Найкраще хмарне сховище для Австралії 2020 року

Австралійці постійно збільшують використання хмарного сховища, і це не дивно. Хмарне сховище дозволяє звільнити приміщення на жорсткому диску, легше співпрацювати, ділитися фотографіями та іншим. Недоліком є ​​його відстань від решти світу, оскільки ближчі сервери кращі, тому ми знайшли найкращий хмарний сховище для Австралії для вас, починаючи з Egnyte Connect.


Наскільки ви близькі до серверів постачальника, має величезний вплив на якість вашого хмарного зберігання даних. Ваша передача даних буде швидшою і повинна мати менше перерв, що, звичайно, краще, ніж з’єднання, яке може зависнути і розірватися..

Однак, одна з головних проблем полягає в тому, що австралійський уряд не ухиляється від переслідування, навіть якщо це лише метадані. Майбутня угода може навіть дозволити їм отримати ордер на доступ до даних безпосередньо до постачальників хмарних послуг США (саме тому ми рекомендуємо використовувати один з наших кращих VPN для вибору Австралії). Зважаючи на це, хороша безпека може допомогти вам не допустити перегляду ваших даних.

Перш ніж розпочати з вибору, давайте визначимо решту наших критеріїв для вибору найкращого хмарного сховища для Австралії із нашого найкращого списку хмарних сховищ. Якщо ви шукаєте резервне копіювання – є різниця – проконсультуйтеся в нашій кращій онлайн-резервній копії для Австралії.

Найкраще хмарне сховище для Австралії 2020 року

Що є найкращим хмарним сховищем для Австралії

Місце розташування сервера є найважливішим. Чим ближче ви до хмарних серверів зберігання даних, тим краще. Деякі сервіси дозволяють покращити зв’язок, налаштувавши налаштування передачі та більшість використовують алгоритм передачі на рівні блоків. Швидкість та стабільність з’єднання також залежатиме від вашого постачальника послуг Інтернету.

Хороший зв’язок – це добре і добре, але він ніколи не буде достатньо швидким, щоб ухилятися від злісних людей чи урядів. Тоді тут надходить безпека. Ми розглянемо, який вид шифрування захищає ваші дані під час перевезення та в спокої. Приватне шифрування є ідеальним, оскільки заважає комусь читати ваші дані. Служба також повинна мати двофакторну автентифікацію для захисту вашого пароля.

Ніхто не хоче платити за руку і ногу за безпеку та швидкість. Послуги відрізняються між собою кількістю місця та планами, які вони пропонують за гроші, тому чим більше у них планів, тим кращі ваші шанси знайти потрібний. Безкоштовний план або пробна версія теж є плюсом, оскільки використання одного дозволяє перевірити послугу перед передплатою.

Для використання хмарного сховища вам не потрібно бути генієм ІТ або не потрібно. Безпосередній і приємний досвід допоможе. Інтерфейси – веб, настільний та мобільний – також повинні бути привабливими. Ми також відзначимо, над якими операційними системами працюють сервіси.

Тепер, коли ми виконали свої критерії, почнемо з нашого найкращого вибору.

1. Краще хмарне зберігання в Австралії: Egnyte Connect

Крім того, що є нашим найкращим вибором для Австралії, Egnyte Connect є одним з найкращих постачальників синхронізації та спільного використання файлів підприємств. Служба використовує функцію, яку вона називає “глобальне прискорення мережі”, яка дозволяє клієнтам використовувати найновіші мережеві технології під час доступу до центрів обробки даних. Один центр даних знаходиться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, що ідеально підходить для Австралії.

При цьому, Егніт може бути швидшим при початкових завантаженнях. Результати наших тестів були повільнішими, ніж ми очікували. Це було набагато швидше при завантаженні існуючих файлів, проте завдяки алгоритму синхронізації на рівні блоків.

