Найкраще програмне забезпечення для 3D моделювання: життя в пластиці фантастично

3D-друк – це все більш популярна технологія, яка дозволяє проектувати об’єкти на своєму ПК та друкувати їх у вашому домі. Це яскравий приклад інформаційних технологій, що демократизують творчий процес. Найкращі інструменти 3D-моделювання дають вам можливість створювати речі за допомогою руйнівної технології, за яку ви інакше були б змушені платити премію.


У цій статті ми розглянемо деякі найдоступніші інструменти 3D-моделювання як за ціною, так і за зручністю використання. Лояльні читачі Cloudwards.net знайдуть, що там перетинається наша стаття про найкраще програмне забезпечення для 3D-графіки, тому перевірте і це, якщо ви хочете дізнатися більше про 3D взагалі.

Крім того, якщо вам потрібно зручне місце для зберігання ваших конструкцій, ознайомтеся з нашою найкращою статтею для зберігання хмар.

Немає обмежень у тому, що можна робити з 3D-друком. Що ж, є, але ми до цього підемо пізніше. Ви можете створювати меблі, декоративні предмети та функціональні машини. Люди друкують безпілотники і навіть вогнепальну зброю. Моделі для ігор або прикраси вашої квартири можуть бути роздруковані або посуд може бути виготовлений відповідно до ваших потреб.

Обмеження, ймовірно, залежать від якості вашого принтера та матеріалів, які ви використовуєте.

КрилаБудди

Очікується, що якість друку з часом покращиться, а витрати повинні знизитися. Із розвитком технології ми могли б закінчити друк наших предметів побуту та меблів. Це гарна новина для всіх, крім, можливо, вашого місцевого магазину меблів.

Ви можете завантажити моделі для друку з Інтернету, але створювати їх самостійно набагато веселіше. Якщо ви хочете сидіти на створеному вами стільці, то вас нічого не зупинить, просто пам’ятайте, щоб переконатися, що він достатньо сильний, щоб підтримати вас.

Як це працює

Як і в інструментах 3D-графіки, ми будуємо об’єкти, побудовані з точок у просторі 3D, які називаються вершинами. Ці вершини можуть бути пов’язані для створення краю. Краї, що утворюють петлю, складають площину, а площини складають поверхні предметів.

Багато функцій, спільних для інструментів 3D-графіки, не потрібні, коли ви зосереджені на друкуванні. Анімація вийшла. Візуалізація просто повинна показувати вам, що є, немає необхідності в фантазійному освітленні або натяжних картах.

Висока кількість полігонів вийде за межі можливостей більшості 3D-принтерів, і вам потрібно буде зосередитися на окремих об’єктах, а не на великих сценах.

BlenderCyberDude

Існує певний кросовер між цими інструментами та програмним забезпеченням 3D-графіки, який ми розглянули в попередній статті. Відмінність від 3D-моделювання полягає в тому, що існує багато обмежень щодо того, що можна зробити. Те, що можна створити на екрані, не завжди можливо в реальному світі.

Друк може бути повільним і не безкоштовним. Матеріали коштують грошей. Щоб забезпечити правильність друку, вам потрібно обмежити складність створення. Це означає, що ми хочемо – це прості, зрозумілі інструменти, які дозволяють нам моделювати таким чином, що відображає реальні обмеження у світі.

Що можна надрукувати

3D-принтери відрізняються за своїми можливостями, але простіші об’єкти, як правило, краще. Деякі принтери можуть мати проблеми з дрібними деталями або складними кривими.

Вам також доведеться враховувати силу і силу. Багатоповерхова будівля, підтримувана одним стовпчиком блоків, створених у Minecraft, не працювала б у реальному житті і, ймовірно, також звалиться в невеликому масштабі, тому вам потрібно думати більше про те, як це виглядає на екрані.

У 3D-принтерах існують спроби та помилки, оскільки кожен може бути різним. Друковані матеріали теж можуть мати велику різницю. Можна вибрати багато металів, пластиків та інших, які відрізняються жорсткістю, міцністю, зовнішнім виглядом та вартістю. Деякі підходять для переміщення деталей, інші – ні.

