Поміркуймо, всі помиляються. Використання хмарного сховища для зберігання даних та співпраці є привабливим, але рано чи пізно ви (або один із ваших співробітників) щось змінитимете випадково, і ваш попередній музичний аркуш, дизайн чи звіт стали частиною цифрової історії, але це не втрачено навіки. Версія файлів може допомогти, тому ми зібрали найкращий хмарний сховище для неї.


Версія файлів працює як історія ваших файлів. Коли ви змінюєте файл, служба позначає його як більш нову версію та оновлює його записи. Це дозволяє вам повернутися до однієї із старих копій, коли ви внесете небажані зміни.

Версія може допомогти вам у боротьбі з пошкодженнями файлів, у тому числі тих, що викликані вимогами. Ransomware зашифрує ваші файли та вимагатиме оплати для їх розшифровки. Якщо ви маєте належну версію, ви можете просто відкатати свої файли та уникати піддаватися хакерам.

У цій статті ми зупинимося на службах, які надають найкращі хмарні пам’яті з версіями. Перш ніж розпочати, давайте перейдемо до наших критеріїв.

Найкраще хмарне сховище для версії 2020 року

Що робить хмарне зберігання найкращим для версій

По-перше, звичайно, сама версія. Деякі служби пропонують версію файлів протягом обмеженого часу, наприклад, 15 або 30 днів. Інші не встановлюють обмежень. Оскільки лише при перегляді версії файлів можуть відображатись служби, які відповідають їх, коли їх немає, ми також розглянемо інші аспекти служби.

Цінність залежить від ціни послуги та того, що ви отримуєте за неї. Чим більше планів пропонує послуга, тим краще, тому що ви можете вибрати план, який відповідає вашим потребам. Це завжди добре, якщо ви можете скористатися безкоштовним планом або пробною версією, перш ніж вирішити підписатися.

Хороша безпека – ще один важливий аспект, оскільки ви хочете, щоб ваші дані були безпечними. Ми звернемо свою увагу на тип шифрування, який пропонує служба, і на те, чи вона використовує її як у спокої, так і під час транзиту. Нульове знання є кращим, оскільки воно не дозволяє комусь, крім вас, читати ваші дані. Також важлива двофакторна автентифікація, оскільки вона допомагає вам, якщо хтось вкраде ваш пароль.

Використання версій для відкату ваших файлів має бути простою практикою. Це стосується і решти послуг. Ви не хочете використовувати його як складну справу. Ми розглянемо, як працює інтерфейс, чи є дизайн привабливим та в яких операційних системах працює клієнт.

Для швидкого завантаження файлів потрібне хороше стабільне з’єднання. Отримання цього залежить від інфраструктури служби хмарного зберігання, вашого провайдера і того, наскільки ви близькі до серверів. Ще однією чудовою особливістю є передача на рівні блоку, яка робить завантаження швидшим шляхом передачі лише частин файлу, які зазнають змін.

1. Кращий хмарний накопичувач для версій: Sync.com

Sync.com була заснована в Торонто в 2011 році. З тих пір вона отримала репутацію надійної безпеки та конфіденційності користувачів. Ось чому ми розмістили його в топі нашого найкращого рейтингу хмарних сховищ. Служба також користується суворими законами про конфіденційність Канади.

За замовчуванням Sync.com дозволить зберігати старі версії файлів до 30 днів, але ви можете скоригувати тривалість, якщо хочете. Підписавшись на план персональних програм, ви зможете зберігати необмежену кількість версій на невизначений термін, і вони не зараховуються до вашої квоти зберігання Це стосується і видалених файлів.

Персональний Pro обійдеться вам у 49 доларів на рік за 500 ГБ пам’яті або 96 доларів на рік за 2 ТБ, що легко є однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Є також безкоштовний план, якщо ви хочете перевірити послугу. Використовуючи його, ви отримаєте 5 Гб безкоштовного сховища. Якщо вам потрібно більше, ви можете отримати гігабайт для кожного свого друга, якого ви посилаєте (до 20 Гб).

