Найкраща резервна копія в Інтернеті для кількох комп’ютерів 2020

У вас впорядковано домашню резервну копію, але тепер тут задіяно інший комп’ютер або декілька. Комп’ютери дешеві, і ви можете наповнити їх змістовними даними, які не хочеться втрачати за мить, тому вам потрібно знати, як найкраще створити резервну копію декількох дисків у хмару.


Ви можете придбати окремі онлайн-резервні підписки. Backblaze – всього 5 доларів на комп’ютер – це доступний спосіб зробити це, але, для більш простого управління, найкраще працює одна підписка. У цьому посібнику ми наведемо варіанти найкращого резервного копіювання в Інтернеті для кількох комп’ютерів.

Кілька комп’ютерів означають, що кілька жорстких дисків можуть вийти з ладу і забрати ваші дані з собою. Ви можете подумати, що ви в безпеці, якщо будете використовувати SSD. Це правда, що їх частота відмов становить менше одного відсотка, але вони схильні до помилок даних. Краще покластися на хмару, а також на місцеве резервне копіювання. Це все-таки правило 3-2-1. Якщо ви віддаєте перевагу резервного копіювання NAS, прочитайте цю статтю.

По-перше, давайте подивимося, які критерії допомогли нам обрати вибір із найкращих резервних копій в Інтернеті. Якщо ви шукаєте сховище (читайте тут про різницю), перегляньте наш список порівняння хмарних пам’яток, щоб зрозуміти, що знаходиться в меню.

Найкраща резервна копія в Інтернеті для кількох комп’ютерів 2020

Що робить найкраще резервне копіювання в Інтернеті для кількох комп’ютерів

Плани, що включають кілька комп’ютерів, є обов’язковими, з акцентом на необмежену кількість комп’ютерів. Ми побачимо, що ви отримаєте хороший простір для резервного копіювання дешево. Служби резервного копіювання мають різні плани. Чим їх більше, тим кращим може бути ваш вибір. Добре, якщо служба має безкоштовний план або пробну версію. Плани сімейного резервного копіювання – ідеальні.

Ми будемо мати на увазі безпеку, оскільки безпека ваших даних у хмарі є найважливішою. Безпека центру обробки даних настільки ж важлива, як і шифрування, яке використовує служба. Нам подобається шифрування нульових знань, оскільки це означає, що ніхто, крім вас, не зможе переглянути ваші дані. Двофакторна аутентифікація сама собою зрозуміла.

Використання резервного копіювання в Інтернеті не повинно вимагати виклику резидента ІТ-генія. Найкраще, якщо послугами зручно користуватися. Резервне копіювання за типом файлу та простий та інтуїтивний клієнт – це функції, які допомагають досягти цього.

Завершення резервного копіювання зазвичай потребує тривалого часу, але наявність стабільного та швидкого з’єднання зменшує біль. Звичайно, це не залежить лише від інфраструктури сервісу, а від того, наскільки ви близькі до його серверів..

1. Краща онлайн-резервна копія для декількох комп’ютерів: IDrive

IDrive робить свій будинок у долині Сан-Фернандо. Компанія почала свою діяльність в 1995 році, і це показує її досвід. Він заробив місце в нашому найкращому списку порівняння в Інтернеті.

Необмежена резервна копія пристрою є відмітною ознакою підписок IDrive, включаючи як комп’ютери, так і зовнішні жорсткі диски (якщо ваша увага приділяється дискам, перегляньте найкращу статтю резервного копіювання в Інтернеті на зовнішні HD-статті). Два плани підходять для резервного копіювання для сімей: 2 ТБ та 5 ТБ особисті плани. План 2 ТБ поверне вам трохи більше 50 доларів на рік (без передплати на місяць), тоді як план на 5 ТБ коштуватиме близько 75 доларів.

Крім того, ви отримуєте 2 ТБ або 5 ТБ (залежно від плану) місця синхронізації, що становить 4 ТБ або 10 ТБ фактичного простору. Якщо ви вирішите заплатити за два роки наперед, ви отримаєте додаткову знижку. Для тестування послуги IDrive пропонує безкоштовний план із 5 ГБ резервного простору.

IDrive шифрує ваші дані за допомогою 256-бітного алгоритму AES під час перевезення та в спокої. Якщо ви хочете приватне шифрування, його потрібно ввімкнути до створення першої резервної копії. В іншому випадку IDrive збереже ключ для розшифровки ваших даних.