Вибір матеріалу також визначатиме рівень деталізації, з яким ви можете працювати. Товщина стінки стосується мінімальної відстані між поверхнями деталей моделі і, як правило, буде від 1 до 3 міліметрів, але може бути нижчою, якщо вам пощастить достатньо для роботи із золотом, сріблом або титаном.

Вартість 3D-друку

Щодо матеріальної вартості, дешевші матеріали, такі як нитка полімолочної кислоти або нитка ABS, доступні приблизно за 25 доларів за кілограм. Нейлонова і полікарбонатна нитка коштуватиме близько $ 100 за кілограм, а дорогі метали обійдуться вам за руку і ногу.

Під час друку зазвичай витрачається витрачений матеріал, часто багато, і ви не можете переробляти відходи або твори.

Самі принтери коливаються від декількох сотень доларів до приблизно 1500 доларів для споживчих моделей. Якщо ви по-справжньому серйозні, можна витратити понад 10 000 доларів. Ці моделі дозволяють друкувати деталі розмірами 1 метр і більше. Дешевші моделі зазвичай друкують розмірами менше 30 сантиметрів.

Якщо у вас немає принтера, ви все одно можете створювати моделі, оскільки є сервіси, які дозволяють надсилати їм тривимірні файли об’єктів і робити друк для вас. Сервіси, такі як Sculpteo, приймають файли у різних форматах і доставлять ваші моделі в будь-яку точку світу.

Можна навіть заробляти гроші, не маючи принтера. Є веб-сайти, на яких ви можете продати свої 3D-дизайни, а також послуги, які будуть друкувати моделі з ваших дизайнів і продавати їх від вашого імені. Такі послуги, як CGTrader і Shapeways, варто переглянути, якщо ви сподіваєтеся заробляти кілька додаткових доларів за свої навички.

Найкращі інструменти для 3D-друку

Треба експортувати інструмент 3D у формат STL, який використовуються принтери для друку. Перетворення STL-файлів у та з інших форматів буде корисним, а також коригування моделей для вирішення проблем із друком. Виправлення включають в себе виявлення, коли модель має край без колектора чи інші функції, які можна відобразити на комп’ютері, але вони не працюють в реальності. Можливість спростити геометрію також є плюсом.

Можливість вимірювання 3D-об’єктів також зручна, оскільки ви можете переконатися, що створені вами об’єкти відповідають потрібному масштабу або навіть відтворити вже наявні об’єкти, щоб вони могли бути змінені у вашому інструменті проектування. Реальні вимірювання корисні і для дизайнерів меблів чи інструментів.

Окрім використання програмного забезпечення для проектування ваших моделей, ви можете використовувати сервіси та інші інструменти для забезпечення їх друку. Наприклад, MakePrintable проаналізує ваші моделі, щоб перевірити, чи працюють вони та чи правильно друкувати.

Є також такі інструменти, як MeshLab, які можуть конвертувати об’єкти між форматами та експортувати в STL після виправлення вашої сітки, щоб переконатися, що вона друкується.

У цій статті ми хочемо, щоб наші інструменти були безкоштовними або мали безкоштовну пробну версію. Недороге краще, тому що тут не потрібно витрачати цілий статок. Ми шукаємо живлення, а також програми, які допоможуть нам легко отримувати наші ідеї на екрані і уникати того, щоб робити з цим принтер все, що не може..

1. Крила 3D

Wings 3D – це безкоштовний інструмент з відкритим кодом, доступний для Windows, Mac та Linux. Використовувати це просто. Ви можете додавати об’єкти, клацнувши правою кнопкою миші та вибираючи з меню примітивів, що включає звичайний набір регулярних 3D багатокутників. Він також має додаткові аксесуари, такі як спіраль і торовий вузол, що може виявитися складним для більшості принтерів.

WingsDesktop

Маніпулювання об’єктами просте. Ви можете перемикатися між чотирма режимами, які дозволяють керувати цілими об’єктами, гранями, ребрами або вершинами. Всі вони мають використання та дозволяють вам маніпулювати моделями різними способами. Можна екструдувати, скошувати і зварювати. Також є віртуальне дзеркало, щоб зберегти моделі симетричними.