256-бітове шифрування AES скрембує ваші дані перед завантаженням або синхронізацією, але сервіс не вважається нульовим знанням, оскільки йому потрібно розшифрувати ваші файли для читання метаданих.

На щастя, Egnyte інтегрується з Boxcryptor (читайте наш огляд Boxcryptor), який забезпечує приватне шифрування. Синхронізація на рівні блоків не працюватиме, якщо ви її використовуєте. Ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію, щоб запобігти вторгненню, якщо хтось вкраде ваш пароль, а для подальшого захисту ваших облікових даних ви можете ввімкнути мінімальні вимоги до пароля.

Інші причини, які нам подобаються Egnyte Connect

Egnyte має три бізнес-плани: Office, Business та Enterprise. Офіс вимагає мінімум п’яти співробітників і надасть вам 5 ТБ онлайн-сховища за 8 доларів на одного працівника на місяць, що є великою цінністю. Більше 25 співробітників Бізнес-план забезпечує 10 ТБ онлайн-сховищ та розширену безпеку.

Якщо у вас є понад 100 співробітників, Egnyte вимагає підписатися на план Enterprise, який не має обмеження для співробітників або місця для зберігання. Крім того, ви отримаєте преміальний пакет підтримки та адміністрування. План команди підходить для одного-трьох користувачів. Це коштує 10 доларів на користувача на місяць за 1 ТБ місця для зберігання та безліч функцій.

У вас не виникне проблем із веб-клієнтом, оскільки його інтерфейс простий у використанні, має багато функцій і приємний. Те саме стосується мобільного додатку, який дозволяє відкривати та редагувати вміст із хмари, включаючи Office – немає необхідності в Office 365 – та документи Adobe .pdf. Мобільний додаток також може завантажувати вміст телефону безпосередньо в хмару, що зручно.

Клієнт настільного ПК простий, оскільки він використовує загальну модель синхронізації – папку синхронізації на вашому жорсткому диску та значок системного лотка. Він також має функцію Egnyte Drive, яка дозволяє отримувати доступ до даних хмари з вашої файлової системи, не забираючи місця на жорсткому диску. Клієнт доступний для Windows або macOS.

Egnyte забезпечує хорошу безпеку, швидку синхронізацію на рівні блоків, щоб допомогти у співпраці, безліч функцій та хороше співвідношення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Egnyte Connect.

2. Коробка

Box також є однією з найкращих платформ EFSS. Він фокусується на бізнесах і вважає багатьох клієнтів, від малих до Fortune 500, клієнтами.

Box використовує технологію під назвою “Зони коробки”, яка дозволяє вибрати область зберігання, яку ви хочете використовувати, якщо ви плануєте бізнес або підприємство. Один з них знаходиться в Азії і є гідним пристосуванням для користувачів в Австралії. Початкові завантаження добре порівнюються з іншими службами хмарного зберігання, але наступні завантаження відбувається повільніше, оскільки Box не має синхронізації на рівні блоків.

Ви будете захищені від нападів “посередника” шляхом шифрування під час транзиту, тоді як бітове шифрування AES-256 захищатиме ваші дані в спокої. Box використовує той самий рівень шифрування для захисту вашого ключа. Це не приватно, але інтеграція Boxcryptor дозволяє налаштувати це. Також доступна двофакторна автентифікація.

Також є інтеграція з одним входом, яка дозволяє вашим співробітникам входити в кілька бізнес-додатків з однаковими обліковими записами.

Ви можете обмежити кількість пристроїв, які кожен користувач може синхронізувати зі встановленням пристрою, і є можливість перевірити, скільки пристроїв мають доступ до вашого хмарного сховища. На жаль, коли ви відкручуєте пристрій, він лише скорочує доступ до вашого хмарного сховища та залишає недоторканим вже синхронізований вміст із пристрою.

