Найкраще резервне копіювання в Інтернеті з версією файлу 2020

Ви створили резервну копію файлів, але щось не так. Ви (або хтось інший) внесли зміни у свій фінансовий звіт, конспект нової книги чи інший важливий файл, і належна версія більше не доступна. Версія файлів, яка схожа на збережену історію ваших файлів, може допомогти. Ми обрали найкращу онлайн-резервну копію з версією файлів для вас.


Служба резервного копіювання записуватиме ваші зміни у своїй системі (скільки залежить від послуги). Ви можете використовувати версію файлів, щоб повернутися та отримати потрібну версію.

Вам може знадобитися це через хакерів. Вони можуть використовувати спеціалізовані зловмисні програми, які називаються викупними програмами, для шифрування файлів, а потім вимагати від вас викупу для їх розшифрування. Немає гарантії, що ви отримаєте свої файли, навіть якщо платите. Версія дозволяє вам уникнути цього, роблячи відкат, щоб отримати їх.

Тут ми надамо вам перелік сервісів, які надають найкращі можливості версій із найкращих онлайн-резервних копій. Якщо ви шукаєте, див. Хмарний сховище для версії. Перш ніж ми розпочнемо список, ми переглянемо критерії, за якими його склали.

Найкраще резервне копіювання в Інтернеті з версією файлу 2020

Що робить найкращу версію в режимі резервного копіювання в Інтернеті

Деякі сервіси пропонують необмежену версію, в той час як інші надають обмежене часове вікно для завантаження файлів – наприклад, 15 або 30 днів. Орієнтація лише на версію файлів може ускладнити визначення того, яка послуга краща, тому ми також розглянемо інші аспекти.

Другий наш критерій – цінність. Ви не хочете спорожнити свій банківський рахунок, щоб заплатити за дієву послугу. Краще, якщо служба має більше планів, оскільки ви зможете вибрати той, який відповідає вашим потребам, не переплачуючи. Деякі послуги є одними з найкращих необмежених онлайн-резервних копій.

Це завжди добре, якщо ви можете користуватися безкоштовним планом або пробною версією перед передплатою.

Досвід користувачів не повинен переповнювати вас налаштуваннями. Найкраще, якщо використання версій є простим. Це має бути справедливим і для решти послуг. Ми розглянемо, наскільки привабливим та функціональним є інтерфейс та на яких операційних системах працює клієнт.

Версія допоможе захистити ваші файли від атак викупних програм, але шифрування захищає від інших загроз. Ми побачимо, наскільки вона сильна і чи використовується вона як у спокої, так і під час руху.

Нам подобається шифрування нульових знань, оскільки це означає, що ви можете читати свої дані. Двофакторна автентифікація допомагає, якщо хтось вкраде ваш пароль. Безпечні центри обробки даних є обов’язковими.

Хороший і стабільний зв’язок є ключовим при створенні резервного копіювання. Швидкість завантаження файлів буде залежати від інфраструктури сервісу, а також від того, наскільки ви близькі до серверів та скільки пропускної здатності у вас є. Передача на рівні блоку – це відмінна функція, яка допоможе пришвидшити передачу даних після початкового резервного копіювання.

1. Найкраща резервна копія хмарних версій для версій: CrashPlan для малого бізнесу

CrashPlan запустив у 2007 році, але вийшов зі споживчого ринку через 10 років. І все-таки його бізнес-план доповнює його, оскільки він дешевий, пропонує хороші функції, такі як версії, і їх можуть використовувати домашні споживачі.

Ви можете встановити політику версій щодо клієнтського комп’ютера CrashPlan. Версія не зовсім необмежена, але враховуючи, що ви можете зберігати версії файлів з кроком 15 хвилин на невизначений термін, можливо, так і буде. Ви також можете зберігати видалені файли назавжди, що набагато краще, ніж інші сервіси, які видаляють їх через 30 днів.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

Кожен комп’ютер, який ви створили в резервному копії, коштуватиме 10 доларів на місяць. Ви отримаєте необмежену кількість резервних копій та можливість резервного копіювання необмежених зовнішніх накопичувачів. Це щомісячна підписка, тому ви можете скасувати її в будь-який час. Ціна не велика, якщо порівнювати її з Backblaze – вона вдвічі більша, – але це хороша пропозиція порівняно з іншими послугами.