Дивно, що IDrive не пропонує двофакторну автентифікацію на додаток до цих тонких функцій безпеки. Оскільки він не може захищати вас, якщо хтось вкраде ваш пароль, вам потрібно переконатися, що ваш пароль надійний.

Дані центри IDrive проживають у США. Вони можуть протистояти катастрофам, таким як землетруси, повені та пожежі. Сигналізація, датчики спостереження та руху захищають ваші дані від екіпажів, таких як Ocean’s 11.

Оскільки IDrive не пропонує необмежену кількість резервних копій, працювати складніше. Вам доведеться вибирати файли, які потрібно створити для резервного копіювання, залежно від місця розташування, оскільки ви не зможете створити резервну копію за типом файлу. Крім того, в IDrive є безліч варіантів налаштувань, тому вам доведеться звикати до цього. Всім, що розглядається, це не повинно бути великим головним болем для більшості людей.

Інші причини, які нам подобаються Я їду

IDrive не може похвалитися своєю швидкістю. Початкові завантаження потребують певного часу, але наступні – значно швидші, завдяки резервній копії на рівні блоків. Крім того, існує безкоштовна кур’єрська служба, яка може допомогти називати IDrive Express. Ви можете також завантажувати свої завантаження.

Ви можете створити резервну копію необмежених комп’ютерів для дешевого використання IDrive. Це забезпечує хорошу безпеку та приватне шифрування. Двофакторна автентифікація відсутня, і користувацька робота може бути простішою, але вона все ще не дуже відрізняє від загальної якості обслуговування. Якщо ви хочете дізнатися більше про функції IDrive, прочитайте наш огляд IDrive.

2. SpiderOak ONE

Якщо ви хочете, щоб ваші файли були безпечними та приватними, зберігаючи при цьому можливість резервного копіювання необмежених комп’ютерів, SpiderOak ONE – це необхідна вам послуга. Але це не всі хороші новини, оскільки послуга дорога.

Перший план пропонує всього 150 ГБ за 5 доларів на місяць, а наступний – 400 ГБ за 9 доларів на місяць. Ці двоє не пропонують великої цінності, але план на 2 ТБ на 12 доларів на місяць (129 доларів на рік) – суцільна угода. Ви можете протестувати послугу, використовуючи 21-денну безкоштовну пробну версію, перш ніж ви вирішите передплатити.

Безпека – найважливіша особливість SpiderOak ONE. Приватне шифрування за замовчуванням. Рівень шифрування 256-бітний AES, а файли шифруються під час транзиту за допомогою SSL. Двофакторна автентифікація доступна, щоб допомогти, якщо хакери вкрадуть ваш пароль, хоча наразі лише для застарілих клієнтів (мабуть, SpiderOak робить певне оновлення).

SpiderOak не зберігає метадані ваших файлів у центральній базі даних. Натомість про це дбає локальна база даних на вашому комп’ютері.

Сильна безпека захищає ваші файли, але SpiderOak ONE не застосовує слабкий підхід до своїх центрів обробки даних. Вони здатні протистояти віртуальним і фізичним атакам. Природні катастрофи теж не є проблемою.

Більшість клієнтів на робочому столі відчувають себе датованими і незграбними, оскільки вони зосереджені на корисності, і це стосується і SpiderOak. Веб-інтерфейс схожий на настільний клієнт. Ви не можете дистанційно змінювати план резервного копіювання, і ви не зможете переглядати активність свого облікового запису, оскільки немає домашньої вкладки. Додаток для смартфонів також обмежений у функціональності, але простий у використанні.

Інші причини, які нам подобаються SpiderOak ONE

За словами клієнтів, SpiderOak має хорошу інфраструктуру, яка допомагає йому досягти нормальних швидкостей – близько 1 ГБ на годину. Враховуючи інші послуги, це добре, і наші тести підтвердили цю заяву.

Початкове резервне копіювання займе не менше кількох днів. Після цього допоможе резервне копіювання на рівні блоків, і все повинно працювати легше. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді SpiderOak ONE.

3. Додому Zoolz

Zoolz – це американська компанія, яка почала працювати в 2010 році. Раніше робила тільки холодне зберігання (на базі Amazon Glacier), але зараз також зберігає гаряче зберігання. Ви можете використовувати Zoolz Home для резервного копіювання кількох комп’ютерів.