Дисплей можна перемикати між перспективною точкою зору або ортографічною проекцією, що зручно, якщо ви працюєте з кресленням. Інженери та дизайнери, які раніше працювали так, оцінять цю особливість.

Використання крил 3D

Користувацький інтерфейс Wings 3D простий, але прямолінійний. Екранний текст пояснює ефект натискання кнопок і клавіш миші під час поточної операції. Це дозволяє легко досліджувати, як ви їдете, і означає, що вам не потрібно запам’ятовувати все, знайомлячись із своїм оточенням.

Його недостатня складність дозволяє легко впоратися. Робота з основними функціями 3D-маніпуляції легше, коли вас мало що відволікає. Екранні кнопки інтуїтивно зрозуміли і добре передають свої функції.

WingsRobot

Крила 3D проста, але це робить свою роботу. Він розроблявся 17 років, і його спрямованість на основи моделювання зумовила відмінний та простий у використанні інструмент. Він не роздутий порівняно з іншими, що робить його чудовим для тих, хто хоче створити прості об’єкти для друку.

Зосередження уваги на простій геометрії з низьким рівнем багатокутника – це ідеально підходить для 3D-друку. У крилах 3D не вистачає кількох дзвіночків, але вони менш актуальні, коли ви зосереджені на друкуванні. Ми розглядали це раніше в нашому розібранні найкращих інструментів 3D-графіки.

КрилаПримітивні

Він також експортує до потрібного формату .stl. Його моделі базуються на закритій сітці і не дозволять вам виготовити модель без колекторів, якщо ви не використовуєте функцію «дірка». Це повинно уберегти ваш цінний принтер від неприємних аварій.

Ви не отримуєте багато безкоштовного початкового вмісту з Wings 3D, але в Інтернеті є завантаження. Інструмент досить простий, що незабаром ви зможете заповнити порожню початкову область усіма дивними та чудовими творіннями.

Навчання користуватися крилами 3D

Документація, що входить в комплект, є базовою, а онлайн-посібник має досить багато прогалин. На щастя, те, що там зрозуміло, і, прямо розуміючи крила 3D, говорить про те, що потрібно знати. Вам розповідають, як створити 3D-об’єкт за допомогою ряду простих технік маніпулювання.

WingsTable

Поза документацією ви можете знайти безліч вказівок в Інтернеті. На YouTube не бракує відео, що пояснює, як створювати та створювати різні типи моделей.

Крила 3D прості та прості, але здатні. Замість того, щоб мати сотні функцій, це дозволяє вам легко виконувати дії, необхідні для створення та зміни 3D-об’єкта. Ми рекомендуємо його всім, хто хоче вивчити світ 3D друку.

2. Блендер

Блендер – це ще один інструмент, який існував з тих пір, як корови прийшли додому. Він розпочався як проект із закритим джерелом у 1998 році, але був випущений як відкритий код після кампанії краудфандингу в 100 000 доларів.

Blender безкоштовний і має лояльну спільноту, яка робить об’єкти для неї, а також пропонує допомогу та підтримку. Наприклад, веб-сайт Blend Swap має спеціальний розділ для об’єктів, що друкуються 3D, і дозволяє користувачам ділитися своєю роботою за ліцензією Creative Commons..

BlenderObject

Використання Blender

Користувальницький інтерфейс – це справжнє знаряддя кнопок і розширюваних секцій, багато з яких ви ніколи не можете торкнутися. Ті, хто любить пограти і дослідити, знайдуть безліч іграшок, але складність може відлякати людей, які хочуть швидко освоїти основні тривимірні операції.

Конфузно, що деякі меню мають однакову мітку, незважаючи на те, що вони мають різний вміст. Наприклад, кілька меню “перегляду”, розкидані навколо макета за замовчуванням, наприклад. Незважаючи на ці неоднозначності, інтерфейс користувача читається і може бути налаштований під вміст вашого серця.

