Найкраща резервна копія хмари для синології 2020

Synology Diskstations використовуються в будинках та організаціях для зберігання великої кількості даних у центральному місці зберігання, до якого користувачі можуть отримати доступ через локальну мережу (Local Area Network). Ідея полягає у наданні одиничних копій файлів для декількох користувачів. І я зібрав п’ять найкращих хмарних сервісів резервного копіювання, щоб допомогти зробити саме це.


Очевидно, що пристрої Synology зберігають велику кількість даних, і втрата цієї інформації може бути катастрофічною. Для домашніх користувачів пристрої Synology NAS можна використовувати для збереження:

 • Мультимедійні файли
 • Системи безпеки
 • Розумні телевізори
 • Інші пристрої

Хоча для організацій ці пристрої можна використовувати для доступу до даних із централізованого місця. Головним чином тому, що як централізоване місце для зберігання даних, немає дублювання. Ось чому стає важливим для резервного копіювання даних на пристроях Synology.

Найкраща резервна копія хмари для Synology 2020

CrashPlan $ 5,99
На місяць
Необмежений ГБ
СлонДрив$ 25,00
На місяць
50 Гб
HiDrive6,45 дол
На місяць
100 Гб
Резервне використання льодовика0,007-0,13 дол
На місяць
1 Гб
Символ$ 50,00
На місяць
500 Гб

Хоча доступно багато хмарних сервісів резервного копіювання, тих, які пропонують резервне копіювання для пристроїв Synology, на диво мало. Крім того, оскільки ви, ймовірно, збираєтесь створити резервну копію великої кількості даних, важливо також вибрати доступну та безпечну хмарну службу резервного копіювання. Щоб допомогти вам прийняти правильне рішення, я створив п’ять найкращих варіантів резервного копіювання хмари для Synology.

Як ця стаття налаштування

Мені хотілося б за секунду пояснити, як налаштована ця стаття та її мета. Ця стаття не є повним оглядом кожної служби, я намагаюся представити:

 • Підсумок кожної служби резервного копіювання Synology
 • Невеликий фрагмент про те, чому мені сподобався кожен
 • Список плюсів і мінусів

Звичайно, прочитавши цю частину, радимо витратити час, щоб спробувати безкоштовну пропозицію кожної послуги, будь то пробний період або безкоштовний рахунок. Перш ніж приймати остаточне рішення, з ким робити резервну копію пристрою Synology NAS.

CrashPlan

Завдяки CrashPlan ви отримуєте необмежений обсяг пам’яті за $ 5,99 на місяць, і це одна з причин, серед багатьох інших, чому ця хмарна служба резервного копіювання знаходиться у верхній частині нашого списку.

Crashplan vs Carbonite: це найкращий сервіс

Резервне копіювання накопичувачів Synology через CrashPlan не так просто, як резервне копіювання даних з персональних комп’ютерів. Це займає трохи досліджень, і я б рекомендував робити це з кимось, хто займався подібними справами раніше. Оскільки CrashPlan базується на Java, перше, що вам потрібно зробити, це встановити Java у вашу систему.

Завантажте CrashPlan, потім встановіть його та запустіть Synology через його веб-інтерфейс.

Якщо ви вже завантажили службу резервного копіювання, вона має бути видно в центрі пакунків. Так, все може бути трохи заплутаним вперше, але якщо ви використовуєте пристрій Synology, я впевнений, що ви вже звикли до цього. Крім того, я впевнений, що ви не проти витратити кілька додаткових хвилин на створення резервних копій файлів, якщо це означає захист ваших даних. CrashPlan також зберігає необмежену версію файлів, а видалені файли легко відновити.

Чому нам подобається CrashPlan:

Давайте торкнемось безпеки; CrashPlan пропонує кілька шарів захисту, щоб переконатися, що ваші дані завжди безпечні. По-перше, є пароль облікового запису, і крім цього, CrashPlan також забезпечує 448-бітове локальне шифрування, ключ до якого встановлює користувач. Цей ключ ніколи не надсилається на сервер CrashPlan, оскільки дані спочатку шифруються на локальній машині, а потім надсилаються на їхній сервер.

