Якщо ви живете в США і завантажуєте свої дані до хмари, НСА може бачити, як і ви. Не так у Європі, де суворі закони про конфіденційність допомагають уберегти ваші особисті дані від сторонніх очей. У цій статті ми розглянемо найкращі хмарні сховища в Європі, як для людей, які живуть у Старому Світі, так і в Новому..


Люди, які живуть у Європі, зможуть насолоджуватися кращим часом завантаження та завантаження, тоді як користувачі в інших місцях зможуть почувати себе в безпеці, знаючи, що їхні дані захищені кращими законами про конфіденційність, ніж їм подобається вдома. Інтернет дозволяє подорожувати світом, не виходячи з дому, то чому б не скористатися ним? 

Перш ніж детально розповісти про найкращі послуги зберігання в Європі, давайте спочатку подивимось, на чому ми базуємо свій вибір та причини вибору європейської служби хмарного зберігання.

Найкраще хмарне сховище для Європи-2020

Чому варто розглянути хмарні послуги, що базуються в Європі

Сполучені Штати поступово стають страшним, страшним місцем: в той час, як раніше ми змушені були турбуватися про «справедливий» ПРИЗМ і Закон про патріот, зараз ми також маємо справу з CLOUD. Цей законодавчий акт дозволить алфавітним агенціям отримувати інформацію громадян США, навіть якщо вона зберігається за кордоном, тобто ви хочете перейти на службу з нульовими знаннями в той момент, коли вона офіційно пройде. Ми навіть не згадаємо про нейтралітет мережі.

Однак не все в Європі ідеально: багато країн ЄС періодично нехтують правами на приватне життя, щоб боротися з “тероризмом”. Однак ці закони ніде не є настільки далекосяжними, як закони в США з точки зору повноважень, які вони надають розвідувальним органам.

Крім того, закони ЄС про конфіденційність також покращують те, що називається Загальним регламентом захисту даних або GDPR. Спочатку запропонований у січні 2012 року, після чотирьох років підготовки він був остаточно затверджений 14 квітня 2016 року. Він набуває чинності у травні 2018 року.

Найбільша зміна, яку вона приносить, – це розширена юрисдикція. Нове регулювання поширюється на всі компанії, які обробляють дані людей, які проживають в профспілці, незалежно від того, де знаходиться ця компанія. Крім того, він додає нові права, такі як обов’язкове сповіщення про порушення, право отримувати дані людей, право бути забутим та конфіденційність за допомогою дизайну. Загалом, це може бути вдалий час, щоб почати користуватися європейськими хмарними сервісами.

1. Кращий хмарний сховище для Європи: Tresorit

Однозначний чемпіон у цій категорії, Tresorit пропонує чудову послугу. Ми маємо на увазі, що Tresorit має чудову безпеку і підпадає під дію законів про конфіденційність в Нідерландах та Ірландії. Хороші закони, але не такі хороші, як у Швейцарії, де знаходиться її штаб-квартира.

Найбільша перевага Tresorit – це один з небагатьох та найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням. Це означає, що ви вибираєте свій пароль і встановлюєте його, не знаючи про те, що він буде переданий Tresorit, що робить його неможливим для того, щоб компанія передала ваші дані будь-кому іншому. Мінус полягає в тому, що якщо ви забудете свій пароль, Tresorit не може допомогти вам отримати його.

Tresorit також забезпечує шифрування AES-256. “256” просто означає, що ключ шифрування має 256 біт. Підраховано, що суперкомп’ютеру знадобиться мільярд років, щоб зламати його, що робить його одним із найбезпечніших хмарних служб зберігання даних.

Те ж саме не можна сказати і для паролів, оскільки слабкі можуть легко зламатися грубою силою. Tresorit має двофакторну автентифікацію, щоб допомогти у цьому, навіть якщо у когось є ваш пароль, вони також повинні ввести код безпеки, якщо вони спробують увійти з невідомого пристрою. Цей код безпеки надсилається на вашу електронну пошту чи смартфон.

Tresorit також пропонує найкраще в безпеці центрів обробки даних: вони відповідають найновішим стандартам ISO і ними керує Microsoft Azure. Вони використовують спостереження, патрульні безпеки та біометричне сканування. Навіть якщо є порушення, при використанні нульових знань, це не зробить злодіїв. Це не Форт Нокс, але він близький.

