Найкраще хмарне сховище для великих файлів 2020 року

На початку тисячоліття жорсткі диски могли зберігати лише десятки гігабайт. Тепер у них є терабайти простору. Flash-накопичувачі та зовнішні жорсткі диски теж є більшими. Попит на більше місця для зберігання не припиняється, і компанії поставляють. Хмарні сервіси зберігання роблять те саме, тому ми створили список найкращих хмарних сховищ для великих файлів.


Sync.com – наш найкращий вибір, але є кілька інших хороших варіантів, які слід врахувати. Неважливо, скільки місця на вашому диску, переміщення деяких великих файлів у хмару покращить його продуктивність. Крім того, ваші файли будуть у безпеці у разі збоїв або несправностей вашого жорсткого диска. Не певне програмне забезпечення для відновлення даних допоможе вам.

Ми вибрали вибір із найкращих хмарних сервісів зберігання даних. Якщо ви шукаєте резервне копіювання, прочитайте наш список найкращих хмарних служб резервного копіювання. Ви можете ознайомитись із різницею між хмарним сховищем та резервним копією тут. Перш ніж ми дістаємось до рейтингу, переглянемо наші критерії найкращого хмарного сховища для великих файлів.

Краще хмарне сховище для великих файлів 2020 року

Що робить хмарне зберігання найкращим для великих файлів

Спочатку ми розглянемо плани – скільки місця для зберігання вони пропонують і за якою ціною. Немає сенсу завантажувати великі файли, якщо ваше місце для зберігання схоже на жорсткий диск із 80-х. Не нормально, якщо послуга коштує також руку і ногу. Відмінник обох факторів пропонує найкращу цінність, і ми хочемо наголосити на цьому. Якщо у нього є вільний план або пробний процес, це теж зміниться.

Як правило, це не проблема, а обсяг пам’яті – це не проблема, але обмеження розміру файлу та обмеження завантаження. Деякі служби не встановлюють обмежень, а інші дозволяють лише розміри файлів у десятках гігабайт або встановлюють обмеження на щоденне завантаження. Постачальники без обмежень найкращі.

Швидкість передачі файлів залежить від послуги хмарного зберігання даних, а також від постачальника послуг Інтернету та комп’ютера. Чим ближче ви знаходитесь до служби, тим краще буде швидкість вашого з’єднання. Передача великих файлів може напружити ваш комп’ютер, тому також добре, якщо служба може обмежити використання системних ресурсів. Те саме стосується завантаження трафіку з обмеженим планом.

Як тільки ваші файли опиняться у хмарі, ви, ймовірно, захочете ними поділитися. Він повинен бути швидким, легким і здатним направляти безпосередньо до окремих осіб або груп осіб. Він також повинен дати вам належний контроль вмісту для обмеження несанкціонованого доступу, наприклад, терміни придатності для посилань, дозволів та захист паролем..

Робити все, що не повинно бути виснажливим, тому необхідне хороше користування. Програми – настільні, веб-і мобільні – повинні бути привабливими, зручними для навігації та роботи в більшості операційних систем.

1. Краще хмарне зберігання для великих файлів: Sync.com

Sync.com була заснована в Торонто в 2011 році і може похвалитися репутацією міцної безпеки та конфіденційності користувачів, що робить її найбільш безпечним сервісом зберігання хмар. Окрім того, що знаходиться у верхній частині цього списку, він також улюблений у нашому порівнянні хмарних пам’яток.

Перед передплатою ви можете підписатися на Sync Starter, безкоштовний план із 5 Гб пам’яті, щоб відчути послугу. Є два плани для персональних користувачів: Personal Pro 500GB за $ 49 на рік та Personal Pro 2TB за 96 доларів на рік. Остання – одна з найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Якщо вам потрібно більше місця, ви можете підписатися на план Business Solo 4TB за 180 доларів на рік. Це зменшується до 15 доларів на місяць, що ще дуже багато. Для декількох користувачів ви можете отримати план Business Pro, який коштує від 60 до 180 доларів залежно від обсягу місця та кількості користувачів. Для цього вам потрібно мати як мінімум двох користувачів.

Sync.com не обмежує розмір файлу. Представник заявив в електронному листі, що вони також не обмежують передачу даних.

