Найкраще хмарне сховище для Канади 2020

Якщо ви живете в Північній Америці, швидше за все, ви хочете зберігати свої файли десь американські агентства не зможуть потрапити до них. Канада є головним кандидатом на це, оскільки не має законів, таких як Закон про патріоти США, CLOUD або PRISM, які дозволяють уряду переглядати ваші дані. У цій статті ми вибрали найкращий хмарний сховище для Канади, і Sync.com займає перше місце.


Уряд Канади намагається оновити свої закони, щоб відповідати Загальним регламентам ЄС про захист даних та зберегти право на безкоштовну передачу даних. Це чудова новина для людей, які турбуються про їх конфіденційність.

Крім того, зберігання даних у хмарі видалить безлад з вашого жорсткого диска, дасть змогу ділитися та співпрацювати з іншими та захищати ваші дані від збоїв на жорсткому диску.

Перш ніж розпочати з вибору, давайте переглянемо критерії, якими ми користувалися, щоб вибрати найкращий хмарний сховище для Канади з нашого найкращого списку хмарних сховищ. Якщо ви шукаєте резервну копію, прочитайте наш найкращий онлайн-резервний запас для Канади. Щоб краще зрозуміти, що таке резервне копіювання та що зберігається, прочитайте про різницю.

Найкраще хмарне сховище для Канади 2020

Що є найкращим хмарним сховищем для Канади

Незважаючи на те, що ваша конфіденційність оброблена добре, безпека ваших файлів все ще під питанням. Хакери не вагаються, щоб націлити свої дані. Ми розглянемо, який вид шифрування захищає ваші дані під час перевезення та в спокої. Приватне шифрування – це найкращий спосіб переконатися, що ви можете читати свої дані, але служба повинна мати двофакторну автентифікацію і для захисту ваших даних..

Стабільне та швидке з’єднання допоможе швидко завантажувати та завантажувати файли. Це також залежить від того, наскільки ви близькі до послуги та вашого постачальника послуг Інтернету. Деякі сервіси дозволяють покращити зв’язок, змінивши налаштування передачі, а багато хто використовує алгоритм передачі на рівні блоків.

Ми не хочемо, щоб ви спорожняли свій банківський рахунок, щоб оплачувати хмарне сховище, тому ми переконаємось, що ви отримаєте максимум користі від нього дешево. Чим більше планів доступно на сервісі, тим кращі варіанти. Якщо ви шукаєте вигідну пропозицію, прочитайте наші найкращі пропозиції у хмарному сховищі.

Простий досвід користувачів кращий, ніж складний і складний. Найкраще, якщо вам не потрібно бути технічним генієм, щоб користуватися хмарним сервісом зберігання даних. Ми розглянемо, які операційні системи підтримують сервіси, а також наскільки приємними та привабливими є їхні інтерфейси.

1. Найкраще хмарне сховище для Canada Sync.com

Sync.com була заснована в Торонто в 2011 році і отримала репутацію за високу безпеку та конфіденційність користувачів, що допомогло їй очолити наш список.

Його сильна безпека полягає у використанні 256-бітового шифрування AES та протоколу TLS, який захищає дані під час передачі в центри обробки даних від атаки людини в середині. Sync.com використовує приватне шифрування для захисту ваших файлів, і ви не зможете отримати свій пароль, якщо ви його загубите. Це також наш найкращий вибір для найкращих сервісів з нульовим знанням.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Двофакторна автентифікація доступна, щоб допомогти вам проти хакерів, які хотіли б викрасти ваш пароль, але в першу чергу корисно зробити сильний.

Початкові швидкості є середніми для служби хмарного зберігання, і не існує блочного копіювання, щоб підвищити швидкість згодом. Якщо процес синхронізації використовує занадто багато ваших системних ресурсів, є можливість її придушити. Sync.com дозволяє встановлювати щомісячні ліміти завантаження та завантаження, що добре для тих, хто використовує обмежений план даних.

Інші причини, які нам подобаються Sync.com

Sync Starter забезпечує 5 Гб безкоштовного сховища. Це не багато, але достатньо протестувати Sync.com, щоб перевірити, чи працює він для вас.