Прочитайте огляд тут.

СлонДрив

ElephantDrive поставляється заздалегідь встановленим на багатьох дискових станціях Synology. Резервні копії Synology доступні на всіх рівнях, включаючи легкий, який пропонує 2 Гб безкоштовного сховища. ElephantDrive оснащений накопичувачами Synology, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про обробку вмісту, а також налаштування команд для резервного копіювання накопичувача Synology.

ElephantDrive огляд

Спочатку потрібно отримати доступ до системи Elephant Drive та встановити її в систему, перейшовши до програми встановлення пакунків через DMS.

Як тільки ви натиснете на нього, відкриється майстер налаштування, який проведе вас через процес встановлення. І це все; більше нічого робити. Служба хмарного резервного копіювання підтримує пристрої Synology від 10 до 16 серій. Окрім безкоштовного плану на 2 ГБ, платні плани починаються від $ 9,99 на місяць за 1 ТБ даних та $ 39,95 на місяць для 2 ТБ даних..

ElephantDrive також надає такі функції, як планування, покрокове резервне копіювання, безперервне резервне копіювання та зменшення пропускної здатності. Ця хмарна послуга також доступна через настільні, веб-та мобільні додатки. Поки немає синхронізації файлів, спільний доступ до файлів залишається доступним. У ньому зберігаються необмежені версії файлів, до яких користувачі можуть отримати доступ пізніше.

Чому нам подобається ElephantDrive:

Параметри конфіденційності ElephantDrive теж вражають. Оскільки ElephantDrive використовує сервери Amazon S3 для зберігання даних. Потім відбувається 256-бітове локальне шифрування, і я настійно рекомендую встановити персональний ключ шифрування. Також є 256-бітове шифрування сервера.

В цілому, ElephantDrive – це відмінний варіант хмарного резервного копіювання для пристроїв Synology. Особливо, якщо перші 2 ГБ є безкоштовними, але якщо у вас є більше 1 ТБ даних для резервного копіювання, і ви не заперечуєте над додатковою роботою, рекомендую замість цього CrashPlan.

Прочитайте огляд

HiDrive

HiDrive працює від Strato, однієї з найбільших веб-служб хостингу в Європі. З початковим безкоштовним планом 5 Гб і прямою інтеграцією з пристроями Synology це чудовий варіант для резервного копіювання даних. Хоча настільний клієнт дуже простий у використанні, він не має можливості планувати резервні копії або автоматизувати їх. І це може бути великою проблемою для користувачів, у яких є значна кількість даних, яку потрібно створити резервну копію.


www.free-hidrive.com

З іншого боку, обмін файлами – це варіант з HiDrive. Користувачі можуть створювати посилання та надавати одержувачам доступ лише для читання чи редагування. Платні плани передбачають можливість встановлення паролів для посилань на файли. HiDrive не точно зберігає різні версії файлу; це робить знімки всієї резервної копії, за певні проміжки часу.

У налаштуваннях ви можете вибрати, через які інтервали ви хочете, щоб HiDrive створив ці резервні знімки. На жаль, безпека відстає від HiDrive. Приватного шифрування немає, що невтішно. Насправді, також немає шифрування на стороні сервера. Файли шифруються, коли вони перебувають у дорозі, із SSL-шифруванням. Клієнти веб-сайту та настільних комп’ютерів також мають обмежені можливості.

Чому нам подобається HiDrive:

Ви можете встановити HiDrive у своїй системі, якщо хочете. Але в більшості систем він уже встановлюється як доповнення, забезпечуючи швидкий спосіб резервного копіювання даних. Це одна з небагатьох хмарних сервісів резервного копіювання, яку рекомендує сама Synology.

Якщо у вас є фотографії, ви можете створювати фотоальбоми в Інтернеті та ділитися ними. Я також рекомендую цю послугу, якщо ви хочете заздалегідь встановити службу резервного копіювання та не маєте багато даних для резервного копіювання.

