Найкращі альтернативи hubiC 2020: Ми пропонуємо розкрутку Adieu

Au revoir, hubiC. Якщо ви не чули, постачальник хмарних сховищ у Франції вирішив закрити магазин. C’est fini, дуже багато.


Нещодавно батьківська компанія OVH оголосила, що hubiC більше не буде приймати нових користувачів. Існуючі користувачі, як би мало їх не було, поки що не будуть витіснені. Однак, не надходить більше оновлень і вже майже не існує підтримки клієнтів, час знайти життєздатну альтернативу hubiC зараз.

Хоча ніколи не наближається до конкуренції з найкращими хмарними рішеннями для зберігання, пропозиція hubiC 25 ГБ безкоштовного хмарного сховища, а іначе сильна репутація OVH, безумовно, привернула певну увагу. За власним визнанням OVH, однак, через інші інтереси, компанія просто ніколи не мала часу продовжувати вдосконалювати те, що було сім років тому був досить перспективним продуктом.

Підійшовши, ми подаруємо вам декілька варіантів хмарного зберігання, щоб замінити ваш обліковий запис hubiC. Зважаючи на те, що багато користувачів hubiC, ймовірно, були залучені до місця обслуговування як альтернатива Dropbox, ми особливо зосередимось на деяких нішевих варіантах, які, на нашу думку, вам сподобаються, на чолі з pCloud.

По-перше, однак, оскільки немає нічого веселішого, ніж побити мертвого коня, давайте поговоримо ще про те, чому hubiC вкусив великого.

Найкращі альтернативи HubiC 2020 року

Що призвело до вимкнення hubiC

Прочитайте наш огляд hubiC, і ви швидко переконаєтесь у тому, що у нас виникли проблеми з ним як хмарне сховище. Хоча OVH – це глобальна потужність у хмарній галузі, компанія, очевидно, не доклала великих зусиль, щоб зробити hubiC по-справжньому гідним.

Можливо, найкращим показником незацікавленості OVH було те, що не було прямого каналу підтримки користувачів hubiC: ні телефонної підтримки, ні прямого чату, ні навіть електронної адреси. Єдиним засобом отримання допомоги був форум користувачів, який ніколи не використовувався.

Знову ж таки, 25 Гб безкоштовного сховища – це пропозиція, яку ви не знайдете в іншому місці, тепер, коли MEGA додала свою пропозицію 50 Гб. Ще більш вражаючим був план зберігання HubiC на 10 ТБ за трохи більше 50 доларів на рік. Це в десять разів більше обсягу пам’яті, яке ви отримуєте з Dropbox (читайте наш огляд Dropbox) за меншу половину вартості.

Однак виявляється, що причина hubiC кинула стільки хмарних сховищ у користувачів. Насправді декілька причин: повільна синхронізація файлів, неполадки мобільних додатків та поганий функціональний обмін файлами.

Додавши до неприємностей, hubiC просто не був таким захищеним. Служба не лише не запропонувала шифрування нульових знань – що саме по собі є загальним недоліком – hubiC навіть не зашифрував дані у спокої в хмарі.

Для світу, в якому кіберзлочинність зростає, це досить непрощенний гріх на сьогоднішньому ринку хмарних сховищ (хоча це і OneDrive Personal, і Amazon Drive).

Інші функції, які відсутні, включали двофакторну автентифікацію, попередній перегляд файлів, версію версій, збереження видалених файлів та підтримку webDAV: всі функції, які ви очікуєте знайти в сучасному хмарному сховищі.

Кінцевий результат – тобто кінець hubiC – був таким, що, чесно кажучи, ми начебто очікували тут на Cloudwards.net вже кілька років. Зрозуміло, ми також вважали, що інтернет-провайдер резервного копіювання Degoo (читайте наш огляд Degoo) спочатку відкинеться, але ми все ще вважаємо це “так вам сказали”.

Найкращі альтернативи hubiC

Не треба плакати над розлитим молоком. Хоча не існує майже стільки хороших хмарних рішень для зберігання, як би ми хотіли, є ще більш ніж достатньо, щоб знайти підходящу альтернативу hubiC.

