Найкращі інструменти аналітики соціальних медіа до 2020 року: наближайте свій бренд

Подобання, хештеги, підписання та натискання. Для багатьох із нас це речі, які ми знаємо з приватного використання Twitter, Instagram та Facebook, а також інших платформ соціальних медіа. Однак, для менеджера з маркетингу соціальних медіа – це показники, з якими потрібно вирішувати щодня. З цієї причини в минулому були розроблені інструменти аналітики соціальних медіа для підтримки саме такої роботи.


Не секрет, що сьогодні компанія займається аналітикою соціальних медіа з багатьох причин. Крім усього іншого, соціальні мережі використовуються для створення бренду, а також для стимулювання залучень та продажів, а також для того, щоб показати свою найкращу сторону як роботодавця для залучення нових талантів у вашу компанію.

Домен маркетингу сильно змінився. Творчість раніше була вирішальним фактором, але сьогодні йдеться більше про скорочення чисел, збирання даних та аналіз фактів. Щоб уникнути роботи з папером та олівцем або тисячами аркушів Excel, багато маркетологів використовують інструменти аналітики соціальних медіа.

У цій статті ми представимо найкращі інструменти аналітики соціальних медіа на ринку. Ми протестували найважливіші платформи щодо функцій, ціни та простоти використання.

Суть полягає в тому, що Keyhole – найкращий інструмент аналітики соціальних медіа. Платформа переконала нас своїми особливостями поглибленої аналітики та простотою використання. Keyhole може бути трохи дорожчим, ніж інші платформи, але, загалом, Keyhole пропонує найкращі співвідношення ваших грошей..

Що таке аналітика соціальних медіа?

Інструмент аналітики соціальних медіа – ідеальний супутник для оцінки ефективності вашого бренду на різних каналах соціальних медіа. Він також підтримує вас у плануванні подальших кампаній

Інструменти аналітики соціальних медіа часто використовуються для вимірювання рентабельності інвестицій (ROI) каналів соціальних мереж компанії. У більшості випадків кампанії є основою вимірювання, здебільшого тому, що це дозволяє легше зрозуміти вплив кожної кампанії на загальний маркетинговий успіх. 

Ще одна цікава область аналітики соціальних медіа – сегментація відвідувачів та клієнтів для кращого розуміння цільової групи.

Найкращі інструменти аналітики соціальних медіа

 1. Замочна щілина
 2. Hootsuite
 3. Zoho Social
 4. Буфер
 5. Паросток соц

1. Замочна щілина

Keyhole – це канадська компанія, яка, за словами її генерального директора, є першою світовою компанією з аналізу хештегів. Ми можемо не описати платформу так само, але ми повинні визнати, що Keyhole виконує більше, ніж просто грунтовну роботу.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-замкові щілини

Після входу на платформу SaaS ви чітко побачите три найважливіші функції платформи: 

 • Аналіз хештегів та ключових слів
 • Аналітика облікових записів у соціальних медіа
 • Управління впливом

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-замкові замки-огляд

Замкову щілину не тільки переконує нас своєю функціональністю, але й меню дуже чітке та візуально привабливе. Верхня панель дозволяє легко переміщатися вперед і назад між різними функціями, а кожна функція має дуже чітке підменю з кількома параметрами в лівій бічній панелі.

Ви можете налаштувати трекери лише за декілька клацань, і ви можете почати працювати над стратегією соціальних медіа за допомогою Keyhole протягом декількох хвилин.

Keyhole має три різні плани: професіонали, корпорації та агенції & Підприємства. Усі плани сплачуються щомісяця або щорічно, і починаються від $ 179 на місяць, але швидко можуть становити до $ 999 на місяць (або навіть більше). 

Крім того, ціна двох найдешевших планів, професіоналів та корпорацій, буде змінюватися залежно від кількості доданих вами трекерів.. 

Інші причини, які нам подобаються замкові щілини

Keyhole пропонує безкоштовну пробну версію, яка обмежена своєю функціональністю. Для прикладу ви можете налаштувати лише три трекера, але ми вважаємо, що цього достатньо, щоб познайомитися з платформою.

best-social-media-analytics-tool-keyhole-tracker

Окрім популярних трекерів соціальних медіа, Keyhole пропонує також відстеження для форумів та блогів. Це особливості, які особливо корисні, якщо ви хочете мати справу з SEO та органічним зростанням.