Встановити настільний клієнт досить просто і займає лише пару хвилин. Використовувати це не важко, але налаштування операції з резервного копіювання може бути простішою. Неможливо створити резервну копію на основі типу файлу. Вам доведеться скласти план резервного копіювання вручну, навіть якщо він необмежений.

Клієнт інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації. Якщо вам потрібно контролювати створення резервної копії, веб-інтерфейс повинен зробити свою справу. Ви можете використовувати його для перевірки статистики користувачів, створення звітів та моніторингу відновлення файлів. Був також додаток для смартфонів, але його було припинено.

Перш ніж ваші файли покинуть комп’ютер, CrashPlan шифрує їх за допомогою 256-бітного шифрування AES. 128-розрядний AES захищає їх під час транзиту. Служба зберігатиме ваш ключ шифрування, але ви можете ввімкнути приватне шифрування, якщо бажаєте. Якщо це ввімкнено, CrashPlan не зможе отримати ваш пароль, тому не втрачайте його.

У будь-якому випадку переконайтеся, що у вас надійний пароль, оскільки CrashPlan не пропонує двофакторну автентифікацію. Захищеність центрів обробки даних на рівні. CrashPlan підтримує цілодобовий нагляд та інші заходи для запобігання вторгнення. Центри можуть протистояти відключенню електроенергії, стихійним лихам та пожежам.

Інші причини, які нам подобаються CrashPlan

Важко подобатися швидкості CrashPlan, тому що це не швидко. Ви можете вимкнути деякі процеси, які він використовує під час створення резервної копії файлів, але ми не рекомендуємо. Якщо ваші системні ресурси є низькими, ви можете ввімкнути перемикання та налаштувати клієнта на зняття ліміту після відсутності. Копіювання на рівні блоку прискорить подальше резервне копіювання.

CrashPlan пропонує необмежену кількість резервних копій, майже необмежену версію, яку ви можете налаштувати, велику безпеку та приватне шифрування. Хоча це може бути простіше у використанні та досягненні більш високих швидкостей, це загальна послуга, і саме тому це номер один у нашому списку. Дізнайтеся більше про це в нашому поглибленому огляді CrashPlan.

2. Acronis True Image 2018

Acronis дозволяє зберігати старіші версії файлів, поки ви не досягнете критеріїв очищення. Ви можете встановити його для видалення версій файлів до трьох років. Ви також можете встановити, скільки останніх версій має зберігати Acronis (до 99). Acronis зберігає видалені файли, якщо ви не включите їх видалення.

Є план життя, але, оскільки в ньому є кілька застережень, ми не можемо рекомендувати його. Розширені плани принесуть вам 250 ГБ резервного простору за $ 4,16 на місяць або 500 ГБ за $ 5,83 на місяць. Плани преміум-класу починаються з 1 ТБ за 8,33 доларів на місяць і закінчуються 5 ТБ за 21,66 долара на місяць. Послуга коштує дорожче, ніж її конкуренти, але не надто.

Клієнт настільних ПК зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий. Навігаційне меню ліворуч у використанні. Acronis дозволяє створювати резервну копію всього, а не вибирати конкретні файли. Хоча це займає більше місця, це значно спрощує створення резервного плану. Якщо ви вирішите це зробити, ви можете виключити файли, які ви не хочете робити з резервної копії. Повідомлення електронною поштою інформуватимуть вас.

За допомогою онлайнової інформаційної панелі ви зможете виконувати вручну резервні копії та відновити файли, що корисно для віддаленого керування. Інтернет-інтерфейс такий же хороший, як і настільний.

Рівень шифрування – 256-бітний AES. TLS / SSL захищає ваші дані під час передачі. Для захисту від викупу можна скористатися новою функцією під назвою Acronis Active Protection. Якщо це не вдалося, ви можете покластися на версію, щоб допомогти отримати свої файли. Немає двофакторної аутентифікації.

Acronis дозволяє сканувати свої файли, перш ніж надсилати їх у хмару. Процес вимагає використовувати пароль, який ви знаєте лише ви. Файли залишатимуться зашифрованими, поки ви не розшифруєте їх. Це означає, що Acronis – це нульове знання.

Центри обробки даних Acronis використовують ключові картки, біометричне сканування, патрулювання та моніторинг, щоб відмовити зловмисників. Не потрібно турбуватися про стихійні лиха та пожежі, оскільки інфраструктура може впоратися з ними.

