Найкраще резервне копіювання в Інтернеті за допомогою захисту від викупу 2020

Атаки викупних програм є однією з найпродуктивніших онлайн-загроз сьогодні. Незалежно від того, чи є ви бізнес-користувачем, який намагається захистити своїх клієнтів або домашнім споживачем, який переживає за викрадені сімейні фотографії, пошук інструментів, що забезпечують захист від викупового програмного забезпечення, повинен бути пріоритетним завданням. Одним із таких інструментів є резервне копіювання в Інтернеті, яке копіює жорсткий диск комп’ютера у хмарі.


Більшість служб резервного копіювання в Інтернеті забезпечують певну міру захисту від вимушеного програмного забезпечення, завдяки можливостям версій, що дозволяють повертати пошкоджені файли для очищення копій. Кілька постачальників резервних копій в Інтернеті йдуть далі, пропонуючи виявлення викупних програм. Щоб допомогти вам розібратися в параметрах, у цьому посібнику ми розглянемо найкращі сервіси резервного копіювання в Інтернеті для захисту від вимикання.

Ми поговоримо про деталі нижче, а також розглянемо три альтернативи резервного копіювання CloudBerry, які варто переглянути. Щоб дізнатися більше про варіанти резервного копіювання для особистого користування, ознайомтеся з нашим оглядом найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Якщо ви бізнес-користувач, ознайомтеся з нашою найкращою системою резервного копіювання в Інтернеті.

Найкраще резервне копіювання в Інтернеті за допомогою захисту від викупу 2020

Як працює Ransomware

Перш ніж ми розпочнемо роботу, визначення вибору програмного забезпечення допоможе встановити етап. Ransomware – це тип зловмисного програмного забезпечення, яке пронизує комп’ютерні системи та сканує комп’ютерні файли, використовуючи сильне шифрування. Потім ті, хто стоїть за атакою, вимагають грошей в обмін на надання ключів шифрування для розблокування цих файлів.

Ransomware – це проста атака, яку можна виконати, зробивши її популярною серед цифрових шахраїв. Як і інші зловмисні програми, атаки часто покладаються на фішинг-листи, які містять шкідливі вкладення. Будьте уважні до підозрілих спам-листів і ніколи не завантажуйте файли з електронних адрес, яких ви не впізнаєте.

Після зараження, вимога програмного забезпечення рухається швидко. Хоча більшість атак не шифрують усі типи файлів, не помиляйтесь, думаючи, що вам потрібно захистити лише файли Microsoft Office, Adobe та файли зображень. Різні варіанти програм для викупу (наприклад, CryptoLocker, WannaCry, Petya та TeslaCrypt) націлюють різні розширення, але ці цільові списки довгі.

Трохи викупної статистики

Середній попит на викуп збільшився до понад 1000 доларів. Платіж часто вимагається в криптовалюті, щоб запобігти правоохоронним органам відстежувати винних. Оскільки використовувані протоколи шифрування неможливо зламати без зайвих мільярдів років, багато хто не вжив відповідних запобіжних заходів, таких як резервне копіювання файлів, закінчують оплату.

Це особливо стосується бізнесу. Дослідження IBM виявило, що понад 70 відсотків американських підприємств в кінцевому рахунку платять хакерам, а більше половини визнали платити понад 10 000 доларів.

Не дивно, що викупники стали галуззю на мільярд доларів. Для тих, хто відчуває, що бореться, хороша новина полягає в тому, що це легко зробити. Існує багато інструментів виявлення викупних програм, таких як Trend Micro RansomBuster та BitDefender Anti-Ransomware.

Можна також скористатися запропонованим у цій статті підходом та створити резервну копію файлів у хмарі.

Вибір найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті для захисту від відшкодування

Збираючи наш вибір для програмного забезпечення для резервного копіювання в Інтернеті, яке найкраще захищає від викупу програмного забезпечення, ми шукали кілька важливих особливостей. У верхній частині нашого списку була версія, функція, яка використовується для повернення файлів до попередніх втілень.

Зазвичай використовується для скасування випадкових змін. Версія також може скасувати пошкодження файлів. Це корисно для пошкоджень, спричинених несправністю жорстких дисків, а також для викупу програм. Зрештою, шифрування файлів – це лише корупція, зроблена спеціально.

Згортаючи файл, ви скасуєте шифрування і позбавите себе від плати. Звичайно, ви хочете спочатку видалити програмне забезпечення, яке порушує право.

