Найкраще хмарне сховище для музики 2020 року

Був час, коли музичні файли були великими, а обсяг пам’яті обмежений; за час до формату mp3-файлу. Сьогодні, однак, тисячі пісень можуть жити на вашому жорсткому диску і створювати величезний список у ваш музичний плеєр на вибір. Щоб усе це було безпечно, ми зібрали найкращу хмарну пам’ять для музики.


Оскільки музики так багато, ми спокушаємо використовувати наших кращих постачальників хмарних сховищ, щоб відключити її, не захаращуючи ваш жорсткий диск. Використовуючи його, ви можете бути впевнені, що ваша музика буде доступна вам де завгодно, і що жодна несправність апаратного забезпечення, вірус, зловмисне програмне забезпечення або крадіжка не будуть компрометувати її.

У цій статті ми зупинимось на збереженні більшості пісень за найменшу суму грошей. Якщо ви хочете створити резервну копію, а не зберігати свої музичні файли, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі онлайн-сервіси резервного копіювання. Перш ніж розпочати зі списку, давайте перейдемо до наших критеріїв.

Краще хмарне сховище для музики 2020 рік

Що робить хмарне зберігання найкращим для музики

Нашим першочерговим завданням буде цінність, оскільки ми хочемо зберігати якомога більше пісень за невеликі гроші. Ми побачимо, які плани ціноутворення пропонують послуги та в якому різноманітті. Більшість сервісів запропонують безкоштовний план або принаймні пробну версію. Якщо ви просто шукаєте торг, прочитайте наші найкращі пропозиції у хмарному сховищі.

Оскільки ми маємо справу з великою кількістю пісень, не буде сенсу використовувати хмарне сховище, яке не забезпечує хорошу швидкість завантаження. Чим краща інфраструктура (глобальний розподільний центр даних), що служба, тим швидше буде завантаження.

Отримати свої файли в Інтернеті без того, щоб це було складною справою, обов’язково. У цьому допоможе спрощена робота користувачів. Ми будемо впевнені, що послуги надають саме це, а не прокляття, яке бідувало. Крім того, ми хочемо, щоб клієнти, які працюють на робочому столі, в Інтернеті та мобільних пристроях для додаткової зручності використання.

Любителі музики не стійкі до захоплення спільним доступом, яке відбувається останнім часом. Ви хочете мати можливість швидко, легко ділитися та мати можливість ділитися в соціальних мережах. Було б цікаво запросити інших поділитися з вами, і саме це дозволяє посилання для завантаження або спільний доступ до групових папок.

Хороший контроль вмісту, захищені паролем посилання, терміни придатності та сторінка, на якій відображаються ваші спільні файли, завжди хороші.

1. Кращий хмарний сховище для музики: pCloud

Швейцарська компанія pCloud займається цим бізнесом з 2013 року, і сьогодні вона налічує вісім мільйонів користувачів. У нього також багато клієнтів великої ліги, зокрема BMW, Coca-Cola та Twitter.

pCloud пропонує своїм клієнтам плани щодо персональних та ділових планів. Особисті користувачі можуть вибирати між Преміум та Преміум плюс, вартість яких становить 4,99 доларів на місяць (500 ГБ) та 9,99 доларів на місяць (2 ТБ) відповідно. Окрім основних функцій, ці цінові плани пропонують 30 днів версій файлів та необмежену кількість віддалених завантажень (шляхом вставки URL-адреси файлу). Якщо ви платите за рік, ви отримаєте знижку, а також, якщо платите за весь життєвий план.

Що стосується швидкості, pCloud працює аналогічно іншим службам. Підключення до серверів pCloud не є надійним, але воно досягає більшої швидкості (середній 5Mb / s), ніж багато інших сервісів.