2. Hootsuite

Другий постачальник у нашому огляді, Hootsuite, дешевший за Keyhole. Ви можете вибрати чотири плани: Професійний, Командний, Бізнес та Підприємницький. Найдешевший план, Професіонал, доступний починаючи з 19 доларів на місяць. Окрім цих планів, існує також абсолютно безкоштовний і добре прихований варіант.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-хутс-сайти

Кожен план має 30-денну безкоштовну пробну версію, але існує різниця між безкоштовним планом та безкоштовним випробуванням. Кожна безкоштовна пробна версія перейде до платної підписки, якщо ви її не скасуєте вчасно. 

Це одна з причин, чому вам потрібно надати інформацію про свою кредитну картку, якщо ви хочете скористатися безкоштовною пробною версією. Не забудьте скасувати своєчасно, якщо ви не хочете платити.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-хутсуїти-плани

Процес роботи на борту дуже простий, але платформа не дозволить вам отримати доступ до інформаційної панелі чи інших функцій, поки ви не вкажете принаймні два різних канали соціальних медіа. 

кращі соціальні медіа-аналітики-інструменти-хутсуїти-розпочати

Однак ви можете трохи обійти платформу, скасувавши процес бортової роботи та повернувшись на головну сторінку. Спробуйте знову звернутися до панелі приладів, і ви зможете побачити свою приладову панель.

найкраща-соціальна-медіа-аналітика-інструмент-хутсуіт-приладова панель

Навігація Hootsuite пристойна і дуже чітка, але вона може використовувати більше візуальних зображень. В цілому, ми думаємо, що дизайн здається трохи запиленим. Нам більше сподобалася навігація Keyhole між функціями.

Інші причини, які нам подобаються Hootsuite

Окрім своїх аналітичних функцій, Hootsuite також пропонує інструменти для планування контенту. Це означає, що за допомогою Hootsuite ви можете не лише оцінювати свою ефективність у соціальних мережах, а й налаштовувати свої кампанії на інформацію, яку ви отримали за допомогою одного інструменту. 

Однак функції аналітики доступні лише в тому випадку, якщо ви виберете платний план.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-хутсуіти-аналітика

Суть полягає в тому, що Hootsuite робить добру роботу, хоча це не спеціальна платформа аналітики соціальних медіа, а скоріше всебічна платформа управління соціальними медіа.

3. Zoho Social

Zoho Social – це рішення для соціальних медіа із набору Zoho. Платформа постачається з різними планами, починаючи від 10 доларів на місяць і закінчуючи трохи більше 300 доларів на місяць. 

Приблизно розрізняють ставки бізнесу та агентства. Ціна також змінюється залежно від кількості брендів, які ви хочете відслідковувати, та кількості членів команди, яких ви пускаєте на платформу.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-зохо-соціальні плани

Кожен план має безкоштовну пробну версію, яка, на відміну від деяких платформ (дивлячись на вас, Hootsuite), не стає платною підпискою. Коли закінчується безкоштовна пробна версія, вона знижується до вільного плану. Це, серед інших причин, робить Zoho Social найкращим доступним безкоштовним інструментом аналітики соціальних медіа.

Після реєстрації в Zoho Social ви перейдете безпосередньо на сторінку огляду.

найкраща-соціальна-медіа-аналітика-інструмент-зохо-приладова панель

Тут ви знайдете найважливішу інформацію з першого погляду, таку як “здоров’я бренда” та “останні повідомлення”. На даний момент ми хотіли б побачити графіки та діаграми, як, наприклад, що пропонує Keynote на своїй панелі інструментів огляду.

Навігаційна панель проста у використанні, але описи меню трохи заплутані, і багато вкладок показують порожні панелі інструментів.

кращі соціальні медіа-аналітики-інструменти-зохо-порожні-погляди

Під “звітом” ми нарешті знайшли аналітичні звіти, які ми шукали. Ми трохи розчаровані, тому що KPI та інформаційні панелі якимось чином є надто простими, і немає налаштувань чи параметрів налаштування..