Особисті користувачі можуть вибирати між двома конкурентними планами: Personal Pro з 500 ГБ та Personal Pro з 2 ТБ місця. Перший коштує 49 доларів на рік, а другий коштує 96 доларів на рік, що робить його однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі.

Бізнес-плани починаються з плану бізнес-соло, який передбачає 2 ТБ за 96 доларів на рік. Він також дозволяє бізнес-користувачів запитувати файли від клієнтів та забезпечує відповідність HIPAA, крім звичайних функцій.

Для декількох користувачів – мінімум два – Business Pro – найкращий вибір, який коштує від 60 до 180 доларів на рік, залежно від кількості користувачів та кількості місця для зберігання. Він забезпечує адміністративний контроль та централізовану виставлення рахунків.

Використовувати настільний клієнт Sync.com легко і вимагає використання його папки синхронізації та піктограми панелі завдань. Він доступний у Windows та macOS, але не в Linux (див. Наш найкращий хмарний сховище для Linux). Такі ж функції ви отримаєте і за допомогою веб-клієнта, а також інші, що покращують загальний досвід роботи.

Також є додаток для смартфонів для Android та iOS. Ви можете використовувати його, щоб дістатися до своїх файлів у режимі офлайн та автоматично завантажувати фотографії та відео в хмару.

Sync.com – це хороша цінність, простий у користуванні, міцний захист і захищає вашу конфіденційність. Такі повноваження дозволяють бути вгорі нашого списку. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд Sync.com.

2. OneDrive for Business

Microsoft – одне з найбільших імен у галузі технологій, яке в останні роки збільшило виробництво бізнес-додатків. OneDrive for Business – це послуга синхронізації та спільного використання файлів підприємства. У Канаді є два сервери: один у Торонто та один у Квебеку.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

Microsoft не відкрита щодо своїх заходів безпеки, але ми знаємо, що вона використовує 256-бітове шифрування AES у спокої. Протокол TLS захищає ваші файли під час передачі, а RSA 248-бітний переглядає ваш ключ шифрування. Ви не можете встановлювати свої вимоги до пароля та значення за замовчуванням до восьми символів. Якщо ви адміністратор, проте ви можете запросити двофакторну автентифікацію.

Початкові швидкості завантаження та завантаження файлів відповідають швидкостям інших служб, однак вони можуть відставати під час завантаження змін, внесених у файли, оскільки йому не вистачає синхронізації на рівні блоків. Але алгоритм доступний для файлів Office, але ви можете блокувати синхронізацію певних типів файлів.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive для бізнесу

OneDrive for Business має велику гнучкість плану. Ви повинні заплатити за щонайменше один рік за всіх користувачів, але, як правило, це дешевше, ніж конкуренція, і користувачі не повинні ділитися місцями для зберігання, як вони, з іншими службами. Це величезна перевага для OneDrive.

OneDrive for Business 1 коштує 60 доларів на користувача на рік і надає кожному 1 ТБ даних. OneDrive for Business 2 коштує вдвічі дорожче, але пропонує необмежений обсяг пам’яті. Він починається з 1 ТБ, але можна попросити додатковий простір.

Настільний клієнт доступний для macOS або Windows і дотримується загального підходу до папки синхронізації. Ви також можете використовувати інтуїтивний та привабливий веб-інтерфейс для доступу до своїх файлів.

Мобільний досвід настільки ж текучий, як і Інтернет, а додатки більш прості у використанні. За замовчуванням файли не займають місця на вашому мобільному телефоні, але ви можете теги і зберігати їх для доступу в офлайн. Доступні також сканування документів та автоматичне завантаження фото та відео.

Хоча це чудовий вибір, OneDrive for Business все ще є другою на Sync.com, оскільки не має приватного шифрування та має слабкі вимоги до пароля. Якщо ви хочете детально вивчити його особливості, прочитайте наш огляд OneDrive for Business.

3. Коробка

Box – одна з найкращих платформ EFSS, серед клієнтів як малий бізнес, так і компанії Fortune 500. Він використовує технологію під назвою “Зона коробки”, яка дозволяє абонентам Business Plus або Enterprise вибирати регіон, включаючи Торонто, в якому зберігати свої файли.

