Найкраще програмне забезпечення для екранного запису

Програмне забезпечення для запису на екрані дозволяє зробити знімок монітора та поділитися ним із усім світом. Будь то потік гри, презентація для офісу чи відео лекція для студентів, програмне забезпечення для запису екрана є першорядним у тому, як ми зараз ділимось інформацією.


Однак не всі твори створені рівними. Деякі мають неприємні водяні знаки або відсутність варіантів експорту. Тут, на Cloudwards.net, ми розглянули найкраще програмне забезпечення для запису екрана, щоб визначити, який пакет споживає найбільше енергії, за найнижчу ціну, а також простий у використанні.

Читайте далі, щоб побачити наші рекомендації та чому ми вибрали кожну. Якщо це все-таки зображення, які ви шукаєте, прочитайте наш фрагмент на найкращому програмному забезпеченні для зйомки екрана.

Що робить програмне забезпечення для екранного запису хорошим?

Існує божевільна кількість варіантів запису на екрані, від безкоштовного програмного забезпечення, донорського програмного забезпечення, до решти програмного забезпечення та всього іншого. Прополка через все це може бути справою, оскільки програмне забезпечення призначене для виконання одного завдання, але часто виконує багато інших.

Це те, що ми спочатку розглянули, щоб програмне забезпечення могло стояти самостійно без зайвих функцій. Наприклад, багато хто додає відеоредакторів, які в кращому випадку є незграбними, інтерфейси більше нагадують MS Paint, ніж Premiere. Хоча ми дамо вам декілька варіантів у цьому списку, які містять відеоредактори, кожен з них може виконувати це самостійно.

Далі ми розглянули вартість. Зважаючи на те, що вони часто є ще одним інструментом, вони не повинні надмірно цінувати ціну, особливо для функцій, які не є ідеальними. Ми розглядали програмне забезпечення, яке або мала безкоштовну версію, або було дуже недорогим, намагаючись пропустити варіанти з надмірною кількістю пакета програмного забезпечення.

Хоча редактори відео не додавали багато балів, ми переглянули включені функції кожного програмного забезпечення. Це були головним чином функції, які допомагали під час запису, а не в дописі. Наприклад, можливість додавати накладки або записувати зображення в картинку займає високе місце серед наших міркувань.

Нарешті, ми розглянули зручність використання. Можливість швидко відкривати програмне забезпечення та швидко починати запис була важливою, не вимагаючи широкого налаштування для отримання потрібного вигляду. Можливо, вам доведеться поглибитись, щоб розблокувати повну потужність, але зручність використання все ще проста.

Камтасія

Camtasia – найдорожчий засіб у цьому списку, але він також найкращий. Це один з рідкісних випадків, коли вкладений відеоредактор є досить хорошим, що дозволяє вам знімати декілька записів аудіо та відео та поєднувати їх в одне місце.

Що робить його реалізацію настільки вдалою, це те, що відеоредактор та частини екрану, що фіксують екрани, знаходяться в різних місцях. Коли ви переходите в режим запису на екран, редактор зникає, тож вам не доведеться жонглювати вікнами.

У вас є вибір записати весь ваш дисплей або лише певне вікно. Ця невелика функція дуже корисна. Візьмемо, наприклад, викладача, якому потрібно екранувати захоплення для лекції. Вони могли захопити частину свого екрану, маючи конспекти уроків в іншій частині.

Це, мабуть, ймовірний сценарій, оскільки, враховуючи, що Camtasia дозволяє випускати презентації PowerPoint безпосередньо в програмне забезпечення. Ви вибираєте слайди, які ви хочете, і вони імпортують, потім ви можете нанести шар веб-камери чи будь-якого іншого носія зверху.

У Camtasia є багато функцій, включаючи анотації, натискання клавіш та миші та 4K-відео-рендерінг. Програмне забезпечення є дорогим, але постачається з усім необхідним, щоб взяти вас від запису до експорту.

TinyTake

TinyTake дешевший і знятий, ніж Camtasia, але все ж пропонує безліч функцій. Базовий додаток повністю безкоштовний, але лише для особистого використання. Для будь-якого комерційного підприємства вам потрібно буде придбати підписку.

Спочатку ми не були шанувальниками цієї моделі, вважаючи, що TinyTake обмежує час запису екрана. Однак плани дійсно працюють і мають додаткові функції, такі як хмарне сховище, щоб підсолодити горщик (хоча нічого в лізі наших кращих постачальників хмарних сховищ).

Це програмне забезпечення найкраще підходить для тих, кому потрібно щось швидке без зайвих витрат часу та зусиль. Камтасія набагато потужніша, але для того, щоб навчитися, потрібно й певний час. Тут не так. Інтерфейс мертвий простий, що призводить до обмеженої кількості опцій, але набагато менше плутанини.

