Найкращі хмарні сервіси резервного копіювання для Mac – оновлено 2020 рік

Існують незліченні способи втрати даних, які ви зберігаєте на своєму Mac. Стрибки живлення, крадіжки, випадкові збої накопичувача, помилки HFS + (поки ви не оновилися до High Sierra) та багато іншого, загрожують цінним файлам. Найкращий спосіб захисту ваших файлів – це використання будь-якого з наших найкращих онлайн-резервних рішень, і ми зробили подальший вибір найкращої хмарної резервної копії для Mac. Наш улюблений – Backblaze з кількох причин, але багато інших теж заслуговують на згадку.


Якщо ви не впевнені, що хмара – це ваша річ, у нас також є найкраща стаття щодо резервного копіювання Mac, яка розповідає трохи більше про ваші варіанти, коли мова йде про Інтернет, апаратне забезпечення, а також гібридне резервне копіювання. Ми також оглянули машину часу, якщо апаратний варіант Apple, той, який найбільше цікавить вас. Якщо це не вдається, давайте подивимось на п’ять найкращих постачальників хмарного резервного копіювання, що дозволяє зберігати свої дані на віддалених серверах.

Найкраща хмарність резервного копіювання для Mac на 2020 рік

Кращі хмарні резервні копії для Mac: Backblaze

Завдяки простому у користуванні інтерфейсом, конкурентоспроможній ціні та необмеженому обсязі зберігання, Backblaze – це не найкраща резервна копія Mac; вона зайняла перше місце серед усіх наших оглядів онлайн-резервних копій. Якщо ви використовуєте Mac, швидше за все, ви оціните програмне забезпечення, яке є спрощеним та простим у використанні. Backblaze, безумовно, співпадає з досвідом Mac, оскільки почати не можна було простіше. Завантажте додаток, і воно зробить все інше.

Не потрібно турбуватися і про те, скільки синхронізуються дані, оскільки Backblaze надає необмежений простір. Backblaze також автоматично налаштовує резервні копії, щоб не потрібно було собі. Хоча це дає вам можливість налаштувати його поведінку, якщо хочете, ви можете просто вирішити, щоб дозволити цьому виконати всю роботу.

Якщо ви зберігаєте зовнішні накопичувачі, щоб компенсувати менші жорсткі диски, до яких Macs, як правило, поставляються, вони також будуть охоплені Backblaze і будуть включені в необмежену кількість даних для цього комп’ютера.

Backblaze також інтегрований у macOS більше, ніж більшість інших резервних постачальників. Замість того, щоб надавати окрему програму для налаштування параметрів, Backblaze можна налаштувати безпосередньо з “системних налаштувань”, центру управління, де ви також точно налаштовуєте всі інші налаштування..

Backblaze ставить перед початком простоту використання, при цьому пропонує дуже безпечний сервіс. Ваші дані будуть захищені до виходу з комп’ютера за допомогою 128-бітного шифрування AES. Для забезпечення передачі Backblaze використовує TLS, інший стандартний метод шифрування, який фактично не піддається неможливості. Для більшості користувачів цього має бути достатньо.

Однак якщо ви вимагаєте найвищого рівня безпеки для своїх резервних копій, Backblaze також пропонує безпеку з нульовими знаннями. Ви можете встановити приватний ключ шифрування, щоб тільки ви могли коли-небудь розшифрувати свої дані. Це зробить неможливим для Backblaze відновити ваш пароль, якщо ви коли-небудь забудете його, тому робіть це з обережністю.

Ці заходи безпеки також ефективні лише до тих пір, поки ви єдиний, хто має доступ до свого облікового запису. У кожній службі слід встановити захищений пароль, але Backblaze надає додатковий захист із двофакторною автентифікацією, тому навіть якщо хтось придбав ваш пароль, він все одно потребує вашого телефону, щоб увійти.

Інші причини, які нам подобаються

Відновлення гнучкі; Backblaze пропонує .zip завантаження або може доставити вам флешку чи жорсткий диск, якщо швидкість Інтернету в іншому випадку перешкоджатиме поверненню даних.