Ми шукали резервних постачальників, які зберігають декілька версій файлів (в ідеалі, необмежено) та тих, які підтримують цю цифрову історію на деякий час (в ідеалі, безстроково). Постійний захист резервного копіювання також важливий, оскільки, якщо ви виконуєте резервні копії лише вночі, ви можете втратити роботу дня, повернувшись назад.

Кілька резервних рішень намагаються виявити програмне забезпечення, що вимагається. Це часто досягається шляхом сканування резервних копій на незвичайні шаблони, такі як широке шифрування у кількох файлах. Якщо алгоритми програмного забезпечення виявлять щось схоже на програмне забезпечення, воно сповістить вас про те, що відбувається для подальшого дослідження.

Окрім захисту від програмного забезпечення, ми врахували ще кілька факторів, такі як функції безпеки, простота використання та вартість. Ми згадаємо будь-які важливі моменти, які, на нашу думку, вам сподобаються, пробігаючи наші вибори, але обов’язково прочитайте окремі відгуки, щоб отримати повну метку.

Найкраща резервна копія в Інтернеті із захистом від компенсації: CloudBerry Backup

Наш найкращий вибір – наш улюблений інструмент резервного копіювання для бізнесу, і частиною цього є його сильний підхід до безпеки. CloudBerry Lab додала функцію захисту від вимушеного ПЗ у версії 5.8 програмного забезпечення, включаючи ліцензії на робочий стіл Windows та Windows Server..

Ця функція запобігає перезапис резервних файлів тими, що зашифровані шкідливим програмним забезпеченням.

Алгоритми спочатку аналізують бітову структуру кожного файлу, спершу створеного резервного копіювання, а потім порівнюють цю структуру байт-байтом з подальшими резервними копіями файлів для виявлення знову зашифрованих файлів.

Якщо він виявить шифрування, CloudBerry Backup все одно завершить завантаження, але він також збереже вашу оригінальну резервну копію, незалежно від того, налаштували ви версію.

Що стосується версій, CloudBerry дозволяє зберегти стільки копій файлів, скільки потрібно. Рекомендуємо встановити це принаймні на 10 версій, оскільки програмне забезпечення, що вимагає, може змінювати файли кілька разів.

Клієнт може бути налаштований на постійне збереження версій або видалення їх через певний проміжок часу. Хоча викупне програмне забезпечення, як правило, помічається швидко, вам слід встановити термін утримання принаймні на три місяці, хоча довше краще.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання CloudBerry

Чим більше версій ви зберігаєте, тим більше місця ви будете використовувати. CloudBerry Backup не надає місця для зберігання даних, але дозволяє з’єднати клієнта з понад 50 хмарними службами. Замість того, щоб перешкоджати, ця гнучкість – це користь, що забезпечує вибір та масштабованість, яку ви не знайдете за допомогою інших інструментів резервного копіювання.

Можливі підключення CloudBerry Backup включають кращих хмарних постачальників послуг IaaS. Примітки: Amazon S3, Backblaze B2, Google Cloud та Microsoft Azure. Ви можете створити резервну копію для кількох традиційних постачальників хмарних сховищ, таких як Dropbox та Google Drive.

Що стосується набору функцій, жоден інструмент не перевищує резервну копію CloudBerry. Помітні можливості включають в себе резервне копіювання на рівні блоку для прискорення речей та приватне шифрування, що захищає ваші файли від атак людини та посередництва.

У нашому повному огляді CloudBerry Backup ми пропонуємо додаткові функції, або ви можете спробувати послугу для себе, використовуючи 14-денну пробну версію.

Acronis True Image

Acronis розробляє дві сервіси резервного копіювання: Acronis True Image та Acronis Backup. Обидва захищають від витяжних програм за допомогою вбудованої функції під назвою Acronis Active Protection. Також є безкоштовний окремий клієнт Active Protection.

Ми зосередимось на True Image, оскільки вона дешевша, ніж Acronis Backup. Однак якщо ви є бізнес-користувачем, прочитайте наш огляд Acronis Backup, щоб побачити, чи краще відповідає вашим потребам..

Активний захист базується на AI, вчаться краще виявляти напади, оскільки він збирає більше даних. Він спостерігає за системними процесами в режимі реального часу, щоб знайти атаки, які висуваються, шукаючи підозрілі форми поведінки. Потім він блокує процеси та повідомляє користувачів про те, що це відбувається. Засіб полегшує миттєве відновлення пошкоджених файлів.