Через обмежені можливості та шапки для запису TinyTake узгоджується з тими, кому потрібно зробити багато невеликих відео. На відміну від Камтасії, де хтось міг записати чотиригодинний підручник, TinyTake зосереджується на записі шматочків розміру укусу, що, враховуючи, означає, що це ім’я дуже підходить.

GoPlay

GoPlay знаходиться між нашими першими двома виборами, коли йдеться про структуру цін та особливості. Це програмне забезпечення для запису екрана в основному орієнтоване на ігри, але ви можете використовувати його з будь-яким додатком. Він підтримує всі ігри 3D / OpenGL, а також заголовки для мобільних пристроїв, тому вас слід охопити.

Хоча під час запису не так багато функцій. Ви все одно можете вибрати область свого екрана та захопити веб-камеру, але GoPlay не містить таких функцій, як запис натискання клавіш та примітки.

Отримайте повний 4К-знімок зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Для геймерів, які захоплюють свій геймплей, це величезна кількість, оскільки YouTube тепер дозволяє вміст 4K60p на самому світі. Після завершення редагування ви можете завантажувати безпосередньо на YouTube, а не експортувати та проходити процес окремо.

Тут включений редактор найкраще виглядає у списку, але не такий потужний, як Camtasia. Ви можете додавати фільтри, переходи та навіть маніпулювати швидкістю, які є усіма вражаючими особливостями, але не ті, які суттєво змінюються. Основна частина того, що робить цей редактор, – це складання кліпів, і, з цього приводу, це не може бути винне.

GoPlay пропонує безкоштовну версію програмного забезпечення, але з чіткими обмеженнями. Ви можете записувати до 10 хвилин одночасно, 720p, водяним знаком. Повна версія коштує менше 100 доларів за довічну ліцензію, а ще дешевше, якщо ви виберете річний план, тому для цього має сенс просто кусати кулю.

XSplit

Ще один фрагмент програмного забезпечення, орієнтованого на геймерів, XSplit – це потужне додаток для запису екрана, яке використовує далеко поза цільовою аудиторією. Він значно більше орієнтований на виробничу сторону процесу, а не на сторону редагування, тому ми рекомендуємо зовнішній редактор, хоча він не потрібен.

Вбудований в основному функціонує для з’єднання окремих кліпів разом. Є можливість завантажувати безпосередньо на YouTube чи соціальні мережі, але ви не знайдете гнучкості інших програм у цьому списку.

Це насправді не проблема, оскільки XSplit дозволяє зробити це багато заздалегідь. Простий інтерфейс шарування дозволяє помістити в кадр накладки, захоплення веб-камери та інше, перш ніж записуватись. Існує навіть можливість видалення фонів із зеленого екрану з веб-камери.

Ви можете зробити ще більше, поєднавши програмне забезпечення з плагінами. Магазин плагінів XSplit дозволяє налаштувати інтерфейс під свої потреби та додавати нові елементи сцени у міру необхідності. Наприклад, розтяжки Twitch можуть додати спеціальний спливаючий вікно пожертвування або список перелічених абонентів. Тут є маса можливостей, і вона постійно оновлюється, тому у вас завжди є щось нове, щоб спробувати.  

XSplit вказує на геймерів, але це також грамотна програма в інших сферах. Він повністю розміщений на передньому кінці та трохи не вистачає на задній частині. Хоча, іноді краще знімати сцену вперед, а не намагатися зібрати її пізніше.

ЗБМ

OBS або Open Broadcast Software відповідає своїй назві. Це безкоштовне програмне забезпечення для запису екрану з відкритим кодом з великою кількістю опцій та великою кількістю плагінів для завантаження.

Це дуже схоже на XSplit мінус відеоредактор та елегантний інтерфейс. Однак у вас є ті ж варіанти, що і для створення сцени. Є варіанти розміщення веб-камери, додавання статичних накладок та захоплення лише вибраних областей екрана.

Немає редактора відео, але це тому, що він вам справді не потрібен. Як випливає з назви, це програмне забезпечення орієнтоване на мовлення, тобто ви можете налаштувати зміни сцени на гарячих клавішах, щоб зробити редагування на місці.

Це відоме як “студійний режим”, і він дозволяє переглядати до восьми джерел одночасно та перемикатися між ними за потребою. Наприклад, прямі трансляції, які потребують камери та зйомки екрана, можуть використовувати сили OBS для цього.

Не потрібно використовувати його лише для трансляції. Просте записування екрана є центром OBS, і це досягає цього, не кидаючи занадто багато варіантів у обличчя. Це теж абсолютно безкоштовно, тому краще завантажити його та спробувати самостійно.

Висновок

Програмне забезпечення для запису на екрані часто замикається потужним, неефективним у виконанні тієї задачі, яку він призначений або зламає схематичним редактором. Ці фрагменти програмного забезпечення порушують цю тенденцію, поєднуються з функціональними редакторами, інтуїтивно зрозумілими інтерфейсами та безліччю функцій, щоб перейти від запису до експорту.

Яку програму ви завантажили? Чи є у вас варіанти, які ми пропустили? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me