Зважаючи на те, що багато користувачів hubiC, ймовірно, зациклювались на сервісі безкоштовного зберігання, ви, можливо, захочете прочитати наступну нашу кращу безкоштовну статтю хмарного зберігання. Насправді, hubiC згадується в цій статті, хоча як “нечесна” згадка, здебільшого через відсутність шифрування файлів та те, що компанія ніколи не відповідала на наші електронні листи.

Крім того, якщо ви шукаєте торг, який ви шукаєте, наші найкращі пропозиції у хмарній статті зберігання – ще одна стаття, яку варто перевірити. Ви знайдете багато перерахованих нижче варіантів, однак, починаючи з нашого найкращого вибору як заміни hubiC, pCloud.

1. pCloud

Оскільки hubiC застосував такий недбалий підхід до захисту файлів, ми вирішили розпочати наш список із сервісу, який здебільшого правильно забезпечує безпеку. Будь-які файли, що зберігаються за допомогою pCloud, шифруються як під час транзиту, так і в спокої за допомогою AES-256, протоколу шифрування, який широко вважається найбільш безпечним у використанні, принаймні комерційно..

А ще краще, за допомогою pCloud ви можете придбати шифрування нульових знань як доповнення. Називається Crypto, надбудова коштує дорожче (див. Наш огляд pCloud, щоб дізнатись скільки), але воно того варте. Шифрування нульових знань означає, що ваші файли захищені від часу, коли вони залишають ваш комп’ютер, до часу їх завантаження, і ніхто, крім вас, не може їх розшифрувати.

pCloud не дає вам майже стільки ж безкоштовного хмарного сховища, скільки hubiC, але 10 Гб, який він дає вам, досить непогано, незалежно. pCloud також має гідну реферальну програму, яка надасть вам додатковий гігабайт за реєстрацію, але якщо ви не хочете брати участь у роботі, цінові плани теж доступні.

Ви можете зареєструватися на 500 Гб хмарного сховища всього за 5 доларів на місяць або отримати цілих 2 ТБ за 8 доларів. pCloud також пропонує безкоштовні плани життя для тих, хто дійсно підключений до сервісу.

Хоча не така щедра угода, як hubiC щодо грошей на зберігання, pCloud надає більшість функцій, яких hubiC не вистачало, що призводить до її загибелі. Це включає версію файлів та попередній перегляд файлів. Ви навіть можете передавати музику та фільми за допомогою pCloud, що робить його улюбленим хмарним сховищем для фотографій та відео.

Єдина наша обережність щодо pCloud – це те, що сервіс не пропонує двофакторну автентифікацію. Якщо це викликає занепокоєння, ви можете розглянути наш третій вибір – Sync.com – послугу, яку ми вважаємо найкращою хмарною службою зберігання даних із нульовим знанням в цілому..

2. МЕГА

Для тих, хто отримує безкоштовне зберігання понад усе, MEGA може відповідати рахунку. Хоча сервіс вже не пропонує 50 Гб безкоштовного сховища, як раніше, 15 Гб, який він дає, краще, ніж більшість, особливо зараз, коли hubiC більше не працює..

За допомогою рефералів та виконавши певні дії, такі як завантаження програми MEGA для Android, ви можете заробити ще більше, хоча будь-яке зберігання бонусів зникає через рік.

В цілому, MEGA – це послуга, яку ми тут і знову повернули на Cloudwards.net. З одного боку, деякі його функції здаються трохи незграбними, наприклад, механізмами обміну файлами. Однак MEGA також забезпечує загальну безпеку та хороші функції управління файлами.

Нещодавно ми оновили наш огляд MEGA, щоб перейти до сприятливого, головним чином тому, що нарешті вирішили, що настав час дати МЕГА передати його колишні зв’язки з суперечливою Кім Дотком та нестабільність, яку він представляв.