Можливості білого списку та чорного списку зменшують помилкові позитиви, що додатково допомагає програмному навчанню.

True Image забезпечує те, що він називає безперервним резервним копією, що створює резервні версії на основі часу. Це, поряд із постійною резервною копією, захистить ваші файли від захисного програмного забезпечення.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Acronis True Image має перевагу в швидкості порівняно з багатьма доступними онлайн-сервісами резервного копіювання, такими як Carbonite та IDrive, оскільки, на відміну від цих служб, її підтримує глобальна мережа центрів обробки даних, що сприяє обмеженню перевантаженості та вузьких місць на сервері.

Хмара зображень Acronis True
Хмара зображень Acronis True

Це не означає, що True Image є дорогим. Це коштує 99 доларів на рік за 1 ТБ пам’яті, і ви отримуєте знижки на кілька комп’ютерів. Програмне забезпечення також може використовуватися для резервного копіювання мобільних пристроїв, які є все більш поширеною ціллю для атаки викупних програм.

Ми детально описуємо варіанти передплати в нашому огляді Acronis True Image. Інструмент підтримує резервне копіювання на рівні блоку та приватне шифрування, хоча пропускає, не пропонуючи двофакторну автентифікацію.

Я їду

IDrive не забезпечує сканування програмного забезпечення для попередження припинення атак. Однак добре поводитися з ними, як тільки вони відбулися. Ключовим у його підході є функція під назвою Snaphots IDrive, яку компанія випустила для боротьби зі зростаючою загрозою викупу.

Знімки IDrive використовує своєчасне відновлення, щоб дати змогу повернути вашу файлову систему до того, як сталася атака.

Одна з приємних речей про знімки IDrive – це те, що він не споживає ваше сховище IDrive. Знову ж таки, IDrive щедрий на цьому фронті, забезпечуючи 2 ТБ резервного копіювання трохи більше 50 доларів на рік для абонентів IDrive Personal.

IDrive забезпечує резервне копіювання необмежених пристроїв, включаючи смартфони, про що ви можете прочитати в нашому огляді IDrive. Знімки IDrive недоступні для Android чи iOS, але ви все одно можете потішитись тим, що зберігається 10 версій файлів у разі нападу мобільного викупу.

Інші причини, які нам подобаються

На додаток до резервного простору, IDrive забезпечує однаковий простір для синхронізації файлів. Це означає, що якщо ви зареєструєте обліковий запис IDrive 2TB, ви дійсно отримаєте 2 ТБ онлайн-резервного копіювання та 2 ТБ хмарного сховища. IDrive – один з небагатьох постачальників хмарних SaaS, які пропонують резервне копіювання та зберігання (у чому різниця?).

IDrive підтримує резервне копіювання соціальних медіа, приватне шифрування та підтримується 24/7 підтримки в реальному чаті. Це хороший вибір і для резервного копіювання пам’яті, пов’язаного з мережею. На папері, IDrive майже ідеальний і такий же доступний, як і будь-яка послуга.

Проблема полягає в тому, що IDrive може працювати повільно, завдяки обмеженій серверній інфраструктурі. Щоб допомогти, пропонується безкоштовна послуга резервного копіювання та відновлення кур’єра, але вам варто спочатку підписатись на безкоштовний план від 5 Гб, щоб переконатися, що його швидкість не залишить вас, шкодуючи про рішення підписатися..

SpiderOak ONE

SpiderOak – це ще одна послуга резервного копіювання в Інтернеті з тимчасовим відновленням, що робить її хорошим вибором для захисту від вимикання. Якщо у вас є уявлення про те, коли почалася атака, після видалення зловмисного програмного забезпечення просто виберіть час перед атакою, щоб швидко відновити велику кількість файлів.

Мінус полягає в тому, що вам потрібно виконати відновлення SpiderOak за часом із командного рядка робочого столу. Він ще не доступний через інтерфейс SpiderOak. Однак виконання не є складним, і ви можете знайти покрокові інструкції на веб-сайті підтримки SpiderOak

Для невеликої кількості файлів можна використовувати відновлення версій, яке доступне на вкладці “менеджер” клієнта. SpiderOak ONE також забезпечує відновлення видалених файлів, що важливо, оскільки викупна програма іноді видаляє файли.