На відміну від деяких, Sync.com серйозно ставиться до безпеки. Він використовує 256-бітний AES разом з протоколом TLS для захисту передач під час передачі до центрів обробки даних від підслуховування. Майте на увазі, що Sync.com не відповідає стандартам нульових знань, тому, якщо ви втратите свій пароль, він не зможе отримати його для вас. Це наш найкращий вибір серед найкращих сервісів з нульовим знанням.

Двофакторна автентифікація доступна, щоб допомогти вам, навіть якщо ваш пароль недостатній (прочитайте наш надійний посібник з паролем, якщо ви не знаєте, як його зробити). Увімкнути це завжди гарна ідея.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Робота з клієнтом робочого столу Sync.com проста і складається з використання папки синхронізації та доступу до клієнта через піктограму панелі завдань. Ви отримуєте всі функції і за допомогою веб-клієнта, а також інші, що покращують загальний досвід роботи.

Клієнт настільних ПК доступний в Windows та macOS, але не в Linux (прочитайте наш кращий хмарний сховище для Linux, якщо вам це потрібно).

Sync.com огляд та порівняння

Додаток для смартфонів доступний для Android та iOS. Ви можете використовувати його для роботи з файлами в режимі офлайн та автоматично завантажувати фотографії та відео в хмару. Прочитайте наш огляд Sync.com для отримання додаткової інформації.

2. pCloud

pCloud – це ще одна послуга, яка знаходиться вгорі нашого найкращого списку хмарних пам’яток. Послуга працює в бізнесі з 2013 року і охопила вісім мільйонів користувачів. Серед його клієнтів – великі імена, такі як Twitter та BMW.

Плани Premium, Premium Plus та Lifetime зберігають версії файлів протягом 30 днів. Ви можете скористатися функцією перемотування назад, щоб повернутися в минуле, переглянути попередні версії файлів і відновити їх, якщо вам потрібно. Поки видалені файли та папки знаходяться у кошику, їх можна відновити. Інакше вони пішли назавжди.

Ви можете платити 39 доларів на рік, щоб отримати доступ до додатку Розширена історія файлів, що дозволяє зберігати старі версії до року (з дати покупки).

План Premium дасть вам 500 Гб пам’яті за 4,99 долара на місяць, а Преміум Плюс надає 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Обидва плани зберігатимуть історію вашої файлу протягом 30 днів і дозволять робити необмежену віддалену завантаження.

Якщо ви вважаєте, що pCloud добре підходить, ви можете обрати довічну ліцензію, що є хорошою угодою. Також є безкоштовний план, який дає 10 Гб пам’яті пам’яті та один додатковий гігабайт для кожного рефералу, до 20 ГБ загалом. Ми детально описуємо всі варіанти передплати в нашому огляді pCloud.

pCloud розраховує на шифрування TLS для захисту даних у дорозі. Як під час транзиту, так і в спокої, він використовує 256-бітове шифрування AES. За $ 4,99 на місяць ви можете використовувати доповнення Crypto і переконатися, що ваші файли захищені шифруванням з нульовими знаннями. pCloud зберігає ваші файли щонайменше у трьох захищених місцях сервера.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Настільний клієнт доступний для Windows, Mac та Linux, а мобільний додаток для Android та iOS. Клієнт настільного комп’ютера додає піктограму, яка використовується для синхронізації та резервного копіювання файлів у системний трей, що допомагає взаємодіяти з вашим накопичувачем pCloud. Інтерфейс чудовий, але він інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації.

Мобільний додаток вражає, оскільки дає можливість редагувати деякі документи, а не просто їх переглядати. Він також може відтворювати відео та аудіо файли.

Новим користувачам буде легко користуватися веб-інтерфейсом, оскільки це найпростіший. Доступні всі інструменти pCloud. Єдиний недолік – це не корисно, коли вам потрібно перенести великі файли. У цьому випадку краще дотримуватися настільного клієнта.

3. Тресорит

Компанія Tresorit базується у Швейцарії, але зберігає свої дані на серверах у Нідерландах та Ірландії. Це одна з найзахищеніших хмарних служб зберігання даних.