Інші причини, які нам подобаються Acronis True Image 2018

Дивно, але Acronis швидкий для початкових резервних копій. На тестування було потрібно всього 15 хвилин, щоб створити резервну копію папки 1 Гб. Це одна з причин не помітити його більш високу вартість. Щоб детально ознайомитись із цінами та функціями, прочитайте наш огляд Acronis True Image 2018.

3. Ідею

IDrive знаходиться у верхній частині нашого найкращого списку хмарних резервних копій завдяки простоті у використанні та ретельних процесах. IDrive збереже попередні 10 версій кожного резервного копіювання файлів.

Ви можете вибрати між двома особистими планами: 2 ТБ ($ 52,12 на рік) або 5 ТБ ($ 74,62). Щомісячної підписки немає Якщо ви заплатите за два роки наперед, IDrive надасть вам знижку. Крім того, ви отримаєте 2 ТБ або 5 ТБ місця синхронізації, що становить 4 ТБ або 10 ТБ фактичного простору. Є безкоштовний план, який дає 5 Гб місця для тестування послуги.

IDrive залишає вам самостійно керувати резервним копією, на відміну від інших необмежених сервісів, які резервують усе. Це не просто досвід користувачів. Варіантів існує багато, і основним користувачам може знадобитися певний час, щоб їм було комфортно. Під час налаштування плану резервного копіювання він може працювати у фоновому режимі. Не повинно виникнути жодних проблем.

Шифрування AES-256 захищає ваші дані в стані спокою та в дорозі. Є приватне шифрування, але його потрібно буде ввімкнути до першої резервної копії. В іншому випадку IDrive збереже ваш ключ шифрування. На наш подив, не існує двофакторної автентифікації, яка допоможе вам, якщо хтось вкраде ваш пароль. Єдиний спосіб захистити його – зробити його міцним.

IDrive зберігає свої сервери в захищених центрах обробки даних в США. Вони можуть терпіти пожежі та стихійні лиха, такі як землетруси та повені. Проти людських загроз вони використовують датчики руху, спостереження та тривогу.

Інші причини, які нам подобаються

Початкові резервні копії завжди займають деякий час, але IDrive забирає це занадто далеко. Ми хочемо бачити кращі швидкості. Є кур’єрська служба під назвою IDrive Express, яка може допомогти. Ви також можете використовувати його для завантаження. Після початкового резервного копіювання все покращується, коли починається резервне копіювання на рівні блоку. Щоб дізнатися більше про його швидкість, читайте наш огляд IDrive.

4. Заднє світло

Backblaze – одна з найпопулярніших послуг і з поважних причин. Ми розмістили його у верхній частині нашого найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті. Служба створює резервну копію попередніх версій файлів, але лише до 30 днів. Незважаючи на те, що він забезпечує необмежену кількість резервних копій, немає можливості розширити політику версій. Це робить його менш корисним проти нападів викупових програм.

Ви можете отримати необмежену резервну копію на одному комп’ютері за 5 доларів на місяць (50 доларів на рік). Приємно бачити щомісячний план, тому що більшість інших послуг не пропонують його. Backblaze не створює обмежень щодо файлів для вашої резервної копії, тому ви можете створювати резервні копії файлів будь-якого розміру, не вибираючи їх вручну.

Якщо ви знайдете, що Backblaze працює для вас, заплативши за рік або два заздалегідь, ви отримаєте знижку 10 або 25 доларів.

Настільки ж проста, як і його схема ціноутворення, настільний клієнт робить все легко. Вам не потрібно вручну керувати резервною копією, тому що Backblaze робить це за вас. Він створює резервну копію всього, крім системних та тимчасових файлів. Все робиться клієнтом, тому не потрібно створювати резервний план. Це найпростіший досвід користувача, з яким ми стикалися.

Веб-інтерфейс працює добре. Це інтуїтивно зрозуміло, а навігація зручна для користувачів. Ви можете перевірити стан свого облікового запису на вкладці “Огляд”, тоді як на вкладці “Перегляд / відновлення” ви отримаєте доступ до своїх файлів.

Функцій безпеки немає. Поки ваші файли знаходяться в спокої, 128-бітове шифрування AES зберігає їх у безпеці. Це не AES-256, але це робить свою роботу. Під час передачі SSL піклується про файли.