Більш просунуті користувачі будуть раді дізнатись, що незважаючи на простий у використанні підхід Backblaze, все ще є справедливі варіанти налаштування, включаючи планування, вимкнення та виключення типу файлів.

Backblaze також підтримує електронну пошту, чат в реальному часі або добре написану базу знань. Відповіді на електронні листи протягом робочого дня ретельними відповідями. Загалом, сервіс просто найкращий там, для більш детальної інформації читайте наш огляд Backblaze.

Я їду

IDrive – це потужна послуга, яка заповнюється в рідкісних випадках, коли Backblaze не дуже підходить. Завдяки конкурентоспроможному ціноутворення, високим обмеженням даних та необмеженим пристроям, IDrive може бути найкращим вибором, якщо у вас є занадто багато комп’ютерів для використання із Backblaze. Прочитайте наш огляд IDrive на всю картину.

IDrive не настільки зручний, як Backblaze, але все ж пропонує дуже надійний сервіс. Оскільки IDrive має обмежений обсяг пам’яті, він вимагає вручну вибрати, які папки для резервного копіювання під час налаштування.

Цей ручний процес викликає біль у порівнянні з спрощеною установкою Backblaze, але якщо у вас є кілька машин для резервного копіювання, процес збереже ваші дані на серверах IDrive. На щастя, в IDrive вибрано кілька папок за замовчуванням, які є розумними.

IDrive також має безліч варіантів налаштування, включаючи дуже детальну сторінку планування та можливість використовувати IDrive для резервного копіювання локально, а також для віддалених серверів. Якщо ви хочете не планувати графік, IDrive має “постійний захист даних”, який оновлює резервну копію протягом 15 хвилин після внесення змін у ваші файли..

Крім того, користувачі, які потребують додаткової безпеки, оцінять, що IDrive дозволяє вам використовувати приватний ключ шифрування під час першого використання. Однак це дозволить вимкнути спільний доступ і синхронізацію файлів. Якщо вам потрібен постачальник нульових знань та папка синхронізації, вам знадобиться окрема послуга, про яку ви можете прочитати в нашому огляді Sync.com.

Хоча користувальницький інтерфейс IDrive досить датований і йому не вистачає відчуття більшості програмного забезпечення, орієнтованого на Mac (наприклад: IDrive автоматично створює ярлик на робочому столі. Документ для цього був з моменту виходу OS X у 2001 році), він все ще пропонує високу значення, що настроюється рішення для тих, хто використовує декілька комп’ютерів.

IDrive використовує 256-бітне шифрування AES для захисту ваших файлів. Цей протокол ніколи не був зламаний, і він зберігатиме ваші файли в безпеці до тих пір, поки у потенційного кіберзлочинця немає ключа.

Підтримка IDrive для приватних ключів шифрування також хороша для тих, хто не може дозволити собі доступ до своїх даних за будь-яких обставин. Послуга може бути покращена, пропонуючи можливість активувати приватний ключ шифрування після початку використання IDrive та впровадження двофакторної аутентифікації..

IDrive пропонує і конкурентну модель ціноутворення. Потрібно здійснювати щорічні зобов’язання, але ви можете використовувати 5 Гб безкоштовно, нескінченно. Це дозволить вам ознайомитися з програмним забезпеченням перед підпискою на повну підписку. За $ 52,12 на рік за 2 ТБ, це лише трохи дорожче, ніж один план Backblaze. Якщо ви користуєтеся більше ніж одним комп’ютером і залишаєтесь менше 2 Тб, це швидко окупається.

Інші причини, які нам подобаються

Хоча IDrive має обмеження даних, ви не зіткнетесь із жорсткою стелею. Ви можете зберігати більше даних, ніж дозволяє ваш план, але стягується плата. Хоча плата може бути неприємною, це означає, що в надзвичайних ситуаціях ви можете зберігати більше, ніж ваш ліміт, не одразу оновляючи план. Щоб дізнатися більше про те, як працюють ковпачки, перегляньте наш огляд IDrive.