Служба використовує протокол TLS для захисту ваших даних під час передачі, а 256-бітове шифрування AES захищає їх на сервері. Поле також обертає ваш ключ у тому ж рівні шифрування. Це не приватне шифрування, але ви можете встановити це за допомогою Boxcryptor.

Існує двофакторна автентифікація для захисту вашого пароля, а також спеціальні вимоги до паролів для користувачів. Також доступний режим одноразового входу, що дозволяє співробітникам одночасно входити в кілька бізнес-додатків.

Ви можете обмежити кількість пристроїв, які кожен працівник може синхронізувати зі встановленням пристрою, і є можливість перевірити, скільки пристроїв можуть отримати доступ до вашого хмарного сховища. Ви також можете відкрутити пристрій, щоб вирізати його, але ви не можете стерти вміст, який уже є на ньому.

Початкові завантаження в хмарний сховище добре порівнюються з іншими службами, але наступні – не тому, що в Box немає синхронізації на рівні блоків.

Інші причини, які нам подобаються

Box Starter – найдешевший з бізнес-планів і вимагає як мінімум трьох користувачів. Він коштує 5 доларів на користувача в місяць і пропонує 100 Гб місця, що для більшості підприємств недостатньо. Максимальний розмір файлу – 2 Гб.

Бізнес-план забезпечує необмежену кількість пам’яті за 15 доларів та дозволяє завантажувати файли 5 Гб.

Business Plus коштує 25 доларів і забезпечує інтеграцію SSO, необмежену кількість зовнішніх співробітників та доступ до Box Key Safe. План підприємства дає групи користувачів, автоматизацію робочого процесу та інші функції. Обидва дозволяють вибрати сервер, який ви хочете використовувати для зберігання своїх даних.

Веб-інтерфейс привабливий, простий і не залишить вас розгубленим. Це дозволяє вам налаштувати URL-адресу робочого простору та додати свій логотип.

Також є настільний клієнт. Після його установки ви побачите папку синхронізації на вашому жорсткому диску. Клієнт доступний для Windows або macOS. Якщо вам потрібно отримати доступ до своїх файлів на ходу, ви можете використовувати мобільний додаток для Android або iOS. Щоб побачити, як виглядає інтерфейс та дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Box.

4. pCloud

pCloud – це відносно нова послуга, яка займає верхню частину нашого найкращого списку хмарних сховищ. Він базується в США, але його безпека може компенсувати це.

pCloud покладається на протокол TLS для захисту даних під час транзиту та 256-розрядний AES для шифрування файлів. Коли ваші дані дістаються до центру даних pCloud, вони реплікуються щонайменше на п’яти серверах.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Шифрування нульових знань захистить вашу конфіденційність, але лише в тому випадку, якщо ви придбаєте додаток Crypto за $ 3,99 на місяць. Все, що ви помістите у свою папку Crypto, буде доступне лише вам, оскільки в ній є спеціальний пароль, який ви знаєте лише ви. Перш ніж передплатити, ви можете протестувати його за допомогою 14-денного пробного періоду.

На жаль, не існує двофакторної автентифікації, тому переконайтеся, що у вас надійний пароль.

Швидкість підключення може відрізнятися, але вони кращі, ніж більшість служб і частіше досягають більш високих вершин. Наші тести показали, що синхронізація є надійною і ніколи не скидає файли та не змішує їх. Користувачі в Канаді ближче до центру обробки даних, тому вони можуть очікувати більш надійних швидкостей, які ми бачили. Якщо передачі займають багато системних ресурсів, є компенсації за це.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

Планів існує лише пара, але вони мають велику цінність. План Premium передбачає 500 ГБ за 47,88 доларів на рік, тоді як Premium Plus коштує 95,88 доларів на рік за 2 ТБ. Якщо ви вирішите використовувати pCloud довгостроково, план життя заощадить вам багато грошей.

Перш ніж вирішити передплату, ви можете скористатися безкоштовним планом, який дасть вам щедрі 10 Гб пам’яті. Кожен друг, якого ви посилаєте, ви отримуєте 1 Гб додаткового місця до 20 ГБ. Ви можете отримати ще 4 Гб вільного місця для зберігання, якщо виконати п’ять кроків після реєстрації свого облікового запису.