Користувацький досвід є простим і приємним на всіх пристроях, але веб-клієнт забезпечує найбільш обтічний досвід. Це легше орієнтуватися, має більше функцій, це дуже швидко і дає вам доступ до інструментів pCloud в одному місці. Клієнт для настільних ПК доступний для Windows, Mac та Linux (прочитайте наш найкращий об’єм пам’яті для Linux, якщо цього вам потрібно), тоді як мобільний додаток доступний для Android, iOS та Windows Phone.

Інші причини, чому нам подобається pCloud

Спільний доступ за допомогою pCloud простий, просто натисніть на кнопку “поділитися” для вашої пісні, і ви зможете поділитися нею безпосередньо у Facebook, Twitter та Google+. Якщо ви ділитесь з підписниками pCloud, ви можете просто додати ім’я користувача. В іншому випадку ви можете створити посилання або надіслати його електронною поштою.

Ще один цікавий варіант – запрошення людей до вашої папки, щоб вони могли переглядати її та змінювати так, ніби це була їхня власна. Якщо ви хочете захистити свої посилання, ви можете встановити терміни придатності та паролі (лише преміум-плани), що особливо добре, якщо ви також бажаєте ділитися фотографіями.

Доступні та гнучкі плани, легкий обмін та хороша швидкість завантаження допомагають зробити pCloud найкращим вибором для зберігання музики. Також є план безкоштовного ціноутворення, який дає 10 Гб. Якщо ви хочете дізнатися більше про послугу, прочитайте наш глибокий огляд pCloud.

2. Sync.com

Sync.com відомий своїми можливостями безпеки та конфіденційністю користувачів. Це допомагає базуватися в Торонто, тому його користувачі отримують переваги від найкращих законів про конфіденційність у світі. Крім цього, інші функції допомогли досягти першого місця в нашому списку порівняння хмарних пам’яток.

Якщо ви хочете використовувати Sync.com як непереможний користувач, ви отримуєте 5 Гб безкоштовного сховища за допомогою програми Sync Starter. Однак платні цінові плани дуже конкурентоспроможні. Про Персональний план пропонує 500 ГБ за 49 доларів на рік або 2 ТБ за 96 доларів на рік.

Початкові швидкості завантаження та завантаження вигідно порівняно з іншими службами. Sync.com не обмежує пропускну здатність за замовчуванням, але якщо ваш зв’язок слабкий, ви можете зменшити швидкість за допомогою значка панелі завдань (якщо ви використовуєте настільний клієнт).

Настільний клієнт доступний у Windows та OS X, але не в Linux. На щастя, веб-клієнт простий у навігації та забезпечує доступ до всіх функцій Sync.com, тому ви можете отримати доступ до нього з будь-якої ОС, яка вам подобається (хоча настільний клієнт швидший).

Веб-інтерфейс містить декілька сторінок, на яких відображається різна інформація (посилання, спільний доступ тощо). Це виглядає дуже просто, і це добре в нашій книзі.

Інші причини, чому нам подобається Sync.com

Для обміну файлами ви можете створити посилання або надіслати запрошення електронною поштою. Якщо ви хочете поділитися папкою, ви можете запросити конкретних користувачів або створити посилання. Інші користувачі зможуть завантажити вашу папку у форматі .zip. Також ви можете поділитися посиланнями для завантаження, що дозволить іншим ділитися своїми піснями з вами, використовуючи ваше місце для зберігання.

Sync.com огляд та порівняння

Існують різні типи дозволів, які можна встановити під час спільного доступу. Щоб побачити, чим ви поділилися з іншими, ви можете скористатися сторінкою “Поділитися”. Також доступні паролі посилань та термін придатності. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд Sync.com.

Sync.com чудово підходить для збереження аудіофайлів у безпеці та приватності, але в цьому випадку йому не вистачає медіаплеєра. Ця функція не є важливою для зберігання, але це було б гарним доповненням.

3. МЕГА

Один з найбільш суперечливих хмарних служб зберігання даних. MEGA була заснована горезвісною Кім Дотком у 2013 році. Він більше не асоціюється з MEGA, але компанія живе далі і рекламується як “компанія приватного життя”, оскільки забезпечує шифрування нульових знань і базується на дружній Новій Зеландії.