Швидкість завантаження та завантаження схожа на інші служби, і Sync.com не обмежує пропускну здатність за замовчуванням. Завантаження папки 1 Гб в середньому займало близько 15 хвилин. На завершення завантаження пішло близько шести хвилин. Випробування проводилися по мережі в Мексиці.

Якщо процес синхронізації використовує занадто багато ваших системних ресурсів, є можливість заглушити його за допомогою піктограми панелі завдань настільного клієнта. Ви також можете обмежити щомісячний трафік, якщо ви маєте обмежений план.

Синхронізація на рівні блоків, яка прискорює передачу вже завантажених файлів, однак недоступна.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Ви можете надіслати файли, які ви надіслали до хмари, за допомогою кнопки «поділитися» у веб-інтерфейсі. Якщо ви ділитесь файлом, ви можете створити лише посилання та надіслати його електронною поштою або скопіювати та вставити. Якщо це папка, ви можете запросити користувачів або створити посилання. Ті, з ким ви поділитесь папкою, матимуть можливість завантажувати її у вигляді папки-блискавки, а не завантажувати файли окремо.

Ви також можете поділитися посиланнями для завантаження, які дозволяють іншим надсилати вміст безпосередньо у вашу сховище.

Ви можете встановлювати дозволи, додавати терміни придатності та захищати паролем також ваші посилання. Останні два вимагають передплати Pro. Ви також можете встановити обмеження для завантаження та переглянути статистику завантаження. Сторінка “Поділитися” дозволяє вам бачити, з якими папками ви поділилися та з ким.

Клієнт робочого столу Sync.com простий у використанні. Ви дістаєтесь до нього за допомогою значка системного лотка або папки синхронізації у вашому менеджері системних файлів. Це також дозволяє використовувати селективну синхронізацію, яка запобігає синхронізації файлів хмари з комп’ютером, щоб вони не займали місця на вашому жорсткому диску.

Інтерфейс чіткий та інтуїтивний, але темний. Він доступний у Windows та macOS, але не в Linux. Такі ж функції ви отримуєте і за допомогою веб-клієнта, а також інші, що покращують загальний досвід роботи.

Додатки для смартфонів доступні для Android та iOS. Ви можете використовувати їх для доступу до своїх файлів у режимі офлайн та автоматично завантажувати фотографії та відео в хмару.

Плани Sync.com – це відмінна цінність з можливими параметрами спільного доступу та відсутністю обмежень розміру файлів чи обмеженнями передачі даних, щоб збити вас. Єдиними недоліками є відсутність щомісячних планів та синхронізація на рівні блоків. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Sync.com.

2. pCloud

pCloud – американська компанія, яка займає найвищий список найкращого хмарного сховища.

Він пропонує плани для особистих та ділових користувачів. Особисті користувачі можуть вибирати між Преміум, який надає 500 ГБ за 4,99 долара на місяць, і Преміум Плюс, який дає 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Існує знижка, якщо ви заплатите за рік заздалегідь, або ви можете зекономити ще більше зелених, якщо купуєте довічну ліцензію.

Перед передплатою можна скористатися безкоштовним планом 10 Гб. Цього недостатньо для тестування служби на великі файли, але достатньо, щоб побачити, що це таке.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

pCloud дозволяє завантажувати файли “необмеженого” розміру, але він має обмеження на передачу в 500 Гб на місяць для користувачів Premium та 2 ТБ на місяць для користувачів Premium Plus. І все-таки це не маленькі шапки, і вони, ймовірно, не завадять вашій роботі.

Сервіс теж має хороші швидкості. Тести, проведені за межами Бостона, штат Массачусетс, показали, що завантажувати потрібно близько семи хвилин і близько однієї хвилини, щоб завантажити папку 1 Гб.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Вам потрібно лише додати ім’я або електронну пошту іншого користувача, щоб поділитися файлом чи папкою з ними. Якщо вони хочуть поділитися з вами, вони можуть зробити це за допомогою посилань на завантаження. Ви можете встановити паролі та термін придатності для захисту посилань спільного доступу, але обидва вимагають підписки на преміальний план. Корисна таблиця, що показує статистику ваших акцій, допоможе вам вести вкладки на них.

Зауважте, що якщо для шифрування файлів ви використовуєте надбудову нульових знань pCloud, ви не зможете поділитися ними.