кращі соціальні медіа-аналітики-інструменти-зоо-звіти

Інші причини, які нам подобаються Zoho Social

Zoho – це надійне рішення, особливо для менших компаній, які не хочуть інвестувати багато часу та грошей у соціальні медіа. Платформа проста у використанні, не дуже дорога і є надійним рішенням для початківців. Якщо вам потрібні більш вдосконалені функції, Zoho не на місці.

Загалом, Zoho Social схожий на Zoho Books (читайте наш огляд книг Zoho Books): це гідне програмне забезпечення, але нічого особливого.

4. Буфер

Buffer – платформа аналітики соціальних медіа, яку використовують понад 75 000 компаній у всьому світі, включаючи Cloudwards. Платформа поділена на три функції, і вона продається та розцінюється окремо відповідно до цих пакетів: Опублікувати, Відповісти та Проаналізувати.

best-social-media-analytics-tool-buffer-website

Назви пакетів цілком зрозумілі: Publish – це пакет, який дозволяє публікувати вміст на своїх каналах соціальних медіа. Останній пакет – той, який нам особливо цікавий.

Для кожної з цих трьох функцій існують різні цінові пакети, які можна сплачувати щомісяця або щороку.

Найкращі соціальні медіа-аналітики, інструменти та буферні ціни

Пакет Analyse постачається з двома різними ціновими версіями: Pro та Premium. Pro коштує 35 доларів на місяць (якщо щорічно виставляти рахунок), а Преміум коштує 50 доларів на місяць (якщо виставляється рахунок щорічно), але функціональна різниця між двома пакетами дуже мала. 

Більше 15 доларів на місяць ви отримуєте ще два канали соціальних медіа, які ви можете відстежувати, ви можете розмістити свій логотип на звітах, які ви створюєте за допомогою буфера, і ви можете оцінювати свої історії в Instagram. Загалом, досить мало функцій на $ 180 більше на рік. 

Незалежно від того, ми вважаємо платформу дуже дорогою. Співвідношення ваших грошей не дуже розумне, оскільки ви отримуєте мало можливостей за свої гроші. Якщо ви берете план Analyse Pro, ви платите 420 доларів на рік за кілька базових звітів без безлічі різних каналів соціальних медіа. 

Крім того, ми не знайшли способу пошуку конкурентів та їх аналізу. Крім того, якщо ви хочете отримати більше функцій, вам потрібно буде додати окремі пакети для публікації та відповіді, які разом можуть швидко додати до кількох сотень доларів на місяць.

Інші причини, які нам подобаються буфери

Кожен із різних планів має безкоштовну пробну версію, яку згодом ви зможете перейти до безкоштовного плану. Просто виберіть план, який вам найбільше підходить, і натисніть кнопку «безкоштовна пробна версія». Після цього ви можете встановити свій пароль і відповісти на ще кілька питань, перш ніж почати.

найкраща-соціальна-медіа-аналітика-інструмент-буфер-налаштування акаунта

Після реєстрації вам потрібно підключити свої канали соціальних медіа до платформи. Як ми вже згадували, ми вважаємо прикро, що ви не можете відстежувати жоден інший канал соціальних медіа, окрім Instagram, Facebook та Twitter.

найкраща-соціальна-медіа-аналітика-інструмент-буфер-панель приладів

5. Розсада Соціальна

Наш останній постачальник, Sprout Social, має три різні плани, починаючи від 99 доларів на місяць. Особливістю Sprout Social є те, що ціни є на кожного користувача. Це означає, що ви можете включити трьох людей і платити близько 300 доларів на місяць за найдешевший план. 

кращі-соціальні медіа-аналітика-інструмент-проростання-соціальні плани

Немає вільного плану, але 30-денного випробування має бути достатньо для ознайомлення з найважливішими особливостями.

Якщо ви хочете використовувати Sprout Social, вам потрібен обліковий запис Twitter. Інакше програмне забезпечення не дозволить вам увійти в головне меню.

кращий-соціальний-медіа-аналітика-інструмент-проросток-соціальний-розпочати

Після того як ви створили свій обліковий запис, є ще кілька запитань щодо бортового борту, на які вам не доведеться відповідати, щоб отримати доступ до інформаційної панелі фактичної програми. 

кращий-соціальний-медіа-аналітика-інструмент-проросток-соціальний огляд

Навігаційне меню виглядає чітко, але функції приховані дуже добре. Процес на борту також дуже стомлюючий, і приладова панель здається перевантаженою.