Однією з найважливіших причин пройти шлях MEGA був його 50 Гб безкоштовний план, але з 2017 року цей обсяг пам’яті випаровується через місяць і залишає у вас всього 15 Гб. Виконавши кілька простих завдань, ви можете отримати їх назад, але потім він зникає знову через 180 днів. MEGA не наближається до конкурентоспроможності інших послуг, оскільки її план на 500 ГБ коштує дорожче, ніж деякі просять за 2 ТБ (читайте наш огляд MEGA для більш детальної інформації про все це).

Швидкість завантаження приблизно на 25 відсотків повільніше, ніж ми хотіли, а швидкість завантаження не набагато краща. Проблеми з переміщенням менших файлів (до 20 Мб) не виникали, тому синхронізація файлів, як mp3-пісні, не буде проблемою для MEGA. Під час завантаження зв’язок відрізнявся силою, тому деякі завантаження не вдалося. Швидкість завантаження була стабільнішою і не вийшла з ладу, тим самим досягаючи кращого часу.

Додаток для веб-переглядачів MEGA простий, і новим користувачам потрібно багато чого навчитися. Основні функції знаходяться зліва, а додаткові функції розміщені в меню гамбургерів у верхньому правому куті екрана. Дії виконуються за допомогою елементів управління у верхньому меню під час виконання дій над окремими файлами вимагає натиснути на спадне меню самого файлу.

Для синхронізації MEGA слідує слідами Dropbox; він обертається навколо простої папки синхронізації. Клієнти на робочому столі доступні для Windows та Mac, тоді як мобільні додатки пропонуються для Android та iOS, а також досить зручні у використанні..

Інші причини, чому ми любимо МЕГА

MEGA не пропонує ту саму стратегію, що стосується спільного доступу, як і інші служби. Ви не можете ділитися файлами з особами, використовуючи їх електронну адресу. Натомість ви можете створити лише посилання на цей вміст. Однак це посилання є нульовим знанням, і MEGA не може бачити, чим ви ділитесь.

Якщо інші хочуть використовувати посилання, їм доведеться використовувати ключ розшифровки, який створюється при створенні посилання.

Якщо у вас є передплата Pro, ви можете додати дати закінчення терміну дії до своїх посилань. Ви все ще можете ділитися папками електронною поштою та надавати особам права на читання, редагування чи повний доступ. Однак не можна створити окремі посилання на завантаження або встановити обмеження для завантаження.

4. MediaFire

MediaFire не має деяких стандартних функцій серед кращих постачальників онлайн-сховищ, таких як синхронізація та версії на робочому столі, але це компенсує це щедрим безкоштовним сховищем, низькою ціною та хорошою підтримкою мобільних зображень. У сервісі понад 43 мільйони зареєстрованих користувачів. Прочитайте наш глибокий огляд для отримання додаткової інформації про MediaFire.


Медіа-пожежа

10 Гб безкоштовного сховища може не входити до найвищих обсягів, які ми бачили, але є кілька способів отримати більше місця (до 40 ГБ), включаючи посилання на друзів, встановлення мобільного додатка та підключення та публікацію у Facebook та Twitter.

Якщо цього недостатньо, ви можете оновити план “Pro”, який пропонує 1 ТБ за 5 доларів на місяць (або 3,75 долара, якщо ви платите за весь рік). Послуга, здається, постійно пропонує 50-відсоткову знижку на щорічну підписку.

MediaFire не виграє жодної медалі у відділі завантаження, але швидкість її завантаження та завантаження стабільна. Немає можливості одразу завантажити всю папку, тому доведеться завантажувати файли вручну, і це значно сповільнює процес.

Веб-інтерфейс добре виглядає, хоча деякі піктограми належать до оновлення, і він має чіткий макет із простою функцією перетягування. Збоку є дерево папок, і з ним ви можете легко переглядати (якщо ви віддаєте перевагу сітці, теж це).