BlenderMonkey

Навчитися використовувати Blender

На щастя, є онлайн-підручники для всього, що стосується Blender, і кілька стосуються налаштування та впорядкування інструменту для 3D-друку. Ось ми знайшли, хоча згаданий плагін не включений до останньої версії. Ми рекомендуємо видаляти вікна, які вам не потрібні, щоб вони не були безладними.

Після того, як ви дізнаєтесь основні операції, Blender – це дуже цікаво використовувати та дозволяє вам тягнути та штовхати об’єкти навколо зі збільшенням впевненості. Хоча ви можете маніпулювати ребрами, гранями та вершинами, як і в інших програмах, ви також можете використовувати інструменти для скульптури для маніпулювання об’єктом більш інтуїтивно зрозумілим способом, який більше схожий на вивчення художньої майстерності, ніж на технічну.

BlenderOutput

Хоча програмному забезпеченню не вистачає вбудованого підручника, є докладний онлайн-посібник для доповнення багатьох доступних навчальних посібників YouTube.

Що може зробити Blender?

Дивлячись на те, що інші люди створили за допомогою Blender, ясно, що небо є межею, коли справа стосується того, що ви можете створити за допомогою нього.

У Blender є інструмент для кожного випадку, багато з яких будуть надмірними, якщо ви просто робите меблі. Якщо ви хочете тримати речі голими кістками, це, мабуть, не для вас. Це чудово, якщо ви хочете робити кросовер, наприклад, створити гарний візуалізацію того, що ви друкуєте, або використовувати моделі для друку в анімації.

Використання вдосконалених інструментів Blender може призвести до появи моделі, яка не друкується. Інструмент remesh стане у нагоді, якщо це станеться. Ви можете використовувати її для спрощення моделі або видалення отворів, які можуть утворитися.

BlenderCat

Програмне забезпечення не є досконалим. У документації є непарне посилання, і ми знайшли посилання в інструменті, що вказує на сторінки без вмісту. Це незначні прислівники, оскільки громада активна і має бути в змозі допомогти, якщо ви попросите її.

Blender – це один із найсучасніших інструментів, який ми дивимось, і що може запропонувати для 3D-друку, а також для розробки і анімації ігор. Якщо вам потрібно зробити більше, ніж друкувати, це, мабуть, найкращий вибір для її спектра можливостей. Ми розглядаємо це як один з найкращих доступних безкоштовних інструментів. Завантажте його для Windows, Mac або Linux.

3. 3D косою рискою

Натхненний тим, як діти створюють складні предмети в Minecraft, 3D Slash – це праця любові до творця Сільвейн Хует. На основі скульптури з каменю це простий у користуванні інструмент, який ідеально підходить для 3D-друку.

3-косою коробкою

Ви починаєте з великого куба і вибраного інструменту молотка. Клацання на кубі знімає з нього блоки, дозволяючи ліпити його. Ви можете змінити розмір вилученого куба і працювати при більш тонких рівнях деталей, якщо хочете. Також є інструменти для відновлення кубів, а також для збирання та видалення більших секцій. Це інший підхід від інших інструментів, але працює добре.

Використання 3D Slash: Creative Destruction

3D Slash – це дуже цікаво використовувати. Відколювання у вашому блоці не просто знімає шматок, воно робить шматочки осколкової скелі летять скрізь. Існує навіть задовольняючий звук, що виходить «забиваючи», щоб ви відчували, ніби ви зубчате справжню скульптуру.

3 інструменти

Звук ударної скелі, що супроводжує свердло, задовольнить будь-кого зі схильністю до віртуального знищення і зробить 3D Slash гідним зняттям стресу на додаток до корисного інструменту. Діти люблять це, принаймні, так само, як і ваш нібито дорослий письменник.

Існують засоби для малювання, які дозволяють вам забарвити один раз блок або перекласти його на цілі ділянки одночасно, і всі вони мають свої ефекти. Анімація та звукові ефекти можуть здатися тривіальними, але вони використовують 3D Slash тактильно і приносять міцне відчуття зв’язку з вашою роботою.