Інші причини, які нам подобаються відросток соціальних

Нам особливо подобається Sprout Social, оскільки він оснащений вбудованою системою управління CRM та дозволяє розширити аналітику аудиторії. Якщо ви не хочете розраховувати на CRM Sprout Social, перегляньте нашу найкращу статтю CRM для малого бізнесу..

Sprout Social також має вбудовану службу обміну повідомленнями, тому ви можете редагувати та відповідати на всі ваші повідомлення в соціальних мережах з однієї платформи.

Що особливо добре робить Sprout Social – це звіти. Це дозволяє вибирати між незліченною кількістю різних звітів та точок даних, які ви можете додавати та видаляти за своїм бажанням. 

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-проростки-соціальні звіти

Параметри звітності не обмежуються вашим власним профілем, аудиторією та ключовими словами. Sprout Social також пропонує детальний аналіз конкурентів.

кращі-соціальні медіа-аналітики-інструменти-проростки-соціальні-конкуренти

Як ми підбирали інструменти для менеджерів соціальних медіа

Нижче наведено критерії, яких ми дотримувались при виборі.

Особливості

Найважливіша частина нашого орієнтиру – це функції. Як ми пояснили в попередньому розділі, аналітика соціальних медіа є важливим інструментом для визначення рентабельності інвестиційних маркетингових кампаній у соціальних мережах. 

Тому ми бачимо вимірювання ключових показників – таких як охоплення, покази, кліки та перетворення – як важливу роль у визначенні найкращих інструментів аналітики соціальних мереж.. 

Ще один цікавий аспект для нас – кількість каналів та платформ, з якими інструмент може працювати. Це означає, що платформа набирає великих балів, якщо вона може охоплювати більше, ніж просто Facebook, Twitter та Instagram. 

Це важливо, оскільки більшість із нас використовує більше одного каналу соціальних медіа, і хороший інструмент аналізу соціальних медіа повинен мати можливість відстежувати поведінку між каналами.

Окрім оцінки маркетингових кампаній та фіксації відповідної інформації щодо маркетингових показників, платформа повинна також дозволяти аналізувати аудиторії. 

Сучасний маркетолог із соціальних медіа повинен знати, коли хтось натискає кнопку «прочитати більше» і як ця людина виглядає демографічно. Це пояснюється тим, що це дозволяє їм краще зрозуміти власну цільову групу або навіть скористатися новою цільовою групою, яка раніше була не з радарів..

І останнє, але не менш важливе, кожна платформа повинна також мати функції, що дозволяють шпигувати за конкуренцією.

Ціна

Другий критерій нашого детального орієнтиру – ціноутворення. Ми розглянули різні плани кожного постачальника та порівняли їх за тривалістю та ціновими варіантами. Нас також цікавили функції, які ви отримуєте за план, і наскільки ці плани відрізняються один від одного. Безкоштовні випробування та гарантії повернення грошей – це також речі, які ми враховували в нашому рейтингу.

Простота використання

І останнє, але не менш важливе – це простота використання. У цьому розділі ми перевірили платформи на предмет зручності та ефективності. Оскільки аналітика соціальних медіа стосується обробки даних, а дані часто відображаються на інформаційних панелях, візуальні матеріали є частиною рейтингу.

Ми вибрали цей критерій, оскільки якщо ви використовуєте платформу аналітики соціальних медіа, вона повинна спростити вашу роботу, а не ускладнювати речі через поганий інтерфейс користувача.

Фінальні думки

За допомогою цього вибору ми познайомили вас із найкращими інструментами аналітики соціальних медіа. Звичайно, є ще багато інших провайдерів, але, з нашої точки зору, ті, що в цій статті, є найкращими. Ті, хто задоволений лише кращими з найкращих, повинні поїхати з Keyhole.

Це не означає, що ви не повинні давати шансів іншим постачальникам. Наприклад, Sprout Social і Hootsuite – вагомі альтернативи, якщо вас не влаштовує Keyhole. Якщо ви не хочете витрачати гроші на платформу, то Zoho Social, найкращий безкоштовний інструмент аналітики соціальних медіа, – найкраща ставка.

Що ви думаєте про наше порівняння та платформи, які ми протестували? Ви коли-небудь використовували таку платформу? Повідомте нас у коментарях і подякуйте за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map