IDrive також має папку синхронізації, як Google Drive або Dropbox, що робить її гібридною службою. IDrive може бути рішенням як для резервного копіювання комп’ютерів, так і для синхронізації. Це навіть поширюється на ваш телефон, оскільки IDrive пропонує додаток для iOS та Android, щоб ви могли зберігати всі свої фотографії у хмарі.

IDrive пропонує 5 Гб безкоштовно (адже це один з наших кращих постачальників безкоштовних сховищ), тому немає причин не перевіряти це.

Резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry – це, звичайно, незвичайна послуга резервного копіювання, оскільки вона фактично не пропонує зберігання даних. Це альтернативне рішення, яке випускається у вигляді одноразової оплати за резервне програмне забезпечення та гнучких підписок для різних постачальників даних. Для задоволення від читання ми також маємо повний огляд CloudBerry Backup.

CloudBerry далеко не просте рішення для резервного копіювання. Він призначений для використання тим, хто більше знайомий з хмарними рішеннями або ІТ-фахівцями. Якщо це не ви, вам, мабуть, краще послужить таке рішення, як Backblaze.

Вам доведеться вручну налаштувати постачальника пам’яті та папки, за якими потрібно створити резервну копію, а також довгий список інших параметрів, які можна налаштувати. Для багатьох користувачів це здасться загрозливим, але можливість повністю налаштувати резервні копії (включаючи обтічні гібридні резервні копії) – це саме те, що можуть захотіти інші із хмарної служби.

Однак існують деякі обмеження CloudBerry на Mac. Резервне копіювання на рівні блоку та резервного копіювання зображень ще не доступне. Якщо вони не є вимикачами угод, а ви шукаєте систему, що легко налаштовується, CloudBerry може бути просто відповіддю.

Захист із CloudBerry Backup залежить від обраного вами постачальника пам’яті. CloudBerry пропонує до 256-бітного шифрування AES за допомогою приватних ключів. Якщо ви цим скористаєтеся, CloudBerry надзвичайно безпечний. Це не підтримується в усіх 65 планах, з якими CloudBerry сумісний, тому вам доведеться робити додаткові дослідження, коли вибираєте план.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання CloudBerry

CloudBerry, безумовно, орієнтований на тих, хто має досвід ІТ, а також на бізнес (він легко виграв наш кращий резервний мега-біт SMB). Одноразова вартість базової ліцензії в 30 доларів є розумною, хоча подальший збір може стягнутись досить швидко. Універсальність CloudBerry добре піддається тому, хто шукає кросплатформенне рішення, яке включає машини, що працюють під управлінням macOS.

SpiderOak ONE

SpiderOak надає пріоритет безпеці та конфіденційності понад усе, витрачаючи час на публікацію загальних статей безпеки у своєму блозі, щоб хто-небудь міг їх прочитати, незалежно від членства. Він все ще підтримує чистий та простий у користуванні інтерфейс, що робить його дуже привабливою пропозицією для менш просунутих користувачів, які просто хочуть отримати додаткову конфіденційність. Ви можете прочитати наш повний огляд SpiderOak, щоб дізнатися більше про цю послугу.

Вкладка “керувати” інтерфейсом SpiderOak надає вам доступ до інформації, яка потребує відвідування веб-сайту для інших служб. Тут ви можете відслідковувати все, що ви зберігаєте на серверах SpiderOak. Це робить відновлення або зв’язування файлів дуже простим.

Вам потрібно буде відслідковувати, скільки об’єм пам’яті ви використовуєте як SpiderOak цінується на обсяг пам’яті, а менші можуть стати обмежувальними при роботі з резервними копіями всього вашого Mac.

На відміну від інших селекцій поки що, SpiderOak за замовчуванням є нульовим знанням. Вам не потрібно робити додаткових налаштувань, щоб отримати цей рівень безпеки. Ваші дані також будуть захищені за допомогою 256-бітного шифрування AES та передані за допомогою TLS.