Одне з найкращих речей щодо MEGA, окрім щедрого безкоштовного сховища, – це те, що, на відміну від pCloud, вам не доведеться додатково платити за шифрування знань: це стандартна функція сервісу. Однак ми також вважаємо, що pCloud забезпечує кращу цінність, принаймні в нижньому кінці.

1 ТБ пам’яті з MEGA коштує понад $ 3 долари більше, ніж 2 ТБ пам’яті pCloud. Тим, хто потребує більше місця, MEGA пропонує також 4 ТБ та 8 ТБ плани, які дешевші, ніж ви знайдете де-небудь ще, коли сонце hubiC заходить.

Як і pCloud, MEGA розчаровує, не пропонуючи двофакторну аутентифікацію, але вона все-таки більш безпечна, ніж hubiC, тож це є. До інших переваг сервісу над hubiC є попередній перегляд файлів, потокове передавання музики та відео та версія файлів.

3. Sync.com

Багато в чому Sync.com – найкраща рекомендація у цьому списку альтернатив hubiC. Як і pCloud, 2 ТБ пам’яті коштує всього 8 доларів на місяць. На відміну від pCloud, шифрування нульових знань безкоштовне, про що йшлося в нашому огляді Sync.com.

Загалом, насправді ми досить впевнені в нашій оцінці, що Sync.com – це найбезпечніша хмарна служба зберігання даних, доступна сьогодні, принаймні для домашнього використання. Крім бронезахисного шифрування, Sync.com бере ретельний підхід до обміну файлами, який нам дуже подобається.

Цей підхід включає такі варіанти, як захист паролем та термін дії посилань, які є досить рідкісними серед хмарних провайдерів. Крім цього, ви також можете встановити ліміти завантаження посилань та надати посилання для завантаження, які інші можуть використовувати для додавання файлів у ваш обліковий запис пам’яті. Такі функції є причиною того, що ми вважаємо Sync.com найкращим хмарним сховищем для спільного використання файлів.

З іншого боку, ви отримуєте лише 5 Гб вільного місця за допомогою Sync.com, хоча компанія дозволяє вам робити необмежену кількість рефералів для додаткових 1 ГБ кожен. Крім того, оскільки Sync.com настільки заблокований, попередній перегляд файлів та потокове передавання медіа неможливі з його веб-інтерфейсу.

4. Ідею

Ми включаємо IDrive до цього списку, навіть якщо це більше резервного копіювання в Інтернеті, ніж хмарного сховища. Причиною тому є те, що hubiC також мав можливості резервного копіювання в Інтернеті, хоча в цілому це було жахливо. (Якщо ви вже не зрозуміли цю тему, у нас є стаття, в якій детально розписані відмінності між онлайн-резервними копіями та хмарним сховищем).

IDrive забезпечує 2 ТБ резервного копіювання в Інтернеті та додаткові 2 ТБ хмарного сховища приблизно за 5 доларів на місяць. Це дуже багато на папері.

IDrive також пропонує багато функцій, які сприяють хорошому резервному копіюванню в Інтернеті та хмарному сховищу, що робить його, можливо, найкращим «кросоверним» сервісом там. Для онлайн-резервного копіювання, що включає в себе планування резервного копіювання, копіювання файлів на рівні блоку, резервне копіювання зовнішнього диска та інші функції, яких не вистачало hubiC.

Для хмарного зберігання він включає як синхронізацію файлів, так і функції спільного використання файлів. IDrive також більш безпечний, ніж hubiC, надаючи можливість приватного шифрування в кінці, а також двофакторної аутентифікації. Усі ці функції ми висвітлюємо в нашому огляді IDrive. Якщо резервна копія в Інтернеті є вашою основною потребою, можливо, вам краще прочитати наш найкращий посібник із резервного копіювання в Інтернеті.

Ви можете спробувати IDrive з безкоштовним обліковим записом 5 Гб, якого буде достатньо для хмарного сховища, але, ймовірно, не допоможе у потребі резервного копіювання.