Сімейний план передбачає 1 ТБ місця для резервного копіювання для п’яти користувачів та п’яти комп’ютерів. Це обійдеться вам у 39,95 доларів на рік. План важких можливостей дозволяє створити резервну копію однакової кількості комп’ютерів для тієї ж кількості користувачів, але надає 4 ТБ місця для резервного копіювання. Для використання цього плану вам потрібно буде платити 99,95 доларів на рік.

Zoolz – це послуга з нульовими знаннями, тож ви можете бути впевнені, що ніхто, крім вас, не прочитає ваші файли завдяки приватному шифруванню. Рівень шифрування – AES-256, що відповідає іншим якісним послугам. Шифрування не допоможе вам проти викрадених паролів, але двофакторна автентифікація, яку надає Zoolz,.

Огляд Zoolz

Під час створення резервної копії файлів Zoolz отримує їхні імена, а також імена каталогів, відповідно до політики конфіденційності. Zoolz також записує вашу IP-адресу та іншу особисту інформацію. Zoolz заявляє, що використовує цю інформацію для служб підтримки, що є розумним.

Настільний клієнт Zoolz, який називається Zoolz Intelligent, доступний для Windows та Mac. Процес резервного копіювання здебільшого простий. Вам потрібно буде “розумно вибрати” або вибрати вручну вміст для резервного копіювання, що робить його складнішим, ніж такі послуги, як Carbonite або CrashPlan.

Є потужний веб-клієнт, який допомагає вам керувати своїм обліковим записом. На домашній сторінці відображатиметься інформація про активних користувачів та серверів, про те, скільки холодного та холодного зберігання ви використовували та інші загальні статистичні дані.

Ви можете отримати доступ до резервної копії на телефоні, використовуючи додаток для Android або iOS. Додаток привабливий і універсальний. Це дозволить створити резервну копію файлів (документів, відео, контактів тощо) з телефону.

Інші причини, які нам подобаються додому Zoolz

Сервіс інтегрується з Amazon S3, що допомагає йому досягти хороших швидкостей. Він має сервери в США, Великобританії та Австралії. Для резервного копіювання файлів використовуються алгоритми передачі блокового рівня. Щоб дізнатися більше про ефективність роботи служби, прочитайте огляд Zoolz Home.

4. Acronis True Image 2018

Acronis True Image 2018 – це останній реліз від Acronis, який працює в бізнесі з 2003 року. Такий довгий досвід дає хороший досвід і він проявляється у своєму продукті.

Ви можете придбати план життя, але в ньому є кілька застережень, тому ми рекомендуємо отримати щомісячний план. Підписки на розширені та преміум-версії обмежують кількість комп’ютерів, на яких можна створити резервну копію, до п’яти.

Розширений коштує $ 4,16 на місяць (або $ 49,99 на рік) за 250 Гб. Преміум коштуватиме вам 8,33 долара на місяць (99,99 доларів на рік) за 1 ТБ. Якщо ви заплатите за збільшення розміру пам’яті, ви отримаєте його за зниженою ціною. Це також стосується кількості комп’ютерів (до п’яти).

Acronis використовує 256-бітний рівень шифрування AES. TLS / SSL захищає ваші дані при передачі. Також є нова функція компанії Acronis під назвою Acronis Active Protection, яка допомагає вам проти нападів викупових програм. Якщо це не вдалося, ви можете розраховувати на версію, щоб отримати свої файли. Немає двофакторної аутентифікації.

Ви можете зашифрувати файли, перш ніж надсилати їх на сервери Acronis. Процес вимагає ввести пароль, який ви знаєте лише ви. Файли залишатимуться зашифрованими у хмарі, поки ви не розшифруєте їх. Це робить Acronis True Image нульовим знанням.

Acronis зберігає дані на декількох серверах у своїх центрах обробки даних. Вони використовують біометричне сканування, ключові картки, патрулювання та моніторинг для забезпечення безпеки ваших файлів. Природні катастрофи та пожежі – це те, про що ви не повинні турбуватися, оскільки інфраструктура їм стійка.

Клієнт настільного ПК легко переміщуватися, але текст повинен бути більшим. Acronis надає можливість резервного копіювання всього, а не вибору конкретних файлів. Це займає більше місця, але це спрощує створення резервного плану. Якщо ви вирішите це зробити так, ви можете виключити файли, які ви не хочете створювати в резервному режимі. Повідомлення корисні і постійно оновлюватимуть вас.

Ви можете використовувати онлайн-інформаційну панель для виконання резервного копіювання вручну та відновлення файлів. Це робить його корисним для віддаленого управління. Інтернет-інтерфейс зрозумілий і вас не бентежить.