Однак ви не обмежуєтесь починати з куба. Ви можете генерувати 3D-текст, з яким можна працювати і чіп. Класна функція дозволяє імпортувати 2D зображення, яке потім перетворюється в блок-форму. Як і у 3D Slash, він працює набагато краще, ніж ви очікували.

Простий ескіз, який ми намалювали, легко перетворив у два кольори, а активний колір став блоком. Скріншот веб-сайту новин, імпортованого на 3D Slash, також добре працював, даючи нам тривимірне зображення заголовків, і хоч картинки, де розмиті, він був впізнаваний як газета.

3 кращі новини-часи

Ви навіть можете імпортувати 3D-об’єкти з інших інструментів. Хоча ми мали обмежений успіх, намагаючись імпортувати нашу високополігонічну голову зі Скульптрису. Він працював, але 3D Slash перетворив його на величезну кількість блоків розміром з біомом Minecraft. Цю функцію варто вивчити, але вам потрібно буде пограти, щоб побачити, що працює.

Безкоштовна версія 3D Slash

Хоча безкоштовна версія 3D Slash доступна, вона має деякі основні обмеження. Наприклад, ви можете використовувати лише вісім кольорів, хоча це не має значення, якщо ви друкуєте з одноколірного матеріалу.

Безкоштовна версія також вимагає реєстрації, яка призвела до нас через кілька дивовижних екранів, які не були зрозумілі, і діти, а можливо і їхні вчителі, почухають голову.

3слєд-реєстрація

Прикро, що ви не можете зберегти свою роботу у безкоштовній версії, хоча це робить один проект відкритим між сесіями. Вам потрібно буде заплатити пару доларів, якщо ви хочете зберегти проекти або надрукувати їх через файл .stl. Це не призведе до розбивки банку на рівні 2 доларів на місяць, але безкоштовна версія містить багато, щоб зайняти вас.

Забавний і простий у використанні, 3D Slash – це ідеальний інструмент для вчителів з 3D-принтером у класі, які хочуть змусити дітей створювати речі, якими вони користуються. Дорослі, які хочуть пограти з простим, але приємним, програмним забезпеченням, також не повинні піднімати собі ніс..

Підхід 3D Slash – це потужний і швидкий спосіб створення 3D-моделей. Це дивовижно ідіосинкратичний інструмент з мішками особистості, і ми радимо поглянути на нього.

3D Slash доступний для Windows, Mac, Linux та BlackBerry.

4. Скульптура

Sculptris, від Pixologic – стабільний партнер більш просунутого та дорожчого ZBrush. Хоча ZBrush орієнтований на більш досвідчених користувачів, Sculptris прагне дати новачкам увійти у світ 3D-моделювання.

Навчання скульптурі

Після того, як був обурений огидним демоном, який пильно дивився на нас під час встановлення, ми відкрили .pdf посібник, щоб знайти те, що схоже на оголену жертву вбивства. Як тільки ми пережили шок, ми знайшли чудовий посібник на 47 сторінок, який слугує чудовим посібником по Sculptris та 3D-моделюванню в цілому..

скульптрис-демон

Посібник більший, ніж підручник з голими кістками, посібник є достатньо коротким, щоб початківці могли працювати протягом кількох годин, але досить довгий, щоб усе детально пояснити. Ми б оцінили це як найкращий інструмент, який ми розглянули з точки зору документації.

У той час як більшість інструментів починаються із екрана екрана з опцій, що супроводжується порожньою сіткою, що зобов’язує вас проходити через параметри та кнопки, щоб розпочати роботу, Sculptris представляє вам велику сферу в центрі екрана та текст керівництва праворуч. Кілька кнопок та інструментів сидять непомітно вгорі зліва.

Використання Sculptris

Макет читабельний, стильний і пропонує багато з чим працювати, не будучи переповненим чи залякуючим. Немає складних меню для навігації.

Натискання на сферу додає об’єм навколо, куди ви клацнете, що дозволяє почати розробляти об’єкт зі складною геометрією. Клацання правою кнопкою миші обертає вашу модель.