Клієнти для настільних ПК доступні для Windows, Mac та Linux. Насправді, pCloud є найкращим хмарним сховищем для Linux. Щойно ви встановите клієнт, ви побачите піктограму pCloud та системний трей, що допоможе вам взаємодіяти з диском. Інтерфейс темний, але інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні.

Якщо ви перебуваєте на іншому комп’ютері, ви можете використовувати веб-інтерфейс. Легше орієнтуватися, має більше функцій і приємніше в цілому. Ви можете отримати доступ до всіх інструментів pCloud на ньому, але інтерфейс не може обробляти великі файли.

Мобільний додаток зручно, якщо ви рухаєтесь. Він має автоматичне завантаження фотографій і доступний для Android та iOS. Якщо ви хочете дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд pCloud.

5. Egnyte Connect

Egnyte Connect має глобальну мережу серверів, а декілька – в США, тому канадським користувачам не доведеться підключатися до сервера на іншому континенті. Це одна з найкращих служб EFSS.

256-бітове шифрування AES переглядає ваші файли перед завантаженням. Служба не має нульових знань, оскільки вона розшифровує ваші файли для читання метаданих, а потім зашифровує їх знову. Ви можете використовувати Boxcryptor, приватне доповнення для шифрування, щоб уникнути цього. Зауважте, що якщо ви його використовуєте, синхронізація на рівні блоків не працюватиме.

21886

Ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію, щоб захистити вас, якщо хтось вкраде ваш пароль, а для захисту ваших даних для входу ви можете встановити мінімальні вимоги до пароля.

Навіть у глобальній мережі для початкового завантаження файлів Egnyte Connect займає більше часу, ніж інші послуги. Завантаження папки 250 Мб зайняло вдвічі більше часу, ніж потрібно було її суперникам. Подальші завантаження проходили набагато швидше, завдяки алгоритму синхронізації на рівні блоків.

Інші причини, які нам подобаються Egnyte Connect

План команди підходить для одного-трьох користувачів. Він коштує 10 доларів на користувача в місяць і забезпечує 1 ТБ пам’яті та безліч функцій.

Ви можете вибрати три бізнес-плани: Office, Business та Enterprise. План Office пропонує 5 ТБ онлайн-сховища за 8 доларів на кожного користувача на місяць і вимагає як мінімум п’ять користувачів. Для більш ніж 25 користувачів бізнес-план передбачає 10 ТБ пам’яті за 15 доларів на користувача на місяць.

Якщо у вас більше 100 користувачів, план Enterprise надає вам «до необмеженого» місця для зберігання, на додаток до адміністративного контролю та підтримки преміум-класу. Вам потрібно буде зателефонувати в Egnyte, щоб отримати оцінку ціни.

Клієнт настільного комп’ютера використовує загальну модель папки синхронізації – значок системного трея та папку синхронізації на вашому жорсткому диску. Він доступний для Windows або macOS.

Веб-клієнт простий у використанні та цілком здатний. Те саме стосується мобільного додатку. Ви можете використовувати його для відкриття та редагування файлів у хмарі, включаючи .pdf та документи Office, тому вам не потрібно купувати Microsoft Office 365. Мобільний додаток також може зберігати вміст з вашого телефону.

Щоб дізнатися більше про ці функції, прочитайте наш огляд Egnyte Connect.

Фінальні думки

Ми наголосили на службах, які зберігають файли на серверах у Канаді через закони про захист конфіденційності. Ми також розглянули інші фактори, такі як швидкість та безпека, щоб оцінити послуги. Однак в Канаді не так багато постачальників, тому ми заповнили прогалини сервісами на базі США, які мають приватне шифрування для захисту вашої конфіденційності.

Sync.com заслуговує на перше місце, оскільки він зберігає ваші дані в Канаді, має плани, які надають велику цінність та забезпечують високу безпеку. OneDrive for Business і Box – чудова альтернатива, але вам потрібно підписатися на один з найдорожчих планів використання Box в Канаді. pCloud та Egnyte Connect мають центри обробки даних в США, але все ще хороший вибір.

Ви використовуєте інший сервіс, розташований у Канаді, який ми пропустили? Що ви думаєте про наш вибір? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map