Доступне приватне шифрування. Ви можете відключити його, якщо хочете, щоб Backblaze зберігав ваш ключ шифрування. Незалежно від вас, вам доведеться надіслати свою парольну фразу на Backblaze, щоб вона могла відновити ваші файли. Компанія стверджує, що видаляє вашу парольну фразу після відновлення.

Ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію, щоб запобігти доступу до вашого облікового запису, якщо хтось викраде ваш пароль. Існує навіть можливість вимагати код безпеки кожного разу, коли ви входите в систему.

Інші причини, які нам подобаються

Backblaze не обмежує швидкість завантаження, що допомагає при початковій резервній копії. Ви можете збільшити кількість потоків резервного копіювання, які працюють для досягнення більшої швидкості. Те, що ви (напевно) не можете обійти, – це відстань до серверів у Каліфорнії. Шифрування та стискання файлів також сповільнюють його. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Backblaze.

5. Карбоніт

Карбоніт – одна з найдавніших сервісів резервного копіювання, яка працює у 2005 році. Він орієнтований на домашніх користувачів та малий бізнес.

Служба підтримує версії, але не для Mac. Він зберігає, принаймні, три версії файлів, незалежно від віку. Крім цього, він зберігатиме версії до трьох місяців, включаючи одну версію за кожен попередні сім днів, одну версію для кожного попереднього трьох тижнів і одну версію для кожного попередніх двох місяців. Видалені файли зберігаються протягом 30 днів.

На відміну від інших необмежених сервісів резервного копіювання, Carbonite дозволяє вибирати між трьома планами. Базовий обійдеться вам у $ 71,99 і пропонує необмежену резервну копію з голими кістками. Плюс додасть резервну копію зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео в угоду за $ 111,99. Prime обійдеться вам у $ 149,99 і надасть можливість скористатися послугою відновлення кур’єра. Плани стягуються на рік.

Ви отримаєте знижку, якщо заплатите за два (5 відсотків) або три (10 відсотків) років наперед. Існує безкоштовна 15-денна пробна версія, якщо ви хочете перевірити послугу.

Робота з Carbonite проста, а настільний клієнт простий в установці. Вам потрібно виконати лише один крок під час ініціювання резервного копіювання, оскільки більшість процесів є автоматизованими (ознайомтесь зі списком файлів та розширень, які Carbonite виключає на своєму веб-сайті). Карбоніт навіть дозволяє легко перевірити стан своїх файлів, надаючи кольорові коди.

Це можна зробити за допомогою мобільного додатку Carbonite, який доступний для Android або iOS. Його інтерфейс мінімальний і забезпечує чітке планування та навігацію. Ви можете отримати доступ до збережених файлів і автоматично створити резервну копію фотографій за допомогою програми. Було б непогано мати можливість резервного копіювання інших типів файлів, але ви все одно отримаєте необмежений простір для своїх фотографій.

Карбоніт захищає всі дані, що зберігаються на його серверах, використовуючи 128-бітове шифрування AES. Він збереже ваш ключ, але ви можете ввімкнути приватне шифрування. Якщо ви це зробите, Carbonite використовуватиме замість цього 256-бітний AES. Сервіс вимагатиме від вас надійного пароля. Ви можете використовувати двофакторну автентифікацію, щоб переконатися в безпеці, якщо хтось її вкраде.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Резервне копіювання не швидке, тому воно не наближається до конкурентів, наприклад Backblaze та IDrive. Після початкової передачі його алгоритм рівня блоків допоможе прискорити процес. Якщо вам цікаво дізнатися більше, прочитайте наш огляд “Карбоніт”.

Фінальні думки

Хоча всі сервіси мають пристойну версію, CrashPlan та Acronis стоять головою та плечима над рештою. Вони дозволять вам здійснювати більш точний контроль над кількістю версій, які ви зберігаєте та на який термін. Інші служби розміщують жорсткий ліміт на кількість версій або днів, які ви отримуєте для їх збереження.

Дивлячись на інші критерії, такі як цінність, безпека, швидкість та простота використання, додає IDrive та Backblaze набагато ближче до перших двох місць у нашому списку. Карбоніт відстає від обох.

Які можливості редагування найкраще підходять для вас? Ваша улюблена послуга відсутня у цьому списку? Розкажіть нам у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map