Перевага перед IDrive полягає в тому, що SpiderOak зберігає необмежену кількість історичних копій ваших файлів і зберігає видалені файли до тих пір, поки ви їх не видалите зі сміття. Просто натисніть на файл, який потрібно відновити, і скористайтеся панеллю історії праворуч, щоб вибрати чисту копію.

Ми детальніше проаналізуємо процес резервного копіювання та відновлення детальніше в нашому повному огляді SpiderOak.

Інші причини, які ми любимо SpiderOak

SpiderOak – це сервіс, який любить пробувати свою увагу на безпеці, тому сюрприз сканування програмного забезпечення не включено. Більше дивно, що SpiderOak не пропонує двофакторну автентифікацію для нових клієнтів, хоча є певні вказівки, що ця функція повернеться, коли компанія завершить капітальний ремонт системи (це вже мало місце).

Ви отримуєте приватне, повне шифрування за допомогою SpiderOak. Служба також пропонує синхронізацію та спільний доступ до резервних файлів, надаючи функціональні можливості, незвичайні серед сервісів резервного копіювання, за винятком IDrive.

Для спільного використання використовується те, що компанія називає «ShareRooms». Вони зручні, але спільні файли перетворюються на звичайний текст під час відпочинку в хмарі SpiderOak, втрачаючи шифрування..

Ви можете випробувати послугу протягом 21 дня безкоштовно. Після цього план резервного копіювання на 2 ТБ можна отримати за 12 доларів на місяць, або можна придбати 150 ГБ або 400 ГБ резервної копії за менші гроші.

Почесне згадування: Кібербезпека диска джунглів завершена

Jungle Disk забезпечує резервне копіювання та зберігання. Ми розглянули його робочу книгу та клієнтів резервного копіювання сервера (читайте наш огляд Jungle Disk), але більш безпечна лінія підписок під назвою Jungle Disk Cybersecurity краща для підприємств, які потребують захисту даних..

Найдорожча з цих підписок, що називається Cybersecurity Complete, забезпечує захист від вимушеного програмного забезпечення, виявлення вірусів, захист ботнету та захист відмови у наданні послуг..

Для Cybersecurity Complete є основна вартість 16 доларів на кожного користувача, і ви отримуєте лише 10 Гб пам’яті. Додаткове зберігання коштує 15 центів за гігабайт. Послуга розрахована на двох до 250 користувачів, що робить її кращою для малого та середнього бізнесу, ніж особисте резервне копіювання.

За замовчуванням Jungle Disk зберігає 10 версій кожного файлу протягом 60 днів, але ви можете налаштувати його для кращого захисту.

Почесне згадування: CrashPlan

CrashPlan не має функцій сканування програмного забезпечення, і він не пропонує відновити час. Нам це все ще подобається за викупне програмне забезпечення, оскільки воно дозволяє налаштувати власний план версій та забезпечує необмежену кількість резервних копій, тому вам не доведеться турбуватися про довгу історію файлів, з’їдаючи ваше резервне місце.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

Це теж дуже багато. Один комп’ютер коштує 10 доларів на місяць за необмежену кількість резервних копій. Хоча CrashPlan продає себе на малий бізнес, немає причин, щоб його не можна було використовувати для домашнього резервного копіювання.

Фінальні думки

Ніхто не повинен долікувати гроші хакерам, які тримають файли в заручниках. Будь-яка служба резервного копіювання в Інтернеті з функціями версії та безперервним резервним копіюванням повинна запобігати цьому. Оскільки всі найкращі постачальники резервних копій в Інтернеті включають ці дві функції, то опцій захисту від вимушеного програмного забезпечення набагато більше, ніж перелічені вище служби..

CloudBerry Backup виділяється завдяки своїй функції сканування програмного забезпечення для сканування та настроюваній політиці збереження. У меншій мірі це робить і Acronis True Image. Тим часом IDrive та SpiderOak забезпечують своєчасне відновлення для відновлення багатьох файлів одразу після очищення на комп’ютері шкідливих програм.

Для отримання додаткової допомоги ми маємо посібник із захисту від випробувань. Ми із задоволенням ставимо запитання нижче та завжди вітаємо пропозиції щодо служб, яких ми могли не помітити у боротьбі з кризами із заручниками. Будьте безпечні і дякую за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map