити угоду, вона додає необмежену версію та можливість синхронізувати 10 пристроїв замість п’яти.

Якщо ви платите за рік, існує знижка, але перш ніж вирішити платити високу ціну Tresorit, скористайтеся 14-денною пробною версією для тестування послуги.

Швидкість, яку досягає Tresorit, повільніше, ніж деякі інші сервіси, але не набагато. Якщо ви не працюєте з великими файлами, це не повинно бути проблемою. Ви можете придушити їх, якщо Tresorit забирає занадто багато ваших системних ресурсів і планує, коли ви також хочете, щоб служба запускалася.

Інші причини, чому нам подобається Тресорит

Щоб компенсувати високу ціну, Tresorit забезпечує надзвичайну безпеку. Ви можете використовувати нульові знання, щоб зашифрувати свої дані та зробити їх приватними. Рівень шифрування – 256-бітний AES.

Однак це не допоможе, якщо хтось вкраде ваш пароль. Двофакторна автентифікація буде. Центри обробки даних відповідають найновішим стандартам ISO та працюють у Microsoft Azure. Про гайки та болти безпеки служби служби читайте в нашому огляді Tresorit.

5. Dropbox

Не дивно, що Dropbox пропонує відшліфоване користувацьке враження. Клієнт настільних ПК простий – ви використовуєте папку синхронізації та значок системного трея, але ми більше любимо веб-клієнт. Це вражає і відображає всю необхідну інформацію, одночасно легко переміщуючись.

Є також мобільний додаток, який доступний для Android або iOS. Ви можете використовувати його для автоматичного завантаження фотографій та відео з телефону.

План Plus отримає вам 1 ТБ пам’яті за 10 доларів на місяць, що забезпечує гідну вартість. Він також надасть доступ до таких функцій, як пріоритетна підтримка електронної пошти, віддалене видалення даних та папки офлайн на мобільному пристрої. Протягом 20 доларів на місяць Professional додає інтелектуальну синхронізацію, вітрину, повнотекстовий пошук та підтримку пріоритетного чату, але це не збільшує місця для зберігання.

Basic – це безкоштовний план, який дає лише 2 Гб пам’яті. Ви можете додати до нього 500 Мб за кожне звернення.

Сервери Dropbox знаходяться в США, тому чим ближче ви станете, тим кращими будуть ваші швидкості. Результати тесту на швидкість були схожими на хороші результати інших послуг, які ми перевірили. Ви можете використовувати газ для обмеження швидкості, але це не повинно бути, оскільки синхронізація не використовує багато системних ресурсів.

Вражаюча синхронізація на рівні блоку пришвидшить передачу після початкового завантаження. Насправді Dropbox – це одне з найкращих хмарних сховищ для синхронізації.

Інші причини Чому нам подобається Dropbox

Dropbox використовує 256-розрядний AES для захисту ваших файлів під час транзиту та в спокої, але це не нульові знання, тому це не захистить вашу конфіденційність. Якщо вам це потрібно, ви можете використовувати Boxcryptor для досягнення шифрування в кінці. Зазвичай Dropbox розшифровує ваші дані, коли вони надходять у центр обробки даних, щоб отримати доступ до ваших метаданих для індексації, але Boxcryptor не дозволить цього.

Dropbox надає чудовий досвід користувача та швидку синхронізацію, але не пропонує шифрування знань із нульовим знанням, обмежує обсяг пам’яті до 1 ТБ і за це заряджає багато коштів. Щоб отримати більш детальний огляд послуги, прочитайте наш огляд Dropbox.

Фінальні думки

Оскільки всі сервіси підтримують Windows – це не дивно, ми звернулися до інших факторів, щоб зробити наш рейтинг таким, як цінність, швидкість, безпека та простота використання. Sync.com має таких, як і pCloud. Наступні два сервіси хороші, але не такі хороші, і місця Dropbox тривають, оскільки інша служба встановила планку занадто високою для неї.

Що б ви не вибрали, це одні з найкращих сервісів у нашому списку порівняння хмар і повинні відповідати вашим потребам у сховищі. Ми щось пропустили? Який ваш улюблений хмарний сервіс зберігання даних? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map