SpiderOak є дещо дорожчим, ніж наші перші два вибірки, хоча і Backblaze, і IDrive мають можливість використовувати приватний ключ. Основна особливість, яку ви повинні отримати, – це резервне копіювання знань з нульовими знаннями, яке також може працювати як служба синхронізації.

Інші причини, які нам подобаються SpiderOak ONE

Включення синхронізації та спільного використання служби резервного копіювання робить SpiderOak гнучким рішенням все в одному. Файли можна ділитися з програми SpiderOak за допомогою посилань. Варто зазначити, що загальні посилання не будуть шифруватися за допомогою приватного ключа. На щастя, SpiderOak робить гарну роботу.

Карбоніт

Карбоніт застосовує аналогічний підхід до Backblaze, забезпечуючи план на кожен пристрій з необмеженим обсягом пам’яті та простою, простою у користуванні системою. Якщо ви раніше використовували CrashPlan, можливо, ви знайомі з Carbonite як рекомендованою колишньою лідером галуззю альтернативу CrashPlan. Ви можете прочитати повний огляд Карбоніту.

Карбоніт переважно автоматичний. Після завантаження він буде працювати автоматично, якщо ви не хочете налаштувати спосіб його запуску. Він пропонує трохи більше настроюваності в його плануванні, ніж Backblaze, але за замовчуванням до того ж безперервного налаштування, щоб забезпечити завжди резервні копії..

Carbonite також пропонує більше покрокового відновлення, ніж Backblaze, дозволяючи відновлювати файли безпосередньо в їх первісне місце безпосередньо з програми. Вам не потрібно завантажувати .zip архів і витягувати файли вручну.

Подібність карбоніту до Backblaze поширюється на його безпеку. Він використовує 128-бітове шифрування AES, передає з TLS-шифруванням і пропонує необов’язковий сервіс з нульовим знанням, який потрібно ввімкнути вручну. Карбоніт має невелику різницю в тому, що при використанні приватних ключів шифрування він переходить на 256-бітове шифрування AES. Карбоніт також забезпечує двофакторну автентифікацію, щоб захистити вас у випадку крадіжки пароля.

Підтримка клієнтів – це сфера, в якій Карбоніт відрізняється від Backblaze. У ньому є телефонна підтримка, яка доступна сім днів на тиждень з 8:30 до 21:20. EST Підтримка електронної пошти також швидка і ретельна. Карбоніт навіть завоював 48 нагород за обслуговування клієнтів. Крім того, він пропонує якісну базу знань для користувачів, які бажають вирішити проблеми.

Карбоніт отримує на 10 доларів більше, ніж Backblaze на рік, без резервного копіювання зовнішнього накопичувача та без місячного плану оплати. Таке підвищення цін може бути варте того, якщо ви плануєте використовувати деякі додаткові функції Carbonite, але для більшості користувачів Backblaze, ймовірно, буде кращою ціною.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Карбоніт пропонує версію на три місяці, на два місяці довше, ніж пропозиція Backblaze. Цей додатковий час може бути дуже цінним при роботі на довготривалій роботі, яку, можливо, потрібно буде відновити.

Додаток Carbonite для iOS та Android також може створити резервну копію вашої бібліотеки фотографій. Оскільки план Carbonite має необмежену кількість пам’яті, ви можете відірватися, не хвилюючись про свої останні кілька гігабайт.

Висновок

Для більшості користувачів Backblaze виграє явну перемогу, пропонуючи необмежену резервну копію для вашого Mac у простому, добре інтегрованому пакеті за доступною ціною. Якщо у вас є більш конкретні потреби, IDrive може задовольнити тих, хто використовує декілька комп’ютерів, а CloudBerry пропонує потужне рішення для ІТ-фахівців.

Чи вирішить Backblaze вирішити ваші потреби в резервній копії чи вам потрібен більше нішевий продукт? Повідомте нас у коментарях нижче та дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map