Історія версій зберігає знімки всіх змін, внесених до файлів у ваших тресорах (папці, яка використовується для синхронізації). Версія обмежена лише обліковими записами Premium, Solo, Business та Enterprise. План Premium надасть вам 90-денний термін версії, але лише 10 версій файлу. Індивідуальне та всі бізнес-плани надають вам необмежену версію та історію, а також відновлення видалених файлів.

Багато користувачів вважають, що ціни Tresorit є холодним душем, оскільки вони не порівнянні з іншими послугами. Найдешевший план, Преміум, коштує $ 12,50 на місяць і дає лише 200 ГБ. Інший особистий план, Solo, отримає вам 2 ТБ пам’яті, захищені паролем посилання та дозволить синхронізувати до десяти пристроїв. Коштує 30 доларів на місяць. Ви отримаєте знижку, якщо заплатите за рік.

План малого бізнесу коштує 20 доларів на користувача в місяць і надає 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. Бізнес-план, який наразі складає 50 відсотків, надасть вам розширений контроль над файлами та підтримку за 12 доларів на користувача на місяць. Додайте до цього розширеного навчання адміністратора, API та персоналу, і ви отримаєте план Enterprise, який вимагає 100 користувачів та коштує $ 24 на користувача щомісяця.

Tresorit виправдовує свою високу ціну, забезпечуючи чудову безпеку. Центри обробки даних, які він використовує, відповідають найновішим стандартам ISO, і вони працюють під управлінням Microsoft Azure. У центрах працюють спостереження, патрульні служби безпеки та біометричне сканування.

Ви можете використовувати шифрування нульових знань, щоб зробити свої дані приватними. 256-бітове шифрування AES захищає ваші дані від крадіжок. Якщо хтось вкраде ваш пароль, вам допоможе двофакторна автентифікація. Ознайомтесь із повною сумою щодо безпеки Tresorit в нашому огляді Tresorit.

Інші причини, чому нам подобається Тресорит

У багатьох хмарних службах зберігання є тонкий настільний клієнт, який включає в себе папку синхронізації та параметри значка панелі завдань. Tresorit йде далі, надаючи повний клієнт настільних ПК для Windows, macOS та Linux.

Для деяких це буде зайвим ускладненням. Іншим сподобається. Ми пропонуємо скористатися 14-денним випробуванням Tresorit, щоб дізнатися, де ви потрапляєте з цього питання.

4. Dropbox

Це одна з найдавніших хмарних служб зберігання даних, де було винайдено загальні моделі для синхронізації та алгоритми синхронізації на рівні блоків. Dropbox також має понад 500 мільйонів користувачів.

Версія Dropbox зберігає ваші файли протягом 30 днів у вільному або акаунті Dropbox Plus, в той час як Професійні та Бізнес плани надають підписникам 120 днів версії файлів. Це також дозволяє відновити видалені файли.

План Plus дає 1 ТБ пам’яті за 10 доларів на місяць, що є гідною ціною. Вона включає в себе такі функції, як пріоритетна підтримка електронної пошти, видалення віддаленого пристрою та папки в автономному режимі на мобільному пристрої. Професіонал додає розумну синхронізацію, вітрину, повнотекстовий пошук та підтримку пріоритетного чату та розширений спільний доступ, але не збільшує місця для зберігання. Коштує 20 доларів на місяць.

Є безкоштовний план, але він дає вам мізерні 2 Гб пам’яті. Ви можете заробити 500MB за рефералом.

Ви не отримаєте шифрування нульових знань за допомогою Dropbox (прочитайте наш огляд Boxcryptor, якщо ви хочете, щоб надбудова захистила вашу конфіденційність), але є бітове шифрування AES-256 для захисту ваших файлів у спокої та під час переходу..

Dropbox розшифровує ваші дані, коли вони надходять у центр обробки даних, щоб отримати доступ до ваших метаданих для індексації (Boxcryptor перешкоджає цьому). Потім дані повторно шифруються. Для подальшого захисту ваших даних доступна двофакторна автентифікація.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox

Сервіс запропонував відшліфоване користувацьке враження з моменту створення. Клієнт настільного ПК простий, у ньому є папка синхронізації та значок системного трея для швидкого доступу. Веб-інтерфейс привабливий і надає вам доступ до всієї необхідної інформації, одночасно легко переміщуючись.