Інші причини, які нам подобаються Acronis True Image 2018

Acronis швидкий для початкових резервних копій, на відміну від більшості сервісів. Це одна з причин закривати очі на її високу вартість. Щоб створити резервну копію папки 1 Гб, знадобилося лише 15 хвилин.

Якщо вам потрібно обмежити пропускну здатність, є варіант дросельної заслінки або ви можете переключитися між “оптимальною” і “максимальною” швидкістю. Наші випробування використовували оптимальну, але максимальна, імовірно, досягає більшої швидкості. Якщо ви хочете переглянути таблицю швидкості та інші функції, не забудьте прочитати наш огляд Acronis True Image 2018.

5. СлонДрив

ElephantDrive – це платформа для резервного копіювання, синхронізації та обміну файлами, яка забезпечує хороші функціональні можливості. Він почав пропонувати хмарне резервне копіювання в 2007 році.

Використовуючи безкоштовний план, ви можете створити резервну копію 2 Гб даних на трьох пристроях. Це не так багато, але це дозволить перевірити службу. За $ 9,95 на місяць ви можете збільшити кількість пристроїв до 10, а кількість резервного простору – до 1 ТБ. Якщо вам потрібно більше, ви завжди можете підробити бізнес-план, який надає 2,5 ТБ на 25 пристроїв. Це обійдеться вам у 39,95 дол. США на місяць.

ElepthanDrive шифрує ваші файли за допомогою бітового шифрування AES-256, перш ніж вони покинуть ваш пристрій. 128-бітний SSL захищає їх під час передачі. За замовчуванням ElephantDrive зберігає ключ для розшифровки ваших файлів. Якщо ви хочете шифрувати нульові знання, ви можете встановити власний приватний ключ. Ви навіть можете відмовитися від шифрування для прискорення створення резервних копій. Звичайно, ми не рекомендуємо цього.

Немає двофакторної аутентифікації, тому переконайтеся, що пароль надійний. ElephantDrive зберігає багато вашої інформації, включаючи ваш пароль, і це хвилює. Прочитайте політику конфіденційності, перш ніж ви вирішите скористатися цією послугою.

Резервне копіювання файлів за допомогою ElephantDrive легко, оскільки ви можете просто перетягнути свої файли в створену вами папку, а потім дочекатися завершення завантаження. Що дивно – ви можете створювати резервні копії папок за допомогою настільного клієнта, але не можете їх відновити. Вам доведеться використовувати веб-інтерфейс.

Веб-інтерфейс чистий. Знайти типові налаштування легко, але є складні варіанти, які задовольнять вас, якщо ви фахівець. Послуга зручна для тих, хто хоче створити резервну копію та забути її. Відновлення є заплутаним, оскільки вам потрібно скористатися опцією “завантаження”, оскільки опція “відновлення” не працює.

Мобільний додаток створює резервні копії фотографій та контактів з вашого телефону, але це все. Крім цього, ви можете отримати доступ до фотографій, аудіо та відеофайлів, які ви зберігаєте в Інтернеті.

Інші причини, які нам подобаються слонДрайв

ElephantDrive – одна з найшвидших служб резервного копіювання. Однак цього не вистачає – це спосіб контролювати ваш переказ. Якщо виникнуть проблеми із завантаженням, ви не зможете побачити, що відбувається. Існує спосіб обмеження пропускної здатності, який використовує ElephantDrive, якщо резервна копія заважає системним ресурсам.

ElephantDrive огляд

Нам подобається, що сервіс забезпечує високу швидкість разом з простим процесом резервного копіювання, але значення може бути кращим. Сумнівна політика та помилки роблять її ще менш привабливою. Якщо ви хочете дізнатися більше про ElephantDrive (особливо про її химерність та помилки), прочитайте наш огляд ElephantDrive.

Фінальні думки

Резервне копіювання в Інтернеті для декількох комп’ютерів легко підійти. Пошук хорошого резервного копіювання – ні. Перша перешкода – ціна, оскільки ви створюєте резервну копію кількох пристроїв. Наш найкращий вибір, IDrive, дає вам хорошу цінність, а також хорошу безпеку, приватне шифрування та можливість резервного копіювання необмежених пристроїв. Якщо ви хочете чогось іншого, зверніться до інших служб у списку.

Чи згодні ви з нашим вибором? Чи використовуєте ви щось інше для резервного копіювання домашніх комп’ютерів? Щось набагато краще? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map