Настільний клієнт доступний для Windows, Mac та Linux. Насправді, pCloud є найкращим хмарним сховищем для Linux. Ви використовуєте настільний клієнт, відкриваючи піктограму системного лотка або привід pCloud у вашій файловій системі. Селективна синхронізація дозволяє синхронізувати файли та папки, які вам не потрібні. Інтерфейс інтуїтивний та простий у використанні, але темний.

Якщо ви перебуваєте на іншому комп’ютері, ви можете використовувати веб-інтерфейс для доступу до свого вмісту. Це дає вам усі інструменти pCloud в одному місці, а також простіше орієнтуватися та приємніше. Мобільний додаток простий і доступний для Android або iOS. Це дозволяє вам отримувати доступ до своїх файлів, обмінюватися ними та завантажувати нові.

pCloud має декілька доступних планів підписки і не встановлює обмежень щодо розміру файлу, але обмежується щомісячний трафік. Це питання, яке ми обирали між pCloud та Sync.com, і причина, по якій він потрапляє на друге місце. Якщо вам цікаво дізнатися більше про його особливості, прочитайте наш огляд pCloud.

3. Диск Google

Google Drive – це хмарний сервіс для зберігання даних із глобальною мережею центрів обробки даних, завдяки чому він добре підходить для передачі великих файлів.

Нещодавно сервіс оновив свої плани, і тепер вони набагато кращі. Платні підписки починаються від 100 ГБ і закінчуються в 30 ТБ. План з найкращим співвідношенням ціни та зберігання пропонує 2 ТБ за $ 9,99 на місяць. Якщо ви заплатите за рік наперед, ви отримаєте знижку. Також є безкоштовний план, який дає вам щедро 15 Гб місця для зберігання.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Обмеження розміру файлу встановлюється в 5 ТБ для типів файлів, які не є документами. Ви не зможете завантажувати стільки за день, оскільки обмеження на передачу є 750 Гб. Тим не менш у вас не виникне проблем із завантаженням файлів.

Швидкість Google Диска порівнянна з іншими службами. Щоб завантажити папку 1 Гб, потрібно було приблизно 10 хвилин і близько п’яти хвилин. Однак немає блокового копіювання.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Ви можете поділитися своїми файлами, створивши посилання, копіюючи та вставляючи або надсилаючи його електронною поштою. Люди, які його використовують, можуть переглядати, коментувати чи редагувати ваш вміст залежно від встановлених дозволів. Ви можете змінити їх у меню “Налаштування обміну”. Він також показує, хто має доступ до вашого спільного контенту, і дозволяє вам ділитися ним у соціальних мережах, таких як Facebook та Twitter.

З огляду на це, обмін може бути покращений за допомогою додавання функцій контролю вмісту, таких як паролі посилань або посилання з закінченням терміну дії. Вітається також сторінка, на якій відображений весь ваш спільний вміст.

Веб-додаток привабливий і буде вам знайомий, якщо ви раніше використовували додаток Google. Інтерфейс простий у навігації і не переповнить вас функціями. На всякий випадок у нас є посібник для початківців Google Drive.

Настільний клієнт слідує моделі синхронізації та оснащений вибірковою синхронізацією. Він має мінімалістичний інтерфейс, простий у використанні. Мобільний додаток попередньо встановлено на пристроях Android і дозволяє редагувати свої файли, не завантажуючи їх. Щоб отримати докладнішу інформацію про користувацьку роботу, читайте наш огляд Диска Google.

4. Dropbox

Dropbox – одна з найдавніших хмарних служб зберігання даних і винайшла загальну модель синхронізації та синхронізацію на рівні блоків. У ньому понад 500 мільйонів користувачів.

Його план Plus передбачає 1 ТБ місця для зберігання за 10 доларів на місяць. Якщо ви платите за рік, ціна падає до 99 доларів. Це гідне значення, але немає таких служб, як Sync.com та pCloud. Насправді вам потрібно заплатити 20 доларів – вдвічі більше, ніж порівняний план pCloud – підписатися на Professional і отримати 2 ТБ місця (читайте наш pCloud проти дропбокса).

Інтернет-файли Dropbox Slide1

Слайдер папки папки синхронізації Dropbox

Слайд4 запиту файлів Dropbox

Слайдинг слайдів синхронізації Dropbox5

Попередній

Далі

Якщо ви використовуєте веб-клієнт для завантаження, ваша передача даних буде обмежена в 20 Гб, але немає обмежень пропускної здатності для настільного клієнта. Хоча платні плани мають щоденний ліміт спільного використання 200 Гб.

