Ми всі знаємо, що добре допомагати нашому соратнику, але ми не завжди домовляємось про найкращий спосіб зробити це. На індивідуальному рівні це важко. На щастя, у нас є некомерційні організації, зокрема понад 1,5 мільйона таких організацій у США. У цьому посібнику Cloudwards.net ми зробимо все, щоб допомогти їм керувати накладними витратами та виділити більше коштів, де потрібно, переглянувши найкращі резервні копії в Інтернеті. послуги для некомерційних організацій.


Такі організації працюють з великими грошима та окремими людьми, і зазвичай потрібно все це відслідковувати. Це дорівнює непроголошеним терабайте даних для захисту. Зберігати всі ці дані на жорсткому диску може здатися просто, але це не найбезпечніший варіант. Жорсткі диски можуть вийти з ладу або вийти з ладу, не кажучи вже про повені, пожежі та інші катастрофи можуть призвести до пошкоджень. SSD більш стійкі до відмов, але більш схильні до помилок.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати хмарне резервне копіювання. Перш ніж ми перейдемо до вибору серед кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, давайте розглянемо критерії, які ми використовували.

Найкраще резервне копіювання в Інтернеті для некомерційних організацій 2020 року

Що робить найкраще резервне копіювання в Інтернеті для некомерційних організацій та неурядових організацій

Оскільки, як правило, некомерційні організації та неурядові організації прив’язуються до грошових коштів, першими нашими критеріями буде цінність. Ми побачимо, що ви можете створити резервну копію терабайт даних за невеликі гроші. Чим більше планів пропонує послуга, тим краща її гнучкість і що ви отримаєте за ціну. Ми також віддаємо перевагу послугам, які пропонують знижку для некомерційних організацій та неурядових організацій.

Робота в цих організаціях не означає, що ви майстер інформаційних технологій. Ось чому ми розглянемо, як легко використовувати резервні копії в Інтернеті. Якщо досвід користувачів є простим та привабливим, ми вважаємо це плюсом.

Ви не хочете, щоб хтось возився з вашими даними, коли він знаходиться у хмарі. Ми розглянемо, як служби керують безпекою. Завжди є шифрування, і ми побачимо, який тип вони використовують, якщо вони мають двофакторну автентифікацію та наскільки захищені їх центри обробки даних. Нам також подобається шифрування знань з нульовим знанням, оскільки це означає, що ніхто не може прочитати ваші дані.

Резервне копіювання може зайняти тривалий час, але ми не хочемо, щоб це тривало довше, ніж слід, тому стабільне з’єднання завжди цінується. Стабільність стосується не лише інфраструктури сервісу, а також залежить від того, наскільки ви близькі до серверів та провайдера..

Тепер, коли ви знаєте наші критерії, давайте продовжувати рейтинг. Почнемо з нашого найкращого вибору, IDrive.

1. Найкраще резервне копіювання в Інтернеті для некомерційних організацій та неурядових організацій: IDrive

IDrive існує з 1995 року. Компанія має ноу-хау і це показує. Це найвище порівняння найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті.

Є два особисті плани: один із 2 ТБ та другий з 5 ТБ резервного простору. Крім того, ви отримуєте 2 ТБ або 5 ТБ місця синхронізації. Ви не можете платити щомісяця, потрібно підписатися на один-два роки. Він пропонує пару знижок. У перший рік ви отримуєте знижку від його стандартної ціни в розмірі 69,50 долара. Якщо ви платите протягом двох років, знижка збільшується.

Некомерційні організації отримують 50-відсоткову знижку від ціни за 2 ТБ, яка становить 34,75 доларів на рік. Також є безкоштовний план на 5 Гб, який дозволяє спробувати послугу, перш ніж взяти на себе довгострокову підписку.

Використовуючи IDrive, вам доведеться керувати своїми резервними копіями, на відміну від необмежених сервісів, які створюють резервну копію всього. Це не означає для простого користування. Оскільки є багато варіантів, може знадобитися деякий час, щоб звикнути (владні користувачі не будуть проти). Однак після його налаштування план резервного копіювання може працювати у фоновому режимі. Середній користувач не повинен мати жодних проблем.