Настільний клієнт працює на Windows, Mac та Linux, тоді як мобільний додаток доступний для Android та iOS. Ви можете увімкнути автоматичне завантаження фотографій та відео з телефону.

Хоча у нас є багато скарг, про які ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox, одна з областей, де вона йде в ногу з будь-якою іншою послугою, – це синхронізація файлів. Після первинного завантаження вражаюча блокова синхронізація завантажить ваші файли набагато швидше, саме тому ми оцінили Dropbox високо в нашому найкращому хмарному сховищі за статтею синхронізації.

5. Диск Google

Багато людей мають облікові записи Gmail або телефони Android, тому не дивно, що в Google Drive є понад 800 мільйонів користувачів. Це допомагає Google Drive орієнтуватися на домашніх користувачів та мати безкоштовний інтегрований офісний набір під назвою Google Docs.

Google Диск включає в себе версію, яка зберігає файли протягом 30 днів. Ви можете змінити їх для конкретних версій і зберегти їх на невизначений час. Існує також спосіб побачити зміни, зроблені іншими, якщо ви використовуєте Документи Google (і повертаєтесь до попередньої версії). Видалені файли зберігаються в кошику, поки ви їх також не видалите.

Google пропонує безліч планів на вибір. Безкоштовний план дає вам щедрий обсяг пам’яті 15 Гб, що допомагає Google Диску перейти в наш список найкращих пропозицій безкоштовного хмарного сховища. Платні плани варіюються від 100 ГБ до 30 ТБ, але вони не входять у плани з найкращою цінністю. План 2 Тб коштує здоровенних $ 19,99 на місяць. Немає щорічної знижки.

Конфіденційність була болючим місцем для Google протягом певного часу, оскільки з’ясувалося, що він працював з проектом PRISM. Google заборонив надання доступу до АНБ. Служба також сканує ваші особисті файли та електронні листи, щоб надати вам персоналізовану рекламу, користувацький пошук тощо.

Функції безпеки включають шифрування AES-128, що захищає ваші файли під час їх зберігання на серверах. Він не настільки сильний, як AES-256, але він не зламався, наскільки ми знаємо. Двофакторна аутентифікація також присутня.

Інші причини, чому нам подобається Диск Google

Google Drive має привабливий та інтуїтивний веб-інтерфейс, подібний до будь-якого іншого додатка Google. Є багато функцій, але ви не відчуваєте себе перевантаженими кількістю. Навігація легко, і ви, ймовірно, будете використовувати її більше, ніж настільний клієнт.

Настільний клієнт використовує звичну модель синхронізації. Ви завантажуєте файли, розміщуючи їх у папці синхронізації. Піктограма панелі завдань дозволяє налаштувати параметри для папки синхронізації.

Dropbox vs Google Drive
Домашня сторінка Google Диска

Мобільний додаток встановлюється на Android, і це зручно, якщо вам потрібно дістатися до своїх файлів у дорозі. Ви можете використовувати його і для редагування файлів, що приємно. Багато інших додатків для зберігання у хмарі вимагають спочатку завантажити файл.

Диск Google працює швидко, але виграв би від копіювання файлів на рівні блоку. І все-таки його швидкості схожі на інші сервіси. Перевірте найшвидші результати, доступні в нашому огляді Диска Google.

Фінальні думки

Зверніться до нашого списку та переконайтесь, що ви вибрали правильну для вас послугу. Це дасть вам змогу повернутися назад у часі та виправити ці помилки, а також захистить ваші файли та збереже їх дешево. Майте на увазі, що нульові знання можуть зробити для вас, роблячи вибір.

За необмежену версію файлів та шалено доступні ціни, нам найбільше подобається Sync.com, коли справа стосується версії файлів. Не шкодить і найвищий рівень безпеки.

Ви вважаєте, що ми зробили правильний вибір чи вам більше подобається інша послуга для версій? Розкажіть нам у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me