Інші причини, які нам подобаються

Найдешевший план, який називається Starter, коштує 5 доларів на користувача на місяць – усі плани використовують одну і ту ж схему ціноутворення. Він пропонує 100 Гб, чого не вистачить для більшості підприємств. Бізнес-план, який також дозволяє вибрати сервер, близький до Австралії, є найпопулярнішим і надає необмежену кількість пам’яті за 15 доларів..

Бізнес Плюс коштує 25 доларів США і надає вам інтеграцію SSO, необмежену кількість зовнішніх співробітників та доступ до Box Key Safe. Вам потрібно зв’язатися з представниками Box, щоб дізнатись про ціни на план Enterprise. Якщо ви підписалися на нього, ви отримаєте доступ до груп користувачів, автоматизації робочого процесу та інших функцій.

Веб-інтерфейс простий. Її макет не дозволить вам чесати голову, а дизайн привабливий. Ви можете налаштувати URL-адресу для своєї робочої області і навіть додати власний логотип.

Також є настільний клієнт, якщо це вам більше підходить. Після завершення встановлення ви побачите папку синхронізації на жорсткому диску. Він доступний для Windows або macOS, і якщо вам потрібно отримати доступ до своїх файлів, поки ви не знаходитесь на комп’ютері, ви можете використовувати мобільний додаток, доступний для Android або iOS.

Box має пристойні ціни, жорстку безпеку та хорошу простоту використання, але це не так доступно і швидко, як Egnyte, тому ми посіли його на другому списку. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Box.

3. Dropbox Business

Dropbox – одна з найстаріших і найпопулярніших сервісів. У 2017 році компанія Dropbox відкрила проксі-сервер у центрі обробки даних у Сіднеї, який покращив швидкість завантаження та завантаження клієнтів Dropbox у регіоні ANZ. Зауважте, що цей сервер доступний лише для бізнес-клієнтів, безкоштовний план не охоплює його.

Інтернет-файли Dropbox Slide1

Слайдер папки папки синхронізації Dropbox

Слайд4 запиту файлів Dropbox

Слайдинг слайдів синхронізації Dropbox5

Попередній

Далі

Він використовує 256-бітний AES для захисту ваших файлів під час транзиту та в спокої, але це не нульові знання, оскільки Dropbox розшифровує ваші файли для доступу до їх метаданих для індексації. Він повторно зашифровує файли, але метадані залишаються у простому тексті на окремому сервері.

Якщо ви турбуєтесь про свою конфіденційність і хочете переконатися, що ніхто не зможе прочитати ваші дані, зверніться до наших 99 інструментів, які допоможуть захистити вашу статтю про конфіденційність та наш посібник із конфіденційності. Для захисту інформації для входу можна використовувати двофакторну автентифікацію.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox для бізнесу

Dropbox пропонує одне з найкращих користувачів. Настільний клієнт простий у використанні і відповідає загальній моделі синхронізації, яку розробив Dropbox, але ми віддаємо перевагу веб-клієнту. Це вражає і відображає усю необхідну інформацію без зайвих проблем.

Мобільний додаток доступний для Android та iOS і працює аналогічно. Це дозволяє автоматично завантажувати фотографії та відео з телефону. Щоб побачити зображення інтерфейсу та дізнатися більше про послугу, перейдіть до нашого огляду Dropbox Business.

4. OneDrive for Business

OneDrive for Business – продукт Microsoft, який вбудований в ОС Windows 8.1 і 10. В Австралії є два сервери – один у Новому Південному Уельсі та один у Вікторії – і доступ до них бажаний, скажімо, до серверів у США..

Наші тести показали, що швидкості OneDrive швидкі. Час, необхідний для передачі гігабайт даних, був близьким до найкращого теоретичного часу. У сервісі використовується блок-синхронізація, тому ви можете очікувати хороших результатів і при завантаженні існуючих файлів. Однак майте на увазі, що деякі, в основному старі, коментарі до нашого огляду говорять про помилки в завантаженні чи синхронізації.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

На відміну від більшості сервісів, OneDrive не шифрує ваші файли у спокої на своїх серверах. Це не гірше, ніж для безпеки, оскільки це означає, що працівник шахрая може легко читати ваші дані. У цьому випадку ми не можемо рекомендувати Boxcryptor достатньо.