IDrive шифрує ваші дані за допомогою 256-бітного алгоритму AES у режимі спокою та під час переходу. Він також може розшифрувати ваші дані, оскільки він за замовчуванням містить ваш ключ, але ви можете зберегти його, якщо бажаєте. Для цього вам потрібно ввімкнути приватне шифрування, перш ніж зробити першу резервну копію.

Двофакторна автентифікація недоступна для захисту, якщо хтось вкраде ваш пароль. Переконайтеся, що у вас є надійний пароль, щоб уникнути цього.

Захищені центри обробки даних у Сполучених Штатах містять сервери IDrive. Дані центри загартовані від стихійних лих та пожеж. Вони використовують спостереження, сигналізацію та датчики руху для запобігання вторгнення.

Інші причини, чому нам подобається IDrive

Ми хотіли б бачити кращу швидкість при початкових завантаженнях, але насправді вони можуть зайняти деякий час. На щастя, є кур’єрська служба, яка допомагає називати IDrive Express. Ви також можете використовувати його для завантаження.

IDrive дешево, якщо врахувати величезну некомерційну знижку. Ви можете створити резервну копію необмежених пристроїв, і вона використовує приватне шифрування для захисту ваших даних. Проте він не забезпечує двофакторну аутентифікацію, а також не простий у використанні. Загалом цього достатньо, щоб він став номером один у нашому рейтингу. Якщо цей міні-огляд зацікавив вас, ви можете прочитати більше у нашому повному огляді IDrive.

2. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE – це найвищий сервіс для тих, хто прагне захистити свої файли від корупції, крадіжок та сторонніх очей.

Послуга недешева, але для планів SpiderOak ONE існує знижка, якщо ви використовуєте SpiderOak для некомерційних організацій чи навчальних закладів. Існує кілька планів, що забезпечує гнучкість та 21-денну безкоштовну пробну версію.

Найдешевший план пропонує 5 Гб за 5 доларів на місяць, наступний пропонує 400 ГБ за 9 доларів на місяць, тоді є план 2 ТБ за 12 доларів на місяць та 5 ТБ, який коштує 25 доларів на місяць. Якщо ви платите за рік, є невелика знижка.

Клієнт робочого столу відчуває себе незграбним та застарілим. Більшість це робить, оскільки вони зосереджені на корисності. Веб-інтерфейс SpiderOak за функціональністю схожий на настільний клієнт. Ви не можете змінювати план резервного копіювання віддалено, і немає домашнього представлення, яке відображало б активність облікового запису. Додаток для смартфонів обмежений у функціональності, але простий у використанні.

Приватне шифрування є типовим для SpiderOak ONE. Рівень шифрування – 256-бітний AES, а файли шифруються під час транзиту за допомогою SSL. Компанія не зберігає ваші метадані у своїй базі даних, але залишає їх на вашому комп’ютері. Також доступна двофакторна аутентифікація.

Незважаючи на те, що файли зашифровані та приватні, у SpiderOak все ще є центри обробки даних, захищені від віртуальних та фізичних зловмисників. Вони також можуть протистояти стихійним лихам.

Інші причини, чому нам подобається SpiderOak ONE

Немає послуги резервного копіювання та відновлення кур’єра, але SpiderOak має гарну інфраструктуру. За словами клієнтів SpiderOak, резервне копіювання займає годину на 1 Гб. Що стосується сервісів резервного копіювання в Інтернеті, це добре. Наші тести підтвердили їх твердження. Початкові резервні копії займуть, принаймні, кілька днів. Після цього все повинно працювати швидше через резервне копіювання на рівні блоків.

SpiderOak ONE – не найкращий вибір для кожного користувача, але це хороший вибір завдяки його приватному шифруванню, хорошій швидкості та некомерційній знижці. Якщо ви хочете гайки та болти, ознайомтеся з нашим оглядом SpiderOak ONE.