Введення є дзеркальним, тому початкове налаштування дозволяє легко додати очі, ніс і рот до вашої сфери, і незабаром отримати щось, що нагадує обличчя. Гаразд, наші початкові зусилля виглядали як потворна сестра лейтенанта Ворфа, але чудово, як легко виготовити щось досить складне.

Sculptris підлаштовує складність вашого об’єкта під час роботи над ним, додаючи полігони за необхідності, тому кутове відчуття багатьох 3D-інструментів тут не так вже й багато. Використовуючи його, більше схоже на ліплення глини.

Багато операцій, які ви можете виконати на своїй моделі, досить динамічні. Модель не просто змінює одну вершину чи кут за один раз, але все навколо, де ви натискаєте, коригується під час внесення змін. Це відчувається органічніше, ніж чиста маніпуляція на основі вершин, яку ми виявили в інших місцях.

скульптор-метал-людина

Для кожного інструменту є смуги розмірів і міцності, а також пара інших варіантів, але їх чітко і легко розібратися. Вам рідко доводиться шукати, що щось робить у посібнику.

Важливо, що розрив між наміром та дією невеликий. Якщо ви хочете певним чином маніпулювати вашою моделлю, зазвичай це можна зробити. Може знадобитися деяке експериментування та деяке використання функції скасування, але ви можете перекласти свої ідеї на екран.

Визначити різні інструменти потрібно багато часу, але їх не так багато, і їх можна зрозуміти за допомогою декількох клацань миші.

Друк за допомогою Sculptris

Хоча його робочий процес ідеально підходить для створення 3D-моделей для друку, одна велика проблема Sculptris полягає в тому, що він не експортує у формат .stl поза коробкою. Його формат .obj можна перетворити в .stl іншими інструментами та службами, тому це не є вимикачем угод, але це додасть додатковий крок у ваш робочий процес, якщо ви робите свою друк.

скульптур-голова

Що стосується виготовлення коробкового предмета меблів зі сторонами певної довжини або будь-якого іншого, що має прямі краї, Sculptris – це не найкращий інструмент. Хоча для нічого органічного це одкровення. Хоча майстерність та практика, безумовно, принесуть нагороди, інструменти досить інтуїтивні, щоб кожен, хто має мистецькі здібності, почав отримувати результати відразу.

Він включає в себе кілька предметів для початківців, з якими можна пограти, включаючи голову та гуманоїдну фігуру. Існує багато матеріалів для використання, які добре виглядають і допоможуть вам відтворити вигляд матеріалу, який ви використовуєте для друку.

скульптури-матеріали

Простий у використанні та орієнтований на освіту, Sculptris – це фантастичний інструмент для навчання та створення об’єктів. Якщо ви хочете чогось простого, він стрункіший і привітніший, ніж Wings 3D, хоча органічний вигляд може бути складнішим для вашого принтера.

Sculptris безкоштовний і доступний для Windows та Mac.

5. SketchUp

SketchUp орієнтований на створення більших сцен, таких як планування приміщень або планів на свіжому повітрі, а не на окремих моделях.

Він постачається в про-версії за $ 695, яка має безкоштовну пробну версію, і безкоштовну версію на основі браузера, що саме ми дивимось. Версія браузера має обмежені можливості експорту, але дозволяє експортувати у формат .stl.

ескіз-квартира

Перше, що ми побачили після реєстрації – це спливаюче вікно, яке повідомляло нам про наявність проблеми з підтримкою пам’яті нашого веб-переглядача. Це не найкращий спосіб почати, але ми продовжили. Під час першої екскурсії нам довелося натиснути декілька екранів із позначеними стрілками, що вказують на кнопки, а потім скласти обов’язкову угоду щодо умов обслуговування.

Після цього ми опинилися на незвичній вихідній точці. Замість куба чи сфери SketchUp подарував нам безликого, бородатого чоловіка. Це розумна ідея. SketchUp ідеально підходить для побудови об’єктів реального світу, а вищезгаданий джентльмен надає керівництво з огляду на масштаб.