Пощастило, що веб-додаток є таким, щоб компенсувати дивовижну відсутність клієнта на робочому столі. Мобільний додаток працює добре, але він більш зосереджений, ніж веб-інтерфейс, оскільки він створений навколо резервного копіювання фотографій.

Інші причини, чому нам подобається MediaFire

Обмін є стандартним та простим. Ви можете надіслати комусь посилання, і він може завантажити ваш файл. Існує спеціальна піктограма, яка дозволяє швидко скопіювати це посилання у буфер обміну.

Початок роботи з MediaFire
Початок роботи з MediaFire

Однак без підписки ці посилання містять рекламу. Також немає ніяких способів додавати терміни дії або паролі до посилань. Однак ви можете вимкнути посилання для всіх, хто не переглядає його.

5. Livedrive

Livedrive протягом багатьох років зазнав багатьох змін, але найбільша зміна якості відбулася після переїзду послуги до Великобританії. Колись окремі додатки тепер інтегруються в єдиний інтерфейс. Не все добре, однак, оскільки новим відвідувачам сайту, ймовірно, буде складно зрозуміти продукцію, оскільки схема ціноутворення сильно відрізняється від решти ринку.

Livedrive не пропонує безкоштовного сховища. Резервне копіювання пропонує необмежений простір за 8 доларів на місяць (або 80 доларів на рік), але ви можете це зробити лише для одного ПК. Вони також виключають USB, CD або DVD. План портфеля надає 2 ТБ пам’яті на декількох пристроях за 16 доларів на місяць (160 доларів на рік). Остаточний план, Pro Suite, пропонує необмежену кількість резервних копій на п’яти пристроях та 5 ТБ синхронізації на декількох пристроях. Його ціна – 25 доларів на місяць, або 250 доларів на рік.

Livedrive виявився не дуже швидким на нашому тесті завантаження. Чомусь це було трохи швидше в Windows. Швидкість завантаження також не була дуже хорошою. Цікаво, що папки завантажуються як архіви .zip.

У веб-інтерфейсі немає сюрпризів, він дуже схожий на хмарний стандарт зберігання. Хоча він називає папки “портфелями”, які ви використовуєте для завантаження своїх файлів. Функції розміщені на бічній панелі зліва, тоді як ви можете бачити свої файли та інші параметри праворуч.

Установка настільного додатка пройшла не так гладко, оскільки він намагався завантажити необхідні бібліотеки самостійно, і не вдалося. Лише Pro Suite пропонує все, що є в інсталяційному пакеті на робочому столі, але ви можете налаштувати основний пакет із платними додатками. Сам інтерфейс досить привабливий і компактний. Це забезпечує легкий доступ до основних функцій через панель меню.

Інші причини, чому нам подобається Livedrive

Спільний доступ дуже простий; Ваші файли можна отримати через веб-сторінку, і для того, щоб ними поділитися, просто надішліть їм свою URL-адресу. Це означає, що не існує селективного обміну. Усі, хто має посилання, можуть отримати доступ до всіх ваших файлів.

Огляд Livedrive - обмін файлами
Обмін файлами за допомогою Livedrive напрочуд легко.

Livedrive заслуговує на останнє місце, оскільки у нього немає безкоштовного сховища, його продукцію не легко зрозуміти, цінові плани далеко не конкурентоспроможні, і немає простого способу скасувати підписку..

Фінальні думки

Надіслати улюблену музику на розширені канікули у хмарі, здається, не потрібно. Можливо, ваша музика не знаходиться на вашому жорсткому диску, але вона все ще доступна, і ви також зможете поділитися нею з друзями та родиною.

Одна з наданих тут послуг буде найкращою для вас. Ми вважаємо, що pCloud повинен бути цією службою або Sync.com іншим чином. Решта не наближаються за вартістю, швидкістю синхронізації, простотою використання або спільного використання. Чи є у вас думки чи коментарі? Повідомте нас нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me