3. CrashPlan

CrashPlan не має особистих планів, оскільки він вийшов зі споживчого ринку в серпні 2017 року. Однак його план малого бізнесу є дешевим і приносить надійні інвестиції, враховуючи інші функції, які пропонує послуга.

Ви отримуєте необмежену резервну копію на комп’ютер за ціною 10 доларів США, що стягується щомісяця, тому ви можете скасувати будь-який час (на відміну від IDrive, перегляньте цю статтю для порівняння). CrashPlan надає можливість резервного копіювання необмежених зовнішніх накопичувачів. Ціна не велика порівняно з іншими послугами, але далеко не найгірша. Для некомерційних організацій немає знижок.

Установка та вхід клієнта займають пару хвилин. У вас не буде проблем із клієнтом, але налаштування резервної копії може бути простішою. Неможливо створити резервну копію на основі типу, вам доведеться робити це вручну, навіть якщо це необмежене резервне копіювання.

Клієнт настільних ПК інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації. Якщо вам потрібно контролювати створення резервної копії, веб-інтерфейс повинен працювати. Ви можете використовувати його для перевірки статистики користувачів та моніторингу відновлення файлів.

CrashPlan забезпечує вам шифрування в кінці, а також в режимі спокою. Рівень використовуваного AES – 256-бітний. CrashPlan буде тримати ваші ключі шифрування, але ви можете ввімкнути приватне шифрування. Незалежно, виберіть надійний пароль, оскільки немає двофакторної автентифікації. Доступна версія, щоб допомогти проти викупу.

Інші причини, чому нам подобається CrashPlan

Нам це не подобається більше, тому що CrashPlan не працює в відділі швидкості. Ви можете вимкнути деякі процеси, які він використовує під час створення резервної копії файлів, але ми не рекомендуємо. Наші тести говорять про те, що ви можете завантажувати близько 10 ГБ на день.

Резервне копіювання комп’ютера за 10 доларів – це непогана угода. Безпека також на рівні. Якщо ви не заперечуєте проти меншої швидкості, CrashPlan може стати для вас хорошим вибором. Детальніше про його особливості читайте в нашому ретельному огляді CrashPlan

4. Карбоніт сейф

Карбоніт пропонує необмежене зберігання, але пропонує три плани замість одного. Базис – найдешевший за $ 72 на рік. Плюс коштує 112 доларів, але включає зовнішнє резервне копіювання жорсткого диска та автоматичне відео. Prime додає кур’єрську послугу за 150 доларів. Однак ці плани не пропонують знижку.

НУО отримують 10-відсоткову знижку на план Carbonite Safe Backup Pro – план, орієнтований на малий бізнес. За $ 287,99 на рік ви отримаєте 250 Гб хмарного резервного копіювання і зможете створити резервну копію необмежених комп’ютерів. Якщо ви підписалися заздалегідь на два роки, ви отримуєте додаткову знижку у розмірі 5 відсотків. Якщо ви підписалися на три роки, ви отримуєте 10 відсотків.

Робота з карбонітом проста. Клієнт настільних ПК (для Windows або macOS) легко встановити. Вам потрібно виконати лише один крок під час ініціювання резервного копіювання, оскільки більша частина процесу автоматизована. Карбоніт навіть дозволяє легко перевірити стан своїх файлів, надаючи кольорові коди.

Також є веб-клієнт, який можна використовувати для перевірки стану резервної копії, керування обліковим записом та доступу до файлів. Carbonite Mobile дозволяє робити ці операції на Android або iOS. Інтерфейс мінімальний. Ми маємо на увазі це по-доброму, оскільки воно не захаращене.

Карбоніт захистить дані, що зберігаються на його серверах, використовуючи 128-бітове шифрування AES. Він утримуватиме ключ шифрування для вас, але ви можете ввімкнути приватне шифрування. Якщо ввімкнути це, Carbonite оновить рівень шифрування до 256-бітного AES. Карбоніт вимагає від вас надійного пароля. Якщо комусь вдасться зламати це, вам допоможе двофакторна автентифікація.