Ситуація краща при передачі файлів, оскільки 256-бітове шифрування AES захищає їх, але від цього шифрування користуються і лише бізнес-клієнти. Принаймні, вона має двофакторну аутентифікацію.

Інші причини, які нам подобаються OneDrive для бізнесу

Настільний додаток OneDrive працює на Windows, Mac і навіть Xbox, але для цього потрібна ваша файлова система як нова файлова система Microsoft. Додаток працює стандартним способом – папкою синхронізації та значком системного трея. Є також мобільний додаток, який можна використовувати на Android або iOS.

Веб-клієнт дотримується всіх новітніх тенденцій дизайну. Він плоский, що робить його простішим та легшим у навігації, а кольорова схема допомагає вам зосередитись на тому, що вам потрібно знайти. Якщо ви хочете отримати більше деталей, прочитайте наш огляд OneDrive for Business.

5. Диск Google

Google Drive популярний серед домашніх користувачів і має глобальну мережу центрів обробки даних. Один з них знаходиться в Сінгапурі, який відносно близький до Австралії.

Це досить швидко, щоб виконати справи, і не відстає від інших служб. Однак це може покращитися, додавши синхронізацію на рівні блоків. Оскільки він найкраще працює як платформа для співпраці, його відсутність – це серйозний нагляд.

У Google є проблеми конфіденційності, зокрема підключення до проекту PRISM та надання доступу до даних Агенції національної безпеки. Він також сканує ваші електронні листи, щоб допомогти його алгоритмам прогнозування розміщення персоналізованих оголошень, користувацького пошуку тощо. Приватне шифрування допоможе заблокувати вторгнення в конфіденційність, але воно недоступне. Boxcryptor може допомогти у цьому.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Диск Google шифрує ваші файли в спокої за допомогою 128-бітного шифрування AES, що не є 256-бітним AES, але це робить свою роботу. Для захисту вас доступна двофакторна автентифікація.

Планів підписки на Диску Google не бракує. Є шість платних планів і безкоштовний. Плани починаються від 100 Гб і закінчуються в 30 ТБ. Більшість не мають хорошої вартості, але план на 100 ГБ коштує 2 долари на місяць, що є нормальною угодою. План 1 Тб коштує 9,99 доларів на місяць, але він ніде не знаходиться поблизу pCloud, що дає вам подвоїти місце за ту ж ціну.

Однак вільний план вирівняє шанси, оскільки він пропонує ще 15 Гб місця для зберігання, за допомогою якого ви можете дізнатися, чи працює Диск Google для вас.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Веб-інтерфейс приємний і схожий на інші програми Google. Легко знайти те, що ви шукаєте, дизайн привабливий і не переповнений вас функціями. Враховуючи все це, ви, ймовірно, будете використовувати його більше, ніж настільний клієнт.

Не дивно, що настільний клієнт слідкує за моделлю синхронізації. Мобільний додаток встановлюється на Android та допомагає отримувати файли в дорозі. Це дозволяє також редагувати їх, не потребуючи їх завантаження спочатку, як це потрібно робити з іншими програмами хмарного зберігання. Перегляньте наш огляд Google Диска, щоб дізнатися більше про користувацьку роботу та інші функції.

Фінальні думки

Пошук потрібного сервісу, який має сервери у вашому регіоні, буде різницею між приємним робочим процесом та неприємним. Вибрані нами п’ять послуг надають регіональний доступ, а також хороші можливості зберігання.

Ми зробили акцент на розташуванні та безпеці сервера. Egnyte Connect – наш найкращий вибір, але й інші життєздатні. Ви вважаєте, що інший сервіс краще вписується в цей список? Що ви думаєте про наш вибір? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me