Прочитайте огляд

Резервне використання льодовика

На базі Amazon я можу сказати, що Glacier Backup – одна з найнадійніших та доступних послуг у цьому списку. Це на четвертому місці, тому що це дуже проста служба резервного копіювання, і з нею ви можете впоратися, якщо ви абсолютно новачок дискової станції Synology та Amazon Glacier. Під основним, я маю на увазі, що служба не може отримати файл, який ви випадково загубили, або відновити невелику папку.

Створіть резервну копію своїх даних на льодовику Amazon

Коли льодовик починає видобуток, проходить тривалий час, оскільки дані отримуються всі відразу. Льодовик – це вторинне резервне рішення, яке ви не хочете використовувати так часто. Ідеально підходить для користувачів Synology з великими архівами, які потрібно забезпечити.

Я маю зазначити про це, не існує додатка, який може завантажувати або завантажувати дані, стороннім програмам призначено дуже важливе завдання – і працювати так само, як і будь-яке інше хмарне резервне копіювання. У льодовика є такі функції, як зменшення пропускної здатності, синхронізація файлів та планування. Ціноутворення варіюється від 0,007-0,113 доларів на місяць за ГБ, а точне ціноутворення залежить від центру обробки даних, який ви вирішили зберігати дані всередині.

Чому нам подобається резервування льодовиків: 

Для захисту даних льодовик використовує 256-бітове шифрування AES на стороні сервера. Приватного шифрування немає, але ви отримуєте ідентифікатор доступу та ключ при реєстрації. Ви повинні ввести ці облікові дані разом з основними обліковими записами, щоб увійти до облікового запису.

Якщо ви не хочете зберігати дані в американських центрах обробки даних, ви можете перенести їх до Європи чи Азії. І це суттєва перевага льодовика.

Символ

Symform дає всім своїм користувачам Synology 10 Гб вільного місця для зберігання, без доданих рядків. Згідно з веб-сайтом компанії, цей простір можна розширити до «необмеженого безкоштовного» місця для зберігання, добровільно додавши додаткове сховище Synology до символу.

Під час тестування хмарних служб зберігання даних я навчився одного уроку – “безкоштовно” та “необмежено” ніколи не йти рука об руку. Тож я почав досліджувати більше про необмежену кількість заявок на безкоштовне зберігання. Виявляється, на кожні 1 Гб простору Synology, що надається Symform; ви отримуєте 2 Гб хмарного простору назад.

Таким чином, технічно немає безкоштовного необмеженого обсягу пам’яті, навіть якщо ви внесете 1 ТБ місця, ви отримаєте лише 2 ТБ хмарного простору. Ви також можете вибрати платні плани, які починаються з 10 доларів на місяць за 100 ГБ даних, а найвищий доступний план зберігання – 1 ТБ, який коштує 100 доларів на місяць.

Крім того, трохи дивно давати особистий простір хмарній компанії з резервного копіювання; ти ніколи не знаєш, як вони це використовують.

Чому нам подобається символ: 

Оскільки Symform об’єднався з Synology, встановити його додаток так само просто, як і ElephantDrive. Ви можете безпосередньо знайти його в диспетчері пакетів. Також є 256-бітове шифрування AES на стороні сервера, але приватного шифрування немає.

Підсумок …

Synology Diskstations добре зберігають велику кількість даних, і резервне копіювання їх так само важливо, як резервне копіювання персональних комп’ютерів. Прикро, що існує не так багато хороших програм резервного копіювання, які можуть задовольнити потреби користувачів Synology.

Тим не менш, я намагався їх знайти. І як ви бачите, вибір правильної хмарної служби резервного копіювання залежатиме від того, скільки ви готові витратити, і скільки часу у вас є для обслуговування цих сервісів. Не соромтеся ділитися будь-якими думками чи коментарями, які ви можете мати нижче, і дякую за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map