Центри обробки даних Dropbox знаходяться в США, тож там ваша швидкість буде найшвидшою. Результат тестів був чудовим – завантажте в середньому 16 хвилин для папки 1 ГБ, скачайте близько шести за те саме – враховуючи, що ми запустили їх з Південно-Східної Азії. Ви можете використовувати дроселювання для обмеження швидкості, але цього не потрібно, оскільки синхронізація використовує мало системних ресурсів.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox

Коли ви ділитесь файлом або папкою, ви створюєте посилання на нього. Ви можете надіслати його електронною поштою або скопіювати та надіслати вручну. Ви не можете захистити його, якщо ви абонент Dropbox Plus, але користувачі Dropbox Professional можуть додавати паролі та дати закінчення терміну дії до посилань.

Існує сторінка, на якій відображено, чим ви поділилися. Ви навіть можете поділитися з настільним клієнтом, клацнувши правою кнопкою миші на вашому файлі або папці та вибравши “надати спільний доступ”. Ще одна корисна функція – “запит на файл”, який дозволяє іншим завантажувати файли у певну папку вашого облікового запису.

Dropbox пропонує елегантний досвід користувача. Клієнт настільного ПК простий, використовуючи значок системного трея та папку синхронізації. Доступна і селективна синхронізація. Він працює на Windows, Mac та Linux. Веб-клієнт є вражаючим, простим у навігації та чітко відображає інформацію.

Також є мобільний додаток для Android та iOS. Це дозволяє автоматично завантажувати фотографії та відео з телефону. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд Dropbox.

5. OneDrive

Служба зберігання хмарних даних Microsoft має декілька планів на вибір, але лише велика кількість підходить для великих файлів: Office 365 Personal та Office 365 Home. Перший отримує 1 ТБ місця для зберігання за $ 6,99 на місяць або $ 69,99, якщо ви платите за рік. Другий забезпечує 5 користувачам по 1 ТБ кожен за 9,99 доларів на місяць або 99,99 доларів на рік. OneDrive має обмежений розмір файлу розміром 20 ГБ.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

Швидкість OneDrive швидка і стабільна. Щоб завантажити папку 1 Гб, потрібно було близько шести хвилин, і завантажити одну хвилину, що не дивно, якщо Microsoft має глобальну мережу центрів обробки даних. Ми завантажували файли лише з синхронізацією, оскільки під час завантаження вручну виникли помилки. На жаль, блокове копіювання доступне лише для файлів Office.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive

Спільний доступ не сильно відрізняється порівняно з іншими службами. Ви можете створити посилання на ваш вміст і надіслати його електронною поштою, поділитися ним у соціальних мережах або вставити його на веб-сторінку. Плани Premium дозволяють додавати терміни придатності, але немає захисту паролем.

Неможливо також перевірити, чим ви поділилися. У веб-додатку легко переміщуватися за допомогою меню зліва, тоді як ваш вміст знаходиться в центрі. Різні варіанти сортування дозволяють організувати його так, як вам потрібно. В інтерфейсі багато негативного простору, чіткі лінії та кольори, які підкреслюють те, що важливо, що робить його привабливим.

Настільний додаток слід за моделлю синхронізації, тому в ньому є папка синхронізації та значок системного трея. У меню системної панелі відображається список файлів, завдяки якому ви можете швидше дістатися до своїх файлів. Це також дозволяє використовувати селективну синхронізацію.

Мобільний додаток приємний, простий у використанні та доступний для Android або iOS. Детальніше про послугу та її функції читайте в нашому огляді OneDrive.

Фінальні думки

Завантаження HD-фільмів, текстур, музики та інших великих файлів не повинно бути справою, і не буде, якщо ви виберете правильну послугу. Розмір файлу та обмеження пропускної здатності відіграють більшу роль, ніж місце для зберігання. Більшість сервісів не нав’язують їх, що відображається у всіх службах у цьому списку, крім останньої.

Наш найкращий вибір, Sync.com, має низькі ціни, немає обмежень для завантаження файлів, крім квоти вашого місця для зберігання та чудової підтримки. pCloud не відстає, тоді як Dropbox та OneDrive можуть похвалитися швидкістю передачі.

Який сервіс здається, що добре відповідає вашим потребам? Чи використовуєте ви послугу, яку немає в списку? Розкажіть про це все у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map