ескіз-рано

Навчання ескізу

Користувацький інтерфейс виглядає приємно, але не є інтуїтивно зрозумілим. Ми змогли намалювати квадрат досить легко інструментами для малювання, але вибір інструменту для заливки та натискання всередині нашої форми нічого не зробив. Треба було вдатися до посібника.

На жаль, такого, схоже, не було. Відеоуроки – це порядок дня тут. На щастя, ми виявили корисне вікно інструктора, яке дає вам список операцій, які можна виконати за допомогою вибраного інструменту.

Це значно полегшує з’ясування речей. Інтернет-версія повинна завантажувати кожну сторінку, що дозволяє трохи відчути незграбність, але це все-таки хороший спосіб вчитися.

Використання ескізу

Після того, як ми з’ясували основи, ми знайшли багато що подобається у SketchUp. Наприклад, прямокутники та інші 2D форми можна легко намалювати у наданому тривимірному просторі. Потім їх можна витягнути і розтягнути в тривимірні форми.

ескіз-блоки

Легко замалювати кілька прямокутників, потім витягнути їх у набір хмарочосів, будівлю чи стіни для кімнати. Налаштування кімнати або зовнішньої зони не займе багато часу.

У вас також є багато інструментів для вимірювання, тому якщо вам потрібна точність, це чудовий інструмент для використання. Бородатий джентльмен, що стоїть у робочій області, підтверджує розмір та вказує на силу SketchUp – створення об’єктів у реальному світі – що робить його ідеальним для 3D-друку.

Панорамування та збільшення масштабів просто. Повернути погляд середньою кнопкою миші – це приємно і плавно, але рух за допомогою інструменту для ходьби відчуває себе незграбним. Перехід на інструмент для сковородок дав нам набагато кращі результати.

Існує багато текстур, які можна застосувати до поверхонь предметів, щоб вони виглядали правильно, не додаючи багато 3D деталей. Як приємний штрих, є категорія текстур, присвячена 3D-друкованим матеріалам, тож ви можете зробити так, щоб вони виглядали як вони будуть після їх друку.

ескіз-текстури

Це хороший, швидкий інструмент для проектування та планування, який добре підходить для 3D-друку, хоча його фокус на більших об’єктах не є ідеальним, якщо у вас немає доступу до великого, дорогого принтера.

Фінальні думки

Незважаючи на те, що 3D-друк – це молоде поле, існує вже багато чудових програмних варіантів для 3D-моделерів. Хоча ці інструменти виконують навички нагородження, їх використовувати не так складно, як вам здається. Між вами нічого не стоїть і не виводить ідеї на екран і з принтера.

Проводячи дослідження для цієї статті, ми були здивовані тим, скільки інструментів було доступно, ніж ті, що ми знали. Багато з них є безкоштовними та з відкритим кодом, а процвітаючі громади працюють над їх вдосконаленням.

Інструменти, які ми розглянули, відрізняються один від одного і пропонують цілий ряд підходів. 3D Slash простий, але під його чарівною зовнішністю є потужний інструмент. Ми рекомендуємо його для дорослих, зацікавлених у створенні простих скульптур на основі блоків, і як навчальний інструмент для дітей.

Правильний інструмент для роботи

Крила 3D – це просто і просто для побудови геометрії. Він простий у використанні та ідеально підходить для побудови моделей, придатних для 3D-друку.

Sculptris інтуїтивно зрозумілий, художній і робить створення складних моделей максимально простим. Ми рекомендуємо його тим, хто хоче виготовити більш органічні моделі, такі як обличчя або істоти.

Blender містить безліч інструментів, не надто складно. Це універсальний і потужний програмний засіб, який тут може запропонувати і найскладніші пропозиції.

SketchUp – це чудовий інструмент для швидкого макетування великих сцен та проектування функціональних об’єктів. Він також має чудові функції для моделерів.

ескіз-будинок

Хоча інструменти тут здатні давати вихід на професійному рівні, нам би не було незручно передавати новачків в руки. Для досвідчених з одним із них вони досить чіткі, що спроба іншого дасть вам новий погляд на речі і, можливо, корисний альтернативний інструмент.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map