Інші причини, чому нам подобається карбоніт

Існує не набагато більше, оскільки процес резервного копіювання Carbonite не швидкий, на відміну від деяких конкурентів. Якщо вам цікаво читати більше, перейдіть до нашого поглибленого огляду на карбоніт.

5. Резервне копіювання CloudBerry

На відміну від звичайного резервного копіювання в Інтернеті, CloudBerry Backup не включає в себе пакет пам’яті та не зберігатиме файли. Він функціонує більше як інформаційна панель, яка допомагає керувати планами резервного копіювання на інших хмарних платформах. У технічному плані це називається інфраструктура як послуга або IaaS. Якщо вам потрібно керувати кількома комп’ютерами та серверами, CloudBerry може бути найкращим рішенням для вас.

CloudBerry стягує кошти по-іншому, оскільки в ньому немає місця для зберігання даних. Вам потрібно буде придбати разову ліцензію та оплатити резервну копію за вибором. Наприклад, вам потрібно буде платити $ 5,57 на місяць за 250 Гб на Amazon S3. Ми рекомендуємо Wasabi як дешевий і масштабований (0,0039 доларів за ГБ та 0,04 долара за завантажений ГБ).

Для створення резервної копії в CloudBerry потрібно створити багато. Необхідно додати всі облікові записи у хмарному сховищі окремо (можна вибрати з 65 пунктів зберігання). Є багато варіантів на вибір, і це може бути неприємно.

Доступ до Інтернету підтримує лише Amazon S3, і ваш ПК повинен виконувати функцію хоста при запуску резервної копії CloudBerry. Це дійсно виконує роботу, але не надає багатьох функцій. Немає мобільного додатка, і це зрозуміло, враховуючи, скільки постачальників CloudBerry можуть підключитися.

Ви можете посилити безпеку CloudBerry, хоча те, що ви можете досягти, залежить від партнера сховища. CloudBerry використовує SSL під час транзиту, але шифрування на стороні джерела та в режимі спокою залежить від постачальників послуг.

З правильним партнером CloudBerry підтримує до 256-бітного AES на стороні клієнта. Багато резервних компаній підтримують шифрування лише на сервері, а це означає, що ви не керуєте ключем шифрування, і кожен, хто має облікові дані, може прочитати ваші дані. Ось чому шифрування CloudBerry на стороні клієнта може бути величезною підмогою. Просто переконайтеся, що ви не втратили свій пароль, тому що ніхто не може отримати його за вас.

Інші причини, чому нам подобається резервне копіювання CloudBerry

Оскільки ви передаєте резервну копію стороннім службам, тестування швидкості CloudBerry неможливо. Наші тести показали хороші результати, але вони були зроблені за найкращим сценарієм. CloudBerry не підтримує шифрування та стиснення, що уповільнило б процес для вибраних нами послуг.

CloudBerry відрізняється від класичних сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Це дешево і масштабується, але не просто для користувачів, які не закохані в ІТ. Незважаючи на те, що він не для всіх, він все одно вдається зробити те, що було призначено.

Фінальні думки

Не багато служб обслуговують некомерційні організації, але їх можна вибрати. Вибір правильного може зробити величезну зміну у вашій щоденній роботі, не кажучи вже про вплив на ваші фінанси. Ми вважаємо, що IDrive повинен стати вашим найкращим вибором, оскільки він пропонує величезну знижку, необмежену кількість комп’ютерів та приватне шифрування.

CrashPlan та SpiderOak ONE є надійними замінниками, тоді як останні два слід розглянути лише в тому випадку, якщо вам подобаються їхні особливості.

Що ви думаєте про наш вибір? Чи знаєте ви про будь-яку іншу службу, яка пропонує знижку для некомерційних організацій? Повідомте нас у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me