Інші причини, чому нам подобається Тресорит

Також включена підтримка Linux, що не є звичним серед хмарних служб зберігання даних, тобто Tresorit займає високе місце в нашому кращому хмарному сховищі для статті Linux. Він також має чудову синхронізацію пристрою або синхронізацію, тобто до одних і тих же даних можна отримати доступ з різних пристроїв, при цьому зміни, зроблені на одному, відображаються майже миттєво на іншому.

Щоб синхронізувати файли між пристроями, ви створюєте “tresor” (що є німецькою мовою “vault”), який додається до спеціальної папки файлової системи під назвою “мої тресори”. Будь-який файл, поміщений у ваш tresor, за замовчуванням зберігатиметься на вашому жорсткому диску, а також у хмарі. Будь-які зміни, внесені до файлу, відображаються також у хмарі та всіх ваших пристроях майже в режимі реального часу.

Обмін посиланнями чудово працює з Tresorit. Замість того, щоб просто створити посилання, ви можете захистити його паролем, терміном дії та обмеженням завантаження. Якщо ви не хочете їх опускати, ви можете перевірити, які посилання ви створили у вікні “посилання”.

Однак у Тресоріта є і недолік: ціна. Є два індивідуальні плани. Один коштував $ 12,50 за 200 ГБ, а інший – 30,00 доларів за 2 ТБ. Обидва плани платять більше, ніж деякі інші послуги, з меншим завантаженням місця. Також немає вільного плану.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Tresorit, ознайомтеся з нашим поглибленим оглядом Tresorit або спробуйте його, якщо ви більше практичного типу.

2. Dropbox для бізнесу

Відразу за Tresorit є одна з найстаріших сервісів у хмарному сховищі. З іменем, яке звучить звичним для багатьох користувачів, не важко зрозуміти, чому деякі дивляться не далі, ніж Dropbox.

Створений у 2008 році, сервіс зазнав підйомів і падінь, найбільший спад – один з найбільших крадіжок даних у 2012 році. Однак Dropbox зробив чимало кроків для забезпечення безпеки з того часу: він встановив багато тенденцій як синхронізації, так і файлів. обмін, який досі вдосконалюється.

Dropbox для бізнесу

На відміну від особистого плану Dropbox, користувачі Dropbox Business можуть використовувати сервери, розташовані в Європі, для розміщення своїх даних, тому він знайшов місце у цьому списку. Однак зауважте, що для того, щоб випереджати NSA, ви можете скористатися Boxcryptor для шифрування файлів, перш ніж надсилати їх у хмару. Прочитайте наш огляд Boxcryptor, щоб дізнатися більше про цю зручну послугу.

Підвищена безпека, про яку ми згадували раніше, надходить у вигляді 256-бітного шифрування AES, загартованих центрів обробки даних, 128-бітового транзитного AES-шифрування, двофакторної аутентифікації та останнього, але не менш важливого, ви також можете виконати віддалене стерти в разі синхронізований пристрій викрадається.

Інші причини, чому нам подобається бізнес на Dropbox

Настільний додаток Dropbox додає до системи спеціальну папку, пов’язану з хмарою. Ця “папка синхронізації” є наріжним каменем у всьому користувальницькому досвіді. Крім того, є також веб-додаток, що дозволяє отримувати доступ до своїх файлів.

Навігація по вмісту не дає вам чесати голову, меню організовано, кольорову схему легко переглядати, а перетягування робить простіший досвід простішим. Він також працює на різних платформах – Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Незалежно від того, яким ви користуєтесь, досвід роботи Dropbox досить текучий.

Dropbox винайшов загальну модель синхронізації в 2008 році, але вона також веде до сьогодні. Це завдяки передачі файлів на рівні блоку, також відомі як диференціальна синхронізація. Замість заміни всього файлу він замінює лише змінені частини.

Dropbox Business має чудові функції обміну папками та файлами, які прості у використанні. Ви також можете вказати дати закінчення терміну дії, щоб припинити посилання та паролі для тонкої настройки вашого вмісту.