5. Диск Google (незабаром стане Google One)

Google Drive порушує тему безпеки, яку ми зосередили на деяких за допомогою перших чотирьох виборів. Для одного, Диск Google не пропонує приватне приватне шифрування. Крім того, як ви можете прочитати в нашому огляді Диска Google, є дуже хороший шанс, що відділ маркетингу Google сканує ваші файли, щоб допомогти створити профіль, щоб краще націлити на вас відповідні оголошення.

Крім того, протягом останнього десятиліття Google часто пов’язувався з АНБ.

Однак Google принаймні шифрує дані в спокої, на відміну від hubiC. Крім того, сервіс сумісний із стороннім програмним забезпеченням шифрування нульових знань, зокрема Boxcryptor, про який ми розповідаємо в окремому огляді Boxcryptor.

Це означає, що ви можете зробити це безпечним, якщо ви не проти зайнятися невеликою роботою. Зробити це, мабуть, варто з Google Drive більше, ніж більшість інших варіантів хмарного зберігання, завдяки чудовим інтеграціям, як-от Google Docs.

Google також надасть вам 15 Гб пам’яті на Диску Google лише для створення облікового запису Google, що вам доведеться зробити, якщо ви користувач Android. Для тих, хто потребує більшого обсягу пам’яті, Google має цілий ряд цінових планів, включаючи план в розмірі $ 2 100 Гб.

У той час як 1 ТБ пам’яті зараз коштує 10 доларів на місяць, Google Drive ребрендується на Google One протягом 2018 року, протягом цього часу він збільшить пропозицію до 2 ТБ. Це робить його однією з найкращих пропозицій, і ми не були б здивовані, коли через неї піде більше хмарних служб зберігання даних (див. Пізніше, Dropbox?).

Почесні згадки

Існують і інші варіанти зберігання хмари, звичайно, щоб замінити hubiC, звичайно. Для тих, хто сподобався тим, що hubiC базувався в безпечному для ЄС приватному середовищі, який зараз захищає громадян від новоспеченого GDPR, Tresorit є чудовим, хоча і дорогим вибором. Це відповідає більшості інших способів, ніж цінності, як про Sync.com, про що ви можете прочитати в нашому огляді Tresorit.

Іншим варіантом є вийти по-справжньому альтернативно, вибравши послугу вибору-власного зберігання Storage Made Easy. SME надає програмне забезпечення для синхронізації та спільного використання файлів, але дозволяє вибирати хмару за вибором, щоб поєднати його.

Як було обговорено в нашому огляді Storage Made Easy, варіанти для цього включають хмарні інфраструктурні послуги, такі як Amazon S3 та Rackspace Cloud Files. Також підтримується бюджетний Wasabi, хмарний IaaS, з яким ми вирішуємо наш повний огляд Wasabi.

Фінальні думки

Вибір нової служби зберігання хмари для заміни hubiC – це найцікавіша частина. Хоча ви не знайдете багато варіантів з 25 Гб безкоштовного сховища і не знайдете жодного пропонують 10 ТБ пам’яті за вартість роману в м’якій обкладинці, ви знайдете багато послуг, які набагато здатніші, ніж hubiC, і навіть бажаючі відповідати і на ваші електронні листи.

Важкою частиною може бути отримання ваших даних з hubiC до нової номенклатури, що вибирається, особливо якщо ви маєте намір зареєструватися для заміни декількох. З цієї частини ми рекомендуємо спробувати MultCloud.

MultCloud – це послуга передачі хмари в хмару, яку ми нещодавно переглянули глибоко (читайте наш огляд MultCloud), яка працює з hubiC та кількома іншими варіантами хмарного зберігання, включаючи наш найкращий вибір для заміни hubiC, pCloud (але не Sync.com, на жаль ).

З цим ми пропонуємо hubiC м’яко амбівалентне прощання. Ми б оплакали кінець епохи, але добре … Можливо, ми просто сумуватимемо про те, що могло бути в цьому випадку.

Не соромтесь залишити власні пропозиції щодо альтернатив hubiC нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me