Якщо не похвалитися тими ж заходами безпеки, що і Tresorit, це сервіс ставить на друге місце. Якщо це не ваша головна проблема, Dropbox Business пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш глибокий огляд Dropbox for Business.

3. Jottacloud

Після перших двох заповнення задніх рядів зменшується до того, що є в Європі, а не до найкращого; ми поставили їх так само. Перший – Jottacloud, норвезька платформа резервного копіювання та синхронізації. Він порівняно недорогий і простий у використанні.

Штаб-квартира розташована в Норвегії, країні, яка має одні з найкращих законів про конфіденційність у світі. Він має гарантію конфіденційності, яка обіцяє, що він не буде контролювати інформацію, яку ви зберігаєте. Однак особиста інформація та метадані записуються. Jottacloud має принаймні двофакторну функцію аутентифікації.

Інші причини, чому нам подобається Jottacloud

Jottacloud пропонує безкоштовний план з 5 Гб пам’яті, а також має необмежений план за 9,99 доларів. Також є чудова функція резервного копіювання фотографій з показовим назвою Jottacloud Photos. Резервне копіювання рідкісних типів файлів не є проблемою для Jottacloud.

4. Livedrive

Livedrive протягом багатьох років зазнав багатьох змін, але найбільша зміна полягає в тому, що її центри обробки даних переїхали до Великобританії. Це значно покращило її якість, і тепер програмне забезпечення розсипається функціями.

Не все покращилося, і це відображено в деяких жахливих пунктах політики конфіденційності. Наприклад, у пункті 40 зазначено, що Livedrive видалить резервні копії з будь-яких комп’ютерів, які не підключились до служби протягом 30 днів. В іншому пункті зазначено, що Livedrive залишає за собою право архівувати дані в об’єктах, де вони можуть бути недоступними для негайного доступу.

Це жодним чином не послуга з нульовим знанням, і це не допомагає в пункті 14. У ньому йдеться про те, що Livedrive перегляне ваші файли та видалить все, що має “розумне переконання”, що ви не маєте відповідних прав на.

У своїй політиці конфіденційності Livedrive також вказує, що за певних умов він буде ініціювати контакт з правоохоронними органами, тому жодним чином не слід зберігати конфіденційні дані.

Інші причини, чому нам подобається Livedrive

Обслуговування клієнтів дає швидкі відповіді на запити клієнтів, і ми намагаємося надати якісне обслуговування. Також є вичерпний список поширених запитань. Також найдешевший план цін пропонує необмежену кількість резервного простору.

Livedrive дешевий для масового зберігання, але процес реєстрації є складнішим, ніж повинен бути, як і скасовується. Для отримання додаткової інформації читайте наш огляд Livedrive.

5. CloudMe

Наш останній вибір – це послуга, яка прибуває зі Швеції. Як такий, він користується законами, які допомагають захистити конфіденційність даних, що розміщуються там. CloudMe був заснований Xcerion і спочатку називався iCloud. Після придбання домену Apple поділилася на CloudTop як віртуальний хмарний робочий стіл та CloudMe для синхронізації та зберігання файлів.

Він постачається з декількома різними планами споживчих цін. Перші три не пропонують багато місця, і вони дорогі, враховуючи їх співвідношення ціни та якості. Останні два пропонують більше, але навіть дорожчі. Найдорожчий план пропонує всього 500 ГБ за ціною 30 євро на місяць.

Існує безкоштовний план, який дозволяє спробувати CloudMe. Він пропонує 3 Гб пам’яті та максимальний розмір файлу 150 Мб. CloudMe не пропонує шифрування будь-якого типу. Немає жодного варіанту спілкування, щоб отримати підтримку, лише форум, що містить розділ FAQ.

Інші причини, чому нам подобається CloudMe 

Нам це не подобається. Вам, мабуть, слід уникати цієї послуги.

Висновок

Коли американський ландшафт конфіденційності даних починає нагадувати Оруелла 1984 року, Європа все більше схожа на схожий притулок для зберігання ваших даних. Особливо з GDPR, що набирає чинності в травні 2018 року. Ось наш список із п’яти найкращих виборів, в якому Tresorit очолює місце хмарного зберігання в Європі.

Який ваш улюблений хмарний сервіс для зберігання даних в Європі? Що ви думаєте про наш вибір? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me